>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.08.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka nożna - Australia FFA Cup - 11:30
Oakleigh vs. FNQ Heat
x2,
2.20
Unibet
Sytuacja podobna jak w tym meczu. Bukmacherzy z kursami przesadzili bardzo w stronę gości i jest value. Zespół Oakleigh ma za sobą fatalny sezon, w którym mało brakowało do spadku. Zła dyspozycja przyczyniła się do utraty już w tej chwili kilku cennych zawodników. Ich rywale to natomiast ekipa z potencjałem w najwyższej lidze stanowej Queensland. Zespół ma kilku kopaczy, którzy mają prawo zaskoczyć gospodarzy - Smith czy Pin. Niestety ekipa Heat nie dostanie się prawdopodobnie do play-off zatem sądzę, że będą sobie chcieli to odbić w FFA cup. Jest value i polecam po niższych stawkach.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: St Johnstone - Ross County
Typ: Ile bramek padnie podczas meczu: 2-3
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Kontynuuję serię typów na liczbę bramek. Dziś wybrałem spotkanie Szkockiej Premiership. Spotkanie pomiędzy ekipą czwartą ekipą poprzedniego sezonu St Johnstone a Ross County, które zakończyło sezon 2014/2015 na miejscu 8. Jak zawsze podstawą takiego typu jest statystyka oraz ostatnie kilka wyników.
W meczach gości od 8. meczów Premiership wliczając końcówkę poprzedniego sezonu zawsze ilość goli wynosiła 2-3. Natomiast średnia ilość bramek w meczach Ross County z poprzedniego sezonu wyniosła 2,87 bramki na mecz.
Większym problemem jest statystyka ilości bramek w meczach St. Johnstone, średnia z poprzedniego sezonu wyniosła zaledwie 1,79. Choć w tym sezonie w dwóch pierwszych kolejkach zanotowali wyniki 3:4 na wyjeździe oraz 1:1 w ostatniej kolejce rozgrywanej również u siebie.
Statystyczne połączenie ilości bramek z poprzedniego sezonu obydwu drużyn, w ten sposób licząc wychodzi nam 2,33 bramki na mecz.
Ostatnią rzeczą, którą dodam, jest to, że w ostatnich 5. spotkaniach obu drużyn w trzech padała liczba bramek z przedziału 2-3.
Nie będę się dłużej rozpisywał, jak widać analizę opieram na samych liczbach, mam nadzieję, że szczęśliwych ???? Pozdrawiam.
✅ 91
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Malezja, Super Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: PDRM FA - Felda
Typ: over 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Egzotyczna liga ale dostrzegam tu spore value. U innych bukmacherów dostaniemy sporo niższe kursy a 1,6 wyglada bardzo dobrze jesli spojrzymy na statystyki.
Gospodarze to najbardziej &quot;overowa&quot; ekipa w całej lidze - aż 14 na 18 rozegranych gier kończyła z wynikiem powyżej 2,5 gola. Goście mają 10 na 18 takich wyników.
Obie ekipy grały dotąd 3 razy i padło w tych spotkaniach aż 12 goli. Te statystyki mi wystarczą.
⛔ 100
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Superpuchar
Godzina: 20;45
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: Barca z handicupem -1
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Analiza:
Co tu dużo mówić, tym bardziej, że już zostało powiedziane wszystko. Sevilla poprzedni sezon to sezon można wręcz powiedzieć marzeń, wygrali Ligę Europejską, jednak w tym sezonie myślę, że nie będzie szans na powtórzenie tego wyczynu, pozbyto się dwóch kluczowych zawodników (Bacca - Milan, Vidal - Barca). Barcelona wygra ten mecz spokojnie dwoma golami, dlatego hendi -1 po kursie 1.80 jak na taki mecz jak najbardziej do zagrania. Coś mi mówi, że sam Suarez zapakuje do bramki te dwa gole, który rozegrał się na dobre.
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Praga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tobias Kamke - Andreas Haider-Maurer
Typ: Haider-Maurer
Kurs: 1,65
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Jeszcze tydzień temu Martin, Zeballos i Cervantes mieli niższy kurs od Austriaka, grając z Kamke. Jeden, jedyny dobry turniej w tym roku i buki już szaleją. Oczywiście Tobiasowi trzeba oddać, że wreszcie zaczął grać swoje i wygrał Challengera w Libercu, pokonując niezłych, ale nie rewelacyjnych rywali. Wcześniej sezon układał się dla niego fatalnie, teraz wreszcie jest nadzieja na poprawę. Mimo wszystko Haider-Maurer to lepszy tenisista i po obniżce formy, powoli wraca na właściwe tory. W Kitzbuhel o mały włos nie ograł Thiema, miał naprawdę sporo niewykorzystanych szans w tym spotkaniu. Wcześniej w Umag pokonał Klizana, a w Davis Cup Haase. To wszystko gracze solidną półkę wyżej od Kamke. W dodatku Tobias ostatnio nie jest przyzwyczajony do rozgrywania tylu spotkań w ciągu krótkiego czasu, stąd możliwe że to pierwsze po całym tygodniu zmagań będzie nieco słabsze. Haider-Maurer to półfinalista i dwukrotny ćwierćfinalista turniejów ATP w tym sezonie i jeżeli potraktuje ten challenger poważnie, powinien spokojnie ograć Kamke.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Kanada
Spotkanie D.Goffin - S.Johnson
Godzina ; Planowo 18,30 ale pada w Kanadzie
Typ zw S.JOhnson
Kurs 2,37
Bet365
Spore VALU tutaj mamy grając na Johnsona w dodatku na hardzie i na własnych śmieciach.
H2H 1:1 pierwszy mecz na hardzie w 2012 wygrał Belg a drugi na Cleyu w 2014 o dziwo Amerykanin.Obu miałem okazje ostatnio oglądać , Davida w wygranym meczu z Sousa a
Steva w minimalnie przegranym meczu z Isnerem.Goffin dosc dawno nie grał na hardzie w dodatku jego wyniki na tej nawierzchni są najsłabsze moim zdaniem Johnson który ostatnio pokonał skarpetę jest w tej chwili w znakomitej dyspozycji , w meczu z Isnerem serwowal mocno i pewńie , rownież znakomite returny , Isner wychodził z opalow tylko tym czym potrafił czyli sadami a im dłużej trwały wymiany tym więcej miał kłopotów.Steve mecz z big Johnem przegrał trochę pechowo w Tiebreacku decydującego seta , od porażki Isnera uratowała piłka po taśmie i asem wykorzystał match ball.Dobrze dla mnie bo obstawiałem Isnera na trypli i Stev o mało co nie zepsuł by mi kuponu.Dzisiaj dobry kurs na zagranie Stevego na singlu wiec pobieram i jeśli nie zagra dużo gorzej niż w tym ostatnim meczu z Isnerem to powinien wyjść zwycięsko z pojedynku z Goffinem.Steve na hardzie gra trochę podobnie do Bolellego z którym Goffin przegrał w tym roku na Australian Open , z tym ze Steve jest bardziej wszechstronny potrafi trochę więcej niż mocno serwować.Goffin dochrapal się ranka 14 ale jak wiadomo rankingi nie grają , Johnson ma ranking 43 i stad ta różnica w kursach ale ja większe szanse w typ pojedynku daje jemu.Powinien byc bardzo ładny mecz.
⛔ 100
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Spotkanie: ADO Den Haag - PSV Eindhoven
Godzina: 18.30
Typ: PSV -1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson

W jednym z dzisiejszych spotkań holenderskiej Eredivisie na boisku zobaczymy jedenastki Ado Den Haag oraz PSV Eindhoven.Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są na pewno gracze przyjezdnych,a każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sporym zaskoczeniem.Zespół z Eindhoven broni w tym sezonie tytułu mistrzowskiego,który zdobyli w cuglach w ubiegłym sezonie,wyprzedzając na finiszu Ajax aż o 17 pkt,co świadczy o ogromnym potencjale tego zespołu.W przerwie pomiędzy rozgrywkami zespół PSV opuścili przede wszystkim Deepay oraz Wijnaldum,czyli bardzo bramkostrzelni zawodnicy.Jednakże jak pokazał mecz o Superpuchar wygrany z Groningen 3:0 oraz mecze sparingowe to Luuk de Jong czy Lokadia,a także Lestienne są w stanie tych zawodników spokojnie zastąpić i nie może być mowy o jakimś kryzysie czy to w defensywie czy w ataku.Z kolei ekipa gospodarzy to dopiero 13-ty zespół ubiegłego sezonu,który nie wybija się ponad przeciętność i który moim zdaniem również i w tym sezonie co najwyżej walczył będzie o miejsce w środku tabeli.Za graczami PSV przemawia również historia ostatnich meczów pomiędzy tymi ekipami,ponieważ gracze z Eindhoven wygrali z Ado 8 ostatnich meczów ligowych,niejednokrotnie gromiąc ich dużą ilością bramek.Reasumując,uważam że potencjał obu zespołów a także umiejętności poszczególnych graczy pozwolą na spokojne zwycięstwo graczom gości.
Powodzenia! ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Puchar Anglii 1/64 Finału
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ipswich Town F.C - Stevenage
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj pod lupę biorę mecz mojej ulubionej angielskiej drużyny - Ipswich Town. Jak każdy wie w Anglii nie podchodzi się do pucharów tak jak w naszym kraju. Każde trofeum tam jest na wagę złota, wiec rzadziej trafiają się takie niespodzianki jak u nas.
Ipswich w ubiegłym sezonie niefortunnie przegrało play offy o najwyższą angielską ligę. W tym sezonie po paru wzmocnieniach myślę, że spokojnie powinni awansować, a także chociaż dojść do kolejnego etapu pucharu. Od dziewięciu meczy są oni niepokonani na swoim boisku, więc ewidentnie jest to ich duży atut. Skład prawdopodobnie wyjdzie normalny, bez większych roszad.
Stevenge gra aktualnie w League Two, czyli w czwartej angielskiej klasie ligowej. Szczerze mówiąc, to pierwszy raz o nich słyszę, ale są to półamatorzy. Sezon zaczęli od porażki 2-0 na własnym boisku. Także odpadli w play offach do ligi wyższej w ubiegłym sezonie. Patrząc na ubiegły sezon, to na wyjeździe drużyna radzi sobie tragicznie. Na 23 mecze wygrali zaledwie 5 spotkań, dziewięć zremisowali i tyle samo przegrali. Billans bramkowy wyjazdowy mieli ujemny, więc dobrze to o nich nie świadczy.
Drużyny tylko raz grały ze sobą, a co najciekawsze w tym samym etapie pucharu anglii ... dwa lata temu lepsi okazali się gracze Stevenage, ale przez ten okres dużo w Ipswich się pozmieniało i nie wierzę aby pozwolili się ośmieszyć amatorom. Do boju!
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, Francja- Puchar Francji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris FC - Metz
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Cześć. Wraz z początkami ligowych sezonów zaczynają się również rozgrywki o krajowe puchary. Tak jest i we Francji, gdzie dzisiaj zostaną rozegrane pierwsze mecze o krajowe trofeum. W jednym z nich Paris FC zmierzy się z ekipą Metz. Moim zdaniem po regulaminowym czasie gry wynik będzie remisowy. W Pucharze Francji nie ma rewanżów, gra się jeden mecz, a w razie remisu mamy dogrywkę. Piłkarze Paris FC to tegoroczny beniaminek Ligue 2, czyli zaplecza Ligue 1. Po dwóch ligowych meczach zdobyli 2 oczka, ponieważ oba te mecze zremisowali (z Tours 1:1 i Laval 0:0). Ostatnio tej drużyny lubią trzymać się remisy. W 5 ostatnich meczach zremisowali aż czterokrotnie, a w 5 ostatnich meczach u siebie, trzykrotnie. Również i rok temu w pierwszej rundzie Pucharu Francji zremisowali mecz z ekipą Brest 0:0, ale ostatecznie przegrali. Z kolei Metz to drużyna, która gościła w poprzednim sezonie w Ligue 1, jednak teraz znowu wracają do Ligue 2. Piłkarze Metz dobrze rozpoczęli sezon i po remisie z Lens 0:0 oraz zwycięstwie nad Sochaux 1:0 mają 4 punkty w dorobku. Jednak dzisiaj faworytem bukmacherów jest ekipa Paris FC, co mnie troche zdziwiło. Metz jeszcze nie przegrali z piłkarzami Paris FC, chociaż obie ekipy spotkały się tylko 2 razy. (Metz wygrywali 2:0 i 3:0) Ostatni taki mecz miał jednak miejsce 2 lata temu i myślę, że w obu zespołach się wiele zmieniło. Po pierwsze Paryżanie będą chcieli dojść jak najwyżej w pucharze, aby się wypromować, a wyelminowanie takiej drużyny jak Metz podbuduje zespół. Ja stawiam na remis, ponieważ drużynie Paris FC nie będzie tak łatwo pokonać Metz. Ostatnio zbyt często remisują i dzisiaj zapewne zagrają podobnie. Jeśli nie będą w stanie strzelić bramki, to zapewne skupieni na defensywie, liczyć będą na dogrywke i ewentualne karne. Pozdrawiam!
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Puchar Polski
Godzina: 17:00
Spotkanie: Błękitni Stargard - Zagłębie Lubin
Typ: 1 DNB
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zgodzę się tutaj z przedmówcą, który stawia na Błękitnych. Rewelacja poprzednich rozgrywek, która i w tym sezonie może zaprezentować się bardzo dobrze. Już wygrali mecz z Niecieczą, teraz kolej na Zagłębie. W pucharze Polski Błękitni na tle rywali z wyższych lig prezentują się wyśmienicie. Grają ładną piłkę dla oka, efektowną jak i efektywną. Jeśli chodzi o Lubin, jak do tej pory w ekstraklapie idzie im dosyć słabo, 12 miejsce w tabeli. A do tego dochodzi fakt, że często trenerzy dają pograć w pucharze zawodnikom rezerwowym, obawiając się o zmęczenie podstawowych grajków, więc często do takich niespodzianek dochodzi. Myślę, że 1 DNB jest dobrym typem, o bardzo przyjemnym kursie. Moim zdaniem warto spróbować zagrać nawet czystą 1-nkę.
Powodzenia !
⛔ 100
 
larkspur 327,8K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia , Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Den Haag - PSV
Typ: PSV wygra
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W spotkaniu pierwszej kolejki holenderskiej Eredivisie Den Haag zmierzy się u siebie z drużyną PSV Eindhoven . PSV wygrało w poprzednim sezonie z przewagą 17 punktów nad Ajaxem. Teraz ekipie Philipa Cocu będzie o tyle trudniej, że pojedynki w Eredivisie będą musieli pogodzić z występami w LM. Pierwszym przeciwnikiem mistrza będzie 13-ty zespół poprzedniego sezonu Den Haag.
W okresie przygotowawczym rozegrali 6 spotkań towarzyskich z bardzo przeciętnymi rywalami , odnieśli 3 zwycięstwa i doznali 3 porażek . .Bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy drużynami jest zdecydowanie na korzyć ekipy PSV Eindhoven , która wygrała ostatnie 8 starć .Przed tygodniem PSV rozegrał mecz Superpucharu Holandii pewnie pokonując Groningen 3-0 . 1 mecz w sezonie wiec napewno PSV potwierdzi swoja forme i zgarnie 3pkt.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Super Puchar Europy - FINAŁ
20:45
Barca - Sevilla
Barca/Barca / Połowa/Cały mecz
@ 1,79 Unibet !
Dzisiaj przed nami w końcu upragniony finał Super Pucharu Europy. Pomiędzy Barceloną a Sevillą. Gołym okiem widać kto tu jest faworytem i nie trzeba za bardzo tego zespołu przedstawiać. Aczkolwiek jego spotkania towarzyskie, nie emanowały jakoś specjalnie optymizmem. Dużo chaosu w grze i do tego postoju, które skutkowały nietypowe porażki z ekipy z Katalonii. Messi, zagościł dopiero po przerwie w którymś tam meczu i już zanotował gola. Suarez, kapitalna forma. Co mecz, to praktycznie bramka. Dzisiaj nie zobaczymy Neymara choć nie powinno być to jakieś wielkie osłabienie:-(, więc w ataku na pewno zobaczymy Leo i Suareza. Któryś z nich dziś z pewnością ukuję trafienie. Barca, na pewno i za wszelką cenę chcę wejść w sezon już z pucharem, a super puchar europy stoi dla nich podany na tacy. Bo nie wierzę żeby Sevilla w jakimkolwiek stopniu im się postawiła. Oddała Bacce do Milanu co jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem. Zawodnika, który rozdawał karty w ekipę z Sevilli. Teraz nawet nie mają takiego rasowego napastnika, który mógłby namieszać. W mojej opinii Sevilla dziś dostanie nauczkę po stracie Baccy. Barca mimo milionów podań w meczu, wykorzysta i to że Bacci nie ma i wykorzysta dziurawą obronę Sevilli, która też czasem dawała się we znaki. Dlatego mój ruch jest taki, aby Barca wygrała pierwszą połowę i także cały mecz. Barca będzie dominować i tak na prawdę to od nich będzie zależało jaki będzie wynik. Z pewnością od pierwszych minut będą się rozdwajać żeby już w pierwszej połowie dali się we znaki z Sevilli. Stawiam Barca/Barca, po dość ciekawym kursie. Nie zdziwię się jak potem spadnie.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja
Godzina: 20.45
Spotkanie: Dundee Utd - Dundee FC
Typ: obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszy typ opieram na bezpośrednich meczach obu tych drużyn. Mecze pomiędzy tymi dwiema ekipami zwykle dają nam wiele emocji, żółtych bądź czerwonych kartek i jak to zwykle bywa w derbowych spotkaniach, dodatkową satysfakcję z pokonania przeciwnika. Ostatnie wspólne spotkania przynosiły również dużo goli. Trochę szkoda, że ten mecz odbywa się na początku sezonu, kiedy jeszcze drużyny nie w pełni wchodzą w ten rytm meczowy, ale wydaje mi się, że dla obu tych ekip to spotkanie może być takim punktem przebudzenia i wejście na wyższy poziom mobilizacji. Piszę o tym, gdyż oglądając mecze dajmy na to Celticu, czasami szkoda patrzeć, gdyż mistrz Szkocji po strzeleniu jednego gola, potem jedynie rozgrywa piłkę, nie kwapiąc się zbytnio do ataku i pilnując tyłów. A ten mecz derbowy mam nadzieję, że pokaże jak powinno się walczyć od początku do końca - nie ważne czy ma się strzelonego gola czy nie.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Montreal (Kanada), twarda
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dolgopolov A. - Dimitrov G.
Typ: Dimitrov G. win
Kurs: 1,60
Bukmacher: Pinnacle Sports

Bułgar ostatnio w niezłej dyspozycji chociaż przegrał z Johnsonem to trzeba powiedzieć że Amerykanin ostatnio dokonał niezły progres, więc nie ma co winić Bułgara.
Dimi. jest graczem grającym tzw. starą szkołę konserwatywnych uchwytów,
co nie sprzyja zagraniom top spinowym, to jedyna wada jaką dostrzegam na ten moment.
Innymi słowy dobra dyspozycja oraz nie przypadkowe zwycięstwa w ostatnim czasie powinna sprawić że dziś sobie poradzi.
Ukrainiec, to dla mnie człowiek na którego nie gra się za pieniądze.
Jest nie przewidywalny, a jego szarpana gra tylko to potwierdza.
Jego główną bronią dziś będzie zapewne serwis, ale przez całe spotkanie na pewno nie bd działał na najwyższym poziomie.
Dla mnie to koniec farta Ukraińca i dzisiaj Bułgar zaprezentuję mu trochę technicznej gry.
✅ 60
 
lemcio 12

lemcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Godz: 17:00
Spotkanie: Błękitni Stargard Sz. vs Zagłębie Lubin
Typ: obie drużyny zdobędą bramki? - Tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No ten typ w tym meczu mi odpowiada najbardziej. Błękitni u siebie to niezła paka, nawet jak na fakt, że występują dopiero w II lidze. W pucharze po zeszłym sezonie nabrali doświadczenia i co najważniejsze, pewnego luzu. Nikt w tych rozgrywkach nie jest im straszny. Ta edycja również to pokazała czym było wyeliminowanie beniaminka Ekstraklasy z Niecieczy. Razem sumując te czynniki, mam przekonanie, że co najmniej jednego gola miedziowym dzisiaj strzelają. Z drugiej strony ekipa z Lubina rozpoczęła przygodę w Pucharze od gładkiego 3-0 z słabym Nadwiślanej, który to pewnie długiej przyszłości nie wiązał z tymi rozgrywkami. Dzisiaj natomiast druga strona Polski i mecz z pucharowymi celebrytami ze Stargardu. Po tej wtopie zaliczonej w piątek, dzisiaj Stokowiec gra o krzesełko na ławce trenerskiej. Pakę Zagłębie ma całkiem, całkiem, tylko coś się zacięło. Jednakże nie na tyle, żeby nie ustrzelić chociaż raz drużyny o dwie klasy rozgrywkowe gorszej. Także Stargard strzela choć raz swoją ambicją, luzem i ostatnimi doświadczeniami, a Zagłębie tym, że jest po prostu lepsze i posiada lepszy skład oraz chce zamazać plamę po piątkowym blamażu. Powodzenia!!
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustria, Tipico Bundesliga
Spotkanie: Ried – Salzburg
Typ: over 4.5
Kurs: 4.40
Buk: unibet
Godz. 18:30
Analiza:
Ried ma nowego trenera w tym sezonie Kolvidsson którego zespół w poprzednim roku spadł z elity grając straszny piach w defensywie. Te same problemy widzę w nowej ekipie na ten moment mają najwięcej bramek straconych – siedem w trzech meczach. Oznaką bardzo słabej dyspozycji w defensywie były starcia towarzyskie z Mlada Boleslav 0:5 oraz Spartą Praga 1:8. Jest to tym bardziej istotniejsze bo te zespoły przypominają Salzburg - Mlada bazuje na młodych graczach która gra ofensywnie, zespół Sparty ma doświadczonych graczy ale ich atut to tez gra do przodu. Jeśli chodzi o Salzburg to zespół przebudowany z średnią wieku 22-lata ale nadal grający bardzo ofensywnie. W tym sezonie jeszcze nie wygrali co jest ogromny zaskoczeniem ale ja się temu nie dziwię nowi gracze mają ogromną jakość w ofensywie ale jeszcze nie funkcjonuje to jako zespół. Odbija się to strasznie na defensywie który nigdy nie była ich mocnym punktem ale oglądają ostatnie starcie z Admira zremisowane 2:2 to aż strach było patrzeć na postawę obrońców i bramkarza. Mimo wszystko powinni to wygrać bo sytuacji w drugiej połowie było mnóstwo ale niemiłosiernie pudłowali a Salzburg dwóch takich meczy w lidze jeśli chodzi o skuteczność nie zagra tak więc dziś będzie na pewno lepiej, a to że ruszą od początku do ataku to dla mnie pewniak bo nie dość że zawsze tak grają to tak jak wspomniałem jeszcze w tym sezonie nie wygrali.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Linkoping - Skelleftea
Typ: -1.5 Skelleftea
Kurs: 3.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wersja ryzykowniejsza do konkursu
Typ bardziej podyktowany sytuacją w Linkoping, niż jakąś rewelacyjną formą AIK, ale po kolei. W szeregach gospodarzy sporo zmian począwszy od ławki trenerskiej a skończywszy na zawodnikach. Działacze pożegnali Rogera Melina, który zajmował stanowisko od trzech sezonów. Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Dan Tangnes. Obecnie Norweg ma w kadrze 23 zawodników z czego pięciu będzie dzisiaj niedostępnych. Dodatkowo trzeba napisać, że zespół bardzo mocno zmienił się w okresie wakacji. Zawodnicy, którzy decydowali o jego sile: Micflikier (24+23), Taffe (18+41), Sjogren (9+17) odeszli. Dodatkowo za ocean wyjechał rewelacyjny młodzian Jakub Vrana (12+12) o którym pewnie już niedługo usłyszymy w NHL. Następcy są, ale z uporem maniaka powtórzę, że potrzeba czasu. W szeregach Skelleftea zdecydowanie mniej problemów dlatego upatruje tutaj szansy.
⛔ 100
 
M 2

msj-127642

Użytkownik
Piłka Nożna , Puchar Anglii
Rotherham - Cambridge Utd
Godzina: 20:45
Typ: 1
Kurs: 1.91 Bet365
Analiza: Rotherham gra 2 lidze (Championship) , Cambridge gra w 4 (League 2) i to głównie zbiera baty, solidne baty. Nie napisze nic ich składach ale przepaść pomiędzy ich &quot;codziennymi&quot; rywalami jest ogromna i daje sporą przewagę na korzyść gospodarzy. Polecam do jakiegoś solidnego akumulatorka które w związku w ilością &quot;dobrych&quot; meczy dzisiaj wyglądają znakomicie!
Kiepska analiza
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Sevilla
Typ: Sevilla otrzyma czerwoną kartkę
Kurs: 4,9
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj w stolicy Gruzji Tibilisi dojdzie do starcia czempionów europejskich pucharów, w tym roku będą to dwie hiszpańskie drużyny Barcelona oraz Sevilla.Faworytem spotkania jest zdecydowanie Barcelona, której każdym przedsezonowym celem jest zdobycie jak największej ilości trofeum.
Sevilla nie jest drużyną która może podjęć rywalizację z taką drużyną jak Barcelona, zagrają cofnięci starając nie dopuszczać rywala zbyt blisko pola karnego przynajmniej do utraty pierwszej bramki, jak długo wytrzymają? Zobaczymy, można jednak być pewnym że Sevilla będzie się musiała narażać na twardą grę na pograniczu faulu, więc zaryzykuje i zagram że nie zakończą spotkania w komplecie.
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris FC - Metz
Typ: Suma goli - poniżej 2,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów występujących na co dzień w &quot;underowej&quot; francuskiej Ligue 2. Drużyna paryska w pięciu ostatnich meczach zanotowała wyłącznie &quot;undery&quot;, zaś FC Metz 4 &quot;undery&quot; i jeden wysoki &quot;over&quot; (porażkę u siebie 1:4 z Lille). Jak widać, jedni i drudzy preferują zachowawczy styl gry, w związku z czym niewiele bramek strzelają, jak i niewiele tracą. Sądzę, że dzisiaj kibiców obu zespołów czeka nudny mecz z niewielką ilością bramek.
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom