>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.08.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Sevilla
Typ: Sevilla rzeli powyzej 1,5 gola
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet
analiza:
Dziś w stolicy Gruzji Tbilisi Barcelona zagra z Sevilla w meczu o Superpuchar Europy. Zdecydowanym faworytem są piłkarze Blaugrany na których kursy szacują w granicach 1.3. Moim zdaniem to troszkę zaniżone. Najważniejszą informacją jest, że nie zagram Naymar. Oczywiscie w Barcelonie gole ma kto strzelać, bo wciąż pozostaje w grze duet Messi-Suarez, który w kilka chwil może rozstrzygnąć losy kazdego spotkania. Ku mojemu typowi skłoniły mnie wyniki meczów sparingowych Barcelony, gdyż tracili oni wiele bramek. Oczywiscie mecze sparingowe, to inna motywacja i składy, no ale wyniki idą w świat. Sevilla także nie dominowała w meczach sparingowych. Szczerze mówiąc liczę tutaj an Reyes&#39;a i gameiro. Sevilla juz nie raz pokazałą, że potrafi strzelać gole Barcelonie, która nie jest tak mocna jak na swoim stadionie. Mój typ na dzisiaj to 3-1 dla Blaugrany, lub 2-2. Pozdrawiam
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamerica
Godzina: 23:45
Spotkanie: Catolica-Guiara
Typ: Gospodarze dokładnie 2 bramkami
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza
:
Na dziś wybrałem spotkanie w ramach 1/32 Copa Sudamerica, w którym Catolica podejmowała będzie ekipę L Guiara, dla mnie zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie ostatnio nie radziła sobie zbyt dobrze ponieważ w swoich poprzednich 9 meczach na swoim stadionie nie wygrala ani razu zanotowała tam 2 remisy oraz aż 7 porażek, gram tutaj na przełamanie ponieważ myślę że ekipa gospodarzy spokojnie powinna sobie poradzić z zespołem , który w spotkaniach wyjazdowych też zawsze miał problemy ze zdobywaniem punktów ,ale rzadko też doznawał porażek , najczęstszym ich wynikiem były remisy, tutaj uważam że gospodarze mogą wygrać do połowy jak i na koniec spotkania, stawiam na dokładny wynik 2:0 dla Catolicy, która jest dla mnie zdecydowanie lepszym zespołem niż drużyna która w tych rozgrywkach reprezentowała będzie Wenezuele.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom