>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.07.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Spotkanie: Stuart Bingham - Joe Perry
Typ: Joe Perry
Kurs: 2,22
Bukmacher: Pinnacle

Kogoś tutaj ostro pokręciło.. Nie mam pojęcia czym się sugerują bukmacherzy wystawiając takie kursy. Nawet ja, znany z grania najbardziej bezpiecznych opcji nie zagram tutaj handicap +1,5 po świetnym kursie, czy +2,5, po także nie najgorszym tylko uderzę w czyste zwycięstwo Perry&#39;ego. Joe w ostatnich tygodniach przegrał zaledwie jeden mecz, z samym Johnem Higginsem. W AT 1 triumf, w Wuxi ćwierćfinał i wpadka właśnie ze Szkotem, w pokazowym Pink Ribbon zwycięstwo. Pokonywał takich rywali jak: Selby, Cao, Milkins, Hawkins czy Ding. Dla porównania Bingham rozegrał w całym sezonie zaledwie kilka spotkań, ogrywając zdecydowanie niżej notowanych rywali, a przegrywając z Hamiltonem czy Clarkiem oraz grając tragicznie z Nopponem - wygrana 5:1 to zasługa WYŁĄCZNIE katastrofalnej dyspozycji Taja. Stuart sam się sobie dziwił, że gra tak słabo, sporo narzekał, kręcił głową, widać, że nie jest u niego z formą najlepiej. Zupełnie przeciwnie niż Joe, który w AGO, mimo mało porywającego meczu rozjechał Xiao 5-0. Co tu więcej mówić... Po takim kursie to po prostu warto uderzyć, ja spodziewałem się 50/50.
✅ 122
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Puchar Brazylii
Spotkanie: ASA - Flamengo
Typ: Flamengo
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle

III runda w Pucharze Brazylii, faworytem jest Flamengo choć u siebie Asa nie jest skazana na pożarcie. Stawiam jednak, że ekipa z Rio już na wyjeździe ugra dobry wynik bo w lidze są na miejscu spadkowym i zwycięstwo im jest potrzebny przede wszystkim po to by nie irytować znów swoich fanów słabym wynikiem z niżej notowanym rywalem. Po przerwie na Puchar Konfederacji w miniony weekend Brasileirao wznowiło rozgrywki i podopieczni Mano Menezesa zremisowali z Coritibą 2:2 mimo, że prowadzili już 2:0. Po 6 kolejkach Rubro-Negro zajmują 18 miejsce a to budzi krytykę. Zwycięstwo w tym meczu zapewni spokój i nadzieje do meczu derbowego z Vasco w niedziele. W rozgrywkach Pucharu Brazylii póki co wyeliminowali Remo i Campinense.

ASA to drużyna z Serie B, gdzie są tuż przed miejscem spadkowym po 7 kolejkach. W ostatnim meczu przegrali u siebie z Chapecoense 2:0. W rozgrywkach pucharowych pokonali Santa Cruz i Ceare a teraz czeka ich najtrudniejszy sprawdzian. U siebie przeciwko Fla będą podwójnie zmotywowani, ale już w tym sezonie przegrywali przed własną publicznością a Flamengo na wyjazdach nie przegrało od października! Gospodarze mają przed tym meczem kilka braków a Rubro-Negro przyjeżdża w optymalnym składzie bez zapowiadanych większych zmian.

Asa bez: Cal (Pomocnik 5M), Lucio Maranhao (Napastnik 4M/4G), Micael (Obrońca 4M), Glaybson (Obrońca 1M), Jeferson (Pomocnik 1M), William Henry (Napastnik 0M/0G). Goście bez osłabień i mają zagrać w podstawowym składzie choć mimo zapowiedzi nigdy nie można wykluczyć w pucharach pojedynczych rotacji.

Przewidywane składy:

ASA: Gilson, Osmar, Fabiano, Tiago Garça e Chiquinho Baiano; Rudiero, Jorginho, Reinaldo e Didira; Wanderson (Thalyson) e Léo Gamalho.

Flamengo: Felipe, Léo Moura, Wallace, González e João Paulo; Cáceres, Elias, Adryan (Val) e Gabriel; Paulinho e Moreno.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ostry1555 26

ostry1555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska kwal. rewanż
Spotkanie: Celje- Tromso
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Oglądając pierwszy mecz tych drużyn dziwiłem się dlaczego Tromso dało sobie strzelic chocby jedną bramkę. Celje w tym meczu oddało 2 strzały z czego jeden z karnego i zdobyło dwie bramki. Ale co się odwlecze to nie uciecze i teraz Tromso ma okazję do rewanżu, aby przewagę z pierwszego meczu udokumentowac w końcu bramkami. Na minus działa tutaj forma Tromso w ostatnich meczach (szczególnie na wyjeździe), gdzie w 5 ostatnich meczach ponieśli 5 porażek. Tromso broni to, że były to porażki z czołówką (Stromsgodset,Rosenborg,Viking), w których Tromso z reguły strzelało bramkę. Głównym wyznacznikiem dla mnie jest siła lig, ponieważ liga norweska wydaję się byc silniejsza, co odzwierciedla Ranking Krajowy UEFA. Powodzenia!
✅ 90
 
makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Piłka Nozna - Camponeato Brasilieiro
Mecz: Sao Paulo - Bahia
TyP: 2 (remis - nie ma zakladu)
Kurs: 8.00
Book: bet365
Niespodzianki zdarzają sie od czasu do czasu, tak więc ja próbuje je upolować. Na ten nocny według polskiego czasu mecz, wynalazłem taki oto typ. Widzę to co widzę i nie da się oszukać moich oczy, by móc pójść na taką łątwiznę i jednoczesnie pułapkę jaką dają bukmacherzy na to spotkanie. Kurs 1.36 ( i to na dodatek wciąż spadający) to jakaś pomyłka. I szczerze powiedziawszy mam gdzieś jak Sao Paulo wygra ten mecz 5-0, bo po takim kursie to nawet nie opłaca się powąchać a co dopiero skosztować ???? Tak więc nie widzę innej możliwości jak zagranie gosci ktorzy prezentują lepszą formę niż gospodarze ktorzy nie wygrali od 5 meczy. Bahia za to wygrala w ost. 5 meczach 2 spotkania w tym jedno na wyjeździe z nie byle kim a z Internacionalem w którym gra już staruszek bo staruszek Diego Forlan ale to cos o nich swiadczy. Moze maja super motywacje gdy grają z takimi uznanymi druzynami, bo kurs na ich wygraną z Internacionalem wynosił az 7.5 a mimo to udało im się wygrac. Tak więc mysle ze bukmacherzy pomylili się po raz drugi i to Bahia sprawi niespodziankę i wygra po kursie ok. 10.00 (8.00 - DNB).
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
A 27

arturito

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: NY Yankees - KC Royals
Typ: poniżej 7
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Godzina: 1:05
Analiza:
I.Nova(R) vs W.Davis(R)
Kolejny under. Zaczynać będą dwaj dobrze wyautowujący pitcherzy: Nova (44 IP, 48 SO) i Davis (89.2 IP, 81 SO).
Davis przy swoich 89.2 IP pozwala aż na 119 H, ale Yankeesi pod wzglądem odbić w domu są na 27 miejscu.
Ofensywa Yankeesów u siebie na 29 miejscu (3.50 R/9).
Jeżeli chodzi o Kansas to bez wątpienia na wyjazdach notują lepsze liczby, ale odbijają gorzej przeciwko praworęcznym.
Do tego Nova w świetnej formie, w ostatnich 3 meczach WHIP na poziomie 1.02, przez 17.2 IP zanotował 20 SO, a grał 2 razy z Orioles i raz z Tampą.
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Liga Europy Kwalifikacje 11,07,2013 godzina 18:00​
Inter Tuku - Vikingur​
TYP: Inter wygra więcej niż dwoma bramkami?? Tak ( EH- Intern Tuku -2)​
KURS: 2,25
Bukmacher:Sportingbet​
W tym spotkaniu naprzeciw siebie stanie drużyna z Finlandii i Wysp Owczych. Według mnie Fińskie Inter Tuku powinien zmiażdżyć w tym meczu przeciwnika. Vikingur to drużyna amatorska grająca w lidze amatorskiej, bo jaka może być liga w państwie ( wyspie) o powierzchni 1400 km2 z liczbą mieszkańców 49 000 tyś. Dodatkowo w lidze ta drużyna radzi sobie kiepsko, gdyż zajmuje 13 miejsce na 15 drużyn. Intern Tuku też nie bryluje w swojej lidze i zajmuje 10 miejsce na 12 drużyn. Jednak ostatni mecz wygrali z VPS na wyjeździe 2-1 co jest dobrym prognostykiem na dzisiejsze spotkanie. A poziom ligi Fińskiej jest dużo wyższy od Wysp Owczych. Dla czego więc w pierwszym meczu tych drużyn padł remis 1-1? ?? W pierwszej połowie goście, czyli Inter był drużyną dominująca 7 sytuacji bramkowych 3 miał Vikingur. Inter oddał 1 strzał celny na bramkę i 4 nie celne przy 3 nie celnych Vikingura. A swoją dominacje potwierdzili golem na 1-0. W drugiej odsłonie Vikingur zaczął grać agresywnie 7 fauli na 2 Interu. A gościom po prostu brakło sił ( trochę odmienny klimat no i podróż) co w końcu doprowadziło do straty gola i ostatecznego remisu 1-1. Dzisiaj Inter gra u siebie a przeciwnicy będą po męczącej podróży dodatkowo Vingur na ostatnie 5 meczy wyjazdowych zaliczył 4 porażki i 1 remis. Dzisiaj Inter nie da szans przeciwnikowi!!!!!
⛔ 100​
 
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - F91 Dudelange : Milsami
Typ - F91 Dudelange powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Analiza :

...... no to czas na rewanże w LE , w pierwszych spotkaniach też wybrałem ten sam pojedynek no cóż nie weszło jednak w dalszym ciągu uważam że drużyna z Luksemburga powinna sobie poradzić i odrobić stratę 1 bramki z pierwszego spotkania , powiem szczerze że śledząc na Bet ten mecz na żywo trochę byłem zawiedziony postawą F91 Dudelange która za wiele tych strzałów na bramkę nie oddała ale teraz chłopaki grają u siebie przed swoją publiką i mam nadzieję że z większym zaangażowaniem , wciąż mi na głowie poprzedni sezon i ich gra np. pokonali w dwumeczu 11:0 Tre Penne , a w drugiej rundzie byli sprawcami ogromnej niespodzianki pokonują dwa razy Red Bull Salzburg 1-0 w pierwszym meczu siebie oraz 3-4 na wyjeździe dlatego jak już wszyscy zdążyli zauważyć moje ryzyko liczę na 3 gole ze strony F91 Dudelange a kurs cho cho . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Poli Timisoara - Udinese Calcio
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pobieram taki kurs śmiało bo zapewne będą spadki jak nic. W zasadzie wystarczyłoby napisać że spotka się drużyna, która w zakończonym sezonie zajęła 2 miejsce w 2-iej lidze rumuńskiej z zespołem, który w serie A wygrał ostatnie 8 kolejek z rzędu. To tak jakby 2 różne światy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest to mecz sparingowy, że nie wiadomo jaki będzie skład Udinese tak do końca, niemniej jednak czym i kim by nie wyszli powinni to spotkanie wygrać na wielkim luzie i zapewne tak też się stanie.
Na pewno nie zagra golkiper Udinese, Zeljko Brkic, który doznał kontuzji ramienia na siłowni, do Romy odszedł Mehdi Benatia, odejść chce Fabrinni a Inter Mediolan zainteresowany jest Danillo. Do tego Di Natale złożył podpis na umowie przedłużającej mu kontrakt z włoskim klubem do 2015 roku, w którym znalazła się opcja przedłużenia jej o kolejny rok. To świetna wiadomość, Di Natale przecież w zeszłym sezonie rozegrał 33 spotkania w lidze strzelając 23 gole (a przypominam, że zawodnik ma już 35 lat) co jest genialnym wyczynem.
Widzę jutro spokojną, czystą dwójeczkę. Powodzenia !
⛔ 100
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Botev Plovdiv - Astana
Typ: 1
Kurs: 1.73
Godz:19.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na kwalifikacje do Ligi Europejskiej.
W meczu rewanżowym 1/8 eliminacji spotkają się ze sobą Botev Plovdiv i Astana.
W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 0:1 dla gości z Plovdiv a bramkę dla Bułgarów strzelił bardzo dobrze znany w naszym kraju z Wisły Kraków Tomas Jirsak.
Teraz Botev ma mecz u siebie i zaliczkę z Kazachstanu więc myślę że bez problemów wygra mecz u siebie i pewnie awansuje do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europejskiej.
Astana po meczu w Bułgarii pożegna się w tym sezonie z pucharami, ale sami sobie będą winni bo przegrali mecz u siebie.
kiepska analiza
 
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy - Kwalifkacje
Spotkanie:Botev Plovdiv - Astana
Typ:Astana (ah+0,5)
Kurs:2,05
Bukmacher:bet365
Analiza:
Astana przegrała u siebie w pierwszym meczu 0-1 u siebie.Nie była zespołem gorszym.Liczę na to że w rewanżu stać ich na awans i pokonają Botev.Zabezpieczam się w razie remisu handicapem azjatyckim +0,5 w stronę Astany.Kazachy do boju!!!!!!!!!!!
kiepska analiza
 
psotnick 898,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open
Spotkanie: Zhang Anda – Mark Selby
Typ: Powyżej 7.5 Kurs: 2.40
Bukmacher: betsafe

Typ grany celowo przeciwko nieokreślonej formie faworyta. Wiedziałem, ze Selby raczej nie wystrzeli w tym turnieju fajerwerków, ale to co pokazał w meczu z Burnsem przeszło moje najgorsze oczekiwania. W pierwszych 3 frejmach go właściwie nie było, później nie było wcale lepiej, ale na jego szczęście zaczął mu solidnie pomagać Burns, który chyba przestraszył się wygranej. Akurat mnie to nie martwiło, bo dzięki temu wszedł mój kupon na 1 rundę, ale już samo to, że Burns nie wygrał tego meczu, to jest spore osiągnięcie... Jutro jego rywalem będzie Zhang, czyli rywal utalentowany, niewygodny, dodatkowo świeżo po zastrzyku pewności siebie po rozgromieniu Higginsona (5-1), który wprawdzie zbytnio nie przeszkadzał, ale też nie pomagał Chińczykowi przy wbijaniu kilku solidnych breaków w tym meczu (96, 63, 62, 68). Jutro oczywiście o niespodziankę będzie trudno, ale myślę, że Zhang będzie w stanie zmusić ciągle poszukującego formy faworyta do najwyższego wysiłku, a to powinno przekuć się w przynajmniej 3 partie doga. ⛔ 100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska kwal. rewanż
Spotkanie: Karabach - Metallurg Skopje
Typ: 1 AH-1,75
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Dobry kurs na Karabach w meczu u siebie z macedońskim Metallurgiem. Jest dość duża różnica klas pomiędzy tymi zespołami . Metallurg nawet w domu nie miał nic do powiedzenia z zespołem z Azerbejdżanu, a teraz ma mecz na wyjeździe, leci bez dwóch liderów, Ignatova i Alomerovika. Trzy sezony temu Karabach i Metallurg grał w tej samej rundzie selekcji LE w Macedonii było 00:00, ale w Azerbejdżanie Karabach pewnie wygrał 4-1. Biorąc pod uwagę, że Metallurg przyjedzie teraz osłabiony a skład Karabachu wręcz przeciwnie, wygląda na bardzo przekonujący i silny zespół. Karabach w domu nawet potrafił pokonać Brugge i Wisłę.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Struff - Verdasco
Typ : Verdasco -4,5 gema
Kurs : 1,75
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Verdasco przypomniał sobie jak się gra w tenisa. To co pokazał na tegorocznym Wimbledonie pozwala wrócić pamięcią parę lat wstecz, kiedy dzielnie stawiał czoła najlepszym graczom na globie wliczając w to Nadala, Federera, Soderlina. Zamiata lewą ręką niemiłosiernie i gdyby trochę więcej wyrachowania w półfinale mielibyśmy jego konfrontację z Janowiczem. Hiszpan grał jak maszyna, ale trawa to jednak nawierzchnia, za którą specjalnie nie przepada. Co innego mączka. Prawie każdy Hiszpan jest stworzony do gry na cegle, a Verdasco na pewno.
Tutaj serwis nie odgrywa większej roli, liczy się wytrzymałość, para w nogach i kondycja. We wszystkich wymienionych aspektach Struff nie dorasta Hiszpanowi do pięt. Nie ma co się łudzić, w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden.
Verdasco w swoim żywiole, Niemiec będzie walczył, ale na nic mu się to zda.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska kwal. rewanż
Spotkanie: Irtysh Pavlodar - Levski
Typ: under 2.5
Kurs: 1.65
Betgun
Bukmacher: Witam! Na dzisiaj mam sympatyczny typ z piłeczki i underek. Spotykają się 2 underowe drużyny, którym strzelanie bramek przychodzi z wyjątkowym trudem. Prześledzmy 5 ostatnich meczy tych drużyn, jeśli chodzi o Irtysh 4 wyniki underowe 2,5, jeszcze korzystniej prezentuje sie Levski który ma 100% w ostatnich 5 meczach underów 2,5. Jakby było tego dopełnieniem ich 1 mecz zakończył się wynikiem, ajakże ???? 0-0 więc jak nie zagrać teraz po wyśmienitym wg mnie kursie na underka. Jest to spotkanie rewanżowe i wiadomo że do wirtuozów futbolu te drużyny nie należą. Scenariusz jaki zakładam to wzajemne wyczekiwanie na dogodną sytuację do rozstrzgnięcia meczu, a czy taka nastąpi może być różnie. Zapowada się typowy mecz walki, zwłaszcza że drużyny te są na bardzo zbliżonym poziomie. Nie chce mi się wierzyć że nagle się ożywią i nastrzelają worek bramek. Spodziewam się spokojnego underowego meczu i z czystym sumieniem go zagram, co też Wam polecam. Pozdrowionka
Jestem tutaj dla WAS ????
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina : ⚽Copa Libertadores-Play-OFF
Spotkanie : Atletico MG-Newells Old Boys
Typ : over 2,5 goli w meczu(reg.time)
Kurs : 1,83
Bukmacher : bwin
Analiza :
Swietny kurs na taki meczyk ???? Jest to drugie spotkanie polfinalowe Copa Libertadores.W pierwszym spotkaniu mielismy 2-0 dla Newells,wiec to oni beda faworytami do awansu.Newells nie sa typowa jak na Argentyne druzyna underowa,graja calkiem ladny futbol.Mam nadzieje,ze dzis rowniez to pokaza,i nie zmontuja &quot;autobusu&quot;.Z drugiej strony gospodarze,jesli mysla o awansie,nie maja wyboru-2bramki to minimum.Mysle ze motywacje maja ogromna,co bedzie sprzyjalo powodzeniu w/w typu.Nalezy zaznaczyc,ze brazylijski zespol ma luki w obronie,wiec goscie z pewnoscia cos &quot;ustrzela&quot;
Przewidywany wynik 2-1 jak najbardziej prawdopodobny....POWODZONKA
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Stuttgart (Niemcy), ziemna
Spotkanie: T.Haas - E.Gulbis
Typ: over 22,5
Kurs: 1,94 Pinnacle
Tommy Haas, wiadomo w tym sezonie przeżywa drugą młodość. Trzy ostatnie turnieje to świetna równa gra, gdzie odpadał nie z byle kim. Przypomnę, na RG porażka z Djokovicem w QF, na turnieju w Halle przegrana z późniejszym zwycięzcą Federerm w półfinale oraz na Wimbledonie uległ znów z Djokovicem w 1/8 finału. Gulbis także rozgrywa dobry sezon, w którym w końcu zaczyna grać na miarę swoich możliwości oraz talentu. Łotysz we wspomnianych wyżej turniejach odpadał kolejno, z nieobliczalnym Monfilsem po zaciętym boju na RG, w Halle przegrał ze swoim jutrzejszym przeciwnikiem, a na Wimbledonie pokonał go rozgrywający rewelacyjny turniej Verdasco. Panowie w tym sezonie grali już ze sobą trzykrotnie, raz wygrał Gulbis, a dwa razy Haas. Za każdym razem były to bardzo wyrównane spotkania, w jutrzejszym spotkaniu także trudno wskazać mi zwycięzcę, dlatego moim zdaniem najrozsądniejszym typem będzie over gemowy, który był pokrywany we wszystkim dotychczasowym spotkaniach.
✅ 94
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sao Paulo - Bahia
Typ:2dnb
Kurs:6,5
Bukmacher:bet365
Analiza:Sao Paulo od 6 meczów nie wygrało meczu. Skutkiem tego było zwolnienie trenera. Przegrali z Santosem, który był w dołku (już wtedy trenera nie było). Aktualnie trenerem jest asystent albo trener 2 drużyny.
Bahia ma bardzo ciekawy okres, nie mieli lekkich przeciwników, a jednak wychodzili z pojedynków przynajmniej z 1 punktem.
Co prawda ostatnio przegrali 0-2 z Corinthians(7), ale inne wyniki to:
1-1 Vasco (14)
2-1 Botofago (1)
2-1 Internacional (6)
0-0 Coritiba (2)
Sao Paulo natomiast grało ostatnie 5 meczów z rywalami plasującymi się aktualnie na pozycjach:
8-14
Przypomnę, że Bahia jest na 11 miejscu.
Sao Paulo w tych pojedynkach nie wychodziła zwycięzko, ale w 2 na 5 przypadkach remisowali, dlatego podpieram się DNB.
Sao Paulo u siebie ostatnio wygrało 4 mecze(domowe) temu. Rywalem było Vasco, które na wyjeździe ostatnio gra fatalnie.
Miesiąc wcześniej wygrali w Campeonato Paulista, z Penalopense...drużyna z serie D. Wygrali skromnie, bo 1-0, strzelając gola dopiero w 70 minucie.
Można więc śmiało powiedzieć, że prawdziwa ostatnia wygrana domowa Sao Paulo miała miejsce 18 kwietnia kiedy to grali z Atletico-MG wygrywając 2-0.
A do tego absencje :
obrońcy:5/0, 5/0, 3/1
pomocnicy:5/0, 6/0
Ekipa Bahii nie wystawi Helder - pomocnik (5/0) oraz (2/0).
typ powtórzony
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Spotkanie: Mladost Podgorica vs Videoton
Typ: over 1,5 w I-polowie
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym typie wazny jest wynik pierwszego spotkania, ktore zakonczylo sie wygrana Videotonu 2:1. Choc przed dwumeczem tych zespolow murowanym faworytem do awansu byla ekipa z Wegier to wynik poprzedniego meczu i strzelona bramka przez Czarnogorzan pozwala im optymistycznie patrzec na rewanz. Do awansu potrzebuja wygranej, a do wygranej potrzebuja strzelonej bramki. Sadze, ze jutrzejszy mecz to nie bedzie majstersztyk jesli chodzi o taktyke zespolu gospodarzy, krycie sie za podwojna garda i cierpliwe wyczekiwanie na swoje okazje. Sadze, ze Czarnogorcy zwietrzyli swoja szanse i beda sie starac ja wykorzystac, czyli rzuca sie do przodu juz od poczatku spotkania. O motywacje Czarnogorcow martwic sie wiec nie musze i licze, ze uda im sie strzelic jedna bramke w pierwszych 45 minutach. Przy ofensywnej grze Podgoricy, Videoton, ktory z pewnoscia technicznie przewaza nad przeciwnikiem bedzie mial pole do popisu, wyprowadzajac kontry badz po prostu majac troche wiecej miejsca z przodu. Sadze, ze Wegrzy sa na tyle dobrzy technicznie, ze beda w stanie wykorzystac jedna ze swoich sytuacji (jesli nie wiecej) i strzela gola. Nie sadz, by w tym meczu ekipy czekaly do drugiej polowy by zaatakowac. Przy wyniki 1:2 z pierwszego meczu Videoton nie moze grac asekuracyjnie bo wystarczy jedna bramka - wynik 1:0 i Wegrzy zegnaja sie z turniejem. Sadze, ze dla nich celem w tym meczu bedzie jednak strzelenie gola ktory da im pewien komfort w grze. Im dluzej bedzie sie utrzymywal wynik 0:0 tym bedzie wiecej nerwow, sil mniej i o blad bedzie latwo a odrobic strate na 10, czy 15 minut przed koncem tak latwo nie bedzie. Sadze, ze ten mecz rozstrzygnie sie w pierwszej polowie. Powodzenia
⛔ 100
 
C 11

czarny944

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LE
Spotkanie:
Dynamo Mińsk - FK Pakruojo Kruoja Typ: 1 połowa\wynik końcowy X\1
Kurs: 6.00
Bukmacher: STS
Analiza: Po analizie ostatniego meczu tych drużyn Dynamo w 1 połowie remisowało lecz grali oni na wyjeździe. Mimo iż moim zdaniem są lepszą drużyna to i na swoim boisku będą chcieli dominować jednak druzyna z Litwy może zaskoczyć i strzelić honorową bramkę. Moj typ w 1 połowie to 1:1
kiepska analiza, typ nietrafiony, nieregulaminowy bukmacher

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom