>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.07.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
D 22

dabros_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera Division
Spotkanie: Juan Aurich - Deportivo San Martin
Typ: Podwójna szansa: remis lub Deportivo San Martin

Kurs: 2,25
Bukm
acher: Bet365
Analiza:
O godzinie 18:00, jedenasta drużyna ligi- Juan Aurich, podejmie na własnym boisku szesnasty zespół- Deportivo San Martin. Lepszą formą dysponują gracze dzisiejszych gości 3-1-1 7:4. Natomiast forma Juan Aurich przedstawia się następująco: 2-1-2 7:6. Juan Aurich na własnym boisku w ostatnich pięciu meczach odniosło tylko jedno zwycięstwo. Byłby to powód do dumy gdyby nie fakt, że wygrali ekipą Jose Galvez, której dorobek w sezonie, na wyjazdach przedstawia się następująco: 1-1-9 10:27. Deportivo na wyjazdach nie odstaje jednak dużo od Jose Galvez 2-0-9 5:18. Juan Aurich u siebie gra średnio Bilans 6-2-3 15:8. Ostatnio osiągneli zwycięstwo, ale myślę, że nie mają odpowiedniej mocy, by na własnym boisku podtrzymać passę i wygrać drugi mecz z rzędu. Jestem pewien, że decydującą rolę w tym meczu odegra historia spotkań, która sięga roku 2008 i dla drużyny gospodarzy przedstawia się niekorzystnie: 3-5-5.
✅ 125
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Spotkanie: St. Patrick&#39;s Athletic - Zalgiris Vilnius
Typ: St Patrick&#39;s -1
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Szykuje nam się fajny pojedynek szczególnie że stan rywalizacji jest jeszcze nie przesądzony. W pierwszym spotkaniu pomiędzy powyższymi ekipami wynik okazał się remisowi 2-2. Tym razem faworytem są jednak gospodarze, którzy spisuje się bardzo dobrze na swoim terenie. Można powiedzieć, że w lidze grają na najwyższym poziomie, widać że są w solidnej dyspozycji. Przewaga boiska będzie kluczowa w obecnym rozrachunku. Zalgiris również nie mają sie czego wstydzić, bo ich gra przejawia spory plus. Nie ma jednak wątpliwości, że irlandzka liga jest na trochę wyższym poziomie niż litewska dlatego też taki wyjazd na pewno nie wpłynie pozytywnie na zespół gości. Gospodarze są niepokonani od wielu spotkań, dysponują dobrym atakiem i zgrana drużyną. St Patrick powinni poradzić sobie z Zalgirisem na wlasnym obiekcie, jestem pewien że odpowiednio przygotują się do tego spotkania i przy okazji wygrają różnicą dwóch bramek. Jest to możliwe w Irlandii. St Patrick to zespół bardzo ciężki do pokonania u siebie, więc mimo ze spodziewam się walki ze strony gości, to gospodarze zapewne wygrają ten mecz.
⛔ 100
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Vaduz - Chikhura
Typ: X2
Kurs: 2,37
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Przy okazji pierwszego meczu pisałem o dużej dysproporcji kursowej. Bukmacherzy nie docenili ekipy Vaduz i początkowe kursy oscylowały w granicach 8,00, by spaść do 2,50. W tym meczu jest podobnie, z tym, że bukmacherzy nie doceniają tym razem drużyny Chikhura - kurs 6,00. Na Vaduz jest zaledwie 1,45. Jak dla mnie te dwie ekipy stoją na w miarę równym poziomie. Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a to oznacza, że gości premiuje nawet bramkowy remis. Sądząc po statystykach pierwszego spotkania, było ono wyrównane z lekką przewagą dla Chikhura. Faworytem do awansu są oczywiście gospodarze, są drużyną doświadczoną i ograną w pucharach, o czym pisałem przy okazji pierwszego spotkania. Ale grają też bardzo nierówno, potrafią wygrać z mocniejszą ekipą by przegrać ze słabszą. Szanse w tym spotkaniu oceniam na 60 do 40 i dlatego pobieram kurs na gości z podpórką, bo bramkowy remis także ich premiuje.
✅ 137
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Budapeszt
Spotkanie: Hlavackova vs Cadantu
Typ: Hlavackova
Kurs: 2.25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kolejne spotkania kobiecego turnieju w Budapeszcie.Czeszka Hlavackova podejmie Rumunkę Cadantu i mimo tego że bukmacherzy nie uważają jej za faworytkę to ja chce postawić na Czeszkę bo jak dla mnie jest lepszą zawodniczką.W tym turnieju w 1 rundzie dość nieoczekiwanie łatwo wygrała z mocną na ziemi Alize Cornet.Cadantu pokonała natomiast jak dla mnie całkowicie anonimową zawodniczką a mianowicie Mayr-Achleitner.Teraz z Czeszką będzie miała o niebo trudniej.Obie zawodniczki już na 1 rundzie zakończyły swoje udziały w Roland Garros ale tam Hlavackova miała dużo trudniejszą rywalkę bo musiała grać z Pavluchenkovą a Cadantu przegrała z King.Na Wimbledonie wyniki były takie same ale znów Hlavackova miało trudniej bo grała z finalistką turnieju w Eastbourne a mianowicie Vesniną a Cadantu miała szanse na awans bo jej rywalka nie była jakoś bardzo wymagająca a była nią Kimiko Date Krumm.To wszystko wskazuje na to że dziś to Czeszka zwycięży w tym meczu i awansuje do następnej rundy na co bardzo liczę.Będzie to pierwszy mecz pomiędzy tymi zawodniczkami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mrx 69

mrx

Użytkownik
Proszę usunąć mój powyższy post
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Spotkanie: Dacia Chisinau (-1.5,-2 AH) - Teuta
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365

Przeglądając ofertę zobaczyłem ciekawe spotkanie.
Nie mam jak porównać obu lig, bo nigdy nie oglądałem żadnego spotkania. Można jedynie wysunąć lekko naciągnięte wnioski o reprezentacjach. Reprezentacja Mołdawii nie poprawiła wyników od co najmniej 15 lat, a remis z Polską wcale mnie nie dziwi. W końcu w rankingu FIFA lecimy w dół od dłuższego czasu. Natomiast reprezentacja Albanii aktualnie w grupie eliminacji do MŚ 2014 po 6-ciu meczach zajmuje 2. miejsce. Można powiedzieć o pewnym postępie, ale też nie mają zbyt silnej grupy.
Wróćmy do el. LE. W pierwszym meczu wygrała drużyna z Albanii 3:1. Wtedy kursy były bardzo wyrównane. Teraz rewanż i kursy na Dacie są w granicach 1.13, tak jakby miała zmiażdżyć rywala. Ale przecież, w pierwszym spotkaniu uległa dwoma bramkami. 3 gole z niczego nie padają. Uważam, że buki tu trochę przesadziły. Na pewno Teutę stać na strzelenie gola Mołdawianom, zwłaszcza w kontekście trzech trafień u siebie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przy jednobramkowym zwycięstwie Dacii awansuje dzisiejszy gość, więc nie muszą się jakoś bardzo starać. Dlatego stawiam na handi -1.5 dla gospodarza i zabezpieczam się -2 na wypadek, gdyby jednak te trzy gole padły z niczego, co oznaczałoby wyższą klęskę Teuta. Spodziewam się tu wyniku 2:1.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - LE 1 runda
Spotkanie: Dacia Chisinau - KS Teuta Durres
Typ: X2
Kurs: 4.68


Nie przestraszcie się kursu moi drodzy. Wilki nie są takie groźne jak sugeruje herb drużyny.. Jestem w szoku dlaczego ekipa Dacia jest tak mocno faworyzowana przed tym spotkaniem.. Nie pokazali nic tydzień temu co mogłoby wskazywać, że dzisiaj są pewniakiem. Pierwszy mecz przegrali aż 3:1. Gospodarze zaimponowali skutecznością. 5 strzałów w światło bramki zamienili na 3 gole! Mają w tej chwili wynik, mają też awans. Dacia ostatnie 3 mecze bez zwycięstwa.. Morale zespołu nie są najlepsze. Jako wicemistrz Divizia Nationala 2012/2013 (1 Liga Mołdawii) biorą udział w LE z automatu.. Teuta widać że rozgrywki Ligi Europejskiej traktuje bardzo poważnie. Bardzo chcą awansować do kolejnej rundy co potwierdziło pierwsze spotkanie. Różnica pomiędzy ligą mołdawską a ligą albańską? Według mnie jest żadna. A więc poziom 3 drużyny ligi albańskiej i 2 ekipą Mołdawii jest podobny. 1,13 na Dacie to jakaś kpina. Teuta jedzie nie przegrać tego spotkania. Nastawią się raczej na defensywę. Strzelenie przez nich gola skomplikuje już całkowicie sytuacje Daci. We wtorek KF Laci (Albania) już pożegnało się z europejskimi pucharami na rzecz Differdange FC 03. No więc ktoś musi ratować dzisiaj honor piłki z tego kraju.. A tak na poważnie kursik jest bardzo ambitny i zamierzam z niego skorzystać bez żadnych obaw. Wydaje mi się, że buki powinny wystawić na ten mecz coś takiego: 2.00-3.20-3.50. W przypadku remisu nic nie tracimy! Tym bardziej polecam grę jako singla. Tylko i wyłącznie.
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Niemcy (-3)
Kurs: 3,75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzisiaj kolejne potyczki kobiet.Nie ma innej opcji niż wygrana Niemek.Kurs na czysty win jest mizerny,więc typuje tutaj zwycięstwo co najmniej czterema bramkami.Czy stać Niemki na taki wynik?Zdecydowanie tak!Jest to jedna z najlepszych na świecie drużyn w kobiecym futbolu.W ostatnich czasach trochę ta maszyna do wygrywania wyhamowała,ale obecny turniej to szansa na wskoczenie na wyżyny.W Niemczech kobieca piłka nożna jest bardzo popularna w młodszych rocznikach możemy zauważyć wiele cennych zdobyczy na różnych szczeblach.Liga krajowa hmmm powiem tylko tyle,że w tej edycji ligi mistrzów końcowy triumf odniosła ekipa VfL Wolfsburg.Co do zespołu holenderskiego to można powiedzieć,że będzie to dostarczyciel punktów w grupie B.Nie sądzę aby stać ich było na coś więcej... Ciekawostka znowu na koniec:
Ostatnie pojedynki między drużynami
07.06.11 MEC Niemcy Holandia 5 : 0
25.07.09 MEC Niemcy Holandia 6 : 0
A i jedno zdanko odnośnie wczorajszego typu.(X/1) Pierwsza połowa 1:1 w drugiej Szwecja dominuje i nie strzela 2 karnych dziękuje :cool:
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy UEFA 2013/2014
Spotkanie: Botew Płowdiw - FK Astana - zakład na pierwszą połowę
Typ: 1
Kurs: 2,45
Buk: William Hill
Data i godzina: 11.07.13, 19:30

Dziś o godz. 19:30 w rewanżowej konfrontacji w I rundzie Ligi Europy 2013/2014 Botew Płowdiw zmierzy się z FK Astana. W pierwszym meczu padł wynik 0:1 dla Bułgarów. Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się w II rundzie ze zwycięzcą dwumeczu Zrinjski Mostar – UE Santa Coloma (w pierwszym meczu padł wynik 1:3 dla Bośniaków). Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Lazur w Burgas, gdzie na co dzień występuje Czarnomorec Burgas.

Botew Płowdiw to ostatni zespół, który „zakwalifikował się” do europucharów. Po bankructwie CSKA Sofia spekulowano, że w LE nikt nie zastąpił stołecznego klubu. Bułgarzy zgłosili jednak do gry Botew, który uzupełnił skład uczestników I rundy eliminacji. Płowdiw przystąpiło z marszu do rozgrywek i od razu zaliczyło egzotyczny wyjazd do Kazachstanu. W oddalonej o 4,5 tysiąca kilometrów Astanie pokonali miejscowe FK 0:1 po kapitalnym strzale zza pola karnego w samo okienko Tomasa Jirsaka – byłego gracza Wisły Kraków. Gracz, który 109-krotnie zagrał dla Białej Gwiazdy dołączył do zespołu w 2012 roku. W bramce Botew Płowdiw zobaczymy Adama Stachowiaka – wychowanka Olimpii Poznań, byłego gracza Jagiellonii, Odry Wodzisław Śląski, Górnika Zabrze i GKSu Bełchatów. W składzie ekipy z Płowdiw znaleźli się tacy gracze jak: Weselin Minew – 17-krotny reprezentant Bułgarii; Waleri Domowczijski – 11-krotny reprezentant kraju, były gracz Herty Berlin i MSV Duisburg; Boban Grnczarow – 31-krotny reprezentant Macedonii, były gracz Metalurga Donieck, KAA Gent i APOELu Nikozja; Iwan Cwetkow – były gracz S.C. Heerenven, Zwolle, Sparty Rotterdam, Sivassporu i Chazaru Lenkoran; Civard Sprockel – pochodzący z Curacao były gracz Excelsioru, Vitesse oraz Anorthosis Famagusta; Luis Pedro – Holender, były gracz Feyenoordu, Heracles Almelo były młodzieżowy reprezentant kraju oraz Brazylijczyk Vander,

FK Astana ma tą przewagę nad Botew, iż jest w rytmie meczowym – w Kazachskiej Ekstraklasie FK jest wiceliderem tabeli. Ostatnie trzy mecze ekipy z Astany nie napawają optymizmem – porażka z liderem Aktobe Lento 2:1, remis 1:1 z szóstym Irtyszem Pawłodar oraz remis 1:1 z ósmym Żetysu Tałtykorgan. W składzie zobaczymy reprezentantów Kazachstanu: Siergiej Ostapenko – 30-krotny reprezentant Kazachstanu, Karit Nurdauletov – 23-krotny reprezentant kraju, Ułan Konysbajew – 7-krotny reprezentant kraju, Tanat Nusserbayev - 7-krotny reprezentant kraju, Baurzhan Islamkhan – 5-krotny reprezentant Kazachstanu, Marat Shakhmetov- 4-krotny reprezentant Kazachstanu. Krajowy skład uzupełniają zawodnicy zagraniczni. W bramce FK Astana stanie Nanad Eric z Serbii, w polu ujrzymy: Zelao – byłego gracza Saturna Ramienjskoje i Kubania Krasnodar, Cicero – reprezentanta Gwinei Bissau, byłego gracza Bragi, Dynamo Moskwa i Pacos Ferreira, Igora Ţîgîrlaşa – 20-krotnego reprezentanta Mołdawii, byłego gracza Szachatara Donieck i Metalista Charków oraz Foxi Kéthévoama – 17-krotnego reprezentanta Republiki Środkowoafrykańskiej. W ekipie FK Astana jest również Filip Ivanovski – 8-krotny reprezentant Macedonii, były gracz Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski oraz Polonii Warszawa oraz Damir Kojašević – były gracz Jagiellonii Białystok.

Sądzę, ze Bułgarzy są ekipą silniejszą, mają silniejszy skład i udowodnią to na boisku. Bronienie 1:0 nie będzie planem Botew na ten mecz – strzelenie 1-2 bramek i umocnienie awansu będzie celem Bułgarów w tym meczu.

Mecz ten będzie niczym łyk Frugo po 10 kilometrowym biegu przez kazachskie stepy. Przegląd wszystkich piłkarskich smaków: egzotyczna mieszanka bułgarsko-kazachska z domieszką bałkańskich, afrykańskich i latynoamerykańskich dodatków. Nie spróbujesz? Wszystko co najlepsze w Lidze Europy macie w tym spotkaniu podane na talerzu, wystarczy tylko sięgnąć po transmisję. Tak niespotykanego smaku futbolu nie spotkasz ani w Grand Derbi, ani w Premier League, ani w Lidze Mistrzów – nie przegap okazji by poznać tak wymyślny i niecodzienny kawałek światowego piłkarstwa!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Niemki są uznawane w tym turnieju za jedne z głównych faworytek tej imprezy, stąd też nie może dziwić, że również w meczu otwierającym z Holandią są zdecydowanymi faworytkami. Ostatnimi czasy Niemki nie miały problemów z pokonaniem swoich Holenderskich przeciwniczek w 2009 roku pokonały je 6:0 natomiast 2011 roku 5:0 (w meczach towarzyskich). Myślę, że również dziś Niemki wygrają dość znacząco.
Podopieczne Silvia Neid są faworytkami, mimo, że mamy wiele nowych zawodniczek w tej reprezentacji to siła jej raczej nie uległa zmianie. Na pewno zadanie zdobywania bramek przez Niemki będzie spoczywała głównie na Célia Okoyino da Mbabi i Anja Mittag ale mamy też kilka innych zawodniczek, które potrafią strzelać bramki jak: Simone Laudehr, Melanie Behringer czy Fatmire Bajramaj, o bramki Niemek jestem więc spokojny.
Osobiście jednak stawiając over 3.5 liczę również, że jakąś bramkę będą również wstanie strzelić Holenderki. W składzie drużyny Roger Reijners mamy przecież Manon Melis czy Sylvia Smit, czyli zawodniczki, które bramki potrafią zdobywać. Podsumowując wydaje mi się, że mecz Niemcy - Holandia jest spotkaniem w którym możemy się spodziewać sporej ilości sytuacji podbramkowych (mam nadzieje, że nie tylko ze strony Niemek) i mam nadzieje, że za dużą ilością sytuacji bramkowych pójdzie również spora ilość bramek, bo zarówno u Niemek i Holenderek są zawodniczki, które potrafią bramki strzelać.
⛔ 100
 
apollo-13 2

apollo-13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie:
Norwegia - Islandia
Typ:
Czas pierwszej kartki? - Bez kartek
Kurs:
5,50
Bukmacher:
Williamhill
Analiza:
Na dziś przygotowałem ciekawy typ z dość wysokim kursem. W meczu nie zostanie pokazana żadna kartka. Po przeanalizowaniu ostatnich spotkań można dojść do wniosku że karki w meczu tych drużyn pada bardzo mało, co więcej w ostatnich 5 meczach jakie rozegrały obie drużyny nie została pokazana żadna kartka. Piłka nożna kobieca różni się od normalnej piłki nożnej dla mężczyzn. Kobiety nie grają tak brutalnie i w większości meczach zachowana jest zasada fair play. Dlatego też myślę że warto postawić na ten zakład. Dla bardziej ostrożnych którzy nie lubią ryzykować proponuję zakład że w drugiej połowie zostaną pokazane mniej niż 2 bramki po niezłym kursie 1,61. Powodzenia!!!

⛔ 100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Data i godzina : 11.07.2013 18:00
Spotkanie : Dudelange (Lux) - Milsami (Mda)
Typ : 2 lub 3 gole
Kurs : 1.95
bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie eliminacji Ligi Europy. Luksemburski zespół – Dudelange podejmie u siebie ekipę z Macedonii – Milsami. Pierwsze spotkanie było niezwykle wyrównane, choć więcej okazji stworzyli sobie dzisiejsi goście i bardzo dobrze wykorzystali jedną z nich, wygrywając na własnym boisku w pierwszym meczu 1:0. Dziś według wystawionych kursów przez bukmacherów, faworytem spotkania są gospodarze, którzy z pewnością pałają chęcią rewanżu na drużynie Milsami i jednocześnie chcą awansować do kolejnej rundy kosztem ekipy Macedońskiej. Porównując spotkania w meczach ligowych obu zespołów wynik pierwszego pojedynku odzwierciedla wyniki w lidze, gdyż obie drużyny prezentują się podobnie. W ostatnich meczach gości w lidze niemal w każdym z ostatnich 10 spotkań padały 2-3 bramki na mecz. I mój typ to 2 lub 3 gole w dzisiejszym spotkaniu. Z pewnością znów będzie to bardzo wyrównane widowisko, ale któraś z drużyn w końcu musi awansować, więc tutaj raczej na 1:0 się nie skończy. Przewiduję dzisiaj maksymalnie trzy bramki podczas tego meczu. Mój typ na wynik 2:1 gospodarze. Typ polecam i życzę powodzenia! ????
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Tenis ATP
Fognini - L. Mayer
typ 2
kurs 3.0
William Hill
Mecz turnieju na kortach ziemnych w Stuttgarcie spotykają się zajmujący obecnie 31 miejsce w rankingu utalentowany Fognini specjalista od kortów ziemnych , który w tym roku notował naprawdę udane występy półfinał w prestiżowym Monte Carlo wcześniej półfinał w Acapulco. Na Roland Garros trafił w trzecim meczu na Nadala. Natomiast Argentyńczyk Leonardo Mayer to gracz zajmujący obecnie 81 miejsce w rankingu jednak grać potrafi zwłaszcza na kortach ziemnych . Ten sezon niezbyt udany jednak prześladują go kontuzje od Miami kontuzjowany wrócił na Roland Garros jednak przegrał w I rundzie z Seppim. Na Wimbledonie II runda i porażka z Nishikorim. Jednak powoli forma Mayera powinna rosnąć . W Stuttgarcie ograł w trzech setach mocnego na ziemi Andujara. Moim zdaniem z Fogninim jest w stanie powalczyć ponieważ Włoch często gra nierówno oprócz świetnych meczów fatalne. Zawodnicy nie grali ze sobą dziś liczę na małą niespodziankę i wygraną Mayera.
⛔ 100
 
pirat0010 1,1K

pirat0010

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Uniwersjada
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ:Brazylia
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Mecz o pierwsze miejsce w grupie obie druzyny wygrywaly wszystkie mecze ale to Brazylijczycy nie stracili punktu i wyprzedzaja nas jednym oczkiem. Wydaje mi sie ze polacy bardziej odczuwaja zmagania w tym turnieju i jutro przegraja. Wczoraj wymeczone zwyciestwo ze slaba Australia 3:2. Dzis moim zdaniem Brazylia jest faworytem!! Powodzenia
kiepska analiza
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europy
Spotkanie: Mariehamn - Inter Baku
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Inter choć był lepszy na własnym boisku, tylko zremisował z Finami 1:1. Czas na rewanż, gdzie 0:0 eliminuje z dalszych rozgrywek Azerów. Liga azerska wygląda coraz lepiej, dlatego uważam, że to Inter awansuje dalej. Zespół z Finlandii ostatnio jest w kiepskiej formie. W trzech ligowych meczach Mariehamn uzbierało tylko dwa punkty. Azerowie mają przerwę od rozgrywek i na pewno liczą na awans. Kurs ponad 2 zł, po tym jak wyglądał pierwszy mecz, uważam za bardzo kuszący.
kiepska analiza, kurs nie jest w złotych
jak wiesz jak wyglądał pierwszy mecz to dlaczego nic nie napisałeś?
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej - Rewanże
Spotkanie: Skonto Ryga - FC Tiraspol
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:




Pierwszym spotkaniem jakim się dzisiaj zainteresowałem jest starcie Skonto Ryga z FC Tiraspol. Kurs 1.61 na Skonto jest jak dla mnie przesadzony. Postaram się wyjaśnić dlaczego. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami na stadionie Tiraspol Skonto wygrało 1:0. Nie jest żadnej rewelacyjny wynik, teoretycznie nic w tej rywalizacji nic nie jest jeszcze pewne. Dlatego też gospodarze nie mogą sobie tego spotkania całkowicie odpuścić.
Kilka ostatnich spotkań Skonto na własnym terenie:
Skonto Riga - Ventspils 3:0
Skonto Riga - Metta/LU 4:0
Skonto Riga - FK Ilukste 5:0

Wyniki są imponujące. Skonto jest aktualnym liderem ligi łotewskiej. Ostatnio są w świetnej formie.


O aktualnej dyspozycji drużyny z Mołdawii ciężko cokolwiek powiedzieć ponieważ w tamtejszej lidze rozgrywki się już zakończyły.

Podsumowując: nie wyobrażam sobie aby będące w formie Skonto, które gra na własnym stadionie miało tego meczu nie wygrać. Zespół z Mołdawii nie poradził sobie z nimi u siebie a na wyjeździe nie będzie miał już czego szukać. W mojej opinii zespół z Rigii wygra pewnie ten mecz.
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Piłka nożna
Liga Europejska - Kwalifikacje
Glentoran (Nir)- KR Reykjavik (Ice)
typ: Reykjavik wygra dwoma lub więcej
kurs 2,95 bwin

Z dzisiejszej dojść bogatej oferty wybrałem właśnie ten mecz, dlaczego ?
Oglądałem pierwsze spotkanie, ponieważ także wtedy zagrałem ten typ, niestety pomimo baaardzo dużej przewagi gospodarzy nie udało się strzelić bramki co należy niewątpliwie zaliczyć do cudów piłki nożnej ???? dominacja zespołu z Islandii nie podlegała żadnej dyskusji, praktycznie tylko dobra postawa bramkarza zespołu Glentoran pozwoliła takim wynikiem przystępować do tego rewanżu, chociaż i dzisiaj przypuszczam ze drużyna z Islandii zgniecie Północnych Irlandczyków. Liga Islandzka dość solidna a drużyna KR Reykjavik zajmuje w niej po 9 kolejkach pierwsze miejsce 8-1-0 bramki 23-9. Liga Irlandzka słaba, drużyna dzisiejszego gospodarza spisuje się średnio zajmując 4 miejsce po 38 kolejkach nie dające awansu do rozgrywek pucharowych, 15-12-11 bramki 63:44. To daje mi podstawy do tego że i handicap pokryje zespół z Islandii. Kurs kuszący a dla nie przekonanych powyższą analizą proponuje czysta 2 z kursem 1,7.
Pozdrawiam.
✅ 195
 
E 3

energy917

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Niemcy (-2)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Witam ;) kolega wyżej podaje typ (-3) jak dla mnie to nie jest niemożliwe do zrealizowania przez mocne Niemki ale bezpieczniejszym typem jest -2 po tez bardzo dobrym kursie.Niemki są faworytami tego pojedynku jak i całych mistrzostw nie bede pisał 2 razy tego co kolega wyzej bo dobrze opisał potencjał Niemek pozostaje tylko grac ;)
⛔ 100
kiepska analiza, typ nietrafiony, typ powtórzony
zapoznaj się z regulaminem konkursu
http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post64697
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Palermo, Tenis WTA
Hercog - Vinci
Vinci
1.53
Bet365
Analiza:
11 rakieta WTA gra u siebie z 87 w rankingu Słowenką znaną z niestabilności. Vinci znana jest z nieustępliwości, to bardzo ambitna zawodniczka, która na dobrą sprawę dopiero na &quot;stare&quot; lata pokazuje się z dobrej strony. Jak większość Włoszek - bardzo dużo gra i pomimo braku walorów estetycznych zastąpiła wraz z Errani starą gwardię - Schiavone i Pennettę. Dodam do tego, iż jak każdy zawodnik z południa Vinci lubi mączkę i dobrze się na niej czuje. Po stronie Hercog widzę tylko jeden atut - młody wiek, ale to za mało by ograć doświadczoną Włoszkę w jej kraju i przed jej publicznością. Rok temu Vinci odpadła w drugiej rundzie, więc teraz ma szanse zdobyć trochę punktów. Dochodzi też motywacja zagrania dobrze &quot;u siebie&quot;.
Jak dla mnie kurs jest bardzo atrakcyjny dlatego też się skusiłem.
✅ 53
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplian:Baseball MLB
Spotkanie ???? etroit Tigers-Chicago White Sox
Typ ???? ET Tigers over 6,5
Kurs:4,00
Bukmacher:William Hill
Drugi mecz serii pomiędzy Tigers a White Sox i pojedynek Anibala Sanchez&#39;a z Chrisem Sale&#39;em.Patrząc na statsytyki obu pitcherów mecz raczej nie powinienen obfitować w dużą ilość akcji jednak po bliższej analizie można wyciągnąć inne wnioski.Co do Sancheza to na Comerica Park w ostatnich meczach nie miał większych wpadek i dziś powinien być pewnym punktem swojej ekipy.Po drugiej stronie staje Chris Sale który do udanych ostatnich spotkań zaliczyć nie może a 0-7 40H,20R i 3 HR pokazują że mój dzisiejszy typ ma spore szansę.Przeciwko Tigers też nigdy nie błyszczał czego dowodem są mecze H2H w ktorych to stracił 12 runs po 18 hitach w tym 4HR.Dorzućmy do tego świetną formę Tigers w ostatnich meczach 7-3 [last 10] i wczorajszy mecz w którym pałkarze z Detroit zanotowali 15 hit-ów i 8 run-ów a wszystko przemawia za tym że ten over jest warty gry,a szczególnie po takim kursie.Polecam
✅ 300
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, eliminacje
Spotkanie: Glentoran – KR Reykjavik
Typ: over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Godz. 20:30
Analiza:
Dziś dzień poświęcony w głównej mierze rewanżom w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej i takie oto spotkanie na bramki znalazłem.
Pierwszy mecz moim zdaniem zakończył się sensacyjnie bo nie padła w nim żadna bramka, choć sytuacji nie bramkowało szczególnie po stronie dzisiejszych gości. Przejdźmy do obu drużyn.
Zespół gospodarzy to przedstawiciel Irlandii Północne czyli ligi należące do bardzo przeciętnej. W lidze ten zespół zajął dopiero czwarte miejsce, grę w pucharach zawdzięcza poprzez wygranie pucharu. Liga ta obfituje zdecydowanie w bramki wystarczy popatrzeć na średnie bramkowe, Glentoran zakończył z 5.4 bramki na mecz. Minusem i to dużym zespołu jest fakt że ligę zakończyli pod koniec Kwietnia i od tamtej pory nie grali żadnego ważnego meczu a ligę rozpoczynają dopiero w sierpniu a więc rytmu meczowego co wiąże się z przygotowaniem nie mają. Ostatnio występ w Europejskich Pucharach zanotowali w 2011 roku przegrywając dwumecz Ukraińską Poltavą 0:2 i 3:0.
Goście co jest ich plusem są w rytmie meczowych gdyż ich liga gra w okresie wakacji za nimi 9 spotkań z których wygrali dziewięć i jedno zremisowali co oczywiście daje im pozycję lidera. Udział w pucharach zawdzięczają dzięki pucharowi Islandii lecz go nie wygrali tylko w finale zagrały ekipy które start miały zagwarantowane z ligi a więc czwarte miejsce dawało puchary.
Nie przewiduje scenariusza z pierwszego meczu czyli brak bramek, faworytem jest zespół z Islandii za którym przemawia szczególnie rytm meczowy liga tam trwa już od 10 kolejek zresztą o tym wspomniałem. Wynik pierwszego meczu sprawia że goście którzy jeśli dziś nie będzie szwankowała skuteczność strzelą bramkę wtedy gospodarze będą musieli się otworzyć i tobardzo bo remis awansu im nie da. Liczę właśnie na taki scenariusz a więcpierwsza bramka dla gości. Nawet bez tego over powinien być są to dwie bardzooverowe ligi, większość zespołów gra zdecydowanie do przodu. Szukając jeszcze pozytywów w tym meczu to w 2010 roku obie spotkały się też w eliminacjach do Ligi Europejskiej w pierwszym
meczu zespół z Islandii wygrał u siebie 3:0 a w rewanżu padł remis 2:2, powtórka któregoś z rezultatów bardzo mnie usatysfakcjonuje.
✅ 91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom