>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.04.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Lazio-Fenerbahce
Typ: Lazio/Lazio
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betclic
Analiza : W pierwszym meczu wygrali dzisiejsi goście, ale to był mecz wyjazdowy więc nic dziwnego. Dziś sądzę, że Lazio pomoże własny teren, ale nie na tyle by wygrać aby awansować.
Ostatnie mecze Lazio (r- remis, z- zwycięstwo, p przegrana)- R P Z P Z P Z, u gości jest zdecydowanie lepiej, na 7 ostatnich meczy jeden remis. Ale to się dzieje w lidze, a trudno porównać turecką do włoskiej. W Lazio najlepszy strzelec Koazk ma 8 goli, Kuyt tylko 3 po stronie Fenerbahce. Wypisałem ostatnie mecze Lazio, niby źle ale ostatnio remis wyjazdowy z Romą, a dwa mecze do tyłu to przegrana z Juventusem tylko 0-1. Więc może być mylna ta statystyka.
⛔ 100
 
M 837

marcios

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Data i godzina spotkania: 11.04.2013 rok – 20:45
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos – Under/Over 141,5 pkt
Typ: Over
Kurs: 1,93
Bukmacher: PinacleSports
Analiza:
Przed nami mecz fazy Play offs w którym to w słynnej PALAU BLAUGRANA miejscowa Barcelona podejmie koszykarzy Panathinaikosu Ateny. Jest to 2 mecz play offs, gra się do 3 wygranych meczy. W pierwszym meczu Barcelona po dogrywce pokonała gości z Aten 72-70. W tamtym meczu mieli my bardzo słaby początek w wykonaniu koszykarzy z Barcelony, którzy po kliku minutach 1 kwarty przegrywali 12 punktami, później doszli Panate i mieli my równy mecz do samego końca, w 39 minucie spotkania wynik na tablicy pokazywał remis 64-64 i w ostatniej minucie meczy nie uległ zmianie i mieli my dogrywkę w której lepsi okazali się gracze z Barcelony wygrywając ją 8-6. W meczu tym była bardzo słaba skuteczność rzutów osobistych oba zespoły wykonywały wolne wręcz tragicznie Barcelona 52,9 % trafiając zaledwie 9na17, natomiast Panata jeszcze gorzej bo 46,7% trafiając tylko 7na15 wolnych. Za 2 punkty także nie było za dobrze Barcelona miała 48,6% skuteczności a Panata zaledwie 45%. Tak więc patrząc na tak słabą skuteczność obydwu ekip w pierwszy meczu, przede wszystkim rzutów wolnych nie chce mi się wierzyć, by po raz 2 z rzędu aż tak pudłowali koszykarze dziś i gram overa 141,5 punkta w meczu. Patrząc na strzelców jakich mamy w obydwu ekipach przy tak niskiej linie na pewno warto spróbować zagrać over, tak jak już wspomniałem liczę na poprawę skuteczność rzutów osobistych a ich powinno być dziś dużo, oraz na sporo rzutów 3 punktowych Navarro miał 4na10 w ostatnim meczu dziś pewnie znów trafi z 5 trójek + Wallace czy Ingles, którzy nie trafili ani 1 trójki w ostatnim meczu powinni dziś dołożyć jakieś 3 punktowe zdobycze, z drugiej strony świetni strzelcy obwodowi jak Diamantidis, Maciulis który mało rzucał za trzy 1na2 w pierwszy meczu a jest to jego bardzo mocna strona, swoje dołoży Bramos i łącznie z obydwu stron powinno wpaść kilkanaście trójek, do tego w ostatniej minucie meczu tą razem pewnie nie będzie remisu i wpadną jakieś punkty a może będzie końcówka na faule i mnóstwo wolnych co wrazie czego może uratować overa. Tak więc gram dziś w tym meczu over 141,5 punkta i liczę na dużo lepszy mecz pod względem skuteczności niż ostatnio oraz na przede wszystkim lepsza grę Barcelony, która dziś powinna wygrać bardziej przekonywująco i stawiam na wynik w okolicach 79-70
⛔ 100
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna
Spotkanie - Newcastle United - Benfica Lizbona
Typ - un. 27.5 fauli
Kurs - 1.76
Bukmacher - ComeOn
Dziś z racji tego iż zbytnio nie ma z czego wybrać, zagram kolejny raz na ilość fauli w meczu.Wczoraj w meczu Barcelony typ siadł, licze że dziś będzie tak samo.Wybrałem akurat ten mecz gdyż Benfica z tego co zauważyłem zbyt często nie fauluje, w pierwszy meczu wygranym przez Benfice 3:1, dzisiejsi goście faulowałi zaledwie 8 razy rywali z Newcastle! co jest chyba ewenementem w tej kwestii.Druzyna gospodarzy natomiast faulowała prawie dwa więcej bo 15 razy, co daje łączna sumę 23 rzutów wolnych.Dziś mam nadzieje będzie podobnie.Wynik jest dobry dla Benfici więc jak i w poprzednim meczu powinni mieć wszystko pod kontrolą, bez żadnych głupich fauli o kartkach nie wspominając. Under jaki zaproponował buk wydaje się wiec w miarę pewny.
✅ 76
 
Q 7

qeer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: wynik końcowy 1-2
Kurs. 11.00
Bukmacher: Bet365

ANALIZA:podopieczni Murata Yakina są liderami szwajcarskiej ekstraklasy. Po 26 kolejkach mają jednak tylko punkt przewagi nad drugą w tabeli ekipą Grasshoppers Zurich . Gospodarze to rewelacja obecnej edycji Ligi Europy. We wcześniejszych fazach wyeliminowali już Dnipro oraz Zenit Sankt Petersburg.Przed tygodniem Szwajcarzy byli bliscy wywiezienia solidnej zaliczki z terenu rywala. Prowadzili już 2:0, jednak ostatecznie zremisowali 2:2. Tottenham pokazał siłę walki do ostatnich minut meczu. Przytoczę mecz BVB który pokazał że mecz trwa do samego końca i na pewno piłkarze Tottenhamu wyjdą zmotywowani końcówką spotkania. Obaj trenerzy nie mają do dyspozycji wszystkich piłkarzy. W ekipie Kogutów nie zobaczymy Bale&#39;a, a także Gallasa, Sanro, Kaboula, Defoe&#39;a i Lennona. Za to Yakin nie będzie mógł skorzystać z usług Phillipa Degena.
PLAGIAT WYKLUCZENIE Z KONKURSU
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Tenis - Challenger Barranquilla
Spotkanie - Diego Sebastian Schwartzman - Renzo Olivo
Typ - 1 (Diego Sebastian Schwartzman)
Kurs - 1.72
Bukmacher - Bet365
Pojedynek dwóch młodych Argentyńczyków. Schwartzman (150 ATP) oraz Olivo (254 ATP). Diego ostatnio pogrywał słabiej, miał przerwę 2 tygodniową i wraca na kort. Moim zdaniem umiejętnościami oraz kondycją psychiczną przewyższa swojego dzisiejszego oponenta. Olivo to zawodnik niezwykle ambitny ale jeśli mu nie idzie to po prostu przestaje grać w tenis i nie jeden mecz już tak przegrał, sfrustrował się i przestał grać. Jest to zawodnik niezwykle chimeryczny. Grali ze sobą miesiąc temu, wtedy 2-1 wygrał Olivo a dzisiaj jest idealna okazja na rewanż. Uważam, że powracający Schwartzman powinien wygrac ten mecz. Ciężko coś wnioskować po 1 rundzie gdyż obaj wygrali swoje mecze przegrywając 1 seta, ale obaj mieli rywali z niższej półki.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Vålerenga - Stavanger
Typ.2
Kurs.3,30
Bukmacher.PinnacleSportsSporets
Data.11.04.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj kolejne spotkanie finalowe w lidze Norweskiej pomiedzy zespolami Vålerenga - Stavanger .Ostatnio typowalem minimum 2 bramkowa wygrana ekipy Stavanger a wygrali ,az 5-1 i dzisiaj takze licze,ze pokusza sie o niespodzianke...Po 4 spotkaniach stan serii 3-1 dla ekipy Stavanger.Po pierwsze Vålerenga zaszla mi bardzo za skore i dlatego moj typ na gosci ktorzy dzisiaj zagraja na kompletnym luzie,a gospodarze musza dzisiaj wygrac,a wiedomo,ze to nie zawsze wychodzi...a w razie porazki gospodarzy zloto dla Stavanger.Po za tym ostatnia historia spotkan to dominacja ekipy Stavanger...
08/04/13 EP Stavanger - Valerenga 5:1
06/04/13 EP Valerenga - Stavanger 1:4
04/04/13 EP Stavanger - Valerenga 4:1
02/04/13 EP Valerenga - Stavanger 5:1
28/02/13 ELIT Stavanger - Valerenga 7:2
24/01/13 ELIT Valerenga - Stavanger 5:1
20/12/12 ELIT Stavanger - Valerenga 9:3
15/11/12 ELIT Valerenga - Stavanger 4:3
06/10/12 ELIT Stavanger - Valerenga 3:2 (OT)
08/09/12 TK Valerenga - Stavanger 2:6
Na ostatnich 10 spotkan to ekipa Stavanger wygrala,az 7 razy w tym na lodowisku Valerengi na ostatnie 5 meczy ,sztuka ta im sie udala 2 razy.Po za tym,za ekipa gosci przemawia ostatnio bardzo dobra forma gdzie w finale przegrali tylko pierwszy mecz 5-1,a potem deklasowali ekipe Valerenga wygrywajac trzy razy i strzelajac im przy tym ,az 13 goli a tracac tylko 3 bramki.Tak wiec widac,ze defensywa mocna,a atak kapitalny.Mysle,ze dzisiaj grajac na luzie ,pokonaja,stojacych pod sciana zawodnikow Valerenga .Moj typ to 3-2 dla gosci , 4-1 w serii i zloty medal dla Stavanger.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Rubin Kazań vs Chelsea Londyn
Typ: Strzelec gola- Fernando Torres
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz pomiędzy Rubinem a Chelsea zapowiada się dość ciekawie.Gospodarze z Rosji na pewno będą chcieli zaatakować drużynę The Blues gdyż bramkę zdobyta na Stamford Bridge daje im jeszcze szansę na awans i Rubin na pewno będzie atakować.W pierwszym meczu 3-1 dla Chelsea i dwie bramki Fernando Torresa którego forma ewidentnie zwyżkuje.W dzisiejszym meczu nie będzie mógł zagrać Demba Ba więc występ Torresa od 1 minuty jest raczej pewny a popularny El Nino na pewno będzie chciał pokazać że to on zasługuje na to by grać cały czas.W ostatnim meczu z Rubinem Torres zagrał bardzo dobrze.Był widoczny a co najważniejsze strzelił 2 bramki.Dziś moim zdaniem sytuacja choć w 50% może się powtórzyć i Fernando strzeli bramkę.Rubin dziś będzie chciał przejąć inicjatywę z przodu przez co być może zaniedba trochę szyki obronne co będzie idealnym scenariuszem dla Torresa który uwielbia mieć trochę miejsca na drybling i strzał.Torres będzie pracował dla drużyny bo jego gra, szczególnie w Premier League nie zawsze rozpoczyna się od 1 minuty dlatego w meczu w którym nie może wystąpić najgroźniejszy rywal Torresa do gry w pierwszej 11-stce, El Nino będzie musiał pokazać cały swój kunszt.Rubin nie składa się z bardzo solidnej obrony dlatego Fernando może to wykorzystać i strzelić jakąś bramkę którą zapewniłby swojej drużynie awans do dalszej fazy.Moim zdaniem w 1 połowie Chelsea będzie chciała trochę ostudzić zapały Rosjan i strzeli minimum 1 bramkę, mam nadzieję autorstwa Torresa.Zapowiada się ciekawe widowisko bo Rubin ma o co jeszcze grać z The Blues na pewno nie będzie się bronić tylko będzie chciało atakować przez co możemy być świadkami kilku bramek tak jak to miało miejsce na Stamford.Ja liczę na bramkę Hiszpana który ma coś do udowodnienia sobie jak i trenerom.Polecam ten typ bo jak dla mnie całkiem możliwy do wypełnienia przez Torresa.
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 15

jogabonito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Newcastle United – Benfica Lisbona
Typ: 2
Kurs. 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Dziś wieczorem kolejny mecz Ligi Europy. Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału pomiędzy Newcastle a Benficą rozpocznie się o godzinie 21 polskiego czasu. W pierwszym meczu na Estadio da Luz gospodarze wygrali 3-1. Wynik nie dziwi, bo gracze z Lizbony są w tym sezonie w wyśmienitej formie. W lidze portugalskiej liderują z przewagą 4 punktów nad drużyną z Porto. Nie przegrali jeszcze żadnego meczu w lidze, podział punktów zanotowali jedynie w 4 meczach. Piłkarze stanowią monolit, a w 25 meczach sezonu strzelili aż 68 bramek przy 15 straconych. Głównym sprawcą takiego stanu rzeczy jest Oscar Cardozo z 16 strzelonymi bramkami w lidze i 6 w Lidze Europy a także Lima, który strzelił 15 bramek. To właśnie atak jest główną bronią Benfici i to z tymi piłkarzami defensywa z Newcastle będzie miała największy problem. Defensywa, która można powiedzieć jest w lekkiej rozsypce, ponieważ w dzisiejszym meczu nie zobaczymy kapitana Srok, Fabricio Colocciniego, Cheicka Tiote, Davide Santona, Ryana Taylora, Jamesa Percha, Mathieu Debuchy’ego i Harisa Vuckica. Do składu powraca Hatem BenArfa, jednak jest małoprawdopodobne by zaczął mecz w pierwszym składzie. Drużyna gości jest w znacznie bardziej komfortowej sytuacji, ponieważ nikt nie jest kontuzjowany ani zawieszony, mało tego kolejny ważny mecz zagrają dopiero 21 kwietnia w derbach Lizbony, więc na pewno zagrają na 100%. Sytuacja drużyny Alana Pardew’a w Premier League nie jest do pozazdroszczenia. Zajmują dopiero 13 miejsce i mają przewagę tylko punktów nad strefą spadkową. Newcastle zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym boisku jednak gracze z Lizbony są na tyle groźną drużyną, że nie wydaje mi się by sprostali portugalskim graczom. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1-2 i Anglicy a właściwie Francuzi z Newcastle pożegnają się z Ligą Europy.
⛔ 100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia, Eliteserien Play - Offy
Spotkanie: Valerenga - Stavanger
Typ: Valerenga (-1.5)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Koledze wyżej chyba się lekko w główce po przewracało. To że dzisiaj Valerenga wygra to nie mam wątpliwości żadnych + liczę na przynajmniej dwubramkową wygraną i zachowaniu szans na wygranie tej rywalizacji. Stavanger u siebie to i ja grałem.. Tylko z tego H2H ogarnij mecze na Valerendze.. Ostatnie 10 meczy gdy Valerenga gospodarzem bilans 8-2 ! jak na pojedynek drużyn z czołówki może robić wrażenie!! Jak widać Valerenga głównie bazuje na własnej tafli, choć zdarzyła im się juz wpadka w finale u siebie , jednak mam nadzieję ze był to tylko wypadek przy pracy i dziś dość pewnie wygrają i doprowadzą do stanu 2-3.
Valerenga na ostatnich 26 meczy u siebie przegrała tylko 4 , 22 wygrała z czego tylko raz po dogrywce! statystki niesamowite.
Stavanger na 26 meczy na wyjeździe przegrał 11 razy z czego 2 razy po dogrywce a wygrali 15.
Myslę ze własne śmieci na których Valerenga dominuje wszystkich jest głownym powodem na to ze dzis wygrają.
Czystą jedynkę gram za więcej , a w konkursie szukam wyzszego kursu po zwycięstwie przynajmniej 2 bramkami.
gorąco POLECAM! ;)
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: Adebayor zdobedzie gola
Kurs. 3,25
Bukmacher: expekt
Analiza: Ponownie mysle ze znalazlem ciekawy typ. Tottenham jest w ciezkiej sytuacji, poniewaz Basel to druzyna ktora gra wymagajacy futbol na wlasnym boisku zwiazku z tym zapowiada sie ciezki mecz dla gosci. Villas-Boas nawoluje caly zespol do walki, sam okresla Adebayora graczem ktory moze byc kluczowy w tym pojedynku wiec jego morale na pewno wzniosa sie na wyzszy poziom i bedzie zmotywowany. Sadze ze Tottenham nie jest bez szans, a forma Adebyora jest oczywiscie daleka od najlepszej jednak bez Lennona i Bale&#39;a to jest zawodnik na ktorym spoczywa presja zdobywania goli. Nie ma takze Defoe, i teraz jest malo pilkarzy ktorzy czesto trafiaja do siatki w zespole Tottenhamu. Spurs licza na polfinal, mam nadzieje ze Adebayor po raz kolejny zdobedzie gola bo ma umiejetnosci i ostatnio takze strzelil gola z Evertonem, oby dzisiaj to powtorzyl. Ade jest jedna z nielicznych opcji w ataku i wierze ze moze zapewnic awans swojej druzynie. Duzo pilek bedzie do niego posylanych wiec i sytuacji nie powinno zabraknac.
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna
Spotkanie - Newcastle United - Benfica Lizbona
Typ - Benefica Lizbona (+2,5) rzuty rozne
Kurs - 1.90
Bukmache: Bet365
Analiza:
Wlasciwie to dziwia mnie takie kursy jakie prezentuja nam bukmacherzy w tym spotkaniu na rzuty rozne. Ogolnie wiadome jest to, ze Newcastle bedzie musialo odrabiac straty z pierwszego spotkania w ktorym polego 3:1. Szanse na awans wciaz ma i mysle, ze bedzie o ten awans dzisiaj sie ostro bic. Ja w tym meczu zagram na rzuty rozne bo mysle, ze obie ekipy maja duze szanse na kilka z nich. W pierwszym meczu tych druzyn Benefica wygrala 12:0 w rzutach roznych lecz jak wiadomo u siebie Benefica zawsze gra tylko i wylacznie pilke ofensywna wiec taki wynik nie moze nikogo dziwic. W Anglii mysle, ze juz tak rozowo nie bedzie, jednak przypuszczam, ze zawodnicy Benefici beda mieli kilka okazji do ataku bramki Newcastle wiec szanse na jakis rzut rozny sa. Newcastle tez nie jest to druzyna ktora zdobywa jakas porazajaca ilosc roznych. Chociaz w ostatnim meczu z Fulcham mieli ich dosc sporo to jednak trzeba przyznac, ze tamten mecz to byl dla nich mecz o prawie zycie, gdyz potrzebowali tych 3 punktow jak ryba wody by nie patrzec ze strachem w strefe spadkowa. Newcastle w tym meczu atakowalo przez okragle 90+ minuty i strzelilo bramke w samej koncowce. Mysle, ze dzisiejszy mecz nie bedzie tak wygladal z jednego prostego powodu, Benefica to lepszy zespol niz Fulham. Tak czy inaczej stawiam dzisiaj, na wygrana Benefici w rzutach roznych +2,5. DLa tych ktorzy maja konta na BetVictor jest tam rozszezona oferta na rogi i mozna spokojnie grac na Benefica +3 @ 1,97 oraz Benefica + 4 @ 1,65 co dla mnie jest prawie pewne. Powodzenia
✅ 90
 
J 3

jakze-wileki

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka, Austria ABL
Spotkanie:Oberwart-Swans Gmunden
Typ:1
Kurs:1,55
Bukmacher:Bet365
Dzisiaj o 19:30, pierwsze mecze play-offów w austriackiej lidze koszykówki.Wybrałem mecz Oberwartów, dlaczego? Oberwart to drużyna na własnym boisku niezwykle silnia, wygrali ostatnie 7 meczy z rzędu u siebie, pokonali ostatnio min. Vienne 88-78 , co świadczy o sile tej drużyny,To co robi Swans na wyjeździe można określić jednym słowem
,,żenada&quot; ostatni mecz wyjazdowy wygrali 8 lutego z najsłabszą drużyną ligi Traiskirchenem (który przegrywa praktycznie wszystkie mecze),H2H też przemawia za Oberwartem wygrali 7/8 meczy. Polecam
kiepska, chaotyczna analiza
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina TENIS CHALLENGER - SINGIEL: Itajai (Brazylia), ziemna
Spotkanie - Dutra Da Silva R. (Bra) - Hocevar R. (Bra)
Typ Dutra wygra 2-0
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś przygotowałem coś z Tenisa. Zagrają ze sobą dwaj Brazylijczycy.
Ja typuję że faworyt tego spotkania wygram mecz 2-0 w setach. Dutra do zdecydowany faworyt tego spotkania. Specjalizuje się grając na nawierzchni ziemnej. Dutra w tym roku na tej nawierzchni rozegrał 13 spotkań. Z czego 7 spotkań wygrał i 6 przegrał z wyżej notowanymi rywalami. Natomiast Hocevar jest tot typowy amator. W tym roku rozegrał 8 spotkań z czego 2 mecze wygrał.
Nie widzę tutaj innego wyniku niż wygrana Dutry 2-0. Nic nie przeważa za tym aby Hocevar ugrał choćby seta. Nie ma co za dużo na temat amatora pisać.
Dustra jest dość znanym Chelengerowcem,również dobrze sobie radzi na nawierzchniach twardych. Polecam dobry kurs a na pewno pewny.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: FC Basel vs Tottenham
Typ: over 2,5
Kurs 1,9
buknmacher: bet365
Dzisiaj w Bazylei szykuje się ciekawy poejdynek, mecz zapowiada się na zacięty i otwarty. obydwa zespoły pokazały przed tygodniem 2 różne oblicza, momentami ładny futbol, który przeplatani z amatorskimi zagraniami i prostymi stratami piłki. Tottenham nie podda się tak łatwo i zaatakije od pierwszych minut, co wg mnie przyniesie powodzenie, potem gospodarze będą dążyć do uzyskania korzystnego wyniku i tak po kolei dzisiejsze drużyny będą sobie zadawały cios za cios. mimo że po pierwszym meczu gospodarze mają lepszą sytuację to jednak nie robi to z nich półfinalistów, a grając na remis też nie mogą bo wiadomo jak to się kończy... spodziewam się walecznego meczu z dużym wysypem bramek. POWODZENIA
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: Zdobędą obydwie drużyny przynajmniej jeden gol w 2. połowie? TAK
Kurs. 3.20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Podopiecznych Villas-Boasa czeka trudny mecz. U siebie tydzień temu zremisowali z drużyną ze Szwajcarii 2:2 , widoczną przewagę miał Basel, + kilka niewykorzystanych 100%owych okazji. Można było także zauważyć gorsze przygotowanie kondycyjne drużyny Kogutów. Jak wiadomo , kontuzjowany jest Gareth Bale, drużyna bez niego nie gra tego samego futbolu, co dało się ujrzeć w meczu ligowym z Evertonem. Dlatego dziś tak stawiam. Uważam że Tottenham będzie walczył do samego końca, musi wygrać żeby awansować lub by doprowadzić do dogrywki zremisować 2:2, każdy większy remis daje awans Tottenhamowi. Trzeba jednak pamiętać że Tottenham walczy również w lidze o puchary i walka ta nie jest łatwa ( Chelsea, Arsenal). Typ popieram również statystykami że obydwa zespoły , w większości jednak Tottenham lubią tracić bramkę w tej połowie w której bramkę strzelają. Zapewne postawił bym jak ostatnio że obydwa zespoły strzelą w 1 połowie, ale uważam że będzie to połowa rozpoznawcza, nikt nie będzie się za bardzo otwierał, mimo że obydwa zespoły grają naprawdę ofensywnie. Obydwa zespoły w swoich ostatnich meczach traciły bramki w tych połowach w których strzelali. Dzisiaj liczę na to samo, a patrząc na sytuację liczę że będą to bramki w drugiej połowie. Polecam ???? Powodzonka.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna LE
Spotkanie: Basel-Tottenham
Typ: Streller strzeli
Kurs: 7
Buk: bwin
Analiza: Tottenham bez 2 bardzo waznych ogniw jakimi sa niewatpliwie Bale i Lennon. Strata 2 bramek u siebie nie stawia ich w roli faworyta przed rewanzem aczkolwiek to jednak Tottenham. Zawodnikow AVB stac na zwyciestwo nawet pomimo braku wspomnianych graczy jednak na pewno nie bedzie to latwe zadanie. Bazylea u siebie potrafi bowiem zatrzymac druzyny ze sredniej , a czasem rowniez wyzszej półki europejskiej i udowadniala to juz nie raz. W tym sezonie polegl tu miedzy innymi Zenit. Uwazam, ze ofenswnie grajacy Tottenham w razie problemow na poczatku meczu moze pojsc na wymiane ciosow ze szwajcarami. Choc w pierwszym meczu zobaczylismy az 4 gole to nie sadze by dzis padl tu jakis mocny under. Tottenham musi atakowac , a najlepiej strzelic 2 bramki by miec spokoj wiec mecz zapowiada sie na otwarty. W zwiazku z tym uwazam, ze spora szanse na trafienie ma jedna z wazniejszych postaci w Bazylei czyli Marco Streller , ktory dzis wystapi w podstawowym skladzie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom