>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 11.04.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: 2
Kurs. 3.00
Bukmacher: Bet365
analiza:
Kurs 3 na Kogutów wydaje się być perełką, mimo że nie zagrają dziś Lennon I bale, to druzyna z Londynu na pewno ma większy potencjał. W pierwszym spotkaniu z porazki 0-2 udało im się wyjść obronną ręką i zremisować 2-2. Na dziś pozostali piłkarze zapowiadają walkę o zwycięstwo. Każdy wie i pamieta pewnie drużyne z Bazylei jak odprawiła Manchester United w fazie grupowej LM. Ale takie mecze nie zdarzają się często. Futbol angielski znacznie przewyższa piłkę w Szwajcarii. Będzie to sprawdzian dla kilku rezerwowych Tottenhamu, a na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Następny mecz w lidze Koguty zagrają dopiero za 10dni więc raczej nie będzie tu mowy o oszczędzaniu całego składu - mimo, że przeciwnikiem będzie Manchester City. Co do Basel, to na pewno wyjdą oni zmotywowani po remisie na WHL. Wyjdą w pełnym składzie. Dla takich drużyn LE na tym etapie to czasem szczyt marzeń. Lecz także muszą uwazac, bo na swoim podwórku czują oddech rywali... pozdrawiam
⛔ 100
 
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: Basel
Kurs. 2,40
Bukmacher: Betclic
Witam. Dziś rewanże LE. Najciekawiej zapowiada się mecz tych dwóch drużyn. W pierwszym meczu, gdzie wydawało się, że Tottenham zmiażdży przeciwnika, ledwo uratował remis 2:2. W zasadzie trzeba przyznać, że Basel niezasłużenie zremisował, bo powinien ten mecz wygrać. W FC Basel brak kontuzji czy pauzujących zawodników, zaś w Tottenhamie brak 3 podstawowych zawodników - Gallas, Lennon i przede wszystkim Gareth Bale na którym opiera się prawie cała ofensywa Tottenhamu...
W tej edycji FC Basel zachwyca i myślę, że warto dziś spróbować zagrać na nich, że postawią tą przysłowiową kropkę nad i zwyciężając Tottenham.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 0

zielonaherbata

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Craybas-Peer
Typ: Perr
Kurs: 1,53
Bukmacher: B365

Craybas (240 WTA, 38 lat) zrobiła sporo w Katowicach. Była sprawcą wielkiej niespodzianki wygrywajac z Julia Georges. Mimo, to uważam, że jej przygoda z Katowickim spodkiem sie dziś zakończy a to za sprawą znacznie mlodszej Peer( 118 WTA, 26 lat). Choć Peer w tym roku gra w kratkę i ma już jedna porażkę z tenisowym dinozaurem ???? ( Kimiko D-Krumm) uważam, że sobie poradzi. Dziś determinacja Craybas bedzie duża ale to nie zlamie Peer.
kiepska analiza
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Rubin Kazań - Chelsea Londyn
Typ - 1
Kurs - 2.80
Bukmacher - Bet365


W Moskwie na Łużnikach Rubin Kazań zagra z londyńską Chelsea i spróbuje odrobić stratę z pierwszego spotkania, które zawodnicy The Blues wygrali 3-1.
Chelsea na Stamford Bridge nie zachwyciła. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Nie widziałem w ich poczynaniach wielkiego ciśnienia, by pokonać za wszelką cenę swoich rywali. Grali mało ambitnie, nieskutecznie, nonszalancko, momentami bez ładu i składu, choć na ich szczęścia udało im się w miarę pewnie wygrać. Wspomnianego ciśnienia nie ma, bo Liga Europejska, to nie Champions League, gdzie gra toczy się na innym poziomie, w grę wchodzą większe pieniądze, ale przede wszystkim prestiż.
Uważam, że Chelsea rewanż na Łużnikach potraktuje z należytym szacunkiem do rywala, ale grać będzie mimo wszystko bez większego zaangażowania. I tutaj liczę, że Rubin to wykorzysta, choć wielkiego spotkania w Londynie nie zagrał. Wystarczy, że zdobędzie bramkę i wówczas poczuje swoją szansę. Będzie 2-0 i awans do półfinału.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 0

richi666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna LE
Spotkania : Lazio - Fenerbahce
Typ : Zakwalifikuje się Lazio
Kurs : 4.50
Bukmacher : bet365
Na dzisiejszy wieczór wybrałem mecz LE. Moim skromnym zdaniem dwobramkowa zaliczka która uzyskał zespół turecki nie wystarczy na gorący włoski teren. Mimo iż Lazio nie prezentuje oszałamiającej formy w lidze postawione jest dzisiaj przed trudnym zadaniem lecz nie niemozliwym.Większość już skreslila włochów którzy ostatnimi czasy toczą batalię ma kilku frontach lecz dotarcie do ćwierćfinału o czymś świadczy i jestem pewien że Lazio mię złożyło jeszcze broni.
To są tylko moje rozważania stawiając mój typ grasz na własną odpowiedalnosc
kiepska analiza
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: Bramki w 1. połowie? powyżej 1,5
Kurs. 2,65
Bukmacher: Betclic
Analiza: Mecz rozpocznie się o godz. 21:05. W pierwszym meczu padł remis 2:2,co było troche zaskakujące ponieważ to zespół z Anglii był faworytem. Basel prowadził już w pierwszej połowie 2:0, kontaktową bramkę pod koniec pierwszej połowy zdobył Adebayor, a do remisu doprowadził w 58 min Sigurdsson. Uważam, że w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta i wszystko może się zdarzyć. Basel potrafi strzelić w meczu dużo bramek, w swojej lidze mają ich najwięcej ze wszystkich zespołów bo 48. Co do Totenhamu to też strzela dużo bramek, ale również i dużo traci (ostatni mecz w lidze u siebie zremisował z Ewertonem 2:2. Z Pierwszej piątki w Premier League, gdzie Totenham zajmuje obecnie 4 pozycje mają najwięcej straconych bramek bo aż 40 (Totenham ma jeden mecz więcej rozegrany). Dla porównania M.UTD ma straconych 33, M.City 27, Chelsea 33, Arsenal 34. Oczywiście Premier League różni się od szwajcarskiej Super League,ale nie zmienia to faktu, że koguty będą miały dzisiaj bardzo ciężko. Basel napewno strzeli bramkę, a w pierwszej połowie zobaczym ich co najmniej dwie.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Rubin Kazań ₋ Chelsea FC
Typ: Chelsea FC -1 bramka
Kurs. 5,50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dziś Chelsea czeka cięzki mecz na Łuznikach w Moskwie o awans do dalszej rundy w LE. W ostatniej chwili do Moskwy nie polecial R. Bertrand lewy obrońca co sprawiło nie mały kłopot Benitezowi, który ma już 2 a nawet 3 opcje- wystawienie na pozycji lewego obrończy jednego z podanej trójki: N.Ake, P. Fereira, D. Luiz. O wyborze przekonamy się podczas meczu. Piłkarze londyńskiego klubu są zmotywowani i jadą po pewny awans. Nie chcą odpaść z LE a dodatkową motywacje może im zapewnic sam trener, który jak dobrze wiemy bardzo lubi wygrywać puchary poświęcając lige.
Piłkarze Rubinu Kazań w pierwszym meczu na Stamford zagrali słabo. Nie potrafili się zorganizować choć mieli kilka składnych akcji brakowało ostatniego podania. Chelsea natomiast kontrolowała grę i grała spokojnie. Dobrze w pierwszym meczu zaprezentował sie F.Torres, który zdobył bramkę ale i w ostatnim meczu ligowym mogliśmy go zobaczyć w świetnej dyspozycji. Myślę, że Torres w końcu się obudził chce udowodnić swoją wartośc i po pojawieniu się plotek o jego transferze nagle zaczął grać bardzo dobrze.
Rubin to zespół dobrze grający w ataku ale już słabiej w obronie i dziś liczę na ofensywne nastawienei piłkarzy z Rosji co z kolei zostawi przestrzeń na kontry dla Chelsea. Przewidywany wynik 1:3
⛔ 100
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Jamie Burnett v Yu De Lu
Typ: Yu De Lu
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365

Yu Delu wszystkim zaimponował swoją postawą w meczu z Burnsem, zwłaszcza w pierwszej części był nie do zatrzymania wbijając w pierwszych 4 frejmach wygrywające breaki (80, 55, 58, 64), co ustawiło rywala od razu w narożniku. Oczywiście Burns później mocno mu pomógł beznadziejną formą i Chińczyk niewiele musiał robić poza ograniczeniem głupich błędów, ale i tak było to bardzo komfortowe zwycięstwo zakończone jeszcze wbiciem fajnej setki (122). W nagrodę za dobrą postawę dzisiaj zmierzy się z Jamie Burnettem i moim zdaniem ma sporą szansę na kolejną wygraną. Wprawdzie Burnett wygrał ich ostatnie spotkanie, ale za to dwa poprzednie (również rozgrywane w kwalifikacjach) padły łatwym łupem Delu i mam wrażenie, że dzisiaj może być podobnie. Szkotowi może również ciążyć świadomość serii 7 przegranych ostatnich meczy, dlatego dla mnie faworytem tego meczu jest Chińczyk. ⛔ 100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , play off liga Szwedzka
Spotkanie: Norrkoping - Sundsval
Typ: Norrkoping -6 pkt
Kurs: 1.93
Buk: Pinnacle
Analiza:
Dziś typuje kolejny raz ten sam mecz , rozgrywane jest 4 spotkanie play off ligi Szwedzkiej , pary Norrkoping - Sundsvall. W dotychczasowej rywalizacji prowadzi Sundsvall 2-1. Pierwsze spotkanie rozgrywane w Sundsvall zakończyło sie niskim zwycięstwem gospodarzy po wyrównanym meczu 74:72 , co tez zauważylem i w nastepnym spotkaniu w Norrkoping śmiało postawiłem na gospodarzy gdzie też sie nie myliłem. Norrkoping wygrało 11 pktami 77:66 , przez cały mecz prowadzili wyraźnie tymi 8-10 punktami i konsekwentnie dowieźli to do końca. 3 mecz w Sundsvall znów rostrzygnął się w koncowce i minimalnie wygrali gospodarze 79:76. Dziś 4 spotkanie w Norrkoping i sądze że gospodarze po 2 pechowej porazce na wyjeździe wyjdą ze zdwojoną siła i determinacją i pokażą wyraźnie swoją wyższość nad Sundsvall.
Norrkoping -6 pkt
⛔ 100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplin: Tenis ATP Houston
Spotkanie: Ramirez Hidalgo R. - Verdasco F.
Typ: Ramirez Hidalgo +3,5g
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hiszpański pojedynek na amerykańskiej mączce. Faworytem buków jest Verdasco (30. ATP), ale moim zdaniem Ramirez Hidalgo (117.ATP) może sprawić dziś sensację. W normalnej dyspozycji Verdasco nie grałbym tego typu, ale Fernando strasznie cieniuje w tym sezonie. Ostatnio przegrywał pierwsze mecze w Miami, IW czy San Jose (OMG-porażka ze Smyczkiem). Mączka to jego nawierzchnia, ale jego rodak też potrafi na niej grać, co pokazał pokonując Hindusa Dev Varmana 7:6,6:0. Verdasco w R32 grał z drewnianym Johnsonem, a mimo to w pierwszym secie decydował TB. Hidalgo może nie błyszczy, ale grał już w tym roku na mączce i moim zdaniem jest dobrze przygotowany do tego turnieju. Grali ze sobą do tej pory 2 razy (co prawda dawno temu) i 2 razy wygrał Hidalgo w dwóch setach.
✅ 100
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Piłka nożna: Basel- Tottentham
typ: awans Tottentham
kurs: 2.25
bwin
Po remisie 2-2 bliżej awansu wydają się być gospodarze dzisiejszego pojedynku czyli Basel. Szwajcarzy dość niespodziewane ugrali remis na gorącym terenie w Londynie. 2 bramki strzelone na wyjezdzie to ogromny handicap dla Bazylei, lecz ja bym tutaj nie skreślał gości z LOndynu. Tottentham dawno niczego nie wygrał, trener Boas traktuje rozgrywki Ligi Europejskiej bardzo poważnie, dlatego uważam że Londyńczycy nie zlekceważa swoich przeciwników i wywiozą zwycięstwo z obiektu Bazylei. Wiadomo, że nie zagra Bale, który jest motorem napędowym Kogutów. To na pewno ogromna strata dla Londyńczyków, ale myśle że Adebayor, Defoe czy Parker poprowadzą Spurs do zwycięstwa. Ostatnie dwa mecze obu ekip to remisy. Wspomniany na WHL 2-2 i odpowiednio w lidze Tottenthamu z Evertonem 2-2, natomiast Bazylei z St. Gallen 1-1. Myślę, że po takim kursie można zaryzykować, choć ze stawką bym nie szalał bo gospodarze trochę zapewne niedoceniani pokazali w pierwszym meczu, że w piłkę potrafią grać.
⛔ 100
 
nuru89 7

nuru89

Użytkownik
Piłka nożna, Liga europejska
Lazio v Fenerbahce
Typ: 1
Kurs: 1.909
Buk: Sportingbet
Analiza:
Ciężki mecz przed Lazio, muszą odrobić 2 bramki straty z 1 meczu w Turcji. W dodatku Rzymianie mają bardzo ciężki kalendarz, w czwartek Fenerbahce, w poniedziałek Roma, w czwartek rewanż z turkami a w weekend niezwykle ciężka potyczka z Juventusem. Lazio nie składa jednak broni i walczy na wszystkich frontach, dodatkowo mając w perspektywie finał Pucharu Włoch. Ligi europejskiej nie traktują jednak po macoszemu, świadczy o tym to że dotarli już do ćwierćfinału. Vladimir Petkovic stwierdził że bedąc tak daleko w tych rozgrywkach nie myślą o niczym innym jak tylko o finale. Wszystko wskazuje na to że Lazio będzie próbowało mocno walczyć i odrobić straty, sądzę że Rzymianie wsparci swoimi fanatycznymi kibicami wygrają, jednak mimo tego dalej awansują Turcy.
⛔ 100
 
D 0

dr.dre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: SS Lazio Roma - Fenerbahce
Godzina:
21:05
Typ: Drużyna 1 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Na dzień dzisiejszy postanowiłem zagrać bardzo podobnie jak do pierwszego meczu. Faworytem tego spotkania jest bezapelacyjnie drużyna z Rzymu. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Fenerbahce. Jednak należy wspomnieć, że Lazio od 48 minuty grało w 10 po czerwonej kartce dla Onaziego. Najbardziej gości musiał jednak boleć gol na 2-0 stracony w 90 minucie co znacznie obniżyło szanse awansu. Trzeba również wskazać na sędziego, który krótko mówiąc się nie popisał przy kilku sytuacjach i to właśnie jego kibice Biancocelestich obwiniają za tak fatalny wynik. Ja jednak jestem dobrej myśli, Lazio dysponuje bardzo ofensywnym składem i w dodatku będzie grało na swoim stadionie co jest ich dużym atutem. Lazio nie złoży broni i będzie atakować. Trzeba wspomnieć o ich bardzo trudnym terminarzu. Niedawno zremisowali z Romą w derbach, teraz czeka ich mecz Ligi Europejskiej, a zaraz po nim zmierzą się z mistrzem Włoch czyli Juwentusem. Fenerbahce podbudowane korzystnym wynikiem w pierwszym meczu będzie dążyło przede wszystkim do strzelenia bramki, którą powinna natychmiastowo wykluczyć szanse na awans zespołowi z Rzymu. Według mnie mecz zakończy się wynikiem 2-1 dla Lazio, co w końcowym rozrachunku da awans drużynie z Turcji.
Sędzia: Pavel Kralovec (Czechy)
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 21:00
FC Basel - Tottenham Hotspur
TYP: Basel zakwalfikuje się po 90 minutach
KURS: 1,61
BUK: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21 zostaną rozegrane mecze rewanżowe w lidze europejskiej. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Basel a zespołem Tottenhamu. Według bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze i uważam że w takiej formie mogą wygrać z zespołem Angielskim. Pierwszy mecz w Londynie zakończył się wynikiem 2:2 ale do przerwy goście tamtego meczu prowadzili 0:2.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 1 pozycji z dorobkiem 53 oczek i mają o jeden punkt więcej od drugiego zespołu. Na własnym stadionie rozegrali oni 13 meczy w których to 10 meczy wygrali i 3 mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili 6 bramek. A więc jak widać u siebie potrafią dobrze się zaprezentować. Ostatnie dwa mecze w lidze zremisowali ale prawdę mówiąc byli już myślami na meczu z Tottenhamem.
Goście tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 58 oczek i mają małe szanse na utrzymanie tej pozycji bo ostatnio w lidze słabo im się wiedzie. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 16 meczy w których to 9 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 31 goli i stracili 23 bramki. Ostatni mecz w lidze zremisowali oni z zespołem Evertonu 2:2 i to na własnym boisku.
Gospodarze tego meczu zagrają w pełnym składzie jedynie nie wystąpi gracz który rozegrał w całej lidze 42 minuty i na ten mecz nie został powołany.
Natomiast goście mają spore problemy zdrowotne i 5 podstawowych zawodników w tym meczu nie zobaczymy:
William Gallas OB M:19 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Younes Kaboul OB M:1 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy zawodnik zespołu
Aaron Lennon PO M:29 G:4 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Gareth Bale PO M:27 G:17 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Sandro PO M:22 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Jermain Defoe NP M:29 G:10 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
A więc braki są naprawdę spore nawet na taki zespół jak Tottenham. Zobaczyliśmy w ostatnim meczu że ci zawodnicy są ważnym elementem zespołu i bez nich idzie im strasznie pod górkę. Warto rozważyć możliwość zagrania czystą 1 na zespół Basel ale również z podpórką bo kursy są naprawdę ciekawe. Warto dodać że kursy cały czas spadają.
⛔ 100​
 
esemoka 0

esemoka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaJordania
Spotkanie: Al-Baqaa - Al-Arabi

Godzina: 14:00
Typ: Al-Arabi
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam , na dziś przygotowałem spotkanie Al-Baqaa - Al-Arabi . Gospodarze w sezonie zajmują 10 miejsce ( na 12 ) z dorobkiem 19 pkt . W 9 ostatnich spotkaniach wygrali tylko raz , na wyjeździe z ostatnią drużyną w lidze . Ich bilans bramkowy to 18:27 , a u siebie ostatni raz wygrali 17.11.12 . Goście przyjeżdżają dziś w roli faworyta zajmując 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 38 pkt . Mają serię 6 meczy bez porażki ( w sezonie przegrali tylko 3 razy ) , ich bilans bramkowy to 29:19 . Zwycięstwo da im awans na 2 pozycje i dalszą walkę o mistrzostwo . Nie liczę na wielkie widowisko ale uważam że poradzą sobie bez problemu zwyciężając 1-2 bramkami .
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europejska
⚽ Basel - Tottenham
Poniżej 3 bramek ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

Doskonale zdaję sobie sprawę, że granie underu w meczu w Bazylei nie jest dobrym pomysłem to jednak ten typ chodzi za mną od rana i wątpię by w tym meczu padły aż 4 bramki. Uważam, że jednak FC Basel awansuje dalej, bo pomimo remisu wyjazdowego 2:2 na White Hart Line to oni sprawiali wrażenie jakby im bardziej zależało na tych rozgrywkach. Dziś liczę na jakieś skromne zwycięstwo gospodarzy typu 1:0, lub 2:0. Oczywiście nie skreślam tutaj też Anglików, bo do awansu starczy im skromne 0:1, ale biorąc pod uwagę, że do Szwajcarii nie polecieli podstawowi zawodnicy Tottenhamu to wnioskuję na tej podstawie, że mecz dla kibiców może być nudny i zobaczymy ostatecznie jakiś niski wynik.
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Rubin Kazań - Chelsea Londyn
Typ - obie strzelą /TAK
Kurs -1.85
Bukmacher - Unibet
Dzisiaj pora na mecze rewanżowe w Lidze Europy. W Moskwie o godz 18:00 na Stadionie Łużniki dojedzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Rubinem Kazań a Chelsea Londyn. W pierwszym spotkaniu tych drużyn zawodnicy z Londynu wygrali 3-1. Dzisiaj na pewno czeka ich trudniejsze zadanie. Jak wszyscy wiemy w Rosji nikomu łatwo się nie gra. Zawodnicy z Kazania będą zmuszeni zaatakować, jeśli myślą o odrobieniu niekorzystnego rezultatu z pierwszego meczu. Chelsea w tym spotkaniu nastawi się na kontry i tam będzie szukała swojej szansy na strzelenie bramki. Zespół z Kazania stać na pewno na sprawienie niespodzianki, nie twierdzę że awansują do następnej rundy, ale sporo krwi zawodnikom Chelsea dzisiaj napsują. W składzie gości zabraknie kontuzjowanych Ashleya Cole&#39;a, Gary&#39;ego Cahilla i Oriola Romeu. Rafa Benitez nie będzie mógł skorzystać także z chorego Ryana Bertranda oraz Demby Ba, który grał wcześniej w rozgrywkach europejskich w barwach Newcastle.
Trener gospodarzy, Kurban Bierdyjew będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy.
Dzisiaj spodziewam się otwartego meczu z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Rubin od początku zaatakuje i swoją szanse na strzelenie bramki pewnie dostanie. O sile ofensywnej Chelsea pisał nie będę, bo każdy pewnie o tym wie. Spodziewam się overowego spotkania, w którym obie drużyny strzelą bramki. Pozdrawiam.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Piłka nożna LE: Newcastle vs Benefica
Typ: x2

Analiza:
Dzisiaj o 21:05 w drugim meczu 1/4 finału Ligi Europy, Newcastle United zmierzy się na St. James’ Park z Benficą Lizbona. Przed Srokami trudne zadanie, bo jeśli chcą awansować do półfinału muszą wgrać dziś 2:0. Ale nie będzie łatwo, ponieważ drużyna z Lizbony pokazała w pierwszym meczu, że potrafi wykorzystać każdy nawet najmniejszy błąd przeciwnika..
W pierwszym meczu w Portugalii wygrała Benfica 3:1. Natomiast w lidze Sroki wygrały 1:0 u siebie z Fulham, a Águias wygrali 2:0 na wyjeździe z Olhanense.
Newcastle United będzie sobie radziło bez Cheick Tiote i Fabricio Coloccini, pierwszy prawdopodobnie wróci na niedzielne derby, a kapitan Srok na mecz z WBA. Na wczorajszym treningu urazu doznał Steven Taylor i prawdopodobnie ominie go dzisiejszy mecz. Nieuprawniony do gry w tych rozgrywkach jest Yoan Gouffran i Mathieu Debuchy. Do drużyny wraca Hatem Ben Arfa, który z Benficą zapewne usiądzie na ławce rezerwowych. Wciąż nie wiadomo jak poważna jest kontuzja Davide Santona, niektóre źródła podają, że sezon dla obrońcy się już skończył. Dzisiaj Włocha na lewej stronie defensywy zastąpi Massadio Haidara, który już wyzdrowiał po kontuzji, której doznał w meczu z Wigan.
Benfica nie ma problemów kadrowych i wszyscy zawodnicy są zdolni do gry.
Sędzia: Ivan Bebek (Chorwacja)
⛔ 100
kurs, bukamcher?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Rubin Kazań - Chelsea Londyn
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Upatruję w tym meczu remis jak nic. Nie będę pisał o składach itp itd gdyż ten mecz dokładnie został opisany już przez innych użytkowników. Po prostu po pierwszym meczu 3:1 nie widzi mi się aby Chelsea miała tu gryźć trawę aby zwyciężyć. Zapewne zagrają spokojnie, pewnie w obronie żeby awansować do dalszej rundy. Z drugiej strony Rubin, któremu 2:0 dawałoby awans. Ale liga rosyjska jakoś mnie nie przekonuje, tempo spotkań, które się tam odbywają jest dość wolne. Nie sądzę aby mieli oni dziś czym zaskoczyć nie najgorzej zorganizowaną ostatnio w obronie Chelsea. Do tego statystycznie Rubin na ostatnie 20 meczy u siebie zremisował tylko 2 więc dzisiaj mi się zdaje że będzie to przełamanie serii a ku temu (sądząc po pierwszym meczu) według mnie idealna okazja. Oczywiście gospodarze będą walczyć ale nie sądzę aby udało im się to spotkanie wygrać. Z drugiej strony Chelsea, które ostatnio ma problemy z wygrywaniem na wyjeździe także wypada mi na remis. Liczę na 1:1 lub 0:0. Powodzenia !
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: WTA Katowice,
Spotkanie: Peer S. vs. Craybas J.
Typ: Over 2.5 sets
Kurs: 2.38
Bukmacher: Boylesports
Analiza:
Po pobycie w Katowicach, kilkudniowej przerwie spowodowanej złą serią wracam do gry. Na dziś wybieram mecz kwalifikantki - Jill Craybas z lucky looserką Shahar Peer. Obie zawodniczki na pewno mają już w nogach ten turniej. Jill rozegrała w stolicy Górnego Śląska pięć spotkań, z czego cztery w singlu. Izraelka na korcie pojawiała się cztery razy. Jak wiemy Peer bywa różne nastroje, miałem już nie grać spotkań w których bierze udział jednak dziś myślę, że zła seria z Peer dobiegnie końca, żadna z zawodniczek nie ma takich argumentów żeby rozstrzygnąć mecz w dwóch setach. Craybas jest w formie, Peer na jej schyłku więc w takiej sytuacji niuanse będą odgrywać największą rolę i wierzę w długi trzysetowy pojedynek.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom