>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Korona
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,40
Buk: Bwin
Analiza:
Poniedziałkowy - ostatni, mecz kolejki to zgodnie z teoriami spiskowymi niespodzianki ;) Bukamcherzy chyba to uwzględnili bo ma mojego faworyta w tym spotkaniu wystawili wyższe kursy niż na Lechię. Czysta 2 to aż 3.4!
Sprawa jest prosta więc tym razem w punktach.
Na plus:
- Lechia pozbyła się swojego flagowego gracza - Traore - co odbiło się bardzo na sile ofensywy,
- ostatnie dwa mecze gospodarzy to stracone punkty w tym z Pogonią,
- w Koronie błyszczy Korzym, bardzo błyszczy,
- goście popisali się ogromną walecznością i ambicją w ostatnich meczach,
- dwa ostatnie mecze Korony to Legia i Śląsk z bilansem 4 pkt.
Na minus:
- Korona była cieniutka na wyjazdach w poprzedniej rundzie,
- Lechia punkty traciła ale ponoć &#39;rzutem na taśmę&#39; - sam meczy nie oglądałem, więc ciężko mi o stylu gry pisać,
- pogoda (?).
Lechia była dla mnie od dawna zespołem defensywnym. Kiedy mieli Traore, zdobywali czasem gole - teraz moim zdaniem nadal będą synonimem gry obronnej. Korona natomiast to zawzięte walczaki, grą przypominają trochę małolatów z podwórka - faulują, walczą do upadłego i często postawa musi wystarczyć w miejsce umiejętności.
Jednak fakt, że buki wystawiły takie kursy i fakt, że ten wyjazd po przerwie zimowej jest dla Korony dziewiczym trochę mnie speszyły. W wygraną Lechii nie wierzę ale dla bezpieczeństwa zagrałem [grubo] na koronę ze zwrotem przy remisie. Oceniam ten typ na 8/10... za drobne puściłem jeszcze wygraną gości przy jednoczesnym under 3,5 po kursie 4.00.

⛔ 100 (typ nie wszedł, a tak poza tym jest to powtórzony typ, ponieważ jeden z użytkowników wcześniej typował &quot;2&quot; w tym meczu; jest to ujęte w regulaminie)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
post wyżej do skasowania:

Dyscyplina: Tenis ATP Indian Wells
Spotkanie: Petzschner vs Nishikori
Typ: Handicap setów +1,5 Petzschner
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Grali ze sobą do tej pory raz w Malezji i było wtedy 2:1 dla Japończyka. Dziś Nishikori zagra 1 mecz od czasu kreczu w Delry Beach z Karlovicem. Minęło 11 dni i ciężko powiedzieć w jakiej kondycji będzie faworyt z Japonii. Wcześniej grał mega solidnie, ale każde problemy zdrowotne powodują przerwę i treningach i lekki rozbrat z graniem. Niemiec pokonał w 1. rundzie solidnego Tursunowa w dwóch setach i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. W kwalach ograł Marchenkę (też do zera), a wcześniej osiągnął np ćwierćfinał w Zagrzebiu. Biorąc pod uwagę powrót po kreczu Azjaty uważam, że warto spróbować ten typ.

⛔ 100
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ivo Karlovic - Sam Querrey
Typ: TB w meczu - T A K
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz dwóch zawodników słynących z potężnego serwisu. Querrey return ma przeciętny, Karlovic return ma... ma return ;) ? W sumie jakiś return chyba ma, potrafi łamać przeciwników na IW, lecz Sock nie dorasta do pięt Querreyowi w elemencie serwisu. Obaj Panowie doskonale wiedzą że po drugiej stronie siatki będzie stać przysłowiowy &quot; serwisman &quot; więc zapewne skupią się na oszczędzaniu sił na gemy serwisowe ( to szczególnie dotyczy Karlovic&#39;ia ). Nie chcę &quot;lać wody na młyn&quot; w analizie. Przytoczę odrobinkę statystyk: Na ostatnie 6 starć dwóch w/w dżentelmenów aż pięć razy kibice byli świadkami TB. Szczerze zdziwię się jeżeli w tym meczu kibice nie ujrzą choć jednego TB. Ewentualne przełamania będą wynikały tylko i wyłącznie z powodu rażącej ilości błędów serwującego w gemie. Analiza wyjąkowo krótka ale jak wyżej napisałem nie chcę &quot; lać wody na młyn &quot;. Kurs 1.5 może nie jest valu ale też na pewno nie jest zaniżony i szczerze zdziwię się jeśli w tym meczu nie będzie choć jednego TB. Polecam i pozdrawiam! Niech serwis będzie z wami. ????

⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New Orleans Hornets - Portland Trail Blazers
Typ: Portland -3.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Nie mogę zgodzić się z kolegą MFL. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Nowy Orlean nie ma interesu w wygrywaniu, jakkolwiek śmiesznie to brzmi. Chodzi rzecz jasna o rozstawienie przed losowaniem numerów w drafcie. Im gorszy bilans, tym większa szansa na większy numer. A więc po co psuć sobie szansę skoro playoffs mogą oglądać tylko w telewizji? Co innego Portland. Portland musi wygrywać bo na miejscach 7-10 baaaardzo ciasno. W gazie są Lakers, którzy już wyprzedzili Utah. Utah ostatnio sporo przegrywa więc Portland nie ma wyjścia - musi wygrywać. Owszem, Portland to drużyna własnej hali, ale przecież na wyjeździe też wygrywali. Ostatnio wygrali nawet ze Spurs różnicą 30 punktów! Zaaplikowali najlepszej drużynie zachodu 136 punktów w ich hali!!! Uważam, że zaangażowanie gości z Oregonu połączone z walką o numer draftu Hornets to fajna mieszanka by zagrać dziś gości. Pozdrawiam

⛔ 100
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Sacramento - Milwaukee
Typ: poniżej 209,5
Kurs: 2,85
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Grałem dwa dni temu linię poniżej w spotkaniu Sacramento - Phoenix i się zawiodłem, spróbuję więc jeszcze raz. Dziś przeciwnikiem zespołu Sacramento są Kozły, które walczą o play off, a ich spotkania nie kończą się zazwyczaj istną kanonadą.

Jeśli chodzi o gospodarzy, to faktycznie preferują oni szybki styl gry, ale duże zdobycze punktowe stają się ich udziałem jedynie w kilkunastu ostatnich kolejkach. Jeśli cofniemy się o kilka tygodni wstecz, otrzymamy rezultaty pokroju 190 do maksymalnie 200 punktów. Grając po raz kolejny na niską linię liczę na to, że Królowie się w końcu wystrzelali i wysoka granica dawana z uporem maniaka przez buków w końcu obróci się przeciwko nim.

Jeśli spojrzymy na ostatnie spotkanie tych zespołów, to zauważymy, iż skończyło się ono rezultatem 98:85. Ponadto ze statystyk zdobyczy punktowych obu zespołów na przełomie ostatnich 3 sezonów otrzymujemy liczbę 194. Mam nadzieję, że tym razem owe statystyki mnie nie zawiodą i uda mi się zmieścić w założonej przeze mnie linii.

⛔ 100
 
K 4

kobson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Liga: Rosja 1 Division
Mecz: Metallurg Novokuznetsk vs Spartak Nalchik
Data, Godz: 11.03.2013 9:00
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365

Metalurg jest na przed ostatnim miejsu w lidze na 21 meczów wygrał 5 zremisował 3 i 13 przegrał.
Strzelił 11 bramek a stracił 26 Srednio stzrelali na mecz 0,5 bramki a tracili 1,5 bramki. w 21 meczach w lidze
wyniki powyżej 2,5 bramki wynosza 5 a poniżej 16 . Natomiast Spartak w 20 rozegranych meczach w lidze 9 razy wygrał 4 razy zremisował
oraz 7 razy przegrał. Aktualnie Spartak znajduje się na 9 pozycji w tabeli , ich bilans meczy powyżej/poniżej 2,5 bramki wynosi powyżej 6 meczów a poniżej 14.
Średnia bramek na mecz Spartaka to 0,8 strzelonych i 1 straconych.
Pieć ostatnich meczów powyżej/poniżej 2,5 bramki:
Metalurg: -+-+-
Spartak: -++--
Moim zdaniem warto jest postawić na poniżej 2,5 bramki .

✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Minnesota Wild - Vancouver Canucks
Typ: powyżej 7 bramek w meczu (w przypadku dokładnie siedmiu bramek jest zwrot)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dość często oglądam mecze Minnesoty, bo lubię tą drużynę. Ich mecze w tym sezonie są emocjonujące i dość bogate w okazje bramkowe. Wild stwarzają sobie dogodne sytuacje, ale rywale również nie mają większych problemów z dostaniem się pod ich bramkę. Vancouver ostatnio jest w fatalnej formie, bo wygrali oni zaledwie jeden mecz na sześć ostatnich. Ta drużyna ma ogromny potencjał ofensywny, ale ich defensywa jednak pozostawia sporo do życzenia, np. niedawno stracili cztery bramki ze słabym Calgary Flames, cztery bramki z Phoenix i aż osiem z Detroit Red Wings. Bramkarze Vancouver nie są aktualnie w optymalnej dyspozycji, podobnie jak ich defensywa. Vancouver i Minnesota to drużyny z tej samej dywizji i co ciekawe Vancouver zajmuje pierwsze miejsce w tej dywizji, a Minnesota drugie i ma tylko dwa punkty straty. Jak widać stawka meczu jest wysoka, więc zapowiada się ostry mecz pełen walki i mam nadzieję, że będzie obfity w bramki.

⛔ 100
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Korona
Typ: X2
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
Analiza:
Nie bede tutaj oryginalny, Lechia w ostatnich dwoch meczach rundy wiosennej spisała sie słabo remisujac oba spotkania, ich siła ofensywna po sprzedaniu Traore znacząco spadła, a w ich grze nie widać zadnego pomysłu. Natomiast Korona w dwoch pierwszych meczach zgromadziła 4 pkt i to nie byle z kim ( zwyciestwo z Legia i remis ze Ślaskiem) uważam ze te mecze dały przysłowiowego &quot;kopa&quot; koronie ktora uwieżyła w swoje siły i pojdzie za ciosem.Widać u nich motywacje i cheć do gry. Fakt Korona słabo radziła sobie w meczach wyjazdowych w rundzie jesiennej ale to przeszłość, wiosna to całkowicie nowy rozdział. Nie zdziwiłbym sie gdyby Lechia zaliczyła kolejny remis.

⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Melbourne Heart – Adelaide United
Typ: HT/FT – 1/1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek dokańczający 24 kolejkę Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 9 pozycję w tabeli drużyna Melbourne Heart z 4 Adelaide United. Gospodarze tego meczu aktualnie posiadają na swoim koncie 27 punktów tracąc tym samym do 6 miejsca które premiuje udziałem w play offach 3 punkty na 4 kolejki przed końcem łącznie z tym pojedynkiem. Goście natomiast mają na swoim koncie 36 punktów tracąc do 2 miejsca które premiuje bezpośrednim udziałem w mistrzowskiej serii play off 9 punktów przez co zastanawiam się jak do tego meczu podejdą zawodnicy Adelaidy która ma już zapewniony udział w miejscach od 3 do 6 przygotowując się tym samym do rundy play off gdzie pozycje od 3 do 6 będą rywalizowały ze sobą a zwycięzcy dołączą do dwóch pierwszych drużyn. Reasumując pobieram tutaj zwycięstwo niesionych dopingiem własnej publiczności gospodarzy dla których jest to bardzo ważne spotkanie.

⛔ 100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,Indian Wells
Spotkanie: Seppi- Gulbis
Typ: Seppi
Kurs: 2,90
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Ja w dalszym ciagu gram Seppiego...bukmacherzy upadli chyba na glowe wystawiajac takie wysokie kursy, rozumialem jeszcze wysoki na Tipse bo jest absolutnie bez formy, ale 3 zl na Seppiego? Gulbisa opisywalem w typach dnia na niedziele,gra maraton juz od 2 tygodni,pokonal ostatnio Tipsarevicia ale jak wspomnialem on jest bez formy zupelnie...Seppi to bardzo dobry zawodnik,znajduje sie na 20 miejscu swiatowegorankingua to sie z nikad nie wzielo...Na takich grajkow jak Gulbis jego solidnosc zagran oraz umiejetnosc wygrywania dlugich whmian powinny zawarzyc na powodzeni mojego typu...Andreas zdolal juz w tym turnieju pokonac Brandsa ktory ostatnie tygodnie zalicza na plus wiec z Gulbisem sobie takrze poradzi a seria Lotysza tez kiedys sie musi skonczyc...

⛔ 100
 
L 0

leszon

Użytkownik
Dyscyplina: Algarve Cup - Piłka nożna (k)
Spotkanie: Szwecja - Stany Zjednoczone
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podczas tegorocznych rozgrywek w portugalskim Algarve drużyna USA jest póki co nie do zatrzymania. W pierwszym spotkaniu Amerykanki pewnie wygrały 3-0 z Islandią, w następnym, w kompletnie odmienionym składzie rozgromiły Chiny 5-0. Dziś na pewno nie będzie aż tak łatwo. Szwecja to druga najsilniejsza drużyna grupy B. W pierwszych dwóch spotkaniach wygrała 6-1 z Islandią i zremisowała z Chinami 1-1.
W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami, rozgrywanym przed rokiem, także w ramach Algarve Cup, Amerykanki wygrały pewnie 4-0.
Podsumowując, Szwecja to nieco bardziej wymagający rywal niż dotychczasowi przeciwnicy. Uważam jednak że drużynie zza ocenu nie powinno dziś zabraknąć motywacji i umiejętności by odnieść pewne zwycięstwo.

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Extraliga
Spotkanie: HC Slavia Praha - Rytiri Kladno
Typ: Rytiri Kladno under 1,5
Kurs: 2
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Wczoraj było 4:0 dla gospodarzy i dzisiaj trzeba się liczyć z podobnym wynikiem. To drugi mecz 1/4 finału playoff w lidze czeskiej. Obie ekipy są zespołami o dobrze ułożonej defensywie, co potwierdził mecz wczorajszy. Po 2 tercjach było 2:0 dla Slavii. W 3 tercji gospodarze w odstępie minuty wykorzystali 2 gry w przewadze i skończyło się na 4:0. W tym sezonie obie ekipy spotkały się 5 razy, a licząc towarzyski mecz z sierpnia 2012 r., to 6 razy. Wszystkie 6 gier wygrała Slavia, licząc od ostatniego: 4:0, 2:1, 2:0, 4:3 (karne), 3:2 i 3:1 (towarzyski). Wyniki 4:3 i 3:2 to mecze, gdy w Kladnie byli jeszcze tacy gracze jak Jagr, Plekanec i Tlusty. Średnio w meczach z udziałem Slavii padało 4,8gola/mecz, ponadto ten zespół stracił tylko 111 goli. Jest to mecz o dużą stawkę i żadna z drużyn nie zagra otwartego meczu. Gospodarze jak widać są mocni. W bramce gospodarzy wczoraj zagrał Kopriva, obronił 21 strzałów. Dzisiaj chyba wystąpi Furch, który po sezonie zasadniczym klasyfikowany był na drugim miejscu w klasyfikacji najlepszych bramkarzy. U gości J. Chabera, który w rozgrywkach playoff spisuje się bardzo dobrze. W 5 meczach przeciwko bardzo ofensywnym Pardubicom (1/8 finału playoff) wynik ani razu nie przekroczył 4,5 bramki, a Chabera puścił tylko 8 goli, a miał w 2 meczach ponad 40 strzałów do obrony. Wczoraj na 35 strzałów gospodarzy padły 4 gole.
Według mnie wynik powinien być podobny do wczorajszego. Uważam, że w przypadku tych ekip i w tak ważnym meczu nie będzie ostrego strzelania. To mecz na 3-4 gole, nie sądzę te, aby goście strzelili więcej niż 1 gola. W ostatnich 7 grach wyjazdowych udało im się to 2 razy. Z Pardubicami 2:1, 2:2, 1:3, 2:2 i 1:0 i wczoraj 0:4 co tylko pokazuje, że i dzisiaj goli Rytri będzie niewiele.

✅ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie : Lechia Gdańsk- Korona Kielce
Typ : Dokładny wynik 1 połowa 0-0
Kurs : 2.30
Bukmacher : Unibet
Analiza : W dzisiejszym pojedynku bardzo trudno wskazać faworyta. Zagrają ze sobą drużyny w mojej ocenie o podobnym potencjale piłkarskim. Będzie to na pewno bardzo zacięte spotkanie, gdzie jedna akcja może zadecydować o końcowym wyniku spotkania. Wydaje się że żadna z drużyn od pierwszych minut nie będzie chciała się odkryć i nikt tutaj nie rzuci się od od początku do frontalnych ataków. Korona jest drużyną bardzo nie wygodą, zostawiają bardzo mało miejsca na boisku, grają bardzo agresywnie, dobrze rozbijają ataki. Dzisiaj aura na pewno będzie sprzyjać takiej grze.
W niedzielę nad Gdańskiem zaczął sypać śnieg. Dodatkowo prognozy pogody przewidują minusową temperaturę, a w takich warunkach piłkarzom gra się o wiele gorzej. Mecz wydaję się mocno underowy (kurs 1,50 do dubla w sam raz). Lechia u siebie gra bardzo przeciętnie, po odejściu Traore siła ofensywna biało-zielonych bardzo zmalała. W drużynie Lechii Gdańsk na pewno nie zagrają Piotr Wiśniewski i Rafał Janicki, pauzujący po czerwonych kartkach w ostatnim spotkaniu.
Myślę,że w tym spotkaniu sytuacje strzelecki pojawią się dopiero po przerwie, gdzie &quot;przyjdzie zmęczenie&quot; i będzie więcej miejsca między poszczególnym formacjami. Więc bramki jak już to dopiero po przerwie ????
Dla mniej odważnych typ X do przerwy po kursie 2,05. Polecam i pozdrawiam
Przewidywane składy:

Lechia Gdańsk: Buchalik - Deleu, Bieniuk, Bąk, Brożek - Surma, Pietrowski - Ricardinho, Machaj, Kacprzycki - Buzała.

Korona Kielce: Z.Małkowski - Golański, Stano, Kijanskas, Lisowski - Jovanović, Lenartowski - Kuzera, Korzym, Janota - Adamek.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - Braunschweig : Kaiserslautern
Typ - Kaiserslautern
Kurs - 3.20
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś w 2 Bundeslidze spotkanie na szczycie pomiędzy drużyną Eintracht Braunschweig która jak na dziś jest na miejscu 2 dającym bezpośredni awans do Bundesligi a drużyną Kaiserslautern która walczy o ten bezpośredni awans bo jest na 3 miejscu ze stratą do dzisiejszego przeciwnika aż 11 pkt ale do końca rozgrywek jeszcze sporo meczy i przy dzisiejszej np. wygranej ta różnica maleje i do puki piłka w grze wszystko się może jeszcze wydarzyć , gospodarze ostatnio trochę spuścili z tonu i po całkiem nie złej serii 7 meczy bez porażki teraz zaliczyli 2 porażki pod rząd najpierw polegli u siebie z Monachium 1860 1:2 i w ostatnim meczu na wyjeżdzie porażka 2:0 z Duisburgiem tak wiec nie jest za wesoło , drużyna Kaiserslautern natomiast również ostatnio nie zachwyca i np. ostatnie 3 spotkania to zaledwie 2 pkt przy 2 remisach i 1 porażce tak więc uciekło im parę ładnych i cennych pkt aby dogonić dzisiejszego przeciwnika jednak uważam że w dzisiejszym ich bezpośrednim pojedynku zrobią wszystko aby zgarnąć pełną pulę w/g mnie głównym atutem przemawiającym za Kaiserslautern w dzisiejszym pojedynku jest ich bezpośrednie H2H no może nie grali ze sobą za wiele spotkań bo tylko 5 ale gospodarze piłkarze Eintrachtu Braunschweig wygrali tylko 1 spotkanie a było to w 2003 roku natomiast 2 ostatnie spotkania u siebie 2006 i 2009 rok to dwie porażki po 0:1 i na taki skromny wynik dziś liczę . Kaiserslautern w tym sezonie w meczach wyjazdowych spisuje się całkiem nie żle i na 12 spotkań ma bilans 5-4-3 w bramkach 14:12 , dlatego zaryzykuje i stawiam na gości !

⛔ 100
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: HokejKHL
Spotkanie: Dynamo Minsk – Dynamo Riga
Typ: +4,5 gola w meczu
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Witam,
Dziś o 17 naszego czasu trzeci mecz drużyn, które nie zakwalifikowały się do play off.
Dynamo Minsk podejmuje Dynamo Riga. W czwartek i piątek w meczu na Łotwie wygrali gospodarze 7-2 i 7-4. Drużyny mierzyły się już w 2013 na Białorusi i wygrali goście 2-3.
Dynamo Minsk w 9 ostatnich meczach zaliczyli wyniki overowe (6 ostatnich u siebie). Dynamo Riga 5 z 9 ostatnich.
Minsk zajął 10 miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 125:148.
Riga ostatnie 14 miejsce z bilansem 109:151.
Myślę, że tak jak w zeszłym tygodniu będzie wynik overowy. Ja gram bezpieczne +4,5.
Pozdrawiam

⛔ 100
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Burnley - Hull
Typ:under 2,5
Kurs:1,75
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Jedyny dzisiejszy pojedynek w Championship to mecz Burlney (11m) z Hull City (4m).
Burney defensywnie nastawiony zespól zagra także taką piłkę z wyżej notowanym Hull.
Ostatnie 5 meczów Burney to undery 2,5 ( a w czterech nawet under 1,5).
W całym sezonie u siebie Burlney zanotowało 13 underów i tylko 5 overów.
z Hull wygląda to inaczej gdyż 3 ostatnie ich mecze to strzelaniny (over2,5) ale w dwóch z nich to Hull było chłopcami do bicia, ostatnio ich gra na wyjeździe pozostawia wiele do życzenia. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 0:1 ( z 24 listopada)

✅ 75
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja 1. Division
Spotkanie: FC Ufa - Sibir Novosibirsk
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher:*bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się spotkanie drugiej ligi rosyjskiej, w której zmierzy sie Ufa (8) z Sibirem (5). Nie oglądałem żadnego spotkania tych drużyn jednak przeglądając tabele i inne statystyki wpadłem na pomysł typu under 2,5 gola. W przypadku gospodarzy dzisiejszego meczu w dotychczasowych 21 meczach w zaledwie 7 padło więcej niz 2 gole, a aż 14 spotkań zakończyło się mniejszą ilością bramek. Z kolei u gości spotkań gdzie padł over 2,5 gola było 9, z kolei w 12 był under. W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 1:0 dla Ufy co dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że typ ma spore szanse powodzenia.

✅ 50
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells
Spotkanie: Gulbis E. - Seppi A.
Typ: DW: 0:2
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Andreas Seppi to obecnie najlepszy włoski tenisista, w rankingu ATP obecnie na 20 miejscu. Za nim, tacy zawodnicy jak, Dołgopołow, Querrey, Klizan, Benneteau, nasz Janowicz itd. itd. długo by można wymieniać. Mimo 190 cm wzrostu świetnie porusza się po korcie, regularny w długich wymianach, dobre pierwsze podanie i doświadczenie, reprezentuje też Włochy w pucharze Davisa. Na tym turnieju dość łatwo poradził sobie z będącym w życiowej formie Niemcem Brandsem, choć nie wiem dlaczego nie był przez bukmacherów wyraźnie faworyzowany.
Ernest Gulbis natomiast na tym turnieju ciągle bez przegranego meczu, ostatnio wygrał w Delray Beach w finale pokonując Roger-Vasselina (stąd pewnie te kursy). Dzisiaj wieczorem spotka się z naprawdę solidnym zawodnikiem, Łotysz na pewno odczuwa już zmęczenie, może nie wytrzymywać wymian z Włochem, Seppiemu także odpowiada gra agresywna i zaczepna, którą preferuje Gulbis. Tenisista z Łotwy w rankingu ATP aktualnie na 67 miejscu. Uważam, że w tym pojedynku zwycięży Seppi i powinien to zrobić w dwóch setach.

⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Korona
Typ: X
Kurs: 3,25
Buk: William Hill
Analiza:
Na dziś przygotowałem meczyk w naszej Ekstraklasie. Lechia Gdańsk na własnym boisku będzie podejmować ekipę Korony Kielce. Minimalnymi faworytami wydawają się być Gospodarze,ale ja postanowiłem wytypować Remis. Gospodarze aktualnie w tabeli zajmują 8 pozycję z dorobkiem 25 punktów. Na własnym terenie nie prezentują wysokiej formy. W ostatnich 5 meczach zanotowali 1 zwycięstwo , 2 porażki i 2 remisy. Strzelając 12 bramek i tracą 13.
Natomiast Goście grają podobna piłke i są w podobnej formie co Gospodarze. Obecnie w tabeli są dopiero na 13 pozycji z dorobkiem 20 punktów i na pewno w tym meczu będą chcieli urwać choćby punkt. Na obcych boiskach graja fatalnie. Ostatnie ich 5 meczy to 3 porażki i 2 remisy. Strzelili na obcych terenach zaledwie 2 bramki , tracąc 13. Jest to katastrofalny wynik. W pojedynkach bezpośrednich,bilans zwycięstw przeważa za Lechią. Wygrali 3 spotkania w tym 1 u siebie i 2 na wyjeździe. Natomiast Korona zdołała wygrać 1 spotkanie na własnym boisku.Najprawdopodobniejszy wynik w tym meczu to remis.

⛔ 100
 
B 0

bielikrmcf

Użytkownik
Z tego co widzę to wg Ciebie za Seppim przemawiają argumenty, które na korcie &quot;nie grają&quot;. Nie wiem jakie znaczenie ma to, że jest on najlepszym włoskim tenisistą czy fakt, że jest 20 w rankingu. Nie rozumiem też jakim argumentem jest zmęczenie Gulbisa. Myślę, że gdyby był choć trochę zmęczony to nie wygrał by z Tipsarevic&#39;em 6:2, 6:0.
Gulbis ma teraz znakomitą passę i taki zawodnik jak Seppi nie może mu zrobić krzywdy.
Typ: Gulbis 2 : 0 Seppi
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom