>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio - Verona
Typ: Bramki gości Powyżej/poniżej - powyżej 0,5 goli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt.com
Analiza:
Przecietnie ostatnio grajace Lazio zmierzy sie u siebie z Veroną - ostatnim zespołem w tabeli - która chcąc w tej samej tabeli pozostac - musi zaczac grać. I chyba zaczeła - pokazując to w ostatnim meczu u siebie - powstrzymując Inter przed wygrana i doprowadzajac do remisu 3-3 - z takim zespolem zatrzymac 1 punkt to juz coś! Verona ma u siebie takich piłkarzy jak L.Toni czy Pazzini, druzyna dość dobrze powinna sie czuc po ostatnim meczu, atak znany - napastnicy wywodzący sie z niemałych klubow - mysle ze srednio dysponowanemu Lazio są w stanie strzelic te jedną potrzebną mi bramke. Patrząc na kurs - warto zaryzykować. Ostatnie spotkania obu drużyn również podpowiadają ze verona ma spore szanse cos ustrzelic, nawet jakby miala mecz przegrac (czego oczywiscie upatrują bukmacherzy ;) )
✅ 85
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, TBL
Godzina: 19:00
Spotkanie: AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
Typ: under 155,5 pkt razem z OT
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz 11-tym w tabeli AZS z 14-tą Siarką. Patrząc tylko na miejsca w tabeli, nie widać zbytniej różnicy klas. Przepaści pomiędzy obiema ekipami nie ma, ale przewaga potencjału kadrowego po stronie gospodarzy. Tym bardziej, że Siarka gra fatalnie i przegrywa mecz za meczem. Służnie niektórzy uważają ten zespół za jednego z najgorzej grających zespołów w lidze. Jednak jeśli patrzeć na tabelę formy to statystyki są podobne po obu stronach. AZS 1 wygrana na ostatnie 6 meczów; Siarka 0 wygranych na ostatnie 6 spotkań. Długo przypatrywałem się temu meczowi i wybieram under punktowy. Co prawda h2h pomiędzy zespołami raczej overowy, to uważam, że nie padnie dziś wiele punktów. Po pierwsze ostatnie 5 spotkań Siarki to aż 5 underów pod tą linię i mimo, że takie same staty AZS są odwrotne, to należy podkreślić, że dziś nie grają z silnym przeciwnikiem jak w ostatniej kolejce, lecz niemal z czerwoną latarnią, która ma problem z dobrą grą i punktowaniem. Po drugie w ekipie gospodarzy brak zawieszonych zawodników i jeden z nich - Ra&#39;shad James grający w tym sezonie w 14 meczach, notując średnio 16.1 punktów, 5 zbiórek i niespełna dwie asysty, gdzie na parkiecie przeciętnie spędzał 25 minut rozwiązał lub rozwiązano z nim kontrakt za ekscesy. Drugi z zawieszonych Austin też nie zagra. James był w zespole dość mocnym ogniwem, z Polskim Cukrem także nie zagrał, choć należy podkreślić fakt, że tamten mecz przegrano. Wiele osób w poprzednim meczu widziało pozytywy i lepszą grę AZS-u, ale jest to drużyna chimeryczna z problemami w utrzymaniu systematycznej efektywnej gry i nie sądzę, by dziś zmiażdzyli rywali. Sądzę raczej, że wygrać, wygrają, może nawet wysoko, ale bardziej dobrą defensywą, a przy niskiej efektywności w ataku - gości, padnie under.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Spotkanie: Lazio Rzym – Verona
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Godz. 20:45
Analiza:
Nieszablonowo bo już dzisiejszego wieczoru zainaugurujemy 25 –tą kolejkę Włoskie Seria A, do boju staną ekipa Lazio Rzym która przed własną publicznością będzie podejmować Verone.
Lazio nie jest tą ekipą co przed rokiem, grają strasznie nierówno. Był taki okres koniec grudnia początek stycznia gdzie łapali swój rytm z ofensywną grą ale ostatnio znowu tego brakuje trzy mecz bez bramki. Mają już 10 punktów starty do miejsca premiowanego grą w Europejskich Pucharach a więc jest to ostatni dzwonek na pozostanie w grze. Problemem jest zarówno dyspozycja w defensywie z pierwszej połówki tabeli są najgorszym zespołem, ale także ofensywa nie wygląda tak skutecznie jak przed rokiem, chociaż w kontekście gry przed własną publicznością aż takich problemów nie mają.
Verona jest w tragicznej sytuacji jeśli o swoje utrzymanie w lidze, wystarczy tylko wspomnieć że na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie czekali do 22 kolejki. Zamykają ligową stawkę z dorobkiem 15 punktów i stratą do bezpiecznej pozycji wynoszącej 9 oczek. Podjęli jednak ostatnio rękawice w tej walce, notując serię pięciu spotkań bez porażki. Były aż cztery remisy a w ich sytuacji to ciągle mało. Wróciła wreszcie skuteczność bo tego brakowało doświadczony duet Toni - Pazzini wreszcie zaczęli strzelać, nie dziwą bramki bo teraz to ich muszą szukać bo każde spotkanie to gra o życie, ostatnio zremisowali 3:3 z Interem czyli najbardziej defensywnym zespołem w lidze to dobry prognostyk przed dzisiejszym starciem.
W obu ekipach spora lista graczy których dziś nie zobaczymy po stronie Lazio szczególnie duże braki w defensywie w sumie na boisku nie zobaczymy takich gracz jak: Basta, De Vrij, Radu, Kishna, Bisevac, Morrison, Onazi Parolo po przeciwnej stronie zabraknie: Viviani, Souprayen, Rebic, Siligardi, Albertazzi, Marrone.
Spotykają się dwie ekipy których remis w ogóle tutaj nie interesuje, podział punktów to strata dla jednych i drugich. Problemy defensywne o których wspomniałem, a także ogólna forma i styl gry obu kip to kolejne atuty za spotkaniem obfitującym w bramki. Historia spotkań bardzo bogata w bramki, może ostatnie mecze były mniej skuteczne ale dziś może być powrót do korzeni i hokejowy wynik 3:2, 4:1, czy 3:3 może być dziś powtórką.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Celta Vigo - Sevilla
Typ: Sevilla do zera
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obydwie ekipy spotykają się po raz 3 w przeciągu tygodnia, pierwszy mecz w pucharze króla Sevilla rozniosła u siebie Celtę 4-0, w ligowym padł remis. Mimo, że Sevilla grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Fazio w 25minucie, udało się jej zdobyć gola, ale nie zdołała obronić wyniku. Sevilla awans ma już w kieszeni, 4 bramkowa przewaga z pierwszego meczu jej to gwarantuje. Ale spójrzcie, jak było w poprzednich jej spotkaniach w pucharze króla. Mimo, że pierwsze spotkania wygrywała, drugie róznież i wszystkie do zera, z Logrones 3-0 i 2-0; z Betisem 2-0 i 4-0; z Mirandes 2-0 i 3-0, no i teraz z Celtą 4-0 i ...? Obstawiam, że wygra do zera, owszem zagra pewnie kilku rezerwowych zawodników, ale i trener Celty Berizzo, widząc, że odpadli z pucharu nie będzie eksploatować za bardzo swoich podstawowych graczy.W końcu za 3 dni mecz z Barceloną na Camp Nou, trzeba się pokazać Światu z dobrej strony. Aby była na to szansa,najważniejsi zawodnicy nie mogą mieć w nogach 3 ciężkich spotkań co 3 dni, w tym powinni być oszczędzani.
Co przeciwko typowi? Mecz bez bramek
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyścigi psów
Godzina: 20:37 CET
Spotkanie: Monmore, 268m flat, OR
Typ: 6. Lucky Oscar wygra
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy dzień wpisuje się w bilans dodatni po raz trzeci z rzędu zakończony zwycięstwem Klockwork Kannon po kursie 5.00. Pozwolę sobie odpisać w tym poście na pytanie jednego z użytkowników, który wysłał mi taka oto wiadomość: dlaczego buk rozliczyl mi zakład jako wygrany skoro pies przegrał? Dobre pytanie. Tez wczoraj oglądałem transmisję na B365. O podanej godzinie na torze w Swindon było opóźnienie z powodów technicznych i w momencie oglądania biegu o 20:32, oglądałeś przebieg biegu z Yarmouth, który odbywał się o 20:37 tego samego dnia. Błędy organizatorów, tez się dałem na to nabrać choć ewidentnie razily mnie reklamy stadionu Yarmouth na torze... W Swindon? W każdym bądź razie pies wygrał, a to najważniejsze lecz tak jak Ty ten bieg &quot;przegapiłem&quot;. ;) OK, czas na analizę...
Na dziś miałem grać faworyta, który będzie biegł nieco wcześniej na torze w Monmore, ale kursy spadły do 1.80 wiec stwierdziłem, że gra nie warta świeczki. Więc pozostajemy na Monmore lecz już w nieco innym biegu czeka nas prawdziwie sprinterski pojedynek, gdzie świeża krew jak i debiutanci będą faworytami w tym pojedynku.
Na torze 2 będzie rozstawiony bukmacherski faworyt tego spotkania Damson Jam z kursem 3.00, który to jest debiutantem na torze w Monmore. Pies ten, jak wczoraj wspomniany Taranis Bolt, również biegał dość długi czas na Towcester, który jest torem w konstrukcji australijskim, mający 8 klatek i inna retoryke toru. Niestety spóźnial starty, nie potrafił się wczuć w rytm biegu i nie zaliczył chociażby jednego zwycięstwa w zawodach sprinterskich, pomimo, że zaliczal bardzo dobre występy z ostatnimi czasami 15.46 i 15.63. Trener Hayton podjął świetną decyzję przenosząc psa na angielskie standardy w Sheffield, gdzie dwa razy z rzędu wygrał sprint i następnie w Henlow na 428m po raz kolejny poszedł na całość kończąc zwycięstwem. Statystyki mogą wydawać się niepokojące, lecz pies ten nigdy nie jest liderem na pierwszym odcinku, a na torze 3 jest Ballymac Zara, która ma niemalże identyczna taktykę biegu jak Damson Jam, schodzi do wewnętrznej, lecz nie przy samej bandzie zostawiając sobie miejsce w razie blokowania by wygrać challenge. Wyniki nieco gorsze, lecz starty psy te mają bardzo podobne, a po cichu liczę, że Gortkelly Nigde, pomimo, że nie jest sprinterem może tutaj nieźle zamieszać na starcie ze względu na swą wagę i nieporadnosc.
OK, przejdźmy do mego faworyta po krotce opisując pozycje outsidowe w tym biegu zarazem. Na torze 5 pobiegnie Swift Hasting, który zaliczył udany debiut solowy na torze z czasem 15.52 i 2 tygodnie później 15.70, co jest raczej słabym wynikiem patrząc na przebieg, pies gdzieś chce ruszyć, ale nie wie gdzie i wydaje mi się, że sprinty nie są jego mocną stronę gdyż zwykle kończy maksymalnie na 4 miejscu ze słabymi startami i na całe szczęście biegnie obok mego faworyta prawdopodobnie dając mu sporo miejsca na starcie. I w końcu... Lucky Oscar! Bardzo młody i niedoświadczony, ale pełen wigoru i determinacji pies zaliczył najlepszy solowy czas spośród jego dzisiejszych rywali z wynikiem 15.47, dla porównania 15.52 kończył Swift Hasting i 15.67 Ballymac Zara (czas w zawodach, nie solowy). Jest świetnie przygotowany i żądzy biegu. Z ostatnich 5 biegów aż 4 zwycięstwa, lecz nie na torze w Monmore, lecz również jak Damson Jam w Towcester, gdzie długo nie umiał się przełamać, lecz odblokowal się zajmując kilka razy czołowa lokatę w przeciwieństwie do swego rywala, choć czasowo biegał nieco lepiej wydaje mi się, że tor Towcester nie będzie miał odzwierciedlenia w dzisiejszym wyścigu biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej aspekty.
Podsumowując junior Lucky Oscar ma około 30-35% szans w tym spotkaniu i pomimo, że nie jest zbyt doświadczony to przy swej determinacji i umiejętności utrzymania pierwszego miejsca w pozycji outside wg mnie będzie dziś kluczową domeną tego psa. Jak najbardziej jest godny polecenia po kursie 6.00 w dniu dzisiejszym.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: Zverev - Simon
Typ: Zverev
Kurs: 3.25
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kiedy przeglądałem ofertę bardzo zdziwiły mnie kursy na to spotkanie. Bukmacherzy z pewnością sugerowali się dobrymi wynikami osiąganymi przez Simona na turnieju w Rotterdamie, gdzie w przeciągu ostatnich 3 lat był dwukrotnie w półfinale tej imprezy. Poza tym za Francuzem przemawia miejsce w rankingu, dosyć dużo meczów rozegranych w hali - to by było chyba na tyle. Początek sezonu nie należy do najbardziej udanych dla Simona, jedynie udany był dla niego Australian Open, gdzie doszedł do 1/16 ulegając tam Djokovicowi po bardzo ambitnej walce. To jedyny przebłysk Francuza w tym roku, więcej było rozczarowań, 1 runda na turnieju w Brisbane - porażka z Dimitrovem, ostatni turniej w Montpellier to również porażka w 1 rundzie z dużo niżej notowanym Brownem. Ewidentnie bukmacherzy przymykają oko na wyniki Francuza z tego roku i tym samym nie do końca wierzą w młodego Niemca. Zverev zaliczył dobry start w tym sezonie, miał pechowe losowanie w Australian Open, spotkał się już w pierwszej rundzie z późniejszym finalistą tej imprezy Murrayem. Odbił to sobie na turnieju w Montpellier, osiągnął dosyć niespodziewanie półfinał imprezy, mimo że niewielu było takich którzy mu dawali szanse. W drodze do półfinału pokonał Marina Cilicia czy znakomitego specjalistę od gry w hali Berrera. Pokazał charakter w tych meczach, w półfinale nieznacznie uległ Mathieu po dwóch tie breakach. Panowie nie mieli jeszcze okazji ze sobą grać, zarówno jednemu jak i drugiemu może nie leżeć gra z nowym przeciwnikiem, dlatego myślę, że warto zaryzykować. Jednego można być pewnym ambicji młodemu Niemcowi nie zabraknie, a talent w nim drzemie ogromny.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1

mrocznyrycerz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Lazio - Verona
Typ: Lazio wygra do zera : Tak
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru w Rzymie spotkanie serie A, Lazio Rzym - Hellas Verona. Gospodarze na 9 miejscu w lidze z 33pkt w 24 meczach w tym sezonie. Ostatnie 6 spotkań w lidze to 2-3-1 i 9pkt a u siebie 1-3-2. Goście natomiast na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 15pkt w 24 meczach. Forma 1-4-1 i 7pkt, niedawne zwycięstwo było ich pierwszym w tym sezonie. Verona strzeliła najmniej bramek w lidze, ledwie 19. Lazio również nie bryluje jeśli chodzi o strzelanie bramek, 29. Za moim typem jednak przemawia gra obu zespołów u siebie i na wyjeździe. Lazio 12 meczów 21pkt 6-3-3 bilans bramek 18-11. Verona na wyjeździe 11 meczów 6pkt 0-6-5 i bilans bramek 7-17. Jak widać obie drużyny lepiej czują się u siebie, Verona na wyjeździe słabo sobie radzi ale często potrafi zremisować 0:0 lub 1:1. Myślę że jednak Lazio strzeli bramkę a mecz będzie underowy i Lazio wygra 1:0 lub 2:0.
Polecam również granie under 2.5


⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sporty , CS:GO ESL - Match 1 (DD2)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fnatic - Virtus Pro
Typ: 1(-5.5 rundy)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ważne przy stawianiu beta jest żeby nie pomylić spotkania, bowiem o 22 będzie rozgrywana następna konfrontacja pomiędzy tymi dwoma ekipami. Mapa, której dotyczy mój zakład to dust2 i jest to zdecydowanie mapa Fnatic i jedna z dwóch nielubianych przez Virtus Pro. Po wczorajszych poczynaniach polskiego zespołu na ulubionej mapie de train i na mirage wybranym przez rywali stwierdzam, że jedynymi dawcami punktów dla Virtus będzie Filipsid3 Tactics, czyli cs-owa 2 liga. Fnatic aktualnie na świecie jest faworytem wszystkich turniejów, a ESL jest dla nich równie ważny co IEM i major organizowany przez Valve. Gdybym miał zabawić się w typowanie dokładnego wyniku to nie daje Virtusom więcej niż 5 rund. Jeśli Szwedzi ugrają rundy pistoletowe, a robili to w niemal wszystkich meczach przeciwko VP w tamtym roku, to Polacy nie zdobędą nawet 3 rund. Gdyby tylko bet wystawił większe handi to na pewno bym skorzystał. Wczoraj Snax wyraźnie pokazał, że jest pod formą, a gdy nie ma Snaxa nie ma Virtus Pro.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Euroliga
Data, godzina: 11.02.2016 20-45
Spotkanie: Laboral Kutxa - Brose Baskets
typ: Laboral Kutxa -5.5
kurs: 1.90
buk: betsson
Analiza:
Ciekawie wyglada sytuacja po szesciu kolejkach w grupie F. Na czele dwie ekipy z Rosji - CSKA i Khimky, którzy wyprzedzają zespoły mierzące się w meczu we Vitorii. Za ich plecami wielkie i uznane firmy europejskiego basketu, czyli Real, Olympiakos i Barcelona. W tej sytuacji mecz miedzy Laboral Kutxa a Brose znacząco powinien zblizyc zwyciezce meczu do czołowej czworki, ktora bedzie grac w cwiercfinałach tegorocznej Euroligi. Akurat dobra postawa ekip z Moskwy nie dziwi, to raczej można się zastanawiac co jest przyczyną słabej gry Realu i Barcelony, nierówno grają też Grecy z Pireusu. Nadspodziewanie dobrze natomiast radzą sobie natomiast koszykarze z Baskonii, którzy maja taki sam bilans jak Rosjanie. Do tego udało im się pokonać wyraźnie CSKA dziesięcioma punktami i wygrać w Madrycie i Barcelonie. To bardzo dobra pozycja wyjsciowa na prawie półmetku fazy grupowej. Nadspodziewanie dobrzd radza sobie tez koszykarze z Bamberga, ktorzy wygrali trzy z szesciu meczy i mogą realnie patrzec w czołową czwórkę, choć bedzie to niezmiernie trudne zadanie. W czworce widzę zespół z Vitorii, ktorzy w tym sezonie grają bardzo równo i rzadko notują wpadki. W zeszły weekend nawet pokonali niezwyciężoną w tym sezonie ligowym w Hiszpanii Valencie, ktora wygrała pierwsze osiemnascie meczy w sezonie. Laboral też notuje swietny sezon, bo zaliczyli dopiero cztery porażki i plasuja sie na trzecim miejscu z takim samym bilansem co Real. U siebie są wyjątkowo mocni bo narazie tylko Olympiakos w Eurolidze i Iberostar Tenerife w lidze potrafiły zdobyć parkiet w Baskonii. Czy Brose jest wstanie postawić się mocnym Hiszpanom?? Moim zdaniem bedzie to bardzo trudne zadanie, bo Brose na wyjazdach gra słabo, bo udało im się wygrać tylko w Pireusie, a z Madrytu i dwukrotnie z Moskwy wracali na tarczy. Moim zdaniem gospodarze dziś powinni uczynić kolejny duży krok w kierunku najlepszej ósemki w Europie i pokonają pewnie gości z Bamberga.
✅ 90
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Piłka nożna, Brazylia
Madureira - Fluminense
typ: 1X
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
godzina: 20:00
Gospodarze w ostatnich meczach na własnym stadionie nie spisują się źle, gdyż na ostatnich 7 z nich tylko jedno zakończyło się ich porażką. Na własnym terenia za to bardzo często remisuję, nawet z teoretycznie silniejszymi zespołami i wydaje mi się prawdopodobne, że w tym spotkaniu ównież postarają się zadowolić swoją publiczność. Fluminese z kolei na ostatnie 13 spotkań wyjazdowych zwyciężyło tylko w jednym z nich i to zaledwie jedną bramką. Myślę więc, że taki typ to całkiem niezła okazja.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 25
Spotkanie: Lazio - Verona
11.02.2016 20:45
Typ: Dokładny wynik: 2:1, 3:1 lub 4:1
Kurs: 4,25
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie we włoskiej SERIE A pomiędzy zespołami Lazio i Veroną. Gospodarze z dorobkiem 33 plasują się na 9 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 15 oczek zajmując ostatnią pozycje. Drużyna z Rzymu w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować jedno zwycięstwo, trzy remisy i porażkę. Zespół Verony natomiast zaliczył jedno zwycięstwo i cztery remisy. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i zdobyć komplet punktów. Jest to teżdobry moment na przełamanie dla nich ponieważ ostatnio nie grają zbyt dobrze i nie osiągają dobrych rezultatów. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej wyrównane a o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia. Pomimo różnicy w tabeli goście, któŽzy w ostatnich spotkaniach zaczeli zbierać punkty, powinni ustrzelić minimum jedną bramkę w tym meczu. Motywacja wśród gospdoarzy powinna byćjednak ogromna i uważam, że to oni zdobędą komplet punktó. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Lazio 2:1
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Spotkanie: Rangers - Dungannon
11.02.2016 20:45
Typ:1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betsson
Spotkanie w dolnej tabeli ligi , oba zespoly przystepuja do 25 kolejki spotkan.Gospodarze jak i goscie bardzo sblabo prezentuja sie w lidze i uwazam ze czas na przelamnie obaj rywali na takim samym poziomie . Rangers ostatni zaczeli powoli punktowac dzisiaj kojejne mecz rozegraja na wlasnym boisku i musze bardzo mocno sie skupic bo to bardzo wazny mecz w kontekscie dalszej rywalizacji w lidze o byc albo nie byc licze na zwyciestwo gospodarzy na wlasnym podwórko.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom