>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka(NBA)
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets
Godz. rozpoczęcia: 2:05 czasu polskiego
Typ: Brooklyn Nets +8,5
Kurs:3,15
Bukmacher: U.nibet
Analiza:

Nie mam dzisiaj jakoś weny do pisania, to postaram się w skrócie zamieścić najważniejsze informacje i swoje spostrzeżenia odnośnie tego meczu. Goście B2b w dodatku on road, i dziś spotkanie w FedEx Forum i wyraźny faworyt czyli Grizzlies. Dla mnie w tym meczu możliwe close game i w tą stronę idę, proponuję w moim odczuciu bezpieczny handicap +11,5 na Nets, ale ktoś jeśli chce może dać inny. Obie ekipy głównie grają przez swoich podkoszowych. Ciekawy jestem jak będzie dziś wyglądał pojedynek Kevina Garnetta z Randolphem czy Gasola z Plumlee. Odkąd Lionel Hollins posadził na ławce Brooka Lopeza i Derona Williams ten zespół wygląda znacznie lepiej. Ławka jest całkiem dobra, S5 też nie najgorzej wygląda, jest pożyteczny Jack który gdy drużynie nie idzie potrafi wziąć ciężar gry na siebie. Memphis po tym spotkaniu robi ciekawy trip po Zachodzie: Oklahoma, Portland, 2 x Clippers czyli sami contenderzy, i też ciekawe czy nie będą się oszczędzać i luzować obrony. Łatwego zwycięstwa gospodarzy dziś nie przewiduję. Nets udowodnili już nie raz że jak są absolutnym dogiem potrafią się postawić a handicap w miarę bezpieczny i po fajnym kursie. Buki wyraźnie faworyzują Memphis, i robi się z tego całkiem public bet, a zazwyczaj wiadomo jak się to kończy. Nets + 11,5. Polecam i pozdrawiam. Rambo
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie:
LA Lakers - Denver Nuggets
Typ:
Nuggets -5.5pkt
Kurs:
3,00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Dzisiaj w LA spotkają się dwie drużyny, które wygrały po 1 meczu z ostatnich swoich 14 spotkań. Polecam dziś Bryłki, bo jest to drużyna moim zdaniem o wiele większym potencjale, z lepszym składem. Lakersi bez Bryant&#39;a do końca sezonu, do tego wypadł Hill, więc Faried i spółka powinni zdominować tablice. U LALek nie widać lidera o potencjale chociażby Lawsona czy Afflalo. Myślę, że dziś Denver w końcu się przełamie i odnajdzie koszykówkę z pierwszej części sezonu. Lakersi to obecnie kadrowo jedna ze słabszych drużyn NBA, liczę, że dziś to zaważy na zwycięstwie gości. Denver w ostatnim meczu całkiem dobrze wypadło przeciwko OKC, gdyby tylko nie ta 1. kwarta przespana, mecz byłby wyrównany. Widać przebłyski u tej drużyny i dzisiaj raczej oni powinni zgarnąć zwycięstwo.


✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stoke - Manchester City
Typ: Man City
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Termin tego meczu nie jest dla Stoke najlepszy bo w kadrze kilka znaczących braków, przede wszystkim w defensywie co w meczu z City będzie miało spore znaczenie, jak nie decydujące. Prasa donosi, że u gospodarzy zabraknie kapitana Ryana Shawcrossa (Obrońca 22M/2G), Pietersa (Obrońca 18M), Wilsona (Obrońca 18M), Odemewinge (Napastnik 2M) a także Bojana (Napastnik 16M/4G). Pod znakiem zapytania stoi występ Irelanda (Pomocnik 8M) oraz Arnatouvicia (Napastnik 17M). The Citizens bez Toure (Pomocnik 18M/7G). Mimo słabej postawy ostatnio przeciwko Hull, warto odnotować remis na Stamford Bridge, gdzie przeważali. Rywal u siebie wymagający, ale City musi wykorzystać braki defensywne rywala a sytuacja w tabeli motywuje by nie tracić punktów.
⛔ 100 (wcześniej podano handicap na City)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 4:35
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Typ: Los Angeles Lakers (ML)
Kurs: 1,884
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: To nie będzie raczej porywające widowisko. Spotykają się dwie drużyny, które prawie wszystkie swoje mecze przegrywają. Jedynym zwycięstwem Denver Nuggets od dłuższego czasu jest zwycięstwo z New Orleans Pelicans. Po tym zwycięstwie nastąpiła seria sześciu porażek i ta seria trwa do teraz. Jedynym zwycięstwem Los Angeles Lakers od dłuższego czasu było zwycięstwo na własnym parkiecie z Chicago Bulls po dogrywce. Patrząc jednak na to w jaki sposób obie drużyny przegrywają swoje mecze, to dużo lepiej wygląda to u Lakersów. Lakersi przynajmniej walczą, starają się. W meczach z Orlando Magic i Milwaukee Bucks byli o krok od zwycięstwa, gdyż przegrali dopiero w dogrywce oba te mecze. Denver Nuggets zwykle przegrywają wysoko, a np. mecz z Memphis Grizzlies to była ich kompromitacja, gdyż przegrali go różnicą 30 punktów. Nie mniejszą kompromitacją była ich porażka na swoim parkiecie z Charlotte Hornets, gdzie Denver przegrało różnicą 18 punktów. Lakersom przynajmniej nie można odmówić ambicji, widać, że chcą wygrywać i dlatego to oni powinni wygrać.
⛔ 100
 
makaveli23 217,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Turcja Puchar
Spotkanie: Karabukspor - Mersin
Godz. rozpoczęcia: 13;00 czasu polskiego
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: bet36.5
Analiza:
Obie druzyny powaznie mysla o tym pucharze wiec podejda do niego maksymalnie soncentrowane. Ostatnie wyniki obu druzyn overowe 6-2 Mersin i 2-2 Karabukspor wiec teraz mysle ze skupia sie bardziej na obronie i wynik bedzie mniejszy. W tym pucharze w tej fazie jest tylko jeden mecz wiec nie bedzie kalkulowania, ale ja widze ze obie druzyny graja w kratke wiec przewidziec tutaj wynik jest niezywkle ciezko, dlatego mysle ze najbaezpieczniej jest trzymac sie od tego meczu z daleka.
Kiepska analiza
 
pepe19911 10

pepe19911

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Spotkanie: Stoke - Man City
Godz. 20.45
Typ: Remis
Kurs: 3.80 zł
Bukmacher: bet365
Analiza :
Drużyna gospodarzy pod sterami Mark&#39;a Hughes&#39;a pokazała już w tym sezonie , jak potrafią grać na własnym stadionie urywając pkt mocarzom z Premier League. Remis z Man Utd czy wygrana z Arsenalem na własnym stadionie to nie lada wyczyn. Co prawda ich bilans meczy u siebie to 5-2-4 bramki 15-13 , ale na tak radzącą sobie w ostatnich meczach drużynę z Manchesteru powinno wystarczyć. City w ostatnich 5 spotkaniach zdobyło raptem 6 pkt , co na mistrza Anglii wypada słabo , bilans bramek w ostatich 5 meczach 6-7. Zacięła się maszynka w momencie kontuzji kuna aguero , który wrócił w strasznie słabej formie. Czuję że w tym meczu padnie remis , goście od razu będą chcieli ukuć gola , ale City słabe bo słabe ale 1 pkt wywiezie.
⛔ 100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Roterdam
Spotkanie: Robin Hasse - Andreas Seppi
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Godz: 12:45
Analiza:
Witam. Dzisiaj postanowilem poszukac czego na tenisa i udalo mi sie znalezc meczyk, w ktorym spodziewam sie malej niespodzianki. Faworytem bukmacherow jest wloski zawodnik Andreas Seppi. Jest to zrozumiale, gdyz jest on wyzej w rankingu i ma lepszy bilans bezposrednich potyczek. Jednak mimo to mysle, ze dzisiaj nie bedzie tak latwo. Robin Haase to zawodnik z Holandii zatem gra u siebie. W tenisie jest to bardzo istotny czynnik - pamietamy chociazby zwyciestwo Andiego Murraya na Wimbledonie przed wlasna publicznoscia Lonydnie. Gospodarz jest nieco nizej w rankingu, ale nadal w pierwszej setce. W bezposrednich pojedynkach przegrywa 2:4, a ostatni z nich odbyl sie zaledwie 8 dni temu w Zagrzebiu, w ktorym przegral 1:2. Jest wiec, doskonala okazja do rewanzu i na dodatek nic bardziej nie motywuje niz rewanz przed wlasna publicznoscia. Kolejnym faktem przemawiajacym ze wygrana Holendra jest zmeczenie przeciwnika. Andreas Seppi doszedl az do finalu turnieju w Zagrzebiu, ktory to przegral, a bylo to zaledwie 3 dni temu. Jak dobrze licze to Wloch w ciagu ostatnich 8 dni rozegral 5 meczow, a z kolei Haase tylko 1 meczyk. Podsumowujac mysle, ze jest spora szansa na zwyciestwo Robina. Mecz zaplanowano na 12:45 po poludniu. Powodzenia.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, FA Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn – Everton
Typ: Chelsea -1.5 (AH)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Chelsea Londyn wykorzystuje w ostatnim czasie (z problemami na wyjazdach ale jednak) niemoc Manchesteru City, który nie potrafi wygrać od 4 kolejek i systematycznie powiększa swoją przewagę nad „Obywatelami” w ligowej tabeli. Obecnie The Blues mają już 7 punktów przewagi i wydaje się, że ciężko będzie City odrobić choć część w dniu dzisiejszym.
Chelsea bowiem gra swój mecz na Stamford Bridge, a tutaj podopieczni José Mourinho nie przywykli rozdawać punktów. Na 11 meczów ligowych wygrali 10 i 1 zremisowali (z Manchesterem City). U siebie Chelsea nie tylko nie przywykło rozdawać punktów ale również tracić bramek – po 11 meczach u siebie ich bilans to 25:4.
Ciężko jest więc przypuszczać by Everton miałby to zmienić. Po pierwsze w obecnym sezonie zespół Roberto Martíneza spisuje się grubo poniżej oczekiwań (12.miejsce). Po drugie Everton, aż połowę meczów (6) przegrał w tym sezonie w roli gości. W końcu po trzecie Everton na Stamford Bridge nie wygrał w tym tysiącleciu. Od 2000 r. grali ze sobą te ekipy 15 razy w meczach ligowych i Chelsea wygrało 8 razy i 7 razy mieliśmy remis. Z tym, że ostatni remis Everton zanotował tutaj w grudniu 2011 r. Od tamtej pory 3 razy wizytowali na Stamford Bridge i 3 razy przegrali.
Ja osobiście gram tutaj nie tyle zwycięstwo Chelsea, a ich zwycięstwo z handicapem bramkowym (-1.5). Jak już wspomniałem Chelsea u siebie nie przywykło tracić punktów jak i bramek. Dlatego z 10 zwycięstw, aż 9 było odniesionych różnicą dwóch bramek lub więcej – jedynie z QPR wygrali 2:1. Evertonowi według mnie będzie bardzo ciężko to zmienić, bowiem oglądałem ich ostatni mecz derbowy z Liverpoolem i wyraźnie widać, że jest to zespół, który ma problemy pod bramką przeciwników. Stąd też zapewne biorą się problemy ze zwycięstwami. W 8 ostatnich meczach ligowych Everton strzelił raptem 4 bramki, to pokazuje, że problemy pod bramką rywali są już od jakiegoś czasu i naprawdę ciężko spodziewać się by dziś mieli się przełamać. Teren bowiem wydaje się najgorszy z możliwych - Stamford Bridge. Stawiam tutaj pewne zwycięstwo gospodarzy z handicapem bramkowym.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Chorwacja Puchar
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rijeka-Lokomotiva Zagreb
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z pucharu Chorwacji gdzie zmierzą się ze sobą drużyny Rijeki i Lokomotiva Zagreb. Rijeka zajmuje w lidze 2 miejsce ich średnia bramek na mecz wynosi 3,16 Lokomotiva zajmuje 4 miejsce średnia bramek na mecz wynosi 3,7 ostatnie ich bezpośrednie spotkanie było w lidze i także Rijeka grała u siebie i wtedy padł wynik 6-0 ich h2h to wyniki 6-0, 1-2, 5-1, 3-2, 2-0 w ostatniej kolejce Rijeka nie grała a Lokomotiva przegrała na wyjezdzie z Dinamo Zagrzeb 2-1.
Dzisiaj oba zespoły spotykają się w pucharze i myślę że to jeszcze lepiej dla mego typu w pucharach gra się inaczej i więcej pada bramek a taki kurs wystawiony na te 3 bramki co muszą paść to ja gram ten typ.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Burnley
Typ: United -2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Analiza: Na wstępie zaznaczam, że to jednak odważny typ, jednak ma sporą szanse powodzenia patrząc na to co gra Burnley.
Ogólnie zastanawiałem się nad tym meczem dzisiaj od rana, na początku sobie źle popatrzyłem i myślałem, że dzisiejszy mecz odbędzie się na stadionie Turf Moor, a nie na Old Trafford i szczerze mówiąc wtedy nie grałbym na tak wysoką wygraną United.
Manchester radzi sobie bardzo dobrze na własnym stadionie i w klasyfikacji meczy u siebie zajmuje wysoką druga pozycję. Rozegrali u siebie 12 meczy z czego 9 wygrali, 1 zremisowali oraz 2 przegrali, a ich bilans bramkowy to 25 strzelonych przy 9 straconych. Sytuację kadrową van Gaal ma także bardzo dobrą, w dzisiejszym meczu nie może liczyć tylko na dwóch zawodników - Carricka oraz Shawa.
The Clarets nie mogą pochwalić się dobrymi wynikami w tym sezonie i jeżeli chodzi o mecze w delegacjach to rozegrali ich 11 z czego tylko 1 wygrali, 4 zremisowali oraz 6 przegrali, a ich bilans bramkowy to 10 strzelonych oraz 22 stracone gole. Trener gości nie może dzisiaj skorzystać z czterech zawodników - Longa, Warda, Manreya oraz Taylora.
W rundzie zimowej oba zespoły spotkały się na stadionie Burnley gdzie padł bezbramkowy remis, ale dzisiaj to w moim przekonaniu po prostu nie możliwe.
United wygrywając ten mecz, może przeskoczyć Arsenal w tabeli Premier League co da mu 4 miejsce oraz możliwość kwalifikacji do Ligi Mistrzów, a jak wszyscy wiemy - tego aktualnie bardzo brakuje na Old Trafford.
Dzisiejszego meczu United po prostu nie może przegrać, jeżeli chcę myśleć o walce nawet o 2 miejsce w lidze, bo na to także jest szansa (tracą tylko 5 punktów do City).​
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Koszykowka, Eurocup
18:30
Besiktas - Paris-Levallois
typ: 2
kurs: 2.8
buk: bet365
Bezposredni mecz o awans, malo dzis interesujacych spotkan 99% meczow juz o pietruszke, tutaj kto wygra awansuje. Faworytem sa gospodarze ale ja bym wystawila gdzies 1,60 na nich. Paryz gra ponizej oczekiwan ale nie sa pozbawieni szans na wygrana, tym bardziej, ze forma Besi jest niska. Turcy przegrali dwa ostatnie mecze puchorowy oraz ligowy. Paryz odwortnie, oba spotkania wygral. Z Pinarem mozna zrozumiec, u siebie wtopa z Royal Hali pokazuje jak malo stabilnie gra Besiktas. Paryz wygral z Neptunasem oraz Nanterre. Besiktas uratowal sie tylko tym, ze wygrali dwa mecze z Litwinami. Bilans 2-3 i wlasnie te mecze jedynie wygrali. Szczerze mowiac nie wiem jakim cudem pokonali Neptunasa w 4 serii gier. Tam bylo 80-78 ale goscie prowadzili 15 pkt. i nagle koncowka to po prostu wtopa kiedy mecz byl wygrany. Ciezko wiec powiedziec, ze gra Besiktasu jest ok i chlopaki imponuja forma. Wrecz przeciwnie. Paryz niby podobnie ale ja tutaj daje 55-45 procentowo wiec warto wziac gosci kiedy jest ponad 3 kurs. W pierwszym meczu we Francji padl wynik 93:83 dla gospodarzy. Oba zespoly byly juz opisywane.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Rotterdam
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Huta-Galung J. - Wawrinka S.
Typ: Huta-Galung J. +1,5 seta

Kurs:
5.32
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Myślę, że po takim kursie warto spróbować tylko na jednego seta dla gospodarza. Holender może i nie jest wybitnym tenisistą to jednak hala + publika mogą sprawdzić, że wesprze się na wyżyny swoich umiejętności. Huta-Galung lata świetności ma już za sobą, dostał tutaj dziką kartę i może przez to zagra swój najlepszy mecz.
Typ bardziej jest przeciwko Wawrince, bo on gra na genialnym poziomie tylko na kilku turniejach w sezonie. Tak też było rok temu gdzie skupił się przede wszystkim na Chennai, Australian Open, Monte-Carlo, Wimbledon, US Open. Rok temu Szwajcar nawet nie wziął udziału podczas tego turnieju tylko od razu po AO wziął udział w dwóch Mastersach w Stanach Zjednoczonych. Do tego Wawrinka często traci sety i to z dużo gorszymi tenisistami. Turniej mocno obsadzony Berdych + Murray więc liczę też na mniejsza mobilizację ze strony Szwajcara.


✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hong Kong liga rezerwowa
Spotkanie: Kitchee - Rezerwa - Wofoo Tai Po - Rezerwa
Typ: over3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Godzina: 11:30
Nie spodziewałem się że złapię linię 3.5 w tym meczu, pewnie i tak zaspałem i był kurs wyższy, no ale nie narzekam biorę co dają bo pewnie do meczu spadnie jeszcze niżej.
Piąta drużyna zagra z przedostatnią, w listopadzie było 2-2 na boisku Wofoo Tai Po.
Wyniki gospodarzy na swoim obiekcie w tym sezonie: 8-4, 0-5, 3-4, 3-3 i 1-5.
Goście na wyjeździe: 2-2, 1-2, 2-7 i 2-3.
Tylko w jednym meczu nie było minimum 4 goli.
Nie rozpisuje się bo kurs ciągle taki nie będzie...
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Chelsea Londyn - Everton Liverpool
Typ:
2
Kurs:
10.00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Jak powszechnie każdemu wiadomo czasami zdarzają się niespodzianki, powiedzmy, że w ofercie kursowej tak jest co dnia, nikt raczej nie grywa na niespodzianki bo wydaje się to być nieopłacalne np kiedy taki Real notuje 21-wsze kolejne zwycięstwo, hmm ale już np mecze derbowe zwiększają wystąpienie wtopy faworyta, ale jest też dużo dużo innych zjawisk, np Chelsea mogłaby ten mecz po prostu odpuścić i przygotowywać się spokojnie do LM, którą rusza już za tydzień po przerwie zimowej a Chelsea ma tak wielką przewage już w tabeli, że kto by się przejał tym jakby dziś przegrali mecz, nie dawno u siebie przegrali z Bradford w jakimś nic nie znaczącym pucharze? 2:4 i się nic nie stało, za tydzień LM, punkty są hmm co jeszcze - Lukaku - sam go uważam osobiście za słabego grajka, ale często zdarza się tak, że zawodnik lubi albo wręcz uwielbia strzelać gole swoim byłym pracodawcom, którzy w niego nie wierzyli a własnie było tak z Lukaku jak był w Chelsea, sam oglądałem kiedyś z nim mecz gdy biegał w koszulce chelsea i ruszał sie jak drewno, ale to chyba wynik stresu - trudno powiedzieć tak czy siak w tamtym meczu w barwach chelsea nie grał nic i nie zdołał zdobyć gola zaś dzis powinien zagrać i to bez żadnej presji na sobie, uważam, że jeden taki napastnik już może dać sporo drużynie jak swego czasu R. Lewandowski z meczu Realem Madryt, przypomnę 4 bramki, hmm ale wracając do meczu everton praktycznie ma już koniec sezonu, ani nie spadna z ligi ani zdążą juz jej podbic za to myslę, że stać ich na to by akurat dzisiaj sprawic niespodziankę i jako jedyny zespół ograć Chelsea w Londynie, bo tak się składa, że zespół z Londynu jest tak piekielnie mocny w tym sezonie, że nie potrafi przegrać z nikim z czołówki Premier League co go stawia w tym sezonie jako murowanego faworyta do 1 miejsca na koniec sezonu wyjątkiem jest mecz z totenhamem hmm może też trochę opuszczony bo dziwnym trafem zrównali się wtedy po przegranej uwaga 3:5 z totenham i punktami równo i bramkami równo z manchesterem city, ale jak dodali gazu to nadal nie ma na nich mocnych, hmm jeszcze jest taki fakt, że everton w tym tysiącleciu nigdy nie wygrał z chelsea grając w londynie, co może uspić i uspokoić nie których graczy stawiających na chelsea ale z tych samych statystykach jasno i jednoznacznie wynika, że ostatni ich mecz zakończył się przypomne wygraną 6:3 chelsea to był najgorszy mecz jaki everton rozegrał z chelsea w tym tysiacleciu, więc liczę na to i doświadczenie w bukmacherce mi to podpowiada, że everton zrobi wszystko by nadrobić tą niechlubną dla nich statystykę już dzisiaj ;) typ jak dla mnie kozak

⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBelgia - Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cercle B. - FC Brugge
Typ: 1X
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanżowy mecz półfinału Pucharu Belgii. Pierwsze spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem (5-1) faworyta, zatem sprawę awansu mamy już wyjaśnioną. Obie drużyny spotkały się pod koniec stycznia również w lidze i tam także górą był faworyt (3-0), jednak jeszcze w sierpniu było niespodziewanie 1-1, i to na boisku &quot;niebiesko-czarnych&quot;. Były (?) zespół W. Soboty jest wciąż liderem Jupiler Ligi, mimo dość nieoczekiwanej porażki w miniony weekend w Kortrijk, Cercle natomiast broni się przed spadkiem. Można być pewnym, że mając w weekend spotkania ligowe drużyny nie będą zbyt forsować tu tempa w sytuacji gdy wszystko jest rozstrzygnięte - natomiast gospodarze na pewno chcieliby godnie zaprezentować się przed własną publicznością i wlać trochę optymizmu przed resztą sezonu. Spodziewam się tutaj małej liczby bramek i przy odrobinie szczęścia braku porażki tych słabszych z &quot;belgijskiej Wenecji&quot;.
⛔ 100
 
stanley-63 850K

stanley-63

Typer
⚽ Turcja / Puchar /
Godzina : 13:00
Spotkanie - Kardemir Karabukspor : Mersin Idman Yurdu
Typ - Mersin strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.25
Buk - Unibet
Jeszcze raz dziś spróbuję pucharu w Turcji , no cóż wczorajszy mecz już w pierwszej połowie wlał mi nadzieję że Tabzonspor lekko zdobędzie w drugiej połowie tylko jedną bramkę i typ wejdzie ale z drugiej strony pokazał że sport jest nieobliczalny no cóż bywa i tak , dziś kolejny pojedynek który ma wyłonić kolejnego ćwierćfinalistę i patrząc na to jak grali obie ekipy w grupach to lepiej wyglądają gospodarze którzy wygrali grupę bilans 4-1-1 i gole 12:6 a goście 2-2-2 i br. 8:9 i druga pozycja w swojej grupie , z drugiej jednak strony zajrzę na ligę i tak gospodarze w fatalnej sytuacji bo przed ostatnie miejsce w tabeli bilans 4-4-11 a już w sobotę grają kolejny ważny mecz ligowy o cenne pkt aby wyjść ze strefy spadkowej i chyba w ich myślach też będzie ten najbliższy pojedynek tak mi się przynajmniej wydaje że dla klubu ważne jest pozostanie w lidze no bo do wygrania Pucharu jeszcze droga daleka a na tej drodze wiele potęg jeżeli chodzi o kluby w Turcji ale to jest moje takie widzi mi się , co do gości to ci raczej bezpieczni bo miejsce 8 a bilans 7-5-7 i patrzę na bramki a tu 31:26 i te strzelone stawiają drużynę wśród bramkostrzelnych w lidze przykład lider Besiktas również 31 strzelonych , natomiast H2H pokazuje że Mersin całkiem dobrze gra się z Karabukspor i 4 ostatnie wizyty tu na ich stadionie to 2 zwycięstwa 1 remis i porażka a ostatnie zwycięstwo to pierwszy ich mecz tego sezonu i wygrana Mersin 2:0 , może do zera dziś nie wygrają może i nie wygrają ale na bramki liczę i myślę że na dwie ich stać a jak będzie znowu zweryfikuje boisko !
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton vs West Ham
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Pod lupę biorę spotkanie Southampton z West Ham. Wydaje się że będzie to bardzo ciekawy i co najważniejsze wyrównany pojedynek. Drużyna gospodarzy po ostatnim zwycięstwie nad QPR powróciła na ligowe podium zajmują w tej chwili 3 miejsce z dorobkiem 45pkt. Southampton będzie za wszelką cenę bronił swojego miejsca w tabeli. O ofensywie drużyny może stanowić duet Tadic - Pelle. Moim zdaniem ten duet w tym meczu może zagwarantować co najmniej jedną bramkę a może więcej. Goście przyjadą podbudowani ostatnim sukcesem tzn. zatrzymaniem na własnym boisku taki zespół jak Manchester United. West Ham wygrywał do 92 min, kiedy to bramke na remis strzelił Blind i mecz zakończył się remisem 1:1. West Ham nie odda pola w tym meczu wyżej notowanemu rywalowi. Goście zajmują co prawda niższe miejsce bo dopiero 8 z dorobkiem 37pkt ale każdy wie że West Ham jest drużyną nieprzewidywalną. W tym sezonie West Ham może pochwalić się zwycięstwami nad takimi zespołami jak Manchester City, Liverpool czy Newcastle. Tak więc goście są w stanie dzisiaj powalczyć z 3 drużyną Ligi. Mój typ to obie drużyny strzelą bramkę. Moim zdaniem całkiem pewny patrząc na ostatnie mecze tych drużyn. Na 5 ostatnich spotkań między sobą tylko w jednym spotkaniu padł remis 0:0. W reszcie obie strzelają przynajmniej po jednym golu co nas dzisiaj szczególnie interesuje.
30.08.14 PRE West Ham Southampton 1 : 3
22.02.14 PRE West Ham Southampton 3 : 1
15.09.13 PRE Southampton West Ham 0 : 0
13.04.13 PRE Southampton West Ham 1 : 1
20.10.12 PRE West Ham Southampton 4 : 1
W pierwszym meczu tego sezonu Southampton pokonało na wyjeździe drużynę West Ham i to właśnie dzisiaj Młoty mają szanse zrewanżować i odgryźć się Świętym. Liczę na wynik 1:1 lub 2:2.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 7

tiic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Puchar Francji
Spotkanie: Yzeure - Guingamp
Typ: 2
Kurs: 1.50
Godzina: 17:00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś Guingamp zajmujący 10 miejsce w League 1 zmierzy się z Yzeure, zespół z 4 klasy rozgrywkowej we Francji. Na pierwszy rzut oka jest pojedynek Dawida z Goliatem. Guingamp to mocny zespół uczestniczący w 1/16 ligi europejskiej, miejsce w środku tabeli prawdopodbnie spowodowane jest w występami w europejskich pucharach.Ostatnie 5 meczy to 3 zwyciestwa, 1 remis i porażka, porażka z Marsylia czyli liderem, zwycięstwo między innymi nad Monaco, tak więc ów zespół jest w dobrej formie. Yzeure w swojej lidze spisuje się średnio, zajmuje 11 miejsce, ich ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa 1 remis i 2 porażki. Oczywiście trzeba zauważyć że Yzeure w ostatniej rundzie wyeliminowało znacznie lepszy zespół - Valenciennes. Jednakże sądzę że tym razem nie uda im się odnieść sukcesu. Dodatkowym atutem jest to że Yzeure na swoim stadionie w lidze jeszcze nie wygrało.
Uważam, że te wszystkie czynniki złożą się na pewną wygraną Guingamp, nawet można zaryzykować grę z handicapem.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lube Treia - PGE Skra Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś arcyciekawy mecz włosko-polski w LM siatkarzy. Stawiam zdecydowanie na Skrę, kurs świetny, handicap +1,5 na Skrę po kursie 1,80 uważam że niemal 100%, Skra ostatnio wróciła do swojej gry, a w dodatku dziś w Trei nie zagra Bartosz Kurek, który w ostatnich meczach prezentował się znakomicie, więc osłabienie Lube bardzo duże. Skrzydłowi Lube Parodi, Kovar oraz Sabbi nie są to jacyś wybitni zawodnicy, Wlazły i Conte to znacznie wyższa półka. Baranowicz na rozegraniu z Uriarte to też przepaśc na korzyść gracza PGE. Jedynie przewagi Lube widziałbym na libero, tu ogromna przewaga Huberta Henno nad parą Piechocki i Tille, oraz na środku minimalnie para Stanković/Podraszczanin lepsza od Kłos/Lisinać. Jednak jak mówią fachowcy meczu środkowi nie są w stanie wygrać, tylko mecz się wygrywa mocnymi skrzydłami. Atutem Skry jest mocna zagrywka, a Parodi i Kovar to nie są wybitni przyjmujący. Stawiam na Skrę zdecydowanie, do tego jeszcze pewniak dnia 1,35 na Asseco Resovię i wyjdzie kursik powyzej 3.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Antwerpia
Godzina: 15:10
Spotkanie: Dominika Cibulkova - Katerina Bondarenko
Typ: Cibulkova wygra 2:0
Kurs:1.95
Bukmacher: Unibet
Na dzisiaj moja propozycja z żeńskiego turnieju w Antwepii i spotkania pomiędzy Słowaczką Cibulkovą, a Ukrainką Bondarenko. Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Cibulkova, która zaprezentowała bardzo dobrą formę w ostatnim rozegranym turnieju w Australian Open gdzie przegrała dopiero w ćwierćfinale z Sereną Williams wcześniej pokonując Flipkens, Pironkovą i Azarenkę czyli zawodniczki o wiele lepsze niż jej dzisiejsza rywalka. Bondarenko to zawodniczka, która zazwyczaj grywa w turniejach ITF-owych, w tym roku zagrała w kwalifikacjach do AO gdzie przegrała w 2 rundzie, a kolejnym turniejem jest ten obecny w którym przeszła kwalifikacje pokonując takie zwodniczki jak Babos czy Pfizenmaier. Jednak klasa tych zawodniczek zdecydowanie odbiega od klasy Cibulkovej dlatego też spodziewam się łatwego zwycięstwa faworytki w tym spotkaniu. Tym bardziej, że ma stare porachunki z Ukrainką, przed czterema laty przegrała z nią w turnieju w Dallas. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło, a przede wszystkim obecna dyspozycja Słowaczki nie powinna pozostawić złudzeń na kogo postawić w tym spotkaniu.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom