>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 11.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
G 1

gizmoluk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Rotterdam
Godzina: 21-00
Spotkanie: Grigor Dimitrov - Muller Gilles Ile gemów zostanie rozegranych w pierwszym secie?
Typ: 11 lub więcej gemów
Kurs: 2.50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mój typ opieram na wspaniałym serwisie Mullera, oglądałem jego wczoraj mecz z Goffinem który nie mógł poradzić sobie z odbiorem potężnego serwisu luksemburczyka i jego asami (szczerze nie wiem ile było asów) ale poszczególne gemy wygrywał po 40-0. Liczę że dzisaj utrzyma swoją dyspozycje serwisową i z łatwością pierwszym secie będzie powyżej 11 gemów. Co do statystyk spotkań między sobą to spotkali się dwa razy i oba pojedynki wygrał Dimitrov ale co ciekawe 4 sety kończyły się wynikiem 7-6, więc po takim kursie warto zaryzykować za średnią stawkę. Powodzenia
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea vs Everton
Typ: Everton strzeli gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Chelsea jest w bardzo dobrej sytuacji,po 24 kolejkach maja 7 punktow przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City i az 11 punktow wiecej niz ugral Southampton.
Wszystko wskazuje wiec na to,ze o tytul mistrzowski do konca beda walczyc wlasnie te dwie pierwsze ekipy.
Dzisiaj faworytem jest Chelsea ale kurs wystawiony przez bukamcherow jest chyba lekka przesada,poniewaz The Toffies mimo slabszej dyspozycji z pewnoscia sa w stanie zrobic jakas niespodzianke,nie mowiac juz o strzeleniu jednego gola co po takim kursie jest bardzo zachecajacym ruchem.
Podopieczni Jose Mourinho ostatnio jakby grali slabiej,wyeliminowali co prawda Liverpool z pucharu krajowego ale po wielkich mekach,dopiero po dogrywce w rewanzu.
Poza tym kleska u siebie w pucharze z Bradford 2:4,ciezka do skomentowania,poniewaz praktycznie cala czolowka Premier League w tym samym dniu polegla ze zdecydowanie slabszymi ekipami i to grajac przed wlasna publicznoscia wiec...
Nie doszukuje sie podtekstow ale to do normalnych wydarzen nie nalezalo,mimo,ze w pilce mozliwe jest wszystko to jednak w tamtym dniu chyba troche za duzo bylo tych wpadek.
Pozniej dwa ligowe mecze,najpierw arcywazny mecz z City i remis 1:1 a pozniej wygrana wyjazdowa skromna z Aston Villa,ktora ma dosc powazne problemy ze zdobywaniem bramek 2:1.

Everton ma problem ze skutecznoscia i dlatego nie zdobywaja juz tak wielu punktow.
Nie znaczy to jednak,ze dzis ponownie zagraja na 0 z przodu,juz chyba za duzo bylo takich spotkan ostatnio,wiec dzis z takim rywalem jak Chelsea powinno byc inaczej.
Ostatnie 5 ligowych spotkan Evertonu to zaledwie 2 strzelone bramki.
W ostatniej kolejce derby Liverpoolu na bezbramkowy remis.
Za duzo nie przemawia dzis za ekipa gosci,maja tez troche oslabien ale w swoim skladzie maja innych dobrych pilkarzy.
Ogolnie mecze na Stamford Bridge sa pod dyktando gospodarzy,jednak kurs na gola Evertonu kuszacy i ja postaram sie z tego skorzystac.
Licze na dobre widowisko i przede wszystkim na skuteczniejszy Everton.
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Del Rey
Godzina: 22:00
Spotkanie: Bilbao - Espanyol
Typ: Espanyol i over 2,5 gola
Kurs: 6,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pisałem ostatnio na temat Espanyol&#39;u, przed starciem z Valencią, że ich forma wzrasta i grają coraz lepiej, cuż nadal tak twierdzę. W tamtym spotkaniu zabrakło im troche szczęścia bo swoje okazje mieli i mecz równie dobrze mógł się zakończyc na ich korzyść.
W pucharze wyeliminowali juz Valencię i Seville, a więc w porównaniu do Bilbao zrobili wiele, wiele więcej i trudno sobie wyobrazić, aby dzisiejsi gospodarze mieli ich powstrzymać w szczególności, że wcześniejszych rywali pokonali (moim zdaniem) fartem i napewno nie do końca zasłużenie znaleźli się w półfinale. Baskowie napewno zdają sobie sprawę z tego, że na wyjeździe będzie im bardzo trudno coś ugrać więc muszą zapunktować u siebie i trochę się odkryją i liczę na to, że tym razem piłkarze Espanyol&#39;u pokażą na co ich stać i ustalą kwestie awansu już w pierwszym spotkaniu.
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,Segunda Division B - grupa 4
Godzina: 19:00
Spotkanie: Cadiz - Jaen
Typ: X2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 22. kolejce gospodarze (43:13) okupujący 2. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do lidera tabeli będą podejmować na własnych śmieciach gości (32:20) z miejsca 8.
Wg mnie kurs jaki wystawił buk na obie drużyny jest mocno nie halo-na gospodarzy kurs w maksymalnych granicach to 1.40 i jest raczej nie wart większego zainteresowania,goście wahają się w granicach 6.50-10,więc rozrzut jest konkretny.
Zainteresowałem się tym meczem z kilku powodów-kosmiczny kurs na gości ni jak nie odzwierciedla H2H.
Na 9 spotkań gospodarze zdołali wygrać 2(!!!) razy,remisowali 3 razy i 4 razy górą była ekipa z Jaen.
Gospodarze ciągną 5 wygranych spotkań z rzędu (jak wiemy szczęście nie trwa wiecznie...),do lidera tabeli mają tylko jeden punkt straty i aż 13 bramek przewagi nad nimi,więc uważam,że do tego meczu będą mogli podejść na totalnym,gdyż wystarczy im remis żeby zająć miejsce lidera tabeli.
Myślę,że może się dziś zdarzyć niespodzianka,a kurs 2.55 aż krzyczy żeby go zagrać.
⛔ 100
 
manji 14

manji

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Rotterdam
Godzina: 19:30
Spotkanie: J. Huta Galung - S.Wawrinka
Typ: Suma Gemów - Poniżej 19,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wawrinka wraca po Australian Open, jego przeciwnik zajmuje bardzo odległe miejsce w rankingu ATP i nigdy nie grał jeszcze z zawodnikiem tej klasy. Huta Galung dostaje praktycznie zawsze mocne baty od przeciwników z wyższej półki, a Wawrinka do czasu ostatniego seta w finale AO z Djokoviciem grał od dłuższego czasu po prostu fenomenalnie zjadając prawie każdego rywala. Osobiście nie sądze żeby Huta Galung mógł ugrać więcej niż 7 gemów tak potężnemu rywalowi, a Wawrinka nie będzie chciał długo ciągnąć tego meczu, bo na pewno ma w perspektywie większych rywali.
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie:
West Brom Albion - Swansea
Typ:
2
Kurs:
3.25
Bukmacher:
Bet365
Analiza: Witam! Zachęcam do zapoznania się z moją analizą. Jeżeli pomogłem lub typ się sprawdził, to proszę o podarowanie +.
West Brom aktualnie zajmuje 16 miejsce, czyli do strefy spadkowej mu niedaleko. Na 24 kolejek wygrał zaledwie 5 w tym większość u siebie (Trzy mecze u siebie wygrane). Jest to drużyna, która często remisuje za czym idzie ich niski bilans bramkowy 22:34. Ostatni mecz wygrany na swoim terenie odnotowali ponad miesiąc temu, więc dosyć dawno. Sytuacja w tabeli moim zdaniem im nie pomaga, bo w tym wypadku prawdopodobnie stres będzie wpływał negatywnie(dystres).
Goście to drużyna aktualnie zajmująca wysoką 9 lokatę w tabeli. Do miejsc dających awans do pucharów europejskich tracą zaledwie 10 punktów, co nie jest niemożliwe do nadrobienia. Jest to drużyna średnio radząca sobie na wyjazdach, ponieważ z 11 meczy wyjazdowych tylko sześciokrotnie wracali z jakimś dorobkiem punktowym. Ostatni ich mecz na wyjeździe to wygrana z Southampton, czyli o wiele silniejszym rywalem niż WBA.
W ubiegłym roku drużyny spotkały się dwukrotnie: raz górą u siebie byli dzisiejsi goście wygrywając 3:0, a raz to WBA wygrało na wyjeździe 1:2, więc o bramki nie powinniśmy się martwić.
Od początku miałem takie wrażenie, że jednak Swansea pokażę klasę w tym meczu i udowodni, że nadal trzeba z nią się liczyć w lidze. Oby nasz rodak dzisiaj dzielnie bronił i pomógł drużynie wywieźć punkty z trudnego terenu.


⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - Liga mistrzów kobiety
Godzina: 20:00
Spotkanie: RC Cannes (-1.5) - Volero Zurich
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Volero wzmacniało swój zespół z sezonu na sezon i teraz stworzyły bardzo mocną drużynę która może wygrać z każdym. Ze wszystkich meczy grupowych dziewczyny z Zurichu przegrały tylko jeden mecz i to z tureckim gigantem Eczacibasi. W swojej lidze są niepokonane, na 18 meczy wygrały wszystkie i straciły tylko 6 setów. Ostatnie cztery mecze miedzy tymi drużynami wygrywał zespół Cannes ale Volero nie było w tedy tak silne. Stawiam, że gospodynie ugrają maksymalnie jednego seta a Volero w końcu przerwie tą serie przegranych meczy z Cannes i wygra mecz.
✅ 115
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Memphis 2015 (USA)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Krajicek - Karlovic
Typ: 1
Kurs: 4.93
Bukmacher: Pinnacle Sports
Typ obarczony dużym ryzykiem, ale mimo wszystko spróbuję, bo kurs jest raczej przesadzony. Karlovic - jeden z najstarszych zawodników w tourze, nie przekonuje mnie swą grą w ostatnim czasie. Jego najsilniejsza broń, czyli serwis nie funkcjonuje jak choćby rok temu. Co prawda wciąż ciężko go przełamać, jednak przy swoim zagraniu traci więcej punktów niż kiedyś. Wczorajszy pojedynek z Lacko, który początek sezonu ma tragiczny, był tego doskonałym przykładem. Porażki w AO z Kyrgiosem czy w Zagrzebiu z Baghdatisem, gdzie Ivo był faworytem potwierdzają, że forma nienajlepsza. W dodatku broni punktów za ubiegłoroczny finał, co na pewno wiąże się z dodatkową presją. Dziś zagra z tenisistą ze Stanów, który z łatwością przeszedł kwalifikacje. To jemu będą sprzyjać kibice. Co prawda jeszcze nie zabłysnął w jakimś poważnym turnieju halowym, ale sądzę, że dziś może nastąpić pierwszy poważny krok, aby to zmienić. W pierwszej rundzie nie bez trudu pokonał Kukushkina, co na pewno dodało mu pewności siebie i zwiększyło morale. Liczę, że wygra po raz kolejny i awansuje na kolejny szczebel zawodów.
✅ 393
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Manchester United - Burnley
Typ: MU wygra obie polowy
Kurs: 3.00
Bukmacher: expekt
analiza:
Po wczorajszej wygranej Arsenalu z Leicester, ekipa z Old Trafford spadła na piąte miejsce. Dziś inny wynik niż okazałe zwycięstwo nie wchodzi w grę. Ostatnie spotkanie z WHU uratowane w samej koncówce meczu nie usatysfakcjonowało kibiców.
Burnley to przed ostatnia ekipa w tabeli, wyprzedzają tylko wspomniany wyzej Leicester.
Manchester United to zespół domowy, ustepują tylko Chelsea, która w tym sezonie tylko raz zremisowała na wlasnym boisku, natomiast Czerwone Diabły obok 9 wygranych, mają dwie porazki i remis.
Licze tutaj na okazale zwycięstwo gospodarzy, którzy juz w pierwszych 45 minutach beda prowadzić, a w drugiej połowie dopelnią formalności dorzucając jakąś bramkę. Stawiam tutaj na 3-0 dla Godpodarzy. Przypomnę, że w Manchesterze nie zagra tylko Carrick z powodu kontuzji i Shaw pauzuje za czerwona kartkę. Reszta jest w pelni gotowa do gry. Pozdrawiam
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 619

piotrek69

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - Liga mistrzów kobiety
Godzina: 19:30
Spotkanie: Dresdner SC +21,5 - Fenerbahce
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich.
Przedstawiam swój pierwszy typ.
Zwróciłem uwagę na hc na Niemki. Postawiłem dziś w Fortunie podobny zakład ale na 19,5.
Biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze Dresdner SC szczególnie w domu wydaje mi sie, że te 18 punktów w każdym secie powinny ugrać.
Typ wyłącznie na podstawie statystyk.
Nic nie wiem niestety na temat ewentualnych absencji zawodniczek.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 2, 20:45
Nottingham - Wigan
Over 3.5 gola
4.00
unibet
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie na zapleczu angielskiej Premier League. W 30 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Nottingham i Wigan. Obie drużyny nie zachwycają w tym sezonie. Gospodarze to 12 drużyna w lidze, a goście to dopiero 23 ekipa w tabeli. Typuję tutaj na over 3.5 gola. Po pierwsze ciekawie wygląda rywalizacja H2H obu ekip. W ostatnim czasie oba zespoły spotykały się ze sobą 4 razy o 2 razy padały wysokie wyniki. Były to rezultaty 4:1 i 1:4. W lidze Nottingham miało 10 razy over 3.5 gola na 29 meczy co daje około 35% wszystkich spotkań. Jest to 6 rezultat w lidze jeśli chodzi o statystykę spotkań z co najmniej 4 bramkami. Co ciekawe w swoim ostatnim ligowym meczu gospodarze zaliczyli wynik 2:3, a goście zanotowali 1:3. Jak widać obie ekipy miały over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem podtrzymają passę i też wpadną minimum 4 gole. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom Albion - Swansea
Typ: X
Kurs: 3.23
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie dwoch druzyn na podobnym poziomie, obie druzyny z lekkim oslabieniami i w bardzo podobnej formie( po remisie w ostatniej kolejce) zapowiada sie wyrowanane spotkanie gdzie o wyniku decydowac beda jakies detale.Swansea nie blyszczy po odejsciu Bonyego ale potrafi zagrac zdyscyplinowany mecz na wynik jak ze Southamptonem, gdzie nie gospodarze nie potrafili zlamac zasiekow labedzi.Tutaj licze, ze 2dobrze broniace druzyny bez powaznych atutow z przodu zagraja na 0:0 badz 1:1.Remis wydaje sie bardzo prawdobodbny.
⛔ 100
 
dobi 213,2K

dobi

Znawca - Premier League
Piłka nożna, BPL
Stoke - City
Godz : 20:45
Typ : X HT
Kurs : 2,25
Bet365

Tylko parę zdań bo nie ma sensu więcej. Stoke to drużyna naprawdę niewygodna u siebie i przekonał się o tym nie jeden zespół. City nie trzeba to mówić, bo przekonali się o tym na własnej skórze na Etihad w rundzie jesiennej. Wiele ludzi idzie w The Citizens ale czy to jest opłacalne? Po tym kursie średnio. Ja wiem, że to City i to Stoke, ale patrząc na to jak ostatnio gra City to ciężko mi wierzyć tu w pewny win podopiecznych Pellegriniego. Tak, wiem też, że mają sporą stratę do Chelsea i muszą ich gonić, także, że muszą się przełamać i wygrać bo jak nie teraz to kiedy? Owszem mże i wygrają, ale według mnie X do przerwy jest dobrą opcją. Po pierwsze kusi kurs, a tak łatwo Manchesterowi na pewno nie będzie, a ze strony Stoke nie liczyłbym na jakieś agresywne ataki. Grałem dokładnie ten sam zakład rok temu i weszło jak w masło. Ciężko gra się piłkarzom Pellegriniego na Britannia. Dodam tylko że H2H nie kłamie - w 5/5 ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami na Birtannia Stadium X do przerwy był za każdym razem, co oczywiście nie znaczy, że tak będzie i teraz, ale spróbować można po przyjemnym kursie ;)
✅ 125
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton vs West Ham
Typ: over 2,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Witam,
w dniu dzisiejszym, spotykają się ze sobą 3 i 8 drużyna Premier League. Southampton jest drużyną, która świetnie spisuje się w tym sezonie, co odzwierciedla ich pozycja w tabeli, jakże trudnej ligi. Myślę, że juz od poprzedniego sezonu ta drużyna aspiruje do grona TOP3 tej elitarnej ligi. Jeśli chodzi o drużynę West Ham to muszę przyznać, że jak do tej pory spisują się naprawdę świetnie i zajmują w tej części sezonu, znakomite 6 miejsce.
Po kilku ogólnikach, chciałbym skupić się na konkretnych informacjach (statystykach), które skłaniają mnie do zagrania powyższego typu. Drużyna gospodarzy w rozegranych do tej pory meczach strzeliła 38 bramek, co jest dość niezłym wynikiem, choć nie jakimś zachwycającym, natomiast stracone bramki w ilości 17, wskazują na to, że obrona drużyny Southampton jest liderem wśród drużyn Premier League. Przyglądając się rozegranym do tej pory spotkaniom pod kątem overa można zauważyć, że na 24 rozegrane do tej pory mecze w 10 meczach padł over 2,5, reszta meczy to undery. Zaglądając jeszcze dalej tj. w mecze u siebie to drużyna Southampton ma bilans meczu over/under: 6/6 ale ostatnie 3 spotkania to under 2,5, co można potraktować jako serię, która mocno wpłynęła na taki a nie inny wynik ogólnego rozrachunku under/over (10/14).
Drużyna dzisiejszych gości West Ham, na 24 mecze rozegrane do tej pory ma bilans under/over na poziomie 11/13. Patrząc dalej tj. bilans under/over w meczach wyjazdowych to 4/7 z czego ostatnie 4 mecze na wyjeździe to under 2,5, co również w dużym stopniu wplynęło na ogólny wynik under/over (11/13).
Biorąc pod uwagę powyższe statystyki, uważam, że warto pochylić się nad tym statystycznym typem i odważnie zagrać.
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom