>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Maribor - Schalke
Typ: Schalke

Kurs:
1.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś oferta na Champions League mocno spekulacyjna i trudno znaleźć jakiś &quot;pewny mecz&quot;, bo w większości spotkań są kalkulacje czy bitwy o LE. Schalke sponsoruje Gazprom który wykłada nie małe pieniądze na ten klub, a jak dobrze wiemy, ta firma również sponsoruje Ligę Mistrzów. Chelsea gra u siebie i rozdaje karty w tej grupie, bo nawet remis zadowala Portugalczyków w awansie do 1/8, ale sprawa ma jeszcze drugie dno bo Abramowicz to właściciel &quot;The Blues&quot;, a on ma spore powiązania z Gazpromem, dokładnie to nie wiem i nawet nie chce mi się sprawdzać, ale tutaj widzę układ zwykłego &quot;kolesiostwa&quot;. Należy zadać pytanie czy będą chcieli wyrzucić Schalke z Ligi Mistrzów?
Chelsea na pewno nie wyjdzie pewnym składem bo są znaczące osłabienia, ale oni i tak mają solidny skład, a po porażce z Newcastle w Premier League czy będą skłonni znowu grać minimalistycznie? Jedno jest dziś pewne, będzie ciekawie. Maribor co prawda gra jeszcze o Ligę Europejską, ale to jakoś mnie nie przekonuje, bo drużyna ze Słowenii nie wygrała jeszcze ani jednego meczu w tej edycji Champions League. Schalke to zespół o klasę wyżej, stawka bardzo wysoka i liczy się dzisiaj dla nich tylko zwycięstwo, ale też muszą śledzić wynik ze Stamford Birdge.
Co prawda zrobił się wielki mass pick na Schalke, ale wczoraj około 70% na Oddsportal typowało remis w meczu Juventusu z Atletico Madryt i co? Padł remis.
✅
70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bourges - Energa Toruń
Typ: Bourges(-16,5pkt)
Kurs: 3,3
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Na dzisiaj mój typ z Euroligi kobiet i spotkania pomiędzy koszykarkami francuskiego Bourges i naszej Energi Toruń. Koszykarki francuskie jak co roku uważane były od początku za jedne z faworytek tych rozgrywek, albo przynajmniej ścisłą czołówkę. Jednak pierwsze 5 kolejek pokazało jak trudna jest grupa w której grają i do tej pory odniosły zaledwie 3 wygrane w 5 spotkaniach, choć porażki w wyjazdowych spotkaniach z najlepszymi zespołami tej grupy rosyjską Nadezhdą i tureckim Fenerbahce mogły być wkalkulowane. Mimo wszystko oprócz wspomnianych przed chwilą zespołów reszta moim zdaniem znacznie słabsza, co widać zresztą po tabeli, jedynie hiszpańska Halcon Avenida może sie włączyć w walkę o awans do kolejnej rundy. Dzisiejsze kursy trochę mnie dziwią, bo Torunianki nie grają zbyt dobrze, żeby im dawać jakiekolwiek szanse w spotkaniu z tak doświadczonym zespołem. Koszykarki z Torunia wgrały dotychczas dwa spotkania z najsłabszymi zespołami tej grupy Imos-em Brno który dostaje baty od każdego i tureckim Agu Spor-em który gra o wiele poniżej oczekiwań. Z zespołami z czołówki raczej nie dawałbym szans Toruniankom, co prawda powalczyły w pierwszej kolejce na wyjeździe z Nadezhdą przegrywając tylko dwoma punktami, ale raczej to było przetarcie dla zespołu rosyjskiego. Mój dzisiejszy typ to wysokie zwycięstwo ekipy francuskiej.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium-CSKA Moskwa
typ: under 2.5
kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill

Zapraszam na spotkanie grupy E, w ktorym mistrz Niemiec-Bayern Monachium podejmie na wlasnym stadionie rosyjska CSKA Moskwe. To co mnie zachecilo do zagrania tego typu to przede wszystkim kurs, ktory w mojej opinii jest nie adekwatny do prawdopodobienstwa. Bayern juz dawno zapewnil sobie awans do dalszej fazy rozgrywek i to z pierwszego miejsca, natomiast reszta zespolow w tej grupie w tym CSKA Moskwa maja po 5 punktow i kazda z tych druzyn ma szanse na wyjscie z grupy z drugiego miejsca. Mysle, ze przede wszystkim monachijczycy nie beda chcieli przegrac i z tego tytulu nie beda jakos wyjatkowo napierac na CSKA, bo po prostu nie musza, natomiast goscie beda mieli bardzo ciezka prace do wykonania czym jest strzelenie jakiegokolwiek gola. Bilans bramkowy gospodarzy przemawia za graniem na over 2.5, ale nalezy przypomniec ze w jednym z meczow Bayern zdobyl az 7 bramek, a nie ma co sie oszukiwac, ze taki wynik z godnym siebie przecienikiem zdarza sie bardzo rzadko. Wszedzie kursy po 2 w dol na tego typu zaklad, a tu doszukuje sie wielkiego value. Po meczu zobaczymy czy slusznie.
⛔100
 
D 0

donomar18

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Godzina:17:30
Spotkanie: Podolsk - CSKA Moscow
Typ: Podolsk
Kurs: 5,5
Bukmaher: Bet365
Analiza:
Na dziś dość kontrowersyjny typ, Podolsk podejmie na własnym lodzie CSKA Moskwe, które jest w świetnej formie i zajmują szczyt tabeli, Podolsk to typowy średniak znajdują się na 8 miejscu w tabeli, myślę że świetną serię CKSA Moskwy przerwie dzisiaj właśnie Podolsk, każda seria się kiedyś kończy, ostatnie spotkania tych drużyn były bardo wyrównane, ostatnia wygrana Podolsku była w 2013 roku, myślę że Podolsk ma coś do udowodnienia CSKA, na pewno wyjdą bardzo zmotywowani na to spotkanie, typ za niską stawkę.
⛔100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Barcelona - PSG
Dyscyplina : Piłka nożna, LM
Godzina 20:45
Typ : Messi L. (FC Barcelona) SN.
Kurs : 1.75
Buk : totomix
Już dzisiaj na Camp Nou duma Katalonii podejmie francuskiego lidera PSG.
Barcelona zajmująca 2miejsce w tabeli z 12 punktami pokazuje ładną piłkę w Lidze Mistrzów - 12 bramek strzelonych, 4- stracone.
PSG jest liderem grupy 3mecze wygrane oraz remis z Ajaxem. Dzisiaj nie sądzę aby PSG które posiada mocny skład pokonało na wyjeździe Barcelonę.
Mój typ z kursem 1.75 jest praktycznie pewniakiem. Większość bukmacherów stawia na BTTS a jak wiadomo aby to weszło musi ktoś strzelić. W Barcelonie jest to praktycznie wiadome - Messi który jest walczy o znamię króla strzelców w grupie. Aktualnie królem jest Adriano z Shakhtaru.


___
Jest to mój pierwszy typ na stronie, lecz nie znaczy to że jest to mój pierwszy dzień z bukmacherką. Gram od dłuższego czasu i moje typy sprawdzają się w 70%.

Pomogłem ? Podziękuj ????

⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher!​
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Manchester City
Typ: HT/FT: X/1
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybrałem teoretycznie najciekawsze spotkanie Ligi Mistrzów, czyli Roma kontra Manchester City. Jest to mecz o wszystko dla obu drużyn, chyba że CSKA &quot;zamiesza&quot; w Monachium w co wątpię. Na pewno to goście będą więcej przy piłce i częściej na połowie rywala, bo tylko zwycięstwo lub remisy bramkowe 2:2, 3:3 etc. dając im przepustkę do play-off. Roma z kolei nastawi się zapewne na kontrataki. Średnia ligowa liczby bramek na mecz Romy to 2,5, a bramki ma tam kto strzelać, m.in. Ljajić, Pjanić, Totti czy Gervinho.
Liczę, że mecz będzie miał podobny przebieg, jak wczorajszy Monaco - Zenit, gdzie do przerwy niewiele się działo, a drugiej goście musieli zaryzykować i się odkryć, co - jak wiemy - skończyło się porażką.
W ekipie szejków szpital przez duże &quot;S&quot;. Nie zagrają najważniejsi zawodnicy ofensywni: Aguero, Yaya Toure i prawie na pewno D.Silva. Wątpię, by zagrał również V. Kompany, a to od lat ostoja defensywy City. Niepewne są także występy Jovetica i Fernandinho. W drużynie z Rzymu zabraknie tylko Torosidisa.
źródło: http://www.whoscored.com/Matches/885732/Preview/Europe-UEFA-Champions-League-2014-2015-Roma-Manchester-City
Przewidywane składy zostały już wymienione w innym poście, więc nie będę ich powtarzał.
Na jednym z anglojęzycznych portali ktoś fajnie napisał: &quot;No Aguero, no party!&quot; i też tak uważam.
Powodzenia !
⛔
100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽ Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
FC Porto vs. Shakhtar Donieck
Typ:
over 2.5 + BTS
Kurs: 2.50
Bukmacher:
bet365

Analiza:
Witam, w grupie H będziemy światkami meczu, dwóch drużyn o równym poziomie piłkarskim, no może z lekką przewagą na Porto. Oba te zespoły miały sporo szczęścia, trafiając do grupy razem z Atletico Bilbao oraz BATE, ponieważ w dużej mierze do ich dalszego awansu przyczyniła się słabsza dyspozycja owych rywali. Porto gra ładny futbol dla oka, strzela dużo bramek i wyjdzie dziś w nieco osłabionym składzie niemniej jednak wiem, że ta drużyna ma wielu młodych i bardzo utalentowanych graczy na swoim zapleczu piłkarskim a trener po prostu da im szanse wykazania się w meczu o takiej randze rozgrywkowej. Trener drużyny z Doniecka również postawił na kilku nowych graczy, których zamierza sprawdzić. Liczę na wyrównane spotkanie pod względem piłkarskim oraz sporą liczbę goli. Statystycznie rzecz biorąc obie drużyny wypadają znakomicie pod tym względem w całej klasyfikacji LM. Porto w pięciu meczach strzeliło 15 bramek co daje średnia 3 na mecz natomiast Shakhtar strzelił ich aż 14 co również daję 2.8 na spotkanie. Ciekawe jest również i to, że obrona jednej jak i drugiej ekipy nie szwankuje zbyt znacząco i do tej pory bramkarze tych drużyn w całych pięciu poprzednich spotkaniach wyciągali piłkę z siatki tylko trzy razy. Dodam jeszcze, że ich ostatnie spotkanie skończyło się 2:2 co optymistycznie rokuje na mój dzisiejszy typ. Można powiedzieć, że w Porto dojdzie dziś do meczu o charakterze bardziej towarzyskim dlatego jedna jak i druga drużyna nie będzie miała większych oporów przed bardziej ryzykowną grą oraz wypróbowaniem nowych założeń taktycznych.
⛔100
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Manchester City
Typ: Roma wygra 1 bramką
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unib.et
Dzisiaj o godzinie 20:45 w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, należy dodać ostatniej kolejki fazy grupowej zmierzą się drużyna z Serie A As Roma i mistrz Barclays Premier League z ubiegłego sezonu Manchester City. Zapowiada się wyjątkowo zacięte spotkanie w Rzymie na Stadio Olimpico. Jak rzekł pewnego dnia klasyk, wygrany bierze wszystko. I tutaj będzie podobnie. Zwycięstwa tego meczu zapewni sobie awans do 1/8 Ligi Mistrzów. Nie ma co kalkulować, trzeba ten mecz wygrać. Rzymianie odpuścili rozgrywki ligowe, remisując z Sasuolo 2:2. Na własnym stadionie czują się bardzo dobrze, wygrali z Interem w klasyku 4:2. Jedynie Bayern i Juventus w ciągu ostatnich miesięcy wywieźli komplet punktów ze Stadio Olimpico.
City zagra bez kluczowej postaci, Argentyńczyka Sergio Aguero. Jego nieobecność to nieoceniona strata dla formacji ofensywnej. Niewątpliwie ich moc rażenia spada o 50 %. To on strzelał bramki w decydujących momentach, pamiętny mecz z Bayernem, gdzie w końcówce sam wygrał mecz City.
City na wyjazdach spisuję się przeciętnie, zarówno w Premier League jak i Lidze Mistrzów. Porażka z Bayernem i remis z CSKA. W wprawdzie u siebie ostatni wygrali z Evertonem 1:0 ale to zwycięstwo było nieprzekonujące.
Roma dzisiaj wykorzysta szansę na awans i wygra z City po zaciętym spotkaniu.
⛔100
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - CSKA
Typ: Bayern Handi -2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Uważam że nie będzie kalkulacji, Bayern ostatnio wygrał dwa razy po 1-0 w lidze, są głodni bramek, będą chcieli sprawić radość kibicom i są po prostu bardzo mocni. Handicap -2 jest trochę ryzykowny, bo jak wiemy różnie to bywa, ale przeczucie mi mówi że Bayern przypieczętuje awans w wielkim stylu a kurs na pewno warty gry.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 17

sendrju88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajax - APOEL
Typ: Ajax (handi-1)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza: dzisiaj gram w stronę Arka i jego kolegów. Jak powiedział sam Milik oraz jego trener - nie bedzie odpuszczania. Chłopaki powalczą o to by na wiosne w Amsterdamie nadal były europejskie puchary. APOEl to nie ta sama drużyna co jakis czas temu. Ajax w tej edycji LM jeszcze bez zwyciestwa, wiec kiedy jak nie w meczu decydujacym o 3 miejscu w grupie odnieść efektowną victorię ?
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
10 Dec 2014, 20:45 Soccer » Europe » Champions League » Barcelona - Paris SG
typ Paris SG over 10,5 fauli
1,5 Unibet
Mecz o 1 miejsce w grupie bardzo prestiżowy wiadomo jak graja obie ekipy od kogo najwięcej zależy powrót Ibry... tutaj raczej goscie beda biegali za piłka co moim zdaniem będzie przekładać sie na faule- kartki dla PSG. Barca lubi i podtrawi grac piłką długo cierpliwie sam Leo swoimi rajdami powinien spowodować kilka fauli zawsze przy tego typu betach istnieje ryzyko interpretacji sędziego ale dla mnie pefka sam Zlatan popełni z 2-3 faule.
✅50
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ:kto zdobędzie wiecej rogow? BArcelona -3
Kurs: 2.05
Godz: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:
W pierwszym meczu po miezy tymidwoma ekipami ten handicap wszedł, teraz Barcelona gra u siebie wiec dlaczego grająć u siebie mieli by grać gorzej?Dobre zespoł wyrożnia to że gdy stwarzajasobie okazje to strzelajabramki. PSG może wygrać ten mecz lecz to Barcelona będzie kontrolowała to spotkanie tak jak robili to w Paryżu.PSG nigdy nie zdobywało wielu rożnych a zespół z Hiszpanii jest pionierem jeżeli chodzi o rożne. Oba zespoły zagrają pełnymi składami, wątpliwy jest występ Ibry czyli głównej gwiazdy PSG, Chciałbym dodać że jedynym meczem w którym ten handicpa nie wszedł było spotkanie z Ajaxem, lecz uważam że dzisiaj spokojnie uda się wygrać.
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - CSKA
Typ: Götze M. strzeli gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betclic
Analiza: Czekałem do podania składów bo miałem grać na Lewego, że strzeli, ale skoro go nie ma wyjściowej jedenastce, a w ataku zobaczymy trio Ribery, Götze i Muller zdecydowałem się zagrać na bramkostrzelnego Götze, który teoretycznie ma grać na środku ataku czyli pewnie jako fałszywa 9.
Jak pewnie większość z was wie, Mario lubi strzelać bramki, a dzisiaj kto inny ma je strzelać dla Bayernu jak nie ma Lewego? No jedynie widzę tutaj jeszcze bramkę Riberiego, ale jednak ja zaufam Götze i stawiam, że strzeli.
W tegorocznej Lidze Mistrzów zdobył do tej pory 2 gole i prowadzi w tej klasyfikacji względem reszty swojego zespołu.
A na krajowych stadionach zdobył tych goli już 7 bramek i również jest liderem klasyfikacji względem swojego zespołu.
Także dzisiaj nie może być inaczej jak gol dla Mario.
✅125
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: AS Roma- Manchester City
Typ: Manchester City -1
Kurs: 5
Buk: Williamhill

Analiza
Jednym z najciekawszych spotkań środowej Ligi Mistrzów z pewnością jest spotkanie Romy z City. Pojedynek obu tych drużyn powinien rozstrzygnąć kwestie awansu z drugiego miejsca. Nie ma co liczyć na jakąś niespodziankę w sensie że CSKA postawi się Bayernowi albo że Bayern odpuści mecz dlatego w Rzymie wszyscy oczekują wspaniałego widowiska i walki o awans do samego końca.
Większość typuje w stronę Romy z powodu braku Aguero oraz pauzującego za czerwona kartę Toure. Ja jednak uważam sztab szkoleniowy dobrze poukłada zespół na ten mecz i zmiennicy na których postawi Pellegrini godnie zastąpią kolegów.
Roma hmm? jakoś nie przepadam za włoską piłka i nie widzę ich w fazie pucharowej dobrze radzą sobie na własnym podwórku ale chyba mają jeszcze za mały potencjał żeby osiągać sukcesy w LM czego nie można powiedzieć o Obywatelach którzy maja ogromny potencjał i aspiracje żeby walczyć o najwyższe cele i oczywiście pieniądze.
Zagrałem City -1 albowiem sądzę że to goście strzelą pierwszą bramkę co postawi Rome pod ścianą i będą się musieli otworzyć co może się skończyć kontrą i w rezultacie dobiciem rywala w postaci następnej bramki Manchester City -1 po kursie 5 myślę że warto zaryzykować.
✅
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom