>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS MEN ITF EGIPT 36
Godzina:
10:30 (po Gresku mecz teraz trwa)
Spotkanie:
Maamoun - Kellovsky
Typ:
Maamoun
Kurs:
1.61
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Bet obowiązkowy z tenisa na dziś. Trudno tutaj o jakieś długie analizy na temat obu graczy, bo ich &quot;kariery&quot; na to nie pozwalają ;). Mecz w którym miejscowy &quot;syn faraonów&quot;, spotka się z małolatem z Czech. Kellovsky 18 lat, ranking poza 1200, nie ograł nikogo wartego uwagi - to tyle co można na jego temat napisać ;). Oczywiście należy być poważnym i napisać, że Maamoun (ranking ok 450) to nie jest wybawca egipskiego tenisa, ale na kogoś tak &quot;nieopierzonego&quot; jak Kellovsky winno wystarczyć. Dla mnie po prostu kurs 1,61 (na singiel) jest zbyt wysoki żeby przejść obok niego obojętnie.
✅
61
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czarnogóra
Godzina: 13:00
Spotkanie: Mogren - Rudar
Typ: 2 HA -2
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:

Lider gra z przedostatnią drużyną w tabeli. Rudar po chwilowej zadyszce gdzie wygrywał co prawda, ale dość skromnie, wrócił chyba do formy. Zdaje się to potwierdzać ostatnia wyjazdowa wygrana 5:1 z dziesiątym w tabeli Bokelj. Jeżeli dodam, że Bokelj rozgromił ostatnio dzisiejszych gospodarzy 5:0, to jasne jak słońce jest kto jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania.
Ponieważ Rudar nie jest zdecydowanym liderem ligi, a po piętach depczą mu Sutjeska i Mladost (zaledwie punkt straty), to jakoś spokojny jestem że nie przejdą obok dzisiejszego meczu. Zagadką pozostaje rozmiar zwycięstwa, co zależne jest od postawy gospodarzy.
Ale tak już jest że gospodarze u siebie grają odważniej i Rudar na wyjazdach strzelił więcej bramek niż u siebie gdzie z reguły ma do pokonania autobus w bramce. Uważam, że wygrana dwoma brameczkami to minimum przyzwoitości ze strony dzisiejszych gości. Za drobne zagram sobie jeszcze HA-4 po kursie 6.0, bo w tym meczu zdarzyć się może wszystko. Od wymęczonego 0:1 po radosny futbol i 0:5 lub wyżej.
✅115
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM - U19
Godzina: 12;00
Spotkanie: Dortmund U19 - Anderlecht U19
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Anderlecht jest zespołem niespodzianką i jak dla mnie nie docenianym w tych rozgrywkach. Dziwie sie tak wysokim kursom jak ten. Co takiego Borussia pokazała? Przegra co mogła, poza meczem z Galata. Anderlecht jest w niesamowitym gazie, potrzebuje conajmniej remisu zeby wyjsc z 1 miejsca, i wyjdzie. Graja swiezą, ładną piłkę. Udowodnili to wygrywajac z Arsenalem 2-krotnie. Obecnie Arsenal jest 1, Anderlecht 2, a Dortmund 4. Bilans Anderlecht - 13-7 Dortmund - 7-13. Goście do tej pory przegrali 1 mecz, w dodatku pierwszy mecz, od tamtego momentu same zwyciestwa. Więc licze tu na pewne zwycięstwo gości. ????
⛔100
 
ziemo 1

ziemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: obie druzyny strzela gola : tak
Kurs: 1.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o pierwsze miejsce w grupie zagrają Barcelona i PSG. Obie drużyny zapewniły sobie miejsce w następnej fazie rozgrywek. Bukmacherzy stawiają na pewną wygraną Barcelony chociaż ja uważam, że wynik może być każdy. Ja gram, że obie drużyny strzelą gola. W ostatnich 3 meczach tych drużyn padało dużo goli i każda strzelała minimum 1 bramkę więc nie wydaje mi się żeby tym razem było inaczej!!!
⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajax v APOEL
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ramach ostatniej kolejki fazy grupowej w Amsterdamie dojdzie do bardzo interesującego spotkania. Ajax wraz z mistrzem Cypru Apoelem będą grali o prawo gry w lidze europejskiej. Piłkarze z Amsterdamu są bojowo nastawieni do tego spotkania, nie zamierzają kalkulować i zgarnąć pełną pulę. Przypomnę tylko, że Ajaxowi wystarczy remis aby zapewnić sobie start w LE. Na przedmeczowej konferencji trener de Boer rozwiał moje wątpliwości odnośnie tego jak mistrz Holandii zapatruje się na grę w LE i wypowiedział takie o to słowa: „Zawsze należy dążyć do najlepszych. W Lidze Europy również występują znakomite zespoły. Konfrontacja z nimi da nam więcej doświadczenia i siły. Mecze w pucharach europejskich są ważne dla rozwoju zawodników. Poziom i tempo gry jest zdecydowanie wyższe. W Lidze Europy jest o co grać. To wciąż lepsze niż występowanie jedynie w lidze&quot; . Goście z kolei słabiutko zaprezentowali się w tej edycji LM, chociaż trafili na naprawdę mocną grupę. Udało im się ugrać tylko jeden punkt remisując u siebie właśnie z Ajaxem, warto też dodać, że w pięciu kolejkach LM strzelili do tej pory tylko jedną bramkę a dokładnie Ajaxowi.
Według mnie APOEL nie jest tak samo groźną ekipa jak ta, która eliminowała z Ligi Mistrzów parę lat temu Lyon. Na chwilę obecna są dla mnie słabszą drużyną od mistrza Holandii. Ajax na pewno będzie też chciał wykorzystać dobra dyspozycję naszego reprezentanta Arka Milika, który ostatnio strzela sporo bramek i dzisiaj wychodzi w pierwszym składzie. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie zaskoczeniem.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziemo 1

ziemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: obie druzyny strzela gola : tak
Kurs: 1.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o pierwsze miejsce w grupie zagrają Barcelona i PSG. Obie drużyny zapewniły sobie miejsce w następnej fazie rozgrywek. Bukmacherzy stawiają na pewną wygraną Barcelony chociaż ja uważam, że wynik może być każdy. Ja gram, że obie drużyny strzelą gola. W ostatnich 3 meczach tych drużyn padało dużo goli i każda strzelała minimum 1 bramkę więc nie wydaje mi się żeby tym razem było inaczej!!!
Powtórzony typ, zły bukmacher ⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Sporting Lizbona
Typ: Chelsea -1.5 (AH)
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na Stamford Bridge dla Chelsea jest w zasadzie spotkaniem o pietruszkę, bowiem podopieczni José Mourinho mają nie tylko już zapewniony awans ale również zapewnione pierwsze miejsce na koniec rozgrywek. Dla Sportingu natomiast jest to mecz o wszystko, każdy zdobyty punkt będzie dawał im awans do 1/8 Ligi Mistrzów, czy jednak są wstanie tego dokonać?
Patrząc na skład jaki ma dziś zamiar wystawić Mourinho to Sporting powinien mięć nieco łatwiej. Wszak Chelsea zagra dziś w mocno rezerwowym składzie z takimi piłkarzami jak Zouma czy Loftus-Cheek. Z drugiej jednak strony w składzie są choćby Matić, Oscar, Schürrle czy Rémy, czyli piłkarze, którzy dziś na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony przed swoim menadżerem. Pamiętajmy również, że wczoraj Arsen Wenger również nie mógł skorzystać z kilku kluczowych piłkarzy, a mimo to wygrał 4-1 na wyjeździe z Galatasaray.
Myślę, że Chelsea również nie będzie bawić się w św. Mikołaja i nie będzie rozdawać punktów, tylko zagra fair play i po prostu zagra dziś na poważnie. Ja postanowiłem zagrać tutaj zwycięstwo Chelsea z handicapem bramkowym (-1.5 AH). Chelsea wszak u siebie grają w tym sezonie rewelacyjnie, jedynie z Schalke zremisowali, a w pozostałych spotkaniach o stawkę na Stamford Bridge wygrywali tj 9 z 10 spotkań. Z tych 9 spotkań, aż 7 wygrali różnicą dwóch bramek lub więcej, a ponadto u siebie Chelsea straciła do tej pory raptem 5 goli (w ostatnich 6 meczach tylko jednego)!
Sportingowi będzie więc ciężko nie tylko o punkty ale również o bramki, m.in dlatego, że w barwach zespołu Marco Silvy zabraknie Naniego, który zdobył do tej pory 4 bramki dla Sportingu w fazie grupowej LM, oprócz niego nie zagra również Cédric i Jefferson.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Eurocup
10.12 20:30
Sevilla - Nancy
typ: -15,5 pkt Sevilla
4,75
WilliamHill
Analiza
Dziś w spotkaniu 9 kolejki eurocupu, Sevilla na wlasnym parkiecie podejmie Nancy. Faworytem spotkania wydaja sie byc gospodarze, którzy wydaje się wreszcie zlapali swoj rytm gry. Pokonali oni ostatnio bez wiekszych problemów niepokonaną do tej pory Romę, a w lidze sprawili nie lada sensację pokonując również wyraźnie Barcelonę! Wydaje się więc ze po niedanym poczatku, szczegolnie w lidze hiszpanskiej wszystko wraca na odpowiednie tory, a forma jest znakomita. Nancy natomiast gra w kratkę, dobre spotkania, takie jak z Oldenburgiem i Lyonem, przeplata z tymi slabszymi, takimi jak ze Strasbourgiem czy Romą. Bliżej awansu są obecnie Francuzi, których awansu może pozbawić jedynie niebywały zbieg okoliczności. Motywacja, więc powinna być po stronie gospodarzy, wydaje się ze forma rowniez przemawia za nimi, licze na ich pewne zwyciestwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziemo 1

ziemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajax v APOEL
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj w Amsterdamie spotkają się Ajax i APOEL. Obie drużyny straciły już szanse na dalszą grę w Lidze Mistrzów i stawką spotkania będzie prawo gry w Lidze Europejskiej.
Dla Ajaxu wystarczającym wynikiem będzie remis ale uważam że mecz zakończy się wygraną gospodarzy. W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 1:1 i Ajax przeważał. Nie widzę tu innego scenariusza jak wygrana gospodarzy.
⛔100 / Jeden typ na dzień, nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: CZECHY: :hokej: Czeska 1. liga
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Prostejov - Kadan
Typ:
poniżej 5.5 bramki
Kurs:
1.95
Bukmacher:
bet365

Analiza:
Witam. Dzisiejsi gospodarze to drużyna która w ligowych rozgrywkach ma najwięcej straconych bramek. Zaliczają się również do tych drużyn z dołu tabeli którzy nie gromadzą wielu bramek w ataku. Prostejov zajmuje odległą 13 lokatę w lidze. Ostatnie dwa mecze na własnej tafli tchnęły odrobinę nadziei w nieco lepszą grę przed własną publicznością. Pierwsza to wygrana z Sumperk który na wyjazdach ogrywa każdy, a druga Trebic który ostatnio taśmowo gubi punkty (5 ostatnich meczów na wyjazdach - 4 porażki). Wcześniej odnieśli 4 porażki z rzędu tracąc sporo bramek z każdym z rywali. Goście dzisiejszego spotkania, zespół Kadan. Grają z meczu na mecz coraz lepiej i nadal próbują forsować dość defensywny styl gry. Na wyjazdach mają najmniej strzelonych i straconych bramek w całej lidze. Nie przekłada się to jednak na wynik, ich mecze często kończą się w regulaminowym czasie. Ostatnie dwa mecze to dobra passa zwycięstw. Zwłaszcza zwycięstwo z Havirov który jest w zwyżkującej dyspozycji wskazuje na i ich dobrą formę. Ogólna seria 4 zwycięstw w ostatnim meczu została przerwana przez wicelidera Ceske Bubejovice które wygrały z nimi 5-4 w karnych. Z początkiem listopada rywale spotkali się na terenie dzisiejszych gości i mecz zakończył się zwycięstwem Kadanu 3-0. Szeroka ławka gości śmiało upoważnia do wyznaczenia kilku czołowych zawodników którzy w tym meczu mogą pokusić się o strzelenie bramki. Biorąc pod uwagę dyspozycje zespołów i to jaki styl gry narzucą dzisiaj goście powinno paść mało goli.
⛔
100
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Liga Mistrzów

Spotkanie: Barcelona - Paris SG

Typ ???? rużyna gospodarzy - Liczba goli powyżej 1,5

Kurs: 1,54

Godz: 20:45

Bukmacher: Betsafe

Analiza:



Dzisiaj spotykają się dwie drużyny które były uważane za faworytów do wyjścia z grupy i jak czas pokazał faktycznie obie ekipy pewnie awansowały do dalszego etapu tych rozgrywek.Stawką tego meczu jest wyjście z grupy na pierwszym miejscu które powoduje teoretycznie łatwiejszego przeciwnika.I tak PSG jest liderem z przewagą tylko 1 pkt nad Barcą ,tylko wygrana gospodarzy da im awans z pierwszego miejsca a nie będzie to łatwe zadanie.W meczu we Francji minimalnie lepsze było PSG gdzie wygrali 3-2 dzisiaj również powinno być podobnie tzn.dużo goli no i myśle że Barca będzie minimalnie lepsza zdobywając 2 lub 3 gole.W lidze hiszpańskiej da się zauważyć że Barca strzela sporo goli wygrali jak do tej pory wszystkie meczu oprócz meczu z Celtą gdzie sensacyjnie ulegli 0-1 no ale to można uznać za wypadek przy pracy natomiast PSG na wyjazdach jak do pory w swojej lidze 4 wygrane i aż 5 remisów.Ostatnie pojedynki tych drużyn na Camp nou kończyły się wynikami 1-1 dzisiaj czas na przełamanie i sądzę że wynik będzie 2-1 dla gospodarzy.
✅54
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Lega Pro - grupa A
Godzina: 14:30
Spotkanie: Calcio Como - US Cremonese
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeden z ostatnich meczów kończących 16. kolejkę trzeciej ligi włoskiej a w nim spotykają się drużyny Como i Cremonese. Gospodarze są obecnie na 5. miejscu w tabeli z bilansem 9-2-4, natomiast goście zajmują miejsce 15. z bilansem 4-5-6. Do zagrania tego typu skłania mnie głównie świetna dyspozycja gospodarzy u siebie - 7 meczów, 5 wygranych, 2 remisy, bilans bramek 15-5 jak i słabo prezentujący się goście w meczach na wyjazdach - na 7 meczów zdobyli tylko 6 pktów po 1 wygranej i 3 remisach. Liczę więc na to, że Como rozpocznie dzisiejszy mecz od mocnego uderzenia, strzelając gola już w pierwszej połowie meczu. Polecam również grę na czystą 1. po kursie 1.73. Powodzenia! :cool:
⛔100
 
A 12

averadziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LIGA MISTRZÓW
Godzina:
20:45
Spotkanie:
BAYERN - CSKA
Typ:
Lewandowski strzeli bramkę
Kurs:
1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Robert Lewandowski. 13 meczy w Bundeslidze i 6 strzelonych goli. 6 meczy LM i 2 bramki. Nikomu nie muszę przedstawiać Roberta i jego umiejętności. Przechodził do Bayernu jako Król strzelców ligi niemieckiej i miał być liderem w Bayernie jeżeli chodzi o zdobywanie goli. Przypomnijmy sobie jak wyglądał 1 sezon w Dortmund Lewego. Nie było tak rewelacyjnie jak w ostatnim co znaczy, że chwilę Robert potrzebuje na adaptację w nowym zespole. Pytanie czy na pewno. W Dortmund wszyscy grali na Roberta i jako napastnik miał więcej możliwości niż grając obecnie na coraz to kolejnych pozycjach w Bayernie. Widać po Lewym, że jak nie strzeli bramki w danym meczu to jest niepocieszony. Przeważnie 3-4 sytuacje w meczu ma więc wystarczy, że wykorzysta 1, żeby typ padł. Strzelał bramki City i Romie więc ostatnia drużyna z grupy, której musi bramkę strzelić, żeby uzyskać komplet to właśnie CSKA.

TYP DNIA
ZWROT
 
A 0

adi15129

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Man City
Typ: Wygrana gości + over 2.5 bramki w meczu
Kurs: 4.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witajcie,
Na początek chciałbym powiedzieć, że jest to mój pierwszy post na forum (mimo ze aktywnie przeglądam je od jakiegoś czasu), dlatego też proszę o wyrozumiałość.
Tytułem wstępu muszę zaznaczyć że nie biorę pod uwagę zwycięstwa CSKA w Monachium, jeśli jednak by się tak stało - to całą poniższą analizę możemy wyrzucić do kosza. Zbyt wiele zależności by się wtedy pojawiło (jak np:. lepszy bilans bramek w bezpośrednich meczach CSKA z City).
Tak więc przejdźmy do spotkania. Najpierw przypomnę, że obie drużyny grają o być albo nie być w LM. Dużo prostszą drogę do awansu wydaje się mieć AS Roma, a to dlatego że gra przed własną publicznością + dodatkowo ma korzystny wynik wywieziony z Etihad Stadium (w przypadku remisu 0-0 awans Romy). Ja jednak większe szanse daję drużynie w którą wpompowywane są ogromne pieniądze. Nie wydaje mi się żeby City miało na fazie grupowej zakończyć udział w LM w tym roku, i swoje zdanie opieram nie tylko na względach sportowych. Nie chcę snuć teorii spiskowych, jednak to co stało się w końcówce meczu z Bayernem kiedy ten przy wyniku 2-1 oddał w ostatnich minutach 3 punkty Manchesterowi, jest dla mnie nieprawdopodobne. Oczywiście można mówić ze piłka nożna to gra błędów itd. ale gdy oglądam Bayern (a robię to często) wiem że &quot;oddanie&quot; piłki napastnikowi przeciwników dwukrotnie w przeciągu bodajże 8 min brzmi najciemniej niewiarygodnie.
Ale dosyć tych teorii spiskowych. W ostatnich tygodniach City weszło na właściwe tory. 5 zwycięstw w ostatnich 5 spotkaniach( z rywalami delikatnie mówiąc nie najłatwiejszymi). Natomiast bilans Romy to 3 wgrane oraz 2 remisy. Brak Aguero to zapenwe duża strata, ale bez przesady, ma w City kto grac i strzelać. Roma również zespół nastawiony na ofensywe - a jeśli wyjdą nastawieni na ten mecz jak na Bayern u siebie to o pokrycie overa 2.5 martwić się nie trzeba.
Podumowując, uważam że w dzisiejszym meczu o tę jedną bramke będą goście, a wynik uplasuje się na poziomie 1:2 , 2:3. Nie jest to żaden pewniak ale jeśli mam iść w którąś strone w tym meczu to wybiorę właśnie City - a kurs naprawdę ciekawy.

Przewidywane składy:
Roma: De Sanctis - Maicon, Astori, Yanga-Mbiwa, Cole - Pjanić, De Rossi, Nainggolan - Gervinho, Totti, Ljajić
Man City: Hart - Zabaleta, Mangala, Demichelis, Clichy - Navas, Ferando, Fernandinho, Milner - Nasri - Dzeko
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - LM (20:45)
Barcelona vs. PSG
o3.5,
2.37,
WillHill
Szykuje się wielkie starcie o pierwsze miejsce w grupie. PSG w pierwszym meczu między tymi ekipami, że nie można ich z góry skazywać. Obecnie to właśnie mistrzowie Francji są liderami. Gospodarze zatem od początku będą stawiać na ofensywę. Ponadto obecny rekordzista, Lionel Messi będzie chciał powiększyć swój dorobek bramkowy. Z drugiej strony Ibra, który już wrócił do znakomitej formy po kontuzji. Ostatnio strzelił dwie bramki w ligowym starciu z Nantes. Starcie obu zespołów zapowiada się w moim mniemaniu dość obfite w bramki. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla PSG. Na Camp Nou spodziewam się minimum czterech goli. Barca będzie osłabiona brakiem zawieszonego Rafinhii. Jako że obie drużyny są w świetnej dyspozycji, a i stawka jest dość wysoka, liczę na co najmniej cztery trafienia.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
taszi 25

taszi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Czyste konto Barcelona- NIE
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybieram pojedynek z LM pomiędzy Barceloną i PSG. Jest to mecz dwóch zdecydowanie najmocniejszych drużyn grupy F i jednocześnie mecz o pierwsze miejsce w grupie.
Pierwszy mecz pomiędzy obydwiema drużynami rozegrany w Paryżu obfitował w dobre akcje i ofensywną grę po obu stronach i zakończył się wynikiem 3-2. Dziś aby zająć pierwsze miejsce Barcelona musi wygrać dlatego na pewno rzucą się na Francuzów i będą starać się zepchnąć ich do defensywy jednak PSG jest również bardzo mocną drużyną ze znakomitymi graczami ofensywnymi i nawet jeśli stracą bramkę będą mocno dążyli do wyrównania gdyż do pierwszego miejsca w grupie premiowanego lepszym rozstawieniem w dalszej części gier wystarczy im remis.
To, że padną w tym meczu bramki jest dla mnie pewne, pewnym jest też dla mnie to że strzelą je obie drużyny, niestety BTS jest już zajęty stąd gram typ, że PSG strzeli. Przemawia za tym stawka meczu oraz siła ofensywna francuskiej drużyny.
✅57
 
furek 75

furek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja
Typ: Arek Milik strzeli bramkę
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Milik jest najlepszym strzelcem Ajaxu w tym sezonie, chociaż nie zawsze wybiega w pierwszym składzie to i tak nastrzelał już sporo bramek. Dziś zagra od początku i w meczu z nie najmocniejszym przeciwnikiem moim zdanie pokusi się o premierowego gola Lidze Mistrzów. Oba zespoły słabo się spisują w tej edycji LM, jednak mając w grupie PSG i Barcelonę można się było spodziewać takiego obrotu sytuacji. Przed ostatnią kolejką Ajax ma 2 a APOEL 1 oczko. Czyli mecz o trzecie miejsce i gr węiosną w Lidze Europy, a więc jakaś stawka jest. Wydaje mi się, że Ajax nie zlekceważy tego meczu i odniesie pewne zwycięstwo w czym duży udział będzie miał nasz reprezentant;)
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pytykylyly

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: X
Kurs: 4.95
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Camp Nou to jedna z najtrudniejszych do zdobycia twierdzy świata. Dziś wyzwaniu temu podejmie się PSG, notujące serie 26 oficjalnych meczów z rzędu bez porażki. Barcelona w tym sezonie nie błyszczy tak jak w latach poprzednich, dwa zawalone sprawdziany z Realem i PSG, a także wpadka z Celtą nie wystawiają tej drużynie najlepszych recenzji. Jednak trzeba pamiętać o tym, że Blaugrana to wciąż drużyna klasowa, która w ostatnich latach wygrała wiele w piłce klubowej, i nawet w obecnej formie potrafi odprawić z kwitkiem najbardziej wymagających rywali.
Dla Paryżan spotkanie z Barcą nie będzie jedynie próbą wydłużenia swojej imponującej serii, będzie również próbą obronienia jakże ważnego w kontekście następnej fazy rozgrywek pierwszego miejsca w grupie, do czego wystarczy im remis, motywacja z ich strony będzie więc ogromna. Historia spotkań zdaje się potwierdzać mój typ, w ostatnich 4 meczach pomiędzy tymi zespołami żadna z drużyn nie potrafiła pokonać swojego rywala dwoma golami, to pokazuje, że Paryżanie i Barca są drużynami na zbliżonym do siebie poziomie, a w ich meczach nie brakuje ani emocji, ani bramek. Nie zabraknie ich z pewnością i dziś, myślę, że PSG prowadzone przez Ibre pokaże dziś zarówno siłę ofensywną jak i defensywną i nie da się pokonać na Camp Nou.
Dla odważnych polecam remis bramkowy o jeszcze lepszym kursie.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Barcelona - PSG
Dyscyplina : Piłka nożna, LM
Godzina 20:45
Typ : Over 2,5 + BTTS
Kurs : 2,05
Buk : Bet365​

Spotkanie to elektryzuje nie tylko samą Katalonię i Francję a cały piłkarski świat, starcie dwóch potęg, które mają w swoich szeregach doskonałych piłkarzy. Jestem przekonany, że dziś ujrzymy świetne widowisko, podobne do tego, które miało miejsce w Paryżu (3:2), a może i lepsze? Zobaczymy.
Dziś na Camp Nou zmierzy się Duma Katalonii z PSG. Obydwie ekipy to czołówka europejskiego futbolu. Ostatnio pokazują naprawdę dobry futbol, jedni jak i drudzy. Mecz będzie przebiegał trochę inaczej niż ostatnio w Paryżu, z uwagi, że dochodzą dwaj snajperzy po jednej i drugiej stronie. W drużynie Blaugrany zapewne zobaczymy Suareza, a w drużynie z Parc des Princes, wystąpi Ibrahimović.
Obydwie drużyny póki co są wiceliderami w swoich ligach, Barcelona ustępuje Realowi, PSG – Marsylii. Ostatnie ich mecze to same wygrane, Paryżanie tylko raz zremisowali. Oglądam prawie każdy mecz Barcelony i wiem jak potrafią grać a od meczu w Paryżu zmieniło się trochę w ekipie Enrique. Grają trochę mądrzej z przodu, natomiast w obronie dalej zdarzają się błędy, przykładem może być stracona bramka z Espanyolem, bo fatalnym błędzie Busquetsa. Co na plus (?), to na pewno fakt, że Messi jest w gazie i pakuje bramkę za bramką. Ostatnio prawie wszystkie mecze zarówno Barcy jak i Paryżan kończą się overowo (chodzi tu o over 2.5). Co do Barcelony to mimo wszystko nie traci bramek dość często ale o PSG tego powiedzieć nie można, bo tracili gola w 4 z ostatnich 5 spotkań (z Barceloną tracili zawsze).
Jak dla mnie to będzie mecz walki, bo wchodzi tu gra o pierwsze miejsce w grupie i lepszą pozycję w losowaniu fazy play-off. Barcelona musi ten mecz wygrać, PSG wystarczy remis. Póki co Barcelona miała tak naprawdę 4 mecze z dobrymi ekipami, w tym 2 z czołówki europejskiej piłki. Wygrali z Valencią (0:1) na farcie, z Sevillą (5:1), i przegrali z Realem (3:1) i jak wyżej wspominałem z PSG (3:2). W 3/4 spotkaniach, typ był pokrywany, ostatnio nawet słaby Espanyol strzelił im bramkę. Patrząc na H2H, typ pokryty w 4/6 meczach więc ta statystyka pokazuje jak przeważnie wyglądają mecze, między tymi drużynami. Według mnie Barca wygra to spotkanie, ale biorąc pod uwagę, z kim będą grać i jaka jest siła ofensywna PSG, nie piszę się w typy Barca + over czy Barca + BTTS, więc idę po trochę mniejszej linii oporu, a kurs co by nie mówić – jest kuszący.
✅105
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maribor - Schalke
Typ: Schalke -1,5
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Schalke ostatnio jest naprawde w dobrej formie. Przyjdzie im sie mierzyc z Mariborem, z ktorym na wlasnym stadionie zremisowali 1:1 Jednak w tym spotkaniu Schalke zdecydowanie przewazalo. Jednak ich slaba skutecznosc nie pozwolila na wygrana. Dzisiaj zagraja w Mariborze i graja o awans do dalszej fazy. Jedyna opcja jaka pozwoli im awansowac to wygrana z Mariborem i korzystny wynik w meczu Chelsea - Sporting. Dlatego na pewno zawodnicy wyjda na tospotkanie spieci i chetni zwyciestwa. Ostatnio prezentuja sie niezle o czym swiadcza ostatnie pewne wygrane. Skoro ze Stuttgartem wygrali 4:0 na wyjezdzie to czemu ma im nie sie udac grajac na boisku Maribor. Uwazam, ze typ jest dosc ryzykowny bo Maribor u siebie jeszcze nie przegral grajac w lidze mistrzow. No, ale kazda passa sie kiedys konczy i uwazam, ze bedzie to dzisiaj
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom