>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Kwalifikacje do ME

Godzina: 19.45
Spotkanie: Polska Szwajcaria
Typ: M. Michalak powyżej 10.5 pt
Kurs: 1,85
Bukmacher: totalbet


Analiza:

Już dziś w Lublinie o godzin 19 45 reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz po największym w swojej historii sukcesie na Eurobaskecie 2022, Polacy po zajeciu 4 miejsca w europie na pewno będą chcieli dziś pokazać ze forma z me nie była przepadkiem i powinniśmy dość gładko wygrać z przeciętną Swajcaria mimo iż skład naszej kardy odbiega od ideału i zabraknie w niej naszych liderów M.Ponitki i Aj Saughtera, dlatego ciężar zdobywania punktów muszą brać na siebie inni zawodnicy i myślę że tu dużo więcej minut dostanie właśnie Michalak który powinien być pierwszą opcja w rozegraniu, przy braku naszych filarów dlatego stawiam na właśnie ten over w dzisiejszym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 60,4K

mirun1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia 1liga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Cukaricki - Crvena Zvezda
Typ: BTTS i over 2,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Cukaricki strzelił 20 bramek i stracił 8 bramek. Podsumowując, Cukaricki strzelił 2,00 goli na mecz w ostatnich 10 meczach.
Crvena Zvezda strzeliła 20 bramek i straciła 9 bramek. Podsumowując, FK Crvena Zvezda strzelała 2,00 goli na mecz w ostatnich 10 meczach.
Jeśli chodzi o ostatnie mecze, gospodarze zagrają w tym meczu z wygraną w ostatnich 5 meczach, podczas gdy goście wygrali 4 z ostatnich 5 meczów
Goście są faworytem tego meczu , ale Cukaricki to drużyna twarda u siebie, a jeśli już, to powinni być w stanie urozmaicić ten mecz przynajmniej jednym golem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valencia - Betis
Typ: Betis strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Valencia nie wygrała żadnego spośród swoich ostatnich pięciu spotkań, a ponieśli porażkę choćby z Mallorcą czy raptem zremisowali ze słabiutkim Elche (który przez 14 kolejek wywalczył zaledwie cztery punkty w lidze). Sam Edinson Cavani to za mało. Wydaje się, że taka forma nie wystarczy na Betis, który z kolei odnotowuje dobrą passę, i nie licząc jednej porażki z Atletico Madryt to od 10 spotkań nie przegrał meczu. Zakończyli też bardzo pomyślnie rozgrywki w ramach Ligi Europy. A w tabeli La Liga mają duże szanse wyjść dziś na trzecie miejsce. Myślę, że nie odpuszczą dzisiaj spotkania, a raczej, że gładko przyjdzie im zwycięstwo. W maju na wyjeździe wygrali z Valencią 0:3. W październiku rok temu u siebie - 4:1. Spodziewam się, że i dzisiaj wpadną dwie bramki po stronie rozpędzonych gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Next Gen
Godzina: 15.45
Spotkanie: Nakashima - Passaro
Typ: Passaro
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po dwóch udanych spotkaniach Nakashima może trochę stonować, na co liczę, że się rozluźni i ten mecz przegra. Gramy w Mediolanie. Jest szansa, że publiczność pomoże młodemu Passaro, który coś tam w challengerach pokazywał i nie wiem czy nie tylko.
Nakashima gra kozacko, ale tabelka tabelką ma już te dwa zwycięstwa na koncie, raczej nikt mu nie zagrozi, więc po co się przemęczać. Kurs miodzio.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 816,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina 19:00
Spotkanie : Rayo Vallecano : Celta Vigo
Typ : Celta Vigo suma kartek / 4+
Kurs : 2.50
Bukmacher : ETOTO

Jedni a mianowicie gospodarze na fali , ostatnie 5 kolejek to 3-2-0 i bramki 10:4 na liście pokonanych min ostatni mecz i 3:2 z Realem i myślę że to dziś doda mocno skrzydeł drużynie , z drugiej strony Celta która 0-1-4 i bramki 5:12 i musi się to przełożyć na bardzo nerwową grę i sporą ilość fauli z ich strony , myślę że sędzia pan Jose Luis Munuera Montero nie będzie wyciągał gwizdka z ust i będzie też miał sporo pracy na boisku a że w tym sezonie na 7 spotkań które sędziował do tej pory jego dorobek 38 żółtek i 4 czerwone mocno powinien się powiększyć , sędziował już w tym sezonie jeden mecz Celty kiedy to w 8 kolejce grali z Barcą i pokazał 6 żółtek z czego 4 dla Celty liczę że i dziś Celta może nałapać sporo , biorę że przynajmniej 4 !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
maarcin14 709,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real Madryt - Cadiz
Typ: handicap Cadiz +2,5
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam , dziś jest czwartek , 10 dzień listopada , tego dnia w lidze hiszpańskiej odbędą się 3 spotkania w ramach 14 kolejki rozgrywek . O godzinie 19 zagrają Rayo Vallecano z Celtą Vigo , na 20 zaplanowano Valencia - Real Betis , a na koniec o 21:30 zagrają Real Madryt z Cadiz . Analiza dotyczy ostatniego z wymienionych spotkań , moim typem jest handicap w stronę Cadiz +2,5 . Real Madryt ma ostatnio małą zniżkę formy , w ostatniej kolejce ligowej porażka 2:3 na wyjeździe z Rayo Vallecano , poprzednio domowy remis 1:1 z Gironą , między innymi porażka w 5 kolejce Ligi Mistrzów z RB Leipzig 2:3 . Jeśli chodzi o Cadiz ,ta drużyna sporo remisuje , ma aż 5 remisów w 13 kolejkach . Cadiz słabo zaczęło sezon , od 5 porażek , ale w kolejnych 8 meczach przegrali tylko raz . Oprócz tego 5 remisów i 2 wygrane . Historia H2H również wydaje mi się , że przemawia za moim typem . Ostatnie dwa mecze to remisy 1:1 i 0:0 , wcześniej wygrana Realu 3:0 i Cadiz 1:0 . Ogólnie na ostatnie 7 spotkań tylko raz Cadiz przegrało więcej niż 2 golami . Typuję Cadiz +2,5 .

59
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +735
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina 19:00
Spotkanie : Rayo Vallecano : Celta Vigo
Typ : powyzej 7.5 celnych strzalow
Kurs : 1,65
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Ide w strzały celne w tym spotkaniu jak.dla mnie mecz overowy, w swoich skladach maja fajnych ofensywnych zawodnikow lecz obrona sredbknia wiec nic innego tutaj nie ma co grac. Jak widac po bukmacghherach graja tyutakutaj overy bramkowy ja boje sie grac bo wiem ze bramkarze moga miec dzien konia, ale o strzaly na bramke nie boje sie wiec gram w ciemno. Dobrego ogladania bo zapewne mecz bedzie emocjonujacy

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis stołowy / Setka Cup
Godzina : 23:55
Spotkanie : Lyjhytskyi - Mishchenko
Typ : Lykhytskyi wygra
Kurs : 3.46
Bukmacher : Lvbet

Późno już, ale mimo tego uważam, że udało mi się wypatrzeć fajny typ. W Setka Cup zmierzą się dwaj Olkowie Mishchenko i Lykhytskyi. Stawiam na tego drugiego. Powiem szczerze, rywal to ciut lepszy tenisista, przemawiają za tym wyniki, ale jak to tenis stołowy, tu zawsze outsiderzy coś ugrają. Gość nie wygrał z nim od dwunastu spotkań, każda seria ma swój koniec, dwa ostatnie mecze Mishchenko przegrał po 3:2, mogło się wkraść lekkie rozdrażnienie, może to zdeterminowany Lykhytskyi wykorzystać.

246
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +735
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy Serie A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Lazio - Monza
Typ: Lazio i over 1,5 gola w meczu
Kurs:
2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
\Na szybko bo mecz już za chwilę. Stawiam na zwycięstwo Rzymian oraz over bramkowy w tym meczu. Goście kiepsko prezentują się w delegacjach, natomiast podopieczni Sarrieggo po wygranej w derbach są na fali. Zwycięstwo pozwoli im się zrównać punktami z Milanem i zmniejszyć dystans do prowadzącego Napoli. Lazio przegrało tylko jeden z dziewięciu meczów u siebie rozegranych z Monzą . Ponadto Lazio wygrało 13 z 15 poprzednich potyczek z beniaminkami. Ponadto do składu wraca Milinkovic - Savic, który derby oglądał z trybun pauzując za nadmiar żółtek. Moim zdaniem Lazio to bierze na spokojnie i myślę, że zdobędzie co najmniej dwa gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom