>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia PL
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bala -Connahs
Typ: do przerwy/koniec : 2/2
Kurs:
3.6

Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,
dzis spotkanie w Walii
zespol z drugiego miejsca gra wyjazd z Bala Town. Bala zajmuje drugie miejsce.
Uwazam ,ze jurs na Connahs jest super ze wzgledu na potencjal tego zespolu.
Ostatnie 5 meczy bez porazki w tym jeden remis.
Bala traci dwa razy wiecej bramek grala nie najlepiej ,ale od 4 spotkan notuje odrodzenie formy i 4 zwyciestwa .
Jednak ja nie daje sie zwiesc tym ostatnim 4 meczom sledze lige Walijska i wydaje mi sie ,ze Connahs poradzi sobie podobnie jak wczesnie inne druzyny ligi -Carmarthen,Druids oraz Bangor
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata, Baraże
Godzina: 23:00
Spotkanie: Honduras - Australia
Typ: Australia i Powyżej 1,5
Kurs: 4,60
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Analiza bardzo późno i szczerze mówiąc nie spodziewał się, że nie będzie betów na to spotkanie- jedynie użytkownik Jack13 (pozdrawiam serdecznie ;)) zahaczył temat overu. Kursy na Australię spadają ale dla mnie to jest dalej sporo value obecnie blisko @2,3 na gospodarczy i @3,5 na gości.
Honduras bardzo szczęśliwie awansował do baraży. W całych eliminacjach wywalczył wynik 3-4-3 z bilansem 13:19, co stanowczo mając przed sobą Panamę, czy Kostarykę nie powala. Awans zawdzięcza wpadce z USA z najsłabszą drużyną Trinidad &amp; Tobago z bilansem 2-0-8, sam Honduras natomiast wygrał z liderem Meksykiem 3:2 ale nie oszukujmy się, Meksyk ostatnie mecze grał forfun pomimo porażki zachował 5 pktową przewagę nad drugim miejscem od kilku spotkań grał o nic. Oglądałem 1-2 mecze rozgrywek eliminacyjnych w Ameryce Północnej i poziom nie powala, duża kopanina, brak zgrania, brak pomysłu na grę i do tego zdecydowany przeciętniak z tego kontynentu.
Australia sama zgotowała sobie piekło i musi teraz walczyć o awans w barażach. Szczerze nie wyobrażam sobie, żeby Honduras wygrał tą rywalizację ale przypomnę, że jest to dwumecz i na swoim obiekcie gospodarze będą walczyć o wszystko. Goście w eliminacjach zostali pokonani tylko raz przez Japonię 2:0 zachowując bilans 5-4-1 z bramkami 16:11. Pierwszy baraż rozegrali z Syrią, gdzie dwa razy padł wynik 1:1 i cudem Australia awansowała dalej i to jest punkt, który pcha mnie w stronę tego typu. Nie wierzę, że drugi raz Australijczycy będą chcieli przechodzić przez taką mękę i już pierwszy mecz z Hondurasem potraktują poważnie i zawalczą o wszystko. Gwiazda gości Cahill jest w stanie samemu wyciągnąć zespół za uszy (australijski Lewandowski :p) i na to po cichu liczę w tym meczu.
Biorąc pod uwagę doświadczenia gości w tych eliminacjach spodziewam się zaciętej walki od pierwszych minut i wierzę, że jedna bramka im tu nie wystarczy. Wysoce prawdopodobny jest remis, ponieważ obie drużyny lubią remisować, więc dla spokojniejszego zakładu polecam X2+over 1,5 po kursie @2,30 ja osobiście z uwagi na konkurs gram w zwycięstwo silniejszej według mnie reprezentacji Australii, która ma coś do udowodnienia. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom