>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
W 91

walwoj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Woking-Braintree
Typ: under 2,5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Nie przepadam za graniem underów na bramki, ale typ wydaje się być prawdopodobny statystycznie. Po pierwsze goście najmniej bramek w meczu w całej lidze - 1,79, gospodarze nieco więcej 2,72. Jeżeli chodzi o undery to 10/18 i 13/19. Braintree ostatnie 5 meczy underowych, Woking ostatnie 2, wcześniej 3 overy. Pomimo, że drużyny dzieli w tabeli 12 miejsc, to klasą są zbliżone. Wreszcie w ostatnich 10 meczach H2H było 8 overów. Poza tym statystyki wskazują, że w Europie poda średnio w meczu mniej bramek od listopada do lutego, niż w pozostałych okresach (pewnie kwestia pogody).
Przeciw typowi może przemawiać potrzeba gospodarzy żeby zwyciężyć, co może sprawić, że będą grali otwartą piłkę.
✅ 70
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chester versus Kidderminster
Typ: over 2,5 goli w meczu
Kurs: 1.80
Bukmacher: B e t 3 6 5
Analiza:
Dzisiaj wpadl mi w oczy jeden mecz na 5 poziomie w angielskiej lidze pilkarskiej - Vanarama National League. Spotkanie pomiedzy 15 w tabeli Chester - dzisiejszym gospodarzem, z 23 (przedostatnim) w tabeli Kidderminster. Gospodarze sa oczywiscie faworytem w tym spotkaniu pomimo przecietnej formy w meczach domowych (4-3-2). Goscie sa raczej spisywani na straty pomimo ciekawych statystyk jesli chodzi o ich wystepy wyjazdowe. Kidderminster na wyjazdach co prawda przegral wszystkie 9 spotkan i ma bilans 0-5-4, jednak w bramkach nie jest az tak tragicznie (a wrecz przeciwnie) i bilans 12-16 pozwala mi wierzyc, ze dzisiaj goscie tez powalcza o gola. Chester w meczach domowych ma bilans 13-11 w bramkach wiec zelaznej defensywy tez raczej nie maja. Forma obu ekip w ostatnich spotkaniach jest zblizona i oba zespoly zarowno traca jak i strzelaja bramki. Mam wrazenie, ze jest to dobry mecz na over a poniewaz kurs na linie over 2,5 jest calkiem ciekawy to zaryzykuje i go pobiore. Powodzenia
✅ 80
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Stuart Bingham v Zhou Yuelong
Typ: Zhou Yuelong - Najwyższy break meczu
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza: Przesadzili w becie365 z tym kursem na wyższy brejk i to dużo. Spora obniżka Binghama w tym sezonie jest faktem i chyba najwyraźniej widać to właśnie w grze punktowej, czyli najmocniejszej stronie mistrza świata. Już nawet nie chodzi o to, że z 4 ostatnich meczów ograł tylko amatora Boileau (wtapiając m.in. z O’Brienem i Delu w lekko żenujących okolicznościach), ale głównie raziła jego przeciętne punktowanie. Mistrz świata setki nie wbił od Szanghaju (5 meczów posuchy), wprawdzie w tym czasie sporo solidnych podejść (53, 72, 80, 75, 73, 64, 56, 68, 51, 62, 78, 80), ale wielkiego szału na pewno nie ma. Porównując do tego dokonania Yuelonga z ostatnich 6 meczach w IC i Bulgaria Open to Bingham wygląda jak ubogi krewny, Chińczyk na koncie 2 setki (138, 115), a do tego cała seria wygrywających podejść (64, 79, 68, 74, 76, 65, 75, 75, 70, 64, 69, 70, 84). Na miejscu mistrza świata miałbym się na baczności, bo jeśli sam nie poprawi wyraźnie swojej formy, a Yuelong się nie spali psychicznie, to w najlepszym razie czeka go zacięty mecz, a w najgorszym nawet wtopa z chińskim nastolatkiem. W każdym razie taki kurs na wyższy brejk małolata wydaje się sporym value i warto się nim zainteresować .
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Liga Mistrzów
Godzina:17:30
Spotkanie: Karpat Oulu- Sparta Praga
typ: 1
kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza
Na dzisiaj wybrałem mecz hokejowej ligi mistrzów. W tym meczu stawiam na mistrza finlandii ,gdyż po niemrawym początku w lidze zaczęli się rozkręcać. W ostatnich meczach ligowych u siebie wygrywali m.in z Tappara 4-1 i Luko 4-1 ( 1 i 2 drużyna w tabeli).Ogólnie bilans meczy u siebie mają 7 zwycięstw i 3 porażki. Natomiast Czesi w lidze na wyjazdach prezentują się średnio 3 zwycięstwa i 6 porażek ( 4 po dogrywce) Liga fińska jest jednak nieco mocniejsza , a Karpat musi odrobić 2 bramki z przegranego meczu w Pradze.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie KHL Rosja
Godzina: 17:30
Spotkanie: SKA Petersburg - Dynamo Moskwa
Typ: over 5,5
Kurs: 2,38
Bukmacher: unibet
Analiza:
mecz dnia, chyba najlepszy po przerwie w KHL. Dziś może być sporo niespodzianek i w tym meczu sporo ruszyły kursy na Dynamo spadły z ponad 3 do 2,8-2,9 . Też tak myślałem aby typować na gości bo powinni się wreszcie obudzić. A z dzisiejszymi gospodarzami zawsze potrafią się zmobilizować i zagrać wyśmienity mecz. Ja poszedłem jednak w kierunku bramek bo po przerwie wszystko jest możliwe i każdy wynik jest tu możliwy. Wobec motywacji z obu stron plus sporego zainteresowania tym meczem powinno zaiskrzyć pod łyżwami w obu zespołach. we wrześniu było 2-4 dla Dynama i 3-2 u siebie. Generalnie oba zespoły mają średnią około 30 strzałów na mecz , rzadkością trafi się słabszy mecz jak Dynama z Cherepovec kiedy padło tylko 20 strzałów. Obie drużyny wysoka średnia bramek w meczu około 5 (strzelone/stracone) w sumie obie drużyny 11 meczy na over 5,5 a 16 na under. Liga ogólnie jest bardziej under , stąd wysoki kurs na over. Jednak dziś spodziewam się dobrego meczu, żadnych kalkulacji - szachów itp, podwójnej motywacji gości (prestiż, odbicie się od ostatniej słabej formy a przerwa powinna tak podziałać ), nikt nie będzie ustępował a więc kary co zawsze pomaga w wyniku... Stawkuję bez szaleństw bo powrót z przerwy zawsze zaskakuje wynikami .....

⛔ 100
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Słowacja 1 liga
Godzina: 17;00
Spotkanie: Zilina - Koszyce
Typ: 1 zwycięzca
Kurs: 2.8
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Witam. Zapraszam do pochylenia się dziś na hokejem słowackim. Do Zliny przyjeżdżają Koszysce. Obie drużyny w tabeli dzielą 3 pozycje ( Koszysce - 7 Zlina - 10 ). Co Ziliny to jest to dla mnie nie miłą niespodzianka tych rozgrywek, bardzo darzę tą drużynę sympatią już od jakiegoś czasu śledząc hokej słowacki ale ten sezon jest jednym wielkim niewypałem. No ale jak to mówią kiedyś musi nadejść kres i muszą pokazać że nie zapomnieli doszczętnie jak się gra w hokeja. Chociaż ostatnio notują serię 4 porażek z rzędu to ostatnie 3 mecze grali z naprawdę dobrze spisującymi się w tym sezonie drużynami : Nitra, Banska i Zvolen to top3 tegorocznego sezonu. W ostatnim mecz z Nitra ( przegranym 3:4) całkiem ciekawie ich gra zaczynała wyglądać. Niestety nie dowieźli remisu do którego doprowadzili w 3 tercji ale grali naprawdę porządnie. Koszice na wyjazdach radzą sobie niezbyt dobrze, bardziej są zwolennikami własnej tafli. Te drużyny już raz w tym sezonie się spotkały ( również w Zilinie ) i po zaciętym meczu to gospodarze wyszli zwycięską reką. Uważam ten kurs za spore value dlatego też biorę go z wielką chęcia.
Pozdrawiam GL&amp;HF ;)
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ ME U-19 ( kwalifikacje )
Godzina 16:00
- Portugalia U-19 : Mołdawia U-19
- Portugalia U-19 over 5.5 gola
- 6.00 / Bet365
Grupa 7 ME U-19 rozpoczyna dziś walkę mój typ to mecz Portugalczyków z Mołdawią no i chyba nie ma żadnych wątpliwości że faworyt w tym pojedynku może być jeden a jest nim oczywiście U-19 z Portugalii , zaglądając na wyniki Portugalczyków to możemy chyba dziś liczyć na sporo bramek w ich wykonaniu bo statystyka podpowiada coś takiego :
Portugalia U-19 u siebie w tym roku ( wyniki ) : 2:2 z Słowacją . 4:1 z Czarnogórą , 6:1 z Turcją i 2:0 z Szwajcaria , pokazuje to że dziś na pewno możemy liczyć na sporo goli , Mołdawia dziś raczej powinna być przysłowiowym chłopcem do bicia a dla przykładu wspomnę o meczu z naszą reprezentacją U-19 rok temu kiedy to nasze młode orły wygrały 4:1 tak więc jezeli od naszych dostali 4 to Portugalczycy powinni nastrzelać więcej i od wysokiego C zacząć te kwalifikacje ...... ale wiadomo to tylko analizy , przypuszczenia a boisko pokaże jak będzie !
⛔ 100
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U19
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ukraina U19 - Azerbejdzan U19
Typ: Ukraina wygra co najmniej 2 golami (HA -1.5)
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza :
Dzisiaj odbędą się pierwsze spotkania eliminacyjne do ME do lat 19. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na starcie Ukrainy i Azerbejdzanu. Myslę, że młodzi piłkarze z Ukrainy są tutaj zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i nie wyobrażam, sobie by zgubili punkty z najsłabszą drużyną tej grupy. Nasi wschodni sąsiedzi wygrali 3 ostatnie swoje mecze pokonując między innymi bardzo silną Francję, więc w tym meczu nie wyobrażam sobie by nie wygrali. Piłka w Azerbejdzanie rozwija się z roku na rok, ale szkolenie młodzieży pozostawia wiele do życzenia. Goście na wyjazdach przegrali swoje ostatnie 4 mecze tracąc łącznie aż 13 bramek. Obie drużyny spotkały się ze sobą kilka lat temu i wtedy górą była Ukraina, która wygrała u siebie 3-0. Dzisiaj myślę, że gospodarze znów wygrają i to w dodatku może nawet kilkoma bramkami. Ja proponuję wybrać tutaj opcję HA -1.5 na drużynę z Ukrainy.
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael Liga Kobiet
Spotkanie: Maccabi Holon Kobiety - Maccabi Hadera Kobiety
Typ: over3.5,4.0
Kurs: 1.85
Bukmacher: b e t 3 6 5
Godzina: 19:00
Dawno nie pisałem nic w typach dnia, dzisiaj startuje liga którą w poprzednim sezonie często stawiałem, z różnym efektem ale raczej na koniec dodatnim.
Wicemistrzynie przyjeżdżają do 7 (trzeciej od końca) drużyny z zeszłego sezonu. Oczywiście są faworytkami dzisiaj również i to zdecydowanymi.
Nie będę ściemniał ale główna decyzje opieram na wynikach między nimi.
H2H
12/03/15 Maccabi Holon 2 - 6 Maccabi Kishronot
11/01/15 Maccabi Kishronot 3 - 2 Maccabi Holon
30/03/14 Maccabi Holon 1 - 3 Maccabi Kishronot
13/03/14 Maccabi Kishronot 1 - 4 Maccabi Holon
21/01/14 Maccabi Holon 1 - 3 Maccabi Kishronot
12/11/13 Maccabi Kishronot 3 - 1 Maccabi Holon
Zawsze mamy tu minimum 4 gole, ostatni mecz 8 bramek!
Powinno być strzelanie, 4 gole mogą strzelić faworytki, liczę też na bramki Maccabi Holon.
✅ 43
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna ANGLIA: Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dover - Eastleight
Typ: 1
Kurs: 2.12
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Słaba oferta na dzisiejszy dzień zmusiła mnie na ucieczkę w otchłanie angielskiego futbolu, czyli do vanarama national league, tzw 5 ligi angielskiej ????
Dover w tym sezonie spisuję się niezle. Po 19 kolejkach znajdują się na 3 miejscu w tabeli, tracą do lidera tylko 2 oczka. Poczytałem trochę na angielskich forach co nieco o ekipie z Dover, i trzeba przyznać że są one dla nich korzystne. Drużyna chwalona jest za dobre realizowanie taktyki trenera, w dodatku ostatnio omijają ich kontuzje. W tym meczu zagra także ich najlepszy strzelec, Stefan Payane. Myślę że dzisiejszy mecz będzie wyrównany, jednak statystki i opinie przemawiają za drożyną z Dover, dlatego idę w ich kierunku
⛔ 100
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - regionalna północna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Braunschweig II - Lübeck
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:Witam serdecznie . Na dziś wybrałem spotkanie z mniej popularnej ligi jaka jest północna regionalna niemiecka . Lubeck 9 drużyna tej oto ligi na wyjeździe jest nie pokonane od 6 spotkań 2 remisy i 4 zwycięstwa 17 strzelonych 8 straconych goli w każdym meczu tracił i strzelał . Braunschweig 8 drużyna tej oto ligi u siebie spisuje się słabo ostatnie 6 meczy to tylko 2 zwycięstwa remis i 3 porażki 7 strzelonych i 7 straconych goli . Zdecydowałem się na ten typ z dwóch względów po pierwsze goście mają świetną passę bez porażki na wyjeździe a po drugie kursy od wczoraj drastycznie poszły w górę ma Braunschweig II a dużą obniżkę zaliczył Lubeck . Wczorajszy mój typ chciałbym na koniec przypomnieć Temperley - Argentinos w którym typowałem remis polegał właśnie na ogromnym spadku kursu . Zachęcam do grania typu . Bardziej bezpieczny ( BTTS )
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna: Puchar Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie: Gillingham FC - Yeovil Town FC
Typ: Gillingham wygra do zera
Kurs: 2,20
Buk: Bet365
Godz: 20,15
Analiza:
W dzisiejszej posusze na spotkania - brak wyboru nie uzasadnia jednak braku typowań, to nie typy są złe lub mało atrakcyjne, a raczej złe, nie przemyślane analizy na dziś wybieram spotkanie pomiędzy zespołami Gillingham FC oraz Yeovil Town FC.
Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu dla mnie jak i dla Baku, który opisał ten mecz poniżej jest zespół Gillingham FC.
Jednak ja w tym meczu widzę nieco inne powody- przede wszystkim oba zespoły dzieli różnica klas. Gilingham to zespół z Liga 1 i to z jej górnej części, a goście z Liga 2 i to jej dolnej części tabeli.
Nie będę opisywał rozegranych meczów i ich wyników, bo to zrobił już Baku.
Ja natomiast uzasadnię bliżej mój wybór.
Przede wszystkim, analiza spotkań między obu zespołami wskazuje, że nigdy w takiej jak dziś konfiguracji, to jest gdy zespół z Yeovil gościł w Gillinhan, goście nigdy nie strzelili gola. Raz takie spotkanie co prawda skończyło się remisem 0-0 (1 marca 2008), ale było to dawno i od tego czasu sytuacja znacząco się zmieniła.
Gospodarze z łatwością powinni objąć prowadzenie i utrzymać go aż do końca nie dopuszczając gości do swojej bramki.
Typuję tu wysoki wynik 2-0, 3-0
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Johnstone&#39;s Paint Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Plymouth - Milwall
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betclic
Jak już kilku poprzedników mówiło - dzisiejsza oferta jest bardzo skromna. Dlatego też trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć coś odpowiedniego. Mimo to, w oko wpadło mi właśnie to spotkanie w którym biorą udział dwie drużyny, założone pod koniec XIX w. Ale po co to komu do wiadomości. Przejdźmy zatem do faktów. Gospodarze na znakomitej drodze, żeby awansować do League One. Są na pierwszym miejscu z bezpieczną przewagą nad wiceliderem. Co prawda po tabeli i ostatnich meczach mogę wywnioskować, że nie grają ofensywnego futbolu, w przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali. Milwall, drużyna przyjezdna ma spore szanse w tym sezonie na awans o klasę wyżej, albo conajmniej na walkę w barażach o awans. Co prawda jeszcze daleko do końca sezonu, lecz z każdym kolejnym meczem wyraźnie widać kto powalczy o miejsca premiowane grą w barażach, bądź bezpośrednim awansem. Milwall należy do grupy, która z pewnością o nie powalczy. Do tego grają dobrą piłkę, strzelając sporo bramek, jednakże również tracą nie tak mało.
Jest szansa, że mój typ się powiedzie, aczkolwiek podchodzę do niego czysto statystycznie, nie oglądam meczów żadnej z tych drużyn i nie będę ściemniał, że choćby nawet się nimi interesuję. Jednak brak lepszych spotkań dnia dzisiejszego, zmusił mnie do zagłębienia się z staty obu zespołów, z czego powstał ten oto typ ???? Jak będzie - zobaczymy, mam jednak nadzieję, że to się uda ????
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 0

ndegndgngrs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Challenger Buenos Aires
Spotkanie: Dzumhur - Zeballos
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Godzina:18:30
Gram na Dzumhura. 23 letni Bośniak notuje stały progres umiejętności, w tym roku debiutuje w pierwszej setce rankingu. 3 wygrane challengery w tym roku- ostatnio w Casablance w połowie października. Trzeba też jednak zaznaczyć wpadki na początku października- wylatywał w pierwszych rundach na challengerach w Maroko z Marti i Ramirezem Hidalgo- dość dziwnie wyglądające mecze. Na początku listopada w Ekwadorze przegrał z Bagnisem 2-0.
Co o Zeballosie? Wiadomo 2, 3 lata temu pierwsza setka ATP, ten rok słaby. 30 lat na karku, tutaj w Buenos jest motywacja bo gra u siebie. Wyniki z ostatnich miesięcy nie tak złe- półfinał w Bogocie gdzie odpadł z Struvayem- generalnie ogrywał tam ogórki- dobry turniej pod koniec października w Chile gdzie w finale poległ z Dutra Silvą, ale eliminował Berloqa i Eliasa. W Trnawie równiez finał. Jak widać wciąż dobrze pogrywa, a tutaj gra przed własną publiką.
Jeśli chodzi o H2H to spotkali się ze sobą panowie w Moskwie- tam górą był starszy Horacio 7-6 6-3.
Słówko o kursach- w tamtym pojedynku sytuacja była analogiczna- 1.6-2.1 tylko, że w drugą stronę - faworytem był Dzumhur, dziś Zeballos. Mecz zapewne na styku, Bośniak powinien zrewanżować się Zeballosowi. Powodzenia.
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Suduva-Spyris
Typ: Suduva -2,5 handicap
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza
Liczę na sporo goli po stronie gospodarzy i wygraną przynajmniej 3 golami. Już piszę dlaczego. Suduva u siebie to niesamowicie bramkostrzelna drużyna która strzela średnio 2,5 gola przez ostatnie 9 spotkań. Ostatnie ich 4 spotkań pokryłoby mój handicap. Nie liczę walkoweru z Kruoją. Z drugiej strony drużyna Spyrisu która nie wygrała od 5 spotkań na wyjeździe. Proszę się nie sugerować ostatnią wygraną 3-0 gdyż był to walkower. Bezpośrednie starcia to dwie wygrane Suduvy i jedna Spyrisu z tym że grając u siebie Suduva wygrała 5-1. W dodatku liczę na pełną mobilizację gdyż drużyna Suduvy walczy o miejsce premiowane grą w Pucharach Europejskich z Atlantisem. Za tydzień Suduva gra właśnie z Atlantisem i jeśli teraz Suduva wygra będzie miała 3 pkt przewagi w tabeli i do spotkania z Atlantisem podejdą na większym luzie. Liczę na podobny pogrom co w kwietniu i spokojną wysoką wygraną Suduvy.
✅ 80
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka – Plus Liga
Spotkanie: Politechnika Warszawska – Czarni Radom
Typ: over 167,5 pkt
Kurs: 1,55
Buk: Unibet
Godz: 20:30

W meczu 3. kolejki Politechnika Warszawska podejmie Czarnych Radom. Podopieczni Bednaruka przyzwoicie rozpoczęli sezon, gdyż wygrali z faworyzowanym Lubinem oraz pokazali się z dobrej strony z Kędzierzynem-Koźle, mimo iż przegrali w trzech setach. Warszawianie byli w kontakcie z ZAKSĄ i dopiero po drugiej przerwie technicznej rywale odskakiwali im na kilka punktów. Świetnie do zespołu wkomponował się Samica, który punktuje na dobrym poziomie przy przyzwoitej skuteczności. Nieco słabej wyglądają Halaba czy Łapczyński, jednak są to dość młodzi gracze. Bardzo fajnie wygląda współpraca Zagumnego z środkowymi, którzy są dość skuteczni. Nieco niewiadomą jest obsada atakującego, gdyż Filip i Mikołajczak są dość nieregularni. Jednak świetna dyspozycja Mikołajczyka sprawiła, że Politechnika odwróciła losy meczu z Cuprum. Radomianie powinni mieć dwa zwycięstwa, lecz dali sobie wydrzeć punkty z ZAKSĄ. Ostatnio rozgromili Bydgoszcz, która nie miała praktycznie żadnych argumentów. Bardzo podoba mi się gra Bołądzia oraz Żalińskiego, którzy są bardzo skuteczni w ataku. Nieco słabiej wygląda Szalpuk, który dopiero zgrywa się z zespołem. Na pewno będzie obiektem zagrywek Warszawian, bo przyjęcie u niego stoi najsłabiej. Radomianie w ostatnim meczu zdobyli bardzo dużo punktów blokiem, ale przy takiej sytuacji kadrowej Bydgoszczan, trudno się nie dziwić. Zapowiada się ciekawy mecz, nie sądzę, aby rozstrzygnął się w trzech setach. Wiadomo kadrowo lepiej wyglądają goście. Faworytem wg bukmacherów są Czarni, ale sądzę że Politechnika jest w stanie urwać chociaż punkt. ✅ 55
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Johnstone&#39;s Paint Trophy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Wigan - Blackpool
Typ: Wigan
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam po krótkiej przerwie. Dziś trochę uboga oferta ale postaram się przybliżyć upatrzony przeze mnie mecz Wigan Athletic.
Wigan i Blackpool to zespoły grającej w Angielskiej League One. Przyjrzyjmy się nieco bliżej sytuacji w lidze. Wigan zajmuje piąte, dość wysokie miejsce. Do prowadzącego Walsall brakuje mu pięć punktów. Blackpool jest o jedno oczko od strefy spadkowej. Dzisiaj oba zespoły nie grają co prawda o punkty ale sytuacja po dzisiejszym meczu (tak uważam) będzie podobna a stoją za tym bardzo silne argumenty. Po pierwsze Wigan zagra dziś przed własną publicznością. Po drugie Gospodarze u siebie grają u siebie dobry futbol i od 8 meczy są nie pokonani na własnym stadionie. Po trzecie Blackpool słabo gra na wyjeździe. Ostatnie 8 meczy grając jako goście tylko dwa razy udało im się wygrać. Po czwarte ostatnie dwa mecze jakie te drużyny ze sobą rozegrały zakończyły się wygraną zespołu z Wigan i tak też myślę, że będzie dzisiaj. Typ można połączyć w fajny sposób do jakiegoś dubelka w celu podwyższenia ako. Powodzenia!
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka noża – Brazylia Seria B
Godzina: 22:00
Spotkanie: Macae - Nautico
Typ: I połowa over 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 35 kolejki Brazylijskiej Serii B w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 17 pozycję w tabeli drużyna Macae z 5 Nautio. Gospodarze tego pojedynku aktualnie rozegrali na własnym stadionie Estadio Claudio Moacir de Azevedo 17 ligowych spotkań w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo 6x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 23 bramki a stracili 22. Goście natomiast aktualnie mają za sobą 17 pojedynków wyjazdowych w których to zdołali 4x zwyciężyć 3x zremisowali a 10x doznali porażki strzelając przy tym 16 bramek a stracili 27. Przed dzisiejszym spotkaniem dla każdej z drużyn jest inny cel w kończącym się powoli sezonie a mianowicie gospodarze walczą o pozostanie na przyszły sezon w Brazylijskiej Serii B mając aktualnie tyle samo punkt (38) co 16 gwarantujące utrzymanie miejsce na którym w tej chwili znajduje się zespół Ceara. Goście natomiast walczą o awans do najwyższego szczebla Brazylijskiej piłki klubowej czyli Serie A mając obecnie przed tą kolejką tyle samo spotkań co 4 Santa Cruz a dodam, że 4 miejsce daje ostatecznie awans do Serii A. Wszystko to sprawia, że pojedynek ten prawdopodobnie będzie zaciętym spotkaniem od pierwszych minut bo żadnej z drużyn nie zależy na remisie który tak naprawdę nie wiele daje w ostatecznym układzie tabeli dlatego też postanowiłem pobrać tutaj typ na over 1 bramkę już po I połowie mecz a przy akurat 1 zwrot postawionej stawki.

✅ 82
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom