>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 10. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Golden State Warriors vs Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons win
Kurs: 11,00

Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Detroit udało się wygrać z Portland w nocy, niesamowite występy Reggie Jackson i Andre Drummond zapewniły im zwycięstwo, zwłaszcza w 4 kwarcie.
Która zakończyła się, uwaga... wynikiem 41:11.
Teraz zmierzą się z najlepszym zespołem w lidze, najlepszy zespół, który jest w ogromnej dominacji, głównie dzięki Steph Curry.
Powodem, dla którego stawiam na chłopaków z Detroit jest na pewno ich wynik 5-1 w tym sezonie, ale również to że, ich liderzy grają na wysokim poziomie.
M.Morris pracuje ciężko w obronie, tak samo jak KCP i, oczywiście, Reggie i Andre. Wkładają wiele wysiłku w szykach obronnych. Widzę wiele problemów dla GS w tym meczu, ponieważ Andre jest tak dominującym zawodnikiem pod koszem ale również dla tego że, jego wyniki są dość imponujące.
Detroit są niedocenianym zespołem wraz z Charlotte.
Grają naprawdę dobrze. Oni po prostu są w stanie pokonać bardzo mocną drużynę Portland, grając bardzo dobrą obronę. Jeśli udało im by się pokazać coś podobnego przeciwko GS i jeśli tzw. przywódcy GS wreszcie nie wykonają swojej średniej, Detroit będzie miał szansę.
Myślę że, nadszedł czas na porażkę GS !!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

slovaanpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Liga Regionalna Zachód
Godzina: 20:15
Spotkanie: SG Wattenscheid 09 - Borussia Dortmund II
Typ: 1
Kurs: 2,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj na celownik wziąłem spotkanie z niemieckiej ligi regionalnej, zachód pomiędzy SG Wattenscheid 09 - Borussia Dortmund Am. Mecz analizowałem poprzez statystyki zespołów. SG Wattenscheid 09 zajmuję 4 miejsce (8-3-3) u siebie (5-0-1), gole (33-19) u siebie (17-5), natomiast Borussia Dortmund II zajmuję 16 miejsce (4-3-7) na wyjeździe (2-1-3), gole (13-18) na wyjeździe (4-9).
Ostatnie 5 meczy w lidze:
SG Wattenscheid 09
31.10.15 Kray - Wattenscheid 1 : 3
25.10.15 Wattenscheid - Oberhausen 3 : 1
17.10.15 Schalke II - Wattenscheid 0 : 0
03.10.15 Wattenscheid - Alemannia Aachen 3 : 1
26.09.15 Ahlen - Wattenscheid 3 : 5
Borussia Dortmund Am.
31.10.15 Dortmund II - Erndtebruck 0 : 1
28.10.15 Schalke II - Dortmund II 0 : 0
17.10.15 Dortmund II - Rodinghausen 2 : 0
04.10.15 Köln II - Dortmund II 0 : 2
26.09.15 Dortmund II - Wiedenbruck 3 : 1
Podsumowanie:
Nie podałem wyników h2h ponieważ ostatnio grali przeciwko sobie w 2004 roku. SG Wattenscheid 09 jest na fali, a w dodatku grają u siebie gdzie wygrali, aż 5 meczy z 6, przegrywając tylko jeden. Strzelając w w nich 17 bramek tracąc tylko 8. Natomiast Borussia Dortmund II po tragicznym początku ligi lekko odbiła się od dna lecz jak widać po 2 ostatnich meczach znowu zaczyna lecieć w dół. Według kursu bukmacherów większe szanse na wygraną ma Borussia II tylko, że gole na wyjeździe wyglądają marniutko (4-9).
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie Gillingham - Yeovil
Typ: Gillingham wygra dokładnie 1 golem
kurs 3.60
Buk Unibet
Godz: 10;11;2015/ 20:15
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie pucharowe pomiędzy ekipami Gillingham oraz Yeovil. Zdecydowanym faworytem do zwyciestwa w tym spotkaniu dla mnie jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie będzie drużyna Gillingham,która na swoim stadionie myli się niezwykle rzadko, do tej pory ma 9 spotkań bez porażki przed swoją publiką z których aż 7 zakończyło się ich zwycięstwami a tylko 2 podziałami punktów, goscie natomiast na wyjazdach są bardzo niestabilni, w poprzedniej kolejce co prawda wygrali swoje spotkanie,ale wcześniej notowali sporo porażek i to z dosyć wysokimi wynikami na ich niekorzyśc, tu myślę że że gospodarze nie powinni mieć większych problemów z ograniem przeciętnego zespołu z Yeovil, który w poprzednich dwóch sezonach również przegrywał na tym stadionie , a nawet nie zdobył tutaj bramki , ogólnie gospodarze są faworytem,ale z racji że jest to spotkanie w ramach pucharu myślę że Gilligham nie bedzie się bardzo stresowało i wygra najmniejszym nakładem sił. stawiam na wynik 2:1.
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Orlando Magic
Typ: Indiana Pacers
Kurs: 1,54
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Indiana mi wczoraj zaimponowała, nie spodziewałem się że będą w stanie dotrzymywać tempa Kawalerzystom przez praktycznie całe 48 minut. Wszystko za sprawą świetnego PG13, który dochodzi powoli do swojej formy sprzed kontuzji. Jest prawdziwym liderem, znowu można na niego liczyć. Wczoraj zanotował 32 punkty, 11 zbiórek , 6 asyst. Co do Orlando zaczęli fajnie, tylko pytanie czy będą w stanie utrzymać taką formę przez dłuższy czas. Moim zdaniem nie a z tego co czytałem na twitterze wykluczony jest także dziś występ jednego z liderów tej ekipy - Vucevicia. Pojedynków z Indianą w ostatnim czasie raczej najlepiej nie wspominają, w poprzednim sezonie przegrali wszystkie 3 mecze a od 7 nie potrafią wygrać w Indianapolis.
✅ 54
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 00:10
Spotkanie: Crucero del Norte - Aldosivi
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 30 kolejki argentyńskiej Primera Division. Zmierzą się ze sobą beniaminkowie - Crucero del Norte i Aldosivi. Te zespoły awansowały w tym sezonie do Primera Division odpowiednio z 2 i 1 miejsca, aczkolwiek Crucero del Norte spisuje się najgorzej z całej stawki beniaminków i w całej lidze. Zdobyli tylko 14 punktów (2 drużyna od końca zdobyła ich 23) na co złożyły się tylko 3 wygrane w 29 meczach. Nie sposób twierdzić, że dziś wygrają, szczególnie że w ostatnich 14 meczach zdobyli tylko punkt. Goście radzą sobie przeciętnie. 17 miejsce to praktycznie połowa stawki (3 pkty straty do 15 miejsca i jeśli dziś wygrają to wskoczą na miejsce Newells Old Boys). Forma jak na nich niezła, bo przegrali tylko 2 razy na ostatnie 8 spotkań. Wygrali m.in z piątym Independiente. Jedyny problem to to, że Aldosivi też slabo gra na wyjazdach, gdzie wygrali tylko 4 razy. Z drugiej strony gospodarze prawdopodobnie zagrają bez kilku zawodników: Rosso (12), Oliva (12), Barraza (15/1), Lechner (16/1), Perez (26), Olmedo (17/1), Martinez (25/1), Alvarez (17/2), Colzera (21/3), Avalos (21/5). Czyli praktycznie bez obrony i napastników. Aldosivi mimo słabej gry na wyjazdach powinno sobie poradzić i stąd dziś wybór w tym meczu między X/2 a 2/2.
⛔ 100
 
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 4:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Arizona Coyotes
Typ: 1, Handi - 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kaczki zaczeły sezon niemrawo a były typowane do spokojnego awansu do Play Off. Widząc Ostatni mecz drużyny Anaheim ze San Jose Sharks można stwierdzić że kryzys jest już zażegnany. Co prawda zwycięstwo z San Jose skromne bo tylko 1:0 ale odniesione na terenie rywala i z bezdyskusyjną przewagą w trakcie całego spotkania. Arizona Natomiast wygrywa tylko ze słabeuszami Avalanche , ostatnia drużna na Zachodzie i Maple Leafs przedostatnia na Wschodzie. Z rywalami pokroju Kaczek 4:1 z NY Rangers i łomot 6:0 od Bruins. Większych szans Arizonie nie daje , Anaheim przy większej skuteczności niż z San Jose wygra trzema bramkami , jeśli nie wyżej. Stawiam mocno na ten typ.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Orlando Magic
Typ: Indiana Pacers -3,5
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo dobre spotkanie rozegrane w nocy z Cavs przez drużynę z Indianapolis. Muszę przyznać, że gdyby nie bardzo dobry występ Love&#39;a to wynik mógł by być inny i to drużyna dzisiejszych gospodarzy mogła by się cieszyć z wygranej ale i tak chłopaki mogą być z siebie zadowoleni. Świetny występ PG13 32/11 swoje dorzucił również Monta Ellis 25/5, jeżeli utrzymają w dzisiejszym meczu taką formę to o pokrycie takiego hc można być raczej spokojnym. Drużyna Orlando wygląda nawet nieźle w tym sezonie sporą niespodziankę sprawili na pewno ogrywając Raptors niezły mecz z rakietami ale o wygraną w Indianapolis dzisiaj będzie zdecydowanie ciężko szczególnie przy nie obecności wspomnianego w poście wyżej Vucevicia. Forma parkiet po stronie Indiany dlatego po takim kursie warto zaryzykować taki hc
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Orlando Magic
Typ: Paul George over 23.5pkt
Kurs: @1.80
Bukmacher: Betsson

Znakomita linie nam wystawił Betsson. Paul George to lider zespołu Indiany i świetny zawodnik, który według znawców uznawany jest za jednego z kandydatów do MVP sezonu. Czy tak będzie? Niby mało prawdopodobne , ale na pewno jest to świetny gracz. Pierwsze spotkania miał słabe jeśli chodzi o zdobycze punktowe natomiast należy zwrócić uwagę, że jest on po bardzo ciezkiej kontuzji i było wiadome, że z meczu na mecz będzie się rozkręcal. Ostatnie spotkania to zdobycze powyżej 30 punktów, a wczorajszy, dobry mecz z Cavs daje nadzieję na dzisiejszy dobry występ nie tylko Georga, ale także całej Indiany, a to ważne ponieważ im lepiej drużyna będzie grała tym łatwiej powinno się zdobywać punkty Paulowi, a gra z pewnością będzie prowadzona pod niego. Rywal niezbyt wymagający, także taka linie powinien pokryć bez żadnego problemu.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
makaveli23 189,5K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
Typ: 1/2 HT/FT
Kurs: 5.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Standardowo poszukac trzeba lamanca i znalesc go miedzy innymi w meczu wywolanym na tablicy, czyli notorycznie przegrywajacej Philadelphi, ale potrafiącej do przerwy wygrywac z takimi tuzami jak Cavs, wiec jest to o tyle prawdopodobne ze moga powtorzyc swoje wyczyny w pojedynku z Chicago Bulls, oczywiscie liczac na odrobine szczescia bo tego w takich typach moze zabraknac najbardziej. Ale przy Chicago grajacym w kratke zbyt czesto lekcewazacym ogórków to mysle ze nie wiele bedzie trzeba by znowu zlekcewazyli kolejnego pretendenta w ktorego roli zagra pogromca pierwszych polow Cavs (dwukrotnie) Sixers.
⛔ 100
 
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny, Challenger Bratysława
Godzina: 16:00
Spotkanie: Michał Przysiężny - Edouard Roger-Vasselin
Typ: 0:2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mimo rozdarcia w sytuacjach gdy stawiam przeciwko polakom kurs który zaproponowano jest nie do przegapienia. Zawodników dzieli kilka klas. Vesselin jest jednym z faworytów do wygrania turnieju. Bezpośrednio grali czterokrotnie i bilans to oczywiście 4:0 dla Francuza. Kto choć troche zna sie na tenisie przeczuwa ze Polak nic jutro nie wskóra. Świetny kurs na odkucie sie, w moim mniemaniu 99 procent szans powodzenia.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - Detroit Pistons
Typ: Stephen Curry powyżej 28.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
WItam, miałem ochotę zagrać na zwycięstwo Wattenscheid 09 z Borussia Dortmund II ale niestety nie zdążyłem bo uprzedził mnie kolega wyżej. Tak nawiasem w bet365 kurs nawet 3.1! Nie rozumiem czym się kierowano przy jego ustalaniu, uważam, że trzeba go spróbować ale nie o tym.
Na dzisiaj wybieram spotkanie najlepszej ligi koszykówki na świecie czyli NBA. Skupiam swoją uwagę na meczu Golden State Warriors - Detroit Pistons. W tymprzypadku linia na over Stephena Curry 28.5 wydaje się dość niska (jak na tego świetnego gracza). W tym sezoniegra doskonale i zbiera dużo punktów z rzutów za 3p (najlepszy strzelec NBA) W 7 dotychczasowych meczach 2x nie pokrył tej linii i jeden z tych przypadków miał miejsce w ostatnim meczu Wojowników gdzie Curry zdobył 24pkt i prawdopodobnie stąd niższa linia. Uważam jednak, że jest to po prostu efekt słabszego dnia ponieważ w tamtym meczu zawiodła go skuteczność -20% za 3pkt to aż niepodobne do Stephena ! a i za 2pkt skuteczność mocno do poprawy. W przypadku takiej klasy zawodnika 2 słabsze mecze z rzędu po prostu nie wchodzą w grę ! Warto zaznaczyć, że legitymuje się średnią pkt na mecz na poziomie 33.9pkt. Podczas gdy na parkiecie spędza średnio jedyne 33.5min. Warriors po dzisiejszym meczu będą mieli dzień odpoczynku więc uważam, że Curry zagra dzisiaj nieco więcej. Jeśli gracze Pistons postawią opór i gra będzie się toczyć na niewielkiej różnicy pkt to Curry siłą rzeczy zagra więcej i jeśli nie zawiedzie go ponownie skuteczność to wtedy jego wynik zakręci się w okolicy 35-40pkt. Ciekawą sprawą może być występ Andre Drummond&#39;a który może nieco zdominować tablice przy zbiórkach (wczoraj 27!) może nieco utrudnić powtarzanie akcji Wojowników a wtedy wynik może być nieco niższy. Nie mniej jednak uważam, że 28.5 będzie pokryte, pozdrawiam
⛔ 100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna eliminacje ME do lat 19, Rozgr. młodzieżowe
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ukraina - Azerbejdżan
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: STS
Analiza: Szkielet drużyny Ukraińskiej składa się z młodych zawodników z Dynama i Szachtara. Są technicznie dużo lepsi od Azerów. Mecz z tego co widzę odbywa się w Baku, ale gospodarzami są Ukraińcy. Dla odważnych można zagrać że Ukraińcy będą prowadzić po pierwszej połowie po kursie 1.95 Powodzenia i życzę dużych wygranych
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER ⛔ 100
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Piłka nożna - Szkocja, League One
Albion Rovers-Cowdenbeath
20:45
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bet365

Wybór na dziś mały, ale to nic dziwnego. Zaczęły się zgrupowania kadr narodowych i grają tylko ostatki wszystkich lig. Ja zapraszam na mecz 1. ligi szkockiej (2 poziom rozgrywkowy). Stawiam na gospodarzy, gdyż po prostu wszystko na nich wskazuje, a kurs jest naprawdę przyzwoity. Ostatni raz te drużyny grały 28 sierpnia. Wtedy to wygrał Cowdenbeath 1-0 (u siebie). Na wcześniejsze mecze raczej nie ma sensu patrzeć, gdyż ostatni raz, poza wspomnianym meczem, oba zespoły grały ze sobą w 2012.
Gospodarze dzisiejszego meczu są na 4. miejscu w tabeli, a goście na 8. lokacie. 4., A 8. miejsce? Przecież to mała różnica. Tak, ale ta liga liczy tylko 10 drużyn. U siebie Albion Rovers gra bardzo dobrze. W 5 ostatnich meczach u siebie przegrali tylko raz. Natomiast Cowdenbeath w delegacjach uzbierał tylko 3 punkty w tym sezonie. W 6 meczach na wyjazdach zespół ten stracił aż 21 bramek.
Miejmy nadzieję, że ten mecz nie jest fixem, bo kurs jest naprawdę duży i w sumie boję się, że coś może być z tym spotkaniem nie tak. Jeśli jednak wszystko pójdzie po mojej myśli, przed meczami towarzyskimi reprezentacji będę mógł coś wygrać ;)
ZWROT
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 4:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Arizona Coyotes
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie zgadzam się totalnie z kolegą powyzej, Kaczki z Rekinami grały piach, mieli prawie dwa razy mniej strzałów od Sharks a to o czymś świadczy, są hot ale to nie znaczy że dziś nie przegrają a to dlatego, ze taki zryw jaki notują w ostatnim czasie po ( 4 mecze wygranę z rzędu ) musi się kiedyś skończyć a Kojoty są chyba najlepszą drużyną która może ich z powrotem ustawić do szyku. Nie to, żebym nie respektował Kaczek, bo potencjał mają wielki, ale zwyczajnie nie wskoczyli jeszcze na swoje tory, szczególnie Getzlaf który po prostu zawodzi. Skusił mnie tu głównie kurs jak i to, że ostatni mecz między tymi drużynami (15.10.2015) w Anaheim skończył się wygraną 4-0 Kojotów.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Liga Mistrzów
Godzina:20:00
Spotkanie: Frolunda - Litvinov
typ: Frolunda (-1,5)
kurs: 1.8
SportingBet
Analiza
Na jutro rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy szwedzkim zespołem Frolunda i czeskim Litvinov-em. Faworytem tego dwumeczu jak i również wśród fachowców wygrania Ligi Mistrzów jest Frolunda. Pierwsze spotkanie na wyjeździe jednak nie wyszło szwedzkiemu zespołowi i zakończyło się wygraną Litvinova 2:1. Jednak w 1/16 finału Frolunda również przegrała wyjazdowe spotkanie z Ingolstadt 4:2 by u siebie przesądzić o awansie wygrywając 4:1. Myślę, że jutrzejsze spotkanie również faworyci rozstrzygną na swoją korzyść, w lidze szwedzkiej spisują się znakomicie i aktualnie zajmują pierwsze miejsce z zaledwie 2 porażkami czego nie można powiedzieć o Litvinovie. Litvinov w rozgrywkach czeskiej Exstraligi zajmuje miejsce spadkowe, z takim zespołem Frolunda nie powinna odpaść z rozgrywek. pierwsze spotkanie traktuję jako tzw. &quot;pierwsze koty za płoty&quot; i oczekuję jutro wygranej mojej, Frolundy i jej awansu do ćwierćfinału gdzie już przeciwnicy zdecydowanie z wyższej półki.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Godzina: 00:10
Spotkanie: Crucero del Norte - Aldosivi
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Miałem już gotową analizę na Albion Rovers, ale jak chciałem ją wkleić...spóźniłem się z typem.
Wpadł mi w oko mecz ligi argentyńskiej, pomiędzy ostatnim 30 w tabeli Crucero del Norte, a 17 Aldosivi.
Bilans gospodarzy tragiczny 3-5-21 (14pkt), przyjezdnych 10-7-12 (37pkt), co na tle tych pierwszych już wygląda nieźle.
Crucero grało ostatnio tak: z Racing Club 0-3, z Independiente 0-4, Boca Juniors 0-1, River Plate 0-1, Banfield 1-2, z dzisiejszym przeciwnikiem Aldosivi 0-2, z Lanus 1-3,z Argentinos Jrs 0-4,z Nueva 0-1, San Lorenzo 1-2.
Przegrywają wszystko. Ostatni raz nie przegrali, kiedy zremisowali z Atl.Huracan (23 w tabeli) 11 spotkań temu, wcześniej kolejne 4 porażki.
Co do Aldosivi, pokonali ostatnio u siebie Independiente (5 w tabeli) 1-0, zremisowali na wyjeździe z 9 River plate, wygrali u siebie z Lanus 3-1, coś tam grają w przeciwieństwie do gospodarzy. Pewnie, grają na wyjeździe, gdzie nie raz dostali, nawet od drużyn z dołu tabeli, ale sami widzicie, Crucero na ostatnich 15 spotkań przegrało 14.
Liczę, że Aldosivi sobie poradzi.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 4:05
Spotkanie: Anaheim Ducks - Arizona Coyotes
Typ: Anthony Duclair strzeli gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsson
Analiza: Anthony Duclair to bardzo młody zawodnik. Z tego co już pokazuje można się spodziewać, że w przyszłości będzie naprawdę dobrym hokeistą. Już teraz trzeba na niego uważać, bo już zdobył w tym sezonie pięć goli. Najlepszym meczem jaki do tej pory rozegrał Anthony Duclair był mecz przeciwko Anaheim Ducks, czyli drużynie, z którą Arizona Coyotes ponownie się zmierzy. Anthony Duclair w tamtym spotkaniu strzelił aż trzy bramki. Na pierwszego gola w tamtym meczu Duclair długo czekać nie musiał, gdyż już w trzeciej minucie meczu wpisał się na listę strzelców, a kilka minut później dołożył kolejną bramkę. Być może to był przypadek i zwyczajnie wyszedł mu tamten mecz, a być może po prostu leży mu drużyna Anaheim Ducks i znowu uda mu się strzelić gola. W Betsson jeśli się typuje na bramki zawodników, to liczy się też ewentualna dogrywka, więc jego ewentualny gol w dogrywce będzie się liczył. Duclair może znowu sprawić sporo problemów ekipie Anaheim Ducks.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bromley - Boreham
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365

Analiza:

W poszukiwaniu fajnego typu na wtorek musiałem się sporo natrudzić. Pogmerałem w internetach i znalazłem się w piątej lidze angielskiej.Spotkanie czwartego Bromley z dwudziestym Boreham.Kurs dość dobry, bo Boreham notuje ostanio niezłą wyjazdową serie, 3 remisy i zwycięstwo, a gospodarze mecz u siebie przegrali. Ale musimy uściślić fakty. Goście w trakcie owej serii nie grali z żadną drużyną która zajmowała by wyższe niz 13 miejsce ,a zwyciężyli z teamem z miejsca 21. Gospodarze zaś pokonani zostali przez wicelidera. Wcześniej zaś odnieśli u siebie pięć wygranych z rzędu. Niedawno 15.09 doszło do spotkania tych druzyn na stadionie Boreham zakończone zwycięstwem Bromley 2:3. Ostatnie dwa meczach pomiedzy tymi zespołami gdy gospodarzem było Bromley również zakończyły sie ich wygraną.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis (WTA Limoges)
Godzina : 10:00
Spotkanie : Stefanie Voegele - Lesia Tsurenko
Typ : Tsurenko wygra 2-0
Kurs : 2.25
Bukmacher : bet365
Analiza :
Dziś na rozkład wziąłem mecz WTA między wyżej wymienionymi paniami. Dlaczego taki typ? Po pierwsze : Ranking WTA, Lesia Tsurenko pomału zaczyna pukać do TOP25 a myślę, że w przyszłym sezonie to może śmiało kręcić się w okolicach 15-stki. Dużo niżej tam plasuje się Voegele, obecnie rakieta nr.122, różnica widoczna. Po drugie : Panie mają za sobą turnieje Voegele w Poitiers (ćwierćfinał), Tsurenko w Moskwie (półfinał), turnieje zupełnie innej rangi, w dodatku Tsurenko po drodze pokonywała dużo lepsze rywalki (Schmiedlowa, Kuźniecowa, Pennetta - po walkowerze) gdzie Voegele w 1/8 pokonała Flipkens, chociaż znana Belgijka była w średniawej formie. Po trzecie : Turniej rozgrywany na twardej nawierzchni, a bezpośredni bilans między obiema damami wynosi 4-0 na korzyść Tsurenko, w dodatku 2 z nich to właśnie korty twarde. Dlatego uważam, że Tsurenko nie tylko powinna wygrać, ale powinna wygrać do 0. Jedyny czynnikiem który może świerzbić palce przed wciśnięciem &quot;zagraj&quot; jest fakt, że ostanie mecze grały dwa tygodnie temu, zawodniczki mogły się trochę roztrenować, i to może być mecz z masą błędów, nie mniej i tak uważam, Lesię za zdecydowaną faworytkę. A że kurs jest bardzo wysoki (sam win na Ukrainkę to 1.50) to parę zaskórniaków można wyciągnąć z depozytu i to zagrać. Oczywiście na swoją odpowiedzialność. ????
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom