>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.11.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 10. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA MLS play-off
Godzina: 1:30
Spotkanie: Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake
Typ: 2 DNB
Kurs: 4,75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Oferta na poniedziałek nie jest zbyt bogata, dlatego też zdecydowałem się na zabawienie z amerykańską ligą.
Zainteresował mnie kurs jaki jest wystawiony na gości. Wszystko rozumiem, ale poza tym, że LA grają u siebie to innych większych argumentów na takie faworyzowanie gospodarzy nie znalazłem. Tym bardziej, ze Real jest ubiegłorocznym finalistą rozgrywek, a składy obu drużyn na papierze wyglądają podobnie.
Sezon zasadniczy zakończyli po sąsiedzku. Gospodarze 2 miejsce, zaś goście 3 lokata. Po 34 kolejkach różniło ich tylko 5 punktów.
W pierwszym meczu zdecydowaną przewagę miał Real 16 sytuacji bramkowych i 6 celnych strzałów, natomiast Galaxy tylko 3 akcje z 1 strzałem w światło bramki. Przypadek? własne boisko?, a może poprostu Real jest lepszy?
W ostatnich meczach można zauwarzyc zadyszkę drużyny gospodarzy, za to goście zanotowali parę dobrych spotkań. Salt Lake gorzej gra na wyjazdach, ale w rewanżowym meczu liczę na pełną mobilizację.
H2H w cale nie przekreśla szans gości, potrafią toczyc wyrównane pojedynki ze swoimi dzisiejszymi rywalami.
Na koniec dodam, iż w zeszłym sezonie to właśnie Real wyszedł zwycięsko z rywalizacji o finał konferencji, z tym, że losy roztrzygnęły się na bosikach gospodarzy.
Po takim kursie warto zaryzykowac, ponieważ nie widac tutaj tak dużej różnicy klas.
Powodzenia!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Argentyna
Spotkanie : Velez-River Plate
Typ: velez 1 golem
Kurs 5.50
Bet 365
Godz; 01:30
Analiza:​
Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym lider River Plate pojedzie na trudne spotkanie wyjazdowe do Velez Sarsfield który obecnie znajduje się na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji i do tej pory na tym stadionie Velez Sarsfield nie przegrał ani jednego spotkania 4 razy zwyciężył i dwukrotnie dzielił się punktami, River Plate natomiast na wyjeździe też jeszcze nie doznało porażki, wiec zapowiada nam się tutaj bardzo interesujące spotkania w którym moim zdanim większe szanse na 3 punkty będzie miała ekipa gospodarzy , która jest bardziej wypoczeta niż River , które gra co 3 , 4 dni, ponieważ walczy też w rozgrywkach Copa Sudamerica, dwa dni temu River grało spotkanie zaległe z Estudiantes wygrało tam 3:2,ale w tym spotkaniu postawiłbym na ekipę gospodarzy , która w spotkaniach na swoim terenie potrafi stworzyć sobie co najmniej kilka dogodnych sytuacji podbramkowych , mam nadzieję że nie sparaliżuję ich fakt że zagrają tutaj z liderem,ale w ekipie gosci obawy powinny się znaleźc ponieważ an tym stadionie gra się im bardzo cięzko, bowiem nie wygrali tutaj od 6 lat, myślę że jutro też to nie nastąpi.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-Masters Londyn Deble
Godzina: 13:00
Spotkanie: Peya/Soares-Rojer/Tecau
Typ: 2
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Patrząc na ranking można by pomyśleć, że Peyki to faworyci. Ale tak w ogóle nie jest. To Rojery prezentują ostatnio znacznie lepszą formą i to są wyraźni faworyci tego pojedynku. Ale po kolei.
Para brazylijsko-austriacka gra ostatnio kompletny piach. Inaczej się nie da pisać, ich gra to dno i myślę, że ciężko to zmienić w dwa tygodnie. Po US Open rozegrali oni 6 spotkań z czego 5 przegrali. To ewidentnie pokazuje ich formę. W hali mają przepiękną serię 0/3, gdzie przegrywali gładko 0:2 z parą Melzer/Petchner, to jeszcze dałoby się jakoś zrozumieć, jednak następnie ulegli parze Mayer/Sousa, gdzie po pierwszym wygranym secie opadli z sił, stracili druga partię w stosunku 1-6 oraz meczowego tb 7-10. Kulminacją była porażka z typowymi ziemniakami w Paryżu. Polegli z nimi 0:2(4-6,6-7), co pokazało na jakim dnie w tym momencie ta para się znajduje. Występy w Londynie zawdzięczają regularności do czasu US Open. W każdym turnieju przechodzili pierwszą rundę, a często dochodzili do późniejszych faz. Ostatnio tego zabrakło, pierwsza runda każdego turnieju przerastała ich możliwości.
Sytuacja pary rumuńsko-holenderskiej jest diametralnie inna. Para ta prezentuje ostatnio doskonałą formę. Zwycięstwa w Shenzhen, Pekinie, Walencii oraz półfinał w Mastersie w Paryżu pokazują rewelacyjne wyniki. Nie wzięły się one znikąd. Rojery bazują głównie na swoim mocnym serwisie, jak już tutaj wiele razy pisałem, rzadko tracą własne podanie. Obaj zawodnicy uzupełniają się, gdy jeden dobrze serwuje, drugi robi swoją robotę pod siatką. Na hali idzie im w tym roku super, świadczy o tym statystyka 12/3, z czego 6/2 na jesieni.
Podsumowując, uważam, że kluczowym argumentem w tym spotkaniu będzie forma obu teamów ostatnimi czasy. Rojery są na fali i powinni zdecydowanie ograć swoich przeciwników, którzy pewnie myślą już o wakacjach i odpoczynku po tym długim, męczącym sezonie
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 5

ulan32

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ: suma pkt. powyżej 212
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obydwie drużyny są druzynami ofensymi i na te spotkanie wyjdą w swoich najsilniejszych składach. Ostatnie spotkania kończyły śie znacznie wyższą sumą punktów .
kiepska analiza
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Detroit Pistons - Utah Jazz
Typ: 2(wliczając dogrywkę)
Kurs: 2.49
Bukmacher: Pinnacle Sports
O połnocy rozpocznie się starcie Detroit Pistons i Utah Jazz. Obydwa te zespoły wygrały dotychczas 2 spotkania, przegrywając odpowiednio 3 i 4. Stawiam na Jazz, ponieważ mieli trudniejszy terminarz i prezentowali się dobrze w starciach z mocnymi rywalami, wygrywając z wzmocnionymi latem Cavaliers i zawsze groźnymi Suns czy też minimalnie przegrywając z Los Angeles Clippers. Pistons ostatnio wygrali co prawda kolejno z Knicks i Bucks, jednak poprzednie porażki z Nuggets czy Timberwolves, zespołami w mojej opinii na podobnym poziomie lub nawet słabszymi niż Jazz zachęcają mnie do postawienia na Jazzmanów w tym meczu. Pistons co prawda dobrze grają u siebie, jednak ostatnio grali tam ze słabeuszami, a gdy do Detroit przyjechała nieco mocniejsza ekipa Nets to doznali wyraźnej porażki. Uważam, że będzie to wyrównane spotkanie a o zwycięstwie zadecydują detale, albo i sama końcówka, wierze jednak w zespół ze stanu Utah.
✅149
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damian678 30

damian678

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka
Godzina:eek:ne:00
Spotkanie:Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
Typ:Toronto Raptors handicap -9.5
Kurs:1.52
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj w nocy kolejna dawka koszykarskich emocji. Wybrałem sobie spotkanie mojej ulubionej drużyny z NBA czyli, Toronto Raptors z, trzeba przyznać outsiderem tej ligi, Philadelphia 76ers. Zacznijmy od drużyny gości. Jak każdy wie, Sixers nie są to wymagający rywale. Do tej pory na 6 meczów, zaliczyli 6 porażek co nie może zbytnio dziwić. Brak tej drużynie lidera, kogoś kto mógłby ich pociągnąc. Co prawda jest jedno nazwisko. Wroten w ostatnich 4 meczach zdobywał po minimum 20pkt, ale co z tego jeżeli nikt mu nie pomoże w zdobywaniu punktów? Wroten sam cudów nie zdziała. Jezeli mowa o cudach, to osatni mecz Sixers o mały włos a by sprawili naprawde wielką sensacje, wygrywając z Chicago. Jednakże Bulls nie pozwolili na to aby im zabrano punkty. Philadelphia raczej nie powinna stworzyć większych problemów tej nocy Dinozaurom. Toronto, lider Konferencji Wschodniej, u siebie jest nie do zatrzymania. Bilans 5-1 mówi sam za siebie, choć to dopiero poczatek sezonu, i Raptors nie mieli poważnych przeciwników jak do tej pory, co nie oznacza ze można ich zlekceważyc. To jest juz inna druzyna niz ta z przed roku walcząca w Play-Offach z Brooklynem. Bardziej doswiadczona, i co najważniejsze skład wydaje sie bardziej wyrównany niz przed rokiem. Zatem, handicap 10-cio punktówy, powinnien siąść bez problemów. Zycze
Powodzenia ! jeśli pomogłem daj ++++ motywuje mnie to do dalszej pracy
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Viasat Sport Division )
Spotkanie: Viborg F.F. - AC Horsens
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Danii gdzie odbywa się 16 kolejka ligowa tamtejszej Viasat Sport Division.
Viborg F.F. rozegrał w tym sezonie ligowym 15 spotkań w których zdobył 30 punktów po 8 zwycięstwach, 6 remisach oraz 1 porażce co daje obecnie 3 pozycję w tabeli duńskiej Viasat Sport Division, bilans bramek 23-10.
AC Horsens zdobyło 22 oczka w swoich 15 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 21-17.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 8 razy zdobywając 14 oczek po 3 wygranych oraz 5 remisach, bilans bramkowy na swoim Energi Viborg Arena 12-5.
Goście zdobyli 11 punktów w swoich 7 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 2 przegranych, bilans bramek w delegacjach 8-6.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tym sezonie ligowym grają nieźle a w ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi zespołami w mieście Viborg o ligowe oczka gospodarze lepsi byli 3 razy, 2 razy padały remisy oraz raz 3 oczka pojechały do miasta Horsens, bilans bramek w tamtych meczach 7-6 na korzyść Viborg F.F..
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Viborg Fodsports Forening w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze tak u siebie jak i na wyjazdach chcąc powrócić w szeregi najwyższej duńskiej Superligi i do tego u siebie w tym sezonie pokonywali już dobrze grających wyjazdowiczów takich jak Aarhus oraz Lyngby a Alliance Club Horsens w tym sezonie nieźle ale na wyjeździe z tak grającą drużyną gospodarzy mają bardzo malutką szansę na powodzenie i moim zdaniem 3 oczka zostana na Energi Viborg Arena.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
0:00
New York Rangers - Edmonton Oilers
Rangers &#39;reg time
|1.80|
Betsson !
Strażnicy po całkiem udanym wczorajszym meczu, wystąpią już na swojej tafli z bardzo chimeryczną drużyną, totalnie bez pomysłu na cokolwiek, aby mogli wspiąć się na wyższe miejsca w tabeli. Wiadomo, nie od dziś że po drugiej stronie zabraknie lidera tej jakże drużyny Halla. Zawodnika, który na pewno się wyróżnia swoją techniką od pozostałych zawodników i na pewno zawziętością. Strażnicy przed swoją publicznością już nie raz byli właśnie pokonywani przez Oilers, ale to były zawsze bardzo dla nich ciężkie przeprawy i niestety lekceważąco podchodząc do sprawy był taki wynik a nie inny. Wczoraj mieli mecz prawie na widelcu, ale Liście postawili jasno w tym meczu cel i rozegrali znacznie lepsze zawody od Rangers. Nash, na pewno gra lepiej niż w sezonie ubiegłym i na niego większość zawodników liczy, łącznie ze sztabem. Nie zdziwię się jeśli dziś coś strzeli, ale nie zamierzam postawić na niego jakiejkolwiek złotówki, bo zwykle zawodnicy tej większej rangi, z drużynami pokroju Oilers, są bardziej &#39;&#39;asystami&#39;&#39; Pomimo, że gram w regulaminowym czasie wydaję mi się, że to Strażnicy będą dziś grali pierwsze skrzypce i oni będą dyktować warunki w meczu. Między słupkami gości, zobaczymy zawodnika o nazwisku Fasth, nie chcę zbliżać za bardzo jego wyników ale nie są zbyt obiecujące, a na pewno to nazwisko jest dobrze znane Strażnikom, bo wielokrotnie jest pokonywane właśnie przez nich. Cóż, mecz wydaję się na pozór łatwy, bo Oilers jak ja to mówię to jeźdźcy bez głowy, ale jak tylko gospodarze podejdą do tego poważnie, bo taką mam nadzieję to mecz zamkną w 60minutach.
⛔100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Masters Londyn
Godzina: 15:00
Spotkanie: T.Berdych - S.Wawrinka
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet
Jutro o godzinie 15 odbędzie się mecz 4 rakiety świata Szwajcara Wawrinkii kontra 7 rakiety Czecha Berdycha. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie bo według mnie zadecyduje kto z nich być może zagra w półfinale.Bo grupa jest niezwykle ciekawa oprócz wspominanych graczy jest fenomenalny i według wielu faworyt do zwycięstwa numer jeden Serb Djokovic i zwycięzca tegorocznego US Open Chorwat Cilic.Między tą trójką czyli Berdych , Wawrinka i Cilic rozegra się walka o półfinał.
W tamtym roku obaj gral w Mastersie gdzie górą był Szwajcar wygrywając 2:1. H2H 9:5 dla Wawrinki.Większość pojedynków kończyło się w 3 setach nie licząc szlemów.Szwajcar jeden z najlepszych jednoręcznych beckhendów na świecie i bajeczna technika porównywala przez niektórych do Federera , Czech świetny mocny serwis i zabójczo precyzyjny forhend.Zapowiada się niezwykłe widowisko_Oby trzy setowe bo ciężko wskazać faworyta, ale po cichu liczę na Staśka Wawrinkę ????
POLECAM !!!
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Mexico Apertura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Guadalajara - Tigres
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Szczerze powiedziawszy nie wiem czemu kursy spadają na gospodarzy. To jedna z najsłabszych druzyn tej ligi, zdobyła ponad 2x mniej punktów niż Tigres, a mimo to przystępuje teraz do meczu w roli faworyta. Fakt, Tigres nie wygrało od dawna na tym terenie, ale w tym sezonie gospodarze są naprawde słabi, a Tigres nie przegrało jeszcze meczu na wyjezdzie - i nie sądze by sie na to zanosiło, poniewaz nie przegrali od 14 wrzesnia. Guadalajara podchodzi do meczów defensywnie, lub skrajnie otwarcie i wtedy przegrywają bardzo wysoko. Jesli nie, to 0:0, 0:1, takie wyniki często &#39;osiągają&#39;. Dlatego moim zdaniem mecz zakręci się w okolicach remisu, ale skromnym faworytem jednak będą goście.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja-MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Krasnaya Armiya - Amurskie Tigry
Typ: Krasnaya Armiya(-2,5)
Kurs: 1.57
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Na dzisiaj spotkanie z rosyjskiej ligi MHL, spotkają się zespoły Krasnaya Armiya i Amurskie Tigry. Zespoły z przeciwnych biegunów tabeli, gospodarze zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli z małą stratą do czołówki, natomiast goście to typowi chłopcy do lania, szczególnie grając z zespołami z czołówki takimi jak Krasnaya Armiya. Zespół gości zdecydowanie odstaje od reszty drużyn a w całym dotychczasowym sezonie wygrał zaledwie 5 spotkań na 25 rozegranych,a stosunek bramek 45:113 świadczy o bardzo słabej obronie &quot;Tygrysów&quot;. Odzwierciedlenie tego stanu rzeczy miało wczorajsze pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami które Krasnaya Armiya rozstrzygnęła na swoją korzyść w stosunku 8:0. W dzisiejszym spotkaniu nie można się spodziewać innego rezultatu niż kolejne wysokie zwycięstwo gospodarzy, a mój typ, że będzie to wygrana co najmniej trzema bramkami to najniższy wymiar kary. Wcześniej wspominałem, że goście z drużynami z czołówki grając w tym sezonie zawsze dostawali baty więc wypada to potwierdzić wynikami. Więc po kolei, z pierwszym obecnie w tabeli zespołem Loko 0:9, trzecim w tabeli Almaz 0:8, piątym w tabeli Atlanty 0;7 i 2:6... Więc nie można się spodziewać żadnej metamorfozy i goście dostaną jutro również baty.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chronic83 102

chronic83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Oklahoma Thunder - Sacramento Kings
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy chyba oszaleli albo ja o czymś nie wiem. Według wszystkich mi znanych źródeł w Sacramento wszyscy zdrowi, drużyna gra najlepszy basket od lat, a na przeciw 8 zawodników z Oklahomy i kurs 1.71! Ten mecz to dla mnie pewna wygrana gości, którzy przede wszystkim mają pełny skład do dyspozycji. Poza tym Cousins gra na razie jak prawdziwy lider i widać, ze treningi z Shaqiem przynoszą rezultaty. Rudy Gay gra na razie drugie skrzypce, Collison robi zdecydowanie lepszą robotę niż samolubny Thomas w zeszłym sezonie, zespół jest młody i głodny sukcesów. Oklahoma nie będzie dziś równorzędnym przeciwnikiem dla rozpędzonych Kings. Powodzenia!
Zły zapis
⛔100
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsza noc, to znakomita okazja na przełamanie dla Bryłek z Denver, do ich składu powraca dwóch bardzo ważnych zawodników, w tym bez wątpienia ich lider i zarazem najlepszy gracz - Ty Lawson, topowy rozgrywający ligi NBA, a na dodatek bardzo solidny podkoszowy, a zarazem były gracz Smug - J.J. Hickson.
Kurs 4.50 na Nuggets to jawna kpina ze strony bukmacherów, Bryłki z Denver nie zaliczyły na pewno idealnego startu, a wręcz tragiczny, ale 4 porażki z rzędu jak na drużynę z takim potencjałem to zdecydowanie zbyt wiele, okazja na przełamanie jest doprawdy idealna, bo Blazers są tak jakby b2b, a na dodatek są z pewnością podłamani bo przeważali praktycznie cały mecz przeciwko Clippersom z Los Angeles, a mimo to ostatecznie schodzili z parkietu pokonani.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Helsinki challenger, 1. round, indoors
Godzina: 16:00
Spotkanie: Puetz Tim - Berankis Ricardas
Typ: BERANKIS DW 2:0
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Puetz( 186 ATP) w tym roku na hali bilans 21/10 , a cały sezon licząc wszystkie nawierzchnie to 37/22 .
Ostatnio grał w Ortisei gdzie w 1rundzie pokonał włocha Gaio ( 301 ATP) 2:0 i nic w tej wygranej nie ma szczególnego . Następnie przegrał w R16 z czechem Hernychem 2:0 gdzie zanotowali w dwóch setach łącznie 26 gemów .
Berankis (95 ATP)w tym roku na hali 20/8 , a cały sezon to 53/27 , ostatnio grywał w Mouilleron-Le-Captif gdzie dotarł do ćwierćfinału .
Ten turniej zaczął od pewnego zwycięstwa nad rosjaninem Baluda (391 ATP) wygrywając 2:0 i tracąc w sumie 4 gemy , nastepnie w R16 wygrał z Bemelmansem (174 ATP) 2:1 i turniej skonczył w QF odpadając z Herbertem (108 ATP) przegrywając w dwóch setach .
Panowie spotkali się raz i to było w tym roku w kwalifikacjach to French Open , górą wtedy był Berankis który wygrał w dwóch setach , dzis licze na powtórke z tej rozrywki , jedynie co dzis mamy innego to nawierzchnia i gra w hali ale sądze , że to nie będzie przeszkadzać .
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Helsinki
10.11 13:00
Damir Dzumhur - Aldin Setkić
typ: 2-0
2,37
Bet365
Analiza
Rozpoczynamy kolejne turnieje challengerowe, podczas gdy w Londynie rozgrywany jest turniej Masters, w Helsinkach jednak numer 4 turnieju, Damir Dzumhur zagra z Aldinem Setkicem. Mozna powiedzieć, że będzie to pojedynek &quot;na przełamanie&quot;. Obaj panowie bowiem spisuja sie w ostatnim czasie zle. Zacznijmy od Setkica, który ostatni turniejowy triumf zaliczyl w Izmirze, grubo ponad miesiac temu, nad młodym Rosjaninem, Baludą. Ostatnie porażki Bośniaka jednak chluby mu nie przynoszą, przegrywał kolejno z Marchenko, Cecchinato i Sorensenem. Również Dzumhur nie spisuje się ostatnio najlepiej, potrafił on jednak zaliczyć cwiercfinał turnieju w Genewie, po wygranych z Berrerem i Dustovem. Wydaje się więc że to Damir znajduje się w nieco lepszej dyspozycji od swojego dzisiejszego rywala. W moim odczuciu również jest to zawodnik o większych umiejętnościach oraz dużo bardziej regularny od Setkica, co powinno przechylić dziś szalę zwycięstwa na jego korzyść. Więcej argumentów ma po swojej stronie Damir i ku niemu kieruje swój dzisiejszy typ.
⛔100
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosyjska MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Khanty-Mansijsk - Junior Kurgan
Typ: Khanty-Mansijsk -2.5 handicap
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam serdecznie. W dzisiejszym meczu wyczuwam pewniaka, ponieważ Junior Kurgan na wyjazdach gra naprawdę źle. Ostatnie 5 spotkań przegranych, w tym jedno po dogrywce ze średniakiem z dolnej części tabeli. 3 z 4 pozostałych spotkań na wyjeździe Kurgan przegrywało różnicą 3 lub więcej goli, co właśnie sugeruje dzisiejszy wynik. Natomiast Mamonty wygrali 4 ostatnie spotkania, różnicą 2-4 goli. Są na 3 miejscu w tabeli i są naprawdę w dobrej formie. Pikanterii dodaje H2H obu drużyn. Mamonty ostatnie 4 mecze u siebie z Kurganem wygrywali: 5-1, 6-2, 3-2, 6-2. Na wyjeździe natomiast Mamonty wygrali 7-3. Polecam ten typ.
✅95
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie:Rio Ave-Academica
Typ:X
Kurs:3.40
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Zapraszam na mecz konczacy 11 kolejke ligi portugalskiej, w ktorym Rio Ave podejmie na wlasnym stadionie Academice. Na wstepie zaznacze, ze swoj typ popieram tylko i wylacznie na statystykach i jesli go grac to raczej za drobne. W ostatnich 5 meczach na stadionie Rio Ave miedzy tymi zespolami to az 4 remisy i jedynie jedno zwyciestwo gospodarzy (z czego to jedno zwyciestwo nie bylo w lidze tylko innych rozgrywkach). Rio Ave jest obecnia na 8 miejscu w tabeli, natomiast Academica na 14 z 6 punktowa strata do gospodarzy. Moja uwage zwrocilo rowniez to, ze Academica w tym sezonie z 9 ligowych potyczek zremisowala, az 5. Aspekt umiejetnosci napewno jest tutaj po stronie gospodarzy, ale Rio musialo grac w czwartek mecz LE, podczas kiedy goscie mogli sie regenorowac i zbierac sily przed najblizszym ligowym spotkaniem co z pewnoscia tez w jakims stopniu wplynie na koncowy rezultat. Powodzenia.
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: AS Nancy-Lorraine - US Créteil-Lusitanos
Typ: 1/1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz kończący 14. kolejkę drugiej ligi francuskiej, w którym spotykają się zespoły Nancy i Créteil. Gospodarze na 4. miejscu w tabeli z bilansem 6-6-1 przy dzisiejszej wygranej mogą awansować na drugie miejsce i zrównać się punktami z liderem Brest. A okazja do tego jest naprawdę dobra, ponieważ podejmują u siebie Créteil, 17. zespół w tabeli, który jeszcze w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe. Na 7 rozegranych meczów na wyjazdach zdobyli tylko 4 punkty, 4-krotnie remisując. Mimo, że gospodarze są osłabieni brakiem środkowego obrońcy Joëla Sami, który pauzuje za czerwoną kartkę, to nie liczyłbym tutaj na wynik inny niż zwycięstwo gospodarzy. Liczę więc na min. 1 bramkę w pierwszej połowie strzeloną przez zespół Nancy i kontrolowanie meczu do końca. Powodzenia! ;) ⛔100
 
binias 15

binias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -1st Division, Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Viborg FF - AC Horsens
Typ: Zespół Viborg FF wygra do 0
Kurs: 3,20
Bukmacher: bwin.com
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz pierwszej dywizji ligi duńskiej, Viborg FF dobrze grający u siebie podejmie Horsens. Przewiduję wynik 2-0 , jak wcześniej wspomniałem Viborg przed własną publicznościa spisuje sie dobrze, ostatnie zwyciestwo 3-0 jest tego dowodem, smaczku dodaje kurs.. 3,20, który napewno jest godny uwagi.

Pozdrawiam
Binias
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom