>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.11.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores: Kobiety
Godzina: 14:00
Spotkanie: Vitoria das Tabocas - Formas Intimas
Typ: over 2,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nigdy nie jest za późno, by rozpocząć zabawę w Typach Dnia. Na pierwszy ogień spotkanie bardzo pewne, bo Copa Libertadores Femenina. Kobieca piłka to kopalnia kontrowersyjnych kursów i przesadzonych linii. Przed nami mecz o awans z grupy C. Do tej pory w turnieju rozegrano trzynaście spotkań. Ile z nich zakończyło się powyżej 2,5 bramki w meczu? 13! Obie ekipy na podobnym poziomie - wygrana z kopciuszkiem i przegrana z faworytem grupy Cerro Porteño. Niemniej jednak ktoś musi awansować - Acadêmica Vitória (1-3 z CP i 4-0 z Rocafuente) czy Formas Intimas (1-2 z CP i 3-0 z Rocafuente)? Raczej Ci drudzy, ale jedno jest pewne - bramek tu będzie multum. Poziom defensywy kobiet w południowoamerykańskiej lidze pozostawia sporo do życzenia i miejmy nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie najlepszym przykładem właśnie takiej gry. Charakter meczu (bój o awans) tylko nadaje rangi temu wydarzeniu i pokazuje, że nie będziemy świadkami nudnych przestojów w grze, a konsekwentnych ataków z obu stron. Gdyby był to mecz o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot; - wstrzymałbym się z popieraniem tego typu. Jednak stawką jest gra w fazie pucharowej i nie będzie miejsca na odpuszczanie. Jako dopełnienie słabej analizy wrzucam w tym poście mój kupon, zagrana trochę mniej bezpieczna opcja po lepszym kursie. Niemniej jednak nie wiem co musiałoby się stać, żeby taki zakład nie wszedł, bo linia 2,5 to gruba przesada.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Piłka NożnaDania 2 liga
Godzina 19.00
Viborg – Horsens
Typ : Viborg
Kurs : 1.91
Bukmacher : William Hill
Ostatnio trochę plecy zaliczam, ale będę konsekwentny i po raz kolejny zapraszam do Danii, tym razem do 2 ligi tego kraju.
Viborg to spadkowicz w poprzednim sezonie, który jak na razie pokazuje, że nie chce długo przebywać na „wygnaniu”. Po 15 kolejkach 30 punktów i trzecie miejsce, ale różnice sa bardzo minimalne do pierwszego miejsca. Ostatnio na własnym boisku wygrali 3-0 z AGF Aarhus, a to pokazuję, jaką siła dysponuje ta drużyna, bo mimo, ze Aarhus jest niżej w tabeli i ma na razie 12 punktów straty do lidera to dla mnie ta drużyn jest pewniakiem, co do powrotu do ligi. Tak wiec wygranie z nimi w takich rozmiarach musi budzić szacunek. Dzisiaj jak czytam drużyna ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, a to jest wydarzenie, bo ostatnio zazwyczaj ktoś by kontuzjowany lub zawieszony.
Horsens w sumie również należy do drużyn które są wymieniane w roli faworyta ligi, ale
Dla mnie trochę zbyt dużo głupich strat punktów w meczach z zespołami z górnej połowki tabeli. Dzisiaj tez kilka nieobecności w zespole, a najważniejszymi informacjami tutaj to brak dwóch podstawowych obrońców Sonni Nattestad i Mathias Nielsen, którzy są zawieszeni za kartki.
Reasumujac:
Po wygraniu z AGF na pewno morale i nastroje są na bardzo wysokim pozytywnym poziomie. Zespół ma możliwości i przede wszystkim pomysł na grę. Własne boisko i braki u gości powinny dodatkowo być jeszcze dla nich handicapem tutaj i naprawdę trudno się przyczepić do zakładu na wygraną gospodarzy.
Powtórzony typ
⛔100
 
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Litwa A Lyga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Trakai - Ekranas
Typ: 2
Kurs: 13,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj krótko, bo przyznam szczerze, opieram swój typ wyłącznie na statystykach, kursie i przeczuciu. W dzisiejszym spotkaniu zamykającym 34. kolejkę litewskiej A Lyga spotkają się zespoły Trakai i Ekranasa. Te dwa zespoły sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli (odpowiednio 5 i 6 miejsce), aczkolwiek różnica punktowa jest między Trakai i Ekranasem dosyć znaczna, bo wynosi 12 pkt. Zostały do rozegrania jeszcze dwie kolejki i zespół Trakai ma realne szanse na awans do pucharów. Ale czy na pewno chce? Ostatnie 4 spotkania to pasmo upokarzających porażek. O ile wyjazdowe porażki z liderem Zalgirisem i 3 w tabeli Atlantasem można wytłumaczyć, o tyle przegrane u siebie spotkanie z Suduva 1-3 (bezpośrednim rywalem do awansu) czy wyjazdowe z 8 w tabeli Siauliai mogą świadczyć albo o kryzysie drużyny i ewidentnie słabszej formie albo co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne niechęci awansu do pucharów. Wiadomo, że biedniejsze kluby w słabszych ligach czasami nie chcą awansować do pucharów, bo wiąże się to dla nich z dodatkowymi kosztami.
Ekranas teoretycznie o nic nie walczy, ma zaklepaną 6 pozycję na koniec sezonu. Aczkolwiek ich forma z końca sezonu nie jest zła, a drużyna pokazuje, że chce zdobyć punkty do końca. Wyjazdowy bilans Ekranasu nie jest najgorszy 5-4-7. Również H2H pomiędzy tymi drużynami pokazuje, że różnicy między oboma team&#39;ami jest niewielka: 1 zwycięstwo Trakai, 1 Ekranasu i jeden remis.
Przy proponowanym kursie myślę, że warto zagrać to wydarzenie.
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ Czechy 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trebic - Kadan
Typ: under 4.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Dziś postanowiłem postawić na mecz z górnej części tabeli miedzy drugą a szóstą drużyną w lidze. Wiele wskazuje na to, że ta opcja zakładu wydaje się wysoce prawdopodobna. Trebic to najbardziej uporządkowana drużyna w lidze biorąc pod uwagę ich wyniki. Wygrywają wysoko ze słabeuszami ligowymi a jeżeli przegrywają to po wyrównanych pojedynkach z drużynami o porównywalnym do nich, poziome gry. Dziś zmierzą się własnie z taką drużyna. W dużym skrócie, ich statystyka bramek na własnej tafli wygląda zadowalająco, gdyż mało tracą a sporo strzelają. Kiedy jednak grają z wyrównanym przeciwnikiem obierają inną strategie gry i ograniczają sie do wypracowania spokojnej przewagi, strzeleniu kilku bramek i utrzymaniu wyniku. Kadan natomiast na wyjazdach posiada najniższy bilans bramkowy w lidze. podchodząc to teoretycznie lepszego rywala, skupi się przede wszystkim na defensywie. W tym meczu nie spodziewam się festiwalu goli, zwłaszcza, że zawsze ich mecze między sobą kończyły się małą ilością bramek.
✅135
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - TBL
Godz: 18:30
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard
Typ: Turów -25,5
Kurs: 2,22
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na zakończenie kolejki w TBL, obrońca tytułu zagra z drużyną, która od kilku sezonów kończy rozgrywki w dolnej połowie tabeli. Nie ma co tutaj wiele pisać, obie drużyny dzieli przepaść. Polpharma często potrafi nawiązać równorzędną walkę ze średniakami, a mecze z czołówką zazwyczaj kończą się klęskami nawet +30 pkt, a już zwłaszcza na wyjeździe. Z Turowem jest różnie, potrafią pewnie wygrać z drużyną z top4, by później męczyć się z outsiderami ligi. Dziś jednak stawiam na ich pewne zwycięstwo ze słabą Polpharmą, dodatkowo podbudowani po zwycięstwie nad Bayernem w Eurolidze powinni urządzić sobie dzisiaj zabawę i poprawić statystyki. Myślę, że bardzo prawdopodobne jest tutaj zwycięstwo 30+, więc taki kurs, przy takiej linii mnie satysfakcjonuje i polecam to do gry.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga 2
Godzina: 20:15
Spotkanie: 1860 Monachium - Dusseldorf
Typ: 1860 Monachium lub Remis
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy 1860 Monachium - Dusseldorf. Niestety w dzisiejszej poniedziałkowej ofercie nie znalazłem nic bardziej interesującego :/ wracając do typu, postanowiłem zagrać tutaj z podpórką na remis, stad też tak niewielki kurs, jednak zagram większą stawką i jak dobrze pójdzie to kolejna dniówka wpadnie w kieszeń ????
Dlaczego taki typ ?? gospodarze się troszkę przebudzili, i chyba w końcu zrozumieli, że potrzebne są im punkty ! te przebudzenie można było zauważyć w ich ostatnim meczu przeciwko Bochum. Jeśli chodzi o gości dzisiejszego spotkania, to zastanawiam się jakim cudem przez tak długi okres czasu nie odniesli porażki ... ich gra w niczym nie zachwyca :/ typowe przeciętniaki z masą szczęścia jak dla mnie :/
Pozdrawiam
⛔100
 
lizak335 5

lizak335

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Viasat Sport Division )
Spotkanie: Viborg F.F. - AC Horsens
Typ: over + 2.5
Kurs: 1.80
Godzina: 19.00
Bukmacher:
Analiza:
Trudno mi osobiście wyznaczyć faworyta w tym spotkaniu.Skłaniam się ku remisowi 2:2. Zaniżam jednak swój typ do +2.5. Pazerność czasami wychodzi bokiem;)
Brak bukmachera
Kiepska analiza

⛔100
 
tlok 50

tlok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Atromitos - Asteras
Typ: Obie drużyny strzelą &amp; over 2.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie pomiędzy Atormitos a Asteras. Na zwycięstwo w tym meczu mają szanse obie drużyny. Zespół Atormitosu gra bardzo nierówno. Raz przegrywa z drużynom z końca tabeli, a raz wygrywa z drużyną z początku tabeli, jednakże u siebie raczej nie przegrywają. Zespół dzisiejszych gości gra trochę równiej i według mnie lepiej. Jak spojrzymy na statystykę bezpośrednich starć między tymi drużynami, to w ostatnich spotkaniach najczęściej triumfował gospodarz. Jednakże patrząc na aktualną formę tych drużyn, trudno wytypować zwycięzcę, ale sądzę, że oba zespoły będzie stać na strzelenie bramek, stąd też mój dzisiejszy typ: obie drużyny strzelą i padną przynajmniej 3 bramki w meczu.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 600,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: Rapid Bucharest - Ceahlaul
Typ: 2 HT
Kurs: 4.33
Bukmacher: WH
Obie druzyny sa na szarym koncu w tabeli wiec nie wiem co buki widza w gospodarzach ze wystawiaja ich jako faworyta po kursie 1.91. Ostatnio Rapid nie mogl sobie u siebie poradzic z CMS Iasi, ktora rowniez jest druzyna dolu tabeli wiec czemu mieliby sobie poradzic w tym meczu, tym bardziej ze Caelahuj jest lepszą ekipą od Iasi pod wzgledem strzelanych bramek. Rapid traci tyle samo ale strzela dwa razy mniej, wiec sadze ze znowu przegra do przerwy tak jak ostatnio.
⛔100
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga 2
Godzina: 20:15
Spotkanie: 1860 Monachium - Dusseldorf
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trochę bardziej odważnie niż kolega z góry. Dobry kurs na TSV którzy przywieźli ostatnio 3 pkt po wysokim 3-0 z Bochum. Czas najwyższy na zdobycie kompletu pkt u siebie,a co za tym idzie przerwanie passy spotkań bez porażki gości z Dusseldorf,która doszła już do 10 meczów,a jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy i myślę że zakończy się w tym meczu.Typ godny polecenia. Powodzenia.Pozdrawiam
⛔100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Lausanne - Servette
Typ: Remis
Kurs: 3.31
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
O godzinie 19:45 w 15 kolejce Szwajcarskiej 2 ligi zmierzą się ze sobą drużyny Lausanne oraz Servette. Gospodarze zajmują 5 pozycję z dorobkiem 22 punktów oraz bilansem bramkowym 18:14. U siebie grali 7 razy i 3 razy odnosili zwycięstwa, 2 razy remisowali oraz 2 razy przegrali strzelając łącznie 8 bramek i tracąc 6. Goście znajdują się oczko wyżej i mają na koncie 26 punktów oraz bilans bramkowy17:15. Na wyjeździe grali 7 razy i 4 razy wygrali oraz 3 razy przegrali strzelając 8 bramek i tracąc 10. W ostatniej kolejce Lausanne wygrało u siebie z Wil 1:0 a Servette wygrało na wyjeździe z Biel 0:1. Stawiam w tym meczu na remis ponieważ na 7 wyjazdowych meczy drużyny Servette w tym sezonie ani razu nie padł jeszcze remis oraz w ciągu 10 ostatnich meczy Lausanne i Servette tylko raz te drużyny remisowały. Spodziewam się wyrównanego spotkania.
⛔100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nancy - Creteil
Typ: Nancy -1,5 AH
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze są ostatnio w dobrej formie odnosząc 3 zwycięstwa i 2 remisy w ostatnich 5 meczach. U siebie drużyna Nancy gra bardzo dobrze o czym świadczy brak porażki w 7 dotychczasowych meczach u siebie. Creteil natomiast nie wygrało w tym seoznie na wyjeździe i myślę, że dziś ta passa zostanie podtrzymana. Nancy, które celuje w awans do Ligue 1 nie może pozwolić sobie na tracenie punktów z outsiderami tabeli. Creteil natomiast powinno się utrzymać w lidze, lecz punktów będą zapewne szukać w meczach u siebie z mniej wymagającymi rywalami.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia Primeira Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie:Rio Ave-Academica
Typ: Rio Ave i poniżej 2.5
Kurs:3.10
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Rio Avena 4 mecze u siebie wygrało 3, z zespołami pokroju Academici. W 2 z tych 3 wygranych było over 2,5 jednak dzisiaj do Vila do Conde przyjeżdża zespół który nie należy do tych który dużo goli traci lub strzela. ( 7:9 ) po 9 meczach ( na wyjeździe tylko 2:4). Patrząc na statystyki jak i historię meczy między oboma zespołami przewiduję 1:0 dla gospodarzy.
P.S: W obliczu małej ilości eventów w tym tygodniu polecam zrobić sobie małą przerwę która zawsze pomaga.
⛔100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nancy - Creteil
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam sympatyków piłki nożnej w wykonaniu francuskim. Dzisiaj w listopadowy poniedziałkowy wieczór postanowiłem poddać analizie mecz kończący 14 kolejkę Ligue 2. Na boisku o godzinie 20:30 zmierzą się zespoły Nancy (gospodarze) i Creteil. Jak pokazuje tabela po 13 rozegranych kolejkach faworytem tego spotkania są bez wątpienia gospodarze. Nie trudno się z tym nie zgodzić skoro na swoim koncie mają 24 punkty i bilans bramkowy 21:13 a ostatnie 5 spotkać to 3 zwycięstwa i dwa remisy. Natomiast gospodarze dzisiejszego spotkania u siebie nie stracili punktu w trzech ostatnich meczach z bilansem bramkowym 8:5. Natomiast drużyna Creteil ma nie najlepszą pozycje w tabeli bo zajmuje po 13 kolejkach dopiero 16 miejsce z dorobkiem niespełna 13 punktów. Ostatnie pięć meczy do zaledwie dwa remisy, jedno zwycięstwo i dwie porażki. Natomiast na wyjeździe w pięciu ostatnich meczach nie odnotowali zwycięstwa notując tylko trzy remisy i dwie porażki. W 13 spotkaniach stracili aż 21 bramek. Bedzie to mecz ważny dla jednej i drugiej drużyny. Gospodarze, jeżeli odniosą zwycięstwo to zrównają się punktami z liderem (Brest). Natomiast goście jeżeli przegrają to spadną na 18 miejsce w tabeli, miejsce które degraduje na koniec do niższej klasy rozgrywkowej na koniec sezony. Mimo wszystko uważam, że godpodarze wygrają 4 mecz z rzędu na własnym stadionie.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nacional B, Argentyna
Godzina: 22:15
Spotkanie: Huracan - Santamarina de Tandil
Typ: Ile padnie goli? - Więcej niż 3,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Średnia goli na mecz w lidze drużyny gospodarzy wynosi 2.14 goli, a drużyny gości 2.33 goli. Obie drużyny mają bardzo zbliżoną liczbę bramek trafianych jak i bramek traconych. Bilans gospodarzy to -2 gole, a drużyny gości +1 gol. W pierwszym meczu sezonu pomiędzy obiema drużynami padł remis 1:1. Myślę, że tym razem postrzelają trochę więcej. Obie drużyny mają jeszcze szanse na pierwszą promocyjną piątkę swojej strefy także będą walczyły o zwycięstwo.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom