>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.10.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby, Mistrzostwa Świata 2015
Godzina: 21.00
Spotkanie: Anglia - Urugwaj
Typ: Under 87.5 punktu
Kurs: 1.41
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hej, na dzisiaj mam meczyk z rugby z ostatniej kolejki grupowej z grupy A pomiędzy reprezentacjami Anglii i Urugwaju. Mecz ten nie wiele już nam w tabeli zmieni, bo ani jedni ani drudzy nie awansują do ćwierćfinału. Dla Anglii to jest katastrofa. Turniej odbywa się u nich i zawiedli kibiców. Na pewno będą chcieli wygrać to spotkanie i to zrobią. Jest pytanie jakim wynikiem? Ja tu liczę na maksymalnie 70 punktów w ich wykonaniu i z 10 w wykonaniu outsidera tej grupy Urugwaju. Ale wynik w granicach 80 punktów to bardzo optymistyczny wariant. Grając w tych mistrzostwach Anglicy maksymalnie zdobyli 35 punktów, a było to w meczu z Fidżi, a najwięcej punktów w ich meczu w sumie padło w meczu z Walią, a było to 53. Jeżeli chodzi o Urugwaj to oni najwięcej punktów zdobyli 15, a było to w meczu z Fidżi, a w sumie najwięcej punktów ich padło w meczu z Australią, a było to 68. Dzisiaj tak realnie oceniając to wynik powinien oscylować w granicy 60 punktów.
POWODZENIA!!!
✅ 41
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KW.Euro
godz:18:00
Spotkanie Norwegia-Malta
Typ: Norwegia -2
Kurs 2.30
buk williamhill
Analiza: Norwegia jest dużo lepszą drużyną niż Malta i to pokazała w tych eliminacjach.Dziś gospodarze wystarczy że wygrają i jadą na mistrzostwa Europy więc na pewno nie zaprzepaszczą już takiej szansy. Co prawda w tych eliminacjach Malta jak na siebie straciła mało goli bo tylko 13 a strzeliła 3. Gdy gra z Norwegią prawie zawsze przegrywa wysoko więc dziś myślę że będzie tak samo czyli łatwe zwycięstwo Norwegów. Obym się nie pomylił bo punkty są mi bardzo potrzebne. Mecz za niecałą godzinę...na dole ostatnie 4 mecze tych drużyn między sobą:
10.10.14 EUR Malta Norwegia 0 : 3
21.11.07 EUR Malta Norwegia 1 : 4
02.06.07 EUR Norwegia Malta 4 : 0
09.02.05 MEC Malta Norwegia 0 : 3
⛔ 100
 
S 0

sebaz22

Użytkownik
Dyscyplina Siatkówka , mistrzostwa Europy
godz:19:30
Spotkanie Polska-Słowenia
Typ: 3-0
Kurs 2.00
buk: Betclic
Witam serdecznie. Na dzisiejszy wieczór proponuję obstawić raczej pewny zakład na wygraną 3-0 dla Polski. Biorąc pod uwagę że Polska jest typowana jako faworyt turnieju, a Słowenia do trudnych rywali nie należy. Dla osób bardziej odważnych proponuje zakład 3-1 po kursie 3.10.
Pozdrawiam i życzę samych wygranych
kiepska analiza
 
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Portugalia- Puchar ligi
godz: 19:00
Spotkanie Rio Ave-Guimaraes
Typ: Rio Ave
Kurs 2.40
buk: Bet365
Analiza: Witam dzisiaj w cieniu eliminacji do mistrzostw europy, odbędzie się mecz pierwszej rundy pucharu portugali. Rio Ave zaczeło ten sezon wyjątkowo dobrze, zajmuje 3 miejsce po 7 meczach tracąc do liderujących Porto i Sportingu tylko 3 pkt. Jak wiemy Rio Ave jest nie obliczalną drużyną, która ma swoje wzloty i upadki. Wiem że Rio Ave nie odpuszcz pucharu ponieważ dwa lata temu grali w finale z Benfiką, dzięki czemu rok później grali w LE. Dziś grają z drużyną z końca tabeli ligi Guimaraes , jeszcze w tamtym sezonie byli na szczycie tabeli i grali w kwaliwikacjach do LE w których ulegli Altachowi w dwumeczu 6-2 i to już był znak że to nie ta sama drużyna co udowodnili na początku sezonu w lidze zajmując 15 miejsce z dorobkiem 6 pkt w 7 meczach.
✅ 140
 
W 4

wronek922

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KW.Euro
godz: 20:45
Spotkanie : Czechy - Turcja.
typ : Czy 2 drużyna strzeli bramkę ? TAK
Kurs : 1.31
Bukmacher : E-fortuna


Witam wszystkich ! Na dziś wybrałem spotkanie przy ulicy Diskarskiej 100 w Pradze gdzie to gospodarze Czesi podejmą bardzo groźną Turcję . Podsumujmy że Gospodarze prezentują dość solidną grę aczkolwiek popełniają wiele błędów ( przykładem jest ostatni mecz z Łotwą która prezentuje się słabo mimo to mogli nawet wygrać ! Czesi już są w Euro nie wątpliwe jest że będą chcieli wyjść z grupy na pierwszym miejscu , jednakże Turcja grająca ofensywnie będzie chciała zagrać w barażach tym samym Udowadniając że stać ich na grę na Euro Nie mają nic do stracenia więc liczę że na bramkę stać ich na pewno ! W kadrze Turcji na ostatnie dwa mecze zwracają uwagę Hakan Calhanoglu, który znakomicie radzi sobie w rozgrywkach Bundelsigi a także Arda Turan, lider tej kadry, który jednak z dobrze znanych powodów nie gra w klubie. Powodzenia ! ????
Dla Odważnych :
Turcja Wygra - remis zwrot 1,87 !
-------------------------------------------
Pomogłem + dzięki.
Nieregulaminowy bukmacher
Nieregulaminowy kurs

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje EURO, Grupa A
Spotkanie: Czechy – Turcja
Typ: over 3.5
Kurs: 3.85
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Takiego scenariusza w grupie A to się nikt nie spodziewał, Holandia to był pewniak to pierwszego miejsca, a tutaj może być mega sensacja. W tej grupie dwie rzeczy są pewne Islandia oraz Czesi mają awans. Tak więc dla Czechów dzisiejsze starcie z Turcją przed własną publicznością jakiegoś większego znaczenie nie ma, chociaż na pewno mają apetyt na pierwsze miejsce w grupie. Czesi od kilku lat to reprezentacyjna grająca otwartą piłkę, bez większych gwiazd ale tworzą naprawdę świetny kolekty szczególnie w ofensywie. Akcje płynne, szybkie, kombinacyjne nie boją się po prostu zaatakować większą ilością zawodników – tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili minimum dwóch bramek.. Myślę że w ostatnim meczu u siebie zagrają dla kibiców i z ich strony będzie to otwarta piła. Takiego kolektywu zdecydowanie nie tworzą na tyłach każdy mecz kończyli ze straconą bramką nawet Łotwa oraz Kazachstan znajdowały receptę dwukrotnie na ich defensywę. Turcja znowu ma wielkie aspiracje a znowu kończy się klapą jest jeszcze szansa na baraże ale priorytetem jest zwycięstwo w dzisiejszym starciu. Nie stoją na straconej pozycji bo ostatnio zagrali naprawdę bardzo dobre zawody z Holandią wygrywając 3:0. Ich problemem jest jednak stabilizacja bo trzy dni przed tym zwycięstwem nie potrafili wygrać ze słabą Łotwą u siebie zaledwie remisując 1:1. Potencjał tej ekipy na pewno drzemie w ataku Ardan Turan oraz Çalhanoğlu to dwie gwiazdy których nie trzeba przedstawiać, do tego dochodzą bardzo solidni gracze z rodzimej ligi jak Yılmaz czy Bulut, w tym zestawieniu brakuje im jednak odpowiedniej jakości w defensywie, oparta na graczach najmocniejszych ekip Tureckich ale te mocarzami w defensywie nie są szczególnie jak popatrzymy na Europejskiej Puchary gdzie rzadziej prowadzą grą niż w lidze. Czesi na luzie ze swoją taktyką plus konieczność wywalczenia trzech punktów przez Turcję to pachnie po prostu bramkami. Pierwszy starcie tych ekip zakończyło się zwycięstwem naszych sąsiadów 1:2, w historii tych starć tylko raz nie było overa, reszta to zdecydowanie bramki.
⛔ 100
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, niemcy
Godzina: 20.30
Spotkanie: Crailsheim - Alba
Typ: Alba (-23.5)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Alba - lider tabeli i jedna z najlepszych drużyn zeszłego sezonu zmierzy się dziś z zespołem Crailsheim. w zeszłej kolejce Alba rozgromiła swoich rywali wygrywając 25 punktami z gottingen, natomiast dzisiejsi gospodarze zostali wręcz zdeklasowani przez aktualnego wicelidera Brose Baskets. Myślę iż w ten kolejce będzie podobnie.
w dotychczasowych spotkaniach (a były ich 2) 2 razy wygrała alba i było to dość wyraźnie wygrane (powyżej 20 punktów) więc liczę na powtórkę
⛔ 100
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Turcja
Typ: Kartka przed 31:00 minutą? TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Turcja rywalizuje o miejsce barażowe z Holandią i wszystko ma w swoich rękach bo to oni mają więcej punktów. Holendrzy swój mecz wygrali więc Turcja powinna odpowiedzieć tym samym co będzie bardzo ciężkie przy ich chimerycznej grze. Czesi u siebie nie odpuszczą a po potknięciu Islandii mogą wskoczyć na pozycję lidera grupy przed ostatnią kolejką. Myślę, że to może być twardy mecz od początku. Turcy powinni zagrać ostro tak jak w ostatnim z Holandią kiedy byli pod ścianą i kartek sporo nazbierali. Linią na pierwszą kartkę przed 31 minutą dość wysoka biorąc pod uwagę rangę spotkania i naprawdę warto spróbować bo moim zdaniem minuta wystawiona wysoka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom