>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.10.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 10. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30
New York Islanders - Chicago Blackhawks
Hawks OT
(1,93) Unibet
Do nowego Jorku przylecieli obrońcy Stanleya, którzy dziś będą się mierzyć z Wyspiarzami. Isles, podczas PRE_SEASON grali katastrofalnie, mecze za meczami przegrywali i ich gra nie miała tego monolitu, który jeszcze w tamtym sezonie pozwalał tej ekipie walczyć o największe trofea. Dostali się do finałów, ale nie przeszli jednak za dużo tych meczy, aby móc się postawić przeciwnikowi w finale. Jeśli dobrze mnie pamięć mnie nie myli to chyba w 1 rundzie odpadli, albo w drugiej. Przed Wyspiarzami to pierwszy mecz sezonu, a dla Jastrzębi drugi. Hawks, pierwszy mecz przegrali na swoim terenie ze Strażnikami, choć sam cały mecz nie był taki zły. Ale Rangersi to nie byle kto, najlepsza defensywa i do tego genialny penalty kill. Hawks, to ekipa szerokiego formatu, choć niestety kilku zawodników odeszło do innych drużyn, to i tak to drużyna z ogromnym doświadczeniem. Obrońcy Stanleya, zwykle nie spoczywają na laurach i nawet jak muszą gonić wynik, to nie stoją w miejscu i stają chociażby na głowie aby móc odwrócić wynik meczu. Ostatnio jak wspominałem porażka na swoich śmieciach, ale sędzia nie uznał bramki w ostatnich sekundach Toewsa, który moim zdaniem będę szczery, nie należała się zawodnikowi Blackhawks. Dzisiaj już spodziewam się wymiany ognia ze strony Hawks i choć ta ekipa nie co się różni, to jest jeszcze Hossa, Kane, Toews i kilku innych graczy którzy mają bagaż doświadczeń za sobą. Liczę przede wszystkim, że dzisiaj zagrają o niebo lepiej niż ostatnio i Wyspiarze jeszcze się nie obudzą i będą dalej grali jak w PRE_SEASON. Gram na Jastrzębi po dość atrakcyjnym kursie. Nie zraża mnie fakt, że to mecz w delegacji ale bardziej argumentem do wygrania tego meczu przez gości będzie fakt, że ostatni mecz im po prostu nie wyszedł. Konsekwencje są wyciągnięte moim zdaniem i dzisiaj zobaczymy znacznie lepszy hockey-time for Hawks. Niech Kane i spółka zrobią robotę :cool: a może ich odwiedzę po nowym roku z ukochaną.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KW.Euro
Spotkanie Norwegia-Malta
Typ: Norwegia dokładnie 3 golami
Kurs 4.70
buk Unibet
Godz:18:00/ 10/10/2015
Analiza: na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Norwegia na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Malty. Gospodarze na chwilę obecną są na drugiej pozycji z dorobkiem 16 punktów na swoim koncie , zaraz za reprezentacją Włoch, która zgromadziła dwa oczka więcej, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do wysokiego zwycięstwa w tym spotkaniu tym bardziej że musi odskoczyć drużynie Chorwacji, z która przez wysoką porażkę ma bardzo niekorzystny bilans, w pierwszym spotkaniu tych reprezentacji Norwegia na wyjeździe wygrała aż 0:3 . Goście do tej pory w 8 dotychczasowych spotkaniach zdobyli tylko 3 bramki, stracili ich aż 13 , natomiast gospodarze mają bilans 10:8. Do tej pory obie ekipy mierzyły się na przestrzeni kilku ostatnich lat ze sobą już 6 razy za kazdym razem górą byli Norwedzy , którzy wygrali wszystkie spotkania niezależnie czy grane były u siebie czy na wyjeździe a too tego łacznie zdobyli w tych spotkaniach aż 17 bramek tracąc zaledwie jednego gola, myślę ze w tej kolejce Norwegowie mogą spokojnie wysoko wygrać, biorac pod uwagę słabą formę zespołu z Malty.
⛔ 100
 
paul_trunks 27,2K

paul_trunks

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina:
09:30
Spotkanie:
Stephen Maguire v Cao Yupeng
Typ: Cao Yupeng win
Kurs:
3,00
Bukmacher:
Bet365
Stephen Maguire v Cao Yupeng
Typ: Cao Yupeng @ 3,00
Dla mnie value. Dlaczego? Ano dlatego, że Maguire od jakiegoś czasu nie przekonuje swoją grą. Na swoje ostatnie 10 pojedynków przegrywał 7 krotnie, 3 razy wygrał z jakimiś amatorami, bo przynajmniej mnie nazwiska Kerde, Trigg, Ochoiski nic nie mówią. Budowniczym brejków też w moim odczuciu nie jest, dlatego upatruję szansę młodego chińczyka.
Cao Youpeng swój ostatni pojedynek stoczył z anglikiem Liamem Highfieldem który to wbił 2 ponad 100 punktowe breaki. Azjatycki młody wilk zachował jednak zimną głowę i ostatecznie wygrał 6-2 mając 3 podejścia ponad 50 i jedno ponad 100 punktowe. Jeżeli Stephen będzie trzymał &quot;poziom&quot; jaki prezentuje w ostatnich miesiącach, to śmiało stawiam na młodego chińczyka.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Hokej
godzina: 4:35
spotkanie: Los Angeles Kings-Arizona Coyotes
typ: 1
stawka: 1.7
bukmacher: bet365
Witam serdecznie po dwóch udanych typach w tym miesiącu zaglądam do następnego.Tym razem mój wzrok zatrzymał się również na jednym z meczy Nhl.A mianowicie na meczu Kings-Kojoty .a więc zacznijmy od gospodarzy jest to dla nich drugi mecz w pierwszym przegrali grając również u siebie dostali ostre lanie od Sharksów aż 1:5 ,ale trzeba przyznać ,że drużyna Sharks od kilku sezonów nie leży drużynie Kings.A więc zacznijmy od tego,że drużyna Kings ma potencjał jeżeli chodzi o skład ma potencjał na grę w fazie 1/8 lub nawet wyżej bo gole ma kto strzelać a skład robi wrażenie np.Doughty,Gaborik,Kopitar czy Carter.Więc dlaczego taki typ? moim zdaniem o wiele lepszą drużyną jest drużyna gospodarzy mają mocny skład po drugie będą chcieli się zrewanżować kibicom za nie udany start a okazja jest ku temu wyborna bo przeciw nim staje drużyna Coyotes ,które nazwiska hokeistów nic mi nie mówią a patrząc na spotkania towarzyskie drużyna gości nie wygrała ani razu wrażenie może robić to,że zremisowali właśnie z Kingsami na ich tafli,ale jak spojrzymy to w drużynie Kings grali w większości rezerwowi hokeiści.Kończąc mój post patrząc na optymalny skład drużyny gospodarzy i na słaby start drużyny gości oraz taflę gdzie zapewne zasiądzie minimum 17 000 kibiców oraz to,że Kingsi są podrażnieni ostrym laniem z ostatniego spotkania to liczę nawet na to ,że gospodarze wygrają nawet w handicapie ja pograłem na wygraną w regulaminowym czasie gry.Pozdrawiam
⛔ 100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Turcja
Typ: over 2.5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W sobotni wieczór zmierzą się Czesi którzy mają już zapewniony awans z Turcją, która walczy o miejsce barażowe z Holandią. W pierwszym spotkaniu tych zespołów Czesi wygrali na wyjeździe 1-2. Nasi południowi sąsiedzi na 8 dotychczasowych spotkań eliminacji aż 7 razy pokrywali overa 2,5 gola. Myślę, że Turcy będą chcieli wykorzystać teoretycznie luźniejsze podejście do meczu Czechów i zagrają otwartą piłkę. Czechy w każdym spotkaniu tych kwalifikacji zdobywają minimum 1 bramkę. Turcja słabo rozpoczęła eliminacje, od dwóch przegranych, lecz teraz kontynuują serię 6 spotkań bez porażki. Uważam, że w tym meczu zobaczymy gole i to z obu stron, więc myślę, że typ na więcej niż 2,5 gola w meczu zostanie spełniony.
⛔ 100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Turcja
Typ: 2
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365
Analiza:​

Jutro o godzinie 20:45 zmierzą się Czesi którzy mają już zapewniony awans z dorobkiem 19 pkt , Turcja wciąż walczy o miejsce barażowe i jak wiadomo jest to już końcówka kwalifikacji w zasadzie ten mecz najprawdopodobniej wszystko ustali ale nie wybiegajmy w przyszłość tylko przeanalizujmy ten mecz, ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Czechów 2:1 gdzie mimo szybkiego strzelonego gola dla Turcji, Czesi się nie podali i zdołali wygrać ten mecz, wogóle Czesi maja tendencje do strzelania gola w końcówkach meczu i tego własnie Turcy powinni się wy strzec, Turcy graja na wyjezdzie więc będą mieli teoretycznie cięższe zadanie ale myśle że to nie będzie miało tak wielkiego znaczenia ponieważ będą solidnie zmotywowani, jak dla mnie Reprezentacja Turcji ma lepszych klasowo zawodników a szanse tego meczu oceniam na 65-35 dla Turcji, tak więc można tutaj smiało betować.
✅ 188
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - ME 2015
Godz: 16:30
Spotkanie: Białoruś - Belgia
Typ: under 139,5 pkt
Kurs: 1,84
Buk: Unibet

W meczu grupy C Mistrzostw Europy Belgia zmierzy się z Białorusią. Białorusini gładko przegrali ze Słowenią. Tylko w jednym secie przekroczyli granicę 20 punktów. O ile w Lidze Europejskiej potrafili wygrać jakieś mecze z zespołami, które praktycznie nie liczą się w Europie lub przeciwnicy grają rezerwami. Nie ma co się oszukiwać są jednym z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Belgowie również przegrali 3:0, ale zostali nieco oszukani przez sędziów w drugim secie, w którym mieli szansę wygrać i być może wówczas inaczej się potoczył ten mecz. Sporą różnicę w meczu zrobiła zagrywka biało-czerwonych, którzy odrzucali rywali od siatki. Białorusini takiej presji na zagrywce raczej nie stworzą Przy dobrym dograniu potrafili rozegrać kilka efektownych akcji. Białorusini takiej presji na zagrywce raczej nie stworzą Gra opierała się głównie na van Walle, który kończył zdobył najwięcej punktów. Biorąc pod uwagę poziom, który aktualnie reprezentują oba zespoły, sądzę że Belgowie gładko wygrają to spotkanie. Do tego prezentują wyższą kulturę gry i maja o wiele silniejszą kadrę.
✅ 84
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Serbia vs Finlandia
Typ: Finalndia +15,5 punkta handicap
Kurs: 1.63
Bukmacher: MarathonBet
Godzina: 15:00
Analiza:
Bardzo ciekawy typ według mnie na jutro biorąc pod uwagę dzisiejsze wyniki.Serbia kompletnie zawiodła tracąc punkty już w 1 meczu przeciwko słabej Słowacji.Wiele osób spodziewało się ładnej gry Serbów i zwycięstwa 3-0 a tu tymczasem męczarnie i wygrana dopiero po tie-breaku.Serbia tym samym pokazała że jednak chyba nie wolno ich zaliczać do faworytów ME.Co prawda to dopiero 1 mecz ale takich rywali jak Słowacja to Serbowie muszą ogrywać szybko łatwo i przyjemnie a tak na pewno nie było.Tak na prawdę już przed turniejowe sparingi lekko wskazywały na słabszą dyspozycję podopiecznych Grbica.Niby klasowi zawodnicy na każdej pozycji ale mam pewne obiekcje do tego czy na pewno są dobrze przygotowani do turnieju i czy na pewno chce im się na 100%.Moim zdaniem nie.Co można powiedzieć o Finlandii? W tym turnieju na razie mało bo przegrali dziś ale z mocną reprezentacją Rosji co ujmy na pewno nie przynosi.Nie była to jednak jakaś wielka dominacja Rosjan i równie dobrze Finowie mogli tam ugrać seta.Jak dla mnie Finlandia to jest reprezentacja solidna i choć na pewno nie jest to team na czub europejski to chłopcami do bicia z pewnością nie są.W mojej opinii są lepszą reprezentacją niż Słowacy którzy dziś napsuli tyle krwi Serbom.Forma przed turniejem u Finów nie porażała ale myślę że dziś z Ruskimi pokazali że nie można ich lekceważyć bo w żadnym z setów nie zostali mocno zmiażdżeni.Dlatego też uważam że jutro nawet w przypadku 3-0 dla Serbii to ten handicap powinien zostać pokryty bo jakby nie patrząc to jest bonus +5 punktów na set a jest to dość mocna zaliczka więc w mojej opinii tak solidna i stabilnie grająca reprezentacja jak Finlandia zdoła pokryć zagraną linię i typ wejdzie na spokoju.Powodzenia!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
labud 0

labud

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, el. euro 2016
Spotkanie: Norwegia - Malta
Typ: Norwegia win, obydwie druzyny nie strzelą gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Godzina: 18:00
Analiza: Witam. To mój dziewiczy post w tym temacie, więc proszę o wyrozumiałość ???? . Nie mogłem uwierzyć w ten kurs, to jest promocja u buka, zatem trzeba korzystać. Malta tylko 3 gole strzelone (w tym 2 ostatnio u siebie z Azerbejdzanem). Norwedzy niemal pewni awansu, nie powinni tu się potknąć. Co prawda tracą w tych eliminacjach gola co mecz, jednak amatorzy z Malty nie powinni im przeszkodzić w zwycięstwie, zwłaszcza w Norwegii. Dla mnie to pewny typ. Dodam jeszcze, że w pierwszym meczu Maltanczycy zostali gładko ogoleni u siebie 3:0, na wyjeździe tym bardziej będą bezradni
Pozdro
✅ 53
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (el. ME 2016)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Holandia
Typ: Kazachstan strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Skoro udało się im strzelić w Holandii, to dlaczego na swoim terenie nie mogą tego powtórzyć... Dla Holandii te kwalifikacje to jest jakiś horror. Przez cały czas grają niezbyt dobrze, ale jakoś te punkty wpadały, a teraz przegrali dwa mecze i są w bardzo trudnym położeniu. Jedynym ich ratunkiem są baraże, ale szanse na nie i tak są bardzo małe. Jeśli Turcja wygra obydwa mecze(a właściwie do cztery punkty im powinny wystarczyć), to nawet dwa zwycięstwa Holandii nic nie dadzą. Najgorsze dla nich jest to, że Czechy i Islandia mają już awans pewny, więc mogą bardziej ulgowo potraktować mecze z Turcją. Raczej nie ma się co oszukiwać, Holandii nie zobaczymy na Euro, a przynajmniej szanse ku temu są bardzo małe. Nawet z wygraniem dwóch pozostałych meczów mogą mieć problem. Z czterech meczów na wyjeździe Holandia trzy przegrała, to pokazuje jak są słabi w tych eliminacjach. Z Turcją i Islandią stracili po dwa gole w pierwszej połowie. Z Czechami stracili jednego gola w pierwszej połowie. W Kazachstanie też mogą stracić, skoro nawet u siebie w Holandii z nimi stracili. Kazachstan jest słaby, ale obecna Holandia nawet w tym meczu może mieć kłopoty.
⛔ 100
 
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, el. euro 2016
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Walia
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45
Analiza:
Mój typ to remis w meczu Bośni z Walią. Myślę, że będziemy mieli powtórkę z pierwszego ich spotkania i obie drużyny zdobędą po 1 pkt. Walia ma już awans zapewniony, a Bośnia teoretycznie mogłaby powalczyć o 3 miejsce gdyby w meczu Izrael Cypr padł remis lub wygrana Cypru, ale nie sądzę by do tego doszło, Izrael jest drużyną mocniejszą i gra u siebie, dlatego byłbym skłonny nawet zaryzykować i postawić na Walię (kurs 4.25), która przy wygranej awansowałaby z pierwszego miejsca. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA
Spotkanie : Mugueuza G. - Radwanska A.
Godzina 10.00
Typ Radwanska wygra 2:0
Kurs 2.87
Bet365
Radwanska jest w tym meczu faworytka według bukmacherów i pierwszy raz od dawna jestem się w stanie z ty. zgodzić !Nie widziałem meczu Agnieszki z Kerber ale jeśli Angelique Ugrala 5 gemów to nie wydaje mi się żeby Garbinie z kontuzja stopy Ugrala więcej.Agnieszka w formie najwyraźniej i stawiam dzisiejszy grubo ze zamelduje się bez straty seta w finale!!!!!!Stac mnie progresja na Tiebreack w końcu mi weszła w meczu z Venus Wiliams.P.S. Ostatnio obstawiam mniej ale za to efektywniej i za większe stawki mitów chyba jest dobra droga.Powodzenia wszystkim!!!!:)
⛔ 100
 
stanley-63 847K

stanley-63

Typer
⚽ Japonia 2 liga
Godzina 9:00
- Avispa Fukuoka : JEF United
- over 2.5 / obie strzelą
- kurs 2.62 / Bet365

Sezon w 2 lidze Japońskiej powoli dobiega końca a dziś parę bardzo ważnych spotkań i tak gospodarze Avispa Fukuoka podejmować będzie JEF , obie ekipy to góra tabeli gdzie Avispa zajmuje wysokie 3 miejsce jednak do drugiego miejsca premiowanego bezpośrednim awansem tracą zaledwie 4 oczka , goście na miejscu 5 czyli są w grupie drużyn walczących w play-off dlatego liczę na ciekawy pojedynek i gole . Jak już wspomniałem Avispa z 4 pkt straty a Iwata zajmująca drugą lokatę gra dziś mecz wyjazdowy i to z drużyną która walczy o ligowy byt czyli Mito , teoretycznie powinni sobie poradzić z rywalem ale wiemy z drugiej strony że takie mecze z dołem tabeli bywają trudne , Avispa natomiast notuje bardzo dobry sezon a ich gra ostatnio napawa wielkim optymizmem , w poprzedniej kolejce wygrali bardzo ważny pojedynek z C-Osaką i to w Osace a ogólnie w 11 ostatnich meczach przegrali zaledwie raz , goście natomiast grają mocno w kratkę a dwa ostatnie mecze w delegacji skończyły się dla nich porażką , co do H2H to tu górą jednak JEF gdzie ich bilans z Avispą to 2-5-8 i w br. 19:32 natomiast tu na boisku Avispy 2-1-4 tak więc osobiście liczę że dziś powinni powalczyć tym bardziej że ta pozycja 5 w tabeli to w rzeczywistości tyle samo pkt co 8 w tabeli Ehime tak więc jest się dziś o co bić dlatego mój typ over 2.5 i bramki z obu stron a cha w ich pierwszym meczu wynik 2:2 !
⛔ 100
 
hachiko 27

hachiko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. EURO 2016
Spotkani: Kazachstan - Holandia
Typ: powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Holenderski zespół zaliczyć falstart na początku rozgrywek, i dlatego w tym momencie, aby myśleć o awansie, a raczej o barażach musi wygrać 2 ostatnie spotkania. Dzisiaj mierzą się z Kazachstanem, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 3:1 na korzyść Holandii. W rankingu FIFA Holandia zajmuje 14 miejsce, a Kazachstan 142. Kazachstan to nie jest wielka drużyna. Rzadko kiedy u siebie odnosi zwycięstwo chyba, że z drużynami pokroju Kyrgyzstan czy Tadżykistan. Holandia w świetle ostatnich porażek musi odnieść przekonujące zwycięstwo, co daje szansę myśleć o dużej ilości bramek w tym meczu.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata League of Legends
Spotkanie: KT Rolster - LGD Gaming
Typ: 1
13:00
Kurs: 1.7
Bukmacher: Unibet

Po wczorajszym udanym typie dziś również postaram się dostarczyć godny do gry e-sportowy typ. Przed rozpoczęciem I kolejki gier obydwa zespoły były typowane jako murowani faworyci do wyjścia z grupy jednak przypuszczenie poszczególnych osób o problemach LGD okazały się prawdą. Niedawna utrata trenera oraz problemy z komunikacja ( zespół jest złożony z koreańskich i chińskich graczy ) oraz zbytna pewność siebie zaprowadziła najwyżej notowaną drużynę z Chin na szczytne ostatnie miejsce w grupie z bilansem 0 - 3. Natomiast KT Rolster w każdym meczu, no może poza grą z Origen, pokazała kawał solidnej gry i zasłużenie okupuje 2 miejsce w grupie z bilansem 2-1. Na papierze LGD wydaje się faworytem ponieważ praktycznie na każdej pozycji mają obsadzonych lepszych zawodników jednak I kolejka gier brutalnie zweryfikowała rzeczywistość i okazało się że chińskie zespoły wcale nie odjechały reszcie świata.
Na koniec dodam iż LGD praktycznie ma 0 szanse na wyjście z grupy a historia takich turniejów udowodniła niejednokrotnie że azjatyckie zespoły nie są tak dobre w podnoszeniu się z kolan i często tracą pozytywne podejście do gry. Spodziewam się dobrego i wyrównanego meczu jednak przebieg powinien być na korzyść KT Rolster.
✅ 70
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Miedź - Bełchatów
Typ:
2
Kurs:
4.30
Bukmacher:
bet365
Mecz bez jakiegoś wyraźnego faworyta, jednak kurs na gości wydaje mi się być sporo zawyżony. Miedź - 14 pozycja w lidze, tuż nad strefą spadkową. Ostatnie mecze to remis z Wigrami które znajdują się w strefie spadkowej oraz wysoka porażka 4-1 z Zagłębiem Sosnowiec. Bełchatów - 7 pozycja w lidze. Ostatnie mecze to bezbramkowe remisy z Siedlcami i Kluczborkiem. Obie drużyny ostatnie zwycięstwo odniosły aż 4 kolejki temu, więc obie będą chciały przerwać tą serię meczy bez zwycięstwa. 50/50 jak na moje, ale z takiego kursu na gości aż żal nie skorzystać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Kwalifikacje do Euro 2016
Spotkanie: Andora - Belgia
Godz: 20:45
Typ: over 3,5
Kurs: 1,5
Buk: bet365
Analiza:
W przedostatniej kolejce kwalifikacji do Euro 2016 w grupie B, zmierzą się ze sobą ekipy Andory i Belgii. Jedyną kwestią dotyczącą rozstrzygnięcia tego spotkania są rozmiary zwycięstwa gości. Wg mnie będzie to wygrana różnicą przynajmniej 4 goli. Gospodarze jak można było się spodziewać byli tylko dostarczycielami punktów i nie ugrali w tej grupie nawet oczka. Ich bilans bramkowy wynosi aż 3-30. Te 3 bramki udało się zdobyć reprezentantom Andory grając tak jak dzisiaj przed własną publicznością, a strzelili je Walii, Izraelowi i Cypryjczykom. Zatem piłkarze gospodarzy starają się u siebie jakoś ratować honor, przynajmniej raz pokonując bramkarza rywali. Natomiast Belgowie zajmują w tym momencie 2 pozycję w tabeli, ze stratą punktu do Walijczyków, z którymi przegrali na Wyspach 0-1, ale w kolejnym spotkaniu ograli u siebie Bośnię i H. 3-1, a ostatnio na wyjeździe pokonali Cypr 1-0. Ich stosunek bramkowy wynosi 17-3, a w 1 pojedynku z Andorą rozbili u siebie przeciwników 6-0. Dzisiaj również spodziewam się zdecydowanego pogromu, ale liczę także na gospodarzy, że będą w stanie coś trafić, jak to robili w poprzednich starciach, choćby w końcówce meczu, kiedy wynik będzie zdecydowanie rozstrzygnięty.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja-Bułgaria
Typ: Scorecast : 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
No fajny kursik mi wczoraj wpadł za Austrię (4.7), dzisiaj tak wysokiego nie znalazłem, ale myślę,że ten też daje radę, do tej pory nie grałem scorecast, więc najwyższa pora ????
Grają Chorwaci z Bułgarami. Mimo,że sąsiadują ze sobą w tabeli, bilans zdecydowanie na korzyść tych pierwszych (mecze 4-3-1 do 2-2-4, bramki 16-5 do 7-9).
Chorwaci u siebie zawsze mocni. Na ostatnich 10 spotkań u siebie wygrali 8,w ostatnim meczu nie udało się pokonać Włochów, ale nie można porównywać piłki bułgarskiej do Włoskiej, dzisiejszy przeciwnik jest z innej półki. Z tych 10 spotkań, tylko w 4 tracili gola.
Czy Bułgarzy strzelą bramkę na wyjeździe? W ostatnim meczu z Włochami nie strzelili (0-1), z Maltą strzelili, ale tylko jedną, czyli kiepściutko, z Turcją nie strzelili (0-4),z Rumunią 0-0.
Pewnie, to jest piłka, jak Chorwaci długo nie bedą mieli na koncie bramki, mogą się odsłonić, pójdzie kontra, jak będą wygrywali 3-0, mogą odpuścić i też padnie gol. Ja jednak myślę, że Bułgarzy zostaną pokonani do zera, ale nie przewidywałbym pogromu.
Był też typ drużyna 1 wygra do zera, ale kurs niższy 1.82.

Jeśli pomogłem komuś zarobić, albo spodobała Ci się analiza, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 120
 
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Holandia vs Niemcy
Typ: Dokładny wynik 0-3
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Godzina: 16:30
Analiza:
W drugiej kolejce tegoroczny Mistrzostw Europy na przeciw siebie staną drużyna Holandii oraz manszaft Niemiec.;)
Niemcy w tym turnieju występują w najmocniejszym zestawieniu a pod wodzą Heynena sprawiają wrażenie bardzo dobrze zorganizowaniej drużyny. Wczorajsza porażka mocno zawyżyła dzisiejszy kurs, ale należy pamiętać że team Bułgarów zawsze był niezwykle groźny przed własną publicznością. Dzisiaj manszaft Niemiec nie będzie występował przy tak zaciekle dopingującej rywala publiczności i jeśli wyjdzie na luzie z wiarą w swoje umiejętności oraz poprawią swoją skuteczność to bez problemów powinni pokonać zespół Holenderski.:cool:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom