>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Polska Fortuna 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
Typ: 2 drużyna powyżej 0,5 żółtej kartki w 1 połowie
Kurs: 1,54
Bukmacher: fortuna
Analiza

Dziś na stadion przy alei Uni przyjeżdża ekipa z Niepołomic. Puszcza świetnie rozpoczeła rozgrywki posiada juz 9 pkt na 12 możliwych. W każdym z tych meczy zawodnicy z małopolski złapali sporo kartek. W każdej połowie każdego meczu dostali żółtą kartkę, W Puszczy gra sporo młodych zawodników którzy braki w ograniu nadrabiają ogromnym zaangażowaniem i ambicją. Ekipa Tułacza w starciach z gospodarzami również łapała sporo kartek. Łks na pewno czuje niedosyt po ubiegłym sezonie i chce grać o Ekstraklase. Zawodnicy tacy jak Pirulo będą tą ekipe ciągnąć. Ekipy trenera Kazimierza Moskala grają zwykle prostą piłke po ziemi co powoduje sporo fauli na jego zawodnikach. Kartki łapane na Łodzianach w tym sezonie są tego dowodem. Licze na ciekawy mecz i ostrą grę gości z Niepołomic.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Typ: Powyżej 10.5RR
Kurs:
2.15
Bukmacher: STS
Analiza:


Przerwa od kwalifikacji do Europejskich pucharów , więc wracamy na zaplecze Polskiej Ekstraklasy i lądujemy w Sosnowcu, gdzie tutejsze Zagłębie podejmie oddalone o 23km zespół GKS'u. Co ja mogę zaproponować jak nie rzuty rożne :) W tej rywalizacji uważam, że jest to fajny wybór, patrząc na to jak oba zespoły weszły w sezon. Gospodarze naprawdę dobra forma, wygrana u siebie na inauguracje i później 3 wyjazdowe spotkania w których zebrali łącznie 4 punkty (w tym wyjazd do Gdyni). Natomiast goście nie do końca mogą być zadowoleni; pierwsze spotkanie wyjazdowe zakończone remisem, następnie u siebie porażka z Łódzkim ŁKS'em 0:1 i wreszcie niespodziewana wygrana na wyjeździe z Termalicą 2:0 by ostatecznie wrócić na swój stadion i dostać bęcki od Podbeskidzia 1:4. Wnioski? Na ten moment wyjazdowe spotkania to zdobywanie potrzebnych punktów, dlatego dziś upatruję wyrównanego pojedynku z akcjami po obu stronach boiska. Warto dodać, że zespół GKS'u mimo zebranych tylko 4 punktów po 4 kolejkach to statystycznie w tych meczach wypadali lepiej (oprócz ostatniego spotkania), czyli najwidoczniej jest problem ze skutecznością. Gospodarze wznawiali grę z narożnika boiska 6, 4, 5, 9 krotnie. Z kolei Goście 4, 4, 4, 5 krotnie. Jestem zdania, że zobaczymy otwartą grę z wieloma okazjami do zdobycia bramki, co powinno otworzyć furtkę dla rzutów rożnych. Powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht Frankfurt
Typ: Real Madryt over 2,5 gola w meczu
Kurs:
2,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie już opisane na wszystkie możliwe strony, bo kilka analiz powyżej, ja jednak również znajdę w tym meczu typ dla siebie. Mianowicie stawiam na co najmniej trzy gole w wykonaniu "Królewskich". O sile ofensywnej graczy z Madrytu chyba nikogo nie trzeba przekonywać. W zeszłym roku w 38 spotkaniach potrafili zdobyć 86 w rodzimej lidze. W lidze "Majstrów" również strzelali nieźle (5 bramek w dwumeczu z Chelsea w ćwierćfinale, 6 z City w półfinale). Słabość defensywy Eintrachtu obnażył w miniony weekend Bayern Monachium (bez Lewego) aplikując graczom z Frankfurtu 6 bramek. Oglądałem to mierne w wykonaniu Eintrachtu widowisko i uważam, że mocno ofensywnie grająca ekipa Ancelottiego powinna umieścić trzy razy piłkę w siatce Trappa. Biorę pod uwagę, że trener Niemców po takim laniu ustawi "autobus" w polu karnym i będzie liczył na jakąś kontrę. Niemniej jednak uważam, że nawet przy takim stylu gry Real również będzie potrafił rozmontować kilka razy obronę Niemców.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sinner -
Mannarino
Typ: Mannarino +4,5 handicap gemowy
Kurs: 2.04

Bukmacher: fortuna
Analiza:


W dniu wczorajszym gralem typ na wygrana Mannarino i okazal sie trafiony, po dosc latwej przeprawie 2:0 z Rinderknech (6:3, 6:3). W dniu dzisiejszym zmierzy sie on z utalentowanym 20latkiem (za pare dni konczy 21 lat). Włoch aktualnie zajmuje 12 miejsce w rankingu ATP. Francuz jest 13-14lat starszy, ale czy kurs na jego wygrana oscylujacy w okolicach 5.60 jest rozsadny? Nie wydaje mi sie. Mannarino jest już obyty z tutejszymi kortami bowiem w ciagu ostatnich 3 tygodni rozgrywa juz 3 turniej na nawierzchni twardej (Atlanta, Waszyngton a teraz Montreal w ktorym rozegral 3 spotkania i wszystkie wygral). Natomiast jego dużo młodszy rywal wraca na korty twarde po ponad 4miesiecznej przerwie bowiem ostatnie spotkanie rozegral 30marca w Miami gdzie finalnie skreczował tamto spotkanie. Solidny wystep w Wimbledonie na trawie, gdzie nastepnie przeniosl sie do Chorwacji i wygral tamtejszy turniej na ,,mączce''. Dzis po przerwie wraca na nawierzchnie twardą na ktorej uwazam bedzie mial spore problemy z pokonaniem francuza, kurs na seta Mannarino wynosi 2.63, ja jednak zagram mniej ryzykownie i proponuje +4,5handicap gemowy. Ewentualna wygrana Sinner'a wynikiem typu 6:4, 6:4 zazieleni nam kupon ja uwazam ze ujrzymy wyrownane spotkanie a o zwyciestwie zadecyduja małe detale.

104
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2241
expande 6,7K

expande

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Olimpia Elbląg -Stomil Olsztyn
Typ: Stomil i powyżej 1.5 gola
Kurs:
3.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Dziś wybrałem sobie derby Warmi i Mazur, gdzie stołeczny Stomil na wyjeździe podejmuje Olimpię Elbląg
Jako że jest to początek zmagań w drugiej lidze to wybrałem sobie bardzo optymistyczny scenariusz, obecnie obie ekipy bardzo blisko siebie w tabeli i za dużo nie można powiedzieć jeszcze o grze obu zespołów,ale jednak h2h korzystny dla Stomilowców
Obie ekipy ostatnio dość remisowo, chociaż mam wrażenie że Stomil powinien mieć jedną wygraną więcej ale zabrakło skuteczności...
Myślę że jeśli Stomil chce wrócić do 1 Ligi to takie mecze trzeba wygrywać :)


Myślę że warta rozpatrzenia jest opcja X2 i powyżej 1.5 po kursie 2.05
Z Fartem i Elo !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Polska Fortuna 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
Typ: 1 drużyna powyżej 5.5 rogu
Kurs: 1,53
Bukmacher: fortuna
Analiza . Uważam ze dzisiaj ŁKS na swoim zdobionej będzie kontrolowało spotkanie i będą siedzieć w obronie gości. Kurs nie jest za wielki ale nie widzę tutaj najmniejszego problemu aby tej lini nie pokryli. Gospodarze spotkania musza od pierwszych minut usiąść na rywala aby gonić w tabeli inne drużyny która są wyżej, może ze trener ŁKS nie powoli aby ten klub z takim potencjałem siedział w środku tabeli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom