>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 10.08.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 10. Sierpnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Montreal
Godzina: 00:30
Spotkanie: Fritz - Murray
Typ: Murray
Kurs: 2.95

Bukmacher: forbet
Analiza:


Murray pnie się w rankingu i wraca do starej formy, jeszcze nie tak dawno pokonał i to 2:0 Tsitsipasa, Kyrgiosa...
Fritz natomiast kilka dni temu skreczował w pojedynku z Evansem. W trzecim secie tego spotkania, snuł się po korcie i tylko przebijał w miarę proste piłki. W mediach społecznościowych pojawił się taki jego wpis :
„Dzisiaj ciągle czułem, że zemdleję, moja wizja się rozmyła”. Dodał, że nie był przygotowany na takie warunki, ponieważ jego ostatni trening został przerwany z powodu kontuzji stopy, a poddał się w wyniku innej dolegliwości.
Jak dla mnie warto zaryzykować aczkolwiek dziwi fakt, że się zgłosił na ten turniej, może tylko po dukaty, może wyleczył to "coś" sprzed paru dni. Nie wiem, ale ryzykuje po takim kursie na Andiego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaMeksyk, Liga MX
Godzinna: 04:05
Spotkanie: Atletico La Paz – Tlaxcala
Typ: over 2 azjan bramki
Kurs: 1.71
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Meksykańska liga ostatnio dość mocno mi wpadła w oko jeśli chodzi o bramki bo kursy naprawdę fajne a szczególnie na początku sezonu spotkania ekip które jeszcze w sezonie nie wygrała lub mają serię bez zwycięstwa wyglądają bardzo fajnie. Taki też mecze czeka nas dzisiaj Laz Paz obok jeszcze jednej ekipy jest bez zwycięstwa w tym sezonie a za nami 6 kolejek, od trzech spotkań też bez strzelonej bramki tutaj jest mocno ciśnienie by wreszcie na dobre się przełamać a u siebie to już szczególnie a do tej pory te dwa mecze były dobre oba zremisowane w tym 2:2 z wiceliderem czyli tak źle ataku nie musi być. Rywal teoretycznie bardzo dobry który na inaugurację wygrał a w następnych pięciu kolejkach tylko jeden punkt i też bardzo mocno dzisiaj liczą na przełamanie…dla mnie mecz w którym remis nikogo nie zadawala a już na pewno przy tych ostatnich wynikach wątpię by ktoś tutaj czekał na to co rywal zrobi jedni i drudzy będą chcieli mocno ruszyć w tym spotkaniu do przodu, dwie bramki tutaj kupuje.

71
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1951
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Superpuchar UEFA - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht
Typ: Remis
Kurs: 4.80
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Sporo osób sugeruje się pewnie ostatnim spotkaniem niemieckiej ekipy, która przegrała aż 1:6 z Bayernem. Ja jednak nie przywiązywałbym do tego zbyt dużej wagi przez to jak to spotkanie wyglądało. Było to bowiem spotkanie dosyć specyficzne - Bawarczycy zadali 2 szybkie ciosy tak troche z niczego, troche dopisało im szczęśćie - jeden po rzucie wolnym, przez to że źle ustawiony był mur. Druga bramka padła po zamieszaniu po rzucie rożnym. I tak w 11 minucie było już 0:2. Eintracht był oszołomiony takim obrotem spraw i poźniej już się posypało. Taki mecz zdarzy im się pewnie raz na sezon dlatego mam nadzieję, że jutro się on nie powtórzy. Wcześniej Eintracht wygrał aż 4:0 w 1/32 Pucharu Niemiec, spotkanie towarzyskie też wyglądały dobrze - co ważne pod ten typ w 4 meczach towarzyskich stracili tylko 1 gola. Frankfurt grał w poprzednim sezonie dużo lepiej w europejskich pucharach niż w lidze - mam nadzieję, że teraz Tryb Europa również im się odpali :p

Real rozegrał mało meczów towarzyskich podczas preseasonu. Tylko 3. Można obawiać się czy będą w odpowiednim rytmie meczowym, nie rozegrali również jak do tej pory innych spotkań . Od końca zeszłego sezonu rozegrali więc tylko te 3 mecze towarzyskie. Eintracht natomiast w tym okresie rozegrał 6 spotkań w tym 1 ligowe oraz 1 pucharowe, więc takie na poważnie. Powinni być więc w lepszej sytuacji jeśli chodzi o rytm meczowy.

Real jest oczywiście faworytem, ale kurs na remis wydaje mi się bardzo atrakcyjny w porównaniu do ryzyka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht Frankfurt
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Faworytem meczu jest Real Madryt i teoretycznie bez większych problemów gracze z Madrytu powinni wywalczyć puchar, ale Superpuchar Europy rządzi się swoimi prawami i faworyci często go przegrywają lub też mają duże problemy. Co ciekawe cztery ostatnie Superpuchary kończyły się remisem w regulaminowym czasie gry. Teraz wiele wskazuje na to, że kolejnego remisu raczej nie będzie i wygra Real, ale kurs na ich zwycięstwo jest bardzo niski. Mnie podoba się typ na to, ze w tym spotkaniu zobaczymy rzut karny. Real Madryt w swoich dwóch ostatnich meczach miał karnego. W ich spotkaniu z Club America był też rzut karny dla ich rywali. Obrona Eintrachtu nie jest w zbyt dobrej formie, przynajmniej tak można wywnioskować po tym jak stracili sześć goli z Bayernem Monachium, więc z Realem też powinno być im ciężko i możliwe, że popełnią błąd i sfaulują albo zagrają ręką w polu karnym.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mamelodi Sundowns - TS Galaxy
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs: 2.11

Bukmacher: STS
Analiza:

Druga kolejka ligi RPA. Rozgrywki niedawno się rozpoczęły, więc względnie jest jeszcze dużo niewiadomych. Jednak w mojej opinii, gospodarze powinni być w stanie wygrać to spotkanie bez straty bramki.

Mamelodi Sundowns jest ubiegłorocznym mistrzem, który zmiótł całą ligę, wygrywając ją kilka kolejek przed jej zakończeniem. Mieli aż szesnaście punktów nad wicemistrzem - Cape Town City. Wicemistrzem, z którym zmierzyli się w pierwszej kolejce. Było to spotkanie wyjazdowe, a Mamelodi wygrało je 0:2. A chyba większość już wie, jak ciężko gra się na wyjazdach w Afryce. Oczywiście w RPA ta różnica nie jest aż tak wielka, ale nadal istnieje. Wracając do samego spotkania - było to zwycięstwo zasłużone. Ówcześni gospodarze stworzyli tylko jedną sytuację, po której musiał interweniować Runwan Williams - nowy bramkarz Mamelodi.

W okienku gospodarze nie przeprowadzili zbyt wielu transferów. Ale jak już zrobili to konkretny. Jest nim właśnie wymieniony bramkarz, który gra w reprezentacji RPA i ma bardzo wyrobioną markę w kraju. Zapewne sprawi on, że gospodarze będą tracić jeszcze mniej bramek, a już w zeszłym sezonie tracili ich naprawdę mało i mieli najlepszą defensywę w całej lidze! W meczach domowych stracili jedynie dziesięć bramek.

Poza tym, właściwie cały trzon podstawowego składu Mamleodi Sundowns został w klubie. Najważniejszym było utrzymanie Petera Shalulile i Themby Zwane, co się udało. Ten drugi bardzo szybko się odpłaciło - zdobył bramkę już w pierwszym meczu. Ogólnie obaj zawodnicy byli najlepszymi strzelcami Mamelodi w poprzednim sezonie i byli gwiazdami całej ligi.

TS Galaxy w poprzednim sezonie zajęło dopiero trzynaste miejsce na szesnaście drużyn. Tak właściwie przez długi czas byli zamieszani w walkę o utrzymanie. Udało im się zapewnić sobie bezpieczną pozycję dzięki niezłej końcówce sezonu, w której zdobyli siedem punktów w czterech meczach.

Goście grali bardzo słabo na wyjazdach w poprzednich rozgrywkach. Przegrali większość spotkań, a w dodatku zdobyli najmniejszą ilość bramek - tylko osiem! Ogólnie rzecz biorąc, TS Galaxy miało jedną z najgorszych ofensyw w lidze. Ich najlepszy strzelec - Wayde Lekay - zdobył... cztery bramki. Drugi był Augustin Chidi z trzema trafieniami. Oboje... opuścili klub. Nikt z pozostałych zawodników w poprzednim sezonie nie zdobył więcej niż dwóch bramek.

Goście właściwie nie poczynili żadnych porządnych transferów. Grają składem niemal identycznym co w zeszłym sezonie. Czy to dobry pomysł? Nie wydaje mi się, skoro przez bardzo długi czas musieli się bić z myślami czy się utrzymają czy nie. A w dodatku po sprzedaniu swoich "najlepszych strzelców" może być jeszcze ciężej strzelić jakąkolwiek bramkę. Szczególnie w meczu z najlepszą drużyną w kraju i to na jej stadionie.

TS Galaxy w pierwszej kolejce zremisowało bezbramkowo z AmaZulu. Ówcześni goście zajęli w poprzednim sezonie siódme miejsce i nie było to za dobrym wynikiem. W spotkanie lepiej weszło AmaZulu, które stwarzało sobie całkiem groźne sytuacje i TS Galaxy miało szczęście, że nie przegrywało po pierwszej połowie. W drugiej już się trochę obudziło, ale kompletnie nie miało pomysłu jak pokonać bramkarza przeciwnika. Stworzyło sobie może jedną czy dwie porządne akcje, ale to było za mało. Jeżeli na własnym stadionie nie byli w stanie wykreować sobie czegoś porządnego to wydaje mi się, że na wyjeździe będzie o to jeszcze trudniej.

Ogólnie rzecz biorąc, widzę w tym spotkaniu różnicę klas. Wydaje mi się, że gospodarze są w stanie wygrać do zera. Spodziewałbym się również wygranej wyżej niż jedną bramką. Już w pierwszym meczu Mamelodi pokazało swój potencjał ofensywny i myślę, że dzisiaj tylko go potwierdzi. Mimo tego, że Galaxy w pierwszym spotkaniu zremisowało 0:0 to ich obrona nie sprawiała pozorów najszczelniejszej. Nie zdziwi mnie wygrana pokroju 3:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +386
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt vs Eintracht Frankfurt
Typ: BTTS + Karim Benzema strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Dla Królewskich poprzedni sezon był naprawdę świetny. Zdobycie mistrzostwa La Liga oraz sięgnięci po kolejny puchar Ligi Mistrzów spowodował, że Real cały czas zaliczany jest to ścisłej czołówki najlepszych drużyn w Europie i tym samym też na Świecie. Nie wszyscy byli przekonani do projektu Carlo Ancelottiego, ale doświadczony włoski trener potwierdza, że zna się na swoim fachu i szczególnie w takich zespołach, jak ten z Madrytu umie zarządzać potencjałem ludzkim. Oczywiście formalni gospodarze nie próżnowali na rynku transferowym i aby wzmocnić swój skład, sięgnęli po kilku piłkarzy, którzy mają dać świeżość Królewskim. Sprowadzenie Aureliena Tchouameniego oraz Antonio Rudigera pozwala mieć jeszcze większy wybór w szeregach defensywnych i pozwolić na większą rotację obrońców oraz pomocników. Należy wspomnieć o pożegnaniach z Garethem Bale, Marcelo, Isco czy Luka Joviću, ale żaden z nich nie odgrywał w ostatnim czasie większej roli w stolicy Hiszpanii. Czy faworyci wywiążą się dzisiaj ze swojej roli?

Eintracht bardzo szybko otrzymał zimny prysznic, bo już na starcie nowej kampanii 1. Bundesligi. Przypomnijmy, że SGE przegrało w meczu inauguracyjnym niemieckiej ekstraklasy aż 1:6 z Bayernem Monachium i defensywa była po prostu w niedalekim lesie obok miejscowego Waldstadion we Frankfurcie. Zdecydowanie widoczny był brak na „kierownicy” Martina Hintereggera, który po sukcesie w Lidze Europy postanowił zakończyć karierę. Jego następca w środku bloku defensywnego, Tuta kompletnie nie poradził sobie w nowej dla siebie roli i porażka stała się faktem. Ofensywni piłkarze mistrza Niemiec po prostu robili co chcieli, w polu karnym Eintrachtu. Oliver Glasner ma wiele pracy przed sobą, aby znaleźć lidera w obronie i tym samym popełniać jak najmniej błędów. Orły to zdobywca Ligi Europy w poprzedniej kampanii i dla zespołu z Frankfurtu to zaszczyt występować w Superpucharze, a potem w Lidze Mistrzów. Sprowadzono naprawdę interesujące nazwiska jak Mario Gotze, Lucas Alario, Faride Alidou, Hrvoje Smolcic, Randal Kolo Muani, Jerome Onguene czy też Buta. Czy to dzisiaj stać outsidera na niespodziankę?

Nie ulega wątpliwości, kto jest faworytem tej rywalizacji, ale jako kibic Eintrachtu wierzę, że tym razem na tablicy wyników nie pojawi się rezultat 1:6. Myślę, że Oliver Glasner wraz ze swoimi piłkarzami wyciągną wnioski po blamażu z Bayernem Monachium, ale czy to wystarczy na wielki Real Madryt? Przekonamy się późnym wieczorem. Ja przygotowałem w BETFAN specjalny zakład na to wydarzenie, które mówi o tym, że Karim Benzema strzeli gola i Orły również będą cieszyć się z trafienia. Kto, jak nie Francuz ma poprowadzić swój zespół po kolejny puchar do klubowej gabloty. W sparingach spisywał się z bardzo dobrej strony i czy to z Clubem America, czy z Juventusem wpisywał się na listę strzelców. Uważam, że zdobywca Ligi Europy z poprzedniego sezonu pokusi się o minimum jedno trafienie. Siła rażenia w ofensywie Eintrachtu zyskała po przyjściu Mario Gotze, który jest mózgiem Olivera Glasnera i to nie jest w stylu drużyny znad Menu, aby chować się za podwójną gardą. Liczę na ofensywne starcie, które będzie okraszone golami!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna – 1. Bośnia i Hercegowina
Godzina: 20:00
Spotkanie: FK Sarajevo - Tuzla City
Typ: FK Sarajevo -1.5
Kurs: 2.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Moją uwagę przykuło dzisiaj spotkanie pomiędzy dwiema ekipami, które rywalizują w ramach najwyższej klasy rozgrywek w Bośni. Sarajevo było mistrzem w sezonie 2018/19 oraz 2019/20, potem zaś wciąż utrzymywali się względnie wysoko. Tuzla City ubiegły sezon zakończyła na 2. miejscu, dzięki czemu brali udział w Lidze Konferencji Europy. Dwie porażki nad Alkmaar spowodowały brak awansu do wyższego szczebla i mogą teraz skupić się na lidze. Przed trzema dniami dało się zauważyć pewne zmęczenie. Bezbramkowy remis nad sporo słabszą Slobodą było swego rodzaju zaskoczeniem. Tymczasem piłkarze z Sarajeva świetnie weszli w ligę i po trzech kolejkach - jako jedyny zespół - nie stracił jeszcze punktu. Myślę, że dzisiaj także nie straci, a potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że po raz ostatni na własnym boisku przegrali mecz w kwietniu. Nota bene - przeciwko Tuzla City. Dzisiaj więc nadarza się dobra okazja do rewanżu i mam przeczucie, że będący w formie gospodarze powalczą nawet o dwubramkowe zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +51
P 19,7K

Papinolo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Superpuchar UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht Frankfurt
Typ: 1 (handicap -1,5)
Kurs: 2,06

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Po 3 udanych typach z rzędu w futbolu na mniejszym szczeblu, bo w lidze portugalskiej i zapleczu polskiej Ekstraklasy czas przenieść się na większą arenę, a dokładnie na Stadion Olimpijski w Helsinkach, bo tam odbędzie się finał Superpucharu UEFA w którym zmierzą się zwycięzcy LM i LE czyli Real Madryt i Eintracht Frankfurt.

Mój typ trochę odbiegnie od betów kolegów wyżej, którzy szukają w tym spotkaniu pewnych niespodzianek. W mojej opinii te dwa zespoły dzieli różnica klas. Real Madryt, to obecny mistrz Hiszpanii, triumfator Ligi Mistrzów, którą wygrał z absolutnie topowym w zeszłym sezonie Liverpoolem. Ekipa ze stolicy Hiszpanii po świetnym sezonie nie pozbyła się ani jednego kluczowego elementu układanki z kampanii 2021/2022, co więcej ich skład zasilił młody i perspektywiczny defensywny pomocnik Tchouameni, a także doświadczony i topowy środkowy obrońca Chelsea - Antonio Rudiger. Bardzo istotny jest fakt postawy Realu w finałach europejskich pucharów w ostatnich latach, praktycznie każde spotkanie w finale europejskich pucharów padało łupem ekipy z Hiszpanii.

Eintracht z kolei sezon rozpoczął od sporej klapy w postaci porażki na własnym stadionie z Bayernem Monachium aż 6:1. Taki wynik po pierwsze wydaje się dość astronomiczny, jak na ekipę, która ma ugrać choćby remis z Realem Madryt i może dać sporo do myślenia na temat mentalu zawodników po tak słabym starcie sezonu.

Uważam, że Real Madryt jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie widzę żadnych podstaw do tego, aby Eintrachtowi udało się ugrać choćby dogrywkę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę różnicę klas obu zespołów. Real Madryt jakościowo jest mocniejszy na każdej pozycji, mając jednocześnie o wiele silniejszą ławkę rezerwowych. Co więcej mistrz Hiszpanii jest dużo bardziej wypoczęty, ostatnie spotkanie rozegrali zwycięsko 31.07, a Eintracht przegrał 6:1 05.08.

Powodzenia :)

106
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2263
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht Frankfurt
Typ: Real + powyżej 2,5 + powyżej 7,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Real Madryt podejmuje w Helsinkach Eintracht Frankfurt. Eintracht dziś osłabiony brakiem F. Kosticia, który prawdopodobnie odejdzie do Juventusu Turyn. W ostatni weekend grali u siebie z Bayernem Monachium i zostali rozbici aż 1:6, w tym meczu było również dużo kornerów.
Real na ten moment tylko mecze sparingowe, ostatnio wygrana 2:0 z Juventusem Turyn i skład był taki sam jak na 99% wystąpi dziś.
Stawiam w tym meczu na wygraną Realu do tego dodaję co najmniej 3 bramki - uważam, że Eintracht ma spore szanse na strzelenie gola, widać było w meczu z Bayernem, że mimo straconych aż 6 bramek mieli kilka sytuacji bramkowych, poprzeczka więc dziś również nie powinno zabraknąć szans. Dla mnie dziś Real minimum 2 bramki strzeli patrząc na grę w obronie Eintrachtu.
Obie drużyny często grają bokami więc i rożnych również nie powinno zabraknąć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Superpuchar UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht Frankfurt
Typ: Real/BTTS
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna

Analiza:



Bardzo chciałbym by dzisiejsze spotkanie miało bardziej wyrównany charakter niż ostatni ligowy występ Eintrachtu przeciwko Bayernowi i liczę że tak się stanie . Oczywiście faworytem do wygranej jest bezapelacyjnie Real ale mam cichą nadzieję że " Orły " z Frankfurtu łatwo skóry nie sprzedadzą .

Myśle że w odstępie tygodnia nie pozwoli Eintracht zaskoczyć się drugi raz aż tak bardzo , tym bardziej że takie wpadki nie zdarzają się aż tak często. Co do samego spotkania Real ma na pewno dużo większy potencjał o czym doskonale wiemy, ale skoro potrafią ekipy La Liga zdobywać bramki na " królewskich" to czemu nie może tego zrobić zdobywca Ligi Europy ? Tak czy inaczej trofeum jest pożądane przez jednych o drugich więc odpuszczania nie będzie.

Spodziewam sie wyrównanego meczu z przewagą Realu ale Eintracht swoje szanse będzie miał i coś wykorzysta. Finalnie zwycięsko z murawy zejdą Hiszpanie ale gola stracą .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
patryk7 543,2K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwecja, Division 1 (Sodra)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Torn - Olympic
Typ: Olympic
Kurs: 2.44
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Torns znacznie poprawiło swoja grę pod wodzą Richarda Ringhova, który zawitał na Tornvallen w Lund zeszłej jesieni. Po 16 rundach rozgrywek tego sezonu jego ekipa plasuje się w środku tabeli mając kilka punktów przewagi nad strefą spadkową. Ostatnie cztery mecze to wygrane (dom IFK Malmo 3:0 i wyjazd Qviding 4:1) oraz porażki (wyjazd Odevold 0:2 i dom Trollhattan 0:1). Ringhov niedawno otrzymał duże ofensywne wsparcie od Helsingborga w postaci młodziutkiego irakijskiego napastnika Amina Al-Hamawi, który strzelił pięć bramek w pięciu grach. Wraz z napastnikiem Noahem Christofferssonem (8 bramek) twarzą mocny ofensywny duet. I to raczej na tyle jeśli chodzi o ciekawych graczy w składzie gospodarzy.
Olympic jedno miejsce wyżej w tabeli od gospodarzy, ale 6 punktów więcej na koncie. To jedna z lepszych (tuż za czołówką ligową) i ciekawszych drużyn tej ligi. Dwa ostatnie mecze to porażki, ale przeciwko najlepszym ekipom (dom z liderem GAIS 0:3 oraz wyjazd z wiceliderem Ljungskile 0:1). I co ważne gra zespołu Mesuta Merala była dużo lepsza, niż pokazują to wyniki. W składzie najlepszy strzelec całej ligi, napastnik Filip Bohman (15 strzelonych bramek), który w przyszłym sezonie zagra w Allsvenskan z Varbergs BoIS (ale pozostaje z Olympic do końca tego sezonu). Z tyłu wypożyczeni z Malmo FF dwaj utalentowani młodzi obrońcy - Kameruńczyk Samuel Kotto i Malijczyk Ismael Sidibe.
Derby Skanii, w których wszystko może się zdarzyć. Olympic kadrowo jest lepszą drużyną od Torn (z najlepszym "snajperem" Filipem Bohmanem na czele) i to pomimo faktu, ze dzisiaj nie zagrają aspirujący do wyjściowego składu pomocnik August Karlin i Obrońca Axel Sjoberg.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Montreal
Godzina: 18:20
Spotkanie: Brooksby - Bautista-Agut
Typ: 3 sety
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza: O tym że typowanie zwycięzcy w tym pojedynku jest bardzo trudne, doskonale świadczą o tym Kursy które na obu zawodników są identyczne. Brooksby ostatnie 4 mecze zagrał na 2 sety a Bautista w ostatnich 3 również rozgrywał 2 setowki. Początkowo myślałem o jakimś overze ale Kursy nie zachęcają a uważam że będzie tutaj potrzebny set rozstrzygajacy. W ostatnim meczu bezpośrednim który rozegrany był w maju w Madrycie, ale tam turniej rozgrywany był na clayu na którym amerykanin jest słaby i został zdeklasowany. Na hardzie u siebie powinien się postawić i minimum seta ugrac A może nawet odnieść zwycięstwo. Poszukam takiego zakładu bo uważam że są duże szanse że to wejdzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Montreal
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rune - Carreno-Busta
Typ: Carreno-Busta
Kurs: 1,52
Bukmacher: STS
Analiza:
Carenio zmiażdżył wnet Berrettiniego, a on tak łatwo nie ustępuje. Jeśli nic nie odwali w tym meczu, to śmiało dowiezie zwycięstwo z Rune. Oby właśnie nie przegrał wygranego meczu lub tylko samemu wiedząc nie przyłożyl się do niego. Co u Rune? Jego zapas tenisowa minęła. Ostatnia wygrana z Fogninim jednak nie jest niczym nadzwyczajnym. Fognini i beton to nie najlepsze połączenie. Musiałby być w życiowej formie chyba by dać radę Buście. Ale jak powtarzam, ten nie może nic odwalić jak to mu się przytrafia. Jak wyjdzie w pełni skupiony na kort, to będzie terminator.

52
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1818
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Superpuchar UEFA - Finał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht
Typ: rzuty rożne, Real handi -1.5
Kurs: 1.83

Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Real to królowie Europy, ale i w mniej prestiżowych finałach radzi sobie świetnie. W tej rywalizacji mierzą się dwie ekipy, które w swoich rozgrywkach niekoniecznie były najlepsze, ale po prostu do bólu skuteczne. Pod lupę biorę rzuty rożne, które wg. mnie będą na korzyść Realu. Królewscy bazują na stałych fragmentach i wrzutkach, co czesto przekłada się w sporą liczbę rożnych w meczach. Egzekwuje je najczęściej Vinicius lub Kroos i są one groźnym elementem tej ekipy. Eintracht pewni nie złoży broni, ale ostatecznie trudno będzie im wytrzymać napór Realu.

83
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1965
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Eintracht Frankfurt
Typ: Real Madryt
Kurs: 1.47
Bukmacher: STS
Analiza:

Pojedynek o Superpuchar UEFA to spotkanie pomiędzy zwycięzcą LM - Realem Madryt - a zwycięzcą LE - Eintrachtem Frankfurt. Już nie raz rzekło się mówić, że finały rządzą się swoimi prawami ale raczej nie w tym roku. Real wygrał w poprzednim sezonie LaLige z 13 punktową przewagą nad Barceloną. Wygrali oni LM odprawiając z kwitkiem w fazie pucharowej największe europejskie kluby: PSG, Chelsea, City oraz w finale Liverpool. Hiszpańska liga startuje dopiero w ten weekend, także dla Realu będzie to pierwsze spotkanie o stawkę w obecnym sezonie. W ostatnim przedsezonowym meczu pokonali Juventus 2:0. Eintracht Frankfurt z kolei skończył poprzedni sezon dopiero na 11. miejscu w Bundeslidze. Podopieczni Olivera Glasnera rozpoczęli już sezon ale na pewno będą chcieli o tym jak najszybciej zapomnieć. Co prawda wygrali oni pierw w pucharze Niemiec 0:4 z Magdeburgiem, lecz następnie zostali upokorzeni przez Bayern Monachium i to własnym obiekcie, dostając srogie lanie aż 1:6! Dodatkowo Markus Krosche - dyrektor sportowy Eintrachtu - oficjalnie potwierdził nieobecność Filipa Kostica w dzisiejszym spotkaniu, co jest sporym osłabieniem dla drużyny.

47
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Montreal
Godzina 17.00 może ulec
Spotkanie
T.Paul - C.Alcraz
Typ T.Paul
Kurs 4.5
Analiza
Tonny Paul na twardej nawierzchni jest groźny , po trawiastej części sezonu zagrał już 5 meczy na twardych kortach ,3 wygrał 2 przegrał przeciwnicy całkiem groźni Pospisil , Sock , Kwon przegrał tylko z Kyrgiosem i niestety z Iwaską .
Z drugiej strony NAD AL Caraz którego ostatnie wyniki pokazują że jeszcze Nad
Al Carazem nie jest.Na pewno jedno jest pewne ostatnie wyniki Carlosa
pokazują że nie jest teraz w tak dobrej dyspozycji jak w Madrycie.Porażka w Umagu z Musettim i w Hamburgu z ponownie z Sinnerem.
Do tego dochodzi kolejny aspekt dla Alcaraza będzie to pierwszy mecz na hardzie po dość długiej przerwie bo od marca w Miami i są spore szanse że to nie musi być bardzo udany mecz .
Po takim kursie Paul zasługuje na mały kredyt zaufania , choć chyba z jakąś poważniejszą stawką warto przyczaić się na livie.

350
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2537
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: żużel
Godzina: 18:30
Spotkanie: Slangerup - Sonderjylland
Typ: Sonderjylland handicap +4,5 pkt
Kurs: 1,95
Bukmacher: superbet
Analiza:

Pojedynek czwartej z pierwszą ekipą ligi duńskiej. Liga duńska jest bardzo specyficzna, bo w drużynie jest tylko 5 zawodników, mecz składa się z 14 biegów, jakikolwiek słaby punkt drużyny ma wielkie znaczenie dla wyniku.

Ekipa Slangerup do tego meczu przystąpi mocno osłabiona. Przede wszystkim nie będzie lidera, Mikkela Michelsena czy Jonasa Seifert-Salka. Skład tej ekipy dziś wygląda następująco: Lyager, Jepsen Jensen, Drejer, Rolnicki, Porsing. O ile Lyager czy Jepsen Jensen powinni być tutaj liderami swojej ekipy i przywozić duże punkty, to po Rolnickim czy Porsingu nie można zbyt dużo się spodziewać. Patryk naprawdę ma za sobą słaby sezon 2 ligi. Tak naprawdę dobrze jechał tylko na torze w Tarnowie. Natomiast Porsing wznawia karierę, ale spodziewać się od niego dużych zdobyczy punktów nie należy.

Ekipa Sonderjylland to zdecydowany lider ligi duńskiej. W 10 meczach ta ekipa przegrała tylko raz. Dziś skład tej drużyny na to spotkanie przedstawia się następująco: Klindt, Basso, Knudsen, Knudsen, Hansen. Jest to młody skład z doświadczonym Klindtem, ale ci zawodnicy na torach w Danii spisują się świetnie.

Wydaje się, że zdecydowanie równiejszy skład na dzisiejszy mecz mają goście. Oni w tym sezonie przegrali tylko raz, w pierwszym meczu sezonu - 40:44 z Holsted Tigers. Gram tutaj handicap w stronę gości +4,5, bo myślę że spokojnie stać ich nawet tutaj na zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +388
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dyscyplina: Żużel - Dania, SpeedwayLigaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Slangerup - Sonderjylland
Typ: Sonderjylland
Kurs: 2.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Powiedzieć, że drużyna gospodarzy wychodzi mocno osłabiona na ten mecz, to jak nic nie powiedzieć. W ciągu tygodnia wypadli najważniejsi zawodnicy w postaci Seiferta-Salka, Salonena i Hansena. Dzisiaj nie wystąpi również Michelsen oraz początkowo zgłaszany do składu Oskar Polis, w jego miejsce Patryk Rolnicki. Patryk zadebiutował w klubie w niedzielę na zawodach młodzieżowych i pokazał się z niezłej strony, jednak dopiero dzisiaj czeka go poważny sprawdzian. Tym bardziej, że jedzie z numerem trzecim. W Slangerup wystartuje również, co zaskakujące, emerytowany Nicklas Porsing, który nie odjechał żadnych zawodów od trzech lat. Świadczy to tylko o tym, że klub ratuje się na wszelkie możliwe sposoby. Pod czwórką przeciętny William Drejer, którego zdobycze zarówno w 2 polskiej lidze jak i lidze duńskiej oscylują w granicach 5-7 punktów. Na wspomnianych zawodach młodzieżowych potrafił przegrać z zawodnikami bez angażu w Danii lub wożących tam mocne ogony. Nie najlepiej to wygląda, tym bardziej, że jeździł na swoim domowym torze. Dwójka to MJJ, który łapie oddech pod koniec sezonu, wcześniej nie łapał się do składu Startu Gniezno. Mimo wszystko startów w Slangerup mu brakuje, pojedzie jako gospodarz dopiero drugi raz. Jedynym pewniakiem do punktów zostaje nam Lyager.
Po drugiej stronie barykady lider tabeli bez lidera zespołu, odpoczywa bowiem Anders Thomsen. Na wysokości zadania będzie musiał stanąć Nicolai Klindt z Madsem Hansenem. Ta dwójka do tej pory na wyjazdach spisywała się świetnie, Klindt w ostatnim spotkaniu ligowym zawiódł, jednak takie wypadki przy pracy zdarzają mu się niezwykle rzadko w rodzimym kraju. Będzie musiał się spiąć, żeby zarobić coś jeszcze w tym sezonie, bo podziękowała mu już w Szwecji Dackarna. Z tą dwójką pojedzie utalentowana młodzież, Basso i bracia Knudsen szkolący się w Unii Leszno. Benjamin i Jesper pociągnęli wynik w ostatnim meczu, młodszy z braci wygrywał w dwóch biegach np. z Kennethem Bjerre. Jedyną niewiadomą pozostaje Jonas, który ostatni mecz w Danii pojechał na początku czerwca. Pomimo tego jest to dalej bliższy termin niż trzyletnia przerwa Porsinga, z którym będzie rywalizował w pierwszych trzech biegach. Widzę tutaj szansę dla gości, Nicolai i Mads są w stanie powalczyć lub nawet wygrywać z Thomsenem i MJJ, a na pozostałych pozycjach faworyzuję drużynę z Danii Południowej. Typ ryzykowny, ale żałowałbym gdybym nie spróbował.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Zagłębie Sosnowiec : GKS Tychy
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 3.00
Bukmacher : BETFAN

Kusi , kusi aż w końcu pokusiło aby wejść w to spotkanie , takie mecze mają swój smaczek i nikogo z zawodników nie trzeba specjalnie mobilizować , trochę lepsze w tym sezonie jest Zagłębie bo zajmują 7 miejsce z bilansem 2-1-1 i bramki 7:5 natomiast Tyszanie grają totalny piach , w ostatnim meczu u siebie z Podbeskidziem dostali baty przegrywając 1:4 a ich postawa na boiska wołała o pomstę do nieba , do tej pory GKS z bilansem 1-1-2 i bramki 5:7 i ostatecznie 13 miejsce , jednak jak u siebie im nie wychodzi to wyjazdy można by ocenić na 4+ bo w dwóch meczach 1-1-0 i bramki 4:2 , ostatnio sprawili niespodziankę wygrywając 2:0 z Termalicą , ale jak pisałem to spotkanie ma swój smaczek , sędzia jest pan Sebastian Jarzębak z Bytomia która potrafi wiele , tak było w jedynym meczu który do tej pory sędziował Podbeskidzie z Katowicami i tam 2 czerwone , idąc głębiej w statystkę pana Sebastiana to do tej pory sędziował 3 mecze z udziałem Tyszan i bilans 13 żółtek 1 czerwona i karny natomiast Zagłębiu sędziował 8 meczy i 42 żółte 3 czerwone i 3 karne , liczę że dziś piłka będzie ustawiona na 11 metrze boiska .

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2105
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom