>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
vs.


Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Słowenia - Belgia
Typ: Remis lub Belgia.
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsson


O godzinie 20:45 na Petrol Arenie zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją gospodarzy Słowenia, których przeciwnikiem będzie współgospodarz Euro 2000 Belgia.

Słowenia: obecnie walczy o awans do przyszłorocznych mistrzostw europy. W rundzie kwalifikacyjnej w grupie C zajmuje drugie miejsce za Włochami. Do tej pory zgromadzili 11pkt. w siedmiu spotkaniach i tracą 5pkt. do lidera.W tym trzykrotnie grali u siebie, raz zwyciężając i dwukrotnie przegrywając.

Mecze Słowenii w 2011r.

09/02/11 Albania 1-2 Słowenia
25/03/11 Słowenia 0-1 Włochy
29/03/11 Pn.Irlandia 0-0 Słowenia
03/06/11 Wyspy Owcze 0-2 Słowenia

Belgia: również zajmuje drugie miejsce w swojej grupie kwalifikacyjnej do euro 2012 z 11pkt w grupie z takimi zespołami jak Turcja, Niemcy czy Austria. Forma w 2011r Belgowie zwyciężyli dwukrotnie i dwukrotnie zremisowali bramkowe też wygląda niezle osiem zdobytych bramek i trzy stracone.

Mecze Belgi w 2011r.
09/02/11 Belgia 1- 1 Finlandia
25/03/11 Austria 0-2 Belgia
29/03/11 Belgia 4-1 Azerbejdzan
03/06/11 Belgia 1-1 Turcja

Spotkania bezpośrednie, dotychczas oba zespoły grały przeciwko sobie tylko raz i był to mecz towarzyski, wygrany przez Belgów 2-0 rozegrany 29 lutego 2009r.

Kadrowo uważam że Belgia ma lepszych reprezentantów tacy zawodnicy jak np. Kompany (Manchester City), Lukaku (Chelsea), Witsel (Benfica) czy Vermaelen (Arsenal) to zawodnicy na poziomie światowym.
Natomiast w reprezentacji Słowenii trudno doszukać sie takich zawodników.
Jedynym atutem Słoweńców będą kibice i gra na własnym stadionie, więc nie widzę... zawodnicy,zespół i obecna forma to korzyści na rzecz Belgów.



✅ 52
 
biscan 153

biscan

Użytkownik


Polska
vs Gruzja



Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽, Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska vs Gruzja
Typ: Polska/Polska (Polska HT/Polska FT)
Kurs: 2.63
Bukmacher:


Krótko i na temat. Wszyscy wiemy o problemach w polskiej reprezentacji; z Piszczkiem, Polańskim, Smudą i tak dalej, a więc nie ma sensu się powtarzać. Aczkolwiek, Polska jest po prostu lepszą drużyną od Gruzji - lepsi piłkarze, lepsza liga i lepsza reprezentacja. Co by nie mówić, Polska przed własną publicznością wcale źle nie gra, o czym świadczą cztery zwycięstwa w ostatnich sześciu domowych spotkaniach (1 remis i 1 porażka). A Gruzja gra słabo, żeby nie powiedzieć fatalnie na wyjazdach (4 zwycięstwa w ostatnich... 29 meczach) i strzelają mało bramek. W drużynie nie mają żadnych zawodników, którzy potrafią kopać porządnie piłkę, a Khizanishvili i Kaladze żadnej furory w moich oczach nie robią. Polska musi się zebrać i taki mecz musi być pewnym zwycięstwem, i ja żadnego innego rezultatu tutaj nie przewiduje. Myślę, że Polska od pierwszej minuty będzie przeważała i już w pierwszej połowie strzeli bramkę, po której Gruzja nie będzie mogła się podnieść.

__________________



Jeżeli spodobała się moja analiza, kliknij
. ????​

✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis 19-00 10.08.2011 WTA Toronto
Samantha Stosur-Aleksandra Wozniak
typ: 2-0
2,65
Betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w toronto Australijka Samantha Stosur spotka sie z reprezentantka gospodarzy posiadajaca polskie korzenie Aleksandra Wozniak. Obie spotkaly sie na korcie jak do tej pory trzykrotnie i jak narazie prowadzi o dziwo Wozniak 2-1. W rankingu WTA obie dzieli az 139 miejsc rankingowych! Stosur jest 11, natomiast Wozniak zajmuje 150 miejsce. Dziwia wyrownane kursy na to spotkanie. Wozniak co prawda w pierwszej rundzie zagrala bardzo dobrze, oddajac tylko jednego gema zawodniczce z Izraela- Sahar Peer, jednak kanadyjka jest bardzo chimeryczna zawodniczka. Jednego dnia potrafi zagrac kapitalne spotkanie, by drugiego zagrac juz katastrofalnie. Stad tez daleka pozycja w rankingu Aleksandry. Stosur w spotkaniu pierwszej rundy nie zachwycila, jednak ograla bardzo dobrze spisujaca sie ostatnio Ayumi Morite w trzech setach. Australijka bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych. Swietnie serwuje, dobrze gra przy siatce i gra ofensywnie, co sprawia ze dobrze czuje sie na szybkich kortach. Z takimi wlasnie mamy doczynienia w Toronto. Dla Wozniak sukcesem bylo juz ogranie w pierwszej rundzie Peer, nie sadze aby potrafila dzis sprostac presji jaka towarzyszy wystepom gospodarzy. Tym bardziej, ze przyjdzie jej sie dzis zmierzyc z zawodniczka ze scislej swiatowej czolowki. Stosur jesli dzis tylko zagra na swoim normalnym poziomie, nie powinna miec problemow z odniesieniem zwyciestwa. Nie sadze aby Wozniak zagrala dzis takie spotkanie jak w I rundzie. Jesli kanadyjka chce dzis powalczyc z utytulowana rywalka musi wspiac sie jeszcze wyzej i zagrac jeszcze lepiej, co nie wydaje mi sie zbyt prawdopodobne.


✅ 165
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Mecz: Rosja - Argentyna
Typ: Rosja -1,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Finał mistrzostwa świata juniorów. O Rosjanach juz pisałem, robią na mnie duże wrażenie. Podobnie jak ich seniorska reprezentacja. Przede wszystkim mocni w ataku i bardzo dobrzy na bloku. Wczoraj ograli 3-1 innych faworytów turnieju Serbów. Argentyna niby mocna, niby dlatego że troszke dostali łatwiejsych przeciwników. w Pierwszej rundzie wygrali z Portoryko i Tunezja (2 z 3 najsłabszych ekip na turnieju) oraz pokonali Hiszpanów 3-1 którzy żekomo mają dobry skład jednak z dobrymi drużynami meczu nie wygrali. Druga runda juz bardziej udana, pokonali silne Indie i Brazylie która na tych mistrzostwa jest tylko nazwą. Powalczyli również z Serbią jednak ostatecznie ulegli im 2-3. Połfinał to mecz z USA i wygrana 3-1 jednak o USA mam takie zdanie jak o Argentynie czyli średnie. Wracając do Rosjan, pierwsza runda to 3-0 z indiami, o reszcie nie ma co pisać. Druga runda to wygrana z USA, przegrywali 0-2 jednak mecz wygrali. Zwyciestwo z silnym Iranem i średnią Hiszpanią. Półfinał to koncert z Serbami 3-1 jednak gra była imponująca. Według mnie pewne zwycięstwo Sbornej.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 38

pitbulek

Użytkownik
Międzynarodowy mecz towarzyski
Liechtenstein- Szwajcaria
Typ: handicap (1:0) X
Kurs:4.00
Bukmacher: Bah

Analiza:
O 20:15 rozpocznie się mecz drużyn Liechtensteinu i Szwajcarii. Uważam że mecz nie będzie obfitował w bramki. Szwajcaria jest kadrowo zdecydowanie lepszą ekipą, jednak w eliminacjach do polsko-ukraińskiej imprezy nie zachwycają. Są na 3 miejscu właściwie bez jakichkolwiek szans na awans. Dotychczas uzbierali zaledwie 5 punktów i tracą do Czarnogórców i Anglików już 6 punktów. Drużyna gospodarzy natomiast jest drużyną , którą możnaby zaliczyć do tzw. chłopców do bicia. Jednak w ostatnim czasie zrobili bardzo duży, wyrażny postęp. Cięzko jest ich pokonać już róznicą 3 lub więcej bramek. Ponadto zdarzają im się nawet zwycięstwa. Moj to wygrana gości- Szwajcarów ale róznicą tylko jednej bramki. Mój typ 0:1 lub 1:2. Powodzenia.


✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 16

zizou303

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
mecz: Karlovic - Petzschner
typ: Karlovic
kurs: 2.30
buk: bwin

Analiza: Dziś o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie II rundy turnieju Masters na kortach twardych w Montrealu w którym zmierzą się Chorwat Ivo Karlovic z Niemcem Philipem Petzschnerem. Faworytem według bukmacherów jest Niemiec, ja jednak mam inne zdanie i uważam że większe szanse na zwycięstwo ma Karlovic. Chorwat należy do najwyższych tenisistów na świecie. Ma świetny serwis który na tej nawierzchni ma ogromne znaczenie. Niezwykle trudno jest go przełamać. Oprócz trawy, korty twarde to jego ulubiona nawierzchnia na której odnosił największe sukcesy i ma najwięcej zwycięstw. Petzschner natomiast nie za bardzo przepada za kortami twardymi. Jest to zawodnik który najbardziej lubi grać na dywanie, czyli nawierzchni wolniejszej niż hard. Tam odnosi największe sukcesy, wygrał do tej pory aż 120 meczów. Na hardzie w ostatnich 2 latach ma dość słaby bilans 14 zwycięstw na 30 spotkań i od zakończenia turnieju w Halle nie imponuje formą. Przeważnie odpadał w pierwszej rundzie, w tym turnieju ograł Simona ale Francuz miał problemy z przejściem z kortów ziemnych na hard, gdy Niemiec rozegrał już 2 mecze w kwalifikacjach. Myślę że warto zagrać na Karlovicia, który 2 razy wygrywał już z Petzchnerem w tym raz na dywanie czyli ulubionej nawierzchni Petzschnera. Niemiec czeka już raczej na jesień na turnieje na carpet indoor w hali gdzie zawsze spisywał się bardzo dobrze.

✅ 130
 
R 2

rambovip

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, kwalifikacje do ME 2012
Spotkanie : Irlandia Płn. - Wyspy Owcze
Typ: over 2,5
Kurs : 1,81
Bukmacher :Betsson


Lepszej okazji na zwycięstwo u siebie piłkarze Irlandii Północnej prędko mieć nie będą. Dzisiaj podopieczni Nigel Worthingtona będą gościli reprezentantów Wysp Owczych, dla których te eliminacje do Euro 2012 są wyjątkowo udane. Dlaczego wyjątkowo? Wyspy Owcze to outsider i zdobycie już czterech punktów przez tą reprezentacją jest dużym zaskoczeniem. Irlandia Północna, zaś w grupie C może nawet włączyć się do walki o awans do Euro 2012, które odbędzie się w Polsce i na Ukrainie. Na razie na koncie Norn Iron jest sześć punktów. Z tym, że dzisiaj okazja przed piłkarzami z północnej części Irlandii na dopisanie kolejnej trójki i zameldowanie się na 3. miejscu w grupie, ze stratą czterech oczek do liderującej reprezentacji Italii. Ostatnie zwycięstwo Irlandii na własnym boisku - 1 kwietnia 2009 roku(ze Słowenią 1-0)!! Fatalna passa podopiecznych Nigel Worthingtona trwa. Nie wyobrażam sobie lepszej okazji na zwycięstwo, niż dzisiejszy pojedynek. Chyba wyspiarze nie mają zamiaru czekać, aż do Irlandii przyjedzie San Marino. Jeśli Irlandczycy wierzą w zajęcie choćby drugiego miejsca w grupie C, to muszą takie mecze wygrywać i to spokojnie. W kadrze gospodarzy są zawodnicy o zdecydowanie większych umiejętnościach. Dlatego też jestem spokojny o over 2,5 @ 1,81. Wyspy Owcze w tym sezonie grają na tyle dobrze, że jakakolwiek bramka na terenie Irlandii nie będzie, aż tak dużym zaskoczeniem. No, ale Irlandia dziś jest zmuszona strzelić przy najmniej raz tak więcej goli od swoich przeciwników!


✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Montreal
Spotkanie: Flavia Pennetta - Galina Woskobojewa
Typ: Pennetta
Kurs: 1,63
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Wczoraj przewidywałem porażkę Flavii, jednak wystarczył jeden mecz by przekonała mnie co do swojej dyspozycji. Jest, wydaje się, w równie dobrej formie, co jakiś czas temu, gdy zajmowała wyższą pozycję w rankingu. Rozbiła mocną Kirilenko, ale przecież jej dzisiejsza rywalka pokonała jeszcze lepszą zawodniczkę, jedną z faworytek turnieju, Marion Bartoli. Nie przeceniałbym tej wygranej. OK, to wielki sukces Woskobojewej, jednakże widać było, że Bartoli nie chce tego meczu wygrać. Poruszała się po korcie, jakby była, najprościej mówiąc, na kacu. Strasznie powolne, wymuszone ruchy sprawiły, że Marion nie miała w tym spotkaniu większych szans. Czy jednak niedoświadczona Galina zatrzyma Flavię? Nie sądzę. Nie należy zapominać, że mimo tego, że grają na hardzie, Pennetta i tak przerasta o co najmniej dwie klasy swoją rywalkę pod względem umiejętności, a wczoraj prezentowała się dobrze na polu serwisowym i dziś liczę na powtórkę tej dyspozycji.


⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: Carling Cup
Spotkanie: Oxford United FC - Cardiff City FC
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
Spotkanie drużyny z League Two z ekipą z Championship.

Obie ekipy spotykały się już niegdyś w przeszłości ostatnie spotkanie na terenie Oxford zakończyło się ich porażką 2-3.

Nie mam bardzo czasu na analizę ale powiem krótko, Cardiff gdyby nie zawiedli to byliby obecnie w najwyższej randze rozgrywek w Anglii, ale cóż tak się kończy jak fatalnie kończy się sezon. Cardiff wygrało ostatnio w CS z WHU,który miał nad nimi przewagę. O gospodarzach wypowiadać się nie będę bo nie znam się na ich grze i jedynie mogę wesprzeć się suchymi faktami a ten wygląda tak,że pierwszy mecz w lidze przegrali. Moim zdaniem goście mają wyższe ambicje jak gospodarze, ponadto mają lepszą ekipę i głównie na tym bazuje. Dodam tylko,że kurs zachęca i wcale nie zdziwi mnie jak Cardiff wygra przynajmniej różnicą dwóch bramek. Należy też pamiętać,ze Oxford w weekend czeka mecz z Bradford,które napsuło sporo krwi Leeds a więc łatwo nie będzie ;)

Powodzonka!


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Białoruś - Bułgaria
Typ: X - Pierwsza polowa
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt

Po pierwsze mecz towarzyski. Po drugie motywacja znikoma bo sezon ligowy dopiero się rozpoczyna i zawodnicy bardziej myślą jak się dobrze pokazać w lidze przed trenerem i kibicami. Bułgarzy i Białorusini do potęg Europejskiej piłki nie należą ( tak jak i Polacy niestety ). Jakoś wielkich emocji dzisiaj bym się nie spodziewał. Obie drużyny skutecznością nie grzeszą a i żeby znaleźć tam jakiegoś zawodnika na światowym poziomie to ja nie wiem z jak wielką świeczkę trzeba szukać. Po wielkich bułgarskich zawodnikach to tylko pomniki zostały a i rodakom Łukaszenki jakoś talentu brakuje. Pewnie podreptają sobie chłopaki 90 minut i jak wreszcie coś wpadnie to dobrze. Postawić polecam ale oglądać to już zdecydowanie nie !


⛔100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie: R.Gasquet - T.Bellucci
Typ: Kto ugra więcej gemów? T.Bellucci +4,5.
Kurs: 1,85
Buk: Bwin

Analiza: Dziś w Montrealu dojdzie do pojedynku francusko-brazylijskiego. Richard Gasquet zagra z Thomazem Belluccim. Zdecydowanym faworytem wg buków jest Francuz, choc ja myślę że Thomaz tanio skóry nie sprzeda. Zastanawiałem się nad over 21,5 a właśnie +4,5 na Thomaza i wybrałem 2 rozwiązanie. Ci Panowie zagrali już między sobą w tym roku, było to na paryskich kortach Roland Garrosem i Gasquet wygrał 3:1 (6:2/6:3/3:6/6:3). W 1 rundzie turnieju w Montrealu Gasquet pokonał F.Mayera (6:3/6:2), zaś Bellucci wygrał z Golubevem (7:5/7:6).
Myślę że mecz będzie ciekawy i może Richard wygra, ale nie będzie to łatwa przeprawa i Thomaz pokaże pazur i może wygra? ????
Powodzenia/Pozdrawiam/Poznaniak


⛔100
 
T 0

ten_prawdziwy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Szkocja - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W historii spotkań międzypaństwowych te dwie drużyny spotykały się dwukrotnie. Oba te pojedynki wygrali Duńczycy. Raz u siebie i jednokrotnie na wyjeżdzie. Dlatego też śmię twierdzić, że tym razem będzie podobnie i to Duńczycy będą triumfować. Ponadto chciałbym zauważyć, iż przeciwko Duńczykom gra się bardzo ciężko, co niejednokrotnie doświadczyli nasi piłkarze. Natomiast Szkoci nie imponują formą i w dzisiejszym spotkaniu polegną.

Friendlies 2004DenmarkScotland1:028.04.2004


Friendlies 2002 ScotlandDenmark0:121.08.2002
Kiepska analiza.
 
J 6

josed

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Toronto (Kanada)
Spotkanie: Stosur S. (Aus) vs Wozniak A. (Can)
Typ: Wozniak +1,5
Kurs: 1.5
Bukmacher: Unibet

Już za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Stosur i Wozniak na twardych kortach w Toronto. Faworytką gospodarzy (dosyć wyraźną) jest Stosur, to mnie bardzo dziwi. Nie zadziwia jakoś szczególnie formą i zdarzają się jej duże wpadki. Jej dzisiejsza przeciwniczka gra na &quot;swoich&quot; kortach, co może bardzo jej ułatwić mecz.
Dotychczas obie panie spotkały się ze sobą 4 razy. 3 razy wygrała Kanadyjka, a raz Australijka. Wszystkie wygrane Wozniak miały miejsce właśnie na twardej nawierzchni, natomiast Stosur jedyny wygrany mecz z gospodynią rozegrała na hali.
Swoje ostatnie 6 meczy w Kanadzie Wozniak wygrała bez większych problemów. Jak już wcześniej wspomniałem jej starszej rywalce zdarzały się bardzo duże wpadki (w ostatnich 6 meczach wygrała zaledwie 3, potrafiła przegrać nawet z Czink (165 rank)).
Myślę, że można się tutaj pokusić o wygraną Kanadyjki. Przynajmniej wszystko na to wskazuje (może prócz bukmacherów ???? ). Mój typ będzie jednak trochę bardziej asekuracyjny. Stawiam, że Wozniak wygra przynajmniej jednego seta.


✅50
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Polska over 1,5
kurs: 1.85
buk: bet365

No to polaczki dzisiaj z gruzinami. Gruzini mają nas za przyjaciół ale to nie będzie decydujący czynnik dlaczego strzelimy ponad 1,5 gola. Siła rażenia polaków jest bardzo duża, lewy w napadzie ,w pomocy obraniak który lubi podać piłkę bezpośrednio przed bramką, blaszczykowski który zawsze szarpie no i polański który też kopać piłke potrafi. Obrona gruzińska stoi głównie na kaladze, który najlepsze lata ma za soba i niedługo bedzie chodził z balkonem po parku.

Polska over 1,5????


Nazwiska się pisze z wielkiej litery. I samjesteś polaczek

⛔100
 
L 6

lukas1983pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽, Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska vs Gruzja
Typ: X/Polska (X HT/Polska FT)
Kurs: 3,9
Bukmacher: bwin


Nie lekceważył bym aż tak bardzo Gruzinów jak robią to wszyscy dziś.
Nie wygrają dzisiaj z Polakami ale nie będzie to raczej łatwa przeprawa dla biało-czerwonych.
Gruzini nie mają w zwyczaju odpuszczać spotkań towarzyskich, ostatnie dwa towarzyskie na wyjeździe wygrali z Armenią i Słowenią.
Natomiast w meczach o punkty na wyjazdach przegrali tylko 1 bramką z Chorwatami i Izraelem, z Chorwatami wygrali nawet u siebie.
Więc nie można powiedzieć że są słabi lub że Polacy są wyraźnie lepsi, bo to nie będzie prawda.
Sądze że Polacy bez kilku podstawowych zawodników pomęczą się troche w pierwszej połowie a w drugiej odsłonie meczu przypieczętują zwycięstwo w ciężko wywalczonym meczu.
Stąd mój typ, remis do przerwy i zwycięstwo na koniec spotkania.


⛔100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Portugalia - Luksemburg
Typ: Powyżej 11 rożnych
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: O 22 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Portugalia i Luksemburgiem. To taka potyczka Dawida z Goliatem. Ekipa Portugalii jest bardzo mocną ekipą. Na to spotkanie została powołana kadra 21 zawodników.
Bramkarze: Eduardo (Benfica), Quim (Braga), Rui Patricio (Sporting)

Obrońcy: Fabio Coentrao (Real Madrid), Bruno Alves (Zenit), Pepe (Real Madrid), Ricardo Carvalho (Real Madrid), Joao Pereira (Sporting), Silvio (Atletico Madrid)

Pomocnicy: Raul Meireles (Liverpool), Ruben Micael (FC Porto), Andre Castro (FC Porto), Andre Santos (Sporting), Joao Moutinho (FC Porto)

Napastnicy: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Nuno Gomes (Braga), Nani (Man United), Varela (FC Porto), Danny (Zenit), Hugo Almeida (Besiktas), Helder Postiga (Sporting)

Jak widać, skład jest bardzo mocny, żadnych piłkarzy na &quot;próbę&quot;.
Spotkanie to jest traktowane poważnie i myślę, że już od pierwszych minut ekipa Portugalii rzuci się na rywala.
Wybrałem typ na powyżej 11 rzutów rożnych, gdyż uważam, że przy ciągłych natarciach Portugalczyków, ekipa Luksemburgu, często będzie wybijać piłkę gdzie popadnie. 12 rzutów rożnych to bardzo niska linia, a kurs zachęcający.


⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom