>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball - MLB
Spotkanie : Texas Rangers - Seattle Mariners
Typ : Seattle Mariners
Kurs : 2,85
Bukmacher : Pinnacle
Czas rozpoczęcia : 02:05

Dzisiejszej nocy pięć minut po północy będziemy świadkami pojedynku dwóch drużyn na co dzień grających w zachodniej dywizji American League. Texas Rangers podejmą odwiecznych rywali z Seattle. W tym sezonie przepaść pomiędzy tymi drużynami jest dość spora (15 meczów) na korzyść Strażników. Wygrali oni swoje ostatnie dwa spotkania z czego ostatnie to pewne zwycięstwo nad swoimi dzisiejszymi rywalami 9-2. Marynarze są w zupełnie odwrotnej sytuacji, bo swoje dwa ostatnie pojedynki przegrali. To co mnie przekonało do postawienie na nich to przede wszystkim kurs. W lidze MLB żadne spotkanie nie ma swojego zdecydowanego faworyta. Starterem w drużynie z północnozachodnich Stanów Zjednoczonych będzie Michael Pineda. ERA na poziomie 3,53 nie jest wcale strasznym wynikiem, o czym świadczy to, że czarnoskóry pitcher ma bilans 9-7 jako starter,co przy grze w takim zespole świadczy o niezłych umiejętnościach tego zawodnika. Jego odpowiednikiem w zespole Rangers będzie fenomenalny Alexi Ogando, który może się pochwalić znakomitym ERA na poziomie 2,88, bilansem 11-5, a także faktem ustrzelenia 11 Home-runów. Pomimo tego, że Strażnicy Teksasu mają znacznie większe szanse na zwycięstwo to kurs na ich przeciwników jest zupełnie niewspółmierny do ich szans dzisiejszej nocy.


⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Spotkania towarzyskie
Spotkanie : Włochy - Hiszpania
Typ : Hiszpania ( -1 )
Kurs : 4.5
Bukmacher : Bet 365

Dziś o godzinie 20:45 Włosi rozegraja spotkanie towarzyskie z Hiszpanią . Wiadomo że w meczach towarzyskich któryś zespół może wyjść w znacznie zmienionym składem lecz Hiszpania prezentuje sie naprawde imponująco w kazdym meczu strzelaja praktycznie po 2 bramki . Włosi też wygrali kilka ostatnich spotkań lecz jutro czeka ich prawdziwy sprawdzian . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .

5 ostatnich spotkań Włochów

Euro Cup, kwalif. - Gr.C Wlochy vs. Estonia 3:0
Euro Cup, kwalif. - Gr.C Slowenia vs. Wlochy 0:1
Euro Cup, kwalif. - Gr.C Wlochy vs. Serbia 3:0
Euro Cup, kwalif. - Gr.C Irlandia Pln. vs. Wlochy 0:0
Euro Cup, kwalif. - Gr.C Wlochy vs. Wyspy Owcze 5:0

5 ostatnich spotkań Hiszpanii

Euro Cup, kwalif. - Gr.I Litwa vs. Hiszpania 1:3
Euro Cup, kwalif. - Gr.I Hiszpania vs. Czechy 2:1
Euro Cup, kwalif. - Gr.I Szkocja vs. Hiszpania 2:3
Euro Cup, kwalif. - Gr.I Hiszpania vs. Litwa 3:1
Euro Cup, kwalif. - Gr.I Liechtenstein vs. Hiszpania 0:4

Jak widzimy Hiszpania wygrała 5 ostatnich spotkań a tych wygranych z rzędu jest ponad 10 jeśli sięnie mylę bramek jak widać też dość dużo strzelaja strzela w tym spotkaniu licze na kilka ładnych bramek po cichu obstawiam wynik 0:3 , 3:1 dla Hiszpanii .


⛔100
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Francja - Chile
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj wieczorem o godzinie 20.00 na Stade de la Mosson w Montpellier Francja podejmie w meczu towarzyskim reprezentacje Chile. Według bukmacherów faworytami są gospodarze, jednak drużyna z Ameryki Południowej na pewno nie jest w tym spotkaniu bez szans. Jak wiadomo, spotkania towarzyskie rządzą się swoimi prawami i zawsze upatrywac mozemy szansy na niespodzianke. Liczę na nią i w tym przypadku. Drużyna La Roja to klasowy zespół co potwierdzają swoimi ostatnimi występami (szczególnie na MŚ w RPA). Potwierdzili to również w tegorocznym Copa America. Co prawda pechowo odpadli w cwiercfinale tych rozgrywek z Wenezuelą, jednak pozostawienie w pokonanym polu Meksyku i Peru czy remis z pozniejszym triumfatorem - Urugwajem potwierdza tylko, ze team ten stać na wiele. Francuska reprezentacja w ostatnich meczach towarzyskich nie zachwycała (no moze poza wygrana z Ukraina) co potwierdza remis w meczu z Białorusią i wymęczone nieprzekonywujace zwyciestwo w meczu z Polakami.
Ponadto ospodarze zagrają miedzy innymi. bez Francka Ribery&#39;ego, Philippe&#39;a Mexesa, Yoanna Gourcuffa i Mathieu Valbueny. W ostatniej chwili ze skladu wypadli takze Patrice Evra i Dimitri Payet.
Chile przyjeżdża w silnym składzie. DO pierwszej jedenastki awizowani sa tacy gracze jak Alexis SANCHEZ, Vidal, Jimenez, Isla, Bravo, Contreras, a wiec znane nazwiska, piłkarze ktorzy jutro powalczą na południu Francji o zwycięstwo i myślę, że moze im sie to udac. Poza tym bardzo wysoki kurs tylko do tego zachęca!



⛔ 100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , S-League, Singapur
Spotkanie: Young Lions vs Etoile
Typ 2 /HT/
Kurs: 1,72
Bukmacher: betsafe

Analiza :

Dziś o godz 14.00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy drużyną Young Lions a Etoile, zdecydowanym faworytem tego spotkania wydają się być goście , którzy będą chcieli podtrzymać znakomitą passę zwycięstw , obecnie 4 . Gospodarze to drużyna która znajduje się w dolnej częsci tabeli S-League , albowiem z dorobkiem 21 pkt plasują się na 9 pozycji - dla przypomnienia S-league ma 12 drużyn. Przyjezdni z dorobkiem 44 pkt plasują się na 4 pozycji tracąc zaledwie dwa oczka do trzeciego miejsca . Myśle, że Etoille od samego początku narzuci swoje tempo i już w piewszej połowie będziemy oglądać ich bramki , stąd mój typ ????


✅ 72
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Gruzja
Typ: Gruzja
Kurs: 5.25
Buk: Bwin

Szkoda dzisiaj nie spróbować zagrać na Gruzję. Ostatnie sparingi Polski tylko przyprawiają o ból głowy, o meczu z Argentyną nie będą pisał, bo wiadomo co to było za zbiorowisko, z kolei drugi skład Francji spokojnie sobie z nami zagrał pokazując gdzie nasze miejsce na rok przed Euro. Po prostu jest źle. Najlepszy nasz piłkarz - Piszczek, ma pół roku w plecy może nawet nie w kadrze, ale i w klubie, władze Bundesligi także mogą go zawiesić i to będzie dopiero tragedia. Atmosfera w kadrze także napięta posunięciami Smudy, który robi z kadry jakiś cyrk (Polański i inne sprawy). U Gruzinów odwrotnie, chłopaki walczą o swój kraj na mapie świata, bo Wielki Brat ciągle ma na nich chrapkę. Sprawa Dżano Ananidze, super utalentowanego chłopaka, który odrzucił propozycje gry dla Rosji jest tu wymowna. Poza tym czołowi Gruzini nie obijają się po rodzimy boiskach, tylko w czołowych klubach rosyjskich i to zaczyna przekładać się na reprezentacje - u siebie wygrywają z Chorwacją w ramach el. do Euro! Na właśnie chłopaki grają o stawkę i nie są chłopcami do bicia - na wyjeździe z Chorwacją i Izraelem przegrywają tylko w stosunku jednej bramki, obie te reprezentacje śmiem twierdzić spokojnie rozbiłyby ekipę Smudy, gdyby przyszło grać o punkty.


⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Spotkanie: Liechtenstein - Szwajcaria
Typ: under 1.5
kurs: 5.4
Sportingbet

Analiza: Dzisiaj kolejne mecze towarzyskie narodowych reprezentacji. Ja na ten wieczor wybralem sobie spotkanie Liechtenstein - Szwajcaria gdyz uwazam ze bukmacherzy przesadzili nieco z kursami.

A mianowicie Szwajcaria to nie jest zespol ktory gra ofensywnie i zostawia luki w obronie. Jest to druzyna dobrze skonstuowana ktora swoj poczatek ma wlasnie w defensywie. OStatniw wyniki to pasmo swietnej gry z dobra skutecznoscia i meczy z serii &quot;nudne jak flaki z olejem&quot; ale szwajcarja tak gra wlasnie bez polotu i jakiegokolwiek presingu.

Przejde do Liechtensteinu to juz nie jest druzyna z tych chlopcow do bicia jak jeszcze 15 lat temu pilka nozna jest dyscyplina ktora naprawde idzie do pprzodu i coraz ciezej jest przewidziec jej ostateczny rezultat a to nie z tego powodu ile kto kogo zleje tylko z tego ze zaczynaja sie dziac cuda i naprawde coraz lepiej jest grac na niespodzianki jak pewne zwyiestwa.

OStatni mecz obie ekipy rozegraly 30 maja 2008 roku wowczas padl wynik 3-0 dla szwajcarow mysle ze dzisiaj bardzo ciezko bedzie powtorzyc ten rezultat a to z dwoch przyczyn po pierwsze Szwajcaria gra teraz duzo slabiej niz w tamtyh kwalifikacjach, a po drugie Liechtenstein przez te 3 lata zrobil naprawde duzy postep pilkarski. Wystarczy zobaczyc ich ostatnie mecze:


Tue 12/10/10 EUC Liechtenstein 0 - 2Czech Republic
Wed 17/11/10 FRI Estonia 1 - 1Liechtenstein
Wed 09/02/11 FRI San Marino 0 - 1Liechtenstein
Tue 29/03/11 EUC Czech Republic 2 - 0Liechtenstein
Fri 03/06/11 EUC Liechtenstein 2 - 0 Lithuania

Jak widac dwie wygrane w tym z Litwinami remis z Estonia oraz poirazki tylko po 2-0 z Czechami naprawde wstydu nie przynosza, Dodatkowo jest to mecz towarzyski i naprawde nie widze powodu dlaczego szwajcarzy mieli by sie tak sprezac. Dla mnie dzisiejszy mecz moze zakonczyc sie nawet rezultatem 0-0 BO nie widze jakos tych natarczywych atakow szwajcarow i dziurawej jak ser szwajcarski obrony Liechtensteinu.


⛔ 100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Irlandia - Chorwacja
Typ: x
Kurs: 3,2
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Na przeciwko siebie staną druzyny moim zdaniem grające podobną piłkę. Zarówno Irlandczycy jak i Chorwaci słyna z twardej gry, dlatego wydaje mi sie ze ten mecz moze byc bardzo zaciety,a nawet brutalny.

Jeśli chodzi o druzyne gospodarzy to warto przypomniec, ze zajmuje ona 3 miejsce w grupie B w kwalifikacjach do Euro, majac 13 pkt, tyle samo co Rosja i Słowacja, które wyprzedzaja ją bezposrednio. Nie ukrywajmy ze Irlandczycy sa dość mocni u siebie, w czerwcu przeciez ograli samych Włochów 2;0.

Teraz napisze parę slow o przeciwnikach czyli Chorwacji, jest to druzyna zbudowana z wiekszosci doswiadczonych juz piłkarzy, zajmujaca 2 miejsce w grupie F w kwalifikacjach do Euro, wyprzedzaja ich tylko Grecy o 1 pkt. Dobrze graja u siebie, natomiast na wyjezdzie w kratke.

W Historii spotkan tych druzyn w 2001 roku padł remis 2;2, natomiast w 2004 Irlandia była minimalnie lepsza, moim zdaniem dzisiaj po bardzo wyrównanym meczu padnie bramkowy remis ????


✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis WTA - Toronto
Spotkanie : Flavia Pennetta - Voskoboeva
Typ : 2:0 (Dokładny wynik)
Kurs : 2.35
Bukmacher : bet-at-home


vs





Analiza : Dzisiaj o godzinie 18:35 na kortach w Toronto dojdzie do pojedynku rakiety numer 25 Włoszki Flavii Pennetty z rakietą numer 135 Kazachstanką Galiną Voskoboevą.Zdecydowaną faworytką jest Włoszka sam ranking juz nam coś mówi.Pennetta to klasowa zawodniczka,grająca bardzo mądrze,robiąca mało błedów.Natomiast Voskoboeva dopiero powoli zaczyna dochodzić do poziomu tych najlepszych,ale to jescze długa droga.Voskoboeva wyeliminowała w 1 rundzie Bartoli,co jest sporo niespodzianką,Włoszka w 1 rundzie poradziła sobie nie byle z kim bo z Rosjanka Marią Kirilenko.Pennetta cały czas utrzymuje równy poziom gry,nie ma u niej wachań,jest solidna zawodniczką.Ma za sobą spore doświadczenie,któego napewno nie ma jescze Voskoboeva,to wszystko przemawia za Pennettą.Uważam,że wygra to spotkani Pennetta 2-0 w setach,jest dużo lepszą zawodniczką,większe doświadczenie.Mało odważnym polecam grać w meczu na Pennette.Mój typ na to spotkanie to 2-0 dla Pennetty.Jeżeli pomogłem kliknij dzięki.


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger San Marino
Spotkanie: Rui Machado - Martin Klizan
Typ: Rui Machado wygra 2:0
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Analiza:

Dziś miałem spory dylemat z wyborem meczu..Najpierw napisałem kompletna analizę do meczu Rosol - Brown..Po czym sprawdziłem pewien szczegół w poprzednim meczu Browna i mnie zmroziło..Sprawdziłem to samo w meczu poprzedniej rundy Rui Machado..I oto co znalazłem..

Skuteczność trafionego pierwszego serwisu na poziomie 91 %..To robi wrażenie, tym bardziej, że drugi nie był dużo gorszy..Ungur większego oporu nie stawiał, ale Klizan wcale nie jest od niego o wiele lepszy..Rui Machado to jeden z wybitniejszych challengerowców, o czym boleśnie przekonał się polski wieżowiec Jerzy Janowicz podczas finału w Poznaniu..Wcześniej w czerwcu równiez na clay Machado triumfował w Rijece..A poprzednie dwa turnieje w tym tydzień temu kończył dopiero w półfinałach..
Czyli to znak niechybny, że druga runda i przeciwnik pokroju Słowaka to jeszcze nie czas i nie miejsce by odpadać z gry..Tym bardziej, że w San Marino płacą całkiem nieźle, ile to on dobrze wie bo tyle samo zainkasował za poznański tytuł..
Proszę spojrzeć na ostatnich 20 meczy Portugalczyka..Wniosek nasuwa sie tylko jeden..Godzina dziesięć i pod prysznic..

Co do Klizana to młody i obiecujący Słowak..187 cm wzrostu przy 75 kg wagi i lewa reka - niezłe zadatki na tenisistę, ale póki co to w dzisiejszym meczu widzę go bardzo blado..
Uważam, że Rui Machado weźmie go z marszu świadom tego, że w czwartek w ćwierćfinale najprawdopodobniej zmierzy się z bardziej wymagającym rywalem - Filippo Volandri..Że o piątkowym Rosole nie wspomnę..

Całkiem odważnie polecam 2:0 na rzecz Portugalczyka.. i guzik &quot;dzięki&quot; poniżej ;)
Powodzenia..


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Irlandia - Chorwacja
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dziś na całym świecie rozgrywane będą mecze towarzyskie. Ciekawym meczem będzie starcie Irlandii z Chorwacją. Irlandczycy u siebie są bardzo mocni. Udowodnili to w czerwcu wygrywając z Włochami 2:0.
Ostatnie mecze drużyn:
07/06-11 Irlandia vs. Włochy 2:0
04/06-11 Macedonia vs. Irlandia 0:2
29/05-11 Irlandia vs. Szkocja 1:0
24/05-11 Irlandia vs. Irlandia Północna 5:0
29/03-11 Irlandia vs. Urugwaj 2:3
26/03-11 Irlandia vs. Macedonia 2:1
W ostatnich 6 meczach Irlandczycy wygrywali aż 5 raz, przegrali tylko minimalnie z 4 drużyną świata Urugwajem.


03/06-11 Chorwacja vs. Gruzja 2:1
29/03-11 Francja vs. Chorwacja 0:0
26/03-11 Gruzja vs. Chorwacja 1:0
09/02-11 Chorwacja vs. Czechy 4:2
17/11-10 Chorwacja vs. Malta 3:0
12/10-10 Chorwacja vs. Norwegia 2:1
Chorwaci na 6 ostatnich meczy wygrali 4, jeden zremisowali i jeden przegrali. U siebie radzą sobie w miarę dobrze, na wyjeździe już nie jest tak dobrze o czym świadczy porażka z Gruzją 1:0.

Irlandia w eliminacjach do Euro 2012 zajmuje 3 pozycję, z 6 meczy wygrali 4, raz zremisowali i raz przegrali.
Chorwaci mają podobny bilans meczowy z tym że zajmują w tabeli 2 pozycję.
Tak jak pisał kolega wyżej w tym meczu może paść remis ale jednak ja szans gospodarzy nie przekreślam. Grają u siebie, mają prawie cały stadion własnych kibiców i dobrego trenera który potrafi ustawić zespól. Jednego możemy być pewni, że w tym meczu minimum 2 bramki padną ale na czyją korzyść to okaże się wieczorem. Do boju Irlandia!!!


⛔ 100
 
seba23tdo 1

seba23tdo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - mecz towarzyski
Spotkanie: Rosja - Litwa
Typ: Rosja
Kurs: 1.80
Bukmacher: BetClic

Analiza: Dziś o godzinie 16:30 odbędzie się mecz towarzyski koszykówki mężczyzn Rosja : Litwa. Mecz zapowiada się na wyrównane widowisko, lecz jak dla mnie faworytem jest Rosja, gdyż jest to ostatni sprawdzian przed eurobaskietem który to właśnie odbędzie się w Litwie czyli przeciwnikiem Rosjan w dzisiejszym meczu. Więc Rosja przed swoją własną widownią będzie chciała udowodnić że jest dobrze przygotowana do turnieju i wygrywając mecz z gospodarzami nadchodzącego turnieju to udowodni i poleci do Litwy na Eurobaskiet pełna optymizmu.
Jest to mój pierwszy post oddany na tym forum mam nadzieję że udany ????


✅ 80
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Kanada Jnr - Japonia Jnr
Typ: Kanada
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Ostatni mecz obu ekip w tym turnieju nie decydujący o jakimś specjalnym miejscu w końcowej klasyfikacji. Japończycy zaczęli cały turniej świetnie bo wygrali z Brazylią 3:2. Potem z meczu na mecz było coraz gorzej. Ale w sumie czego tu wymagać jak turniej dość napięty jeśli idzie o grafik, a w drużynie japońskiej gra w sumie 1 zawodnik czyli Takashi Dekita. Nie jest on w stanie ciągnąć tego zespołu gdy gra się praktycznie z dnia na dzień. Jeśli idzie o Kanadyjczyków to do potęg oni nie należą jednak mają bardzo wysoki zespół, który potrafi walczyć. I właśnie w ta przewaga wzrostu plus fakt, że lider japońskiego zespołu ma już dość tego turnieju powoduje, że zagram dziś śmiało na Kanadę. Oba zespoły grały ze sobą w 2 fazie rozgrywek i wygrała Kanada miażdżąc Japończyków 3:0 w setach do: 12, 17, 14. W ekipie japońskiej poza wyżej wspomnianym Dekitą nie grał tam nikt. Sam zdobył 16 pkt ale to za mało na Kanadyjczyków gdzie wszyscy zagrali bardzo równie. Ponadto wspomniana przewaga wzrostu dała w tym krótkim meczu aż 16 pkt zdobytych samym blokiem!!! Ja śmiało gram i polecam bo kursy polecą.


✅ 110
 
qarter 38

qarter

Użytkownik
Spotkanie: Rosja - Serbia
Typ: over 2.5
kurs: 2.25
buk: bet365

Analiza:
vs


O godzinie 17 zmierzą się towarzysko reprezentacje Rosji i Serbii.
Faworytem buków (moim też) są Rosjanie.

Porównajmy obie ekipy :

Mecze Rosji w tym roku :




Mecze Serbii w tym roku :



Obie ekipy nie zachwycają i przegrywają bądź remisują ze słabszymi bądź podobnymi sobie drużynami.

Obie ekipy biorą udział w kwalifikacjach do euro2012. Oto ich tabele grupowe :





Rosjanie mają wyrównaną sytuacje w grupie, 3 czołowe drużyny walczą o awans z taką samą ilością pkt. Strzelili i strzelono im tam 13 bramek w 6 meczach. Co daje nam 2.16 bramki na mecz.

Sytuacja w grupie Serbów jest taka. Włosi odskoczyli i chyba nikt ich już nie powstrzyma. Walka będzie toczyć się raczej o 2 miejsce (udział w barażach). Serbia ma trudna sytuację i nie zachwycają w spotkaniach z takimi drużynami jak Estonia. Strzelili i strzelono im :17 bramek w 6 meczach co daje 2.83 bramki na mecz. W dodatku chyba wszyscy znają kibiców - rozbójników serbskich. Nam też pewnie nie chciałoby się grać dla takich ludzi ;)


Mecz nie jest o stawkę, bardziej luźny. Serbowie często tracą bramki, Rosjanie o wiele częściej je strzelają. Myślę że dzisiaj padnie dużo bramek (polecam typ Rosja strzeli w obu połowach), i typ over 2.5 wejdzie bez problemu.


⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
NIEMCY - BRAZYLIA
Typ : Brazylia @ 3,130 Pinnacle Wszyscy wiemy i widzieliśmy co Brazylia wyprawiała na Copa America. Szkoda było patrzeć. Teraz mecz z odwiecznym rywalem tj Niemcami/. bardzo prestiżowe starcie. Miało być pożegnanie Ballacka,ale ten się nie zgodził bo chce jeszcze wrócić do kadry ???? No to powodzenia mu życzę, bo w tej chwili jest to raczej nierealne. Dzisiaj brakuje Khediry i Ozila, którzy dostali wolne od Loewa. Tak więć w pomocy mamy Schweinsteigera z Kroosem. A na ławce debiutant Gundogan. Pryznam, że oglądając 1 kolejke Bundesligi widać brak dobrej formy graczy Bayernu Monachium, a zaglądająć do składu jaki ma wybiec dzisiaj w Stuttgarcie mamy aż 7 piłkarzy Bawarczyków! Podolski w Koln także nie zachwycił, jedynie Gotze zagrał kapitalnie dostają note 1 od kickera.
Brazylia wierze, że będzie chciała zmazać plame za Copa America.
W dodatku bilans Niemców z Brazylią jest fatalny. Najgorsze statystyki z rywalem, z którym musieli mierzyć się więcej niż 10 razy. Dokładnie wygląda tak 3-5-12 na korzyść Canarinhos. Chwile się zastanowiłem i po takim kursie gram na Neymara i spółke ;)
NIEMCY : Neuer - Höwedes, Hummels, Badstuber, Lahm - Schweinsteiger, Kroos - M. Götze, T. Müller, Podolski - Gomez

BRAZYLIA : Julio César, Daniel Alves, Lúcio, Thiago Silva e André Santos; Luiz Gustavo, Ramires e Paulo Henrique Ganso; Robinho, Neymar e Alexandre Pato

⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Wawrinka - Russell
2
4.14
Pinnacle Sports
Analiza :
Wczoraj sparzyłem się na Montanesie bo Russell zaprezentował się naprawde bardzo dobrze. Miałem mały zamiar dziś na niego obstawić ale nie byłem pewien. Lecz kiedy zobaczyłem taki kurs to bez wachania stawiam na Russella . Tak wyskie kursy zdarzają się przeważnie gry gra Nadal , Djoko lub Federer . A tu taki Wawrinka z Russell który pokonał wczoraj zwycięsce poprzedniego turnieju w USA i taki kurs . Nie mówie że3 Russell jest pewniakiem na ten mecz ale na pewno nie zrobi takiej niespodzianki jak mówią kursy jeśli wygra. Warwinka ostatnio w turniejach odpada po drugim meczu mam nadzieje że dziś będzie podobnie. Russell bardzo dobrze czuje się na twardej nawierzchni co udowodnił wczoraj. Mam nadzieje że publiczność również mu pomoże . Oto ostatnie mecze obu zawodników :
Russell :
09/08/2011 Russell, Michael vs. Montanes, Albert 2:0 7:5 6:2
07/08/2011 Russell, Michael vs. Ilhan, Marsel 2:0 7:5 6:2
06/08/2011 Russell, Michael vs. Matsui, Toshihide 2:1 6:4 5:7 6:4

Warwinka :
08/08/2011 Wawrinka, Stanislas vs. Nalbandian, David 2:0 6:1 6:4 29/07/2011 Ćwierćfinały Wawrinka, Stanislas vs. Granollers, Marcel 0:2 3:6 2:6
28/07/2011 Wawrinka, Stanislas vs. Luczak, Peter 2:0 6:3 7:5
22/06/2011 Wawrinka, Stanislas vs. Bolelli, Simone 0:3 6:7 3:6 6:7

jak widać obaj nie są w rewelacyjnej formie ale ja stawiam na zwycięsce z USA. Nie ma sensu patrzeć na ranking gdzie warwinka jest 17 a Russell 100 bo to nie ma znaczenia w obecnej formie . Polecam !


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzostwa Europy U18 - Kobiety - Od 13 do 16 miejsca
Spotkanie: Słowacja - Ukraina
Typ: Słowacja(-9)
Kurs: 1,875
Bukmacher: sportingbet

Słowaczki to najlepsza drużyna spośród 4 walczących o w/w miejsce. Pokonały najsłabszą Litwę 29pkt oraz Rosjanki 8, Rosjanki które wczoraj rozgromiły Ukrainę 29pkt ! Ukrainki wygrały tylko 1m w tej fazie, 2pkt z Litwą.... Myślę, że Słowaczki hand -9 pokryją bez najmniejszego problemu.


0
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Azerbejdżan - Macedonia
Typ : 2
Kurs : 2,70
Bukmacher : Bwin

Niby towarzyski mecz, ale jakże ważny dla gości. Obie ekipy na dnie, ale to Macedonia zawodzi (Azerowie przyzwyczaili do porażek). Żeby uratować eliminacje do Euro, goście powinni wygrać, żeby morale zespołu, zdeptane ostatnimi kompromitacjami znów wzrosło. Dzisiaj szansę dostanie młodzież, która w niedalekiej przyszłości będzie stanowić o silę zespołu. Oczywiście, w składzie nie zabraknie autorytetu w postaci Pandeva.

Bogatinov

Ristovski-Sikov-Mojsov-Popov

Demiri-Sumulikoski-Georgievski

Hasani-Pandev-Trickovski

Oto przewidywany skład, jak widać, nie ma mowy o murowaniu bramki.

Przed eliminacyjną batalią z Rosją dzisiejsze zwycięstwo wydaję się być niezbędne.

__________

jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.


✅ 170
 
lukasz432 0

lukasz432

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Spotkanie: Wawrinka-Russell
Typ: 2:0
Kurs: 1,62
Bukmacher: bwin
Analiza:



Witam serdecznie po bardzo długiej przerwie J
Po oglądaniu pierwszego meczu Wawrinki na turnieju w Montrealu moją
uwagę przykuł bardzo fajny typ a mianowicie Wawrinka 2:0 w meczu z Russelem. Podstawa do analizy jest bardzo prosta a mianowicie Wawrinka to 17 rakieta na świecie a Russel zamyka pierwszą 100.
Ostatni mecz owych panów odbył się 07/01/2010 i wygrał go gładko Stanislaw J




✅ 62
 
franek000 36

franek000

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ivanovic - Benesova
Typ: 2-0
Kurs: 1.40
Bukmacher: SB

Analiza:
Dziś o 20.15 odbędzie się mecz II rundy turnieju w Toronto, pomiędzy Ivanovic, a Bensovą. Zacznę od tego że Bensovej tu już nie powinno być. Dostała się ponieważ jej wcześniejsza rywalka - Cibulkova wygrywała już z nią w 3 secie 3-1 przy swoim podaniu, ale musiała poddać mecz przez kontuzję. Zaś Ana pokonała bez problemu Zhang 2-0 (6-1, 6-1). Mój typ umacniam tym, iż te zawodniczki spotkały się już 5 razy i w tych meczach zawsze górą była Ivanovic. Wszystko wskazuje że wygra Ana. Ma lepsze warunki fizyczne (183cm wysokości, a Iveta jest o 13cm niższa). Ranking też jest bardzo przekonujący:
Ana Ivanovic: 16
Iveta Benesova: 45
Ostatni mecz pomiędzy tymi zawodniczkami odbył się w 2009r. w tedy Ana wygrała bez problemu 6-0, 6-2.

Mój ty dodatkowy:
vanovic, A v Benesova, I Total Games Won - Ivanovic, A
  • Poniżej(-12.5) @ 1.571



✅ 40
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Spotkanie: Lichtenstein - Szwajcaria
Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1,5
Bukmacher: bwin

Analiza:
Typ opieram tylko na analizie poprzednich występów obu zespołów. Jednak biorąc pod uwagę jak te występy są rozciągnięte w czasie wydaje mi się to wiarygodne.
Drużyna gospodarzy w tym roku nie rozegrala meczu w którym padloby wiecej niz 2 gole. Ostatnie takie spotkanie mialo miejsce we wrzesniu 2010r. w Szkocji podczas meczu eliminacyjnego do ME. Następne 5 spotkań to gry under 2,5 m.in porażka z Czechami na ich terenie tylko 0:2 i zwycięstwo u siebie z Litwą 2:0.
Szwajcaria z kolei w ostatnich 15 meczach (od 2010r.) tylko 4 razy miała ponad 3 bramkowe spotkania i miały one miejsce wyłącznie w przypadku gier z silnymi rywalami (urugwaj, ukraina i anglia). Jeśli Szwajcarzy grają
z kimś teoretycznie słabszym lub równym to ilość bramek jest mała - 0:0
z Bułgarią i 0:0 z Maltą !!! (marzec i luty, na wyjazdach).
Podsumowując - statystycznie, bazując na poprzednich meczach, to pewniak. Jeśli dołożymy do tego formę gospodarzy (niska porażka z Czechami i wygrana z Litwą) to wyjdzie na to że powienien to być wyrównany mecz toczony w środku pola z dala od bramek obu bramkarzy.

Polecam



✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom