>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.04.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
H 22

hetman-111785

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP tour Casablanca
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sousa - Carballes Baena
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Pinnaclesports.
Analiza: Kurs na Carballes`a zachęcający, świetnie sobie radzi w tym turnieju. Lubi grać na kortach ziemnych, od początku roku gra praktycznie na tej nawierzchni. Sousa rozegrał na tym korcie jak na razie jeden mecz z chimerycznym Sijslingiem, w lutym zagrał kilka meczy na mączce ale szybko odpadł, a po za tym od roku gra praktycznie wyłącznie na hardzie. Carballes może pokusić się o zwycięstwo, tym bardziej że w tym turnieju odprawił już kilku faworyzowanych rywali takich jak np. Goffin czy Lajovic.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lazi 14

lazi

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball- MLB
Godzina: 19:10
Spotkanie: Minnesota- Oakland
Typ:1 ; Kurs: 2.07
Bukmacher: Milenium
Analiza :
Po 2 porażkach z drużyną z Oakland , Minnesota jest bardzo podrażniona i będzie chciała pokazać swojej publiczności że potrafią. Wiem że to nie jest zachęcająca analiza , ale będą bardzo zmotywowani przed własną publicznością i to powinno być motywem do zwycięstwa.
⛔ 100 / bukmacher
Poza tym kiepska analiza

 
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1/4 finału Ligi Europejskiej
Spotkanie:
Sevilla vs FC Porto
Godzina:
21:05
Typ:
Sevilla powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs:
1,8
Buk:
Sportingbet
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/4 finału LE, w pierwszym skromne zwycięstwo Porto(1:0) także sprawa awansu jak najbardziej otwarta. Mój typ wziął się z tego że w ostatnich meczach przed własną publicznością Sevilla jest bardzo mocna, w lidze w ostatnich 3 meczach zwyciężała i strzelała minimum 2 gole(jedną z pokonanych drużyn był Real Madryt), kolejny argument to słabsza dyspozycja Porto na wyjazdach gdzie na 5 ostatnich meczy nie odnieśli żadnego zwycięstwa i w 4 z tych meczy stracili co najmniej 2 gole. Bramka zdobyta przez gości spowoduje że Sevilla będzie potrzebowała do awansu 3 goli, drużyna gospodarzy w obecnej dyspozycji jest w stanie to zrobić. Nie liczyłbym na to że Sevilla będzie chciała tu strzelić bramkę czym wyrówna wynik dwumeczu i cofnąć się czekając co zrobią goście i liczyć na kontrę, wręcz przeciwnie zdobyta przez gospodarzy bramka doda im animuszu i będą chcieli iść za ciosem zdobywając kolejne gole i być spokojnym o awans. W obecnej formie Seville jest stać na pokrycie tego typu bez problemu, ja typuję wynik 3:1 dla gospodarzy.
✅80
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: Sevilla
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza: Na dzisiaj wybralem spotkanie cwiercfinalowe Ligii Europekskiej po miedzy zespolem hiszpanskim, czyli Sevilla z zespolem portugalskim, czyli Porto. Sevilla jest w dosyc dobrej formie. W poprzedniej rundzie wyeliminowala w trudach Betis wygrywajac dopiero w karnych, ale i tak szacunek dla nich ze zwyciezyli w dwumeczu po porazce u siebie. Porto dosc szczesliwie ogralo Napoli, a w meczu we wloszech nie oszukujmy sie Porto nie istnialo i zespol z Neapolu powinien grac w cwiercfinale ale to jest pilka i nie zawsze lepszy wygrywa. Porto ogolnie w tym sezonie nie zachwyca niska jak dla nich pozycja w lidze i w pucharach europejskich tez bez rewelacji. Sevilla gra ladny futbol, podoba mi sie ich gra. Ostatnie zwyciestwo w lidze nad dosc mocnym Espanyolem az 4-1 jeszcze bardziej mnie przekonuje zeby na nich dzisiaj postawic.
w zespole gospodarzy nie zobaczymy z pewnością pauzującego za nadmiar żółtych kartek Alberto Moreno oraz kontuzjowanych Carrico, Cristoforo i Cherysheva. Porto jak pisalem wyzej bez rewelacji w tym sezonie. Ostatni mecz w lidze wygrali 3-1 z Academica no i zwyciestwo w pierwszym meczu u siebie z zespolem z Hiszpanii 1-0 zasluzenie. Luis Castro nie mógł skorzystać z pauzujących za kartki: Jacksona Martineza i Fernando, a także Abdoullaye Ba, który w rozgrywkach LE nie może reprezentować Porto. Strata tych dwoch pierwszych zawodnikow to duze oslabienie zespolu z Portugalii. Ten mecz to takie male derby Polwyspu Iberyjskiego i wydaje mi sie ze i jedna i druga druzyna nie odpusci tego spotkania. Ja stawiam na Seville, poniewaz w poprzedniej rundzie awansowali dosc niespodziewanie dla wszystkich i walczyli do konca wiec napewno im zalezy na europejskich pucharach. Rowniez duze oslabienia zespolu Porto mnie do tego typu przekonuje. Nie wiem czy Sevilla awansuje, bo Porto bramke moze strzelic i wtedy sytuacja bedzie nieciekawa ale w zwyciestwo wierze i to bardzo mocno.

✅85
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP - Casablanca
Spotkanie: Albert Montanes - Benoit Paire
Godzina: 13:45
Typ:
Benoit Paire
Kurs:
2,8
Bukmacher:
Pinnaclehttp://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
Analiza:
Francuz wraca po kontuzji, nie grał od tegorocznego AO. Była to kontuzja bodajże, o ile dobrze pamiętam kontuzja pleców, która uniemożliwiała mu normalne poruszanie się po korcie. W 2r przegrywając 2:0 w setach wygrał niemalże samy, świetnym serwisemi mocnymi uderzeniami zza linii końcowej z Nickiem Kyrgiosem. Liczę, że wszystko jest z Paire w porządku i dziś pokaże swój normalny tenis, wtedy spokojnie pokona Montanesa, który od zeszłorocznego USO, po którym mocno spuścił z tonu, 34 lata robi swoje, jednoręczny backhand jest mocno narażony na takie ataki jakie prezentuje Paire. Przekonał się o tym podczas ich zeszłorocznego meczu w Hamburgu, gdzie Francuz wygrał gładko na clayu 6:1, 6:4.
Jeśli tylko Benoit, nie powtórzy wyczynu Tomica, który wyszedł na kort po kontuzji kompletnie nie przygotowanym do meczu to jestem dobrej myśli, a taki kurs na lepszego zawodnika należy pobrać.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 0

rockybalboa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Valencia - Basel
Typ: X
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dziś rewanżowe spotkania w lidze europejskiej. Valencia będzie podejmować na własnym boisku Bazyleę. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla Szwajcarów.
Myślę, że warto zaryzykować i zagrać na remis w tym meczu. Spotkania rewanżowe przy dużej zaliczce, często kończą się remisem. Trener FC Basel z tak duża zaliczką z pierwszego meczu da pewnie odpocząć podstawowym graczom, ponieważ w lidze ostatnio tylko zremisowali, są przemęczeni i mają już tylko jeden punkt przewagi nad Grasshoppers. Muszą także skupiać się na lidze. Valencia w 4 ostatnich swoich meczach nie odniosła zwycięstwa, w ogóle forma graczy z Walencji w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. Papierkowy faworyt bardzo źle zaprezentował się w pierwszym meczu. Basel na własnym stadionie pewnie wygrało 3-0, grając w dodatku bez kibiców. Bazylea ostatni raz przegrała mecz o punkty w grudniu z Schalke. W roku 2014 jeszcze ani razu nie przegrała meczu o punkty. Myślę, że z trzybramkową zaliczką nie będą się wysilać, aby wygrać tego meczu. Jest to mocna ekipa, która potrafiła wygrać nie tak dawno z Chelsea. W Basel nie zobaczymy na pewno dziś zawieszonego Suchego i najlepszego strzelca Basel - Strellera. Do tej dwójki dołączyli również kontuzjowani – Philipp Degen i Valentin Stocker. Valencia jak i Basel często remisują swoje mecze ostatnimi czasy.
Moim zdaniem będzie to nudny mecz, bez klarownych sytuacji bramkowych. Valencii trudno będzie odrobić takie straty, są w słabej formie fizycznej jak i psychicznej. Basel nie musi atakować. Myślę, że mecz może skończyć się bezbramkowym remisem bądź skromnym 1-1.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosja, Super Liga - Kobiety
Godzina: 14:30 Spotkanie: Uralochka K - Omsk K Typ: over 177,5 ; Kurs: 1,80 Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj znalazłem ciekawy typ w lidze rosyjskiej. Oto moje argumenty za danym typem:
  • w ostatnich 6 meczach między tymi zespołami tylko raz nie zostałaby pokryta ta linia

  • oba zespoły ostatnio zaliczyły podobne wyniki - w 5 ostatnich meczach po 3 zwycięstwa i 2 porażki

  • to praktycznie tradycja, że mecze między tymi zespołami trwają co najmniej przez 4 sety - na 15 takich pojedynków tylko 2 zakończyły się w 3 setach

⛔100
 
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Katowice WTA
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mirjana Lucic-Baroni - Yvonne Meusburger
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: betclic
Analiza: Dziś na celownik biorę spotkanie tenisa pań, a mianowicie pojedynek pomiędzy M. Lucic-Baroni - Y. Meusburger. Obie tenisistki w pierwszej rundzie katowickiego turnieju pewnie pokonały swoje rywalki. Najpierw Austriaczka Meusburger w dwóch setach rozbiła naszą rodaczkę Magdalenę Frech, oddając jej zaledwie cztery gemy w ciągu całego meczu, a następnego dnia Chorwatka Lucic-Baroni ograła Serbkę Jaksic w stosunku 6:3, 6:4. Jak widzimy, o faworycie, a w zasadzie faworytce tego spotkania ciężko mówić. Nawet w bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obiema tenisistkami jest remis. Po jednym zwycięstwie ma każda z nich na koncie. Ja jednak kieruję się dziś bardziej w stronę Austriaczki, która do tego turnieju przystąpiła będąc rozstawionym z numerem 6. W ogólnej klasyfikacji Meusburger zajmuje 38. pozycję, przy czym Lucic-Baroni nie mieści się nawet w 100. Polecam zagrać zwycięstwo Austriaczki, tym bardziej, że kurs 2.00 na prawdę zachęca.
✅100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska ⚽
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - FC Porto
Typ: Porto powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Widzę tutaj spore value po stronie gości. Sevilla przegrała pierwszy mecz tylko 0:1 ale przewaga Porto była dosyć wyraźna brakowało tylko skuteczności. Zespół z Andaluzji notuje fantastyczną passę w lidze, przyszła co prawda zadyszka jednak drużyna szybko wróciła na dobre tory wygrywając 4:1 z Espanyolem. Mając w perspektywie mecz derbowy z Betisem i patrząc na terminarz ligi gdzie mają jeszcze bezspośredni mecz z Bilbao i o wiele lepszy kalendarz od Basków jestem przekonany że piłkarze Sevilli odpuszczą dzisiejszy mecz. Jest ogromna szansa żeby dokonać czegoś kapitalnego i przed samą metą sezonu wyprzedzić Bilbao i dostać się do eliminacji Champions League. Liga Europy nie jest tak prestiżowa i jestem przekonany że dzisiaj kibice wybaczą swoim ulubieńcom jeśli ci będą się oszczędzać na ligę. Porto to nie ogórki żeby kurs na nich wynosił 4,50, jest to drużyna doświadczona i zaprawiona w bojach europejskich i jestem pewien że wykorzystają dziś swoje szanse z kontrataku, czy to wystarczy do wygranej ? Nie wiem ale jeśli mój scenariusz się sprawdzi i Sevilla będzie oszczędzać się na ligę to myślę że tak.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Valencia - Basel
Typ: Basel / Remis Zwrot
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Siema, wczoraj do 57 minuty wszystko było ok ale później to już popis gry Bayernu i szybkie 4 bramki..... Dziś postanowiłem zaryzykować i stawiam na drużynę która skazana została dziś na na przegraną w meczu z Valencią. Jest to spotaknie rewanżowe a pierwszy wynik meczu nie wziął się z nikąd moim zdaniem. Jestem zdania że Basel nie jest dziś wcale bez szans, uważam tak ponieważ patrząc na wyniki obydwu ekip to Valencia jest w dołku, wiadomo Hiszpania to nie Szwajcaria, ale nie zapominajmy dokonań Bazylei w europejskich pucharach nikomu chyba nie trzeba przypomninać z jakimi ekipami potrafili wygrywać. Wiadomo Basel ma już wynik teraz musi go utrzymać ale czy Basel jest taki słaby aby pozwolić sobie na odrobienie takich strat przez Valencię ? Moim zdaniem nie, Valencia nie ma chyba już wystarczająco dużo motywacji aby odrobić takie straty, sama gra dla kibiców i trenera nie wystarczy każdy zawodnik w swojej głowie ma jakieś myśli a myśli zawodników nie są na pewno optymistyczne. Basel jest w bardzo korzystnej sytuacji wiedzą że muszą trzymać wynik więc dlaczego nie mieliby strzelić jakiejś bramki zakładajac że Valencia będzie ryzykować by walczyc o odrobienie strat ? Moim zdaniem mecz na REMIS ale ryzykuje i gram ze zwrotem na Basel pewnie mogę się grubo mylić ale ryzyko przezemnie podjęte jest oparte na solidnym kursie i tym że Valencia nie jest aż taka mocna a Basel taki słaby że nie powalczyć o wygraną nawet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej-&gt; CZECHY-&gt;Extraliga
Godzina: 17:20
Spotkanie: Trinec - Zlin
Typ: Trinec wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam na dzisiaj wybieram trochę skromniejszy kurs, i uderzam w czeski hokej.
Trinec podejmuje u siebie Zlin.
Obecnie w meczach jest 2:2, a mecze wyglądały następująco:
07.04.14 EXT Zlin Trinec 4 : 3
06.04.14 EXT Zlin Trinec 2 : 0
03.04.14 EXT Trinec Zlin 5 : 2
02.04.14 EXT Trinec Zlin 4 : 0
Jak widać pierwsze dwa mecze to totalna dominacja Trineca i tutaj bez problemu gospodarze wygrywali, miałem okazję nawet obejrzeć mecz z 3 kwietnia kiedy to na spokojnie Trinec rozstrzygnął mecz w 3 tercji bezlitosnie
wykorzustując to że Zlin się otworzył. Potem jak widać nie udało się ugrać żadnego meczu w Zlinie, lecz mecze jak widać po wynikach i statystykach były wyrównane.
Swój typ opieram głównie na tym że Trinec to prawdziwa twierdza na własnej tafli i rzadko kiedy przegrywają mecze. Na własnym boisku w sezonie regularnym wygrali 20 spotkań w tym tylko 1 po dogrywce czyli 19 spotkań wygranych w regulaminowym czasie gry. Zlin gra na wyjazdach nieźle ale nie z Trincem, wydaję mi się że dzisiaj Gospodarze nie zawiodą i wyjdą dzisiaj na prowadzenie zwłaszcza że jeśli dzisiaj przegrają to następny mecz jest na wyjeździe a tam jak widać o zwycięstwo jest trudniej. A napewno gospodarze nie chcą doprowadzić do nerwówki. Ja dzisiaj stawiam na drugą drużynę sezonu regularnego.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna liga europy
10.04.2014 21-05
Spotkanie: Valencia - Basel
Typ: under 2,5
Kurs: 2,20
buk: william hill
Analiza:
Rywalizacja w tej parze wydaje sie juz rozstrzygnieta. Trudno bowiem uwierzyc w to ze hiszpanie odrobią stratę z pierwszego meczu, ktory przegrali wyraźnie aż 0-3. Czy jest to niespodzianka?? Trudno to tak nazwac, skoro zespoł ze Szwajcarii w pozostawionym polu zostawili juz faworyzowany Salzburg (choc w rewanzu przez wiekszosc meczu grali w osłabieniu i nawet przegrywali), a do tego wygrali w fazie grupowej Ligi Mistrzów półfinaliste tych rozgrywek Chelsea (2-1 w Londynie i 1-0 u siebie). Szwajcarzy nie bez powodu znajduja sie na tym etapie a nawet nie tylko jedną noga, tylko prawie całym ciałem w półfinale Ligi Europy. Nie wierze bowiem w to by słabo spisujący sie w ostatnim czasie piłkarze Valencii odrobili aż tak wysokie straty. Nie wierze w to bo Valencia w ostatnich czterech meczach dwa razy remisowała i poniosła dwie porażki, a rywale wcale nie nalezeli do najmocniejszych. Wszystkie zespoły ligowe z ktorymi sie potykali to ekipy, które walcza o utrzymanie i pewnie ktoś z nich spadnie. mimo to Valencia nie potrafiła z nimi zgarnąć kompletu punktów a tym samym zamiast zbliżyc sie do Realu Sociedad straty sa juz nie do odrobienia. Zwłaszcza porażka z beznadziejnym w tym sezonie Getafe potwierdza tylko to ze zespół jest bez formy. Basel jedzie do Hiszpanii bronić swietnej zaliczki. I pewnie to im sie uda. Taktyka gości jest oczywista - nie stracic szbko gola, bo na przykładzie meczu Borussi z Realem widać co daja szybko strzelone gole. Valencia to jednak zespoł zupełnie mniejszego kalibru niz Borussia, ale Basel na uwadze bedzie miało by gola nie stracic. A obrona Basel jest całkiem szczelna i na taka Valencię powinno to w zupełności wystarczyć. W tym meczu nie spodziewam sie wielkich fajerwerków bo gospodarze zagraja raczej tylko o honor. Moim zdaniem nie bedzie to wielki mecz i nie bedzie w nim sporo goli. Stawiam na 1-0 dla gospodarzy lub remis 1-1. Under w tym meczu po bardzo atrakcyjnym kursie
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj w pucharze myszka miki zgrał bym na wygraną Sevilli głównie z trzech powodów
1. Sevilla gra u siebie bardzo skutecznie a Porto na wyjeździe nawet w lidze dużo gorzej np tutaj http://www.livesports.pl/mecz/8W8pRG...;table;overall
2.W porto zabraknie dwóch mega ważnych piłkarzy którzy są odpowiedzialni za prowadzenie gry Fernando (pomoc 23/0) i Martinez (atak 26/18) obaj za kartki plus zabraknie pierwszego GK Helton 23/0 kontuzja i zagrają bez Ba (obrona 14/0)
3. Muszą odrobić 1 bramkową stratę
Inną opcję było obstawienie na awans Sevilli po kursie 2,75. Jednak gol Porto bardzo skomplikowałby sytuację. 2-1 daje awans Porto dzięki bramce na wyjeździe. Takiego wyniku najbardziej bym się spodziewał. Awans Porto, ale dziś wygrana Sevilli, mocnej na własnym stadionie.
typ powtórzony ⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: x/1
Kurs: 5.16
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Sevilla w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów podejmuje na własnym stadionie zespół Porto. W poprzednim meczu padł wynik 1:0 dla Portugalczyków. Sevilla w ostatniej kolejce ligowej wygrała z Espanyolem aż 4:1. Porto pokonało u siebie Academice 3:1. Sevilla obecnie w formie - z 6 ostatnich spotkań na własnym terenie wygrali 5 w tym zwycięstwo z Realem Madryt 2:1. Porto ostatnio słabiej - wyjazdowe spotkania im ostatnio wyjątkowo nie wychodzą. Nie wygrali na obcym terenie od 5 spotkań. Porto ma tą przewagę, że pierwsze spotkanie zwyciężyli i nie muszą cisnąć. Myślę, że Hiszpanie pokażą na co ich stać i pozbawią rywala dalszej możliwości występów w rozgrywkach Ligi Europejskiej, zwłaszcza że są w formie. Ja to widzę tak: Sevilla atakuje a Porto broni rezultatu sprzed tygodnia. Do przerwy Portugalczycy nie powinni dać sobie strzelić bramki, a później coraz mniej czasu, coraz szybsze tempo i gol(e) dla Sevilli. Typuje x/1.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:
21:05
Spotkanie: Valencia -Basel
Typ: 1/1
Kurs: 2.23
Bukmacher: oddsring
Analiza: Witam, na dzis wybrałem spotkanie rewanżowe w ramach Ligi Europejskiej, pomiędzy ekipami Hiszpańskiej Valencii, oraz Szwajcarskiego FC Basel, pierwsze spotkanie tych dwóch ekip zakończyło sie wysokim zwycięstwem zespołu Szwajcarskiego, co na pewno było swego rodzaju niespodzianką. Valencia w tamtym spotkaniu nie zdołala nawet strzelić bramki honorowej i wiadomo że przy wyniku 3:0 w pierwszym spotkaniu będzie bardzo cięzko o wywalczenie awansu z tej pary, tym bardziej że Szwajcarzy też nie będą stać z boku i się przyglądać jak Hiszpanie graja w piłkę. Pop pierwszym spotkaniu , w którym Valencia stworzyła sobie wiecej okazji podbramkowych i częściej utrzymywała się przy piłce , uważam że na swoim stadionie gdzie w tym sezonie spisuję się znacznie lepiej spokojnie powinna tutaj zaatakować od pierwszych minut spotkania. W tym spotkaniu postawił bym że ekipa z Valencii , uratuję honor i wygra, ale stawiam że o awans będzie tutaj cięzko, dlatego mój typ to wygrana zespołu Hiszpańskiego do połowy spotkania jak i na koniec meczu, ale typowałbym tutaj na dokładny wynik 2:0.

✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Olympiacos ₋ Panathinaikos
Typ: under 138,5pkt.
Kurs: 2,03
Bukmacher: bet365
Data i godzina: 10.4.2014 20.45
Analiza: Ostatnia kolejka drugiej fazy grupowej w Eurolidze. Wiadomo już, że obie ekipy zagrają w ćwierćfinale. Z tym że tak się złożyło, że i jedni i drudzy mają bilans 7-6 i walczą w tym spotkaniu o 3 miejsce w grupie E, czyli inaczej mówiąc o uniknięcie w playoffach Realu Madryt. Tak czy inaczej nie stawiam tutaj na wynik, bo według mnie jest sprawą otwartą, ale na ilość punktów. Nie wierzę, aby ten mecz był toczony w szybkim tempie i bez mocnej defensywy. Obie ekipy się nie lubią i to jest wiadome od dawna. w hali Peace and Friendship Stadium (Piraes) na pewno będzie gorąco. W tym sezonie obie drużyny grały już 4 razy (liga, puchar, Euroliga) i suma punktów w tych spotkaniach wynosiła 128, 126, 100 i 106. Widać więc, że granica 138,5 pkt. dość odległa, a przecież i ten ostatni mecz w Eurolidze też o czymś decyduje. Nie będzie na pewno żadnego odpuszczania.
✅103
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Benfica v AZ
Typ: BTS? nie
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w Lizbonie zapowiada się mało atrakcyjne spotkanie. Według mnie Benfica posiada o klasę lepszy zespół niż AZ. Holendrzy dla mnie mieli trochę łatwą drogę do ćwierćfinału i to jest ich przystanek końcowy w europejskich pucharach w tym sezonie. Spodziewam się tu pełnej kontroli spotkania przez gospodarzy, którzy zagrają dodatkowo z jednobramkową zaliczką. Co ciekawe Benfica jest niepokonana od początku sezonu u siebie i liczę, że będą chcieli tą passe podtrzymać, a wielu bramek też nie należy się spodziewać. Goście poza LE muszą też część uwagi skupić na lidze, gdzie walczą o miejsce premiowane grą w Europie w przyszłym sezonie, a kilka kolejek jeszcze zostało. Benfica poważnie traktuje LE i na pewno pokażą solidną grę w defensywie jak i ofensywie.
✅61
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina:
21:05
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: 1/1
Kurs: 3
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Mogę się zgodzić co do analizy wyżej że Sevilla bedzie nacierać od samego poczatku spotkania ale uważam że porto nie wytrzyma do połowy z remisem i juz do przerwy Sevila bedzie prowadzić spotkanie i w rezultacie wygra to spotkanie. Ostatni wynik 1:0 każdy pamięta, Porto nie grało za rewelacyjnie. teraz przyjdzie im grać na wyjeździe na ciężkim terenie. Mam nadzieję ze losy spotkania już w początkowej fazie spotkania zostaną rozstrzygnięte. Sevilla jako zespół Hiszpański nie jest najgorszy powinien pokazać swoją klase nad Porto który w ostatnimi czasami nie gra za rewelacyjnie, mili pewien przestój i mam nadzieję że nie wrócą akurat w tym spotkaniu do fantastycznej formy. Powodzenia!

✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - FC Porto
Typ: Sevilla awans
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W poprzednim meczu padł wynik 1:0 dla Porto. Tym razem Sevilla w roli gospodarza. Sevilla obecnie w formie - z 6 ostatnich spotkań na własnym terenie wygrali 5. Porto ostatnio słabiej. Nie wygrali na wyjeździe od 5 spotkań. Nie zapominajmy o wygranej Sevilli z Realem 2:1. Jak dla mnie Sevilla jest zupełnie innym klubem na swoim boisku, gra świetnie. Porto w tym meczu bez pierwszego bramkarza i najlepszego strzelca Martineza. Myślę, że to spotkanie będzie wyglądało tak samo jak wczorajszy mecz Bayern - Man UTD, czyli Porto broni rezultatu z pierwszego meczu a Sevilla spokojnie wygra ten mecz dwubramkową przewagą o ile nie wyższą i awansują do kolejnej rundy. Kurs 2.75 jest bardzo wysoki, myślę że spokojnie Sevilla powinna awansować. Pozdrawiam Jessie ????
✅175
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Lokomotiv - Bayern
Typ: under 157,5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj odbywa się ważny mecz dla obydwu drużyn, gdzie jest to spotkanie niezwykle istotne dla układu tabeli. Przewiduje zacięty mecz obfitujący w walkę i mocny defens. Pierwszy mecz zakończył się 82-79 co prawda, ale Bayern zawsze bardziej ofensywnie gra u siebie niż na wyjeździe i dzisiaj własnie tak myślę że wynik ten będzie mniejszy i bardziej obie ekipy bedą bronić, natomiast wesołej koszykówki będzie jak na lekarstwo. Ekipa gości ciężko ma na wyjazdach z ofensywą i w takim spotkaniu o takim ciężarze gatunkowym powinno być oszczędnie z punktami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom