>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.04.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
H 22

hetman-111785

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP tour Casablanca
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sousa - Carballes Baena
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Pinnaclesports.
Analiza: Kurs na Carballes`a zachęcający, świetnie sobie radzi w tym turnieju. Lubi grać na kortach ziemnych, od początku roku gra praktycznie na tej nawierzchni. Sousa rozegrał na tym korcie jak na razie jeden mecz z chimerycznym Sijslingiem, w lutym zagrał kilka meczy na mączce ale szybko odpadł, a po za tym od roku gra praktycznie wyłącznie na hardzie. Carballes może pokusić się o zwycięstwo, tym bardziej że w tym turnieju odprawił już kilku faworyzowanych rywali takich jak np. Goffin czy Lajovic.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lazi 14

lazi

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball- MLB
Godzina: 19:10
Spotkanie: Minnesota- Oakland
Typ:1 ; Kurs: 2.07
Bukmacher: Milenium
Analiza :
Po 2 porażkach z drużyną z Oakland , Minnesota jest bardzo podrażniona i będzie chciała pokazać swojej publiczności że potrafią. Wiem że to nie jest zachęcająca analiza , ale będą bardzo zmotywowani przed własną publicznością i to powinno być motywem do zwycięstwa.
⛔ 100 / bukmacher
Poza tym kiepska analiza

 
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1/4 finału Ligi Europejskiej
Spotkanie:
Sevilla vs FC Porto
Godzina:
21:05
Typ:
Sevilla powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs:
1,8
Buk:
Sportingbet
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/4 finału LE, w pierwszym skromne zwycięstwo Porto(1:0) także sprawa awansu jak najbardziej otwarta. Mój typ wziął się z tego że w ostatnich meczach przed własną publicznością Sevilla jest bardzo mocna, w lidze w ostatnich 3 meczach zwyciężała i strzelała minimum 2 gole(jedną z pokonanych drużyn był Real Madryt), kolejny argument to słabsza dyspozycja Porto na wyjazdach gdzie na 5 ostatnich meczy nie odnieśli żadnego zwycięstwa i w 4 z tych meczy stracili co najmniej 2 gole. Bramka zdobyta przez gości spowoduje że Sevilla będzie potrzebowała do awansu 3 goli, drużyna gospodarzy w obecnej dyspozycji jest w stanie to zrobić. Nie liczyłbym na to że Sevilla będzie chciała tu strzelić bramkę czym wyrówna wynik dwumeczu i cofnąć się czekając co zrobią goście i liczyć na kontrę, wręcz przeciwnie zdobyta przez gospodarzy bramka doda im animuszu i będą chcieli iść za ciosem zdobywając kolejne gole i być spokojnym o awans. W obecnej formie Seville jest stać na pokrycie tego typu bez problemu, ja typuję wynik 3:1 dla gospodarzy.
✅80
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: Sevilla
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza: Na dzisiaj wybralem spotkanie cwiercfinalowe Ligii Europekskiej po miedzy zespolem hiszpanskim, czyli Sevilla z zespolem portugalskim, czyli Porto. Sevilla jest w dosyc dobrej formie. W poprzedniej rundzie wyeliminowala w trudach Betis wygrywajac dopiero w karnych, ale i tak szacunek dla nich ze zwyciezyli w dwumeczu po porazce u siebie. Porto dosc szczesliwie ogralo Napoli, a w meczu we wloszech nie oszukujmy sie Porto nie istnialo i zespol z Neapolu powinien grac w cwiercfinale ale to jest pilka i nie zawsze lepszy wygrywa. Porto ogolnie w tym sezonie nie zachwyca niska jak dla nich pozycja w lidze i w pucharach europejskich tez bez rewelacji. Sevilla gra ladny futbol, podoba mi sie ich gra. Ostatnie zwyciestwo w lidze nad dosc mocnym Espanyolem az 4-1 jeszcze bardziej mnie przekonuje zeby na nich dzisiaj postawic.
w zespole gospodarzy nie zobaczymy z pewnością pauzującego za nadmiar żółtych kartek Alberto Moreno oraz kontuzjowanych Carrico, Cristoforo i Cherysheva. Porto jak pisalem wyzej bez rewelacji w tym sezonie. Ostatni mecz w lidze wygrali 3-1 z Academica no i zwyciestwo w pierwszym meczu u siebie z zespolem z Hiszpanii 1-0 zasluzenie. Luis Castro nie mógł skorzystać z pauzujących za kartki: Jacksona Martineza i Fernando, a także Abdoullaye Ba, który w rozgrywkach LE nie może reprezentować Porto. Strata tych dwoch pierwszych zawodnikow to duze oslabienie zespolu z Portugalii. Ten mecz to takie male derby Polwyspu Iberyjskiego i wydaje mi sie ze i jedna i druga druzyna nie odpusci tego spotkania. Ja stawiam na Seville, poniewaz w poprzedniej rundzie awansowali dosc niespodziewanie dla wszystkich i walczyli do konca wiec napewno im zalezy na europejskich pucharach. Rowniez duze oslabienia zespolu Porto mnie do tego typu przekonuje. Nie wiem czy Sevilla awansuje, bo Porto bramke moze strzelic i wtedy sytuacja bedzie nieciekawa ale w zwyciestwo wierze i to bardzo mocno.

✅85
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP - Casablanca
Spotkanie: Albert Montanes - Benoit Paire
Godzina: 13:45
Typ:
Benoit Paire
Kurs:
2,8
Bukmacher:
Pinnaclehttp://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
Analiza:
Francuz wraca po kontuzji, nie grał od tegorocznego AO. Była to kontuzja bodajże, o ile dobrze pamiętam kontuzja pleców, która uniemożliwiała mu normalne poruszanie się po korcie. W 2r przegrywając 2:0 w setach wygrał niemalże samy, świetnym serwisemi mocnymi uderzeniami zza linii końcowej z Nickiem Kyrgiosem. Liczę, że wszystko jest z Paire w porządku i dziś pokaże swój normalny tenis, wtedy spokojnie pokona Montanesa, który od zeszłorocznego USO, po którym mocno spuścił z tonu, 34 lata robi swoje, jednoręczny backhand jest mocno narażony na takie ataki jakie prezentuje Paire. Przekonał się o tym podczas ich zeszłorocznego meczu w Hamburgu, gdzie Francuz wygrał gładko na clayu 6:1, 6:4.
Jeśli tylko Benoit, nie powtórzy wyczynu Tomica, który wyszedł na kort po kontuzji kompletnie nie przygotowanym do meczu to jestem dobrej myśli, a taki kurs na lepszego zawodnika należy pobrać.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 0

rockybalboa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Valencia - Basel
Typ: X
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dziś rewanżowe spotkania w lidze europejskiej. Valencia będzie podejmować na własnym boisku Bazyleę. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla Szwajcarów.
Myślę, że warto zaryzykować i zagrać na remis w tym meczu. Spotkania rewanżowe przy dużej zaliczce, często kończą się remisem. Trener FC Basel z tak duża zaliczką z pierwszego meczu da pewnie odpocząć podstawowym graczom, ponieważ w lidze ostatnio tylko zremisowali, są przemęczeni i mają już tylko jeden punkt przewagi nad Grasshoppers. Muszą także skupiać się na lidze. Valencia w 4 ostatnich swoich meczach nie odniosła zwycięstwa, w ogóle forma graczy z Walencji w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. Papierkowy faworyt bardzo źle zaprezentował się w pierwszym meczu. Basel na własnym stadionie pewnie wygrało 3-0, grając w dodatku bez kibiców. Bazylea ostatni raz przegrała mecz o punkty w grudniu z Schalke. W roku 2014 jeszcze ani razu nie przegrała meczu o punkty. Myślę, że z trzybramkową zaliczką nie będą się wysilać, aby wygrać tego meczu. Jest to mocna ekipa, która potrafiła wygrać nie tak dawno z Chelsea. W Basel nie zobaczymy na pewno dziś zawieszonego Suchego i najlepszego strzelca Basel - Strellera. Do tej dwójki dołączyli również kontuzjowani – Philipp Degen i Valentin Stocker. Valencia jak i Basel często remisują swoje mecze ostatnimi czasy.
Moim zdaniem będzie to nudny mecz, bez klarownych sytuacji bramkowych. Valencii trudno będzie odrobić takie straty, są w słabej formie fizycznej jak i psychicznej. Basel nie musi atakować. Myślę, że mecz może skończyć się bezbramkowym remisem bądź skromnym 1-1.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Rosja, Super Liga - Kobiety
Godzina: 14:30 Spotkanie: Uralochka K - Omsk K Typ: over 177,5 ; Kurs: 1,80 Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj znalazłem ciekawy typ w lidze rosyjskiej. Oto moje argumenty za danym typem:
  • w ostatnich 6 meczach między tymi zespołami tylko raz nie zostałaby pokryta ta linia

  • oba zespoły ostatnio zaliczyły podobne wyniki - w 5 ostatnich meczach po 3 zwycięstwa i 2 porażki

  • to praktycznie tradycja, że mecze między tymi zespołami trwają co najmniej przez 4 sety - na 15 takich pojedynków tylko 2 zakończyły się w 3 setach

⛔100
 
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Katowice WTA
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mirjana Lucic-Baroni - Yvonne Meusburger
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: betclic
Analiza: Dziś na celownik biorę spotkanie tenisa pań, a mianowicie pojedynek pomiędzy M. Lucic-Baroni - Y. Meusburger. Obie tenisistki w pierwszej rundzie katowickiego turnieju pewnie pokonały swoje rywalki. Najpierw Austriaczka Meusburger w dwóch setach rozbiła naszą rodaczkę Magdalenę Frech, oddając jej zaledwie cztery gemy w ciągu całego meczu, a następnego dnia Chorwatka Lucic-Baroni ograła Serbkę Jaksic w stosunku 6:3, 6:4. Jak widzimy, o faworycie, a w zasadzie faworytce tego spotkania ciężko mówić. Nawet w bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obiema tenisistkami jest remis. Po jednym zwycięstwie ma każda z nich na koncie. Ja jednak kieruję się dziś bardziej w stronę Austriaczki, która do tego turnieju przystąpiła będąc rozstawionym z numerem 6. W ogólnej klasyfikacji Meusburger zajmuje 38. pozycję, przy czym Lucic-Baroni nie mieści się nawet w 100. Polecam zagrać zwycięstwo Austriaczki, tym bardziej, że kurs 2.00 na prawdę zachęca.
✅100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska ⚽
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - FC Porto
Typ: Porto powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Widzę tutaj spore value po stronie gości. Sevilla przegrała pierwszy mecz tylko 0:1 ale przewaga Porto była dosyć wyraźna brakowało tylko skuteczności. Zespół z Andaluzji notuje fantastyczną passę w lidze, przyszła co prawda zadyszka jednak drużyna szybko wróciła na dobre tory wygrywając 4:1 z Espanyolem. Mając w perspektywie mecz derbowy z Betisem i patrząc na terminarz ligi gdzie mają jeszcze bezspośredni mecz z Bilbao i o wiele lepszy kalendarz od Basków jestem przekonany że piłkarze Sevilli odpuszczą dzisiejszy mecz. Jest ogromna szansa żeby dokonać czegoś kapitalnego i przed samą metą sezonu wyprzedzić Bilbao i dostać się do eliminacji Champions League. Liga Europy nie jest tak prestiżowa i jestem przekonany że dzisiaj kibice wybaczą swoim ulubieńcom jeśli ci będą się oszczędzać na ligę. Porto to nie ogórki żeby kurs na nich wynosił 4,50, jest to drużyna doświadczona i zaprawiona w bojach europejskich i jestem pewien że wykorzystają dziś swoje szanse z kontrataku, czy to wystarczy do wygranej ? Nie wiem ale jeśli mój scenariusz się sprawdzi i Sevilla będzie oszczędzać się na ligę to myślę że tak.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Valencia - Basel
Typ: Basel / Remis Zwrot
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Siema, wczoraj do 57 minuty wszystko było ok ale później to już popis gry Bayernu i szybkie 4 bramki..... Dziś postanowiłem zaryzykować i stawiam na drużynę która skazana została dziś na na przegraną w meczu z Valencią. Jest to spotaknie rewanżowe a pierwszy wynik meczu nie wziął się z nikąd moim zdaniem. Jestem zdania że Basel nie jest dziś wcale bez szans, uważam tak ponieważ patrząc na wyniki obydwu ekip to Valencia jest w dołku, wiadomo Hiszpania to nie Szwajcaria, ale nie zapominajmy dokonań Bazylei w europejskich pucharach nikomu chyba nie trzeba przypomninać z jakimi ekipami potrafili wygrywać. Wiadomo Basel ma już wynik teraz musi go utrzymać ale czy Basel jest taki słaby aby pozwolić sobie na odrobienie takich strat przez Valencię ? Moim zdaniem nie, Valencia nie ma chyba już wystarczająco dużo motywacji aby odrobić takie straty, sama gra dla kibiców i trenera nie wystarczy każdy zawodnik w swojej głowie ma jakieś myśli a myśli zawodników nie są na pewno optymistyczne. Basel jest w bardzo korzystnej sytuacji wiedzą że muszą trzymać wynik więc dlaczego nie mieliby strzelić jakiejś bramki zakładajac że Valencia będzie ryzykować by walczyc o odrobienie strat ? Moim zdaniem mecz na REMIS ale ryzykuje i gram ze zwrotem na Basel pewnie mogę się grubo mylić ale ryzyko przezemnie podjęte jest oparte na solidnym kursie i tym że Valencia nie jest aż taka mocna a Basel taki słaby że nie powalczyć o wygraną nawet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej-&gt; CZECHY-&gt;Extraliga
Godzina: 17:20
Spotkanie: Trinec - Zlin
Typ: Trinec wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam na dzisiaj wybieram trochę skromniejszy kurs, i uderzam w czeski hokej.
Trinec podejmuje u siebie Zlin.
Obecnie w meczach jest 2:2, a mecze wyglądały następująco:
07.04.14 EXT Zlin Trinec 4 : 3
06.04.14 EXT Zlin Trinec 2 : 0
03.04.14 EXT Trinec Zlin 5 : 2
02.04.14 EXT Trinec Zlin 4 : 0
Jak widać pierwsze dwa mecze to totalna dominacja Trineca i tutaj bez problemu gospodarze wygrywali, miałem okazję nawet obejrzeć mecz z 3 kwietnia kiedy to na spokojnie Trinec rozstrzygnął mecz w 3 tercji bezlitosnie
wykorzustując to że Zlin się otworzył. Potem jak widać nie udało się ugrać żadnego meczu w Zlinie, lecz mecze jak widać po wynikach i statystykach były wyrównane.
Swój typ opieram głównie na tym że Trinec to prawdziwa twierdza na własnej tafli i rzadko kiedy przegrywają mecze. Na własnym boisku w sezonie regularnym wygrali 20 spotkań w tym tylko 1 po dogrywce czyli 19 spotkań wygranych w regulaminowym czasie gry. Zlin gra na wyjazdach nieźle ale nie z Trincem, wydaję mi się że dzisiaj Gospodarze nie zawiodą i wyjdą dzisiaj na prowadzenie zwłaszcza że jeśli dzisiaj przegrają to następny mecz jest na wyjeździe a tam jak widać o zwycięstwo jest trudniej. A napewno gospodarze nie chcą doprowadzić do nerwówki. Ja dzisiaj stawiam na drugą drużynę sezonu regularnego.
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna liga europy
10.04.2014 21-05
Spotkanie: Valencia - Basel
Typ: under 2,5
Kurs: 2,20
buk: william hill
Analiza:
Rywalizacja w tej parze wydaje sie juz rozstrzygnieta. Trudno bowiem uwierzyc w to ze hiszpanie odrobią stratę z pierwszego meczu, ktory przegrali wyraźnie aż 0-3. Czy jest to niespodzianka?? Trudno to tak nazwac, skoro zespoł ze Szwajcarii w pozostawionym polu zostawili juz faworyzowany Salzburg (choc w rewanzu przez wiekszosc meczu grali w osłabieniu i nawet przegrywali), a do tego wygrali w fazie grupowej Ligi Mistrzów półfinaliste tych rozgrywek Chelsea (2-1 w Londynie i 1-0 u siebie). Szwajcarzy nie bez powodu znajduja sie na tym etapie a nawet nie tylko jedną noga, tylko prawie całym ciałem w półfinale Ligi Europy. Nie wierze bowiem w to by słabo spisujący sie w ostatnim czasie piłkarze Valencii odrobili aż tak wysokie straty. Nie wierze w to bo Valencia w ostatnich czterech meczach dwa razy remisowała i poniosła dwie porażki, a rywale wcale nie nalezeli do najmocniejszych. Wszystkie zespoły ligowe z ktorymi sie potykali to ekipy, które walcza o utrzymanie i pewnie ktoś z nich spadnie. mimo to Valencia nie potrafiła z nimi zgarnąć kompletu punktów a tym samym zamiast zbliżyc sie do Realu Sociedad straty sa juz nie do odrobienia. Zwłaszcza porażka z beznadziejnym w tym sezonie Getafe potwierdza tylko to ze zespół jest bez formy. Basel jedzie do Hiszpanii bronić swietnej zaliczki. I pewnie to im sie uda. Taktyka gości jest oczywista - nie stracic szbko gola, bo na przykładzie meczu Borussi z Realem widać co daja szybko strzelone gole. Valencia to jednak zespoł zupełnie mniejszego kalibru niz Borussia, ale Basel na uwadze bedzie miało by gola nie stracic. A obrona Basel jest całkiem szczelna i na taka Valencię powinno to w zupełności wystarczyć. W tym meczu nie spodziewam sie wielkich fajerwerków bo gospodarze zagraja raczej tylko o honor. Moim zdaniem nie bedzie to wielki mecz i nie bedzie w nim sporo goli. Stawiam na 1-0 dla gospodarzy lub remis 1-1. Under w tym meczu po bardzo atrakcyjnym kursie
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj w pucharze myszka miki zgrał bym na wygraną Sevilli głównie z trzech powodów
1. Sevilla gra u siebie bardzo skutecznie a Porto na wyjeździe nawet w lidze dużo gorzej np tutaj http://www.livesports.pl/mecz/8W8pRG...;table;overall
2.W porto zabraknie dwóch mega ważnych piłkarzy którzy są odpowiedzialni za prowadzenie gry Fernando (pomoc 23/0) i Martinez (atak 26/18) obaj za kartki plus zabraknie pierwszego GK Helton 23/0 kontuzja i zagrają bez Ba (obrona 14/0)
3. Muszą odrobić 1 bramkową stratę
Inną opcję było obstawienie na awans Sevilli po kursie 2,75. Jednak gol Porto bardzo skomplikowałby sytuację. 2-1 daje awans Porto dzięki bramce na wyjeździe. Takiego wyniku najbardziej bym się spodziewał. Awans Porto, ale dziś wygrana Sevilli, mocnej na własnym stadionie.
typ powtórzony ⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: x/1
Kurs: 5.16
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Sevilla w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów podejmuje na własnym stadionie zespół Porto. W poprzednim meczu padł wynik 1:0 dla Portugalczyków. Sevilla w ostatniej kolejce ligowej wygrała z Espanyolem aż 4:1. Porto pokonało u siebie Academice 3:1. Sevilla obecnie w formie - z 6 ostatnich spotkań na własnym terenie wygrali 5 w tym zwycięstwo z Realem Madryt 2:1. Porto ostatnio słabiej - wyjazdowe spotkania im ostatnio wyjątkowo nie wychodzą. Nie wygrali na obcym terenie od 5 spotkań. Porto ma tą przewagę, że pierwsze spotkanie zwyciężyli i nie muszą cisnąć. Myślę, że Hiszpanie pokażą na co ich stać i pozbawią rywala dalszej możliwości występów w rozgrywkach Ligi Europejskiej, zwłaszcza że są w formie. Ja to widzę tak: Sevilla atakuje a Porto broni rezultatu sprzed tygodnia. Do przerwy Portugalczycy nie powinni dać sobie strzelić bramki, a później coraz mniej czasu, coraz szybsze tempo i gol(e) dla Sevilli. Typuje x/1.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:
21:05
Spotkanie: Valencia -Basel
Typ: 1/1
Kurs: 2.23
Bukmacher: oddsring
Analiza: Witam, na dzis wybrałem spotkanie rewanżowe w ramach Ligi Europejskiej, pomiędzy ekipami Hiszpańskiej Valencii, oraz Szwajcarskiego FC Basel, pierwsze spotkanie tych dwóch ekip zakończyło sie wysokim zwycięstwem zespołu Szwajcarskiego, co na pewno było swego rodzaju niespodzianką. Valencia w tamtym spotkaniu nie zdołala nawet strzelić bramki honorowej i wiadomo że przy wyniku 3:0 w pierwszym spotkaniu będzie bardzo cięzko o wywalczenie awansu z tej pary, tym bardziej że Szwajcarzy też nie będą stać z boku i się przyglądać jak Hiszpanie graja w piłkę. Pop pierwszym spotkaniu , w którym Valencia stworzyła sobie wiecej okazji podbramkowych i częściej utrzymywała się przy piłce , uważam że na swoim stadionie gdzie w tym sezonie spisuję się znacznie lepiej spokojnie powinna tutaj zaatakować od pierwszych minut spotkania. W tym spotkaniu postawił bym że ekipa z Valencii , uratuję honor i wygra, ale stawiam że o awans będzie tutaj cięzko, dlatego mój typ to wygrana zespołu Hiszpańskiego do połowy spotkania jak i na koniec meczu, ale typowałbym tutaj na dokładny wynik 2:0.

✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Olympiacos ₋ Panathinaikos
Typ: under 138,5pkt.
Kurs: 2,03
Bukmacher: bet365
Data i godzina: 10.4.2014 20.45
Analiza: Ostatnia kolejka drugiej fazy grupowej w Eurolidze. Wiadomo już, że obie ekipy zagrają w ćwierćfinale. Z tym że tak się złożyło, że i jedni i drudzy mają bilans 7-6 i walczą w tym spotkaniu o 3 miejsce w grupie E, czyli inaczej mówiąc o uniknięcie w playoffach Realu Madryt. Tak czy inaczej nie stawiam tutaj na wynik, bo według mnie jest sprawą otwartą, ale na ilość punktów. Nie wierzę, aby ten mecz był toczony w szybkim tempie i bez mocnej defensywy. Obie ekipy się nie lubią i to jest wiadome od dawna. w hali Peace and Friendship Stadium (Piraes) na pewno będzie gorąco. W tym sezonie obie drużyny grały już 4 razy (liga, puchar, Euroliga) i suma punktów w tych spotkaniach wynosiła 128, 126, 100 i 106. Widać więc, że granica 138,5 pkt. dość odległa, a przecież i ten ostatni mecz w Eurolidze też o czymś decyduje. Nie będzie na pewno żadnego odpuszczania.
✅103
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Benfica v AZ
Typ: BTS? nie
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj w Lizbonie zapowiada się mało atrakcyjne spotkanie. Według mnie Benfica posiada o klasę lepszy zespół niż AZ. Holendrzy dla mnie mieli trochę łatwą drogę do ćwierćfinału i to jest ich przystanek końcowy w europejskich pucharach w tym sezonie. Spodziewam się tu pełnej kontroli spotkania przez gospodarzy, którzy zagrają dodatkowo z jednobramkową zaliczką. Co ciekawe Benfica jest niepokonana od początku sezonu u siebie i liczę, że będą chcieli tą passe podtrzymać, a wielu bramek też nie należy się spodziewać. Goście poza LE muszą też część uwagi skupić na lidze, gdzie walczą o miejsce premiowane grą w Europie w przyszłym sezonie, a kilka kolejek jeszcze zostało. Benfica poważnie traktuje LE i na pewno pokażą solidną grę w defensywie jak i ofensywie.
✅61
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina:
21:05
Spotkanie: Sevilla - Porto
Typ: 1/1
Kurs: 3
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Mogę się zgodzić co do analizy wyżej że Sevilla bedzie nacierać od samego poczatku spotkania ale uważam że porto nie wytrzyma do połowy z remisem i juz do przerwy Sevila bedzie prowadzić spotkanie i w rezultacie wygra to spotkanie. Ostatni wynik 1:0 każdy pamięta, Porto nie grało za rewelacyjnie. teraz przyjdzie im grać na wyjeździe na ciężkim terenie. Mam nadzieję ze losy spotkania już w początkowej fazie spotkania zostaną rozstrzygnięte. Sevilla jako zespół Hiszpański nie jest najgorszy powinien pokazać swoją klase nad Porto który w ostatnimi czasami nie gra za rewelacyjnie, mili pewien przestój i mam nadzieję że nie wrócą akurat w tym spotkaniu do fantastycznej formy. Powodzenia!

✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sevilla - FC Porto
Typ: Sevilla awans
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W poprzednim meczu padł wynik 1:0 dla Porto. Tym razem Sevilla w roli gospodarza. Sevilla obecnie w formie - z 6 ostatnich spotkań na własnym terenie wygrali 5. Porto ostatnio słabiej. Nie wygrali na wyjeździe od 5 spotkań. Nie zapominajmy o wygranej Sevilli z Realem 2:1. Jak dla mnie Sevilla jest zupełnie innym klubem na swoim boisku, gra świetnie. Porto w tym meczu bez pierwszego bramkarza i najlepszego strzelca Martineza. Myślę, że to spotkanie będzie wyglądało tak samo jak wczorajszy mecz Bayern - Man UTD, czyli Porto broni rezultatu z pierwszego meczu a Sevilla spokojnie wygra ten mecz dwubramkową przewagą o ile nie wyższą i awansują do kolejnej rundy. Kurs 2.75 jest bardzo wysoki, myślę że spokojnie Sevilla powinna awansować. Pozdrawiam Jessie ????
✅175
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Lokomotiv - Bayern
Typ: under 157,5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj odbywa się ważny mecz dla obydwu drużyn, gdzie jest to spotkanie niezwykle istotne dla układu tabeli. Przewiduje zacięty mecz obfitujący w walkę i mocny defens. Pierwszy mecz zakończył się 82-79 co prawda, ale Bayern zawsze bardziej ofensywnie gra u siebie niż na wyjeździe i dzisiaj własnie tak myślę że wynik ten będzie mniejszy i bardziej obie ekipy bedą bronić, natomiast wesołej koszykówki będzie jak na lekarstwo. Ekipa gości ciężko ma na wyjazdach z ofensywą i w takim spotkaniu o takim ciężarze gatunkowym powinno być oszczędnie z punktami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom