>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.01.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na piątek - 10. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )
Spotkanie: Perth Glory - Melbourne Heart
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 10.01.2014
Godz: 11.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich na czternasta kolejkę rozgrywek australijskiej A League.
W australijskim mieście Perth na stadionie Perth Oval zmierzą się ze sobą miejscowe Perth Glory przeciwko Melbourne Heart.
Perth Glory rozegrało w tym sezonie ligowym trzynaście meczy w których uzbierało szesnaście punktów po czterech zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje miejsce tuż pod strefa awansu do Play Off a mianowicie siódme, bilans bramek 12-14.
Melbourne Heart zdobyło pięć oczek w swoich trzynastu meczach po pięciu remisach oraz ośmiu porażkach i obecnie jest czerwoną latarnią i ewidentnie najsłabszą drużyną całych rozgrywek, bilans bramek 9-22.
Gospodarze zagrali u siebie sześć meczy w których zdobyli jedenaście oczek po trzech wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 8-5.
Goście na wyjazdach zdobyli trzy punkty w siedmiu meczach po trzech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 3-10.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Perth Glory jeśli chce myśleć o awansie do Play Off to nie może lekceważyć tak słabych zespołów jak Melbourne Heart i z nimi u siebie wygrywać a Melbourne Heart do tej pory w całym sezonie gra bardzo słabo i nie mają na koncie nawet jednej wygranej do tego tracą tak u siebie jak i na wyjazdach dużo bramek i moim zdaniem ich ostatni remis na wyjeździe z mocnym Central Coast to tylko i wyłącznie przypadek który się zdarzył przez to że to mocna ekipa ich zlekceważyła i w tym meczu wszystko wróci do normy ponieważ moim zdaniem gospodarze z Perth nauczeni przez wcześniejszego rywala Melbourne Heart już nie popełnią tego błędu i wygrają to spotkanie na swoim Perth Oval.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AAMI Kooyong Classic
???? Hewitt L. - Murray A.
Hewitt L. ::: 2,75 ::: Bet365 ::: 2/10

Moją perełką dnia oczywiście jest bet na Hewitta. Wygrał on ostatnio turniej w Brisbane pokonując w trzech setach Rogera Federera, widać że jest w dobrej formie. Za to Murray myślami pewnie jest na Australian Open. Warto dodać, że w turnieju w Doha pomimo prowadzenia 6:3 3:0 z Florianem Murrayem, dokończył mecz który ostatecznie przegrał. Podobno doskwierała mu kontuzja pleców. Patrząc na jego dyspozycję na pokazówce w Abu Dhabi i ATP Doha wątpię by jutro wypruwał sobie flaki na korcie przed gwiazdą australijskiego tenisa.
W 2012 roku Hewitt wygrał tutaj 3 mecze z Del Potro, Berdychem i Raonicem. Podobnie było w 2011 roku gdzie pokonał Monfilsa, Nikolaya Davydienkę i Youzhnego.
Dodam też fakt, że jutro 10 stycznia na tym turnieju jest wstęp darmowy dla dzieci, czyli piknikowy nastrój pod gospodarzy. Pół żartem, pół serio młodzież będzie biła brawo pod zwycięstwa gospodarzy.
Tutaj macie przykład innej pokazówki i dwóch zwycięstw T. Kokkinakisa (rocznik 1996) przeciwko Dodigowi Ivanowi czy Jeremiemu Chardiemu.
Odnośnie pozostałych typów to na przestrzeni ostatnich 3 lat bilans Australijczyków na tym turnieju wynosi 10:2. A ta jedna porażka to właśnie Jordana Thompsona który miał bodajże 2-3 match pointy z Richardem Gasquetem, druga z Youzhnym.
Kursy moim zdaniem mocno przesadzone i kompletnie nie do gry na faworytów. Fajnie też wygląda AKO w różnych kombinacjach z tych typów, od 10 do nawet 35!.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Boston Bruins @ Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,80
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Ciężko zaufać ekipie, która oddaje po 40 strzałów na mecz i ma wielkie trudności ze zdobywaniem bramek. Wiele osób nazwie to słabą dyspozycją, zanikiem formy czy problemami z zaparciem. Ja jednak sądzę, że to po prostu brak szczęścia - tylko i wyłącznie. Kings bardzo dobrze spisali się z Canucks; widać było dynamikę, energię , chęć gry i bardzo dobrą realizacje taktyczną popartą dyspozycją Quicka między słupkami, a gdy ma się pewnego gościa w bramce, to znacznie łatwiej i bezpieczniej o wypracowywanie akcji w strefie przeciwnika. Generalnie wszystko to przenieśli do meczu z Wild - znów było widać ich przewagę ofensywną i chęć zdemolowania Dzikusów. Brakło skuteczności i przegrali w loterii rzutów karnych.
Co można więc powiedzieć o Bruins? Zagrali w Anaheim prawdopodobnie najefektowniejszą I tercję w tym sezonie i gdyby nie Hiller w bramce Kaczorów, wynik prawdopodobnie byłby już przesądzony. Nie dość , że oddali prawie 20 strzałów, to zamknęli całkowicie gospodarzy we własnej strefie błyskawicznie odbijając jakiekolwiek chęci na przebrnięcie w stronę Raska. Czar prysł i po pełnej dominacji w I odsłonie, zostali całkowicie rozgryzieni w kolejnych, a efektem były 3 bramki z przewagi Ducks i jedna stracona przy swojej przewadze. To tylko dowód, że nie byli w stanie kontynuować swojego planu działania i zostali wręcz przyparci do muru. Fakty są takie, że w podobnym stylu zagrają Kings, którzy powinni od samego początku narzucać swój styl i kreować dominację, a jestem pewien że tym razem wyjdą jeszcze głodniejsi wygranej i jeśli utrzymają podobną dyspozycję, to krążki w końcu padną. Kwestia czasu.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Sydney
Spotkanie: Bernard Tomic. v Sergiy Stakhovsky
Typ: Sergiy Stakhovsky
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza
Wyraźnie zdziwiony po raz kolejny jestem kursem wystawionym na Ukraińca, po raz kolejny jest zdecydowanie zawyżony. Stakhovsky rozegrał kolejny bardzo dobry mecz, elminując tym razem kolejnego wyżej notowanego rywala – Matosevica bez straty seta. Jest to już 6 pojedynek z rzędu króry Ukrainiec w bardzo pewnym stylu pokonuje swoich rywali, nie tracąc nawet seta! Fakt, Tomic jest w formie, dzisiaj pokonał Dolgopolova 2-0, trybuny także będą z nim bo gra na swojej ziemi, ale obawiam się że może być to za mało na rozpędzonego, pragnącego powrotu do ścisłej tenisowej czołówki Ukraińca. Stawiałem na niego od meczu z Benneteau (kurs 2,62), postawiłem na dzisiejszy mecz z Matosevicem (kurs 2,25), nie mam czego żałować ???? i uważam że warto grać na niego dalej. Kto oglądał jego ostatnie mecze z pewnością potwierdzi moje słowa. Po takim kursie grzech nie spróbować!
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Hobart
Spotkanie: S.Stosur - K.Zakopalova
Typ: K.Zakopalova +1.5 seta
Kurs: 1.80
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Zdania o Stosur nie zmieniłem od wczoraj, mój typ kompletnei nie wypalił. Pomimo tego, że Samantha gładko wygrała dzisiaj z Jovanovski, która zagrała dzisiaj słabo, a Stosur zrobiła po prostu swoje, wykorzystała słabszy dzień rywalki i pewnie wygrała w 2 setach. Był to myślę najlepszy pojedynek Stosur w tym roku, jednak wg Mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni. W Półfinale spotka się z Klarą Zakopalovą. Widziałem dzisiejszy Jej mecz z A.Riske, mecz pełen emocji, rywalki co chwilę się przełamywały, jednak górą po 2 setach okazała się Czeszka, która pomimo, iż przegrywała w 2 secie 5:2,walczyła do końca, zdobyła 5 gemów pod rząd i pokonała rywalkę 7:5. A Amerykanka, warto nadmienić, to nie jest dziewczyna do bicia, w Auckland powalczyła z Ivanovic, w Hobart pokonała między innymi Pavlyuchenkova. Czeszkę spokojnie stać na sprawienie niespodzianki, jeśli tylko nie zabraknie jej zaangażowania jak w poprzednich spotkaniach, które wygrała nie tracąc nawet seta. Stosur traciła seta prawie w każdym pojedynku, nie licząc dzisiejszego spotkania z Serbką. Bukmacherzy wierzą w coraz to lepszą formę Samanthy, Ja jednak byłbym ostrożny, na pewno nie zagrałbym na Australijke po kursie 1.36, pomimo tego, iż gra przed własną publicznością, to forma pozostawia wiele do życzenia. 3.25 na Czeszkę to spore value, jednak dzisiaj spróbuję nieco ostrożniej, tak jak mówiłem, Klara, jeśli zagra podobnie jak w ostatnich spotkaniach, spokojnie stać ją na ugranie seta, a po cichu liczę na Jej wygraną po długim, zaciętym pojedynku. GL.

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
AAMI Kooyong Classic-Turniej pokazowy Tenis
Jordan Thompson
- Juan Monaco @3,25 Bet365

Jutro młody kangur zmierzy się z ... Moim zdaniem Jordan na prawdę zasługuje na zwycięstwo w tym turnieju, jego grę bardzo fajnie się ogląda. Świetny serwis. Dziś przegrał z Ruskiem ale ten chyba potraktował ten mecz jako sprawdzian przed AO i ganiał do wszystkich piłek, a i tak Thompson potrafił go przełamać. Dla Monaco to zdecydowanie nie ta nawierzchnia,w 2013r. wygrał na niej tylko 2! spotkania.Dziś, co było do przewidzenia gładko przegrał z Nole,u niego sezon w pełni rozpocznie się na kortach ceglanych. Nie wyobrażam sobie aby jutro w swoim ostatnim meczu na tej pokazówce nie wygrał młody gospodarz tego turnieju, na pewno da z siebie wszytko i to będzie się podobać :wink:

✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Denver-Oklahoma
Typ: Oklahoma -7.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutrzejszy dzień znów wybralem spotkanie z NBA pomiędzy ekipami Denver Nuggets oraz Oklahoma City Thunder. Faworytem według bukmacherów są zawodnicy z Oklahomy,którzy po serii ośmiu zwycięstw pod rząd, doznali porażki w spotkaniu z Utah Jazz na ich parkiecie. Gospodarze ostatnie w spotkania we własnej hali wygrali Pierwszy mecz z Memphis, a w drugim spotkaniu rozbili wysoko Boston Celtics, aż 129: 98. W zespole gospodarzy nie zobaczymy najprawdopodobniej Andre Miller, który uszkodził bark, Gallinary Danilo , Mcgee Javale, oraz Chandler Wilson. Problemem dla zespołu gospodarzy może być brak właśnie tego ostatniego , który często punktował dla drużyny. Goście w tym spotkaniu wyjdą raczej bez Ibaka Serge , który przychorował i Westbrooka Russela , który uszkodził kolano i jego powrót nastąpi dopiero w lutym. Na pewno zabraknie tutaj gościom ibaki, który w każdy z ostatnich spotkań rzucał minimum te 10 pkt. Według mnie jednak gościom załatwi tutaj wygraną Kevin Durant, Lamb, oraz Jackson. Stawiam na wygraną zespołu gości z Handicapem - 7.5 pkt.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS AO KWALIFIKACJE WTA
Spotkanie: Bencic - Burnett
Typ: Bencic
Kurs: 1,42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Myślę, że to idealny typ do jakiegoś dubla. Młoda Bencic już od dawna została okrzyknięta nową Higgins. Po prawdzie, co pokazują wyniki, nieco na wyrost bo Martina w jej wieku miała już (chyba - nie chce mi się sprawdzać, ale coś mi kołacze w głowie, że zrobiła to jako 16-latka )
nawet szlema , ale jedno jest pewne. Ta dziewczyna to ogromny talent. To jedna sprawa. Druga, która w kontekście tego typu jest ważniejsza, bo mówimy o stanie na dzień dzisiejszy, to fakt co ona zrobiła w 1 rundzie z będącą w niezłej formie i bardzo ograną Fichaman, na której dokonała prawdziwej egzekucji (6-3 6-1 i tylko 2 bp w WTA to niewiarygodny rezultat zważywszy na &quot;klasę&quot; rywalki). To prawda, że Burnett to nie jest jakaś tam przypadkową zawodniczką, ale z pewnością nie jest lepsza od Fichman. Zresztą jej sposób gry niewiele się różni o sposobu grania Kanadyjki. Nie widzę zatem żadnych argumentów po jej stronie, którymi by ta mogła się przeciwstawić 17-letniej Bencic, która lubi ofensywę, skracanie wymian i agresywną grę kątową a wczoraj procent wygranych piłek po własnym podaniu to 77% po 1 i 61% po 2 (takiego wyniku nie powstydziłyby się nawet super &quot;serwisanci&quot; z ATP).

✅ 42

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 2

kubaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Montpellier-Monaco
Typ: Monaco
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Cóż tutaj można mówić. Monaco 2 miejsce w lidze Francuskiej ostatnio bardzo dobra forma poza wyjątkowo nieszczęsnym ostatnim meczu gdzie przegrali z przed ostatnią drużyną w lidze. Ale to nie oznacza że jutro mają nie wygrać gdyż ekipa Montpellier nie jest w najlepszej formie a Monaco w obronie spisuje się bardzo dobrze można to zobaczyć jak Monaco traci bardzo mało bramek w meczu ???? Kurs przekonuje sam do siebie że warto zagrać.
⛔ 100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Piłka Nożna - Australia - A-league
Perth Glory - Melbourne Heart
2 @ 3.40 bet365

Na jutrzejszy poranek mam propozycję z Australii, która jest ostatnio dosyć popularna na bukmacherskim rynku głównie dzięki tenisowi. Ja natomiast oderwę się od innych i przedstawię wam typ z chyba najpopularniejszego sportu w Polsce czyli piłki nożnej. No ale do rzeczy. Na początek powiem, że obie drużyny są bardzo underowe, Melbourne jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie, Perth nieco lepiej i zajmuje aktualnie 7 pozycję. Problemem gospodarzy tego spotkania będą liczne braki kadrowe min. Smeltz (5/0), Nagai (9/2), Jamieson (7/0), Sidnei (12/2). Z tego co wyczytałem, zagra paru młodych zawodników i na pewno na ich barkach będzie duża presja, kto wie czy sobie z nią poradzą? W drużynie z Melbourne nikogo nie zabraknie z tych, którzy już grali w tym sezonie. Według mnie dla Melbourne, którzy jeszcze nie wygrali w tym sezonie jest to idealny moment na przełamie złej passy i pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, które kiedyś musi nastąpić. Mają oni ochotę na wejście do play-offów i każde 3 pkt będą dla nich na wagę złota. Jeżeli wreszcie zawodnicy gości zaczną strzelać gole zaczną także wygrywać mecze. Dobrą grę pokazali w ostatnim spotkaniu (0-0) z Central Coast.
⛔ 100
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes - Minnesota Whild
Typ: Phoenix Coyotes (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,63
Bukmacher: Pinnacle
Dla mnie to dziś typ dnia w NHL. Kojotom zwycięstwo jest bardzo potrzebne w walce o play-offy. W osatnim meczu udowodnili, że potrafią strzelać - gromiąc Calgary Flames 6:0. Lauri Korpikoski , Mikkel Boedker i Shane Doan poprowadzili Phoenix do blowoutu z płomieniami. Nie znaczy to, że grali w tym meczu bezbłędnie, ale po wczesniejszych porażkach z Jackets czy Flyers widać było dużą poprawę gry defensywie - we wczesniejszych meczach zbyt często otrzymywali kary, ostatnio jednak w tym aspekcie jest duża poprawa.
Wilds wprawdzie notują 3 zwycięstwa z rzędu, jednak ostatnia wygrana z Kings była bardziej zasługą nieskutecznością graczy z Los Angeles, którzy dominowali w meczu.
Poza tym w Minnesocie szpital: Zach Parise, Mikko Koivu, Marco Scandella, and Jared Spurgeon cierpią na urazy. Pod znakiem zapytania stoi występ Niklasa Backstroma i Josha Hardinga. W Phoenix poza składem pozostaje Zbynek Michalek, do gry natomiast wraca Oliver Ekman-Larsson.
Uważam, że wobec kłopotów z kontuzjami w Minnesocie, dobrej ostatnio dyspozycji Kojotów i atutu własnego lodowiska to gospodarze siegną po zwycięstwo.
⛔ 100
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Soccer » Brazil » Campeonato Cearense
Spotkanie: Icasa - Quixada
Typ: Quixada
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet-at-home

Campeonato Caerense to rozgrywki stanowe w Brazylii które co roku poprzedzają normalne rozgrywki ligowe w tym kraju. Dzisiaj gospodarze - Icasa, podchodzą dość lekceważąco do meczu, wystawiając w nim bardzo rotowany skład. Nie zagra kilku ważnych zawodników którzy w poprzednim sezonie stanowili trzon ekipy. Reszta to zmiennicy którzy nie grali za wiele lub wcale. Quixada w podstawowym składzie bez żadnych absencji.
⛔ 100
 
elephunk 28

elephunk

Użytkownik
Koszykowka, NBA
New York Knicks (+6,5) - Miami Heat ::: 2.20 ::: Unibet
Dzisiaj bardzo ciekawa oferta, ktora moim zdaniem ma duze szanse powodzenia. Ale do rzeczy.
Po katastrofalnym poczatku sezonu Knicks wydaja sie wracac na wlasciwe tory, podobnie jak Nets. Przelomowym momentem dla ekipy z Nowego Jorku z pewnoscia bylo zwyciestwo na wyjezdzie nad Spurs (101:105), potem przyszla dwupunktowa porazka w Houston z miejscowymi Rockets i dwa kolejne zwyciestwa nad Mavericks i Pistons.
Knicks ewidentnie sa na fali i moim zdaniem kurs na ich pewne zwyciestwo (4.10 najwyzszy jaki znalazlem proponuje bet365) jest mocno przesadzony. Kazda ekipa uskrzydlona zwyciestwem nad mocnym rywalem zwlaszcza na jego parkiecie dostaje wiatru w zagle i nawet niezwykla ambicja i determinacja jest w stanie pokonac kazdego. Pokonanie Spurs z pewnoscia dodalo im pewnosci siebie.
Co do Heat, roznie to z nimi bywa. Jezeli im sie chce, wszystko jest OK, pokonuja kazdego bez problemow, jezeli jednak odpuszczaja to mozna nawiazac z nimi walke. Ostatnio co prawda Miami gra bardzo dobrze, jest z pewnoscia w stanie wygrac z Knicks, ale czy szescioma punktami? Nie jestem tego pewien.
W ekipie z Nowego Jorku nie zobaczymy w tym spotkaniu Tysona Chandlera (choroba), Beno Udriha (uraz kolana), Pablo Prigioniego (uraz palca u nogi) oraz Rona Artesta, znanego jako Metta World Peace (kontuzja kolana).
W zespole z Miami nie bedzie za to Shane&#39;a Battiera (uraz miesnia czworoglowego) oraz Mario Chalmersa (kontuzja miesnia Achillesa). Pod znakiem zapytania stoi takze wystep Dwyane&#39;a Wade&#39;a, ktory uskarza sie na bol kolana.
Szczerze przyznam, ze kusi mnie strasznie zaryzykowac &quot;sztywna jedynke&quot;, choc to typ niepewny, dlatego stawiam na 7:0 dla Knicks na poczatku, mysle, ze dadza rade utrzymac ten handicap. Ale jak ktos to kiedys powiedzial: &quot;Nie ma pewniakow, sa tylko faworyci.&quot;
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Liga : Chile - Primera Division - Clausura -
Data : 10 stycznia 2014 , godzina 00:00
Spotkanie : Audax Club Sportivo Italiano - Santiago Wanderers
Typ : Audax Club Sportivo Italiano
Kurs : 2.50
Bukmacher : Bet365
Analiza:
No to ruszamy moi mili . Pierwszym typem na jaki się zdecydowałem będzie pojedynek w ramach drugiej kolejki Chilijskiej Clausury , w którym to naprzeciw siebie staną ekipy Audaxu i przyjezdni piłkarze Santiago Wanderers . Buce raczej zgodnie spodziewają się wyrównanego pojedynku zresztą tak jak i ja . Teoretycznie obie ekipy na chwilę obecną są na zbliżonym poziomie jednak jest kilka pobocznych faktów , które przemawiają za zwycięstwem gospodarzy . Ale powoli , najpierw przyjrzymy się jak wyglądała gra obu ekip w pierwszej części sezonu . Gospodarze spisali się zdecydowanie poniżej swoich możliwości w Aperturze i teraz jestem przekonany że będą starali się zetrzeć to złe wrażenie po pierwszej części , bo potencjał jakim dysponują spokojnie starcza , aby myśleć realnie o czołowej ósemce ligowej stawki . W 17 spotkaniach udało im się uzbierać zaledwie 17 punktów co pozwoliło im na zajęcie zaledwie 14 miejsca w ligowej stawce . Na pewno można było się więcej spodziewać po spotkaniach na własnej murawie , bo nie od dziś jest wiadomo że Estadio Bicentenario La Florida to ten typ stadionu gdzie wszystkim gra się bardzo niekomfortowo . Statystyki 3W-2R-3L na pewno są poniżej oczekiwań i według mnie teraz się to zmieni i twierdza pozostanie twierdzą .
Również rywale do najmocniejszych nie należą . Santiago to dosyć toporna drużyna , grająca strasznie monotonny futbol . Niestety już od kilku sezonów Wanderers grają strasznie przewidywalnie i to odbija się na ich wynikach . Poprzednia runda w ich wykonaniu wyglądała praktycznie tak samo jak miało to miejsce w przypadku gospodarzy . Zakończyli ją z dorobkiem 21 punktów co pozwoliło im na zajęcie 12 pozycji w ligowej stawce . Według mnie to i tak dobry wynik patrząc na skład personalny i potencjał drużyny . Drużyna o dziwo nieco lepiej spisywała się poza własnym boiskiem , gdzie udało im się zdobyć 12 punktów w dziewięciu potyczkach . Wynik dobry jednak wydaje mi się że w tej drugiej części już tak dobrze im może nie pójść . Raczej nie wydaje mi się aby mogli sprawić dzisiaj jakieś problemy gospodarzom .
W tej części sezonu drużyny są już po pierwszych spotkaniach po których ciężko wyciągnąć jakiekolwiek wnioski . Gospodarze po bardzo dobrym meczu ulegli niezwykle utytułowanej ekipie Colo-Colo 2-1 gdzie bramę stracili w doliczonym czasie gry. Oglądałem to spotkanie i szczerze powiedziawszy bardzo podobała mi się gra Audaxu . Starali się iść na wymianę ciosów z gospodarzami i mieli swoje okazje aby już w pierwszej połowie strzelić 2,3 bramki . Zabrakło skuteczności co później się zemściło . Ciężko jakoś obiektywnie stwierdzić na co stać ich rywali . W pierwszej kolejce po dosyć średnim spotkaniu pokonali 4-2 jedną z najsłabszych ekip ligi a więc Huachipato gdzie już od kilku miesięcy dzieje się źle . Oczywiście najważniejsze jest to że goście wygrali tamto spotkanie i możemy im chyba podziękować . Dlaczego ? Bo wydaje mi się że buce tym wynikiem się mocno podparli w zestawieniu kursów . Santiago nie zaprezentowało naprawdę nic , co mogłoby zaskoczyć - zagrali standardowo na siebie , a więc pchali akcję głównie lewym skrzydłem .
Jak na moje tutaj faworytem są piłkarze Audaxu i to właśnie na nich stawiam !! Powodzenia ????

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Tenis, Kwalifikacje AO
Magda Linette-Lucie Hradecka
Typ: Linette
Kurs: 1,8
Expect
Na dzisiaj gram podobnie jak wczoraj z tym, że tylko na win naszej Polki. Powtórzę się, że Magda grała przez cały grudzień z dobrymi skutkami. Wczoraj pokonała pewnie swoją rywalke z Ukrainy. Nie popełaniała dużo błędów, grała pewnie i nie dała możliwości rozwinięcia skrzydeł Ludmile. Dzisiejsza rywalka to Lucie Hradecka (143 WTA). Niby Lucie ma znane nazwisko , ale głównie z gier deblowych gdzie tworzy zgraną parę z Andreą Hlavackovą. Nie widzę potencjału w czeszce na zwycięstwo w tym meczu. Wczoraj w nocy męczyła się ze 179 rakieta świata i wygrała dopiero po 2,5 godzinach co na warunki WTA jest bardzo długim spotkaniem. Magda miała więcej czasu na odpoczynek więc to też powinien być plus. Podsumowując. Ograna w grudniu Linette, Wczorajszy spacrek Polki przy &quot;maratonie&quot; Hradeckiej, Linette na dorobku z celem pierwsza 100. Ten typ wejdzie panowie ????
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Granada - Valladolid
Granada over 1,25
1,90
Pinnacle

Na piątkowy mecz znalazłem ciekawy i w miarę bezpieczny zakład. Granada gra w kratkę, a dodatkowo u siebie bardzo słabo. W tym sezonie wygrali na własnym obiekcie jedynie z Bilbao (2:0) i z Malagą (3:1). Jutro jednak zagrają z Valladolid i myślę, że statystykę mogą trochę podreperować. Po 3 słabych, by nie powiedzieć fatalnych meczach musi w końcu przyjść poprawa. To ich regularny cykl 2-3 mecze słabe i potem znowu punktowanie.
Valladolid z kolei znowu bez Eberta. Na wyjeździe wygrali tylko z Rayo, a tak tracą masę goli. Zdecydowana większość traconych goli to wina wyjazdów. Nie stracili gola jedynie z Elche i z Rayo. Granada minimum jedną bramkę wsadzi, to jest pewniak. W takim przypadku, w moim zakładzie już byśmy mieli zagwarantowane połowę zwrotu. Chodzi tu oczywiście o gole dla Granady. Pinnek wystawił linię 1,25, a jest ona dla mnie idealna i dużo lepsza niż samo zwycięstwo zespołu.
Granada u siebie ostatnio nie miała ogóra do ogrania (nie licząc tego nieszczęsnego Pucharu Króla) więc teraz będzie dobra okazja. W Valladolid masa kontuzji co chwile niweczy plany trenera. O wzmocnienia ciężko, bo z kasą krucho.
✅ 90
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Montpellier-Monaco
Typ: over 2,5
Kurs: 2.29
Bukmacher:pinnacle
Ktos chyba zgupial wystawiajac tak wysokie kursy na overa.Jedynym powodem jest to, ze byl under 2,5 w ostatnich 10meczach Montpellier ???? ) Kazda passa musi sie kiedys skonczyc, badzmy powazni Monaco to zupelnie inna sila ognia niz te poprzednich 10ogorkow ligowych.Przyjezdza w najmocniejszym skladzie na swiezych nogach przede wszystkim ze zdrowym Falcao, ktorego imie z bierzmowania to Gol.Beda parli do przodu, zeby odkuc sie za poprzednie wpadki i gonic PSG a ich obrona z 56letnim Carvalho i 45letnim Abidalem bez nerki na srodku moze zostac skontrowana a ich braki szybkosciowe obnazone do kostek.Montpellier wypozyczyl z Milanu szybkiego Nianga, ktory licze bedzie w stanie cos ustrzelic, a do pomocy bedzie mial utalentowanego Cabelle bedacego na celowniku kilku topowych klubow, wiec na pewno 2ekipy beda strzelac na bramke, po tak wysokim kursie grzechem nie zagrac.
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kwalfikacje AO-Kobiety
Spotkanie: A.Kudryavtseva- A.Hlavackova
Typ: A.Kudryavtseva
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy szanse obu zawodniczek oceniają mniej-więcej po równo. W moim odczuciu faworytką jest Alla. Obie panie preferują mocny,silowy tenis z głębi kortu. Z kortu jako zwyciężczyni zejdzie pewnie ta,która okaże się bardziej regularna. W rankingu Alla jest 160,Andrea 132. Różnice jednak w punktach są tak małe,że akurat ten czynnik ma najmniejsze znaczenie. Alla grała już w tym sezonie w Brisbane i tam spisała się całkiem nieźle. Bez kłopotów przeszła eliminacje,a w turnieju głównym,po bardzo zaciętym spotkaniu nie dała rady Pavluchenkovej. Andrea z kolei przegrała w Auckland z Venus,a w Hobart nie sprostała Soler Espinosie. Sezon nie zaczął się dla najnajlepiej. W pierwszych meczach w kwa. AO,Alla dosyć pewnie ograła zawsze groźną Rezai,serwując 4 asy. Super wyglądał jej pierwszy serwis gdzie wygrała aż 81% piłek. Hlavackova też dosyć łatwo pokonała słaba przedstawicielke gospodarzy. 5 asów i 66% pilek po pierwszym podaniu. Statystyki minimalnie na korzyść Rosjanki. Forma również przemawia za nią. Dosyć pewnie trzyma swój serwis i popełnia stosunkowo mało niewymuszonych błędów. Liczę na duży % celności pierwszego serwisu,bo jak to uda się spełnić,to powinno być dobrze gdyż rywalka lubi mieć długie przestoje i jeden break może robić wygranego seta.

✅ 90
 
crash 0

crash

Użytkownik
Elche vs Sevilla
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Spotkanie: Elche vs Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2.10
Data: 10.01.2014
Godz: 22:00
Bukmacher: expekt
Analiza: sevilla 5 ostatnich spotkań na wyjeździe +++++
Elche u siebie ---+-
Sevilla powinna wygrać bez problemu, ale wiadomo to piłka nożna wszystko może się zdarzyć
Jest to mój pierwszy typ tutaj, pozdrawiam ????
kiepska analiza // po za tym zła data..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom