>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.01.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie:Cortina - Valpusteria
10.01.2013 20:30
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzieni 20:30 odbędzie się mecz w włoskiej Serie A w hokejowej lidze. Cortina podejmie na własnej tafli Valpusteria. Gospdoarze, zajmujący 8 miejsce w ligowej tabeli zmierzą się dziś z liderującym zespołem. Będzie to bez wątpienia ciężki mecz dla obu ekip. Z jednej strony dla gospdoarzy, których czeka nie lada wezwanie, aby sprostać zadanią znakomitej ekipie Pustertalu, natomiast goście grają dziś mecz z ekipą z dołu tabeli dlatego może pojawić się w nich
rozkojarzenie i możliwość trudnej przeprawy. W ostatnich 10 pojedynkach między tymi zespołami aż 8 krotnie górą byli dzisiejsi goście. W mojej opinni mecz powinien obfitować w wiele sytuacji, a wynik naa swoją korzyść powinni roztrzygnąć goście. W ostatnich 10 meczach nie mieliśmy do czynienia z dogrywką, mam nadzieję że dzisiaj będzie poodbnie, stąd mój typ na gości.
⛔100
W jakim celu wydłużasz post, poprzez wciskanie enteru w środku zdania?...
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Barcelona - Cordoba
poniżej 4 bramki azjan
2.00
b365
Kolejne spotkanie w ramach Pucharu Króla, Barcelona ma już pewny awans po tym jak wygrali 0-2 w pierwszym meczu. Obie ekipy moim zdaniem potraktują ten mecz z góry, Barcelona w lidze grać będzie na wyjeździe z Malagą a Cordoba na zapleczu La Liga zmierzy się u siebie z Numancia. Do tego wiadomo,że nie zagra Adriano, w Barcelonie mówi się tylko o meczu z Malaga. Moim zdaniem typ jest dobry, bo nie wiem czy będzie komu strzelić dziś te 5 bramek.
Przewidywany skład:
Pinto; Montoya, Bartra, Mascherano, Alves; Song, Thiago, Cesc; Alexis, Villa, Tello.
Sanchez strzela rzadko, Villa mało gra a przede wszystkim nie mają o co grać. Nie wiem jak Wy ale ja próbuje, wczoraj w meczu Realu było blisko pokrycia tego typu, jednak był zwrot.
⛔100
 
pele92 7

pele92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - włoska Serie A
Spotkanie: SHC Fassa - HC Alleghe
Typ: 2
Kurs: 1.68
Buk: Unibet
Na dzisiejszy wieczór wybrałem mecz z włoskiej ligi hokeja, w którym to zmierzą się przedostatnia w tabeli Fassa z czwartym Alleghe. Typuję zwycięstwo gości, ponieważ gospodarze to jedna z najgorzej grających drużyn w tym sezonie. Ogólnie wygrali ledwie 9 meczy, z czego 3 po dogrywce. Goście natomiast odnieśli 24 victorie w przeciągu 35 kolejek. Słowo należy wspomnieć o formie obu ekip. W ostatnich 5 meczach moi wybrańcy wygrali 4 razy, a ich dzisiejsi rywale przeciwnie - czterokrotnie ponieśli porażkę. W obecnym sezonie Serie A obie drużyny mierzyły się trzykrotnie - zawsze wygrywało Alleghe, a bilans goli wynosi 14:2.
Polecam więc grać na Alleghe, przemawia za nimi dosłownie wszystko.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom