>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 10.01.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australia, Australian Open (kwalifikacje)
Spotkanie: Ruben Bemelmans - Lucas Pouille
Typ: R. Bemelmans : L. Pouille 2:0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: by Matul.

Wczoraj belg dał , mam nadzieje że i dziś da ;) Jego dzisiejszym rywalem będzie młodziutki i nie doświadczony Pouille. Szczerze mówiąc jest mi to osoba w 100% anonimowa gdyż do tej pory występował jedynie w ITF i innych słabszych turniejach. Ale czym tu się dziwić ma dopiero 18 lat[!] Być może kariera jeszcze przed nim, ale na bardziej doświadczonego belga nie wystarczy. W 1 rundzie pokonał Groth 2:0 (6:2 6:2) ale szczerze mówiąc oglądając skróty z meczu 3/4 piłek podarował mu po prostu jego rywal, który albo wyrzucał albo w siatkę... A przypomnijmy, że również tydzień temu przegrał z nim 2:1 co ukazuje tylko jego niestabilność formy.
http://www.youtube.com/watch?v=YFN5FRpFwqI - srót z meczu.
Wczorajszy mecz Rubena nie był jego najlepszym w wykonaniu można by nawet rzec iż był jeden ze słabszych. Jednak go wygrał zaliczając 3 asy i 3 podwójne błędy. 68% punktów po pierwszym serwisie i 55% po drugim.
W tym meczu mam nadzieje, że przede wszystkim górę weźmie doświadczenie i Belg zmiecie po prostu młodziana z powierzchni kortu.
Reasumując :
* Pomimo pewnego zwycięstwa z Groth`em francuz nie popisał się jakąś szczególnie dobrą grą a Ruben tyle błędów nie popełni co może mieć olbrzymie znaczenie w rostrczygnięciu.
* DOŚWIADCZENIE!
* I przede wszystkim dobry serwis belga, przynoszący mu wiele punktów w meczu. ;)
Mecz zaplanowany na 5:50 , ale wszystko zależy od pozostałych meczy i ich trwania ;)! także myślę że wcześniej nie wyjdą na kort.
Polecam, i powodzenia!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
Typ: I połowa: Lakers
Kurs: 5,26
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

No cóż, liga NBA potrafi zaskakiwać i czasami rzucać typami na oślep, licząc, że się trafi. Nie ukrywam, że tak robię w przypadku dzisiejszej nocy. Jeziorowcy notują słabiutki sezon, a ostatnio popisują się serią czterech porażek pod rząd. Już o 2:00 zaczną batalię w San Antonio, gdzie zmierzą się z miejscowymi Spurs. Jednej z najlepszych ekip w historii NBA nie wypada notować tak złej passy. Liczę na odwrócenie losów mojej ulubionej koszykarskiej ekipy. Nie ma ona w swoich rękach zbyt wielu atutów. Każda seria ma swój koniec i mam nadzieję, że będzie to miało miejsce tej nocy. O ile nie chcę typować zwycięzcy całego meczu, tak bardziej przekonany jestem do sukcesu Lakersów na połowie regulaminowego dystansu. Zachęca do tego bardzo wysoki kurs Pinnacle. Moja sytuacja w konkursie zmusza mnie do ryzykowania, więc powierzę swój los w ręce Kobe Bryanta i jego pomocników.
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA- Sydney
Spotkanie: Radwanska- Li N.
Typ: 1
Kurs: 2.26
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Agnieszka prezentuje bardzo wysoka forme, czyzby byla ona zwiastunem swietnego sezonu w jej wykonaniu? Calkiem mozliwe , ze wlasnie w tym roku Isia wzniesie sie na kolejny poziom, a jej forma osiagnie absolutny szczyt. Poki co gra bardzo dobrze i konsekwentnie, a przede wszystim swietnie czyta gre. Zwyciestwa, ktore odniosla nie byly oznaka slaosci rywalek ale jej znakomitej dyspozycji. Vinci grala przeciez dobry tenis , Aga jednak zawsze potrafila nalezycie odpowiedziec na korcie. Chinka ostatnie 3 pojedynki z krakowianka konczyla bez straty seta jednak tym razem na to sie nie zanosi. Agnieszka musi sie wreszcie przelamac z ta rywalka zwlaszcza, ze prezentuje ona chyba minimalnie slabsza forme niz Radwanska aczkolwiek z drugiej strony Keys to zawodniczka na calkiem dobrym poziomie i strata seta z waleczna nastolatka wielkiego wstydu Li nie przynosi. Nie zmienia to faktu, ze chinka popelnia sporo prostych bledow, ktore to poki co sa rzadkoscia u Radwanskiej i ten element moze byc decydujacy w tym meczu gdyz jesli chodzi o poziom sportowy to szanse sa tu zdecydowanie 50/50. Uwazam (moze nieco zbyt patriotycznie) ze Aga wreszcie przelamie zla passe i w obecnej formie Na Li nie bedzie jej straszna.
✅126
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
Typ: 2
Kurs: 9.65
Bukmacher: Betsson
Stawiam dzisiaj na Lakersów, gdyż mam małe przeczucie, że możemy być świadkami sporej niespodzianki. Spurs przegrali ostatni wyjazdowy mecz z Hornets i liczę, że wpadli w mały kryzys. Goście oczywiście poważnie osłabieni, ale pojedynki pomiędzy tymi drużynami zawsze należą do tych z wyższej półki. Lakers b2b, wczoraj trochę porzucali w Houston, być może będzie im to pomoże. Jeszcze godzinę temu złapałem kurs na Laleczki za 11.50, a więc sporo spadł. Uważam, że gospodarze zlekceważą Jeziorowców oraz ich braki. Zerkałem trochę na ich wczorajszą grę z Rakietami i wcale nie uważam, że stoją aż na tak fatalnej pozycji, na jakiej wszyscy ich stawiają. Grzech nie zagrać, nawet za parę groszy, a o niespodzianki nie trudno w tym sezonie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
B.Tomic - J.Nieminen
typ: Nieminen(-1,5 seta)
kurs: 6,53
bukmacher: Pinnacle
analiza: Faworyt gospodarzy kontra obrońca tytułu . 20 letni , wielki talent kontra 31 letni, bardzo doswiadczony tenisista . Zdecydowanie faworyzowany jest Australijczyk , ale ja szanse oceniałbym 50\50 . Pierwsza sprawa to motywacja obu zawodników . Jasne , że młodzian chciałby jak najlepiej grać przed własną publicznością , ale będzie do tego lepsza okazja w wielkoszlemowym Australian Open . Na tym powinien się skupić . Tutaj naturalnie będzie chciał wygrać , ale mozliwie jak najmniejszym nakładem sił . Przeciwko umotywowanemu chęcią obrony punktów z zeszłego roku , będącemu w co najmniej dobrej dyspozycji Finowi , może to nie wystarczyć .
Co do obecnej formy to obaj spisują się świetnie . Tomic ma już w tym roku na rozkładzie samego Djokovicia , a także Seppiego , Matosevica czy Melzera . Wyniki robią wrażenie , ale akurat teraz na starcie sezonu , w przeddzień US Open trzeba na to wszystko brać poprawkę . Należy też pamiętać , że w zeszłym roku Tomic grał słabo . Przegrywał , czasami z kretesem , nawet z niżej notowanymi rywalami . Nieminen miał słabszych rywali (Phau,Klec) , ale zmiatał ich z kortu . Widac , że jest dobrze przygotowany . Jak wspomniałem wcześniej , oceniam szanse na 50/50 , co w połączeniu z kursem daje potężne value .
⛔100
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 02.00
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
TYP: Koby Bryant under 34
KURS: 1.85
BUK: Betsafe
Analiza:

Juz niebawem swoje kolejne spotkanie wyjazdowe rozpoczną gracze LOs Angeles Lakers a ich rywalem bedzie niezwykle mocna ekipa San Antonio Spurs. Niezwykle zaskakująco wysoka linie wystawili bukmacherzy jesli chodzi o Kobiego Bryanta .Ten oto 34 letni gracz mimo iz gra na wysokim poziomie nie gra tak jak jeszcze niedawno gdy jego skutecznosc wynosila srednio 30 punktow na mecz .Malo tego caly zespol LOs Angeles Lakers w tym sezonie nie powala na kolana malo tego ich fatalna postawa tylko piec wyjazdowych meczy na szesnaście rozegranych jak na drużynę takiego pokroju jest rzecza fatalna.Jesli chodzi o samego zawodnika jakim jest Koby Bryant to chyba złapał on chwilowej zadyszki w ostatnich dziesieciu meczach tylko dwa razy przekroczyl linie 34 punktow jaka dzis wystawili bukmacherzy .Wszystko przepowiada za tym ze Lakersi zalicza dzis piata porazke z rzedu gdy spotkaja sie z ekipa ktora w ostanim swoim meczu niespodziewanie przegrala z Hornetsami i dzis na wlasnej hali za wszelka cene bedzie dążyć do zwyciestwa . Zdobywanie Kobiemu tych punktow moze utrudnic fakt ze SAS u siebie graja fantastycznie bilans czternast zwyciestw na szesnascie rozegranych meczy naprawde robi wrazenie .Tak patrzac na ostanie spotkanie LAL mialem wrażenie ze nie wytrzymuja oni do konca fizycznie byc moze jest to spowodowane wiekiem niektorych graczy choc pewnie niektorzy wielcy specjalisci ,,NBA&#39;&#39; by mnie z tego powodu wyśmiali .Reasumując rywal dzis bardzo trudny forma fatalna nie widze innego wyjscia jak rzucenie przez Kobiego max 30 punktow .POlecam
⛔100 - powtórzony typ
 
assecorr 12

assecorr

Użytkownik
Dyscyplina -hokej Finlandia 1iga
IFK Helsinki - KalPa
Typ - over 4.5 gola
kurs - 1.70
Buk - STS
Analiza
moja ulubiona liga może pomijając Polską. Jak zawsze gram na ilosc bramek. Choć goscie są wyżej w tabeli o kilka miejsc to patrząc po kursach faworyta nie widać. w ostatniej kolejce kalpa przegrał 2-3 z Lukko natomiast IFK w takim samym stosunku ograł słabiutki Pelicans. jak widac over wpada w tych meczach. Myśle jednak że w tym meczu goście będą chcieli wygrać zeby gonić lidera Jokerit. patrząc na statystyki KalPa ma 114 zdobytych i 95 straconych bramek następnie Helsinki 96-99 . co spotkan na wyjezfzie kalpa jest najlepsza z całej ligi choć tez traca sporo bramek 51-57. typ jest pewny bo mi mecze z tej ligi głownie wchodzą.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon, Puchar Świata Ruhpolding - 4x7.5 km Sztafeta
Spotkanie: Kto wygra
TYP: Norwegia
KURS: 3,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Wczoraj miałem grać na zwycięstwo sztafety kobiecej norwegii, ale nie zdążyłem z analizą. Dzisiaj na trasę w niemieckim Ruhpolding wyruszą panowie w celu spawdzenia się w biegu sztafetowym 4 X 7,5 km. Bardzo atrakcyjny kurs na zwycięstwo Norwegii wystawił Bwin, który faworyzuje ekipę Rosji. W tym sezonie odbyły się dwa takie biegi. Pierwsze zawody w Hochfilzen (AUT) wygrali Norwegowie przed Francuzami i Rosjanami. Nad drugą Francją przewaga wyniosła 34 sekundy, a nad Rosją 46 sekund przy czym skandynawowie spudłowali tylko raz, Francja 6 razy, a Rosja aż 9 razy. Drugie zawody to Oberhof i zwycięstwo Rosji nad Norwerią i Niemcami. Rosjanie wygrali tylko przez karną rundę jaką zaliczył L&#39; abee-Lund Henrik na drugim strzelaniu, a ich przewaga na mecie wyniosłą zaledwie 8,4 sekundy. W dzisiejszych zawodach wystartuje 26 reprezentacji, teoretycznie każdy może tu wygrać, lecz tak naprawdę w walce o podium liczyć się będą tylko 4 drużyny, a mianowicie; Norwegowie, Rosjanie, Francuzi oraz Niemcy. Biegowo najlepiej prezentują się zdecydowanie Norwegowie, przy poprawnej postawie na strzelnicy na pewno będą chcieli zrewanżować się Rosjanom za ostatnią porażkę. Wystąpią w składzie:
1-1 BIRKELAND Lars Helge
1-2 BOE Tarjei
1-3 L&#39;ABEE-LUND Henrik
1-4 SVENDSEN Emil Hegle
Na ostatniej zmianie pobiegnie Svendsen, który powoli odzyskuję dyspozycję z zeszłego sezonu. W sztafecie Rosyjskiej zabraknie za to fantastycznie spisującego się ostatnio Malyshko. Dodatkowo panowie z norwegii na pewno będą chcieć dorównać paniom, które to wczoraj wygrały. Polecam
⛔100
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokey I liga Finlandia
Spotkanie:Espoo Blues-HPK Hameenlinna
Typ:Espoo (-1,5)
Kurs:2,75
Bukmacher:bet365
Analiza;
Już dziś dojdzie do dośc ciekawego spotkania w lidze fińskiej pomiędzy drużynami
Espoo i Hameenlinna,odpowiednio 7 i 8 drużyna.To może mała tabelka na początek;
Pierwsze dwie drużyny pkt po 73 i71 ale dalej;
3.Jyvaskyla 38 63pkt
4.Karpat 39 63pkt
5.Saipa 38 62 pkt
6.Tappara 39 61 pkt
----------
7.Hameenlinna38 61pkt
8.Espoo 39 59 pkt
9.Hifk 38 58pkt
10.Lukko 37 56 pkt
----------
11.Assat 52 pkt
Jak każdy kto sie interesuje lige finska wie że pierwsza 6 ma zapewnony udział w play off,
a drużyny 7-10 grają baraże o play-off.Tak więc obecnie obydwie drużyny zajmuja miejsca
premiujące gre w barażach do play off,ale mają nie wielka strate do miejsc premiujących bezposredni
awanbs do play-off w lepszej sytuacji jest Hameenlinna która ma tyle samo pkt co Tappara
i do tego jeszcze jeden mecz mniej.Dlatego postaram sie zagrac dziś w stronę gospodarzy którzy muszą dziś się
mocno skoncentrowac na spotkanie i zdobyc 3 pkt w dzisiejszym meczu.A że Espoo potrafi grac z mocnymi zespołami,
dali ostatnio przykład wygrywajac z liderem na wyjezdzie 5:2.Espoo w ostatnich meczch to 6 zwyciest 4 porazki w tym 3 zwyciestwa
i 1 porazka w domu.Hameenlinna zaś 4 wygrane i 6 porażek w tym 4 porazki 0 zwyciestw na wyjeżdzie.A więc forma i blans meczów na
poszczeólnych taflach po stronie Espoo_Ogólnie Espoo w tym sezonie 40 pkt u siebie przy 27 Hameenlinny na wyjeżdzie.
Do tego absencje dziś w gruzynie gości;Jesse Saarinen 20 meczy 6 bramek 7 asyst,Antti Miettinen 15 meczy 4 bramki 4 asyty,Eric Fehr 21 meczy 13 bramek i 12 asyst
Ostatnie spotkania bezposrednie w tym sezonie;
Hameenlinna-Espoo 3-0
Espoo-Hameenlinna 6-3
Czyli wygrywał pewnie gospodarz,mam nadzieje na pewne zwyciestwo gospodarzy dzis 2 brameczkami.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Towarzyski
Spotkanie: HJK - Stromsgodset
Typ: over 4.5
Kurs: 4.00
Godz. 18.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie towarzyskie rozgrywane w Hiszpania pomiędzy aktualnymi mistrzami Finlandii HJK a wicemistrzem Norwegii Stromsgodset.
HJK to aktualni mistrzowie kraju zresztą tytuł ten zdobywają nieprzerwanie od czterech lat, od tygodnia przygotowują się w Hiszpanii do nowego sezonu. Trenują dwa razy dziennie, głownie skupiając się na wytrzymałości i sile stąd początkowe mecze sparingowe są traktowane jak dodatkowy trening . Po ostatnim sparingu z Twente zremisowanym 0:0 (przegrana w karnych), trener był zadowolony z pracy zespołu. Na treningach oprócz kondycji trenowali ostatnio kilka wariantów ofensywnych które będą chcieli przetestować w dzisiejszym meczu. Dziś zobaczymy kilka nowych twarzy w zespole min. nowego testowanego bramkarza Vuolo. HJK w lidze należy od kilku lat do zespołów grających dość ofensywną piłkę ich średni z ubiegłego roku wyniosła 2.9. Mają bardzo dobrą i wyrównaną ofensywę aż 4 graczy z ataku w poprzednim sezonie strzeliło od 8 do 12 bramek.
Stromsgodset to troszeczkę niespodziewany wicemistrz kraju. Podobnie jak HJK jest to dla nich początek przygotowań. Ekipa Norweska słynęła z bardzo ofensywnej piłki w lidze średnia aż 3.40. W Hiszpania ma za sobą już jeden test remis z Lausanne 2:2. Z ofensywy zachowali jak na razie swoich wszystkich podstawowych zawodników.
Przed oba ekipami sporo czasu do rozpoczęcia rozgrywek (przerwa aż do marca) tak więc jest to dopiero początek okresu przygotowawczego o czym pisałem wyżej a więc odczuwalny jest brak zgrania a także zmęczenie. Obie lubią grać ofensywnie, zapewne zobaczymy nowych testowanych graczy a także rotacje w przerwie a to tylko będzie sprzyjać stwarzaniu sytuacji bramkowych.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon, Puchar Świata Ruhpolding - 4x7.5 km Sztafeta
Spotkanie: Rosja - Francja
TYP: Francja
KURS: 2.10
Bukmacher: ToBet
Analiza

Rosjanie po znakomitych zawodach w Oberhofie również w Ruhpolding są uznawani za jednych z faworytów nie tylko biegów indywidualnych ale również dzisiejszej sztafety. Ja osobiście jednak uważam, że rezultaty osiągane w Oberhofie wcale łatwe do powtórzenie nie będą, przekonały się o tym wczoraj panie, które mimo tylko jednego pudła na strzelnicy straciły do Norweżek ponad 50 sekund na mecie!
Dziś również Rosjanom nie wróżę sukcesu w sztafecie. Przeglądając ofertę postanowiłem jednak zagrać na lepsze miejsce końcowe Francuzów w dzisiejszym biegu niż Rosjan. Francuzi do tej pory zajmowali w tym sezonie 2.miejsce w Hochfilzen oraz odległe 13. miejsce w Oberhofie tam jednak nie biegał lider Francuzów Martin Fourcate, dziś natomiast jest przewidziany w sztafecie.
Jeśli chodzi natomiast o Rosjan to już wiadomo, że dwóch najlepszych z nich czyli Dmitry Malyshko oraz Evgeny Ustyugow na pewno nie wystąpią w dzisiejsze sztafecie - tak zdecydował sztab Rosjan. Zwycięzcy z Oberhofu wystąpią dziś najprawdopodobniej w następującym zestawieniu: Volkov, Makoveev, Garanichev oraz Shipulin na ostatniej zmianie. W porównaniu z Oberhofem będzie więc jedna zmian (Ustyugowa również tam nie biegał) Malyshko zastąpi Makoveev.
Myślę, że Rosjanie w Ruhpolding nie będą już tak dominować jak przed tygodniem w Oberhofie. Owszem będą liczyć się w walce o podium ale również Francuzi będą walczyć dziś o &quot;pudło&quot; i patrząc na ich mocny skład myślę, że będą wstanie tego dziś dokonać. Mój typ to lepsza pozycja końcowa Francuzów niż Rosjan w dzisiejszej sztafecie.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: Rosja - KHL
Spotkanie: Atlant Moscow Oblast vs Vityaz Chekhov [hc 0:1,5]
Typ: 2
Kurs: 1.7
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie rosyjskiej KHL, które raczej nie wzbudza zbyt wielkiego entuzjazmu.
Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ekipa gospodarzy, ale Vitiaz, szczególnie na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze i uważam, że goście mają spore szanse na coś więcej niż honorowa porażka. Co więcej kursy na Atlant w granicach 1,7 są dla mnie niezrozumiałe.
Gospodarze to 11 ekipa konferencji &quot;West&quot;, na koncie 46 pkt. uzyskane w 41 grach. Zespół niby jest ciągle w grze o playoffy, bo traci do 8 miejsca tylko 9 pkt. Vitiaz to znowu 12 ekipa tej konferencji, 45 pkt. , ale o 1 mecz mniej na koncie niż dzisiejszy rywal.
Gospodarze to bardzo dziwny zespół. W ostatnich 11 grach wygrali zaledwie 2 razy, przegrali w tym czasie 6 gier w domu. Teraz, spotkaniem z Vitiazem kończą serię 3 gier w domu, poprzednie 2 przegrali z Dynamo Miński 0:1 i z Czerepovcem 0:3. Wydaje się więc, że Vitiaz zostanie pożarty, bo gospodarze powinni w końcu przerwać serię porażek u siebie. W sezonie Atlant u siebie wygrał 6 spotkań z 19 rozegranych, strzelił zaledwie 38 goli. Widać więc, że gospodarze na swoim lodzie nie są zbyt efektywni.
Vitiaz znowu to zespół, który ma lepszy bilans wyjazdowy niż domowy. Na wyjazdach wygrali 11 z 22 gier, przegrali w regulaminowym czasie 9 meczów, ale tylko 4 dwoma lub większą różnicą bramkową. Mają bilans bramkowy 61-61.
W tym sezonie obie drużyny spotykały się już raz. W Czechowie było 5:4 dla gości po karnych, choć Vitiaz do 45 minuty prowadził 4:2.
O strony kadrowej to oba zespoły w pełnym składzie, W bramkach Galimov (94,4%, 1,99GAA) oraz albo Lisutin albo młody Denisov w bramce Vitiazu. Obaj ostatnio zagrali bardzo dobrze.
Patrząc na dokonania Vitiazu w tym sezonie to nie wydaje mi się, aby ulegli w tym spotkaniu więcej niż 2 golami. To zespół zupełnie inny niż w poprzednim sezonie, gdy dostawał baty od każdego. Buki chyba ciągle jednak nie doceniają gości. Według mnie goście mogą pokusić się nawet o remis albo wygraną.
⛔100
 
anzelmo 244,7K

anzelmo

Użytkownik
Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 10.01.2013 20-30
Fassa-Alleghe
TYP Alleghe
kurs 1,7
Bet365
Do bardzo ciekawego spotkanie dojdzie w seria A pomiędzy Fassa-Alleghe. Goście walczą o 3 pozycje z ekipa SV Ritten.Moim skromnym zdanie goście wygrają to spotkanie bardzo pewnie a kurs oferowany przez bet jest bardzo dobry- kursy na gości juz spadają i wąchają sie w granicach od 1,5-1,65 w innych firmach.Goście sa w w dobrej formie po serii zwycięstw w dogrywkach , w styczniu pokonali sąsiadów w tabeli HC Valpellice 5 : 1 u siebie oraz lidera na wyjeździe HC Pustertal 0-1.Gospodarze dzisiejszego meczu to przedostatnia drużyna ligi- bardzo slaby zespól w tym sezonie w bezpośrednich spotkaniach jak na razie 3-0 dla moich faworytów pewne zwycięstwa u siebie 6-2 6-0 i na wyjedzie 0-2. Fassa może nie przegrywa wysoko spotkań, z liderem w ostatniej kolejce HC Pustertal 6-3 na ich lodowisku ale bilanse wyglądają bardzo złe zwycięstwa nad SC Pontebba raczej nie ma większego wpływu na obecna formę drużyny. Bardzo słaba obrona i atak u siebie szalu nie ma 17 ( 4 - 2 - 11 ) 37 : 60 - 16 pkt.Goście przede wszystkim dobrze bronią. 2 defensywa ogólnie w lidze i na wyjedzie, niezły atak. Zdecydowanie zespól grający u siebie świetnie, ale co pokazuje zwycięstwo nad liderem( SC Pontebba0-1 najlepsza ofensywa ligi) na wyjedzie tag ze mocni. Bilans w miarę równy jeśli chodzi o wyjazdy 17 ( 5 - 6 - 6 ) 42 : 46 - 24 pkt.Forma jest,po takim kursie warto po grac. Myślę tez można spróbować underka 5,5, po kursach w granicach 2. Goście mało tracą, na wyjazdach 65% spotkań underowych. Kanonady bym sie nie spodziewał w dzisiejszym meczu- skromne zwycięstwo 0-2 1-3 jak najbardziej.Fassa tez ma aż 58% underow u siebie
⛔100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Betis - UD Las Palmas
Typ: Betis Handicap Azjatycki -2
Kurs: 3,20
Buk: Bet 365
Więc na dziś przygotowałem spotkanie Copa del Rey.Ciekawie zapowiada się mecz Betisu który będzie podejmował u siebie Las Palmas z Segunda Division. Gospodarze są ostatnio na fali. Wygrywają sporo ostatnich meczy.W lidze BBVA są aktualnie na pozycji 5 z dorobkiem 31 punktów.U siebie z 5 ostatnich meczy wygrali 2 spotkania pozostałe 3 przegrali,ale nadrobili to na wyjazdach. Natomiast Las Palmas jak się dowiedziałem zagrają w osłabieniu.Goście będą musieli sobie radzić bez: Javiego Guerrero który opuścił drużynę na kilka dni ze względów osobistych. Nauzet, niemiecki pomocnik również nie zagra z powodu przekroczonej dozwolonej ilości żółtych kartek.Więc osłabienia jakieś tam są,myślę że to tak naprawdę wpłynie na ofensywę Gości.Las Palmas w ostatnich spotkaniach nie błyszczy formą,przegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie z Numancią aż 0-3.Ostatnie ich 4 mecze to 3 remisy i zwycięstwo.W drużynie gospodarzy nie ma osłabień,myślę że podtrzymają dobrą formę.Ich celem jest Liga Europy,ale żeby tam się znaleźć muszą dotrzeć minimum do Finału Copa del Rey.Trener wierzy w drużynę wie że wszystko jest możliwe.Obie ekipy mierzyły się ze sobą już 3 razy.Za każdym razem zwycięską drużyna była ekipa Betisu wygrywając 3 mecze.Myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie liczę na pewne zwycięstwo minimum 3-0.
⛔100
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej szwedzki ELITSERIEN
Spotkanie: Lulea - Rogle
Typ: X
Kurs: 5,30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Hokeiści Lulea po niezbyt udanym początku roku i końcówce roku ubiegłego, wracają na własną taflę. Przed nimi cztery spotkania z ligowymi outsiderami, z których trzy rozegrają u siebie. Teoretycznie, przynajmniej u siebie, powinni łatwo zainkasować komplet punktów. Niewątpliwie będą przed tymi potyczkami faworytami. Statystyki jednak nie grają i wydaje mi się, że w którymś z tych spotkań zaliczą „wpadkę” (jeśli nie przegranej to choćby remisu w regulaminowych 60 minutach). Na pierwszy ogień pójdą właśnie hokeiści Rogle, ligowego outsidera, okupującego ostatnie miejsce w tabeli. Rogle bardzo dobrze weszło w nowy rok odnosząc u siebie dwa zwycięstwa z solidnym MoDo i mającym aspiracje „playoff-owe” AIK. Bolączką Rogle z całą pewnością pozostaje gra na wyjazdach (pod względem dorobku punktowego wyraźnie odstają od choćby bezpośrednio ich wyprzedzającej Timry). Biorąc jednak pod uwagę ich wyraźnie zwyżkującą formę, można mieć nadzieję na poprawę tego niekorzystnego bilansu już w najbliższym spotkaniu. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że wyjazd na północ Szwecji do Lulea, jest pewnym „przerywnikiem” w serii meczów na własnej tafli. Stąd też dla morale drużyny ważnym będzie aby nie wypaść z właściwego rytmu, właściwych zwycięskich torów na jakie weszli w nowym roku. W ogólnym rozrachunku Rogle traci 11 punktów do bezpiecznych miejsc 9-10, nie jest to strata nie do odrobienia, zwłaszcza, że do końca rundy zasadniczej zostało kilkanaście spotkań. Myślę, że jeśli nawet nie zwyciężą po 3 tercjach (co byłoby sporą niespodzianką), to powinni napsuć sporo krwi gospodarzom. Lulea bowiem, po 3 porażkach niezbyt przekonywująco pokonało ostatnio Frolundę (1:3) i na dobrą sprawę ich forma na chwilę obecną pozostaje nieodgadniona. Z dorobkiem 65 punktów zajmują 5 lokatę i już teraz są raczej pewni playoffów. Do gry na remis skłonił mnie w dużej mierze kurs na gospodarzy, fakt grają z ostatnią ekipą, ale to jest hokej, kurs 1,3 na gospodarzy wydaje się lekko „podejrzany” zwłaszcza przy całkiem obiecującej dyspozycji gości, dlatego przy całym „nieprawdopodobieństwie” i ryzyku, myślę, że warto spróbować zagrać dziś na remis.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja - KHL
Spotkanie: Lokomotiv Yaroslavl – Severstal Czerepovec
Typ: x2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
W pojedynku Lokomotivu z Severstalem spodziewam się małej niespodzianki. Uważam, że gospodarzy czeka ciężki mecz, który zakończy się remisem lub nawet porażką. Ekipa z Yaroslavia ostatnio nie zachwyca wynikami: od 5 grudnia przegrali aż 5 z 10 spotkań, co na drużynę ze ścisłej czołówki jest kiepskim osiągnieciem Na tej postawie wyciągam wniosek, iż ich forma spada. Dlatego też Severstal nie jest na straconej pozycji. Mimo, że są sklasyfikowani nieco niżej to wciąż grają o udział w playoffach i maja na to spore szanse. Lokomotiv ma już praktycznie zapewnione miejsce, gwarantujące udział w walce o tytuł mistrza, dlatego mogą nieco odpuścić i odpocząć. Patrząc w historię pojedynków obu ekip to Lokomotiv wygrał prawie wszystkie, dziś liczę na przełamanie tej serii. W dodatku już bardzo długo nie remisowali w tym sezonie, dlatego najbardziej skłaniałbym się ku takiemu rozwiązaniu.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Betis - UD Las Palmas
Typ: Drużyna gospodarzy wygra obie połowie
Kurs: 3,85
Buk: Tobet
Analiza:
Dzisiaj przed nami kolejne trzy spotkanie w hiszpańskim pucharze Copa del Rey. Ja wybieram spotkanie pomiędzy Betisem, a Las Palmas. Zdecydowanym faworytem tego stpokania jest Betis, który zaatakuje od pierwszej minuty, aby zapewnić sobie spokojny awans. W pierszym spotkaniu padł wynik 1:1, więc Betis musi strzelać!
Ostatnie pięć spotkań obu drużyn wygląda następująco:
Betis: 2 zwycięstwa, 2 porażki i remis
Las Palmas: 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka.
Las Palmas z lepszym bilansem jednak gra w niższej lidze.
Mój typ na ten mecz to wygrana Betisu w obu połowach. Uważam, że typ jest dość pewny. Betis potrafi zagrać dobrą piłkę. Uważam, że zaatakują (muszą) od początku i strzelą minimum jedną bramkę w pierwszej połowie i wygrają jak. Tak samo jak i drugą. Przewidywany wynik to 4:1, a do przerwy 2:1. Pozdrawiam!
⛔100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna GRECJA Puchar
Spotkanie: Kallithea (-1) - PAOK
Typ: PAOK
Kurs: 3,00
Buk: Tobet
Analiza: Sportingbet
Paok zagra dzisiaj w 4 rundzie pucharu Grecji z drugoligowym zespołem Kallithea. PAOK jest w wybornej formie, wygrali ostatnio mecz ligowy z Panthrakikosem 4-1 i zajmuja drugie miejsce w tabeli Super League. Różnica jaka dzieli te dwa kluby jest bardzo duża. Na dodatek w druzynie gospodarzy sprzedali paru zawodników. Kallithea w tabeli zajmuje odległe miejsce ogólnie gra kiepsko i nie powinni stanowic duzej przeszkody dla PAOKU.
⛔100
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kosz, Izrael, Kobiety
Elitzur Ramla - Maccabi Ashdod -4.5 1.85
Bet365

Przeciwko Ramli już grałem:
Netanya mimo słabego bilansu lepszy skład ma. Paradoks, wiem. Ostatnio zatrudnili tam Redmon - 17/6/2 średnio w 2 meczach. Nieźle. Hurt, Reid, Reed do tego, a to zapewnia siłę i pod koszem i na obwodzie. Naprawdę fajnie to wygląda. Naprawdę fajnie zbierają dziewczyny. Na rezerwie ze 2 dość solidne zawodniczki.
Ramla ma Levitski, Jones, Hightower, Chones, Oren, ale poza tą piątką to ewentualnie Boddie. No i tak piątka wg mnie nie jest tak silna jak piątka Netanyi.
Ostatnie mecze obu ekip z tą samą ekipą:
Elitzur Netanya-Elitzur Holon 87-94
Elitzur Holon-Elitzur Ramla 62-86
Ale z Ramlą nie grała Hornbuckle w Holon (póki co jeden mecz, właśnie z Netanyą), a ona gra mega - 26 ppg, 6 rpg, 9 apg, 6 spg, 1 bpg. Mega cyfry. Fakt, jeden występ, ale pokazuje potężny potencjał.
Jak dla mnie i linia i kurs na wygraną zawyżone.
Dałbym tak z 2.50-2.60 około na win, a handi w granicach 3-4 punktów.
I nic w Ramli się nie zmieniło. Krótka rotacja nadal, a w rotacji wcale nie ma samych super zawodniczek.
Maccabi to zupełnie inna bajka. Mają w składzie takie Panie:
- Danielle Adams - 15.7 ppg, 6.2 rpg w lidze włoskiej, 12 ppg, 4.8 rpg w WNBA
- Charde Houston - 12 ppg, 3.4 rpg, 1.6 apg w WNBA
- Brittany Denson - znana z PLKK choćby z Lidera, tam miała jakoś 8 ppg i 8 rpg, dobrze broniła kosza
- Ashley Shields - 20.5 ppg, 6.4 rpg, 2.3 apg, również w Liderze, krótkie epizody w WNBA
I taka czwórka w zasadzie rozwiązuje sprawę.
Do tego 4 Panie z Izraela, które zapewniają rotację na obwodzie, dobrze asystują, do tego nieźle rzucają. Mało, ale celnie.
Pierwszy mecz w lidze w tym sezonie między nimi - Maccabi Ashdod-Elitzur Ramla 87-69. Składy były identyczne.
Poza tym Maccabi to lider ligi, bilans 11-0.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia puchar LDV Vans
Spotkanie: Coventry City - Preston
Typ: 2 (Draw No Bet)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek półfinałowy w ramach Angielskiego pucharu LDV Vans w którym to zmierzą się dwa zespoły występujące w Angielskiej I dywizji kolejno gospodarz ekipa Coventry City z Preston. Gospodarze tego meczu po dobrej serii spotkań w ostatnim czasie wyraźnie zaniżyli noty i chodź porażka w pucharze Anglii na wyjeździe 3:0 z Tottenham Hotspur wstydu nie przyniosła to jednak wcześniejsza porażka u siebie 0:1 z Sherwsbury Town może świadczyć o spadku formy. Goście natomiast w ostatnim czasie przełamali się po słabej serii spotkań pokonując na wyjeździe z meczu ligowym 0:1 Hartlepool i chodź później przyszła wyjazdowa porażka w ramach pucharu Anglii 1:0 to jednak z grającym w wyższej klasie rozgrywkowej Millwall które zresztą ma w tym sezonie aspirację na grę w Premiership. Reasumując wydaje mi się, że warto tutaj zaryzykować i pobrać wygraną gości którzy wydają się być w nieco lepszej dyspozycji a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom