>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth - Liverpool
Typ: Liverpool powyżej 5.5 rzutu rożnego
Kurs: 1,52.
Bukmacher: Etoto
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...-cup-w-sezonie-2023-2024.168894/#post-7223618
Analiza:
Liverpool jest faworytem tego spotkania ale jak to w pucharach bywa pojawiają się niespodzianki i nie gram końcowych rozstrzygnięć. Tym razem pójdę w kierunku liczby rzutów rożnych gości. Liverpool to ekipa nabijająca sporo rogów i wybieram bezpieczna linię 5,5 rogu. Patrząc statystycznie to w ostatnich meczach zaliczali kolejno 8, 5, 12, 1, 7, 5. W meczach Bournemouth ich przeciwnicy mieli następująca liczbę rogów 5, 12, 8, 6, 5, 4. W ramach H2H z lat 2022-23 Liverpool egzekwował 10, 8, 8. Te liczby dają realne podstawy, żeby dzisiaj mieli minimum 6 rożnych. Liczę, że tak będzie.,

152
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2408
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: hartberg vs Salzburg
Typ: Salzburg strzeli powyżej dwóch i pół gola
Kurs: 2.8
Bukmacher: SUPERBET

Witam.

Uważam że w tym spotkaniu goście mogą pokusić się o co najmniej 3 bramki.


Moim głównym argumentem którym się kieruję jest bilans ostatnich 5 spotkań h2h tych drużyn w których 3 razy został pokryty ten typ .

Mianowicie :
20.08.2023 : 1-5
30.01.2021 : 0-3
07.06.2020 : 0-6 .

Liczę,że prawidłowość wystąpi również w tym spotkaniu.

Życzę wysokich wygranych 👍

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Paryż
godzina 20.30
Dominic Thiem v Holger Rune
Typ :Theim
Kurs: 2,60
Superbet
Link do postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-paryż-30-10-2023-05-11-2023.169692/page-2#post-7223650

U Rune niby coś drgnęło w dobrę stronę 3 wygrane mecze , rewanż na Kecmanovicu , Bazez i Echecery ale przyszedł sprawdzian poważniejszy z Aguerem - Aliasimem i ugrane ledwie 5 gemów.Do tego pusty los tu w Paryżu a Theim już jest rozpędzony i zestaw Sonnego , Oconnel ,Wawrinka wygląda więcej niż groźnie , wydaje mi się że u Dominika więcej niż drgnęło .W dodatku powinien być zmotywowany , wypadł z pierwszej setki i potrzebuje wygranych jak tlenu.W h2h jeden mecz z tefo roku z Monte Carlo na cleyu wygrał dośc gładko Rune ale wydaj mi się że dziś będzie rewanż.Powinien być fajny mecz dla oka.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Łotwa Szwajcaria National League
Godzinna: 19:45
Spotkanie: Servette - Davos
Typ: over 4.5 1.60
Kurs: 1,55
Bukmacher: LvBet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-hokeja-na-lodzie-2023-2024-białoruś-szwajcaria-wielka-brytania-i-inne.166100/page-5#post-7223656
Analiza: Gra 6 z 7. Zaczynamy listopad. Gospodarze tylko 1 pkt starty do gości o miejsce w play off. Jest cały czas o co walczyć. Gospodarze silnie usposobieni ofensywnie ale też dużo tracą podobnie goście. Jeśli chodzi o ostatnich 5 meczy to gospodarze mają 3/5 jeśli chodzi o ten typ ale goście z kolei zero jednak h2h to mamy 3/5 więc jest prognoza nadziei. Ogólnie liga ta jest ciężka do typowania dla over under już wszystko tu widziałem ale sądze że wejdzie. Sorry za krótki wpis ale jestem zmęczony - 1 listopada. Powodzenia wszystkim:)

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Cancun Finals
Godzina: 23:00
Spotkanie: Świątek - Gauff
Typ: Świątek - 5.5 gemów
Kurs: 3.0
Bukmacher: superbet
Analiza:
Niecały miesiąc temu w półfinale Coco została wyeliminowana przez Igę w 2 setach - 6:2 6:3 - Patrząc na aktualną formę nie widzę dużych szans dla Coco aby urwała seta Idze która jest w bardzo dobrej dyspozycji i wie jak grać na Coco.
Na 9 meczy h2h których bilans to 8:1 dla Igi tylko 2krotnie ta linia nie weszła. W mojej opinii mecz będzie ciekawy i z pewnością obejrzę licząc na dobre widowisko które jestem przekonany, że skończy się dominacją w pierwszym secie z maksymalnie 3 gemami wygranymi przez Amerykankę a drugi set już głowa nie dojedzie i może się nawet skończyć 6:0 jak z Vondrousova w poprzedniej rundzie. (swoją drogą polecam za drobne pograć drugi set 6:0, 6:1, 6:2).
Wysoka wygrana na Jabeur niczego nie zmienia, stawiam na 6:3 6:1 ale jeśli chcesz zagrać bezpieczniej to -4.5.

200
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2992
P 148,4K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplina: Koszykówka EUROPA: Euroleague Kobiety
Godzina: 20:30
Spotkanie: Virtus Bologna K - CBK Mersin K
Typ: 2 (wliczając dogrywkę)
Kurs: 1.55
Bukmacher: LV BET

Analiza: CBK Mersin K ma przewagę nad Virtus Bologna K w dzisiejszym spotkaniu koszykówki ze względu na swoją silną grę w ostatnich meczach. Zespół CBK Mersin K wykazuje się stabilnością i skutecznością w ataku, a także dobrą obroną. Ponadto, mając na uwadze aktualną formę obu drużyn, CBK Mersin K wydaje się być lepiej przygotowany do tego starcia. To sprawia, że typ na wygraną CBK Mersin K jest uzasadniony.

55
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2408
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 21:15
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
Typ: BTTS
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...l-cup-w-sezonie-2023-2024.168894/post-7223689
Analiza:

Oba zespoły w rezerwowych składach. Dziś mają okazję zagrać zawodnicy, którzy w ostatnim czasie mniej grają. Obie ekipy grają w LM więc rotacje dzisiaj musiały się pojawić. Sporo zmian w obu składach. Każdy zawodnik walczy o skład. Liczę, że pojawi się sporo bramek. Myślę, że szczególnie w drużynie gości widzimy mnóstwo zmian, a na pewno w obronie. Nie ma co tutaj porównywać poprzednich meczy, czy ile bramek padało w lidze w ostatnich meczach bo po prostu widzimy mnóstwo zmian. Newcastle wyeliminował wcześniej Manchester City, więc na pewno stać wyeliminować następny Manchester.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Cancun Finals
Godzina: 23:00
Spotkanie: Iga Świątek - Coco Gauff
Typ: Coco Gauff + over 17,5 gemów
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna

Obejrzałem wszystkie mecze do tej pory w turnieju Cancun Finals i o ile przed turniejem byłem nastawiony optymistycznie wobec Igi Świątek tak teraz jestem zmuszony obniżyć oczekiwania. Gdyby Iga grała dzisiaj z Sakkari czy nawet Rybakiną byłbym skłonny iść na całość w stronę Polki ale nie w przypadku Coco Gauff w tym turnieju. To już nie jest ta Amerykanka którą Iga brała na śniadanie. Po zmianie trenera wyraźnie poprawiła sferę mentalna, gra agresywnie, forehand w końcu pracuje i serwis bardzo dobry. Po jej pierwszym meczu przeciwko Ons Jabeur naprawdę wszystko funkcjonowało dobrze. Inna sprawa że Tunezyjka przyjechała tutaj chyba na wakacje. Iga z kolei ma problemy serwisowe znowu, dużo piłek grała za długich, wyglądała na zagubioną na korcie. Czeszka bardzo jej pomogła bo właściwie przegrała wygrany pierwszy set a w drugim sie pogubiła totalnie. W mojej ocenie Coco Gauff będzie trzymać o wiele lepiej swój serwis niż Czeszka i podczas wymian obawiam się będzie także regurlaniejsza niż nasza rodaczka. Według mnie kursy są nieadekwatne do ryzyka. Iga prawdopodobnie rozegra tutaj thriller na korcie i może podobnie jak Sabalenka dostać nieoczekiwanego może nie łupnia ale porażki. Iga na szczęście ma jeszcze mecz z Ons który może dać jej awans. Coco Gauff w tym roku już pokonała Igę po zmianie trenera. Według mnie to mecz 50/50 z tym że patrząc jak zagrały w pierwszych spotkaniach daje minimalnie większe szanse Coco Gauff

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Cancun Finals
Godzina: 23:00
Spotkanie: Iga Świątek - Coco Gauff
Typ: Gauff over 3.5 podwojnych bledow serwisowych
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna

Już niedługo arcywazne spotkanie dla układu tabeli w grupie. Jeśli Iga wygra 2:0 będzie już pewna awansu do półfinału. Patrząc po pierwszych spotkaniach tutaj to nie byłbym taki pewien czy nasza dzisiaj wygra. Uważam, że Kursy powinny być bardziej zbliżone. Amerykanki w przeciwieństwie do zeszłego roku gdzie przegrały dosłownie wszystkie mecze w singu i deblu tutaj idą jak burza. Pegula już ma awans do półfinału i dzisiaj Coco również ma na to szanse. Ostatni czas to bardzo dobrą forma. Przegrała co prawda ostatnio z Igą, ale udało jej się w końcu przełamać niemoc do naszej reprezentantki. Idę w tym meczu w podwójne Coco, której zdarza się ich dużo popełniać. Im dłuższe będzie to spotkanie tym większa szansa powodzenia typu. Warunki dzisiaj nie są zbyt korzystne, więc jest większa szansa na wejście typu.

68
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2529
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina : Tenis ATP Paryz
Godzina: 23:45
Spotkanie: Sinner - McDonald
Typ: 1 set przedzial gemów 9-10
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-paryż-30-10-2023-05-11-2023.169692/post-7223727

Dziś za 10 min startuje mecz w Paryzu, ostatnio panowie w dobrej formie, widac ze forma amerykanina zwyzkuje. McDonal ostatnio glownie przegrywal z czolowymi tenisistami. Uwazam, ze jest w stanie utrzymac serwis, ew. zostac raz przelamanym. Zakladam, ze Sinner tego seta wygra, ale nie bedzie to spacerek dla wlocha. Bilans 2-0 dla Sinnera, ostatni mecz rowniez w Paryz tylko, ze na clayu zakonczyl sie 6-3 dla Sinnera, czyli pokrylbym moj bet.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom