>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2023/2024 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Frederikshavn vs Odense: Kimi Koivisto strzeli gola @2.60 Fortuna🟥

Dzisiaj zdecydowałem się na jeszcze jednego singla w duńskiej ekstraklasie. Stawiam na gola Kimi Koivisto. Jest to fiński center, który w mojej opinii dysponuje największymi umiejętnościami w Odense. Napastnik ten przywędrował do Danii w tym sezonie i na ten moment na 2 trafienia i 3 asysty. Dzisiaj przyjezdni mierzą się z najgorszym zespołem w Metal Ligaen i po paśmie porażek spodziewam się przełamania faworytów. Nasz bohater ostatni raz trafił do siatki rywala ponad miesiąc temu w pierwszym starciu z Frederikshavn. Liczę na jego motywację i na przynajmniej jedną bramkę że stronę Fina
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
FRYDEK VSETIN
Na bramce gości Zukov, w zeszłym sezonie ściana w tym 3.56 GA. Gospodarze wiedzą bardzo dobrze, że słabo weszli w sezon i trzeba gonić stawkę. Zukov gwarantował w każdym swoim meczu linię o5.5. Prawda rywale to mocna część tabeli, ale nawet Slavia strzeliła 4 bramki Vsetinowi, a to jeden z najsłabszych ataków ligi. Prawdą jest też to że Frydek jest najsłabszą ofensywą w lidze, ale kursy na linie bramkowe dosyć zaskakujące jak dla mnie szczególnie, że odnotowano wzmocnienie w 1 linii Rysi w postaci Marosza.

over5 @1.85 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Węgry Erste Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: DEAC - Scikszereda
Typ: over 6,5
Kurs: 1,67
Bukmacher: LVBET
Analiza: Spodziewam się tutaj parę bramek - Czerwona latarnia gra z przedostatnim zespołem i pewnie się będą chcieli wyrwać stąd - 0 punktów bilans 7-21 srogie baty w dotychczasowych meczach (3-6, 2-10, 2-5). Goście też bez smaku zwycięstwa ale 2 porażki po dogrywce. DEAC tylko 3 mecze na razie a już stracił 21 goli lepiej goście bo bilans 16-26 więc tracą ale i strzelają. Ponadto w ostatnich 4 meczach był over 6,5 o gospodarzach już wspominałem. W meczach bezpośrednich mamy 3/5 jeśli chodzi o ten typ. Spodziewam się tutaj z 2-3 gole gospodarzy i z 5-6 gości będzie otwarty mecz i próba walki o pierwszą wygraną. Więc wychodzi mi taki over. Powodzenia:)
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zug vs Ajoie:

Jan Kovar powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.55🔴
Jan Kovar strzeli gola @3.20🔴


Byki mają jeden cel: wrócić na tron. Pamiętamy przecież poprzednie lata, gdzie Zug zdominowało National League. Niestety kampania 2022/2023 nie była udana i to ostatecznie Servette po raz pierwszy w historii sięgnęło po tytuł. Gospodarze mają wierną rzeszę fanów i hala praktycznie zawsze wypełniona jest po brzegi. Czytając relacje kibiców, czy też zawodników można mieć wrażenie, że Bossard Arena to spory handicap dla Byków. Widoczna jest tendencja wzrostowa jeżeli chodzi o Zug i forma idzie w górę. Naturalnie starta do lidera Fribourg jest duża i wynosi 12 punktów, ale nie zapominajmy, że gospodarze mają do nadrobienia 2 mecze. Ostatni triumf aż 9:2 z Lausanne daje nadzieję na kolejne pewne zwycięstwo podczas tej soboty. Czy faworyt stanie na wysokości zadania?

Ajoie to na ten moment najsłabsza ekipa w całej stawce. Szkoda, ponieważ wydawało się, że te rozgrywki mogą być przełomowe. Przypomnijmy, że goście w poprzedniej kampanii do końca walczyli o utrzymanie i koniec końców udało się pozostać w National League. Kolejny trudny sezon czeka outsidera i pomimo ciekawych transferów nic nie funkcjonuje, jak należy. Mnie najbardziej interesują występy Daniela Audette, który zrobił na mnie ogromne wrażenie w KHL, ale już kolejne wybory nie były do końca udane. Kanadyjczyk stara się odbudować w Szwajcarii i czekam na jego występy. Czy napastnik ten pokusi się o trafienie na terenie przeciwnika?

Zug miało aż 7 dni przerwy, aby się zregenerować. Z jednej strony jest to dobre zjawisko, z drugiej nie, ponieważ traci się rytm meczowy i potrzebna będzie chwila, aby powrócić do dobrej gry. Ajoie mierzyło się wczoraj z Lausanne i oczywiście przegrało. Spodziewam się sporych problemów outsidera, dlatego też zdecydowałem się na punkt lidera Byków. Stawiam na to, że Jan Kovar popisze się golem lub asystą. Czech to już prawdziwa legenda Zug. W zespole tym występuje już 5. sezon i cały czas trzyma solidny poziom. Jest to center, który bardziej woli podawać, niż zdobywać bramki. Na lód wyjeżdża przy ważnych bulikach, jak PP. Kilka goli spodziewam się po stronie gospodarzy i wierzę, że Jan Kovar przynajmniej przy jednym z nich zapisze się do protokołu sędziowskiego.
 
Ostatnia edycja:
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Łotwa Optibet Hokeja Liga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Riga Prizma - Punks Vilnius
Typ: over 7,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Superbet
Analiza: Kurs mały ale myślę, że tutaj będzie sporo bramek. Gra u siebie 5 z 9 (ostatnim). Gospodarze pomimo tylko 5 rozegranych spotkań dobry bilans bramkowy 20-15 6 punktów bardzo przyzwoicie. Goście to tragedia - 1 punkcik i bilans 13-56 czerwona latarnia liga. Gospodarze co ciekawe ograli niedawno dobrą drużynę Kurbads która jest kompletnie poza zasięgiem gości..Co prawda historia meczy bezpośrednich pokazuje nam, że Panki wygrywały częściej to jednak mecze te były bardzo zacięte i padało w nich naprawdę dużo bramek. Od Zemgale i Mogo drużyn troszkę lepszych od Riga Prizma goście zbierali straszne baty i sądzę, ze dzisiaj będzie gra do jednej bramki i te 8 goli wpadnie. Powodzenia:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Łotwa Szwajcaria National League
Godzinna: 19:45
Spotkanie: Servette - Davos
Typ: over 4.5 1.60
Kurs: 1,55
Bukmacher: LvBet
Analiza: Gra 6 z 7. Zaczynamy listopad. Gospodarze tylko 1 pkt starty do gości o miejsce w play off. Jest cały czas o co walczyć. Gospodarze silnie usposobieni ofensywnie ale też dużo tracą podobnie goście. Jeśli chodzi o ostatnich 5 meczy to gospodarze mają 3/5 jeśli chodzi o ten typ ale goście z kolei zero jednak h2h to mamy 3/5 więc jest prognoza nadziei. Ogólnie liga ta jest ciężka do typowania dla over under już wszystko tu widziałem ale sądze że wejdzie. Sorry za krótki wpis ale jestem zmęczony - 1 listopada. Powodzenia wszystkim:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Czechy ULLH
Godzina:
19:00
Spotkanie: Riders Pardubice - Black Dogs Budweis
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1.47
Bukmacher: LVBET
Analiza: Spróbuję nietypowo bo niższą ligę hokeja w Czechach. Gra u siebie 7 drużyna z 3. Różnica w punktach jest znaczna bo gospodarze zgromadzili dotąd tylko 3 oczka a goście o wiele lepiej bo 11 tylko w 5 meczach. Bilans bramkowy gospodarzy także nie powala bo mamy 15-28 a goście bardzo solidnie 21-11 i mało tracą. W ostatnich 5 meczach gospodarzy mamy 3 razy over 6,5 natomiast w meczach gości dwukrotnie. Natomiast h2h kształtuje się bardziej interesująco bo w ostatnich 4 meczach aż w trzech padał proponowany przez mnie typ. Liczę, że dzisiaj goście strzelą te4-5 bramek a gospodarze też ze dwie dorzucą i do kasy. Powodzenia:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Norwegia EHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Valerenga - Comet
Typ: over 6,5
Kurs: 1.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Teoretycznie powinna być tutaj miazga z gości. Gra wicelider z przedostatnią drużyną. Patrząc na liczbę wygranych spotkań, dorobek punktowy i stosunek bramek to to jest przepaść. Valerenga 39 pkt tylko 2 pkt straty do lidera goście ledwo 8 oczek tyle samo co ostatnia drużyna . Strzelają najmniej goli i najwięcej tracą w lidze: 28-84 natomiast gospodarze na innym biegunie 62-24 druga najlepsza ofensywa ligi tracą również mało. Co prawda w ostatnich 5 meczach tylko raz pokryli over 6,5 ale tutaj powinien być pogrom nie widzę innej opcji. H2h też ok 4/5 dla over 6,5. Wprawdzie Comet ostatnio sprawiło sensację pokonując 2-1 Stavanger Oilers (3 drużyna) to sadzę że to przypadek. Typ gram grubo w kombo w realu można próbować równiez over 7,5 czy nawet 8,5. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
F 45,2K

fiflo3661

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – Norwegia – EHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stavanger – Valerenga
Typ: Liczba goli +5,5
Kurs: 1,95
Bukmacher:
Superbet

Analiza:

Na dziś wybrałem mecz ligi hokejowej. Gospodarze (3 drużyna ligi) gra z 1 drużyną ligi. Gospodarze u siebie rozegrali 8 meczy, wygrali 7 i 1 przegrali stosunek bramek 34-10, to strzelają ponad 4 bramki na mecz, minus mała liczba straconych goli, ale przeciwnikiem jest drużyna, która strzeliła najwięcej bramek w lidze z przewagą 13 goli nad kolejną ekipą. Na wyjeździe goście na 8 meczy wygrali 6 meczy i 2 przegrali, stosunek bramek 32-15. Historycznie w dwóch ostatnich meczach wpadło 6 i 7 goli ale generalnie tak wysokie wyniki nie wpadają za często. Niemniej biorąc pod uwagę popisy strzeleckie obu ekip w tym sezonie liczę, że obrona nie wytrzyma na poru i wpadnie sporo bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +989
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Dania Metal Leagen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Rungsted - Rodovre
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,68
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeszcze coś popiszę. Wpadł mi dzisiaj taki oto meczyk z hokeja ligi duńskiej. Gra 6 drużyna z ostatnią czerwoną latarnią. Goście mają jeszcze szansę na play off mają tylko 2 pkt straty do 8 lokaty ale w tym spotkaniu nie wróżę im sukcesu. Gospodarze 29 pkt wesoły bilans bramkowy 75-66 w odróżnieniu od mniej wesołego gości bo oni 61-99. Ostatnie 3 mecze pod rząd gospodarzy to było over 6,5 a goście również podobna liczba ale w 5 ostatnich meczach. Ciekawiej wygląd h2h gdzie w 4 na i 5 spotkań mieliśmy over 6,5 gdzie ostatnio Rodovre dostało u siebie baty 2-7. Liczę dzisiaj na gole z obu stron co najmniej po 2 ale z kolei sądzę, że gospodarze strzelą ich o3,4 więcej od gości. Powodzenia:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Dania Metal Leagen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Aalborg - Herlev
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 2,23
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Znowu Dania..A czemu nie taki typ?? Mam coś przeczucie że wejdzie a kurs fajny. Gra u siebie 2 z 7 oba z szansami na playoffy więc niby spokojnie ale..walka jest o jak najlepsze pozycje wyjściowe w rozstawieniu. Gospodarze znakomity bilans bramkowy 83-57 41 pkt super a goście? Najmniej strzelają ze wszystkich drużyn! Defensywa taka sobie ale atak.. W ostatnich 5 meczach tych obu drużyn był tylko jeden over 6,5 w regulaminowym czasie ale raz był wynik 9-1 gdzie dzisiejsi goście dostali baty od Rungsted zajmujące niższą lokatę od Aalborga. Liczę, że dzisiaj oni sobie postrzelają a będzie dużo goli szczególnie po ich stronie a goście dołożą ze 2 trafienia i typ wejdzie. Gram trochę przeciwko statystykom ale zobaczymy - kto nie ryzykuje ten nie ma. Powodzenia:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Łotwa Optibet Hokeja Liga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Kaunas City - Energija Elektrenai
Typ: over 6,5
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Myślę, że duża szansa na ten typek jest. Gra 7 z 8 u siebie przy czym goście mają uciułane ledwie 2 punkciki przy 10 gospodarzy to jest trochę jednak przepaść. Panki z Vilna się już w ogóle nie powinni liczyć. Bilans gospodarzy 44-50 i to jest ok ale goście...15 meczy i aż 28-84 w bramkach..koszmar i dramat. W ostatnich 3 meczach gości łatwo wchodził over 6,5 a nie grali z czołówką a gospodarze mają tylko 12 meczy i pewnie podreperują teraz bilans..Chyba bedą walić do oporu i patrzeć czy równo puchnie spodziewam się małego pogromu gości..3 ostatnie mecze h2h to również dużo goli i over 6,5. Wchodzę. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +993
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
2.Czechy Chance Liga

Ostatnia drużyna tabeli podejmuje lidera. 40 punktów w ligowej tabeli mówi wszystko o potencjale, a Poruba ma naprawdę mocne statystyki na wyjeździe, no ale Frydek ostatnio odżył i z beznadziejnej sytuacji zaczynają łapać kontakt. Druga sprawa, że po uzupełnieniu 1 linii o doświadczonego Marosza zaczynają strzelać i kreować, co daje im punkty. Trzeba dodać, że są to punkty nie tylko z bezpośrednim rywalem, ale również z topką jak Vsetin ,czy Litomerice.
Poruba faworytem, ale wyjazdowo tracą więcej niż u siebie i będzie przeprawa, gdzie powinny decydować detale...
Frydek over 1.5 bramki
@1.5 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1760
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Norwegia 1 Dywizja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Furuset - Hasle/Loren
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: LVBET
Analiza: Gra 5 z ostatnim czerwoną latarnią. Goscie tylko 1 punkcik uciułany a gospodarze mają jeszcze spore szanse na play off. Ja tutaj widze pogrom gości serio. Tym bardziej że dostają regularne baty. W ostatnich 5 meczach 4 razy pokryty był over 6,5 a u gospodarzy trzykrotnie. Mecze h2h ostatnie 2 to niewiele goli ale myślę że dzisiaj bedzie zdecydowanie inaczej gospodarze wiedzą o co grają i jest motywacja czego nie można powiedzieć o przyjezdnych...Proponuję nawet over 7,5 albo 8,5 bo naprawdę czuję że będzie ostra jazda i gospodarze sobie postrzelają. Powodzenia:)
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Sumperk Technika Brno
Nie będę przekonywać, że znam i oglądam tę ligę. Sumperk jest spadkowiczem z Chance Ligi i rozpoczęli ten sezon fatalnie i byli przez dłuższy czas na dnie. Teraz złapali rytm i grają nieźle. W ostatniej kolejce pokonali silnego rywala po dobrym meczu. Sumperk punktował z silnymi ekipami wyjazdowo i wydaje się, że są w dobrym momencie.
Rywal w ostatnich 8 spotkaniach bez punktu i bilans 12:51.
@1.5 FORTUNA
SUMPERK wygra
 
Ostatnia edycja:
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Finlandia Mestis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - RoKi
Typ: over 5,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: LVBET
Analiza: Zaplecze fińskiej ekstraklasy. Gra 5 z 8. Gospodarze z szansą na playoff ćwierćfinał a goście na 1/8. Oba zespoły rozegrały po 22 spotkania bilans bramkowy Jokerit to 72-59 a goście 76-81 dosyć sporo tracą. Gospodarze tylko 6 pkt przewagi nad gośćmi. Jeśli chodzi o over 5,5 to na ostatnie 5 meczy oba zespoły mają bilans 3/5 więc statystycznie nieźle. H2h wygląda jeszcze lepiej bo 3/4 przy czym trzy ostatnie mecze to był over 5,5. Liczę dzisiaj na walkę z obu stron i zwycięstwo gospodarzy w stosunku jakieś 4-2 5-2. Kurs w miarę w miarę. Powodzenia:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Dania Metal Leagen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Aalborg - Rodovre
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: LVBET
Analiza: Próbuję dalej. Myślę, że warto ten typ zagrać dzisiaj. Gra pierwszy z ostatnim przy czym goście mają jeszcze szanse na playoff bo 3 pkt straty choć drużyna wyżej ma 2 mecze mniej. Bilans gospodarzy najlepszy w całej lidze 116-68 a gości jak można się łatwo domyśleć niestety najgorszy bo aż 76-125. Ja tutaj widzę dzisiaj sporo goli i zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Jeśli chodzi o dzisiejszy typ to staty są średnie bo gospodarze zanotowali 2/5 ostatnich meczów a goście 3/5 ale to z kolei są dokładnie trzy ostatnie. W h2h też szału nie ma bo 3/5 ale z kolei to też 3 ostatnie spotkania więc passa może być podtrzymana. Idę w zdecydowane zwycięstwo gospodarzy można jakiś handi spróbować albo over 7,5 gola. Powodzenia:)
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Szwajcaria Liga Szwajcarska
Godzina: 19:45
Spotkanie: Basel - Bellinzona Rockets
Typ: over 6 gola (6 goli zwrot)
Kurs: 1,55
Bukmacher: LVBET
Analiza: Zdziwiłem się że tak wysoki kurs. Gra lider z czerwoną latarnią. Jeśli chodzi o ranking to jest przepaść gospodarze 71 pkt goście zaledwie 18i bez żadnych szans na utrzymanie. Bilans gospodarzy 129-80 gości 56-150 no przepaść po prostu. Gospodarze jeśli chodzi o mój typ to 4/5 w ostatnich 5 meczach a goście tylko 2/5 ale nie martwię się. Co prawda w meczach h2h były i dziwne wyniki po 1-0 nawet ale jeśli gospodarzom będzie się chciało grać to tutaj powinny być srogie baty dla gości. Zabezpieczam się jednak zwrotem z uwagi na niektóre niskie wyniki w ostatnich meczach h2h. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1018
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - EHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stjernen - Comet
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,47
Bukmacher: Superbet
Analiza: Mecz zaraz. Tutaj powinny być baty gospodarze grają z czerwoną latarnią ligi. Jeżeli drużyna Frisk Asker sąsiadująca z nimi potrafiła ich ograć 14-0 to...Gospodarze 39 pkt goscie 10 jest to przepaść. Stosunek bramek to odpowiednio 86-86 i 46-165. Jeśli chodzi o mój typ to over 6,5 goli dla gospodarzy to 2/5 w ostatnich 5 meczach a dla gości tylko 1/5 ale jeżeli spojrzymy na mecze h2h to mamy już 3/5. Myślę, że fakt iż goście już o nic nie grają a gospodarze mogą sobie poprawić mocno bilans bramkowy i punktowy tutaj zobaczymy sporo goli to głownie ze strony Stjernen. Powodzenia:)
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Frydek Mistek vs Vsetin:

Kamil Wałęga punkt @1.75✅
Kamil Wałęga gol @3.80✅
Fortuna


Polak też na przełamanie, przesunięty do pierwszego linku, zagra obok najlepszego asystującego drużyny Svaciny liczę na gola Kamila.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
Do góry Bottom