>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2023/2024 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Słowacja 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zilina - R. Sobota
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: LVBET
Analiza: Powinno być tutaj ostre strzelanie. Gra lider z przedostatnią drużyną. Goście zajmują pozycję spadkową ale czy dadzą radę nawiązać walkę z silną drużyną Ziliny? Wątpię. gospodarze legitymują się fantastycznym bilansem bramkowym 133-48 bardzo mało tych goli tracą i dzisiaj powinna być gra do jednej bramki..Goście kiepski bilans bo 80-106 32 punkty co przy 81 gospodarzy wygląda blado. Jeśłi chodzi o over 6,5 to w ostatnich 5 meczach gospodarze mają bilans 2/5 natomiast goście 3/5 więc nieźle. 2 mecze h2h gdzie raz było 5-2 dla Ziliny i ja dzisiaj liczę na powtórkę. Może goście strzelą 1 lub 2 bramki ale myślę, że trafiać będą głownie gospodarze co przy ich ofensywnym potencjale nie powinno być problemem. Myślę, że będzie jakieś 5-2 lub 6-2 i typ wejdzie. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1024
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Słowacja 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zilina - Aqua City Pikes
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: LVBET
Analiza: Znów próbuję zaplecze słowackiego hokeja. Czuję, że tutaj może być te 6 goli co najmniej. Lider ostatnio wygrał 5-2 a teraz gra z nienajlepszą drużyną, która jednak ma szanse na play off 1/8 finału. Goście grają bardzo radosny hokej bilans goli to 95-104 i liczę na to że coś wpakują dzisiaj Zilinie mimo, że stracili oni zaledwie 40 goli. Jeśli chodzi o statystyki to w ostatnich 5 meczach gospodarze w 2 pokrywali dzisiejszy typ a goście tylko w 1 ale..to się dzisiaj skończy i będą gole. Mecze h2h to 2/5 więc niezbyt dobrze ale liczę, że z uwagi na ogromny potencjał ofensywny gospodarzy zobaczymy kilka goli i typ wejdzie. Powodzenia:)
 
patryk7 575,3K

patryk7

Typer
👉 Vastervik - Tingsryd
19.00 # Szwecja, HockeyAllsvenskan
Typ: VIK
Kurs: 2.6 Forbet

Bardzo ważny mecz w dolnych rejonach tabeli, szczególnie dla Vastervik. Tylko jedna wygrana w ostatnich siedmiu grach (ale z faworytem do awansu Brynas 3:1), choć dwa ostatnie spotkania przegrane po niezłej grze z mocnymi rywalami (dom Sodertalje 2:3 oraz wyjazd Mora 1:3). Do bezpiecznego gruntu w tabeli (które zajmuje dzisiejszy rywal) 10 punktów straty i to w zasadzie "ostatni dzwonek" by go dogonić w rankingu. Pelle Torstensson z drużyny juniorów wzmocnił sztab trenerski. Czeski skrzydłowy Alex Ciernik nie zagra z powodu kontuzji.
Tingsryd w piątek doznało domowej klęski 1:4 z beniaminkiem Kalmar i była to już siódma porażka z rzędu podopiecznych fińskiego szkoleniowca Arto Miettinena. W tabeli trzecia lokata od końca z przewagą dziesięciu "oczek" nad VIK. Zatem dzisiejsza wygrana za trzy będzie oznaczać, że TAIF zakończy sezon regularny poza dolną dwójką drużyn w rankingu (pewne utrzymanie bez gier play-out jak to miało miejsce w poprzednim sezonie). Skrzydłowy Jonatan Harju leczy kontuzje.
Vastervik w nowym roku przegrało pięć meczów z rzędu. Były to jednak spotkania na tyle dobre, by można było zapunktować. Troszkę zabrakło szczęścia (którego potrzeba, by wygrywać w tej wyrównanej lidze), trochę umiejętności. Czy dziś wieczorem zostanie przerwana ta fatalna passa? VIK zdobyło w ty sezonie 21 ze swoich 28 punktów u siebie i Tingsryd na pewno nie straszne.
1:4
 
Ostatnia edycja:
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy Chance liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Poruba - Frydek-Mistek
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,46
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz zaplecza czeskiej ekstraklasy hokeja. Gra lider z 11 drużyną. Goście na 11 miejscu tuż za miejscem dającym możliwość gry w play off. 4 pkt straty do 10 miejsca z play off. Poruba lider i hegemon ligi 90 punktów zdobytych gole 133-78 najlepszy bilans w lidze a goście...coż 91-106 dość słaba defensywa ale strzelić potrafią i liczę że dzisiaj wbiją gospodarzom chociaż jednego gola. W ostatnich 5 meczach gospodarze over 4,5 zrobili w 2 meczach a goście aż w 4. Za to w meczach bezpośrednich mamy 4/5 czyli bardzo dobrze rokuje. Myślę, ze goście powalczą a gospodarze swoją jakością wygrają ale nie będzie to łatwy mecz może być jakieś 4-2 tak mi się widzi. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1029
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia EHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lorenskog - Stjernen
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 1,47
Bukmacher: LVBET
Analiza: Mecz 8 drużyny z 6 w sumie już o nic chociaż gospodarzom depcze po piętach jeszcze zespół Ringerike. Bilans gospodarzy 79-143 a gości 97-95. Gospodarze dużo tracą goli a goście dosyć szczelnie niemalże tyle samo straconych co i strzelonych bramek. W ostatnich 3 meczach Lorenskog padało dużo bramek i over 5,5 był pokryty. Podobnie w ostatnich 5 meczach gości - 3 razy overek był pokryty. W ostatnich 4 meczach bezpośrednich również mieliśmy over 5,5 więc liczę, że ten mały bo mały ale w miarę pewny kurs wejdzie i znowu będzie na plus a obydwa zespoły postrzelają sobie trochę goli. Powodzenia:)
 
patryk7 575,3K

patryk7

Typer
👉Mora - Nybro
Żądna zemsty Mora będzie chciała zrewanżować się Nybro za wyjazdową klęskę z przed kilku dni. W tabeli zespoły dzieli tylko jedno "oczko" i stawką dzisiejszego spotkania są ważne punkty w walce o czołową szóstkę rankingu (bezpośredni udział w fazie play-off) na koniec sezonu regularnego.
Pod konie września Mora przegrała u siebie z Wikingami 1:3, a kilka dni temu na lodzie rywala 2:5. Jednak dla znawców tej ligi to nie ma wątpliwości, że........to Mora jest lepszą drużyną. Na własnym lodzie podopieczni Daniela Hermanssona przegrali jak dotąd tylko dwa mecze w regulaminowym czasie gry. Po porażce z Nybro jego ekipa pokazała znacznie lepszą grę w dwóch domowych spotkaniach z Vastervik (3:1) i Almtuna (4:1).
Nybro drużyna z którą należy się liczyć zwłaszcza, gdy gra przed własną publicznością w Liljas Arenie. Przekonało się ostatnio o tym faworyzowane do awansu Bjorkloven, które dosyć niespodziewanie przegrało tam 2:4. Znakomicie w tym spotkaniu zagrał rezerwowy bramkarz Robin Johansson, który wykorzystał swoją szansę gry przy absencji pierwszego goalie Texa Williamssona.
Dwie drużyny znajdujące się na tym samym poziomie w tabeli, ale różnica w jakości na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Kadra graczy na play-off w której prym wiodą dwaj skrzydłowi norweskiej młodzieżówki Michael Brandsegg-Nygard i Noah Steen, doświadczony skrzydłowy Johan Persson, bramkostrzelny środkowy Daniel Ljunggren czy wychowanek Frolundy, solidny obrońca Joseph Berger.
Mora i Nybro mają na koncie dwa zwycięstwa z rzędu i pewność siebie. Ale należy pamiętać i mocno to podkreślić, że Nybro nie robi tak dużego wrażenia na wyjazdach jak u siebie.
Ekipa z Dalarny po raz trzeci w krótkim czasie rozegra mecz u siebie i po raz trzeci z rzędu powinna wyjść z tej rywalizacji zwycięsko. Zapowiada się dzisiaj ciekawy wieczór w Smidjegrav Arenie!

Typ: Mora
Kurs: 1.87 Forbet
4:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1306
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Niemcy DEL 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: Landshut - Bad Nauheim
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,49
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejny mecz który pachnie mi overem. Gra 5 drużyna z 9. Gospodarze na miejscu dającym play off ćwierćfinał natomiast goście play off 1/8. Goście zwłaszcza grają bardzo radosny hokej tyle strzelają i tracą a bilans ciekawy bo 129-131! Gospodarze 112-103 czyli też całkiem nieźle. Gości mają jeszcze szanse na play off ćwierćfinałowe więc na pewno będą walczyć bo mają tylko 4 pkt straty a igospodarze w przypadku wygranej podskoczą do góry. Ostatnie 5 meczy to pod kątem over 4,5 4/5 u gospodarzy oraz 4/5 gosci czyli ok. Mecze h2h również obfitowały w bramki i tutaj mamy również 4/5 więc nic tylko dorzucac ten typek do jakiegoś AKO. Próbujemy. Powodzenia:)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj postawiłem na przełamanie Kloten , mimo trudnego terenu w Zurichu , i udało sie wygrac , było to zasługą swietnego wystepu Metsoli i mimo wszystko defensywy, dzis czekałem na składy i w bramce znów Metsola, jego wystepy mecz po meczu były rozne ale w wielszosci to były bardzo dobre mecze. Nie bedzie łatwo bo Zurich ma mocną ekipe, beda zmotywowani ze sportową złością ale ostatnio graja troche w kratke. Ja licze ze gospodarzom uda sie zagrac dobry mecz, typ z gatunku ryzyka ale ja probuje

Kloten z x kurs 2,45 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +487
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy Chance Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Prostejov - Litomerice
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,43
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczoraj 1 gola zabrakło - za późno zaczęli strzelać.. Próbuję dzisiaj zaplecze czeskiej ekstraklasy. Gra 3 drużyna z 7. Goście mają duże szanse (tylko 1 pkt straty) do ćwierćfinał play off gdzie gospodarze zarazem zajmują już takie miejsce (trzecie). Różnica pomiędzy zespołami spora bo 8 pkt ale wszystko jest możliwe. Mnie zaciekawiły bilanse bo zawsze szukam drużyn grających wesoły hokej i tak też dobieram typy. Bilans gospodarzy to 121-103 a goście jeszcze weselej bo 120-121 czyli lubią sobie "pograć". Co też ma pokrycie w statach dla ostatnich 5 meczy - w 4 był over 4,5 u gospodarzy mało bo tylko 1 ale patrząc na h2h to już mamy komplet 5/5. Liczę, że passa zostanie podtrzymana. Powodzenia:)
 
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska Tauron Hokej Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cracovia - Sanok
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nasze krajowe podwórko. Coś czuję, że tutaj będzie ostre strzelanie. Cracovia już zapewniony awans play off Sanok czerwona latarnia ligi o nic nie gra. Wesoły hokej?? Mam nadzieję. Craxa w ostatnich 5 meczach 3 razy kręciła over 6,5 potrafili zrobić 5-6 z Unią ale też baty z Katowicami 0-7. Sanok 2 razy w ostatnich 5 meczach dzisiejszy typ ale h2h to już jest niezłe strzelanie bo mamy 4/5. ostatni mecz między nimi to 7-1 dla Craxy na wyjeździe. Pytanie jak obie drużyny podejdą do tego meczu mam nadzieję że gospodarze u siebie będą chcieli się sprężyc nie wiem jak goście ale zobaczymy. Mam nadzieję na gole. Powodzenia:)
 
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia Division 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gjovik - Hasle/Loren
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj nie będę oryginalny - tutaj powinno być spotkanie gołego tyłka z batem.. Gra 3 drużyna z ostatnią. Gospodarze na miejscu play off pófinału a goście ledwie 5 pkt uciułanych bez szans na cokolwiek co najwyżej baraż ze SKI Elite o utrzymanie ale to też pewnie przegrają. Gospodarze fajny bilans 100-76 troszkę tych goli strzelają goście natomiast 53-147 dno. Glovik w ostatnich 5 meczach 3 razy robił over 6,5 a goście w 2 ostatnich ale dzisiaj passa powinna być kontynuowana. Mecze h2h to 3/5 więc jest przyzwoicie ja dzisiaj próbuję do AKO jest parę dobrych meczy z hokeja. Powodzenia:)
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska Tauron Hokej Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cracovia - Sanok
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nasze krajowe podwórko. Coś czuję, że tutaj będzie ostre strzelanie. Cracovia już zapewniony awans play off Sanok czerwona latarnia ligi o nic nie gra. Wesoły hokej?? Mam nadzieję. Craxa w ostatnich 5 meczach 3 razy kręciła over 6,5 potrafili zrobić 5-6 z Unią ale też baty z Katowicami 0-7. Sanok 2 razy w ostatnich 5 meczach dzisiejszy typ ale h2h to już jest niezłe strzelanie bo mamy 4/5. ostatni mecz między nimi to 7-1 dla Craxy na wyjeździe. Pytanie jak obie drużyny podejdą do tego meczu mam nadzieję że gospodarze u siebie będą chcieli się sprężyc nie wiem jak goście ale zobaczymy. Mam nadzieję na gole. Powodzenia:)
FT 1-2 Widzę, że match fixing żyje i ma się dobrze....ktoś dobrze zarobiło_O
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Strzelcy nie dla mnie, może za mało pomyślunku.
Atakuje Swisse
Kloten dłuuugo czerwona seria ale teraz się obudzili, liderzy ciągną wynik
Zurich ma skład na finał ale coś tam nie pyka, jednak ostatnio zaczyna coś się dziać dobrego i gram ich, mimo trudnego terenu.
Lugano u siebie ogień, na trybunach szał, atmosfera, czuć że to miasto żyje hokejem, ekipa fajna, mimo że rywal dziś trudny próbuje

Kloten RT 2,59 ⛔
Zurich RT 2,45✅
Lugano RT 2,3✅
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3754
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Esbjerg vs Rodovre (Dania)

Brandon Magee gol @1.80
Brandon Magee 2 gole @4.65


Dzisiaj oferta jak co poniedziałek nie jest najlepsza, ale udało mi się znaleźć dwie ciekawe propozycje. Przede wszystkim stawiam na gola byłego zawodnika GKS-u Katowice. Mowa tutaj o Brandonie Magee, który przeniósł się z Polski do Danii. Co ciekawe sezon rozpoczął w barwach dzisiejszego rywala Esbjergu, a więc Rodovre, ale tak dobrze przyjął się w Metal Ligaen, że otrzymał propozycje transferu do lepszego klubu. Jest to bardzo skuteczny zawodnik i przede wszystkim liderem gospodarzy. W ostatnim hitowym starciu z Piratami z Aalborga otrzymał karę meczu i w połowie 3. tercji wyleciał z tafli. Motywacja tego zawodnika będzie spora, szczególnie po takim wykluczeniu oraz sam fakt występowania przeciwko byłemu klubowi. Na singla można spróbować 2 bramki po kursie @4.65. 2 spotkania w tym sezonie z Rodovre kończyły się za każdym razem trafieniem Magee.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia EHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sarpsborg - Lorenskog
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: LVBET
Analiza: Mecz ligi norweskiej. Czuję, że tutaj może paść kilka dobrych goli. Gra 4 z 8. Gospodarze mają już przyklepany awans w play off co nie muszą sie spinać. Goście chyba również. Nad 9 mają 13 pkt przewagi więc raczej nic imi nie grozi. Gospodarze co warto zauwazyć mają trzecią siłę ofensywną w lidze i całkiem dobry bilans 134-81 natomiast goście to druga najgorsza defensywa bilans 94-158 więc chyba przyjmą dzisiaj parę strzałów. Sarpsborg w ostatnich 2 meczach na 5 zrobił podrząd over 6,5 w tym z dobrym Stavanger Oilers. Goście 3/5 ale ostatnio nie było. W meczach bezpośrednich mamy 3/5 przy czym ostatnio 3-1. Dzisiaj coś myślę, że będzie wesoły hokej luz w grze i gole. 5-2?? Myślę, że realne. Powodzenia:)
 
patryk7 575,3K

patryk7

Typer
👉 Ostersund - Djurgården
Ostersund w znakomitej formie o czym świadczy choćby ostatnie wyjazdowe zwycięstwo 4:1 z kandydatem do awansu Bjorkloven (jedno z serii zwycięstw w ostatnim czasie). Do "bezpiecznego gruntu" w tabeli jeszcze dziesięć punktów straty, ale gra i wyniki ekipy fińskiego szkoleniowca Tero Lehtera jest wystarczająco dobra, aby utrzymać drużynę w Allsvenskan (zajmując bezpieczne miejsce w rankingu po sezonie zasadniczym, albo poprzez trudne kwalifikacje play-out). Przed meczem z Djurgarden sytuacja w kadrze graczy wygląda dobrze. Wypożyczony z Kalmar środkowy Adam Hirsch jest gotowy do gry. Wypożyczony z Modo Oscar Petterssons zostały wezwany do swojego macierzystego klubu. Bramkarz Andreas Ljunggren spisał się znakomicie w meczu przeciwko Loven (obronił 27 z 28 strzałów w światło bramki). I oczekuję, że były goalie Mora IK dzisiaj znów pomoże "stanąć na nogi" ekipie gospodarzy. A z przodu OIS ma kim postraszyć (choćby skrzydłowy Sebastian Benker, środkowy Sebastian Fakt, norweski napastnik Viktor Granholm czy zimowy nowy nabytek, fiński skrzydłowy Jare Jokinen pozyskany z TPS Turku).
Djurgarden wygrało u siebie po ciężkim boju z Vasteras 3:2, ale straciło jednego ze swoich najlepszych graczy (skrzydłowy Albin Grewe został zawieszony na pięć najbliższych meczów!). Do gry prawdopodobnie wróci dopiero w przyszłym tygodniu kluczowy środkowy (kapitan zespołu) Marcus Kruger, a kontuzje leczy jeszcze kilku innych graczy (między innymi środkowy John Norman czy obrońcy Alexander Ytterell i Calle Odelius). W DIF jest spora jakość (oprócz w/w choćby skrzydłowi Linus Klasen, Wiktor Nilsson i John Dahlstrom) i bezpośredni udział w fazie play-off już w zasadzie pewny.
Przed ekipą ze Sztokholmu dokończenie sezonu regularnego i walka o powrót do SHL. Michael Holmqvist może trochę rotować składem, a i absencke kadrowe mają wpływ na grę i wyniki jego drużyny (ostatni wyjazdowy mecz to wysoka porażka z walczącym o utrzymanie Tingsryd 1:4. Co innego Osrtersund, dla którego teraz każdy mecz jest "o życie".
To trzecie wzajemne spotkanie w sezonie pomiędzy tymi zespołami i bilans meczów remisowy.
W obecnych warunkach wato spróbować gry na pokonanie faworyta zen Sztokholmu przez ambitne i bardzo zmotywowane Osrtersund.

Typ: Ostersund (DNB)
Kurs: 2.83 Fortuna
2:2 zwrot stawki
 
Ostatnia edycja:
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja HOCKEYALLSVENSKAN
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK - Vastervik
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,44
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczoraj mój typ na gole a tu 0-0 w hokeja...o_Oo_Oo_O Niezły start. Dzisiaj proponuję bardzo ostrożny typ z zaplecza szwedzkiego hokeja. Gra 5 z ostatnim. Goście raczej już nie obronią się grą w playoff broniącej przed spadkiem natomiast gospodarze mają miejsce w pierwszej 6 gwarantującej play off ćwierćfinałowy. Bilans dość dobry 118-100 goście tragedia 82-144 najgorszy wynik w tabeli. Jeśłi chodzi o over 4,5 to gospodarze w ostatnich 5 meczach mieli 2/5 a goście 3/5 czyli całkiem przyzwoicie patrząc na to z kim grali. 5 ostatnich spotkań bezpośrednich to komplet 5/5 więc sądzę że z uwagi na różnicę klas i miejsc zajmowanych w tabeli trend ten zostanie podtrzymany. Osobiście pogram sobie jeszcze do jakiegoś ako over 5,5 i 6,5 też jest szansa ale tutaj dzisiaj delikatnie patrząc na to co było wczoraj...Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1040
patryk7 575,3K

patryk7

Typer
👉 Ostersund - Almtuna
Przedostatnie w tabeli Ostersund w bardzo dobrej formie i zażarcie walczy o "bezpieczny grunt" w tabeli. Strata do Tingsryd (gra dzisiaj na wyjeździe z Djurgarden, które w ostatnim spotkaniu OIS pokonało u siebie) wynosi 9 punktów i......... wszystko jeszcze może się zdarzyć. OIS ma na swoim koncie pięć meczów z rzędu z punktami (w tym cztery zwycięstwa), a piątkowa wygrana domowa z Djurgarden (3:2 w ET) była trzecim zwycięstwem z rzędu!
Almtuna dosyć nieoczekiwanie pokonała ostatnio w domu Bjorkloven 4:3 po serii rzutów karnych. Ekipa z Upssali przegrała cztery ostatnie mecze wyjazdowe. W tabeli miejsce dające pewne utrzymanie i aktualnie kwalserien do play-off. Ale walka o awans nie wchodzi w grę. Bowiem jak co roku w tym okresie następuje wyprzedaż najlepszych graczy do do innych drużyn w celu podratowania skromnego budżetu (obrońca Jacob Ragnarsson do Djurgarden, a środkowy Hampus Harlestam do Sodertalje). W ich miejsce do ekipy z Upssali przychodzą gracze z HocekyEttan (między innymi ciekawy środkowy Oscar Pentler pozyskany na resztę sezonu z Wings HC Arlanda).
Zwykle pojedynki pomiędzy tymi drużynami są wyrównane, ale w tym sezonie Almtuna wygrała wszystkie trzy poprzednie spotkania. OIK ma dobrą passę i dzisiejszego popołudnia będzie dążyło do czwartego zwycięstwa z rzędu i szalenie ważnych trzech punktów.

Typ: Ostersund
Kurs: 2.27 Forbet
1:2 ⛔
 
Ostatnia edycja:
patryk7 575,3K

patryk7

Typer
👉Mariestad - Vimmerby
Mariestad BOIS po czterech porażkach z rzędu w regulaminowym czasie gry przełamało fatalną psasę wyjazdową wygraną ze Skovde 2:1. W tabeli AllEttan Sodra po dwunastu grach tylko siódma pozycja (na tym etapie rozgrywek zapewne fani "Byków" liczyli na nieco wyższą pozycję), a "solą w oku" jest słabiutka gra u siebie (tylko osiem punktów w sześciu meczach). To taki trochę "klasyczny" Mariestad, które od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach wielu ekspertów, ale nigdy nie dotarło do finału play-off o Allsvenskan. Zespół jak co sezon nieco przereklamowany, jeśli porównać go do drużyn AllEttan Sodra. Niemniej jednak to ekipa, która może pokonać każdego, jeśli ma dobry dzień. Ale obecna pozycja w tabeli mówi najwięcej.
Vimmerby HC na drugim miejscu w tabeli po ostatniej wysokiej domowej porażce z Kristianstad 0:4. Bardzo solidna ekipa, która obok Karlskrony i Kristianstad jest faworytem do awansu. Z dala od domu ekipa Hampusa Sylvegarda gra bardzo dobrze (dwanaście punktów w pięciu grach). Fakt, że po Bożym Narodzeniu sprowadzono do drużyny takie postacie jak skrzydłowy Christoffer Torngren (pozyskany z norweskiej Valerengi, wcześnie bardzo dużo gier na poziomie SHL i Allsvenskan) czy środkowy Jacob Heljemo (pozyskany z duńskiego Odense Bulldogs, wcześniej dużo gry w najwyższych ligach szwedzkich) świadczy o sporych aspiracjach drużyny na ten sezon. Niestety z drużyny odszedł jeden z najlepszych
obrońców Oscar Lindgren (Tingsryds AIF), ale w jego miejsce powrócił po przerwie w grze doświadczony defensor Oscar Humble.
Mariestad walczy w dole tabeli o miejsca 3-8 dające kwaslerien play-off, a Vimmerby o awans do pierwszej dwójki rankingu (bezpośredni udział w fazie play-off o HockeyAllsvenskan). Czy "głodne zemsty" po ostatniej domowej porażce Vimmerby zgarnie dzisiaj komplet punktów? Czołowe miejsca w sezonie zasadniczym i w AllEttan są dowodem na to, że Vimmerby to "maszyna" do wygrywania. I wątpię, aby ta równomiernie grająca drużyna w dwóch meczach z rzędu spisała się słabiej. Vimmerby powinno znaleźć się w gronie drużyn występujących w wiosennych kwalifikacjach do HockeyAllsvenskan i takie zacięte mecze musi wygrywać.

Typ: Vimmerby
Kurs: 2.46 Forbet
2.4 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3051
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Black Wings Linz - Vorarlberg
Typ: Vorarlberg powyżej 1.5 gola (reg.)
@1.42 Superbet

Bukmacherzy mocno faworyzują gospodarzy, a ja osobiście nie widzę aż znaczącej przewagi po ich stronie. Zacznijmy od początku. Gospodarze są na piątym miejscu w tabeli ligowej, z ogromną stratą do czołowej trójki, i jednocześnie zaledwie jednym punktem przewagi nad ósmym Innsbruckiem. Tuż za Innsbruckiem jest Vorarlberg, którzy mimo relatywnie słabego miejsca, złapali naprawdę dobrą formę, która pozwoliła im wygrać cztery ostatnie spotkania w regulaminowym czasie gry. Faktem jest, że spośród tych czterech rywali, trzech było z dolnej części tabeli. Mimo wszystko wyjazdowe zwycięstwo nad Bolzano było już naprawdę znaczącym pokazem siły. W grudniu Vorarlberg wygrał u siebie z dzisiejszym rywalem 7:3. Wcześniej w listopadzie przegrał z nim na wyjeździe 7:2. Hokeiści Vorarlberg potrafią strzelać bramki i myślę, że minimum te dwie powinni wpakować bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2526
Pablito91 478,6K

Pablito91

Użytkownik
Rodovre Sonderjyske
Typ Sonderjyske (-2.5) @1.85 superbet

Dzisiaj w jedynym spotkaniu w Dani Rodovre podejmie Sonderjyske. Idę tutaj w pewne zwycięstwo gości. Rodovre przegrywa z każdym. W ostatnim meczu z Odense aż 9:1, z Herningiem 1:5 czy z Esbjerg 0:6. do końca zostały 3 kolejki i sonderjyske walczy z herningiem o 2 miejsce. Myślę, że to ważne w kontekście play offów. Bezpośrednio sonderjyske pokrywało dzisiejszy handicap na spokojnie wygrywając dwukrotnie 4:1 czy 8:3 na wyjeździe. Liczę, że dzisiaj również będzie pogrom.
 
Do góry Bottom