>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FUKSIARZ Typy Dnia - 1.09.2023 (piątek)

Status
Zamknięty.
R 617,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch - Stal Mielec
Typ: remis
Kurs: 3,45
Bukmacher: Lvbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-kolejka-ekstraklasy-zaległy-30-08-2023-3-09-2023.169193/post-7210861
Analiza:
Bardzo ciekawy i ważny szczególnie dla Ruchu mecz w Gliwicach. Ruch po przegranym ale niezłym meczu z Zagłębiem w Lubinie pokonał w Gliwicach ŁKS, planowo przegrał z Legią a potem zremisował z Wartą. Dość pechowa porażka z Jagiellonią i szczęśliwy remis z Piastem w Gliwicach dały do tej pory zaledwie pięć punktów i trzecie miejsce od końca w tabeli. Kibiców martwi jednak fatalny styl gry Niebieskich - jakaś totalna niemoc - brak pomysłu, irytujące podania do tyłu, niefrasobliwe straty a przede wszystkim brak strzałów i bramek. Ruch całkowicie zatracił swój styl gry, którym imponował w pierwszej lidze, czy choćby jeszcze w meczu z ŁKS. Bezproduktywny jest jak dotychczas Starzyński, który razi brakiem kondycji - w środku pola brakuje walecznego Czecha Sedlaka. W dzisiejszym meczu zabraknie pauzującego za kartki filara chorzowskiej obrony Maćka Sadloka. Stal swoje punkty zdobywała do tej pory tylko w Mielcu, natomiast przegrała dwa wyjazdowe mecze z Puszczą i Rakowem. Dobre nastroje po ostatniej wygranej z Radomiakiem mielecka ekipa będzie chciała przełożyć na pierwszą wyjazdową zdobycz, bo mecz z grającym bez pomysłu i bojaźliwym Ruchem jest ku temu okazją. Jeśli Ruch zagra wreszcie tak jak oczekują kibice to podział punktów jest tutaj realny, bowiem w jakieś cudowne przełamanie i wygraną w meczu z solidną Stalą trudno uwierzyć.

345
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3385
maarcin14 699,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nantes - Marsylia
Typ: Marsylia
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fuksiarz
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/4-kolejka-ligue1-1-09-3-09-2023.169198/#post-7210905
Analiza:

Witam, dziś jest 1 września a więc zaczynamy kolejny miesiąca. Mój typ pochodzi z ligi francuskiej. W tamtejszej Ligue 1 odbędzie się dziś zaledwie jedno spotkanie. O godzinie 21 spotkają się Nantes oraz Olympique Marsylia. Typuję wygraną drużyny gości. Olympique Marsylia walczył o Ligę Mistrzów, ale odpadli w 3 rundzie grając przeciwko Panathinaikosowi . Na osłodę pozostała faza grupowa Ligi Europy. Jeśli chodzi o ligę francuską, tutaj Olympique Marsylia rozegrała 3 mecze, dwa z nich zakończyły się zwycięstwami oraz raz padł remis. Marsylia pokonała 2:1 Reims oraz 2:0 Brest, natomiast w drugiej kolejce zremisowała na wyjeździe z Metz 2:2. Nantes zaczęło sezon zdecydowanie słabiej. Już w sparingach było widać nie równą i przeciętną formę. Przegrali 3 z 5 sparingów, stracili w nich 9 bramek, a nie mierzyli się z jakimiś klasowymi drużynami. Jeśli chodzi o ligę, tutaj Nantes grało z Toulouse, z którą przegrała u siebie 1:2. W drugiej kolejce na wyjeździe ulegli Lille 0:2, a w 3 kolejce udało się zdobyć pierwsze punkty remisując po szalonym meczu z AS Monaco 3:3. Jeśli chodzi o mecz z Monaco, to Nantes w tym spotkaniu oddało 3 strzały, wszystkie celne i w dodatku zakończyły się golami. Myślę że z Marsylią nie będą mieć tyle szczęścia, typuję wygraną gości.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Eredivisie Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Nijmegen
Typ: Sparta over 1,5 goli + BTS/nie
Kurs: 5,50
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/holandia-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157371/page-6#post-7210914
Analiza:

Lider Eredivisie zmierzy się z nie za mocnym Nijmegen. Chłopaki strzelają całkiem sporo goli. U siebie widać, że czują się jeszcze silniejsi. Są w formie i to widać gołym okiem. Przypuszczam, że na tyle aż, że nie pozwolą sobie na stratę bramki, a i sami strzelą minimum dwie. Kiedy jak nie teraz? Byłem w Rotterdame i mam mały sentyment do tego miasta. To na pewno pomoże Spartanom odnieść kolejne zwycięstwo. Poczucie humoru w tej branży zawsze sprzyja.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Tenis, WTA US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Świątek - Juvan
Typ: Handicap gemowy - Juvan (+6.5)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/wta-tour-us-open-28-08-2023-10-09-2023.169152/post-7210917
Analiza: Oglądałem poprzedni mecz Świątek z Saville gdzie pogralem sobie under 17.5 gemów i skonczylo się niestety 6:3 / 6:4, Polka nie zagrała jakiegoś super spotkania, dużo błędów i piłek, które powinna wygrywać przegrywała wyrzucając piłeczkę poza kort.
Dziś spotka sie z Juvan, która rocznikowo też ma 22 lata i na kortach twardych spisuje się napewno lepiej niż Saville, tak jak wspomniał poprzednik ostatnie mecze zagrane ponad oczekiwania.
W zasadzie ciężko jest mi coś dodać, wszystko zostało napisane przez louisarmstrong louisarmstrong w dziale tematycznym.
Spodziewam się wygranej Świątek ale również na spokoju tak jak w poprzednim meczu, a nie klepania przeciwniczkę do zera, wystarczy, że wygra 6:3 / 6:3 i typ jest pokryty.

Kupon: IMG_20230901_165113.jpg

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +404
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Miedź Legnica vs Wisła Kraków
Typ: Rzut karny
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fuksiarz
Tekst w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/i-liga-dyskusja-typy-newsy-zakłady-długoterminowe-w-sezonie-2023-2024.168601/page-5#post-7210920
Analiza:


Dzisiaj w 1. Lidze odbędzie się hit, a więc starcie Miedzi Legnica z Wisłą Kraków. Gospodarze to naturalnie spadkowicz z Ekstraklasy, który w nowej kampanii spisuje się całkiem przyzwoicie, zajmując aktualnie pozycję lidera. O Wiśle słyszeliśmy ostatnio wiele negatywnego, ale udało się przełamać w poprzedni weekend, pokonując wysoko Arkę Gdynia 5:1. Czekają nas z pewnością spore emocje w Legnicy i na to starcie powołany został Szymon Marciniak. Nasz eksportowy sędzia imponuje z ilością przyznawanych karnych. Do tej pory wraz z Superpucharem Polski, Ekstraklasą oraz Ligą Mistrzów prowadził łącznie 7 meczów i w 5 z nich wskazał na wapno. Dodatkowo w starciu Piasta Gliwice z Ruchem Chorzów powinien odgwizdać 11, bo Chrapek był wyraźnie faulowany przez Starzyńskiego. To kontrowersja, ale doskonale wiemy, że do Szymona kleją się karne nie od dzisiaj.

Jeżeli zerkniemy sobie jeszcze na bezpośrednie rywalizacje Miedzi z Wisłą to było ich łącznie 3 i łącznie podyktowano w nich aż 5 karnych! Ta statystyka robi wrażenie. Gospodarze niedawno w Warszawie sprokurowali dwie 11, a goście w swoich meczach nie widzieli jeszcze karnego. Ekipa spod Wawelu posiada jednak wielu Hiszpanów w składzie, którzy mogą wykorzystać nieudolność rywali. Myślę, że kurs 3.10 jest całkiem przyjemny, bo wiele rzeczy się zgadza w tym spotkaniu. Oby Szymon i piłkarze ponownie nie zawiedli!

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - AC Milan
Typ: obie strzelą
Kurs:
2,00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: Analiza:

Zacznę od gości tego meczu AC Milan. Przed sezon wzmocnili się kilkoma solidnymi zawodnikami do klubu przyszli m.in. C. Pulisic, R. Loftus-Cheek, T. Reijinders, Y. Musah, N. Okafor czy S. Chukwueze. Sezon rozpoczęli bardzo dobrze od 2óch zwycięstw 2:0 na wyjeździe z Bologną i aż 4:1 u siebie z Torino.
Jeśli chodzi o gospodarzy tego meczu AS Roma, również kilka zmian kadrowych przed sezonem. Zespół wzmocnili m.in. H. Aouar, R. Kristensen, L. Paredes, R. Sanches czy E. Ndicka. Po tych zmianach plus swoich starych zawodnikach mogło wydawać się, że Roma będzie walczyć (oczywiście nadal mogą) o miejsca premiowane Europejskimi Pucharami jednak początek mają zupełnie nieudany, remis u siebie 2:2 z Salernitaną i porażka na wyjeździe 1:2 z Hellas Verona.

Mecze bezpośrednie pokazują nam, że obie drużyny grając ze sobą grają mocno ofensywnie ostatnie ich wyniki to: 1:1, 2:2, 3:1, 1:2, 1:2, 3:3.
Czy Milan jest faworytem w tym meczu? Patrząc przez pryzmat 2óch poprzednich meczy na pewno tak ale jest to hit w lidze i tutaj często forma nie ma aż takiego znaczenia bo zawodnicy mobilizują się na 120%. Liczę, że ten mecz będzie nadal obfitował nas w bramki a kurs na BTTS jest naprawdę świetny.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3064
stanley-63 811K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Miedź Legnica vs Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków suma kartek ( czerwona=2 ) - Powyżej 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...-sezonie-2023-2024.168601/page-5#post-7210959


Chciałem da,c typ na karnego ale zapóżno się zabrałem i kolega już podał , wiadomo sędzią jest mój ulubiony Szymon Marciniak i możemy liczyć na wiele , karny zajęty to pójdę w kartki , czerwona raczej nie wchodzi w grę chociaż kto ale żółtka mogą się pojawić w reku pana Szymona , mecz lidera z Wisłą która ostatnio rozgromiła Arkę ale wiadomo jedna jaskółka wiosny nie czyni i dziś będą mogli się sporo napocić aby ugrać punkty , Wisła praktycznie w każdym meczu łapie karteczki i nie tylko tu mowa o żółtych le i czerwień się też pojawiła , dziś jak pisałem będa mieli spory orzech do zgryzienie i fauli z ich strony spodziewam się sporo a że mamy pana Szymona to ten gościu lubi gaśić zapedy nie jednej drużyny i żeby nie dopuszczać do bardzo ostrej gry karze aby uspokoić temeramenty zawodników , pyskówki też nie toleruje tak więc za tylko 3 kartoniki dla wisły uważam że kurs dosyć wysoki to i też gram .

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3183
ferguson2 672,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna Niemcy
Godzina: 20 30
Spotkanie: Dormagen - Lubbacke
Typ: 1 połowa - powyżej 26.5 bramek
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna
Analiza: Lubbecke to ekipa ktora potrafi narzucic wysokie tempo w spotkaniu, potwierdzali to wielokrotnie w poprzednim sezonie ligowym. Lubia grac szybko. Dormagen natomiast to zbilansowana druzyna. Raz padaja w ich spotkaniach wysokie wyniki, a raz niskie jak na linie. W pierwszym meczu spodziewam sie ze obie ekipy zaprezentuja sie dobrze w pierwszej połowie. W ostatnim bezposrednim spotkaniu rzucali na bardzo wysokiej skutecznosci, licze ze tym razem bedzie podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Heidenheim
Typ: Heidenheim powyżej 2,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: Analiza: Borussia nie zachwyca na początku sezonu. Mecze z średniakami z Koeln i Bochum i można powiedzieć, że jedyne plusy z tych spotkań to punkty, bo podopieczni trenera Terzica wcale w tych starciach nie zachwycali. Dziś oczywiście są pewniakiem do wygranej, zastanawiałem się w co uderzyć w tym meczu. Patrząc na start Borussi i okazje jakie miały Bochum oraz Koel myślę, że lepiej pójść w kierunku gości. Obawiam się jednak o gole Heidenheim, wydaje mi się, że ich kornery są fajną opcją, bo powinni sobie tworzyć jakieś okazje do strzałów, czy dośrodkowań, a linia na przyjezdnych bardzo niska. Co do danych staytystycznych na których nie lubię się opierać, jednak są one jakimś tam odzwierciedleniem stylu danej drużyny. Tak więc, Bochum przeciwko dortmuńczykom wykonało pięć kornerów, natomiast Koeln trzy. Heidenheim natomiast notuje szalone liczby kornerów na starcie rozgrywek. Z Wolfsubrgiem zaliczyli ich siedem, a przeciwko Hoffenheim. Dziś zaledwie trzy wydają się być bardzo możliwe do wykonania.

kupon fuksiarz

324
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2258
ziroxxx 793,1K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch - Stal Mielec
Typ: 1X + over 1,5 gola
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-kolejka-ekstraklasy-zaległy-30-08-2023-3-09-2023.169193/post-7210987
Analiza:
Krótko bo zaraz mecz. Uważam, że Stal Mielec nie wygra dzisiejszego spotkania w Gliwicach. To jest mój główny argument. Jakościowo wydaje mi się, że Ruch wygląda lepiej. Obie drużyny w tym sezonie w kratkę punktują. Stal na wyjazdach w tym sezonie 2x porażki. Ruch natomiast u siebie 1x wygrana i 1x porażka z Jagiellonią. Większość punktów zdobytych przez obie ekipy to na własnym podwórku. Stal Mielec z Kieresiem to nie jest według mnie dobre połączenie. Z innych źródeł mam info o dziwnych treningach i staromodnym futbolu. Bez taktyki, bez pomysłu. Dokładam do tego 2 bramki bo liczę na trochę otwarty mecz.
1693592984826.png

354
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2662
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Mikst US OPEN
Godzina: 23:30
Spotkanie: Hunter S./Peers J. - Strycova B./Gonzalez S.
Typ: Hunter S./Peers J. - wygraja mecz
Kurs: 2.07
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Zacznę od rzeczy najważniejszej Hunter S./Peers J. bronią tytułu w miksie na US OPEN. Na swoim koncie mają własnie wygrany turniej na US OPEN i w tym roku rozegrali już jedno spotkanie na nawierzchni twardej co prawda przegrany po trzysetoeym pojedynku, ale brakowało naprawdę nie wiele żeby przychylic zwyciestwo na swoja korzyść. Rankingowo sledzac Hunter trzecia natomiast Peers trzydziesty dziewiąty. Patrząc ma Czeszke ma ona już 39 lat jak na tenisiste dość sporo rankingowo w deblu plasuje się na trzydziestej szóstej pozycji, a Gonzalez na piętnastej. Rozegrali ze sobą jedynie przegrany mecz na nawierzchni trawiastej, który był zresztą przegrany przez tą parę. Ciężko powiedzieć dlaczego bukmacherzy faworyzują lekko Czeszke i Meksykanina do zwycięstwa. Według mnie to właśnie Hunter i Peers wygraja to spotkanie. W ostatnim meczu na Australian Open, bardzo dobrze wyglądali na serwisie i return także wyglądał na dość przyzwoitym poziomie. Mało podwójnych błędów serwisowych oraz umiarkowana liczba niewymuszonych błędów. Według mnie dzisiaj wygraja triumfatorzy ubiegłorocznego US OPEN I ciężko mi w to uwierzyć, że mogliby odpaść w pierwszej rundzie. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom