>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.06.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 1. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
⚽ Japonia / J2-League /
Godzina 12:00
Consadole Sapporo : C.Osaka
- Consadole Sapporo
- Kurs 3.50 / Bet365

Dziś w J2-League mecz kończący 16 kolejkę a na przeciw siebie staną C.Sapporo z C.Osaka i pomimo że buki widzą tutaj faworyta zespół z Osaki to ja myślę że można się pokusić na zwycięstwo Sapporo , gospodarze jak na razie na miejscu 7 jednak gdyby dziś pokonali rywala z Osaki to awansują nawet na miejsce 4 tak więc jest się o co bić , co do gości to jak wiemy spadkowicz z ubiegłego sezonu z J-League jednak jak to zwykle bywa spadkowicz nie zawsze dominuje od początku do końca sezonu a u gości to jest żywy przykład że jest ciężko bo w ostatnich 10 meczach zaledwie 4 wygrane 5 porażek i remis tak więc uważam że i dziś mogą mieć ciężko aby zdobyć komplet pkt tym bardziej że z C.Sapporo idzie im przeważnie ciężko i na 11 meczy bilans 6-0-5 a tu w Sapporo 4-0-2 i bramki 9:3 tak więc pokuszę się po dobrym kursie na zwycięstwo gospodarzy !
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy Baraż
Spotkanie Karlsruhe-Hamurg
Typ: Goście dokładnie 1 golem
Kurs 4.90
Buk Unibet
godz: 19:00
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie barażowe w Niemieckie Bundeslidze piłkarskiej, ekipa Hamburgera po pierwszym spotkaniu na swoim stadionie i remisie 1:1 stoi pod ścianą w spotkaniu wyjazdowym i musi w tym meczu pokazać swój najlepszy futbol, ponieważ pomimo tego że lepiej spisywał się w pierwszym meczu nie był w stanie wygrac i zrobić sobie przewagi nad Karlsruhe przed spotkaniem wyjazdowym , faworytem do zostania w lidzę jest na pewno ekipa gości, która grala w bundeslidze w obecnym sezonie, ma zdecydowanie większe doświadczenie i na pewno będzie czekać na dogodny moment do ataku, gospodarze natomiast mają w tym momencie dobry rezultat wywalczony na stadionie rywali więc nie uważam żeby w tym meczu jakoś specjalnie musieli się odkrywać, myślę że zespołem lepszym pod względem piłkarskim jest ekipa przyjezdnych i to im dawałbym większe szanse na zdobycie w tym meczu wygranej co za tym idzie zostania w lidze na sezon następny, stawiam na wynik 0:1.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, Dywizja 2
Spotkanie Sapporo – C-Osaka
Typ: over 2.5
Kurs: 2.45
Buk: Pinnacle
Godz. 12:00
Analiza:
W ostatnim spotkaniu 16-ej kolejki Japońskiej J-League 2 naprzeciw siebie staną kandydaci do awansu. Gospodarze od kilku sezonów balansują na granicy grupy walczącej o miejsca premiowane awansem do elity ale zawsze czegoś brakuje, w tym roku podejmują kolejną próbę utrzymując w swoich szeregach najlepszych graczy oraz wzmacniając ofensywę takimi zawodnikami jak Kolumbijczyk Nazarit który już odwdzięcza się bramkami, pomoc zyskała natomiast kreatywność w postaci Brazylijczyka Nildo. Sapporo może nie należy do zespołu grających ofensywnie ale jak już gdzieś widzimy otwarty grą to na pewno u siebie czego dowodem jest nie tylko aktualny bilans bramkowy w domu 10:8 ale takie dwa ostatnie rezultaty jak wygrana 3:0 z Iwata główny kandydat do awans, czy też porażka z Kumamoto 2:3 czyli zespołem ze strefy spadkowej. Cerezo Osaka budowała w zeszłym roku projekt którym w elicie miał walczyć o wysokie miejsca a skończyło się na sensacyjnym spadku, powiem szczerze przypomniana mi się sytuacja Gamba Osaka też był sensacyjny spadek i powrót zakończony mistrzostwem kraju. Tą samą drogą chce podążyć Cerezo dlatego w składzie zostali tacy gracze jak Diego Forlaa, Cacau a sprowadzono kilka jeszcze ciekawych nazwiska. Trenerem nadal jest Brazylijczyk Autuori tak więc dalej oprócz zwycięstw w klubie chcą stawiać na ofensywną i efektywną grę i taką oglądamy na zapleczu ogromna jakoś w ofensywie i wiele problemów w defensywie. Na wyjazdach idzie im jak na razie bardzo dobrze a co najważniejsze są znacznie skuteczniejsi niż w domu. Powoli rozpoczyna się dla nich walka o wszystko celem był bezpośredni awans a strata do tych miejsce jest już spora. Wobec postawy w głównej mierze gości stawiam tutaj na otwarty mecz bo remis nic nikomu tutaj nie da a na pewno gościom którzy jak wspomniałem powoli w każdym meczu muszą walczyć o komplet punktów.
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Roland Garros
Godzina: 14:40
Spotkanie: Sock J. - Nadal R.
Typ: Sock J. +2,5s
Kurs: 2,68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Forma Nadala uległa poprawie jak to zwykle bywa na French Open ale nieznacznie w moich oczach. Nadal popełnia sporo błędów,poruszanie po korcie również budzi zastrzeżenia. Wszystko co tylko się da próbuje obiegać i zagrywać z forhendu, to bardzo groźne uderzenie i nie dziwię się że go próbuje bo jak na razie to uderzenie najlepiej działa z jego repertuaru zagrań.
Sock to objawienie tego sezonu na kortach ziemnych, wygrana w Houston i już kapitalny wynik na RG. W 1r ograł bądź co bądź bez formy Dimitrova ale zawsze groźnego na tej nawierzchni. Rundę temu rozgromił tytana pracy w defensywie Coricia. Jack imponuje skutecznością w ofensywie, świetne kątowe, dociągnięte w linie zagrania z ogromną siłą. Również w obronie nie można się do czego doczepić.
Set dla Amerykanina jutro powinien przyjść dość łatwo, a może, jeśli psychika wytrzyma pokusi się tutaj o wielką sensację ?
✅ 168
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA MLS
Spotkanie New England Revolution-LA Galaxy
Typ: Galaxy + 0.5
Kurs 1.78
Buk Pinnacle
godz: 01:00
Gospodarze sa w cienkiej formie bez zwyciestwa w ostatnich 4meczach, do tego oslabieni beda brakiem swojego najlepszego ofensywnego zawodnika Lee Nguyena, rowniez obroncow: Barnesa i Tierneya. Galaxy to mistrzowie MLS, mieli kiepski poczatek sezonu ale po powrocie swojej gwiazdy Robbie Keane`a graja wyraznie lepiej i wygrali 2 ostatnie mecze nie tracac nawet bramki.Potrzebuja punktow zeby wejsc do playoffow.Mysle, ze Galaxy nie powinni tego przegrac, a kurs na nich zacheca do grania, zwlaszcza ze w tamtym roku wygrali z Revolution 5:1 oraz 2:1.
✅ 78
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Roland Garros (Francja)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Cilic : Ferrer
Typ: 1 handicap +2.5 setów
Kurs: 1.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Promocja moim zdaniem ja bym ryzykował na czystą 1 jutro z całym szacunkiem dla Ferrera. Swój typ opieram głównie na tym że to już nie jest pierwsza runda czy kwalifikacje zostali najlepsi i każdy chce tutaj ugrać jak najwięcej. H2h według mnie w ogóle nie istotne bo to co było 5 lat temu ma się nijak do obecnej gry obu Panów. Cilic nie stracił w Paryżu jeszcze żadnego seta w 9 setach tylko raz stracił swoje podanie, fakt że do tej pory grał z zawodnikami którzy są conajmniej o 1 klasę niżej niż Hiszpan ale nie ujmujmy Chorwatowi umiejętności bo ma je całkiem solidne 10 miejscu w rankingu do czegoś zobowiązuje. Ferrer wiadomo biega, biega jeszcze raz biega, serwis jak wiadomo przy jego wzroście i warunkach fizycznych nie jest najlepszą stronę co nie zmienia faktu że Ferrer swoim serwisem potrafi ustawić akcje. Podobno Ferrer pali paczke fajek dziennie :d ostatnio 5 setów z Bolellim wiek dosyć podeszły więc może i sił mieć trochę mniej ale w sumie o to chyba możemy być &#39;&#39;spokojni&#39;&#39; David siły ma zawsze ale za to często miewa też przestoje które Cilic za pewne będzie chciał wykorzystać swoją przewagą fizyczna (czyt. siłą uderzeń + serwis przy swoim podaniu)
Nie wierze poprostu że Cilic nie ugra tutaj 1 seta chyba że stanie się jakaś katastrofa. Powodzenia moim zdaniem możemy być spokojni o ten typ ????
⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy relegacja/awans
Godzina: 19:00
Spotkanie: Karlsruher SC - Hamburger SV
Typ: over 2.5
Kurs: 2.21
Bukmacher: Bah
Analiza:
To będzie mecz sezonu dla HSV o być albo nie być w przyszłym sezonie w Bundeslidze.W pierwszym meczu remisem 1;1 zaprzepaścili szanse na to aby jechać na rewanż z kilku bramkową zaliczką i w dzisiejszym meczu nie bedzie żadnego kalkulowania żadnego grania na remis tylko trzeba od samego początku ruszyć na rywala a jeśli chodzi o KSC to stoją oni przed wielką szansą na powrót po 6 latach do Bundesligi wiec tez mają o co walczyc,myśle ze obie drużyny stworzą wspaniałe widowisko a wynik bedzie oscylował gdzieś w granicach 2:2 2:3
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa mężczyzn
Godzina: 1:10
Spotkanie: USA - Iran
Typ: USA wygra pierwszy set i mecz
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cześć wszystkim. Jutro zaczynam nowy miesiąc, więc startujemy z nowymi typami. Na pierwszy ogień proponuje spotkanie USA vs Iran i typ na zwycięstwo Amerykaninów w pierwszym secie i meczu. Tuż po godzinie 24, zacznie się już drugie spotkanie obu reprezentacji w Lidze Światowej. W poprzednim meczu górą byli Amerykanie, wygrywając 3:1. Dzisiaj znowu przystępują do rywalizacji w roli gospodarzy i zarazem faworytów. Przypomne, że szczególnie powinniśny przyglądać się tej rywalizacji, ponieważ są to rywale polskich siatkarzy w grupie B. Siatkarze USA z pewnością będą chcieli wyciągnąć kolejny komplet punktów z dzisiejszego spotkania. Łatwo o taki scenariusz nie będzie, bowiem Irańczycy udowodnili, że słabą reprezentacją nie są. Właśnie w tym poprzednim meczu siatkarze z Ameryki musieli sporo się namęczyć, aby wygrać te 3 sety. Szczególnie 3 ostatnie sety pokazały wyrównaną walke, porażki Iranu dwukrotnie do 23 i ich zwycięstwo w secie drugim do 22. Amerykanie muszą uważać na rywali, bo w ostatnich latach przegrywali z nimi dwukrotnie i co ciekawe zawsze w rewanżowym spotkaniu. Jednak siatkarze USA po porażkach z Kanadą czy Argentyną w ostatnich meczach, mają coś do udowodnienia. Nadal jest to mocna reprezentacja i ostatnim meczem pokazali, że nie zapomnieli jak grać w siatkówke. Myślę, że wygrają to spotkanie pomimo, że może to być trudny mecz. Jeśli ugrają pierwszy set to dalej powinni pójść za ciosem. Pozdrawiam.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Godzina: 1:10
Spotkanie: USA-Iran
Typ: over 180,5 punktów
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie w ramach ligi Światowej pomiędzy USA a Iranem. Drugie spotkanie, pierwsze zakończone wynikiem 3-1 dla USA i było 187 punktów i w tym meczu można liczyć na powtórkę. Faworytem w tym meczu jest oczywiście reprezentacja USA i nie można się dziwić, Iran o nich głośno zrobiło się w poprzedniej edycji ligi Światowej już wtedy zaczeli grać na wysokim poziomie. Ten mecz to dokończenie tej kolejki naszej grupy, jak narazie to nasza Reprezentacja jest na pierwszym miejscu. Spotykają się dość wyrównane drużyny i nie powinnien ten mecz zakończyć w 3 setach, a w 4 setach bez problemu można pokryć tą linie punktów wystawioną przez buki.
⛔ 100
 
T 13

tomek1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Szwedzka - Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: IFK Göteborg - Djurgården
Typ: 1
Kurs: 1.6
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lider tabeli, IFK podejmuje u siebie czwartą od góry ekipę. Statystyki IFK na własnym boisku są imponujące, w przeciągu 10 ostatnich spotkań dziewięciokrotnie 3 punkty zostawały w Goteborgu, tylko Malmo dało radę wygrać (0-1). Teraz przedstawię jak na wyjazdach grają piłkarze Djurgården. 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Jest to dobry bilans, ale punkty były wywożone z boisk słabszych rywali. Spójrzmy teraz na bezpośrednie mecze, weźmy pod uwagę 10 ostatnich na boisku IFK. 6 razy triumfowali gospodarze, trzykrotnie padał remis, a Djurgården wygrało tylko raz.
Myślę, że i tym razem Goteborg sobie poradzi.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Litwa - A lyga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Atlantas - Zalgiris
Typ: Zalgiris
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wczorajszy typ spokojnie wszedł więc zostaje na Litwie ???? Za dużo tutaj nie ma co analizować. Zalgiris to najlepsza drużyna na Litwie. Zajmuje pierwsze miejsce w lidze. Na 14 meczy, wygrała 13... raz tylko przegrała. Z Atlantasem spotkała się ostatnio dwa razy... i w obu spotkaniach było 2:0 dla Zalgirisu (w tym finał pucharu Litwy który tutaj wrzucałem do typów dnia). Także drużyna jest w gazie, poukładana... nie wyczytałem aby były jakieś poważne kontuzje więc sądze, że i tym razem Zalgiris sobie poradzi. Może jedynie martwić, że będą jechać 4h autokarem więc mogą być przez to lekko zmęczeni. W takim wypadku nie idę w stronę handi.
Atlantas nie gra źle, zajmuje 4te miejsce i radzi sobie dobrze ale jest trochę słabszy od swoich rywali i to &quot;trochę&quot; po raz kolejny zabraknie aby wygrać.
⛔ 100
 
betme 138

betme

Użytkownik
DYSCYPLINA Tenis Kobiet RG Paryż
GODZINA 1100
POJEDYNEK Penetta Muguruza
TYP Pennetta
KURS 2,97
BUKMACHER Marathonbet
Ten typ to zwykła sympatia do Flavii. Ma spokojna głową na korcie, nie podpala się, jeśli idzie źle, potrafi to skorygować. Ale nie ukrywajmy, tytanem tenisowym nie jest i jej jedyny atut poza ogólną uniwersalnością cech to po prostu szczęśliwy dzień. Na przeciw niej Hiszpanka o 10cm wyższa i 12 lat młodsza. Wielki talent młodego pokolenia.
Mam jednak wątpliwości co do formy w jakiej się znajdują. Penneta przed turniejem w Paryżu nie wygrywała, zaś Muguruza kilkukrotnie z rzędu odpadała w II rundzie. Zaś na kortach RG dotychczas:
29.05.15FRESuarez Navarro C. (Esp)Pennetta F. (Ita)0 : 2
27.05.15FRERybarikova M. (Svk)Pennetta F. (Ita)0 : 2
24.05.15FRELinette M. (Pol)Pennetta F. (Ita)1 : 2
29.05.15FREMuguruza B. G. (Esp)Kerber A. (Ger)2 : 1
27.05.15FREMuguruza B. G. (Esp)Giorgi C. (Ita)2 : 0
24.05.15FREMuguruza B. G. (Esp)Martic P. (Cro)2 : 0
Obydwie straciły jednego seta w 3 meczach. Włoszka z Polką, sama się przyznała, że zaimponowała jej Polka i dała sobie narzucić styl gry, ale wyszła z tego i znalazła swój optymalny tenis. Wygrała dość gładko z inną Hiszpanką, z którą podobno miała przegrać i to jest jakiś mały znak, że jednak może Flavia wygra i tym razem.
Gabrine jedyną godną przeciwniczną miała również w III rundzie, gdzie trzeba było rozegrać 3 sety z Niemką Kerber, ale jak wiadomo na szwabki nie ma co liczyc w dużych turniejach (może wyjątkiem będzie Georges).
Dla mnie ten mecz to valuebet, bo u tenisistek gdzie trudno ocenić formę wszystko moze się zdarzyć. 2:0 dla Flavii to 5,10.
⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj
Godzina: 00:50
Spotkanie: Guarani - Olimpia Asuncion
Typ: x/1
Kurs: 5.5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Sorki, że tak późno, ostatnio zapuściłem się ????
Gospodarze obecnie druga drużyna w lidze. Na własnym stadionie bilans przyzwoity 7/1/2.
Goście na czwartym miejscu. Bilans na wyjazdach to 4/4/2
Najciekawiej jest w spotkaniach h2h gdy Guarani jest gospodarzem
Guarani - Olimpia 4:2
Guarani - Olimpia 2:1
Guarani - Olimpia 2:0

Guarani - Olimpia 1:2
Guarani - Olimpia 2:1
To nie będzie łatwy mecz dla obu drużyn dlatego liczę tutaj na remis do przerwy. Istnieje na to duża szansa ponieważ oba zespoły są silne, i grały ze sobą już wielokrotnie a, że są blisko w tabeli podejdą do niego ostrożnie.
Myślę, że jednak podobnie jak w innych spotkaniach to Guarani będzie lepszym zespołem i wygra ten mecz.
Gdyby była opcja to bardzo prawdopodobne jest tutaj np. Guarani i BTS albo samo Guarani.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, FINLANDIA: Kakkonen South - Kolejka 7
Godzina: 17:30
Spotkanie: Atlantis - NJS
Typ: NJS
Kurs: 4.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam was na spotkanie południowej liki Kakkonen między Atlantisem a zespołem NJS. Czynnikiem, który mnie przy tym spotkaniu zaciekawił jest po prostu kurs. Oba zespoły zaczęły sezon fatalnie, na 6 rozegranych spotkań mają po 1 zwycięstwie, 1 remisie i 4 porażki. Dzięki tym fantastycznym wynikom zespoły te zajmują... 2 ostatnie pozycje. Nie będę ukrywać, że nie wiem nic o tych zespołach. Wiem tylko, że widać tutaj value w kursie na zespół gości. Jasne, patrząc na historie ich spotkań można się popukać w czoło, ale to jest piłka i nie takie rzeczy świat widział. Dowód można zobaczyć w ich ostatnim spotkaniu, gdzie czerwona kartka ustawiła mecz i zespół NJS wygrał po raz pierwszy w sezonie (wtedy kurs 7.5). Zespół gospodarczy jest tutaj stawiany w roli faworyta, co jest całkiem zrozumiałe. Grają u siebie i są (zdaje się) zespołem bardziej doświadczonym, ale czy to im pomoże? Zobaczymy. Oglądanie spotkania gdzieś w finlandziej kartoflance może być rakotwórcze, więc stanowczo odradzam. Lepiej pójdźcie na spacer. Ja tymczasem liczę na drugą wygraną gości w sezonie tym razem po kursie 4.5. Pozdro!
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna Primera
Godzina: 00:30
Spotkanie: Estudiantes - Colon
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
14 kolejka rozgrywek argentynskiej Primera Division. 16. Estudiantes podejmuje 22. Colon. Gospodarze tego meczu swoją pozycje zawdziędzają grą w pucharach (właśnie odpadli). Teraz mogą skupić sie na lidze, a jest to zespół górnej połowy tabeli praktycznie rok w rok - ostatnio 6 miejsce ex aeguo z utytułowanym Boca Juniors i będąc najlepszą ekipą domową. Na ten moment zdobyli 19 punktów, ale nie przegrali u siebie od 22 marca, kiedy to ulegli Banfield 1:2. Dziś rywal, który sezon temu grał jeszcze w Primera B awansując z 4 miejsca. Rzuca sie w oczy to, że potrafią tracić sporo bramek, ale też na wyjazdach wygrali tylko raz, z Defensą gdzie gospodarze ukarani byli czerwoną już w 34 minucie. Ostatnie 2 mecze bezpośrednie Estudiantes wygrało do zera, dlatego sądze że mecz do czasu będzie zacięty, ale gospodarze słusznie są faworytami i postarają się wygrać.
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTYNA: Primera División - Kolejka 14
Godzina: 01.06.2015 02:30
Spotkanie: ARGENTYNA: Velez Sarsfield - Boca Juniors
Typ: over 3
Kurs: 3,70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wicelider tabeli argentynskiej ekstraklasy Boca Juniors zagra na wyjezdzie z 22 w tabeli Velez Sarsfield. dzieli obydwie ekipy 13 punktow, ostatnie 3 h2h Boca Juniors 3-1 Velez Sarsfield Boca Juniors 2-2 Velez Sarsfield Boca Juniors 1-0 Velez Sarsfield , dzisiaj licze na 4 bramkowe rozwiazanie. bardzi solidni gracze atakujacy w obydwu ekipach Pavone M. Velez Sarsfield 5 goli i Caraglio M. Velez Sarsfield 4 gole. ostatnie wyniki obydwu druzyn to m.in. Banfield 1-3 Velez Sarsfield czy Boca Juniors 0-3 . Aldosivi takze 3 bramkowe mecze zdarzaja sie obydwu ekipom i mam nadzieje ze dzisiaj bd tego typu spotkanbie a przy odrobinie szczescia over 3
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Roland Garros
15:30
Novak Djokovic - Richard Gasquet
// Powyżej 28,5 gemów @ 1,77 Unibet !
Novak idzie jak burza w tym turnieju. Ani jednego straconego seta, wróży bardzo dobrze na kolejne mecze ale i w ostatnim meczu napsuł sobie lekkiej biedy, bo nie było aż tak już kolorowo jeśli chodzi o gemy gdzie wygrywał pod rząd seriami, podanie przeciwnika. Teraz już po drugiej stronie &#39;Gaske&#39; Zawodnik, który również uwielbia grać na swojej ziemi i trzeba przyznać że Francuzi tutaj są do tego Wielkiego Szlema bardzo dobrze przygotowani. O atutach Novaka nie ma co pisać, bo chyba każdy zna jaka to jest dobra marka. Niezależnie od nawierzchni. Po drugiej stronie Francuz również ma wiele do udowodnienia. Nie tylko dla swoich kibiców ale i dla siebie, że jest gotów na walkę z Novakiem. Będzie musiał swoje podanie kontrolować i przede wszystkim nie tracić głupio przy tym punktów. Te gemy mogą być pokryte i w 3 setach. Novak swoje na pewno zrobi bo to nie tylko rakieta numer 1 ale i ogromny potencjał. Djoko będzie dyktował warunki i rozdawał karty w tym meczu, ale i na ile sobie Rysiek &#39;&#39;pozwoli&#39;&#39; w tym meczu, zależy tylko od niego bo na te kilkaaaanaście gemów z jego strony jak najbardziej stać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: IFK Göteborg - Djurgården
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam i jednocześnie zapraszam na spotkanie w ramach szwedzkiej najwyżej klasy rozgrywkowej, pomiędzy IFK Göteborg oraz Djurgården. Gospodarze aktualnie liderują w wyżej wymienionych rozgrywkach, a goście zajmują przed tym spotkaniem 5. lokatę, tracąc do dzisiejszego gospodarza zaledwie 5 &quot;oczek&quot;. I mają dzisiaj szanse wskoczyć na 3. miejsce i zniwelować stratę do IFK Göteborg do 2 punktów. Obie drużyny są &quot;w gazie&quot; i na ostatnie 5 spotkań odnotowały bilans: 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 0 porażek. Dodatkowo gospodarze są niepokonani od 8 spotkań, a goście nie schodzili z murawy &quot;na tarczy&quot; od 7 meczów.
Poniżej natomiast przedstawiam 5 ostatnich pojedynków bezpośrednich:

Pojedynki bezpośrednie: IFK GÖTEBORG - DJURGÅRDEN
29.09.14 ALL IFK Göteborg - Djurgården 2 : 1
21.05.14 ALL Djurgården - IFK Göteborg 0 : 0
06.10.13 ALL Djurgården - IFK Göteborg 2 : 1
17.06.13 ALL IFK Göteborg - Djurgården 0 : 0
26.05.13 SVE Djurgården - IFK Göteborg 1 : 2 (1 : 1)

Jak widać na załączonym obrazku mecze pomiędzy tymi dwiema drużynami są niezwykle zacięte. Natomiast przeciwnie niż Tomek1916 przewiduję, iż Djurgården nie jest dziś skazany na porażkę, co więcej mają szansę wywieźć 3 punkty z gorącego terenu, kontynuując serię 3 zwycięstw z rzędu w delegacji.
✅ 125
 
S 0

strashak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland-Garros 2015
Godzina:
12:30
Spotkanie: M.Cilic - D.Ferrer

Typ:
Over 37,5 Gema w mieczu
Kurs:
1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie Chorwata z mocnym Hipszpanem. Bardzo krótko Ferrer i Cilic w niezłej formie.Łatwiejszą drabinkę miał raczej ten pierwszy choć i tak trafiając na Bolleliego oglądaliśmy długi 5 setowy pojedynek. Cilic gładziutko rozjeżdża swoich kolejnych przeciwników choć może też do gigantów nie należeli (choć w mojej opinii miał trudniejszą drabinkę). Dziś spodziewam się, że Chorwat postawi przynajmniej taki opór jak Bolleli i liczę na over.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom