>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.06.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt, I liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: El Gounah - Zamalek
Typ: 2
Kurs: 1.82
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Egipcie, w którym drużyna El Gounah na własnym stadionie będzie podejmowała lidera - drużynie Zamalek.
Gospodarze tego spotkania po 32 kolejkach zajmują 15 miejsce z dorobkiem 39 punktów, bilansem bramkowym 27:29. O utrzymanie nie mają co się martwić, ponieważ na sześć kolejek przed końcem mają przewagę 14 punktów nad 18 miejscem (spadkowym).
Gospodarze cały maj grali w kratkę - forma zaczynając od ostatniego meczu P/Z/P/Z/R/P/R.
Goście tak jak już wcześniej wspomniałem są liderem, do tej pory rozegrali 28 spotkań
ligowych, w których zgromadzili 69 punktów, ich bilans bramkowy wynosi 50:13. Zamalek w ostatnim czasie jak i przez cały sezon jest w znakomitej formie - ostatnie 15 spotkań w ich wykonaniu to 13 wygranych ! 2 remisy i jedna porażka 1-0 w pucharze konfederacji.
W tym sezonie na własnym stadionie Zamalek pokonał dzisiejszego rywala 2-0.
Biorąc pod uwagę formę obu zespołów oraz wszelkie statystki postanowiłem dziś postawić na drużynę Zamalek, która w ostatnich spotkaniach nie daje szans sowim ligowym &quot;rywalom&quot;.

Żadnym ekspertem od ligi Egipskiej nie jestem, swój dzisiejszy typ opieram wyłącznie na statystykach obu drużyn.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zizek 27

zizek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania - Liga ACB-Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unicaja - Laboral Kutxa
Typ: Unicaja
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam! Na dziś wybrałem spotkanie, w którym Unicaja będzie podejmowała na własnym parkiecie drużynę Laboral Kutxa.

Drużyna z Malagi skończyła rundę zasadniczą na 3 pozycji.Przed nimi tylko Real Madryt i Barcelona (Barcelona i Unicaja ta sama liczba zwyciestw procentowych,jednak Barcelona znalazła sie w tabeli przed drużyną z Malagi ze względu na ilość punktów).
Unicaja na swoim parkiecie w rundzie zasadniczej rozegrała 17 spotkań :15 wygranych (w tym 1 spotkanie po dogrywce) i tylko 2 porażki
Laboral Kutxa na wyjazdach na 17 spotkań jakie rozegrała w swojej lidze w rundzie zasadniczej :4 wygrane i aż 13 porażek. Drużyna ta skończyła rundę zasadniczą na 6 pozycji.
H2H(2010-2015) Ostatnie 5 lat spotkania rozgrywane między tymi zespołami na parkiecie zespołu z Malagi ,to 8 wygranych drużyny Unicaja Malaga i 2 wygrane Laboral Kutxa. Warto dodac,że te 2 wygrane Laboral Kutxa miały miejsce w Eurolidze. Jednak w lidze hiszpańskiej przez ostatnie 5 lat absolutna dominacja Malagi-7 spotkań między sobą i 7 wygranych(1 wygrana także w Eurolidze).
Ostatnie spotkanie(play offy) między tymi zespołami na parkiecie Malagi miało miejsce 28.05.2015r ,które zakończyło sie zwyciestwem gospodarzy 69:55.Jednak na wyjeździe 30.05.2015 Malaga przegrała 92:82,więc w serii 1:1. Malaga na swoim parkiecie musi wygrać i licze dzisiaj na ich zwyciestwo. Kurs nie powala ale jest to dla mnie najpiewniejszy typ na dzień dzisiejszy.Osobiście gram to spotkanie za grube pieniążki.
Dla odważnych polecam handicap Unicaja -5,5.

&quot;W naszym życiu dzieją się rzeczy na które nie mamy wpływu&quot; ! ;-)
✅ 42
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Roland Garros - WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Williams, Serena - Stephens, Sloane
Typ: Stephens, Sloane +1.5 (SETY)
Kurs: 2.32
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Mimo, że Serena to numer 1 rankingu WTA a Sloane dopiero 40 rakieta, to upatruję szanse Stephens w tym meczu, ale asekuracyjnie zagram z handi +1.5 seta. Oglądałem mecz Williams z Friedsam i ewidentnie Serenie brakuje formy. W każdym z setów traciła przynajmniej jeden własny serwis, a to dopiero 105 zawodniczka. W tym meczu przegrała seta, ale mogło się to skończyć znacznie gorzej. W meczu z Azarenką również przegrała seta, wiec po raz kolejny handi byłby pokryty. Victoria również potrafiła przełamać Serene.
Stephens we Francji wygrywa dość gładko, bo 3 mecze bez straty seta. Już na samym starcie pokonała Venus, lecz nie była faworytką i teraz kolej na jej siostrę.
Williams z Stephens spotkały się 5 razy, ale tylko raz na korcie ziemnym i górą była Serena 2:0, jednak w 5 tych meczach 3 sety potrafiła wygrać Stephens.
✅ 132
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Budnesliga Play-off
Godzina: 19:00
Spotkanie: Karlsruher - Hamburger SV
Typ: HSV AH 0.0
Kurs: 2,61
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dziś na kurs obrałem rewanż finału play offów o Bundesligę. HSV w tym roku najgorzej w historii swoich startów w Bundeslidze - 16. miejsce. Zespół ten gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech od 1963 r. Chyba nikt nie wyobraża sobie Bundesligi bez Hamburga, zespół wygrywał te rozgrywki trzykrotnie. Rok temu zajęli 7. miejsce, dwa lata temu byli na pozycji 15. W tym roku dzielnie walczyli pod koniec sezonu o opuszczenie strefy spadkowej. W ostatnich 5 meczach sezonu zdobyli 10 punktów pokonując m.in Schalke i Augsburg. Mieli tyle samo punktów co Hertha, ale mieli gorszy bilans bramkowy. W pierwszym meczu nieco skomplikowali sobie sytuację remisując bramkowo u siebie 1:1. Karlsruher zajęło w 2. Bundeslidze 3. miejsce premiowane barażem, jeden punkt mniej niż Darmstadt. Ostatni raz grali w Bundeslidze w roku 2008/09. Nie patrzę na H2H, ponieważ to dość stare dzieje. Ja stawiam tu przede wszystkim na szaloną motywację HSV, które zrobi absolutnie wszystko, aby nie opuścić Bundesligi po 50 latach. W innym wypadku w klubie będzie prawdziwa rewolucja. Na papierze skład gości oczywiście lepszy choć kontuzjowana jest trójka podstawowych piłkarzy: LO Marcell Jansen (15/2), ale połowę sezonu trapiony kontuzjami, ŚPD Valon Behrami (22/0), ŚPO Raphael van der Vaart (24/4). Za to w Karlsruher kontuzjowany bramkarz Dirk Orlishausen (32/0). Sportowo to wygląda na moja oko 60-40% dla HSV przez kontuzje i fakt, że mecz wyjazdowy. Jednak najważniejszy argument to szalona motywacja Hamburga, który potrzebuje Bundesligi.
zwrot
 
F 0

fumetsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros
Godzina: 14:30
Spotkanie: J.Sock (USA) - R.Nadal (ESP)
Typ: J.Sock +7.5 gema
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz czwartej rundy wielkoszlemowego turnieju w Paryżu na ceglanej mączce o awans do ćwierćfinału pomiędzy Hiszpanem Rafą Nadalem, a Amerykaninem Jackiem Sockiem. Sock pokazuje genialną formę w paryskim turnieju, najpierw ograł Bułgara Dimitrova, po którym przejechał się jak Pudzian po Sappie, następnie pokonał zawsze groźnego na mączce Hiszpana Carreno Bustę, a w 3 rundzie ograł byłego pogromcę Nadala, mającego ogromne aspiracje Chorwata Corica. W tych trzech meczach Sock stracił zaledwie 1 seta, ale nie to jest najważniejsze, najważniejszy jest styl gry i łatwość Amerykanina. Z forehandu sieje istne spustoszenie, serwuje wyśmienicie i bardzo dobrze returnuje. Nadal gra jak gra, jak podchodzi mu rywal gra dobrze, jak nie gorzej, ale jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz, myślę, że Sock będzie dla niego rywalem niewygodnym jak piasek w gaciach, może powalczyć o seta, 2, a nawet o zwycięstwo, kurs na handicap 7.5 gema kapitalny. Polecam gorąco!
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Roland-Garros 2015
Godzina:
12:30
Spotkanie: Murray A. - Chardy J.

Typ:
over30 gemów
Kurs:
1.66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 6:1 z lat 2009-2015. W większości z tych meczów Murray po prostu &quot;masakrował&quot; Chardiego i tylko raz w 2012 podczas turnieju Masters Cincinnati wygrał Jeremy. Tutaj liczę jednak na to, że mecz będzie bardziej zacięty, a wynik jaki miałbym stawiać w ciemno to 3:1 dla Szkota.
Andy odkąd się ożenił nie przegrał żadnego meczu, co lepsze wygrał turniej w Monachium na mączce po raz pierwszy w karierze, a tydzień później przytulił kolejny tytuł tym razem Masters z Madrytu. Murray gra świetnie co by o nim nie mówić, ale głowy nadal się nie da wytrenować i strata seta przez Szkoda nie jest żadną niespodzianką, tak też było przy okazji meczu z Sousą.
Łukasz Kubot wieloletni partner deblowy i przyjaciel Francuza podkreślił w wywiadzie, że jeszcze nie widział Francuza w tak dobrej formie. Jak widać, nie były to rzucone słowa na wiatr. Chardy przed własną publicznością zagra o ćwierćfinał turnieju. Pokonał bez straty seta Goffina, świetnie serwującego &quot;Big Johna&quot; 3:1 i 3:1 Berrera w pierwszej rundzie. Typ może nawet wejść przy wyniku 3:0 w setach, ale warunkiem są długie sety, najlepiej z tie-breakami.


✅ 66
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Roland-Garros 2015
Godzina: 12:30
Spotkanie: M.Cilic - D.Ferrer
Typ: Over 44,5 gemów w meczu
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet

Tutaj myślę, że śmiało można powiedzieć, że zobaczymy okolice pięciu setów. Ferrer już ostatnio się męczył Włochem, więc dziś myślę, że całkowicie podobnie będzie, bo zawodnika ma bardziej wymagającego. Cilic nie odpuści tego spotkania i sądzę, że dwa tie break&#39;i nawet mogą paść - co w sumie da już oczekiwany wynik. Ile razy już widziałem jak Ferrer oddawał gemy. Cilic na pewno takiej okazji dziś nie odpuści i zaraz zobaczymy naprawdę świetny mecz, który będzie trwał sporo czasowo.
Polecam pograć!
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Roland Garros
Godzina: 14:30
Spotkanie: Serena Williams - Sloane Stephens
Typ: 2
Kurs: 5,84
Bukmacher: pinnacle
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, wielkoszlemowego Roland Garrosa rozgrywanego na kortach ziemnych, we francuskim Paryżu, pomiędzy Sereną Williams a Sloane Stephens. Serena Williams (WTA 1) nie miała łatwej drogi do IV rundy. Po secie urwały jej Anna-Lena Friedsam i Wiktoria Azarenka. W meczu z Białorusinką Amerykanka wróciła ze stanu 3:6, 2:4. Poza tym liderka rankingu wyeliminowała Andreę Hlavackovą. Sloane Stephens (WTA 40) bez straty seta odprawiła Venus Williams, Heather Watson i Cwetanę Pironkową. 22-latka z Coral Springs czwarty rok z rzędu awansowała w Paryżu do IV rundy. Czy zagra po raz pierwszy w ćwierćfinale? Czeka ją bardzo trudne zadanie, ale nie jest to takie niemożliwe. Dwa lata temu Serena święciła drugi triumf w Rolandzie Garrosie (pierwszy w 2002 roku), ale w 2012 odpadła w I rundzie, a w ubiegłym sezonie w II rundzie. Bilans meczów obu Amerykanek to 4-1 dla Williams. Dwa lata temu Stephens była górą w ćwierćfinale Australian Open. Wydaje się, że jej szanse na pokonanie Sereny na korcie ziemnym są jeszcze większe, szczególnie teraz gdy liderka rankingu nie jest w rewelacyjnej formie. Wprawdzie Williams w tym roku przegrała tylko jeden mecz, ale w Paryżu jest mocno ospała. Jeśli Stephens uda się od początku do końca rozegrać dosyć równy mecz może odnieść zwycięstwo. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 14:30.
⛔ 100
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga baraz
Godzina: 01.06.2015 20:30
Spotkanie: Karlsruhe - HSV
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 3,85
Bukmacher Betsson
Analiza:
Rewanzowe spotkanie barazy zadecyduje o tym czy HSV czy tez Karlsruhe zagra w przyszlym sezonie w Bundeslidze. Po pierwszym meczu w nieco lepszej pozycji sa gospodarze dzisiejszego meczu, gdyz bramka strzelona w Hamburgu to juz spora zaliczka. Trener Kauczinski zaznacza, ze nie maja zamiaru wyjsc na mecz i przez 90 minut bronic bezbramkowego wyniku bo to mija sie z celem i w wiekszosci przypadkow konczy sie inaczej niz planowano. Karlsruhe wychodzi by wygrac i sadze, ze maja ku temu potencjal. Licze na bardzo zaciety mecz i co za tym idzie sporo kartek. Obie druzyny dysponuja zawodnikami w ktorych mozemy zaobserwowac kontuzje mozgu, szczegolnie przy niekorzystnym wyniku i przy takim kursie jak najbardziej wchodze w czerwo.
⛔ 100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - Roland Garros - WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Williams, Serena – Stephens Sloane
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: Betsson

Typ obarczony ryzykiem, bo granie przeciw Serenie to zawsze igranie z ogniem. Typ jednak prawdopodobny. Własnie przegrała Sharapova z Safarovą, kto by pomyslał...Dlaczego Serena ma nie podzielic jej losu...
Z Sereną może wygrać ktoś tenisowo bezczelny, bez zahamowań. Kimś takim jest w moim odczuciu silna, szybka, trochę nieprzewidywalna Sloane. Od jakiegoś czasu sprawia Serenie kłopoty. Moim zdaniem gra Serenie też na nerwach – mówi się, że mam zastępić starszą koleżankę. Takie mecze międzypokoleniowe nie są dla starzejącej się kobiety łatwe...
Moim zdaniem dziś może wygrać Sloene przede wszystkim ze względu na dwie okoliczności:
Serena wolno wchodzi w mecz. Jest ociężała, niepewna swojej gry. Z Azarenką uciekła katu spod topora, dziś wie, że może sie nie udać. Przegra pierwszego seta, a potem może nie zdążyć się obudzić...
Kory są grząskie i wolne. Piłka odbija się nierówno. To nie są dobre warunki dla cięzkiej, silowo grającej Sereny. Ona woli na szybkim, gdzie jej strzały mają wielką siłe rażenia. Słabo biega, jest niezgrabna jak dzik. Mam nadzieję, że Sloane wyciągneła wnioski z poprzednich porażek (4:1 h2h) i dziś będzie grała kątowy tenis.
Serena to wielka mistrzyni, ale coś jej w Paryżu przeszkadza, coś ją ciąnie w dół. Męczy się ze swoja grą. Dziś przewiduję jej porażkę.
⛔ 100 POWTÓRZONY TYP
 
R 19

ralcio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Roland Garros (Francja)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Peya A. / Soares B. - Dodig I. / Melo M.
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dla bukmacherów szanse wyrownane z lekkim minusem w strone Peya/Soares. Dlaczego własnie Chorwat z Brazylijczykiem odpowiedz jest prosta, lepsza forma i pewniejsza gra. Peya/Soares nieraz pokazywali, ze od pewnego czasu nie czuja sie z soba dobrze, przegrywaja z duzo nizej notowanymi przeciwnikami, traca proste pilki, mysle ze sami rowniez to czuja. Co do Dodiga z Melo, Ivan wedlug mnie odpuscil singla, aby zajac sie deblem Wygrali z Benkami i wedlug mnie sa jednym z kandydatow do koncowego zwyciestwa, rozumieja sie, graja pewnie, calkiem inna bajka niz Brazylijczycy, pomijajac ze napewno inna forma w aktualnym momencie sezonu. Wedlug mnie zgranie i soldinosc wlasnie bedzie tu mialo kluczowe znaczenie, dlatego tez stawiam na spokojna wygraja Chorwacko-Brazylijskiego duetu.
✅ 85
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka 1 liga Włochy
Godzina: 20.00
Spotkanie: Venezia-Reggiana
Typ: Handicap -10,5 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Analiza
Dziś wybrałem spotkanie pomiędzy dwoma drużynami które walczą w Play-Offy. Venezia klub bardzo dobry który zajął drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punkty, Reggiana 3 miejsce z dorobkiem 42 punkty więc będzie bardzo ciekawe widowisko, stawiam na Venezie ponieważ gra u siebie, grali 30 maja w sobote, i Venezia wygrała 87:70, rozgromiła aż 17 punktami Reggiane, stawiam dziś że Venezia wygra 10,5 punktami ponieważ w tym roku u siebie nie przegrali spotkania! A Reggiana wyjazdy ma kiepskie i wątpie aby wygrała dziś te spotkanie a dziś myśle że Venezia zrobi to samo co w sobote i wygra spokojnie, Venezia prowadzi 1:0 w Play-Offach i myśle że będzie 2:0 prowadziło. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
M 5

mikelusss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia Meistriliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levadia - Tulevik
Typ: under 3.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zainteresował mnie dość wysoki kurs jak na under 3.5, z ostatnich spotkań tych drużyn jasno wynika, że więcej niż 3 gole w ich meczach nie padało ;
Ponadto w ostatnich 5 meczach ligowych drużyny ze stolicy Estonii , wynik czterobramkowy nie padł w ogóle, tak ekipa gości zanotowala tylko 1 mecz zakonczony wynikiem 3:1 - 15. maja. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż dziś będzie podobnie, a kurs 1.87 zachęca do postawienia na taki właśnie wynik
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 8

camilioflower

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PTT 1.Lig
Spotkanie: Alanyaspor-Samsunspor
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu play offów 1 ligi tureckiej stawiam na Samsunspor. Jest to półfinał play off o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszym meczu tych drużyn Samsunspor zwyciężył 5:1. Wydaje się więc, że kwestia awansu jest rozstrzygnięta. Aczkolwiek pewnie Alanyaspor będzie starał się atakować, w końcu grają u siebie. Myślę jednak, że wynik z pierwszej meczu ciągle będzie mieścił się w ich głowach i nie będzie ich stać na silne ataki. Grający na luzie zawodnicy Samsunsporu na pewno nie raz zagrożą bramce przeciwników i coś na pewno uda się im strzelić. Stawiam 2 w tym meczu.
✅ 190
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Turniej w Toulonie 2015
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maroko U20 - Wybrzeże Kości Słoniowej U20http://www.livesports.pl/mecz/MDuLjWVi/http://www.livesports.pl/mecz/MDuLjWVi/
Typ: 1X
Kurs: 1.53
Bukmacher: Behttp://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_1409b_96t 365
Analiza:

Heja, witam po krótkiej przerwie. Chciałbym państwu zaproponować typ z piłki nożnej z turnieju młodzieżowych reprezentacji w Toulonie. Wybrałem spotkanie grupy B pomiędzy aktualnym liderem tej grupy Maroko U20 i 4 teamem WKS U20. Według mnie dużo lepiej prezentuje się tu reprezentacja Maroko. Po pierwsze ten turniej jest trochę dziwny ponieważ grają różne reprezentacje wiekowe. Zasadą turnieju jest to, że reprezentacje powinny być do 21 lat, ale widziałem już nawet teamy do 23 lat. W tym wypadku Maroko powinniśmy dopisać U21, a WKS U19 (z małymi wyjątkami). To jest duże value dla Maroka bo 2 lata w futbolu młodzieżowym to sporo. Do tego w Maroku widzę kilku graczy, którzy mają już za sobą debiuty w pierwszej reprezentacji. W wypadku WKS takich graczy brak. Po 2 aktualna forma Maroko jest według mnie lepsza i co najmniej remis ugrają. Popatrzmy nawet na mecz z Anglią obu reprezentacji. Maroko było tam stroną dominującą i to Anglicy dogonili ich i mecz zakończył się 3 do 3. A Anglicy grając z WKS? Prowadzili już 2 do 0, to oni dominowali i trochę pod końcem odpuścili i dopiero wtedy stracili gola. POWODZENIA!!!
✅ 53
 
kinderek36 24

kinderek36

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia, Kakkonen West
Godzina: 16:30
Spotkanie:Masku - KaaPo
Typ: Remis nie ma zakładu KaaPo
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zaglądam do ojczyzny z której pochodzi moja ulubiona marka trunku. Kakkonen West to 3 klasa rozgrywek w Finlandii. Masku w obecnym sezonie dotychczas spisuje się fatalnie i z zaledwie jednym remisem i 5 porażkami, zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Ich ofensywa spisuje się słabo- w dotychczasowych 6 meczach trafili zaledwie 3 gole w tym 2 z nich w jednym meczu, co dało im jedyny punkt. Co do gości to idzie im całkiem nieźle, zajmują 3 miejsce i zarówno do lidera jak i vice lidera brakuje im 4 punktów. Zarówno u siebie jak i na wyjeździe radzą sobie nieźle. Przegrali dotychczas jeden mecz na wyjeździe, na dodatek z drugim w tabeli Musa, gdzie nie dali rady utrzymać prowadzenia i pozwolili sobie na stratę dwóch goli w drugiej połowie. Do tego mają jedną z najlepszych, jak nie najlepszą obronę w lidze tracąc 6 goli co jest dobrym wynikiem jak na tą ligę. Z zdobytymi golami nie stoją może zbyt wysoko ale jeżeli trzeba to trafią. Sądzę że w tym meczu Masku nie zrobi wyjątku zdobywając komplet punktów i KaaPo jeżeli nie wygra to przynajmniej zremisuje w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy - Budnesliga Play-off ⚽
Godzina: 19:00
Spotkanie: Karlsruher - Hamburger SV
Typ: HSV Wygra Play-off
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Aż szkoda według mnie nie skorzystać z takiego kursu.
W pierwszym spotkaniu do HSV prowadziło grę i tylko szybko strzelona bramka przez drużynę Karlsruher pokrzyżowała im plany.
Za drużyną z Hamburga stoją statystyki ostatniego meczu, doświadczenie i mocniejszy skład (czysto na papierze). Mam nadzieję, ze zawodnicy HSV szybko wyciągnęli wnioski, że trzeba być skoncetrowanym od 1 minuty spotkania bo przeciwnicy nie śpią i podejrzewam, że drużynie Karl chodziło właśnie o to żeby szybko strzelić bramkę i później się bronić.
W tym meczu nie mogą już sobie pozwolić na 90 minut obrony Częstochowy i spodziewam się, że drużyna z Hamburga to wykorzysta i już w regulaminowym czasie gry pokaże swoją wyższość nad rywalem ale nie jestem pazerny i biorę pod uwagę fakt, że może dojść do dogrywki dlatego gram trochę asekuracyjnie ale po bardzo dobrym kursie.
Trzeba też dodać, że HSV to drużyna, która nigdy nie spadła z najwyższej klasy rozgrywkowej i myślę, że to najwiekszy czynnik motywacyjny dla ekipy z Hamburga. Myślę, że przeciwnicy nie wytrzymają presji jaka na nich ciąży.
Za kartki pauzują Kacar i Westermann. Nie wiadomo czy zagra Olic. Behrami też może jeszcze nie być gotowy do gry. Jeżeli chodzi o gospodarzy to na 100% nie zagra Peitz.
Stawiam na gości!
✅ 146
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta Paryż
Kvitova - Bacsinsky
Godz 18.20
Typ Tiebreack w pierwszym secie tak
Kurs 6.00
Bet365
Krótka kiepska analiza bo mecz za chwilkę.H2H 1:0 dla Szwajcarki spotkały się tylko raz na początku tego roku na hardzie i Timea wygrała 6:4 6:4.Dzisiaj spodziewam się rewanżu ze strony Petry , zwłaszcza ze na mączce Timea sporo traci.Faworytka dla mnie Kvitova ale łatwo na pewno nie będzie to tenis kobiecy i wszystko się może zdarzyć , wydaje mi się ze będzie zacięty trzysetowy mecz , bardzo prawdopodobny Tiebreack!dzisiaj próbuje po tłustym kursie Tiebreacka w pierwszym secie oczywiście za drobne.W tym meczu jakiś fajniejszy bet może się pojawić w trakcie meczu na Livie dlatego z ciut grubsza kasa warto się zacząć w trakcie meczu .Powinien byc fajny ładny dla oka mecz.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, British Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Coventry Bees - Poole Pirates: Kylmaekorpi (+1) - Watt
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bukmacher polował na to, że jak będzie mokro, to Fin nic nie pojedzie, gdyż nie umie/boi się jeździć na względnie niebezpiecznym torze. Nawierzchnia w Coventry prezentuje się jednak bardzo dobrze. Tutaj zdjęcia: https://twitter.com/officialcovbees Toteż Kylmaekorpi powinien pojechać na swoim normalnym poziomie. A że średnią domową ma na poziomie 2,048, to poziom ten niski nie jest.
Watt zawodzi na wyjazdach. Majowe delegacje to 4, 7, 5 i 0 punktów. W dodatku dzisiaj w parze z Holderem i Janowskim, a więc zdecydowanymi liderami Piratów, na których nie powinien zdobywać punktów. Na zawodnikach gospodarzy również będzie bardzo ciężko (czytaj wyżej).
Panowie spotkają się dziś dwukrotnie i w bezpośrednich pojedynkach, biorąc pod uwagę aktualną formę dom/wyjazd górą powinien być Fin. A tutaj mamy jeszcze +1.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom