>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
88grzena88 12

88grzena88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Montpellier - Nice
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje mi się że jest to valubet i już wyjaśniam. Widać po gospodarzach że pną się w tabeli...ich gra cieszy, przyjemnie się ogląda mecz z ich udziałem. Oczywiście wyniki są troszeczkę w kratkę, ale nie ma drużyny która wygrywa cały czas. Żeby nie wywyższać jednych nad drugimi oczywiście goście też mają lepsze momenty ale chyba remisy z Nantes czy Metz można zaliczyć do tych słabszych. Nie będę pisał o tym że MOntpellier mają małą stratę do pucharów i będą chcieli wygrać...bo kto nie chce? (tylko ustawione mecze). Ale ja tutaj powołam się na historie tych drużyn pomiędzy sobą...nie zdarzyło się jeszcze aby to Nice na wyjeździe wygrali. Na ich 10 spotkań udało się wyrwać 4 pkt z czego tylko 1 w ostatnich 5 meczach. Stawiam czystą 1 po atrakcyjnym kursie 2.05.... upatrywałbym jeszcze typ Montpellier+over 2,5 gola po 4,0. Ja jednak ostrożniej i tylko 1.
✅ 105
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 Hiszpania
Spotkanie: Leganes - Alcorcon
Godz: 21
Typ: 1
Kurs: 2,1
Buk: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie Segunda Division pomiędzy 8 w tabeli Leganes a będącym na 15 miejscu zespole Alcorcon. Gospodarze są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji czego nie można powiedzieć o ich rywalach. Gospodarze niepokonani od 4 spotkan, ba wszystkie te mecze wygrali! Goście po drugiej stronie barykady jeśli chodzi o forme, nie wygrali żadnego meczu z ostatnich 10 spotkań i trudno tutaj liczyć na przełamanie z dobrze spisującymi sie ostatnio graczami z Leganes. Gospodarzy widziałem w meczu z Barca B który wygrali 2-0 i grali naprawde solidnie, spodziewam sie zwycięstwa w dzisiejszym meczu. Dla mnie odważnych polecam granie z opcją ze w razie remisu zwrot. Powodzenia ????

⛔ 100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Liverpool – Man City
Piłka nożna, BPL
Godzina 13:00
Typ : Over 2,5 + BTTS
Kurs : 1,95
bet365
Spotkanie na szczycie – hit kolejki ! Mecz pomiędzy The Reds a Obywatelami, elektryzuje nie tylko Anglię ale i większość piłkarskiego świata.
Liverpool to obecnie szósta siła angielskiej BPL, Man City to wicelider ekstraklasy tracący 5 pkt do liderującej Chelsea. Dziś na pewno zrobią wszystko aby zdobyć komplet i dogonić trochę The Blues. Na pewno takiej samej postawy spodziewać się można po ekipie z Anfield, której komplet pozwoli wyprzedzić Świętych i wskoczyć na piąte miejsce w tabeli.
The Reds grają ostatnio bardzo przyzwoity futbol, na 5 ostatnich meczy wygrali aż 4 z nich, jeden remisując. Zdobyli aż 13 na 15 możliwych punktów, świetny dorobek; dużo lepszy od City, które zebrało ledwie 7 pkt w 5 meczach. Pisałem już wielokrotnie, że Liverpool wrócił na dobre tory i grają dobry futbol, podobny do tego z poprzedniego sezonu, brak tylko Suareza.
City miało gorsze chwile ale wydaje się, że wszystko wraca do normy, a przynajmniej wyniki 1:4 i 5:0 pozwalają o tym świadczyć. Nieczęsto zdobywa się 9 goli w dwóch meczach w tak silnej lidze jaką jest Premier League. Do tego City zapewne jest podrażnione porażką z Blaugraną na Etihad w ramach LM i będą chcieli choć trochę poprawić sobie humory po dzisiejszym meczu. Ale żeby to zrobić trzeba wygrać co łatwe nie będzie.
Granie 1X2 jest tu nie na miejscu, bo mamy dwie drużyny, które grają bardzo dobry ofensywny futbol. Jak pokazuje historia spotkań (H2H), warto iść w tym meczu w bramki po bardzo przyjemnym kursie – 1,95. Ostatnie 5 wyników między tymi zespołami to kolejno : 2:2 / 2:1 / 3:2 /2:2 / 3:1. A na Anfield prezentuje się to tak: 1:1 / 2:2 / 2:2 / 3:2 / 2:2. Dlatego nie ma co się oglądać tylko iść w gole, tyle że max stawkować 3/10 ;)
Poniżej zamieszczam składy :


Powodzenia!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Sassuolo - Lazio
Typ: BTS
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zaczę może od tego że częściej kieruje się statystyką niż wyczuciem, a ten mecz typowo statystycznie pasuje idealnie, a więc: obydwie ekipy spotkały się trzy razy a wyniki prezentują się następująco -&gt; 3:2, 3:2, 2:2. Na ostatnie 10 meczy u siebie Sassuolo w 8 trafiało do siatki, Lazio natomiast na 10 meczy wyjazdowych, potrafiło trafić do siatki gości 9 razy! Gospodarze na swoim podwórku, statystycznie mają średnią ponad 1 bramki strzelonej i równo 1 straconą na mecz. Goście na wyjeździe grają jeszcze bardziej otwartą piłkę a ich bilans bramek prezentuje się następująco 17-14 na 12 meczy. Czyli jak widzicie strzelają ponad bramkę na mecz i tracą ponad bramkę na mecz. Uważam że typ i kurs godny uwagi, mam nadzieje że sprawa zostanie rozwiązana po 30 minutach gry. Powodzenia!
⛔ 100
 
C 8

camilioflower

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco-PSG
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jest to spotkanie na szczycie tej kolejki. Mecz zapowiadający się na bardzo ciekawy. Monaco w Lidze Mistrzów zagrało imponujący mecz. Wygrana 3:1 z Arsenalem na wyjeździe to niesamowity wynik. Można więc liczyć, że dziś przeciwstawią się też PSG. Jeśli chodzi o tabelę, PSG będzie barddzo zdeterminowane. Jeśli uda im się wygrać, przegonią w tabeli Lyon. Przyznam szczerze, że miałem chęć postawić w tym meczu PSG, ale jednak decyduje się na zagranie remisu. Monaco ma dwa zaległe mecze. Jeśli jedno z nich wygra, a drugi zremisuje(tak zakładam) to mocno zbliży się do trzeciej Marsyli, a oczywiście wyprzedzi czwarte St. Etienne. Co do statystyk, ostatnie pięc meczów między tymi zespołami kończyło się remisami. Czemu dziś miałoby być inaczej? Myślę, że warto w tym meczu zagrać X.
✅ 210
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Buenos Aires 2015 (Argentyna)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nadal Rafael-Monaco Juan
Typ: 1 handcicap -5.5 gemów
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Wczoraj półfinały a dzisiaj już finał w Buenos Aires!!! Na kort wyjdzie rozstawiona jedynka czyli Nadal oraz 60 rakieta świata a niegdyś 10 czyli Monaco. Juan tak samo jak jego wczorajszy kolega Berloq sezonu nie zaczął dobrze na hardzie ponieważ grać tam dobrze nie potrafi. Odpadł w pierwszej rundzie z Kavcicem 7:6, 6:4, z Lu 6:4, 2:6, 6:1 oraz z Bolellim 6:3, 3:6, 6:3, 6:1. Tourne po kortach ziemnych również dobrze nie zaczął ponieważ odpadł w pierwszej rundzie z De Bakkerem 6:7, 7:6, 6:4 w Sao Paulo. Lecz później wystąpił progres ponieważ doszedł do ćwierćfinału w Rio de Janeiro pokonując 6:3m 3:0 Giraldo, Nieminena 6:1, 7:6 i odpadł z Ferrerem urywając mu seta 6:3, 4:6, 6:2. Tutaj na swojej ziemi gra najlepszy turniej od początku roku ponieważ doszedł do finału. Pokonał jak na siebie groźnych zawodników ponieważ Gonzaleza 6:2, 6:2, Mayera Leonardo 6:4, 6:4, Ceuvasa 7:6, 6:7, 6:4 czy wczoraj Almagro 6:3, 6:7, 6:4. Także na pewno w jego tenisie dzieje się coś dobrego. Ale w każdym meczu Juan miał zastoje bo jak wiadomo serwis ma bardzo słaby. Wiadomo, że każdemu może zdarzyć się moment słabości co wczoraj pokazał nawet Nadal. Tylko,że Monaco słynie z tego iż często traci swoje gemy serwisowe od tak.
Z Gonzalezem stracił dwa razy, z Mayerem zaledwie raz ale musiał bronić w II secie dodatkowo 6 break pointów, z Ceuvasem cztery razy w tym dwa razy w bardzo istotnych przypadkach ponieważ najpierw w I secie przy 5:4 oraz w drugim secie również przy 5:4 co skutkowało startą seta. Z Almagro nie było w cale lepiej pod tym względem ponieważ przeciwnik łamał go trzy razy i aby tradycji zdało się zadość to Monaco wybronił 6 break pintów w ważnym momencie decydującego seta. Wiadomo,że krytykuję Argentyńczyka za tą słabą dyspozycję serwisową ale on ma inne zalety. Bardzo dobrze trzyma piłkę w korcie, wytrzymuje większość wymian a wiadomo,że regularność w tenisie to podstawa. Na mączce trudno o zagranie kończące i Monaco również z tym ma kłopot.
Teraz zacytuję swoje słowa z wczoraj aby nie pisać znowu tego samego:
Nadal po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego sezonu nie zaczął najlepiej. W Doha sensacyjnie odpadł z dziadkiem Berrerem wygrywając najpierw seta 1:6 aby przegrać mecz 1:6, 6:3, 6:4. Podczas Australian Open zasłużenie odpadł w trzech setach z Berdychem ponieważ Hiszpan grał tam bardzo słabo. W Rio de Janeiro sensacyjnie odpadł ze wspomnianym Fogiem gdzie również pierwszego seta wygrał 1:6 aby przegrać kolejnego do zera,a trzeciego do 5. Tutaj w Argentynie Nadal gra swoje, miał tam jakieś drobne zastoje w grze np. z Arguello w pierwszym secie ale wygrał mecz bez problemu 6:4, 6:0, z kolejnym Argentyńczykiem Delbonisem poszło mu jeszcze lżej ponieważ rywal ugrał tylko dwa gemy. Czy Rafa pokona trzeciego z rzędu gospodarza? Zapewne tak tylko zastanawiający jest rozmiar zwycięstwa. Tak jak we wcześniejszych meczach publika będzie za swoimi,ale umiejętności zweryfikują głównie wynik meczu.
Jeśli chodzi o Hiszpana to wiadomo,że nie będę wypisywał co i kiedy wygrał ponieważ to jest bez sensu. Wielokrotny mistrz Roland Garros w swojej karierze na mączce wygrał aż 382 mecze z czego przegrał tylko 40. 45 tytułów tylko na mączce plus 7 finałów to samo mówi za siebie. Leworęczny Nadal tutaj gra dopiero drugi raz, pierwszy raz zawitał w 2005 roku gdzie dotarł do ćwierćfinału.
Wczoraj naturalnie oglądałem pojedynek Hiszpańsko-Argentyński i wielokrotnie biłem ręką w biurko. Na początku meczu to nie Berloq musiał bronić dwóch break pintów tylko Nadal i udało mu się to z wielkim trudem. Kolejno to Carlos wybronił się z 4 takich punktów w tym raz z 0:40. Aby było więcej dramaturgii to gospodarz obronił piłkę setową przy stanie 6:5. Ale w sumie największy cyrk rozpoczął się w tie breaku. Panowie zaczęli rozgrywkę dodatkową gdzie nagle pojawił się wynik 1:6 na korzyść Berloqa. Carlos grał tam na bardzo dobrym poziomie przez cały set właśnie aż do tego momentu. Chyba pierwszy raz w życiu widziałem aby Berloq grał na skraju ryzyka z ogromną agresją uderzając mocno piłki oraz dwojąc się czy trojąc na serwisie. Ja wiedziałem,że Berloq ma uderzenie kończące nawet na mączce ale nie aż takie jak pokazywał nam to wczoraj. Także było 6:1 dla mniej utytułowanego tenisisty i w tym momencie Carlosowi włączyła się popularna kontuzja mózgu gdzie przegrał aż 6 piłek z rzędu....takie coś to nawet w damskim kobiecie jest rzadkością.
Nadal to wykorzystał i wygrał seta 7:6. W drugim secie działo się to co chciałem aby wydarzyło się w pierwszym. Czyli dominacja Nadala (od dziwnego wyniku 0:2*) oraz zapaść przeciwnika. Wczoraj poległem na wszelkich typach przed meczowych co mnie zdenerwowało ale odbiłem się z plusem na live grając właśnie przy 0:2 i serwis Berloqa po 2.25 iż Nadal wygra mecz w dwóch setach ale mniejsza z tym. Tak jak wspomniałem,że Nadal grał na swoje 50% w pierwszym secie a Berloq na 150% do czasu niechlubnej sytuacji tie breakowej. Także Berloq grał agresywnie i tak grać potrafi ale Monaco nie ma takiego stylu gry, on preferuje rozrzucanie przeciwnika na korcie tylko czy z Nadalem mu się to uda? Udało mu się to raz w 2007 roku po kreczu Hiszpana na hardzie niby tam prowadził 7:6, 4:1 ale zawsze jest to rezygnacja z gry.
Poprzednie wyniki zaczynając od 2005 roku to była dominacja Rafy. Na szybkiego: 6:1, 6:1 Bastad 2005, 6:1, 6:3 Stuttgart 2007, Davis Cup 6:1, 6:1, 6:2, French Open 6:2, 6:0, 6:0 w 2012 roku oraz 6:1, 6:0 w 2014. Oglądałem ich dwa ostatnie spotkania i Monaco wyglądał jak dziecko we mgle, nie miał żadnej broni poważnej aby zagrozić Hiszpanowi. O tyle o ile wczorajszy rywal Nadala miał uderzenie kończące oraz serwis na poziomie to dzisiaj Monaco nie powinien tak wyglądać. Monaco doszedł do finału ale jego gra nie jest idealna, natomiast Nadal miał wczoraj chwile słabości w pierwszym secie i wierzę,że dzisiaj się to nie powtórzy. Kolejny raz idę w kierunku handicapu -5.5 gemów i na tym typie skupiam najwięcej uwagi i funduszy oraz za bardzo drobne kwoty wyższe handicapy. Jeszcze zapominałbym dodać,że dzisiaj Rafa ma dodatkową motywację ponieważ walczy o swój 46 tytuł na mączce i ma szanse wyrównać rekord Guillermo Vilasa który właśnie tyle razy wygrywał na clayu.
P.S
Wczoraj/dzisiaj finały miały dziwny przebieg ponieważ Federer wygrał w dwóch setach, Ferrer również oraz u pań nawet Azarenka przegrała w dwóch. Także dość tych niespodzianek.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Oczywiscie stawiam przeciwko Nadałowi, ktory nie jest w jakiejs mega formie. Gram od kilku dni handicapy na jego rywali i nie tylko - wychodze na tym całkiem fajnie, łapiac np; Fogniniego po kursie 30...Dzis naturalnie gram w strone Monaco, jest to typ bardziej przeciwko Rafie, ktory cudem wygrał 1 seta z Carlosem. Pilka wygrana przez hiszpana piłka przy stanie 4:6 w tie breaka, dzieki ogromnemu szczesciu przeszla nad siatka, po czym Nadal dokonczyl dziela zniszczenia.
Monaco prezentuje moim zdaniem nieco wyzszy poziom gry niz Berloq - bilans obu Panów zdecdywanie na korzysc Juana 4:0. Takze dzis wydaje sie ze Hiszpana bedzie miał jeszcze trudniej niz ostatnio. Chociaz patrzac na h2h Nadal - Monaco, to Argentynczyk w ostatnich 2 starciach dostał ciezki baty - w 2012 na Roland Garros gdzie Rafał w swietnej formie - 6:2, 6:0, 6:0 i na własnych śmiechac w Madrycie 6:1, 6:0, dzis natomiast spotkaja sie na Argentynskiej ziemi gdzie Juan czuje sie swietnie, w koncu mieszka w Buenos Aires i w domu zapewne zrobi wszystko aby utrudnić Nadalowi wygranie dzisiejszego spotkania. Publicznosc bedzie dzisiaj gorąco dopingować swojego rodaka i po każdej wygranej piłce motywować do jescze lepszej gry.
Typ: Monaco+5,5
Kurs: 2,00
Zły zapis ⛔ 100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: AS Monaco - PSG
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś 27 kolejce Francuskiej Ligue 1 spotykają się dwie mocne drużyny jakimi jest AS Monaco i drużyna PSG. Drużyna gospodarzy ma na swoim koncie 43 pkt. z czego na swoim stadionie zdobyli ich 20. Natomiast drużyna gości ma na swoim koncie 52 pkt z czego na wyjeździe zdobyli 21. Po ostatnich meczach Monaco jestem troszke zaskoczony ich dobrą i bardzo mądrą grą natomiast PSG nie do konca mnie przekonuje bo jak dla mnie grają &quot;w kratke&quot; .Moim typem dziś jest wygrana AS Monaco z tego względu że w drużynie PSG nie zagrają kluczowi zawodnicy tacy jak Zlatan Ibrahimović,Yohan Cabaye,Sergio Aurieroi Lucas Moura.
W drużynie AS Monaco nie zobaczymy: Aymena Abdennour,RicardoCarvalho,Tiemoue Bakayoko,Andrea Raggio i Lacino Traore

Przewidywane składy:
Monaco: Subasić - Toure, Toulalan, Wallace, Kurzawa - Fabinho, Kondogbia - Bernardo Silva, Moutinho, Ferreira-Carrasco - Berbatov
PSG: Sirigu - Van der Wiel, Marquinhos, Thiago Silva, Maxwell - Verratti, David Luiz, Matuidi - Lavezzi, Cavani, Pastore

Zapowiada się na prawdę ciekawy mecz.
Powodzenia!
Zwrot
 
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy * Bundesliga *
Godzina 17:30
Werder Brema : Wolfsburg
Werder Brema strzeli powyżej 1.5 gola
2.43 / Unibet
Ostatnie spotkanie kończące 23 kolejkę w Bundeslidze zostanie rozegrane na Weserstadion w Bremie gdzie miejscowy Werder podejmuje Wolfsburg i powinno być ciekawie bo patrząc na to jak spisują się obie ekipy to nic dodać nic ująć . Werder ostatnią porażkę zanotował 7 kolejek wstecz a od tego czasu 5 zwycięstw i ostatni mecz to remis w wyjazdowym meczu z Schalke tak więc od gospodarzy osobiście liczę na podtrzymanie tej wspaniałej formy , goście natomiast wiadomo to wicelider Bundesligi który także gra świetnie a ostania porażka to aż 11 meczy wstecz jednak dziś tak sobie myślę że chłopaki mogą odczuwać lekkie zmęczenie gdyż zaledwie 3 dni temu byli jeszcze w Portugalii gdzie rozgrywali swój mecz w LE i po remisie 0:0 przeszli do dalszej fazy gdyż u siebie wygrali 2:0 , Werder na swoim terenie w tym sezonie jest dobry i tak na 11 pojedynków na Weserstadion 6-3-2 i gole 20:13 czyli z 36 zdobytych w tym sezonie 20 u siebie pozwala liczyć na to że i dziś na gola z ich strony możemy liczyć ja jednak ze swojej strony liczę na 2 po całkiem dobrym kursie bo mam na uwadze tą wyprawę gości 3 dni temu do Portugalii , Wolfsburg jak wspomniałem zajmuje drugą pozycję i ma aż 10 punktów przewagi na Borussia M tak więc jeżeli by dziś nie wyszło to i tak pozostają na drugiej pozycji , fakt też jest taki że goście na ostatnie 4 pojedynki z Werderem wszystkie wygrali ale dla mnie dziś za Werderem przemawia ich dobra dyspozycja i to juz od dłuższego czasu no i swój teren z wiernymi fanami tak więc daję over 1,5 gola w stronę gospodarza !
✅ 143
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Jastrzębski Węgiel vs Cuprum Lubin
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiejsze ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy uznaną juz marką na polskich halach, Jastrzębskim Węglem a beniaminkiem Plus Ligi, Cuprum Lubin zapowiada się bardzo ciekawie. Faza Play Offów zaczęła się zdecydowanie lepiej dla siatkarzy ze stolicy miedzi, którzy na własnej hali rozgromili przyjezdnych, aż 3:0. Przebieg tamtego spotkania nie był jednak tak wymowny jakby mogło się wydawać. W pierwszym secie Jastrzębie kontrolowało grę i nie dało podejść przeciwnikom do wyrobionej przez siebie przewagi punktowej, jednak pod koniec tej partii, nastąpił kryzys w szeregach gości, którzy nie mogli z powodzeniem zakończyć akcji. Wykorzystali to gospodarze którzy wykazali się stalowymi nerwami grając bezbłędnie i odważnie co w konsekwencji dało ważny wygrany pierwszy set. Kolejne dwa sety przebiegały już pod dyktando Cuprum, które nie obniżało swej wysokiej poprzeczki aż do końca spotkania wygrywając przy tym obie partie do 22. Na wyróżnienie w tym meczu z pewnością zasłużył Trommel, gracz Lubina, cechujący się skutecznym wykończeniem akcji oraz sprytem. Kolejnym leworęcznym zawodnikiem w szeregach Cuprum, który był jedną z ważniejszych postaci tego meczu był młody atakujący, Szymon Romać który swoimi mocnymi atakami, rozbijał rywali nawet w tych kluczowych momentach meczu. Po zwycięstwie beniaminka przyszła pora na rewanż w Jastrzębiu gdzie podopieczni Roberto Piazzy po pierwszym spotkaniu mieli nóż na gardle i z pewnością ich celem jest nie tylko dostanie się do półfinału zawodów, lecz walka o zwycięstwo w finale Plus Ligii. Źle dla nich wróżył wynik pierwszego seta bo przegrali go aż do 19. Drugi partia była najbardziej zacięta z całej ówczesnej rywalizacji. Gdyby goście go wygrali, zrobili by wielki krok ku wejścia do półfinału. Jednak szala zwycięstwa w tym jak i w kolejnych setach była po stronie Jastrzębia. Na wyróżnienie zasługuję atakujący gospodarzy Michał Łasko oraz rozgrywający Michał Masny.
W rozstrzygającym meczu możemy spodziewać się naprawdę sporo walki obydwu drużyn i liczyć na dobre widowisko. Myślę że typ wydaję się wysoce prawdopodobny patrząc na formę gości i choć kurs na to nie wskazuje. Jeżeli Jastrzębie będzie nadlal prezentowało falowany poziom gry i borykało się z małą skutecznością w ataku, Cuprum to z pewnością wykorzysta mając w swoim składzie pewnie prezentujących się zawodników, którzy chcą osiągać coraz więcej.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Torino - SSC Napoli
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny mają za sobą mecze w Lidze Europy ale wydaje się, że to gracze Torino mogą odczuwać z tego powodu większe zmęczenie w dniu dzisiejszym. Napoli bowiem po tym jak w pierwszym meczu pokonało 4:0 Trabzonspor na wyjeździe w czwartek mogli zagrać na pół gwizdka, a mimo to drugi raz pokonali Turków - tym razem 1:0. Torino natomiast miała wyjazd do Bilbao i naprawdę ciężko przeprawę, choć zakończoną sukcesem - wygrana 3:2 i awans do kolejnej rundy.
Obie drużyny są ponadto w dobrej formie w Serie A, Torino nie przegrało w lidze od derbów z Juventusem z 30 listopada - 11 kolejnych meczów bez porażki! Mimo to Torino zajmuje dopiero 11.miejsce. Napoli natomiast zajmuje 3.miejsce ale patrząc na ostatnie poczynania Romy oraz fakt, że jutro grają z Juventusem to szansa na ich wyprzedzenie wydaje się realna. A zajęcie 2 czy 3 miejsca w Serie A jest dość istotne o czym przekonało się w tym sezonie Napoli na własnej skórze bowiem w IV rundzie el. Ligi Mistrzów sobie nie poradzili i dlatego też grają w Lidze Europy.
Warto też zauważyć, że Torino nie potrafi wygrać z Napoli do 2009 r. w dwóch poprzednich sezonach to Napoli było lepsze. W sezonie 2012/13 w Neapolu padł remis 1:1, natomiast na Stadio Olimpico wygrało Napoli 5:3. W poprzednim sezonie Napoli wygrało już oba mecze - 2:0 u siebie oraz 1:0 na wyjeździe, również w tym Napoli było lepsze w meczu domowym, pokonując Torino 2:1.
W dzisiejszym meczu u gospodarzy nie zobaczymy Vivesa oraz Gonzaleza, goście natomiast muszą sobie radzić bez Mertensa, Zunigi, Michu i Insigne. Podsumowując liczę w tym meczu na wygraną gości, wydaje mi się, że Torino może odczuwać jeszcze czwartkowe spotkanie z Bilbao, w czym również upatruje szansę Napoli. Napoli co prawda również grali w czwartek ale mogli sobie pozwolić na nieco lżejsze potraktowanie swojego meczu mając awans już pewny. Moja propozycja to wygrana gości z Neapolu.
⛔ 100
 
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Lazio
Typ: Ilość kartek - powyżej 5,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z najwyższej ligi rozgrywkowej - Serie A. Postanowiłem w tym meczu zagrać na liczbę kartek. Spodziewam się w tym meczu dużo walki, gdyż gospodarze, którzy znajdują się w środku ligowej tabeli z dorobkiem 29 punktów i przewagą nad strefą spadkową 9 pkt (co nie jest tak dużą zaliczką, gdyż zostało jeszcze 15 kolejek do końca) będą robili wszystko by ich dorobek punktowy po tym spotkaniu się zmienił. Goście z Rzymu też na pewno będą ostro walczyć o to, aby zgarnąć komplet punktów, gdyż zespoły które gonią w w tabeli, a także te przez które są gonione mają w tej kolejce ciężkie mecze.
Zawodnicy gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach otrzymali 19 kartek co daje średnią 3.8 na mecz. Drużyna gości w ostatnich pięciu spotkaniach otrzymali 20 kartek , co daje 4 kartki na mecz.
Arbitrem tego spotkanie to Carmine Russo - jego statystyka to 4,5 kartek ne mecz. Jednak myślę, ze w tym spotkaniu pokaże ich więcej.
✅ 120
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Capital One Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: over 3,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś ciekawie zapowiada się finał Capital One. Na przeciwko siebie staną dwie drużyny z Londynu. Przewiduje dużą ilość goli. Wydaje mi się, że jest to finał i szczególnie Tottenham będzie chciał wygrać ten mecz, to jedyna ich szansa na jakieś trofeum w tym roku. Będą grać ofensywnie i na pewno będą chcieli wynagrodzić kibicom odpadniecie z europejskich pucharów. Dzięki temu Chelsea będzie miała więcej miejsca z przodu dzięki czemu na pewno będzie miała wiele sytuacji pod bramką przeciwników. Liczę tutaj na graczy ofensywnych niebieskich. Obrona Chelsea ostatnio nie gra za często na zero z tyłu więc liczę, że dzisiaj Tottenham także coś strzeli. Moim zdaniem wynik będzie oscylował koło wyniku 3-2.
Dodam tylko, że na ostatnie 10 meczy między tymi drużynami aż 5 pokryło ten over, więc daje 50% temu typowi.
Oto przewidywalne składy:
Chelsea (4-2-3-1): Courtois; Azpilicueta, Terry, Zouma, Ivanović; Fabregas, Ramires; Willian, Oscar, Hazard; Costa
Tottenham (4-2-3-1): Lloris; Rose, Vertonghen, Dier, Walker; Mason, Bentaleb; Eriksen, Dembele, Lamela; Kane
⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: KOszykówka - ABA League 2014/2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: Partizan (-6.5) - Crvena Zvezda
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Crvena Zvezda ma już zapewnione pierwsze miejsce dlatego dzisiejszy mecz jest dla nich bez znaczenia, trzy dni temu grali ciężki mecz w Eurolidze z Realem Madryt a w czwartek grają kolejne dla nich ważne spotkanie z Maccabi Tel Aviv, które muszą wygrać. Dla Partizanu priorytetem jest pozostać w pierwszej czwórce na zakończenie sezonu, mają oni nawet szanse na zajęcie drugiego miejsca. Dzisiejszy mecz Partizan musi wygrać jeśli chce myśleć o awansie do fazy play-off. Gospodarze wygrali dziewięć ostatnich spotkań, ostatni mecz grali dwa tygodnie temu dlatego powinni być w pełni wypoczęci. Dla Crveny będzie to już szósty mecz w przeciągu dwóch tygodni dlatego w dzisiejszym meczu, który jest dla nich bez znaczenia nie powinni się za bardzo wysilać.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Frankfurt - Mitteldeutscher
Typ: under 150,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi niemieckiej gdzie mierzą się ekipy preferujące defensywę.Bilans ich bezpośrednich spotkań bardzo obiecujący i spokojnie można by wejść , gdyby nie to że w tym sezonie gospodarze troszke otworzyli sie na ofensywę kosztem własnie obrony. Liczę jednak na to że dzisiaj przypomną im się mecze pełne dobrej obrony i zaciętej walki. Szansa jak najbardziej ku temu jest bowiem obie walczą o 8 i na finiszu rozgrywek szczególnie goście muszą martwić sie o zdobycze punktowe. Trzeba postawić wysoko obronę i walczyć .Zobaczymy
⛔ 100
 
betme 138

betme

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SERIE A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Lazio
Typ: 1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Pinnacle
Typuję na zasadze przeciwności serii. Gorsza dyspozycja Sassuolo w ostatnich meczach. Zaś Lazio po dwóch ligowych wygranych. Historia meczów tych drużyn jest wyrównana, niemniej dziś stawiam na ekipę wielu młodych talentów. Czas złamać serię, a kurs ciekawy, tym bardziej, ze ostatnie mecze jakie przegrywali to nie były leszcze, tylko ekipy czołówki. Nie intersują mnie newsy, kontuzje, wypowiedzi itd. Prawo serii powinno przynieść sukces ????
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Polska
Spotkanie:Jagiellonia - Korona
Typ: Jaga over 2.5 gola
Kurs 4.33
Buk bet365
Godz: 15:30
Wszyscy dzisiaj cisną w mecz Legii. Dla mnie to no bet, zwłaszcza że kibicuję wojskowym i nawet zagorzali kibice podchodzą do dzisiejszego spotkania z mega sceptycyzmem. Do tego Legię czeka mecz ze Śląskiem w PP i jak dzisiaj łysy Heniek zestawi drużynę, to najstarsi górale nie wiedzą.
Ale zostawmy już Legię i jej problemy.
Dzisiaj w Białymstoku zanosi się na overowy mecz w szybkim tempie. Obie drużyny grają ofensywnie. Oczywiście na miarę swoich składów. Jaga u siebie jest zawsze groźna, a teraz dodatkowo nakręcona bardzo udanym startem. Poprzedni mecz Jagi z Koroną w Białymstoku skończył się wynikiem 4:4, jesienią Jaga wygrała w Kielcach 3:0, a na swoim boisku strzelała 4 bramki w meczu z Podbeskidziem czy pięć z Pogonią Szczecin. Oglądałem mecz Korony z Legią i to że zakończyli ten mecz z czystym kontem zawdzięczają impotencji Legii w ofensywie. Dzisiaj na zero na pewno nie będzie. Czy Jaga strzeli aż trzy? Myślę, że jest to realne, a kurs kusi by spróbować.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ FOOTBALL
21:00
Real Madryt - Villarreal
Both Teams to score @ 1,80 Unibet !

No to przed nami marzec, trzeba równie dobrze zagrać jak w lutym albo i lepiej. Mój wzrok kieruje na Santiago Bernabeu, gdzie królewscy będą podejmować dzisiaj Żółtą Łódź podwodną. Gospodarze mają tylko jeden punkt przewagi nad ekipą z Katalonii i wypadałoby dzisiaj wygrać dość pewnie z Villarreal. Ale i tu będą mimo wszystko schody. Goście grają bardzo sprawnie skrzydłami, dzięki czemu nabijają sporo kornerów. Trener gości jasno zapowiedział, że pod koniec sezonu chciałby widzieć swoją ekipę, która walczy w pucharach europejskich, a mają ku temu ogromne predyspozycje. Ich cel jest przegonić Seville, ale ale czy to będzie takie proste? Nie sądzę sama ich rywalizacja jest ciekawa bo dzieli ich tylko punkt, więc do końca sezonu będzie zaciekłość obu drużyn. Dziś Villarreal gra w delegacji, z Realem. Wysoka poprzeczka przed nimi. Ale i z ekipami z górnej półki strzelają, że Real i ich defensywa też czasem jest żmudna to i swoje loty zgubią. Na jedną a nawet dwie bramki jak najbardziej stać ekipę gości, która ma zawodników z potencjałem i sporym wachlarzem umiejętności. Stawiam na BTS.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 24

mich_x

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Werder - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg wygra / obie strzela
Kurs: 3.15
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na dzis wybralem mecz w Bundeslidze. Gosposarze maja bardzo dobra serie zwyciestw u siebie. Licze ze wkoncu spotkali wymagajacego przeciwnika. Goscie radza sobie na wyjezdzie dosc dobrze ale tez traca duzo bramek. Z tad moj typ ze wygraja mecz ale straca bramke z gospodarzami ktorzy regularnie strzelaja je u siebie. Martwi mnie tylko to ze goscie maja w nogach ciezki dwumecz ze Sportingiem.
Pojedynki bezpośrednie:
25.03.14 BUN Bremen Wolfsburg 1 : 3
20.04.13 BUN Bremen Wolfsburg 0 : 3
10.12.11 BUN Bremen Wolfsburg 4 : 1
29.04.11 BUN Bremen Wolfsburg 0 : 1
28.11.09 BUN Bremen Wolfsburg 2 : 2
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Dania
Spotkanie: Brondby-Midtjylland
Typ: X
Kurs 3,40
Buk bet365
Godz: 19:00
Analiza:
No to zaczynamy nowy miesiac.Mam nadzieje ze bedzie lepszy od lutego.19 kolejka Dunskiej Superligi.Szlagier pomiedzy Brondby IF a FC Midtjylland.Tydzien temu typowalem niespodzianke w meczu zespolu Midtyjlland ale gladko sobie poradzili z Odense 3-0.Dzisiaj juz takiego meczu nie bedzie.Gdyz zagraja z owiele lepszym Brondby. Gospodarze to jedna z najlepszych druzyn w obecnym sezonie na wlasnym stadionie.7-1-1 bramki 15-4.Dobra forma w rundzie jesiennej i pewne czwarte miejsce w lidze.W zimowym oknie wzmocnili zespol solidnym obroncom reprezentacji Szwecji Johanem Larssonem.Ponadto druzyne gospodarzy reprezentuja doswiadczony napastnik Johan Elmander i byli gracze Wolfsburga Thomas Kahlenberg i Ferhan Hasani.Tak wiec w miare przyzwoite nazwiska.Przeciwnicy dzisiejszych gospodarzy druzyna FC Midtjylland to solidna druzyna budowana z sezonu na sezon.Widac solidny progress na przestrzeni ostatnich lat.Pomimo wszystko uwazam ze druzyna nie jest w optymalnej formie jaka miala na poczatku sezonu.Slaba koncowka rundy jesiennej oraz slabe mecze towrzyskie.Fakt wygrali ostatnio u siebie z Odense 3-0 ale Midtyjlland na wlasnym stadionie a na wyjezdzie to nie ta sama druzyna.Wedlug mnie mecz bedzie bardzo wyrownany i zakonczy sie remisem.Przy solidnej obronie gospodarzy goscie beda bili glowa w mur.Natomiast napastnicy Brondby jeszcze nie doszli do siebie po przerwie zimowej i nie moga pochwalic sie skutecznoscia.Typowy mecz na remis!
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom