>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.01.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 330,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Pilka nozna, Egipt
Godzina: 13:30
Spotkanie: El Daklyeh - El Raja
Typ: under 0.5 w pierwszej polowie
Kurs: 2,55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na pierwszy typ w nowym roku wybieram under 0.5 do przerwy w pierwszym lepszym meczu w przyjaznej co do mozliwosci wejscia takiego typu lidze, czyli egipskiej pierwszej.
Gospodarze są faworytem ale nie sa w formie, dlatego kursy na nich wzrastają. Obie druzyny pałetaja sie gdzie po dolach tabeli jednak maja dosyc bezpieczna przewage nad miejscami spadkowymi, wiec tutaj raczej ryzykowac nie ma co albo z drugiej strony, mozna zaryzykowac zeby jeszcze oddalic sie od tej strefy tym bardziej ze druzyny z ostatnich miejsc sa w lepszej formie od nich w ostatnim czasie i wiecej wygrali a co za tym idzie zblizyli sie do nich punktowo. Ale ja licze ze obie druzyny przynajmniej w pierwszej połowie, zagrają ostrożnie. Goscie 4 mecze zr rzedu przegrane minimalnie bez strzelenia bramki 0-1 i raz 0-2, wiec rowniez ciezko sie spodziewac by od razu w pierwszej polowie strzelili. Gospodarze u siebie maja serie meczy gdzie do przerwy nie padal gol ale martwi mnie to ze wczesniej tracili bramki w samych koncowkach pierwszych polow, miejmy nadzieje ze slabi goscie nie okaza sie podobnym katem i nie strzela w 45+2 ???? Tak wiec panowie na kacu czy nie po zabawie noworocznej, prosze przymulic pierwszą polowe bez goli.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Aston Villa – Crystal Palace
Typ: over 2.5
Kurs: 2.60
Buk: Pinnacle
Godz. 16:00
Analiza:
W tym starciu i typie przypomina mi się historia spotkania Sunderland – Hull City dwie kolejki temu, a więc też dwie ekipy walczące o utrzymanie nie strzelające dużo bramek i kurs znowu na over z kosmosu a skończyło się wówczas na 1:3 a mogło być więcej. Tutaj powtarzam tym na bramki a argumentacja będzie niemal ta sama.
W lepszej sytuacji w kwestii walki o utrzymanie znajduje się ekipa gospodarzy która z dorobkiem 21 punktów plasuje się na 13 miejscu. Ścisk jest jednak duży na tyłach dlatego takie starcia są bardzo ważne. Aston Villa miał fajnie ułożony terminarz na początku dostali serią wszystkie najlepsze zespoły przegrywając wszystko ale już z zespołami ich pokroju zdobywali punkty bez szaleństwa ale duża regularność pozwoliła im opuścić niebezpieczną strefę. Zawsze ceniłem sobie ten zespół za grę z kontry ale jakoś w tym sezonie w tym aspekcie brakuje w tym aspekcie regularności, a nie ukrywajmy w ofensywie mają naprawdę fajnych graczy. Crystal Palace podobnie jak przed rokiem czeka ciężka walka o utrzymanie. Ze stanowiska trenera zwolniony został Neil Warnock po przegranym w Boxing Day meczu z Southamptonem i on już temu zespołowi w realizacji tego zadania nie pomoże, wszystko wskazuje na to że nowym trenerem zostanie Pardew (dla mnie osobiście dziwny wybór) ale to dopiero przed nami bo dziś na ławce jeszcze tymczasowy trener. Tak więc po gościach można się dzisiaj wszystkiego spodziewać.
Sytuacja kadrowa w obu ekipach wygląda następująco u gospodarzy za czerwoną kartkę pauzuje Fabian Delph. Pod opieką służb medycznych znajdują się Philippe Senderos, Libor Kozak, Ashley Westwood czy Nathan Baker. Po przeciwnej stronie zabraknie jedynie Mile Jedinaka i Marouane Chamakha.
Do tego tak jak wspomniałem są to ekipy walcząc o utrzymanie i czy ktoś uważa że tutaj ktoś będzie się cały czas bronił na pewno nie. Obaj trenerzy doskonale zdają sobie sprawę że w takich starciach trzeba grać uważnie na tyłach ale trzeba też zaatakować, bronić to oni się mogą w starciach wyjazdowych oraz w meczach z najlepszymi. Gospodarzy zawsze uważałem za ekipę lubiącą grać otwartą piłkę i raczej z taką myślą wychodzą do każdego spotkania po prostu koszmarnie zatracili swoją skuteczność bo do akcji strzeleckich spokojnie dochodzą. Goście bez trenera ale to tylko dodatkowa motywacja i tutaj również nie spodziewam się asekuranckiej gry no gdyby to był poprzedni sezon to tak ale Crystal to na pewno inny zespół niż w poprzedniej kampanii. Obie ekipy dawno też nie wygrały a na pewno w Nowy Rok powalczą od 1 do 90 minuty o pełną pulę.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie Ga-Pa
Godzina: 14
Spotkanie: Fannemel - Stoch
Typ: Stoch
Kurs: 1,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich w Nowym Roku, dzisiaj polecam oczywiście skoki narciarskie, pojedynek miedzy Stochem, który po powrocie po kontuzji sprawił nam miły prezent zajmując 4 miejsce w inaugurującym konkursie w Oberstdorfie a Norwegiem Fannemelem u którego widać troche zniżkę formy po fantastycznym początku sezonu. Skłaniam sie ku Kamilowi, może nie zachwycał w treningach i kwalifikacjach ale solidnie plasował sie w okolicach 10 miejsca, Norweg systematycznie coraz niżej 10,18,29 w kwalifikacjach. Jeżeli nie zdarzy sie nic nadzwyczajnego, żaden mega wiatr albo przypadek to Kamil powinien być wyżej w kwalifikacji dzisiejszego konkursu. Powodzenia ????
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie Garmich Partenkirchen HS
Godzina: 14:00
Spotkanie: Forfang - Damjan
Typ: Damjan
Kurs: 1.49
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam wszystkich w nowym roku! Zaczynam swoją passę typem z dzisiejszego konkursu skoków narciarskich. Po przeglądnięciu oferty, wpadła w oko dla mnie właśnie ta para i zadałem pytanie, co u licha robi tutaj takie zestawienie kursowe?! Damjan ma bardzo dobrą formę, regularnie plasuje się w pierwszej dziesiątce, walczy nawet o czołowe lokaty. W quali zajął dobre, 12 miejsce co daje mu prawo skakać pierwszemu w parze. Forfang ma przebłyski, ale nie ma tutaj szans z o wiele lepszym od siebie Słoweńcem. Kursy lecą na łeb na szyję, wczoraj wieczorkiem było jeszcze 1.61 a dzisiaj już 1.49... Polecam z całego serca, ja tutaj wchodzę sporą stawką. Z tego miejsca chcę życzyć wszystkim użytkownikom forum wiele sukcesów w nowym, 2015 roku.
⛔ 100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki Narciarskie
Spotkanie : zwycięzca grupy Kasai, Prevc, Amman, Koudelka
Typ : Peter Prevc
Kurs; 3,35
Bukmacher; Bwin
Godz; 13;45 ( zakłady do 12.30)
Analiza:
Witam wszystkich w nowym roku 2015 i składam najlepsze życzenia. Na początek proponuję jak zwykle coś ze sportów zimowych, a dokładnie bet na TCS. Dzisiaj skoczkowie będą rywalizować na skoczni w Ga Pa o HS 140. Dlaczego proponuję zagrać zwycięstwo Prevca w grupie 4 zawodników, otóż z jednego prostego powodu jego forma wg mnie jest najrówniejsza. Od początku sezonu prezentuje się znakomicie jednak konkursu jeszcze nie wygrał, stał już co prawda kilka razy na podium, ale nigdy nie najwyższym stopniu. Wczoraj byłem jeszcze nastawiony na zagranie win Prevc po kursie 11, ale dzisiaj postanowiłem troszkę spuścić z tonu i spokojnie pograć jego lepszą lokatę od pozostałej 3 zawodników. Gdyż to konkurs noworoczny i nie wiadomo o której to skoczkowie się położyli ???? Buki szanse tych 4 zawodników widzą mniej więcej tak samo. W całym konkursie faworyzują Jacobsena, który to wygrał wczorajsze kwalifikacje i dobrze skakał już na treningach, ale kursy to troszku śmieszne bo 3,5 na norwega a 7,5 na Haybecka, czy Prevca to jakaś kpina. Jestem niemal pewny że norweg tego nie wygra. Osobiście gram za drobne win Prevca, a typ jaki podaję do konkursu to niemal lokata ???? Amman już bez szans na win w całym turnieju, Kasai teoretycznie szanse ma, ale jakoś nie widzę już go na podium w tym sezonie ( pozostali złapali już formę ) w kwalifikacjach skacze jeszcze ok, ale w konkursach jest problem w dwoma skokami na wysokim poziomie, a Koudelka - hm jest nieobliczalny skacze równo i daleko ale on już w tym sezonie swoje wygrał. Dzisiaj to Prevc będzie się cieszył z udanego początku roku 2015, a ja razem z nim. Polecam
⛔ 100
 
johnydrabik1 57

johnydrabik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Spotkanie: Manchester City - Sunderland
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Godz. 16:00
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu zagraja dwie druzyny ktore bardzo czesto zbieraja kartki . Sunderland jest na 1 miejscu w angielskiej lidze w zdobywaniu kartek , maja na swoim koncie az 49 kartek na 19 spotkan jest do bardza duza ilosc . Manchester natomiast w tabeli kartek plasuje sie na 4 miescju w kartach maja 42 kartk plus 2 czerwone . Tez graja bardzo ostro , podejrzewam ze dzisiaj ani Manchester ani Stok nie bede odpuszczac i walka bedzie do konca . A kurs na ten typ jest jak dla mnie bardzo duzy .
✅ 83
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna Szkocja
Dundee UNT -Dundee FC
godzina 13.15
TYP 1
Kurs 1.99
buk pinnacle
# Team MP W D L G Pts Form
1. Celtic 18 12 3 3 34:12 39

2. Aberdeen 18 12 1 5 27:17 37

3. Dundee Utd 18 11 1 6 31:22 34

4. Hamilton 18 10 3 5 30:19 33

5. Inverness 18 10 2 6 24:19 32

6. St Johnstone 18 9 2 7 17:18 29

7. Kilmarnock 18 7 3 8 18:22 24

8. Dundee FC 18 5 6 7 23:25 21

9. Partick 18 5 5 8 23:21 20

10. Motherwell 18 5 2 11 13:27 17

11. St. Mirren 18 3 2 13 14:32 11

12. Ross County 18 2 4 12 17:37 10
Szczerze mówię od razu że nie oglądałem dość dawno Szkockiej Premier Ship tabela przedstawia jak powyżej.Unt dużo wyżej w tabeli z lepszym bilansem bramkowym w dodatku nie tak dawno pokonali u siebie Celtic 2do 1 więc powinni być w formie.Kolejny argument za United to taki że na ostatnie 10 spotkań h2h między tymi drużynami FC wygrali tylko raz i to dawni bo w 2004 roku , 2 razy był remis a 7 razy zwycięzali United.Więc idę dzisiaj w ich stronę ale po spokojnej stawce bo derby żądzą się własnymi prawami w dodatku szkoccy piłkarze wczoraj pewnie świętowali więc może być róznie.Kurs całkiem przyzwoity , myślę że united rozpoczną 2015 od zwycięstwa na własnych śmieciach.Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich no i jak najlepszych analiz i jak najtrafniejszych typów pro publico bono , dla dobra wszystkich forumowiczów:)
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sofciarz 24

sofciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie TCS - Garmisch-Partenkirchen
Godzina:
14:00
Typ:
Anders Jacobsen zwycięży
Kurs:
3.25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Witam !
Dzisiaj w pierwszy dzień nowego roku w niemieckim
Garmisch-Partenkirchen odbędzie się drugi konkurs 63 turnieju czterech skoczni. Faworytów to wygrania całej imprezy nie brakuje. Jednakże ja skupiam się na jednym z 4 konkursów turnieju. Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa w tych zawodach jest norweg Anders Jacobsen. Całkowicie się z tym zgadzam, podczas treningów i kwalifikacji nie miał sobie równych bijąc przy tym rekord skoczni. Widać ze ta skocznia mu &quot;leży&quot; i według mnie pokaże swoją siłę w pierwszych noworocznych zawodach.
Powodzenia !


✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - konkurs w Ga-Pa
Godzina: 14:00
Spotkanie: Anders Jacobsen
Typ: będzie w TOP-3
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet


Analiza:


W tym sezonie Norweg nie błyszczał, przed Turniejem Czterech Skoczni zaledwie dwa starty w konkursach Pucharu Świata.Pierwszy w Klingenthal gdzie udało mu się awansować do finałowej 30stki i zająć ostatecznie 25 pozycję, drugi natomiast w swoim kraju w Lilehammer gdzie nie zachwycił i po jednym nieudanym skoku na odległość 114,5 m nie awansował do drugiej serii zajmując 42 miejsce. Jednak już przed kilkoma dniami w Oberstdorfie było widać poprawę, może nie aż taką jak pokazał wczoraj, ale jednak dwa przyzwoite skoki dały mu 14 pozycję w konkursie, najlepsze w tym sezonie. Wczoraj już było widać Jacobsena z czasów kiedy to wygrywał konkursy &quot;przeskakując rywali&quot;, bardzo dobre skoki w serii treningowej-pierwszy na odległość 145m czym pobił nieoficjalny rekord skoczni dał mu 1 miejsce, natomiast drugi na odległość 133m okazał się 3 odległością w tym treningu i dał mu 2 miejsce. Udane skoki treningowe i wysoką formę potwierdził w kwalifikacjach, gdzie ponownie miał zdecydowanie najlepszy skok z wszystkich skoczków na odległość 139 metrów i te kwalifikacje wygrał z dużą przewagą. Moim zdaniem dzisiaj Norweg jest jednym z faworytów do wygrania konkursu, jeśli pokaże wczorajszą dyspozycję to rywale będą bez szans. Jacobsen lubi skakać na tej skoczni, wygrał tam przed dwoma laty, a przy obecnej dyspozycji może to powtórzyć. Mój typ na podium dla Andersa raczej niezagrożony,jeśli można tak pisać przy obstawianiu skoków

✅ 75
 
Q 1

qlim6i

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - West Brom
Typ: over +2,5 gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz pomiędzy 6. w tabeli West Ham&#39;em, a 16. WBA.
Gospodarze mają obecnie serie 2 porażek z rzędu, ale nie z byle kim bo 2-1 z Arsenalem i 2-0 z Chelsea. Dzisiaj zapewne będą chcieli dosyć pewnie pokonać gości i zdobyć 3 pkt. Trener Młotow nie może skorzystać tylko Tomkinsa, który musi sobie odpocząć z powodu nadmiaru żółtych kartek.
Goście są w dużo trudniejszej sytuacji. Ich ostatnie wyniki doprowadziły do zwolnienia szkoleniowca. Do tego dochodzą ubytki kadrowe: Olsson, Pocognoli, Sessegnon, Morrison i Anichebe.
Ostatnie 10 meczy H2H pomiędzy tymi zespołami 6 razy padal over, 4 razy under goli.
Oglądałem ostatnie 2 przegrane mecze Młotów i widac, że ta drużyna ma potencjał i jest w stanie strzelić spokojnie 2-3 gole swoim dzisiejszym przeciwnikom, natomiast WBA pokazało, że na wyjeżdzie też potrafi strzelić gola drużynie teoretycznie lepszej (Tottenham 0-1 WBA, Liverpool 2-1 WBA)
⛔ 100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja
Godzina: 13:15
Spotkanie:
Dundee Utd -Dundee FC
Typ: Dundee Utd -1
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam. Analiza musi być krótka, bo mecz zaraz się rozpoczyna. W tym spotkaniu stawiam zdecydowanie na gospodarzy, którzy są znacznie wyżej w tabeli (3 miejsce) od swoich przeciwników (8). Miałem stawiać na czystą jedynkę, lecz już ktoś mnie ubiegł. Większe ryzyko, ale potencjalna wygrana też sporo większa. Jeśli chodzi o Dundee Utd, niespodziewanie właczyli się w walkę o mistrza i europejskie puchary, więc takie mecze jak dzisiaj powinni wygrywać i to wysoko. Na pewno stać ich na to, na własnym boisku grają bardzo dobrze, a czy mój typ wejdzie, zaraz będzie można się przekonać.
Pozdro

✅ 220
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna Anglia
Stoke - Manchester United
godz. 13:45
Over 3.5 gola
3.80
Unibet
(kurs i bukmacher według strony wyniki.com)
Dzisiaj o godzinie 13:45 zostanie rozegrany pierwszy mecz 20 kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą ekipa Stoke i Manchesteru United. Gospodarze po 19 meczach plasują się na 11 pozycji, a goście są na miejscu numer 3. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola.
Po pierwsze mecze między tymi drużynami często kończyły się wysokimi wynikami. W ostatnich 14 meczach między Stoke, a United 4 razy padały wyniki powyżej 3.5 gola (3:2, 4:2, 4:0 i 5:0). Po drugie obie drużyny w obecnym sezonie zaliczyły sporo meczy, w których wpadały co najmniej 4 gole. Stoke miało między innymi takie rezultaty jak 3:2 z Arsenalem, 2:2 z West Ham, 3:1 z Sunderlandem. Goście w ostatnim czasie zanotowali między innymi takie wyniki jak 3:1 z Newcastle, 2:2 z West Brom czy 5:3 z Leicester. Dzisiaj zapowiada się interesujący mecz, w którym powinno wpaść kilka bramek. Liczę na skuteczność zawodników z Manchesteru i na napastników Stoke, którzy mogą postraszyć bramkarza United. Mój typ na ten mecz to over 3.5 gola.
⛔ 100
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA, PREMIER LEAGUE
Spotkanie: QPR - Swansea
Typ: 2
Kurs: 2.60
Buk: Bet365
Godz. 16:00
Analiza:

Zespół QPR jak narazie nie gra najlepiej i zajmuje 15 miejsce w tabeli z 17 punktami zdobytymi. W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 5 zwycięstw, 2 pojedynki zremisowali i przegrali 11 spotkań. Drużyna nie posiada w swoim składzie wybitnych zawodników i wydaje się że w obecnych rozgrywkach będzie walczyła tylko o zajęcie bezpiecznej pozycji na koniec rozgrywek. Drużyna Swansea to zdecydowanie lepszy team, który w tym sezonie prezentuje się solidnie i w tym meczu postara się o kolejną wygraną. Ekipa Łabędzi ugrała w tym sezonie już 28 punktów, co daje im aktualnie wysoką 8 pozycję.
Ostatnie 5 spotkań:
02.12.14 PRE Swansea QPR 2 : 0
09.02.13 PRE Swansea QPR 4 : 1
18.08.12 PRE QPR Swansea 0 : 5
11.04.12 PRE QPR Swansea 3 : 0
27.12.11 PRE Swansea QPR 1 : 1
Dziś liczę na kolejną wygraną Swansea City.
⛔ 100
 
meken 76

meken

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aberdeen - St. Johnstone
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza: W pierwszy dzień 2015 r. naprzeciw siebie staną dwie ekipy będące w bardzo dobrej formie, a mianowicie zespół Aberdeen i St. Johnstone. Ostatnie tygodnie dla obu drużyn są rewelacyjne, gospodarze poza potknięciem w pucharze z Dundee FC wygrali 8 na 9 spotkań (porażka 1:2 z Celticiem), natomiast St. Johnstone w ostatnich meczach w dużej mierze ogrywało słabiaków z dolnych rejonów tabeli. Wszystko w nogach Pawletta i Rooneya którzy są głównymi egzekutorami w ekipie gospodarzy. Dla mnie czysta jedynka, powodzenia!
✅ 62
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Austria, EHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Graz - Vienna Capitals
Typ: Vienna Capitals 0.0
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego spotkania znajdują się w słabej formie i po dobrym początku sezonu, w ciągu ostatnich 14 spotkań zdołali odnieść tylko jedno zwycięstwo przez co zajmują 8 pozycję w tabeli. Goście ze stolicy Austrii są na fali wznoszącej co potwierdzili zwycięstwami w ostatnich 4 spotkaniach. W ostatnim spotkaniu obu tych zespołów zwycięsko z pojedynku wyszła drużyna przyjezdna, która wygrała 2:1 również na tej tafli. Kurs jest jak najbardziej warty gry, Graz przegrywa mecz za meczem, zaś Vienna spróbuje awansować dzisiaj na drugie miejsce w tabeli.
⛔ 100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki Narciarskie
Spotkanie : TCS Ga-Pa
Typ : Peter Prevc 1-3
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Godz: 14:00
Analiza:
Będę się streszczał, bo mało czasu. Kolega wyżej już dużo napisał na temat Prevca, mogę tylko powtórzyć- dobra równa forma od początku sezonu, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, nawet jak czasem jakiś skok mu nie wyjdzie (tylko raz wypadł z 10-tki- był 12.). Ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji, efektem tego było 3. miejsce w ostatnim konkursie w Oberstdorfie i myślę, że teraz też będzie w czołówce. Może nawet wygra i tutaj też jak kolega uważam, że warto spróbować zakładu na win, na podium ma tym większą szansę i przy takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aberdeen vs Saint Johnstone
Typ: Saint Johnstone strzeli gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Troche sie zdziwilem,gdy zobaczylem kurs na ten zaklad.
Liga jest strasznie nudna odkad Celtic nie ma godnego rywala w walce o tytul,co prawda na chwile obecna Aberdeen traci tylko 2 punkty do ekipy z Glasgow,ale to i tak nie ma znaczenia bo lige wygra Celtic,ktory nie gra w lidze na 100% ze wzgledu na brak rywalizacji i nawet pogubione punkty nie sprawia,ze tytul powedruje do innej druzyny..Chyba by sie musial cud zdarzyc,zeby mistrzem zostal ktos inny...
Jestesmy po 18 kolejkach i mozemy byc swiadkami takiej sytuacji,ze po takim czasie gry na prowadzeniu w lidze nie bedzie Celtic a Aberdeen..
Jezeli gospodarze dzis wygraja to zostana liderem przynajmniej na 2,5 godziny,poniewaz o 18:30 swoj mecz rozgrywa Celtic.
Jezeli chodzi o tabele formy,ktora pokazuje ostatnie 6 meczow wszystkich druzyn,to na prowadzeniu sa Saint Johnstone i Aberdeen,a wiec druzyny,ktore dzis zagraja ze soba.
Gospodarze nie stracili gola od 5 spotkan,w ostatnich 13 ligowych meczach przegrali tylko dwa mecze.
Goscie z kolei maja serie 5 zwyciestw z rzedu,ostatni raz taka passe mieli w 2012 roku.
W ostatniej kolejce Aberdeen ogral na wyjezdzie Inverness strzelajac gola juz w 12 minucie,Saint Johnstone z kolei wygral przed wlasna publicznoscia z trzecim w tabeli zespolem Dundee United 2:1,goscie prowadzili 1:0 do 76 minuty,wtedy na 1:1 gola strzelil O&#39;Halloran a w 86 minucie bramke na wage zwyciestwa zdobyl Millar.

Obie druzyny w wysokiej formie,stawiam na bramke gosci,poniewaz kurs jest bardzo dobry i szansa na gola jest duza.
Gospodarze walcza o lidera,goscie z kolei beda chcieli umocnic sie w grupie mistrzowskiej i zblizyc sie do Inverness,mam nadzieje,ze przelamia passe gospodarzy z czystym kontem.
⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Sunderland
Typ: 1 połowa/koniec meczu - City/City
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Kurs na gospodarzy @ 1,25 a tutaj mamy że już będą prowadzić do pierwszej połowy @ 1,72. Po ostatniej wpadce (remis przed własną publicznością z Burnley) jestem pewny że gospodarze przystąpią od pierwszych minut do zdecydowanych ataków i wygrają pierwszą połowę, muszą zrehabilitować się swoim kibicom i dzisiaj &quot;przejadą&quot; Sunderland.
&quot;Sunderland musi sobie radzić bez bocznych obrońców, Patricka van Aanholta i Anthony&#39;ego Reveillere. Drobne urazy doskwierały ostatnio Sebastianowi Larssonowi i Liamowi Bridcuttowi.&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - Burnley
Typ: Newcastle (-1)
Kurs: 3,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sroki stoją przed okazją by udanie rozpocząć nowy rok kalendarzowy. Zespół Burnley, delikatnie mówiąc, nie należy nawet do średniaków BPL, a na wyjazdach radzą sobie po prostu bardzo słabo: jedna wygrana (2:1 ze Stoke) od początku sezonu to jednak trochę mało. Mojego zdania o ich grze na wyjeździe nie zmienił punkt, który udało im się wywieźć z Manchesteru. Newcastle u siebie to zespół bardzo regularny, 5 z 6 ostatnich meczów to zwycięstwa. Oczywiście pisząc o Newcastle nie można nie wspomnieć o odejściu Alana Pardew do Crystal Palace. Na razie nie ma jeszcze stałego nowego trenera Srok, ale myślę, że nie wpłynie to na postawę drużyny w tym meczu, ponieważ obecny rytm gier na Wyspach skutecznie przeciwdziała rozstrojeniu zespołu nawet po takim tąpnięciu jak odejście trenera.
⛔ 100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dysyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hull-Everton
Typ: 2, handicap -1 AH
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365

Z Evertonem w ostatnim czasie nie dzieje sie dobrze. Po swietnym poprzednim sezonie Martineza i jego podopiecznych ten sezon mial byc tym, w ktorym powalcza nawet o Lige Mistrzow, a sam trener byl przymiezany do wielkich klubow jak Barcelona, a tymczasem wymienia sie potencjalnych nastepcow hiszpana. Moim zdaniem jest to idealne spotkanie na przetarcie. Nie wierze, ze The Toffies moga to spotkanie przegrac. Jedynym aspektem, ktory przemawia za Hull to wlasne boisko, ale Everton to nie jest druzyna, ktora ma wybitnie problem z gra na wyjazdach. Gospodarze ostatnio pokazuja, ze sa kandydatami do spadku co dokumentuje pozycja w tabeli. Slyszac same nazwiska pilkarzy grajacych w tym zespole mozna sie dziwic, dlaczego oni prezentuja sie az tak slabo, bo przeciez spora czesc graczy to byli zawodnicy Tottenhamu, ale slowo &quot;byli&quot; w tej sytuacji oznacza tyle co niechciani. Goscie maja naprawde fajna kadre, wydaje sie, ze przyzwoitego trenera... ciezko powiedziec co jest powodemmtak slabej formy, ale najblizszy mecz z Hull jest idealny do tego, aby wrocic na sciezke zwyciestw.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom