>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.09.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 9. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Malta
Typ: Chorwacja wygra 3 bramkami
Kurs: 4.33
Bukmacher: unibet
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Chorwacja podejmię przed własna publicznością ekipę Malty, która w tej grupie będzie na pewno dostarczycielem punktów i nie bedzie się liczyć w walce o awans do mistrzostw europy, nie podlega wątpliwości że zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu są Chorwaci, którzy jak na razie trzykrotnie mierzyli się z zespołem Malty i trzykrotnie w tych spotkaniach okazywali się zespołem lepszym , za pierwszym razem wygrali 2:1 następnie dwukrotnie wynikiem 3:0. Chorwacja na swoim stadionie jest zespołem niezwykle groźnym , gra się tam bardzo cięzko, malta jak wiadomo nie jest zespołem który bedzie w stanie tutaj strzelić chociaz jednego gola, patrząc na ich mecze wyjazdowe widać że w 5 ostatnich spotkanich nie strzelili nawet bramki, a przegrali nawet z Gibraltarem, z którym nasza reprezentacja wygrała wczoraj 0:7, tak więc stawiałbym w tym meczu na pewną wygrana zespołu gospodarzy i na dokładny wynik 3:0 dla Chorwatów, myślę że najpewniejszy tym na jutro to kurs na handi na Chorwatów -2 gole.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Spotkanie: Norwegia - Włochy
Godzina: 20:45
Typ: 2
Kurs:1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że Włochy po zmianie selekcjonera na Antonio Conte odżyją, co było już widać 4 dni temu w wygranym meczu towarzyskim przeciwko Holandii 2-0. W ostatnich latach można było obserwować stopniowy rozwój Juventusu, który po degradacji do Serie B, w kilka lat zaczął seryjnie zdobywać Mistrzostwo Włoch, a przecież jeszcze nie tak dawno była era Interu i Mourinho. W dużej mierze, za ten rozwój odpowiedzialny jest trener Conte. Myślę, że w przypadku Włoskiej kadry, też progres powinien być widoczny, począwszy od jutrzejszego meczu.
Norwegia to obecnie bardzo słaba drużyna. Przez ostatnie 12 miesięcy Norwegia wygrała tylko 2 razy (z Mołdawią i Cyprem), 4 razy zremisowała, 7 razy przegrała. Bilans tragiczny, na poprawę się nie zanosi. Jeśli Norwedzy chcą się włączyć do walki o awans to punktów chyba będą musieli poszukać z innymi drużynami. Moim zdaniem Italia to dla Norwegów za wysokie progi. Kurs 1.80 bardzo zachęca do pogrania na Włochów
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia / Conference North
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gainsborough - Tamworth
Typ: Gainsborough
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
w ostatnim meczu ligowym drużyna Tamworth już w pierwszej
połowie zobaczyła 2 czerwone kartki które otrzymali S. Clarke oraz P. Green,
tak więc w meczu przeciwko Gainsborough tej dwójki graczy nie zobaczymy. W
przedostatnim meczu z ostatnim w tabeli Hyde ledwo wyciągnęli remis 2:2.
Drużyna
Gainsborough ostatnie bezpośrednie z Tamworth wygrali 2:1, myślę
że i w tym spotkaniu nie będzie inaczej, w dodatku bez dwójki kluczowych
zawodników.
Gainsborough 2/1/0 w roli gospodarzy ! ⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Pi ł ka no ż na – Eliminacje do M.E.
Spotkanie: Chorwacja - Malta
Typ: AHC Chorwacja -2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betgun
analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 1 kolejki w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy grupy h w którym to zmierzą reprezentacja Chorwacji z Maltą. Chorwaci po nieudanym występie na Mistrzostwach Świata przygotowują się teraz do tego spotkania aby dobrze wejść w tej eliminacje gdzie dodam mają oni w grupie takich rywali jak Bułgaria, Włochy czy Norwegia. Malta jak wiemy to jedna z najsłabszych reprezentacji w Europie nie wiele różniąca się od takich jak San Marino czy Wyspy Owcze a najlepszym tego dowodem jest chociażby ich ostatnia wyjazdowa porażka w pojedynku towarzyskim z reprezentacją Giblartaru. Wcześniej w innych pojedynkach towarzyskich również rozegranych na wyjeździe Malta przegrywała kolejno 2:0 z Albanią oraz 3:0 z Azerbejdżanem. Reasumując Chorwaci to zdecydowany faworyt tego spotkania jest tylko pytanie jak wysoko podniesie sobie ta reprezentacja poprzeczkę. Osobiście zaryzykuje tutaj i pobiorę handicap azjatycki w postaci Chorwaci -2,5 bramki bo według mnie pułap ten jest jak najbardziej do pokrycia. ⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 14 00
Spotkanie: Mettalurg Novokuznetsk - Sibir Novosybirsk
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Jedna z najsłabszych drużyn w KHL podejmuje u siebie &quot;Śnieżynki&quot; z Novosybirska. Goście zmienili godło i zyskali sponsora oraz finansowanie. Od razu przekłada się to na skład i moim zdaniem wyniki. To już nie są tacy chłopcy do bicia jak w poprzednim sezonie i każdy musi się z nimi liczyć, szczególnie gdy będą grać u siebie. Dwie pierwsze formacje to silni i groźni zawodnicy. Część to Skandynawowie, część to Rosjanie. Uzupełnia ich bardzo dobry bramkarz: Koksinen i jak zwykle genialny Enlund.
Próżno szukać ich odpowiedników w obozie rywali. Ciężko w ogóle coś napisać o zawodnikach Novokuznetska... Spuśćmy, więc litościwie zasłonę milczenia... O bramkarzach można napisać krótko: ZGROZA ! O ile jeszcze Sorokin gdzieś może ujdzie w tłoku, to Kareyev jest żywym dowodem na to, że kosmici są wśród nas... Od dłuższego czasu staram się napisać coś pozytywnego o Mettalurgu... Hm... Grają u siebie :grin: ? A tak serio to... dajcie spokój...
Typ: 2
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 01:05
Spotkanie: Philadelphia Phillies - Pittsburgh Pirates
Typ: Philadelphia Phillies ML
Kurs: 2.18
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pitching MatchUp:
Pirates LHP Jeff Locke (6-4, 3.75 ERA) vs. Phillies RHP Kyle Kendrick (8-11, 4.77 ERA)

Okey jedziemy dalej...dziś moją uwagę skupię na pierwszym starciu w serii pomiędzy Philadelphia Phillies a Pittsburgh Pirates. Owy mecz odbędzie się o godz. 01:05 w Filadelfii na Citizens Bank Park.
Starterami w dzisiejszym starciu będzie Kyle Kendrick w drużynie gospodarzy oraz Jeff Locke u gości.

Rzut oka na statystyki obu miotaczy:
  • Kyle Kendrick: bilans jego ostatnich 3 gier to 3-0. W 19.1 IP ma 3.72 ERA, 1.14 WHIP, oddając rywalom 8 runów, 8 ER, 4 BB i 2 HR oraz .308 OBP odnotowane kolejno w domowych starciach z St.Louis, Washingtonem i na wyjeździe w Atlancie. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni występ w Atlancie, gdzie w 7.0 IP pozwolił rywalom na tylko 3 hity lecz notując 0 R i 0 ER. Na Citizens Bank Park natomiast jego statystyki w tym sezonie prezentują się tak: bilans W/L 5-5 [team jest 8-6] gdzie w 87.1 IP ma 4.43 ERA, 1.39 WHIP oraz .329 OBP.
  • Jeff Locke: bilans ostatnich 3 gier to 2-1. W 16.1 IP ma 3.86 ERA, 1.53 WHIP, oddając rywalom 8 runów, 7 ER, aż 13 BB i 2 HR oraz .352 OBP odnotowane kolejno w Milwaukee, u siebie z St.Louis i na wyjeździe także z Cardinals. I właśnie ostatni mecz na Busch Stdium był dla niego bardzo bolesny, gdyż w zaledwie 3 innach oddał rywalom 5 runów, 4 ER i 5 walków. Istna masakra! Z koleji w delegacjach Locke prezentuje się następująco: bilans W/L 2-3 [team jest 3-5] odnotowane w 48.1 IP w których ma 4.10 ERA, 1.51 WHIP, oraz .350 OBP.

W bieżącej kampanii będzie to czwarte starcie obu zespołów (3 poprzednie rozgrywane na początku lipca w Pittsburghu zakończyły się sweepem Pirates) dziś jednak moim zdaniem będzie inaczej. Co prawda Locke trzy-krotnie podczas swej kariery mierzył się z Phillies i za każdym razem notował win na soim koncie przy 1.37 ERA i tylko .176 OBP jednak jego ostatni występ w St.Louis nie napawa mnie optymizmem co do jego dzisiejszej dyspozycji. Z resztą Kendrick także potrafi grać przeciwko Piratom (bilans 4-2 z 3.77 ERA). Martwi mnie tylko najnowsza historia starć obu ekip, gdyż Pirates wygrali 9 z ostatnich 12 oraz 5 z 6 starć w Filadelfii ale każda passa kiedyś się kończy i uważam, że dziś jest świetna okazja aby karta się odwróciła. A więc...Let&#39;s Go Phillies!!! ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - San Diego Padres
Typ: Dodgers -1.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet 365
Start godz 4:10
Starting pitchers: Kershaw,Despaigne.
Po wczorajszym udanym meczu dziś jeszcze raz polecam grac na Los Angeles Dodgers.Bez wątpienia to co wczoraj pokazali gracze z Los Angeles gdy to wygrali spotkanie 7-2 przegrywając w pierwszych kilku inningach 0-2 świadczyć może o odblokowaniu sie ofensywy z ktora to bylo zmiennie.Wczoraj wydawało się ze Greinke to dominator totalny w drużynie gospodarzy jednak to co do tej pory zaprezentował inny as Kershaw (17-3, 1.70 ERA) vs Padres jest nie mniej imponujące.
Clayton Kershaw notuje 0.75 ERA w 3 ostatnich wygranych oczywiscie startach (2 w tym roku).Na 10 spotkań (home/road) przegral jeden raz.
Jego dzisiejszy odpowiednik z Padres Odrisamer Despaigne na własnych śmieciach osiąga mocne 2.11 ERA jednak w delegacji to już inna bajka.W 4 ostatnich przegranych spotkaniach to 5.68.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
L 25

lexter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Walia
Typ: Walia wygra do zera
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365Dobry wieczór wszystkim.Kolejny dzień, a więc i kolejny typ z mojej strony.Mam nadzieję iż równie udany co poprzedni.Tym razem również biorę pod lupę Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2016 we Francji, a konkretniej mecz Andory z Walią.Typ który oferuje jest bardzo podobny do poprzedniego i ma również duże szanse na powodzenie, Andora to jeden z najsłabszych zespołów w kręgu UEFA i zdecydowanie najsłabszy w grupie B.Pierwszy swój mecz zagrają na własnym boisku a ich rywalem będzie zespół Walii.Kto jest tutaj faworytem nie podlega żadnej dyskusji, za pewne wygra zespół gości, pytanie tylko w jakim rozmiarze i czy stracą bramkę.Moim zdaniem wynik będzie oscylował w granicach dwa-trzy zero dla gości.Jest to pierwszy mecz obu drużyn więc ciężko cokolwiek powiedzieć czy rywal leży drugiemu i odwrotnie.Ze swej strony chciałbym również dodać iż Andora przez ostatnie 20 meczy strzeliła zaledwie jedną bramkę (w meczu z Mołdawią). Więc jak widać mają z tym problem.Drużyna Walii natomiast w której zdecydowanie największą gwiazdą jest Bale będzie chciała już na samym starcie zdecydowanie wygrać i z większym spokojem przygotowywać się do następnych spotkań walcząc o drugie czy trzecie miejsce gdyż miejsce nr 1 będzie chyba należało do Belgów.Z całym szacunkiem do gospodarzy ale strata bramki w tym spotkaniu chluby Walijczykom nie przyniesie.Typ jak już wspomniałem podobny do tego z San Marino, poprzedni był strzałem w dziesiątkę, myślę że i tym razem będzie podobnie.Pozdrawiam
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, eliminacje ME
Godzina:20:45
Spotkanie:Norwegia-Włochy
Typ:2
Kurs:1.80
Bukmacher:Bet365
Analiza: Szczerze powiedziawszy ten typ powinno się nazwać tzw. pewniakiem, ale po ostatnich meczach reprezentacyjnych jestem przygotowany na każdą ewentualność. Mimo wszystko postanawiam jeszcze spróbować obstawić mecz tego typu ze względu na zadziwiająco wysoki kurs na drużynę gości. Włochy na Mistrzostwach Świata sensacyjnie nie wyszli z grupy, ale traktuje to jako wypadek przy pracy. Drużynę przejął teraz były trener Juventusu-Antonio Conte, którego owoce pracy już można było poznać w ostatnim meczu towarzyskim z Holandią. Norwegia w ostatnich 10 spotkaniach wygrała tylko raz z zespołem Mołdawii, która nie należy do wysoko notowanych.Mam nadzieję, że Włochy nie zlekceważą przeciwnika i pewnie wygrają w Norwegii, bo na pewno piłkarsko są drużyną zdecydowanie lepszą.
Powtórzony typ
⛔100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Wlochy
Typ: 1X
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dobra passa trwa, oby tak dalej, Na dzisiaj wybralem mecz w ramach eliminacji do Euro 2016 pomiedzy Norwegia a Wlochami. Faworytem bukmacherow jak by sie mozna bylo spodziewac sa Wlosi. W przeciwienstwie do kolegi wyzej moim zdaniem szanse tutaj sa wyrownane i Wlosi beda musieli sie niezle nameczyc zeby cos tu ugrac. Po pierwsze Norwegia gra u siebie, gdzie zazwyczaj nie przegrwa. Jak kolega wyzej napisal, ze Norwedzy nie imponuja ostatnio swoja gra, ale z drugiej strony ja nie pamietam kiedy ostatni raz przegrali na wlasnym stadionie... Po drugiej stronie Wlochy, ktore na wyjezdzie lubia remisowac. Jak sie spojrzy na historie ostatnich spotkan pomiedzy tymi druzynami to na 5 pojedynkow padly 2 remisy i 3 wygrane Wlochow. Mentalnosc Wlochow to gra powolna i obronna nawet jesli sa faworytem. Mysle, ze bedzie remis, ale bepieczniej bedzie zagrac na podwojna szanse czyli Norwegia wygra lub zremisuje. Jak dla mnie 1X po dobrym kursie warto grac tym bardziej, ze chyba idzie masowka na Wlochy. Pozdrawiam.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna (eliminacje do ME)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Cypr
Typ: dokładny wynik pierwszej połowy : 2:0 dla Bośnii i Hercegowiny
Kurs: 5,80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nie widzę w tym spotkaniu żadnych szans dla Cypru, widzę natomiast wysokie zwycięstwo Bośnii i Hercegowiny. Bośnia i Hercegowina to naprawdę mocna ekipa, co już wielokrotnie udowodnili. Bez najmniejszego problemu dostali się na mundial wychodząc z grupy z pierwszego miejsca, wyprzedzając Grecję. Ich rezultat w grupie to 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. W 10 meczach zdołali oni strzelić aż 30 goli. Jeśli chodzi o ich grę na mistrzostwach, to zdobyli tylko trzy punkty za zwycięstwo 3:1 z Iranem, ale ich gra była lepsza niż ich zdobycz punktowa. W meczu z Argentyną postawili oni bardzo trudne warunki i choć Argentyna wygrała 2:1, to musiała się bardzo namęczyć. Jeśli chodzi o Cypr, to aktualnie są oni bardzo słabi, jedni z najsłabszych w Europie. Wszystkie mecze wyjazdowe Cypr przegrał w eliminacjach do MŚ, a rywale z najwyższej półki nie byli, bo Islandia, Norwegia, Albania, Słowenia i Szwajcaria. Jedynie Szwajcaria to mniej więcej podobny poziom co Bośnia i Hercegowina, reszta zespołów gorsza, stąd trudno liczyć na niespodziankę w tym spotkaniu. Myślę, że gospodarze tego meczu będą chcieli już w pierwszej połowie zapewnić sobie zwycięstwo. Cypr szanse na strzelenie gola ma małe w całym meczu, a co dopiero w pierwszej połowie. Na pewno będą się oni bronić wszelkimi siłami, by wysoko nie przegrać, ale moim zdaniem stracą dwie bramki w pierwszej połowie. Kurs na dokładny wynik 2:0 do przerwy w Unibet jest bardzo dobry i widzę tutaj value, bo właśnie taki wynik w pierwszej połowie wydaje mi się najbardziej możliwy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Holandia
Typ: Holandia
Kurs: 1,95
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Miałem na dzień dzisiejszy odpuścić sobie pewniaka, ale po tym, jak zobaczyłem kurs bukmacherów na spotkanie Czechów z Holendrami, postanowiłem jednak zamieścić krótką analizę, gdyż obok tego meczu nie można przejść obojętnie.
Zdecydowanym faworytem, i to zarówno na papierze, jak też i w praktyce, są tutaj goście. Pamiętamy jeszcze dobrą grę Oranje na Mundialu i chociaż nie brakowało sceptyków, którzy krytykowali zbyt zachowawczy styl Van Gaala, trzecie miejsce po pokonaniu zrezygnowanego i dobitego gospodarza turnieju należy zdecydowanie rozpatrywać w kategoriach sukcesu.
Czesi natomiast po dobrym występie na Euro w Brazylii nie zagrali i nie jest to notabene konsekwencja braku szczęścia, ale coraz gorszej gry naszych południowych sąsiadów. Z roku na rok grają coraz słabiej, a nowo zatrudniony szkoleniowiec nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. U Holendrów natomiast wprost przeciwnie może dziś zadziałać efekt nowej miotły, chociaż Hiddink to taka nowa-stara miotła i niejako naturalny następca tronu po Van Gaalu.
Holendrzy - mimo że bez kilku podstawowych zawodników (Vlaar, Robben, Classie, Huntelaar), których wyeliminowały kontuzje, powinni sobie w tym spotkaniu spokojnie poradzić, a trener Vrba nadal będzie zastanawiał się, jak w końcu wygrać mecz.
⛔100
 
makaveli23 172,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka nozna, Towarzyskie
Godzina: 12:20
Spotkanie: Japonia - Wenezuela
Typ: Gole drużyny: Japonia over 2.5
Kurs: 3.80
Buk: Sportingbet
Nie jestem przekonany co do formy Japonii, ale jestem przekonany ze Wenezuela nie stanowi zadnego problemu dla gospodarzy. Korea robila z nimi co chciala i wygrana powinna byc wyzsza niz 3-1. Cos tam probowali Venezuelczycy w ataku ale to raczej nazywa sie gra chaotyczna, bo zostawiali sporo miejsca dla gospodarzy na kontry, a i tak sami bramke strzelili po zlym wybiciu bramkarza Korei. Japonii tez sie bledy przydarzyly w meczu z Urugwajem, czego efektem byla strata bramki w pierwszej polowie i koncowa przegraną 0-2. Ale jezeli Urugwaj byl dla nich nie do przejscia bo gral solidnie w defensywie, tak nie widze powodu by Japonczycy nie mieli sobie poszaleć na tle Wenezueli, bo tak jak mowilem defensywa Wenezueli raczej nie istnieje. Pytanie tylko czy beda chcieli sobie poszalec. Korea tez przeciez byla w slabej formie i slabych mistrzostwach, wiec rowniez niebylbylm pewny ich dorobku bramkowego a zdolala wbic Wenezueli 3 bramki, a mogla wiecej. Wiele sie od siebie nie roznią Korea - Japonia, ci pierwsi zdolali przegrac o jedna bramke mniej z Urugwajem, niz Japonia. Powinna byc więc kopia wyniku Korei, czyli 3-1, miejmy nadzieje ze skutecznosc nie zawiedzie.
⛔100
 
O 31

odorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje do ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora:Walia
Typ: Suma goli powyżej 2.5 i obie nie strzelą
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Całkiem ciekawy kurs na mecz Andory z Walią. Jak Andora gra, każdy wie. Poprzednie eliminacje do ME zakończyła na ostatnim miejscu w tabeli, 0/0/10 i bilans bramkowy 1:25 (tak, strzelili Irlandii!). Eliminacje do MŚ także na ostatnim miejscu, z przewidywalnym 0/0/10 i bilansem bramek 0:30. Nic też nie wskazuje na to, by w ich grze cokolwiek miało się poprawić, przynajmniej na razie. Mamy więc spokój, jeśli chodzi o sprawę zdobycia gola przez nich. Z drugiej strony Walijczycy, którym na pewno bardzo będzie zależało na awansie, bo dawno nie widziano ich na żadnej większej imprezie (od 1958 roku!). W składzie brakuje co prawda podstawowego napastnika, Vokesa, ale wierzę, że pozostali z Garthem Bale i Ramsey&#39;em na czele dobrze rozpoczną Eliminacje, i strzelając Andorze przynajmniej trzy gole dadzą jasny znak, że we Francji ich nie zabraknie.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Norwegia-Włochy
typ: Włochy wygrają do (0)
kurs: 2,60
bukmacher: ...
Witam to ja pójdę za ciosem i postawię również na Włochów z tym że wygrają ten mecz do zera nie przekonuje mnie to ,że Norwedzy grą u siebie,skład też jest kiepski za to skład Włochów robi wrażenie H2H też mnie nie przekonuje do stawiania na gosodarzy tego meczu ostatni mecz między nimi byl rozgrywany aż 10 lat temu kupe czasu Norwegia straszyla czołówkę tabel własnie w tamtych latach jak grał nie zawodny Tore Andre Flo teraz wyniki są mierne na dodatek remis z Islandią u siebie czy przegrana u siebie ze Szkocją .Jak dla mnie i większości typerów myślę ,że zwycięsko z tego pojedynku powinni wyjść wiecznie waleczni przez 90 minut Włosi stawiam na 0:1 lub 0:2 pozdrawiam
Brak bukmachera
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Eliminacje Euro 2016 /
Godz. 20:45
Spotkanie - Czechy : Holandia
Typ - czerwona kartka / tak /
Kurs - 4.40
Buk - Unibet

Dziś kolejne spotkania w ramach eliminacji do Euro 2016 ja wybieram spotkanie Czechów z Holendrami , na pewno w roli faworyta w tym spotkaniu są goście którzy jak wiemy są trzecia druzyną zakończonych nie dawno MŚ ale uważam że gospodarze pomimo że z formą u nich nie jest dobra to dziś pokażą się z dobrej strony i spotkanie będzie emocjonujące , Czesi w ostanim swoim towarzyskim spotkaniu polegli z Amerykanami 1:0 natomiast goście pod wodzą nowego selekcjonera Guusa Hiddinka przegrali z Włochami 2:0 i tu się na chwilę zatrzymam bo w tym spotkaniu z Włochami pomimo że był to przecież mecz towarzyski to Holendrzy a konkretnie Martins Indi już w 9 minucie spotkania otrzymał czerwoną kartkę co w/g mnie pokazuje że w dzisiejszym pojedynku również może być ostro co zresztą pokuje statystyka pomiędzy Czechami a Holendrami , jak wiemy i śledzimy Eredivisie to w tej lidze czerwień można powiedzieć jest na porządku dziennym bo zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze czerwieni jest sporo , w Czechach pod tym względem no może nie tak jak w Eredivisie ale czerwieni też trochę zobaczymy no i moje ulubione H2H a tu także czerwień była i to nie jedna i np. w rundzie wstępnej Euro 2004 bo wtedy także spotkały się ze sobą obie drużyny i w pierwszym meczu w Holandii wynik 1:1 natomaist tu w Czechach 3:1 dla naszych południowych sąsiadów a w tym meczu już w 13 minucie Holendrzy grali w osłabieniu no a w samym turnieju Euro 2004 los sprawił że obie ekipy spotkały się w fazie grupowej i Czesi wygrali 3:2 ale w 75 minucie Heitinga osłąbił swój zespół po czerwonej kartce tak więc widzimy że ostro przeważnie jest , a dzisiejsze zawody sędziował będzie Włoch Gianluca Rocchi i gdy zajrzymy do jego bilansu to aż czerwono przed oczami i tak pokazał już w swojej karierze 131 czerwonych kartek w 307 meczach no oczywiście większość w Serie A i B ale czerwień też była w meczach międzypaństwowych i tak w Eliminacjach do ME a tu sędziował tylko 3 mecze jego bilans to 5 żółtych 1 czerwona i karny dlatego liczę że jego bilans powiększy się o parę kartek no może i czerwoną po tym spotkaniu w którym osobiście liczę na mnóstwo fauli !
........... jeszcze jedno kurs na czerwień w Unibet jak już napisałęm 4.40 natomiast Betsson tylko 3.60 i ............. ?
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Towarzyskie
Godzina: 12:00
Spotkanie: Indonezja - Jemen
Typ: 1 HA -2
Kurs: 2.85
Buk: bet365
Pogram dzisiaj kosmiczny mecz ????
Indonezja będzie grać z Jemenem. Obie ekipy egzotyczne, ale Indonezyjczycy coś tam grać potrafią, w przeciwieństwie do swoich rywali, którym udało wygrać się w ostatnim dość długim przedziale czasowym tylko jeden mecz. Z Nepalem ;)
Drużyny z indonezyjskiej ligi potrafią już zaskoczyć w azjatyckich pucharach. Drużyn z rozgrywek ligowych Jemenu ani widu, ani słychu w międzynarodowych rozgrywkach.
Dodatkowo Jemen na wyjeździe nie wygrał od 2010 roku. Jeżeli chodzi o jakieś porównanie, to w ostatnim czasie Jemen przegrywał z Katarem 0:6 i 1:4. Indonezji z Katarem udało się zremisować 2:2 ;)
Dlatego stawiam dzisiaj na wysokie zwycięstwo tubylców.
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Łotwa
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
W grupie z Holandią, Turcją i Czechami szczytem marzeń wydaje się być trzecia pozycja, dająca szansę gry w barażach, dlatego też dla obu dzisiejszych rywali, mecz otwarcia w Astanie ma fundamentalne znaczenie dla dalszych rozgrywek. Tu nie wolno przegrać a wskazane byłoby zwyciężyć.
Oba zespoły słabo spisały się w kwalifikacjach do brazylijskiego mundialu, zajmując piąte miejsca w swoich grupach. Zarówno Kazachstan jak i Łotwa zdobyły tylko po jednym punkcie w meczach wyjazdowych. Łotysze przywieźli punkt z Lichtensteinu (1-1), przegrywali natomiast w Bośni (1-4), Słowacji (1-2), Grecji (0-1) i na Litwie (0-2). Każdy z tych rywali jest ceniony wyżej od Kazachstanu, jednak jak trudnym terenem jest Astana przekonało się kilka mocnych druzyn w poprzednich eliminacjach. Co prawda wygrywały tam: Irlandia (1-2), Szwecja (0-1) i Niemcy (0-3) ale były to trudne i zacięte mecze. Punkty w stolicy Kazachstanu zostawiły Austria (0-0) i Wyspy Owcze (2-1).
W kadrach Kazachstanu i Łotwy trudno doszukać sie piłkarskich gwiazd, sporo za to akcentów polskich min. Steinbors i Visniakovs u gości oraz Chniżniczenko w zespole gospodarzy.
Ostatnie sprawdziany przed eliminacjami zakończyły się zwycięstwami obu zespołów. Łotwa wygrała 2-0 z Armenią u siebie po dosyc wyrównanym meczu lecz trzeba pamietać że dla gości był to ostatni test przed trudnym wyjazdem do Danii więc nie zagrali oni na 100% swoich możliwości. Kazachstan natomiast urzadził sobie ostre strzelanie ze słabiutkim Kirgistanem 7-1.
Kazachstan z Łotwą spotkały się dotychczas dwukrotnie, towarzysko. Gospodarzem obu meczów byli Łotysze, którzy wygrali w 2004 3-1, natomiast w 2012 padł bezbramkowy remis.
Przed nami zatem pierwszy mecz o stawkę, pierwszy na gorącym terenie w Astnie, czas więc na pierwsze zwycięstwo Kazachstanu. Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Eliminacje MME
Godzina: 18:30
Spotkanie: Grecja - Polska
Typ: 2DNB
Kurs: 2.37
Buk: bet365
Witam! Dzisiaj uboga oferta, i zazwyczaj daleki jestem od typowania międzypaństwówek, eliminacji, pucharów bo to mecze-cuda, ale do rzeczy: Polska młodzież w porównaniu do 1 garnituru spisuje się naprawdę dobrze i ostatni krok dzieli ich od awansu do baraży o Euro i IO. Dzisiaj dwa ostatnie mecze w &quot;polskiej&quot; grupie i każdy z dzisiaj grających wciąż może awansować przy &quot;dobrym układzie&quot; w równoległym meczu. Polacy zagrają na wyjeździe z Grekami, których na własnym terenie pokonali 3:1. Myślę, że będą chcieli udowodnić swoją wysoką formę w tych eliminacjach i po prostu wygrać to spotkanie, ale i gospodarze nie zamierzają odpuszczać więc taki typ. Kursy wskazują na faworyta Greków, ale ja mimo wszystko wierzę w naszych i myślę, że nie przegrają tego spotkania, stawka jest zbyt wysoka a po takim kursie warto próbować, w razie remisu zwrot. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom