>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 09.01.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Werder Bremen - VfL Wolfsburg Typ:BTS Kurs:1,43 Betsson
Wykładnikiem dla mnie będą ostatnie spotkania towarzyskie tych zespołów. Zarówno Werder jak i Wolfsburg przebywają w Turcji, gdzie są w trakcie obozu przygotowawczego, do tej pory jedni i drudzy zagrali towarzysko z przedstawicielami Tureckiej Superligi, ot ciekawe że kolejno Vfl zwyciężył Besiktas 2:0 i tym samym wynikiem Brema pokonała Trabzonspor. Widziałem mecz Wilków, chyba można mówić o nowym otwarciu, gra wygląda całkiem dobrze, składne akcje, widać było że mają pomysł na siebie. Werder też wyglądał całkiem solidnie, zresztą oni nawet jesienią prezentowali się dobrze, może nie była wówczas gra na jakimś wybitnym poziomie, ale robią swoje i chwała im za to. Z Trabzonspor Hunt, Petersen 2:0 - standard. W Wolfsburgu jest koncepcja, wizja, dołączył Perisic, ciekawe wzmocnienie, myślę że możemy go już zobaczyć w tym spotkaniu na boisku. Z uwagi, że to mecz towarzyski na pewno każdy scenariusz wydaje się możliwy, ale jakkolwiek spojrzeć na te dwa zespoły, to obraz wydaje się typowy dla spotkań Bundesligi z ich udziałem, czyli ovet, BTS. Bukmacherze, co widzę po ofercie podzielają moje zdanie.
✅43
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - mężcz
Spotkanie: PŚ FIS (Wisła/POL) - HS134 20:30 Head-to-Head G. Schlierenzauer/K. Stoch
Typ: Kamil Stoch
Kurs: 2,70
Buk: Bwin
Analiza:
W pierwszym wczorajszym treningu Gregor uzyskał lepszy wynik od kamila. W drugim treningu sytuacja odwróciła się kamil stoch wygrał trening z odległością 133 m skacząc od Schlierenzauera o 5 m dalj. Kamil po tym skoku poczuł się pewniej gdyż po tym skoku opuścił kwalifikacje do konkursu pokazując rywalą że będzie w środowy wieczór bardzo mocny. Myślę że obaj zawodnicy staną na podium lecz Kamil przy dopingu Polskich kibiców stanie na wyższym stopniu podium od swojego najgroźniejszego rywala.
0
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Darts,Mistrzostwa Świata w Lakeside BDO
Spotkanie: Scott Waites vs Geert de Vos
Typ: Scott Waites 4:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejny dzień Mistrzostw Świata w Lakeside i kolejne emocje związane z dartem.Ja za cel obieram mecz Scotta Waitesa z Geertem de Vosem.Typ dość ryzykowny jednak moim zdaniem możliwy co spróbuje teraz udowodnić.Scott Waites zajmuje obecnie 11 miejsce w rankingu BDO jednak nie oddaje to jego umiejętności gdyż jest on uważany (oprócz Tony&#39;ego Oshea oraz Darylla Fittona) za jednego z największych kandydatów do mistrzostwa świata.Słowa te potwierdza wynik z pierwszego meczu Waitesa w Lakesiade gdzie z łatwością ograł 13 w rankingu BDO Holendra Willy&#39;ego van den Willa.Z goła odmiennie zaprezentował się Gerrt de Vos który z dużymi problemami 3:2 pokonał T.Ecclesa.Nie pokazał w tym meczu nic nadzwyczajnego.Również doświadczenie jest po stronie Scotta.Jest on uważany za zawodnika którego prawie że nie da się sprowokować.Zupełnie inny jest Belg który często denerwuje się po nieudanych zagraniach przez co jego gra wygląda nie najlepiej.21 w rangingu de Vos jest w tym meczu na straconej pozycji więc chcę postawić na pewne zwycięstwo Waitesa.Po wielu niespodziankach w pierwszych dniach mistrzostw Scott będzie chciał pokazać że to on może zawojować Lakeside w tym roku co udowadnia jego pierwszy meczu z Van den Willem.Jako iż znam się trochę na darcie to wiem że rzucanie maxów oraz wysokie checkouty bardzo pomagają Waitesowi.Obstawiam łatwe 4:0 dla Scotta.
⛔100
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina: HISZPANIA: Copa del Rey
Spotkanie: Zaragoza - Levante
Typ: over 2,5 bramek
Kurs: 2,07
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj zostaną rozegrane kolejne spotkania pucharu hiszpańskiego Copa del Rey. W jednym z nich zmierzy się Saragossa z Levante. W lidze gospodarze znajdują się na 13 miejscu, natomiast ich dzisiajszy rywal na 6. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Levante przegrało u siebie 0:1 co stawia ich w trudnej sytuacji.
W ostatnich pięci spotkaniach Saragossa wygrała 3 spotkania i 2 razy przegrała strzelając i tracąc łącznie 9 bramek więc nie za dużo. Natomiast bilans Levante jest dokładnie taki sam z tym że ilość wszystkich bramek wynosi 13 bramek.
W obu drużynach zabraknie kilku zawodników. Gospodarze będą musieli sobie radzić bez Romarica, Obranovica i prawdopodobnie Victora (?). Levante przyjedzie bardziej osłabione i zagrają bez Navarro, Barkero, Iborry, El Zhara, Serrano, Diop i Juanfrana.
Spodziewam się w tym meczu minimum 3 bramek. Levante jeśli chce awansowac będzie musiało zaatakować a Saragossa będzie starała się pograć z kontry. Przewidywany wynik to 2:2.
⛔100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja MHL
Spotkanie: Atlanty - SKA 1946
Typ: Atlanty (-1.5)
Kurs: 1.85
Buk: Bet365
Dziś kolejne stracie obu drużyn. Wczorajszy mecz pokazał jak charakterną drużyną jest Atlanty. Po drugiej tercji przegrywali 1:3, by w trzeciej przycisnąć rywala i ostatecznie wygrać spotkanie 5:3. W tej drużynie jest ogromny potencjał, strzelają mnóstwo bramek i jak już grają swoje to nie ma mocnych na nich. W dzisiejszym meczu możemy zobaczyć podobne zestawienie zawodników, z pewną różnicą na bramce Atlanty, wczoraj zagrał trzeci golkiper, dziś wystąpi nominalny golkiper Vyacheslav Volkov (.923 SVS%, 1.98 GAA), który ma solidne statystyki w bramce. Liczę że dziś mniej stracą, a ofensywnie zaczną grać nie od trzeciej, a od pierwszej tercji i stłamszą rywala na samym początku. Rzadko Atlanty ma szansę zmierzyć się z solidną drużyną, jaką z pewnością jest SKA-1946, więc liczę że podejdą do spotkania mocno skoncentrowani i pewnie wygrają to spotkanie.
⛔100
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Spotkanie: Jastrzebski Wegiel - Skra Bełchatow
Typ: JSW -2,5 seta
Kurs: 3.20
Godz: 18:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

A wiec czas najwyższy na rewanżowe spotkania w ramach rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn. Sytuacja w tym meczu ma sie bardzo podobnie do tej opisanej wczoraj na temat meczu Chaumont - Sète ktory zgodnie z oczekiwaniami zakończył sie gładkim zwycięstwem gospodarzy 3-0 ale teraz do rzeczy . W dzisiejszym spotkaniu dojdzie do konfrontacji zespołu ktory w ostatnich latach zdominował polska lige a mowa tutaj o Skrze Belchatow .W ostatnich dwudziestu spotkaniach gora byli Bełchatowianie którzy to wygrali szesnaście razy co daje okolo 80% wygranych patrząc na H2H .Teraz niestety jak to czasem bywa w sporcie ekipa ta notuje slabszy sezon majac na koncie osiem zwycięstw i az 6 porażek malo tego ,w przeciągu 3 miesięcy trzy razy spotkali sie z ekipa Jastrzębskiego wegla no i kazde ze spotkan przegrali w tym kilka dni temu w ramach rozgrywek ligowych srogo bo az 3-0 na wlasnym parkiecie. Dzis trafili chyba najgorzej jak mogli ich rywal nie dość ze jest w niezwykle wysokiej formie to jeszcze w siedmiu dotychczasowych meczach nie zanotował porazki a jakby tego bylo malo stracil tylko 5 setow . W porównaniu do ostatniech meczu Skry dochodzą również dodatkowe kontuzje gdyz nie zabaczymy Mariusza Wlazłego ktory jest w gronie nawazniejszych graczy tego zespolu , bardzo watpliwy jest wystep Atanasijevića ktory dopiero co wraca po kontuzji .Jak by tego bylo malo slabe wystepny ostatnio notuje Michał Winiarski ktory tez niedawno wrócił do skladu .Trener Nawrocki wobec takich braków w składzie będzie musiał wystawić na ataku przeciętnego Cupkovićia lub młodego Muzaja. Teraz jeszcze kilka slów o gospodarzach .Pomimo wyrania pierwszego spotkania 3-2 niesa w sytuacji jakiejś specjalnie komfortowej gdyż w stosunku punktow wygrali tylko 100-99 . Co prawda nie maja oni zadnych oslabien w skladzie radzą sobie niezwykle dobrze w ostatnim czasie wiec mysle ze do tego spotkania podejdą naprawdę skoncentrowani i zagraja tak jak to mialo miejsce ostanio ze Skra u siebie czy tez z Resovia gdy również wygrali 3-0 a przypomne tylko ze Rzeszowianie rowniez naleza do dosc scislej czolowki.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Puchar Świata, Wisła HS134
Spotkanie: Czy Anders Jacobsen (NOR) znajdzie się w top 2? (zakład nieważny, jeżeli zawodnik nie wystartuje)
Typ: Tak
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin

Podczas TCS pasjonowaliśmy się rywalizacją Andersa Jacobsena z Gregorem Schlierenzauerem i jak doskonale wiemy ostatecznie wygrał ten drugi. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie obok Austriaka to właśnie Jacobsen jest w najlepszej formie i jak sam podkreśla, mimo, że nie wygrał TCS to satysfakcje sprawia mu fakt, że jego najlepsze skoki są skokami dłuższymi niż Schlierenzauera.
Wczoraj co prawda podczas treningów czy kwalifikacji nie błyszczał tak jak na TCS jednak pamiętajmy, że te skoki treningowe jaki i kwalifikacyjne nie mają już tak wielkiego znaczenia jak podczas turnieju niemiecko-austriackiego. Tam każdy skok był ważny, by pokazać, kto jest silniejszy czy Norweg czy Austriak obecnie są to po prostu skoki przygotowujące do zawodów.
Mimo, że Jacobsen wczoraj nie błyszczał to jednak wciąż był w czołówce i myślę, że również dziś w niej będzie. Osobiście stawiam, że znajdzie się w TOP 2 według mnie w obecnej chwili ciężko wskazać zawodnika, który przy dobrych skokach Gregora i Andersa mógłby ich wyprzedzić (być może takim zawodnikiem będzie Kamil Stoch, który będzie przecież skakał u siebie). Dlatego myślę, że Jacobsen dziś powróci do bardzo dobrego skakania i znów będzie walczył o zwycięstwo. Warto przy okazji tych zawodów zwrócić uwagę, że wiatr wczoraj kręcił, często zawodnicy dostawali bardzo dobry wiatr pod narty a czasem tego wiatru nie było. Dziś jeżeli czołówka będzie miała wiatr pod narty, a jak wiadomo Jacobsen jest znakomitym lotnikiem to o jego miejsce w Top 2 jest spokojny, myślę, jednak, że również w nieco mniej korzystnych warunkach powinien sobie poradzić. Podkreślę bowiem jeszcze raz obecnie według mnie jest dwóch zawodników w wybornej formie i wśród nich jest na pewno Jacobsen i nie zmienią tego wczorajsze nieco słabsze skoki.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Finlandia 2 liga
Spotkanie:Jokipojat-Sport
Typ:Sport -1 zwycięstwo jedną bramką =zwrot
Kurs:3,50
Bukmacher:Bet365
Cóż hokej to nie jest moja dyscyplina ale po przeczytaniu na forum tematu &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; sposób usera edi8 wydaje mi się dość ciekawy i jeśli analizuje hokej na lodzie to w bardzo podobny sposób.Dziś moją uwagę przykuł mecz pomiędzy drużyną Jokipojat a ekipą Sport.Gospodarze zajmują obecnie 6 miejsce w lidze z dorobkiem 52 oczek jednak ostatnio grają fatalnie.Tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 5 meczach,bilans bramkowy 9-17 i najsłabsza forma w lidze raczej nie wróżą im dziś nic dobrego.Sport natomiast jest ostatnio na fali,4 wygrane w 5 meczach,średnia strzelonych bramek ponad 4 na mecz i fakt że obie drużyny w ostatnich meczach grały z podobnymi rywalami jasno przemawia na korzyść gości.Uważam że hokeiści Sport w takiej formie powinni sobie bez problemu poradzić z gospodarzami,a kurs na zakład -1 z opcją zwrotu po takim kursie jest warty uwagi choć sam tego nie gram ale do konkursu typ jest idealny bo patrząc na formę gości mimo kurów ten mecz ma tylko jednego faworyta
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: skoki narciarskie
spotkanie: Puchar Świata w Wiśle
typ: Kamil Stoch wygra
kurs: 4.5
bukmacher: Tobet
analiza:
Wszyscy Polacy dzisiaj bardzo liczą na Kamila Stocha. Większość widzów ze wspaniałymi polskimi flagami przyjdzie pod skocznie właśnie dla niego. Turniej Czterech Skoczni to już historia, zawodnicy z podium: Hilde, Jacobsen i Schlierenzauer nie muszą zaraz być znowu na fali. Jacobsen trochę się podłamał, jego najmniej się obawiam, w dodatku Norwedzy przy słabych warunkach nie potrafią odlecieć. Hilde był 8. w I treningu , słabo. Na dziś mam 2 faworytów Gregora Schlierenzauera i Kamila Stocha. Kurs jest znacznie wyższy na Polaka, więc spróbuję swoich sił grając na niego. Szanse są, zna skocznie, ma spore wsparcie wśród kibiców, Norwegów podobno w nocy okradli, myślami gdzieś tam mogą błądzić, pozostaje tylko ten genialny, nieobliczalny Austriak. Na niego 2.25, można też śmiało brać. Hej.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia puchar ligi
Spotkanie: Maritimo – Rio Ave
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: expekt

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek w ramach Portugalskiego pucharu ligi fazy grupowej grupy c w którym to zmierzą się ekipa Maritimo z Rio Ave. Gospodarze tego meczu po 2 kolejkach posiadają 1 punkt a dzisiejsze spotkanie jest ostatnim tak więc tylko zwycięstwo liczy się w walce o awans. Goście natomiast posiadają 3 punkty mając większe szanse na awans niż gospodarze i wydaje mi się, że będą oni chcieli wykorzystać swoją szanse. Od początku meczu gospodarze zapewne poszukają jeszcze swojej szansy lecz żeby włączyć się do walki o awans trzeba tutaj zwyciężyć czyli rzucić się do ataku od początku spotkaniu co będzie groziło szybkim kontratakami gości. Reasumując osobiście pobieram tutaj zwycięstwo gości którzy tym samym przypieczętują swój awans do następnej rundy tych rozgrywek.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Wisła
Spotkanie: H2H Piotr Żyła - Dawid Kubacki
Typ: 1
Kurs: 2,10
bukmacher: bet365
Dzisiaj odbędą się zawody po raz pierwszy w historii Pucharu Świata w skokach narciarskich w rodzinnym mieście Adama Małysza. Możemy być prawie pewni że Polacy zdobędą dużo miejsc w czołowej trzydziestce. Dawid Kubacki ostatnio zadziwia wszystkich swoim wyniki jednak jego forma ostatnio przygasła. W turnieju 4 skoczni lepiej się według mnie pokazał Piotrek Żyła. W Bischoshofen Piotrek zajął 30 miejsce tymczasem Dawid Kubacki nie dostał się w ogóle do drugiej serii. W Innsbrucku Żyła zajął 22 miejsce a Dawid Kubacki znowu nie dostał się do drugiej serii. W GPA Kubacki zajął 28 miejsce a Żyła 30. W pierwszym konkursie turnieju 4 skonczni w Oberstdorfie Kubacki zajął 26 miejsce a Żyła 31. Zawodnicy zajmują bardzo podobne lokaty. Jednak to ostatnio Żyła plasuje się na lepszych lokatach dlatego po takim kursie uważam że warto na niego postawić.
✅110
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Enea Cup
Spotkanie: Warszawska ( +1.5) - Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 1,80
bukmacher: Pinnacle Sports
Delecta pierwszy mecz przegrała u siebie 1-3, dzisiaj muszą wygrać 3-0 lub 3-1 aby przejsć dalej. Zadanie maja ułatwione bo w drużynie Politechniki braki kluczowych zawodników. Nie zagrają: Krzysztof Wierzbowski, Paweł Adamajtis i Maciej Zajdera. Z tymi brakami przegrali ostatnio ligowy mecz z Kielcami a na ostatnie 5 meczy udało im się wygrac tylko ze słaba Częstochową. Delecta jest na drugim biiegunie, na 5 meczy wygrali cztery a przegrali tylko z Resovia.
✅80
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, Kwalifikacje Australian Open
10.01.2013 06:50
Schwartzman - Fabbiano
Typ: 2
Kurs: 2.05
Tobet
Druga runda kwalifikacji Australian Open mężczyzn. Pojedynek pomiędzy 179 w rankingu ATP 21-letnim Argentyńczykiem Diego Sebastianem Schwartzmanem a zajmującym 263 miejsce w rankingu ATP, o 3 lata starszym Włochem Thomasem Fabbiano. Ranking i wygrany bezpośredni pojedynek w zeszłym sezonie mogą sugerować że to Schwartzman jest faworytem, nic jednak bardziej mylnego. Prawda jest taka że Argentyńczyk jest w tej rundzie tylko dzięki temu że trafił w pierwszej rundzie na innego specjalistę od gry na kortach ziemnych swego rodaka Alunda, wygrał 0:6 6:0 6:2. Całe doświadczenie Diego Sebastiana na kortach twardych w seniorskiej karierze to rozegrane 11 spotkań, bilans w futuresach 4:2, a w chellengerach 0:4 + dzisiejsza wygrana. Jest to typowy zawodnik grający na okrągło na kortach ziemnych, przyjechał zagrać w kwalifikacjach Australian Open, bo pozwala na to ranking, fajna przygoda, szczęście w losowaniu i awans do drugiej rundy i na tym czas kończyć przygodę. Próbował nawet się sprawdzić na twardej nawierzchni przed przyjazdem do Australii i zagrał w challengerze w Sao Paulo, oczywiście z marnym skutkiem, przeciwko Demolinerowi ugrał 5 gemów. W spotkaniu pierwszej rundy z Alundem statystyki również niczego ciekawego nie przedstawiają, ledwie 60% piłek wygranych po pierwszym serwisie. Jego rywal w drugiej rundzie to nie jest oczywiście jakiś super znakomity specjalista od gry na nawierzchni twardej ale jest uniwersalny, gra na każdej nawierzchni osiągając przyzwoite wyniki. W całej karierze bilans Włocha na hardzie to 52:24, przede wszystkim zrobiony na futuresach, ale w zeszłym sezonie grywał także już sporo w challengerach. W pierwszej rundzie kwalifikacji wygrał z Hindusem Bhambri, który na okrągło grywa na nawierzchni twardej 6:3 4:6 6:4, wygrywając 83% piłek po pierwszym podaniu. Według mnie Fabbiano powinien awansować do decydującej rundy kwalifikacji.
⛔100
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kosz, PP Kobiet
Centrum Wzgórze Gdynia -14.5 - GTK Gdynia 1.85
Bet365

To generalnie tak, oba zespoły znam w miarę ;)
CW nie zmieniło składu, nie ma tylko Śnieżek, ale ona i tak niewiele znaczy.
Sytuacja sprzed 2 sezonów podobna - GTK najpierw eliminuje ŁKS, potem Artego, a potem gra z Lotosem. Wtedy już Lotos bierze wszystkie swoje zawodniczki do siebie i łoi GTK jakoś 60 punktami.
Teraz GTK pyknęło Energę, która nie chciała tego pucharu, to było wiadome. No i czas na CW.
Jak dla mnie sytuacja wygląda tak. To nie przypadek, że Lotos gra z GTK. Poza tym GTK i CW są generalnie niemalże jednym klubem, więc kasa idzie z tego samego miejsca. No, a jak już i tak będzie się wydawać kasę na ten jeden wyjazd w 1/2 to lepiej wydać ją tak, żeby ekipa tam jakoś się zaprezentowała. Zwłaszcza, że w 1/2 nie będzie potężnych rywali, Wisła i CCC mają gwarantowany udział w FF i tam czekają na wszystkich. A jest jeszcze taki zapis:
Kluby zgłaszające 2 zespoły (rezerwy) podają ich składy przed rozpoczęciem rozgrywek. Składy drużyn pozostają niezmienione do końca rozgrywek.
Więc w GTK i tak nie mogłaby wystąpić żadna zawodniczka z CW.
No to po co pchać GTK dalej :?:
Dla mnie bez sensu. CW powinno tutaj spokojnie je odprawić.
✅85
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Juventus-Milan
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Na dziś przygotowałem ciekawie zapowiadający się pojedynek Gigantów.Ekipa Juventus Turyn podejmie u siebie drużynę AC Milanu.Wszyscy praktycznie stawiają masowo na drużynę Juventusu.Jednak ja uważam że w tym pojedynku padnie remis.Gospodarze w lidze spisują się wyśmienicie.Są Liderami tabeli z dorobkiem 44 puntów.W ostatnim meczu rozgrywanym u siebie zaliczyli potknięcie,zaliczając porażkę z Sampdorią 1-2.W ostatnich 5 meczach zanotowali 2 zwycięstwa,1 remis i 2 porażki.Natomiast Goście mimo dużych transferów/Osłabień w lidze jakoś sobie radzą.Zajmują obecnie 7 pozycję z dorobkiem 30 punktów.Ich bilans wyjazdowych meczy nie jest tak zły.W ostatnich 5 meczach zaliczyli 2 zwycięstwa ,2 remisy i 1 porażkę.Mecze pomiędzy takimi drużynami są bardzo ciężkie do przewidzenia.Jednak jedynym rezultatem który tutaj upatruję jest remis.Obie ekipy mierzyły się ze sobą już parę razy.W 5 meczach padały takie wyniki:
Dwa remisy 2-2 i 1-1 oraz 2 zwycięstwa Juventusu i jedno zwycięstwo Milanu.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Spotkanie: Puchar Świata- Wisła HS 134
Typ: Kamil Stoch ukończy zawody w top 2
Kurs: 2,55
Buk: Bwin
Analiza: Wydaje się ,że Stoch ustabilizował formę i wreszcie bedzie go stac na regularne oddawanie 2 dobrych skoków. Po kryzysie z poczatku sezonu nie ma juz ani sladu i skoczek z Zebu na stałe zadomowił się w okolicach podium. Treningi pokazały , że jest moc. Przebiegały w dość trudnych, loteryjnych warunkach przy opadach śniegu i zmiennym wietrze. Mimo tego Stoch odniósł w jednym z nich zwycięstwo ze sporą przewagą nad Schlierenzauerem i Jacobsenem. Skocznia doskonale znana, dobra forma, własna publiczność- wszystko to mu sprzyja i stawia go w roli faworyta dzisiejszych zawodów. Jak nie teraz to kiedy? Rezygnacja z kwalifikacji tylko potwierdziła pewność siebie i dobrą dyspozycję. Uważam ,że dziś walka o pierwsze miejsce będzie prywatnym pojedynkiem Kamila Stocha i Gregora Schlierenzauera. Kto z nich będzie górą? Liczę, że Kamil jednak jak wiadomo to są tylko skoki i połowa sukcesu to warunki atmosferyczne. Mimo tego polecam typ.
⛔100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
pilka nozna, puchar krola , hiszpania
spotkanie: Real madryt- Celta vigo
typ: azjatycki HC Celta Vigo +2
kurs: 2,39
buk: Pinnacle
analiza:
I znowu zagrywam mecz Pucharowy. miejmy nadzieje że dziś będzie to udany typ. Niestety ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze i wrzucam bezsensowne typy. Być może i ten też jest taki dla niektórych, ale ja nie mam zaufania do Realu i zagrywam przeciwko Nim. Typ dotyczy azjatyckiego hc +2 bramki dla Celty. W przypadku przegranej 2-ma bramkami zwrot.
Dziś mecz rewanżowy. Jak wiemy poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść Celty. Za wszelką cenę Real będzie chciał się odegrać i złupić gości. Pokazali to w ostatnim meczy z real Sociedad grając w 10-ciu. Chciał bym żeby to się nie udało, bo widzę że coś się dzieje nie tak w tej drużynie. Krystyna chce to ratować, ale czy dziś się to uda?
Oby nie.....
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia Capital
Spotkanie: Chelsea-Swansea
Typ: Zdobędzie 2 lub więcej Demba Ba
Kurs:4.50
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Dzisiaj przed nami kolejne emocje w Angli gdzie zespół z Londynu podejmie Swansea . Jak dla mnie będzie to bardzo ekscytujące spotkanie z dużą ilością goli . Oba zespoły wystapią dzisiaj w najsilniejszych składach dlatego o bramki nie będzie wcale tak trudno. Jak dla mnie świetny ruch transferowy Chelsea już na poczaktu roku czyli sprawadzenie Demby Ba na napastnika jest fantastycznym posunięciem patrząc z jaką łatwością wykorzystuje podania od swoich kolegów co z pewnością nie można powiedzieć o Fernando Torresie który po prostu wypadł z formy i według mnie w tym sezonie już dużo na zawojuje bo jeśli Ba utrzyma obecną formę to on będzie grał na samej szpicy The Blues . Dzisiaj ponownie przewiduje teatr jednego aktora czyli Demby Ba a po takim kursie to aż żal nie spróbować dlatego na dzisiaj taki hardcorowy typ odemnie. Pozdro
0
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Spotkanie:Niemcy - Rumunia
09.01.2013 20:15
Typ: under 58.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 20.15 swój ostatni mecz przed zbliżającymi się wielkimi krokami
Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej w Hiszpanii zagrają Niemcy. Ich rywalem będzie niepozornie wyglądająca
ekipa Rumunii. Ekipa niemiecka od 2 -3 lat ma problemy z powrotem do zdobywania sukcesów, czego dowodem jest brak
satysfakcjonujących wyników reprezentacyjnych, dla kraju w którym znajduje się najlepsa liga na świecie. Ostatni test przed mistrzostwami może
skłonić trenera do sprawdzenia różnych wariantów, które mogą przesądzać o wyniku meczów już w samym turnieju. W mojej
opinii trener ekipy niemeickiej zdecyduje się dziśna spore roszady w składzie. Ostatnie mecze oby dwóch ekip jasno twierdzą
że nie padało w nich bardzo dużo bramek. Mój typ jest mocno asekuracyjny, ale dla takiego kursu warto zaryzykować.
Ekipa niemiecka ma dość dobrą defensywe, dlatego liczę na to iż dzisiaj nie stracą zbyt dużej ilości bramek. Rumunia nie jest
zbyt wymagającym przeciwnikiem, jednak jeśli niemieccy zawodnicy podejdą z dośc dużym rozluźnieniem do tego meczu, wynik jest sprawą otwartą.
Mój typ to 29:24
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia Capital One Cup
Spotkanie: Chelsea - Swansea
Typ: Swansea powyżej 20 [specjalne - występy drużyn, wygra mecz = 25 pkt, remis = 10, bramka = 15, rozny = 3, czyste konto = 20, bramka przed 20 = 10, zolta = -5, czerwona = -15]
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza: W mojej ocenie mecz bardziej od oglądania niż jako tako do typowania, jednak uważam, że można znaleźć kilka pojedynczych typów wartych grania. Swansea gra świetnie zwłaszcza w ofensywie wyglądają naprawdę korzystnie. Normalne, że na wyjazdach grają trochę gorzej niż u siebie, ale akurat w tym przypadku nie jest to jakaś kolosalna różnica. Z Arsenalem czy City zagrali na dobrym poziomie szczególnie w tym pierwszym. Chelsea zdarzają się świetne spotkania, lecz brakuje im jeszcze takiej regularności. W momencie kiedy brakuje Maty gra jest znacznie gorsza, widac to było chociażby w spotkaniu z QPR. Swansea to drużyna zdecydowanie lepsza od Londyńczyków i sprawią wiele problemów Niebieskim zwłaszcza w defensywie. Nie wydaję mi się, żeby linia była jakaś wysoka, mecz nie zapowiada się na brutalny, bo tego typu Pucharu nie są na porządku dziennym i nie wiem czy jest sens ryzykować kontuzją. Obrona gości stoi na przyzwoitym poziomie, nie ma co porównywać jej do chociażby Rangersów. Jak widać w składzie Chelsea zmiany - Torres wraca na szpice, Oscar do środka. W bramce Turnbull - grał ostatnio dobrze, ale nie jest to poziom Cecha i nawet z nim Swansea miałaby szanse zdobyć bramkę. Dla nich będzie kluczowe zdobyć przynajmniej jednego gola w kontekście rewanżu na własnym boisku. Spodziewam się ciekawego meczu, ale co do jednostronnego jestem absolutnie pewien, że takiego nie ujrzymy. Swansea z pewnością przygotowała się odpowiednio dobrze i nie raz udowodniła, że potrafi walczyć z najlepszymi.
✅95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom