>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.01.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 9 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup Top16
Spotkanie: Ratiopharm Ulm - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: Crvena Zvezda Belgrad(-1)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnacle

Crvena w tym momencie jest zespołem kompletnym.Grają niezwykle efektowną i szybką koszykówke.Z całym szacunkiem dla niemców ale w tej grupie są drużyną do bicia.Bardzo mocna grupa i to też sygnał dla serbów którzy zdają sobie sprawe z tego że ten mecz może być kluczowy dla nich w kontekście ewentualnego awansu do dalszej fazy.Ulm może sie już cieszyć z tego, że wogóle znalazł sie w top16.To jest ich maksimum i jestem w 80% pewny że nie wygrają nawet jednego spotkania w tej grupie.Na tym etapie Crvena ma o wiele więcej do zaoferowania, doświadczenie którego nie ma żaden z graczy Ulm.Głebia składu serbów poraża, początek sezonu mieli fatalny tak teraz tworzą walec do rozjeżdżania kolejnych rywali.Dla mnie Crvena to zespół o klase lepszy od niemców i tutaj nie ma wogóle o czym dyskutować.Ulm to ekipa grający szybko, nieobliczalna i oczywiście nie można ich zlekceważyć.Ale tak jak pisałem na tym etapie nie mają czego szukać.Serbowie bez większych problemów pokonali w weekend Ljubljane w meczu wyjazdowym.O żadnych brakach nie słyszałem.Crvena +7
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 8

przemas1988

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka , USA , NBA
Spotkanie : Indiana Pacers – Miami Heat
Typ: Over 187.5
Kurs: 1.8
Bukmacher STS.pl
Analiza:

Od razu do konkretów, Indiana u siebie 56% spotkań zakończyła overami 187,5 do tego 67% spotkań zdobyła więcej niż 92,5 ptk. Natomiast Miami na wyjazdach aż 75% spotkań zakończyła overem 187,5 ptk , dodatkowo w 75% spotkaniach wyjazdowych zdobyła więcej niż 95,5 ptk. Czyli już widzimy spora szanse na over 187,5. Dodatkowo z porównania średnich punktów na mecz oraz średnich punktów na mecz w relacji gosp/gość również wychodzi nam over 187,5.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, puchar krola , hiszpania
spotkanie: Real madryt- Celta vigo
typ:W 2.polowie padnie wiecej goli
kurs 2,10
bwin
analiza:
przed nami rewanzowe spotkanie 1/8 finalu pucharu krola. zmierza sie w nim : slynny real madryt oraz celta vigo. w pierwszym meczu tych druzyn padl wynik 2-1 dla Celty, jutro rewanz na Santiago Bernabeu.Real w lidze juz raczej na mistrzostwo nie ma co liczyc, bowiem strata do Barcy dosc wysoka. w lidze mistrzow takze szanse ostrozne, los przydzielil im manchester. puchar krola do bardzo cenne trofeum o to pewnie teraz beda bardzo ubiegac. nie powinni miec problemow z pokonaniem rywala, celta w lidze gra badzo slabo na wyjazdach-tylko 3 pkt w 9 meczach! nie ma co do konca porownywac ligi do pucharow ale jakas miarodajna przekladnia to jest. jeszcze do przerwy Celta moze dotrzymywac im kroku. pozniej zobaczymy juz pewnie calkiem otwarte spotkanie, stad tez taki moj typ
⛔100
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Auckland
Spotkanie: Olivier Rochus- Sam Querrey
Typ: Olivier Rochus
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

W pierwszym spotkaniu 1/8 finału turnieju ATP w Auckland dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Belgiem Rochusem i Amerykaninem Querreyem. W spotkaniu tym zdecydowanym faworytem u bukmacherów jest zawodnik z USA, jednak mnie wydaje się, że po takim kursie na Sama grać nie warto i upatruję tutaj naprawdę spore szanse dla Oliviera. Po pierwsze będzie to pierwszy pojedynek Amerykanina w tym sezonie. Jego forma na pewno jest zagadką, i nie odważyłbym się zagrania na niego w ciemno jakichkolwiek pieniędzy. Jeśli chodzi natomiast o Belga to będzie jego 3 spotkanie w obecnym sezonie. Po przegranej w pierwszej rundzie w Brisbane, w turnieju w Nowej Zelandii w której aktualnie występuje, pokonał w pierwszej rundzie Hiszpana Ramosa. Może zawodnika nie światowej czołówki, jednak na pewno zawodnika solidnego. Ważne jest również to, że Rochus bardzo dobrze się czuje w Auckland o czym świadczy ubiegłoroczny finał w tej imprezie, gdzie uległ Ferrerowi.Tak więc dochodzi kolejny fakt przemawiający za Rochusem a mianowicie obrona punktów z turnieju rozegranego w 2012 roku. Co lepsze w tamtym turnieju występował również Querrey i odpadł już w pierwszej rundzie ze swoim rodakiem Harrisonem. Teraz Amerykanin miał w pierwszej rundzie wolny los a więc rozpoczyna swoje mecze od 1/8 finału tego turnieju. Querrey to na pewno przede wszystkim serwis. Jednak powtarzam jeszcze raz, że to jest jego pierwszy pojedynek w tym sezonie, a więc nie wiadomo na co stać tego zawodnika. Jeśli chodzi o h2h na dwa pojedynki oba wygrał Sam. Jednak do trzech razy sztuka i w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo Oliviera Rochusa.
⛔100
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ATP Sydney
Spotkanie: John Millman - Andreas Seppi
Typ: John Millman (+1.5 seta)
Kurs: 1.88
Bukmacher: betsafe

Druga runda turnieju ATP w Sydney. Na przeciw siebie staną : Australijczyk Millman, 171. w rankingu ATP oraz Włoch Seppi 26. w rankingu. Millmana po raz pierwszy ogladalem w tym sezonie podczas spotkania z Murrayem w R16 zeszlotygodnioego turneju w Brisbane. Millman ugral w tym spotkaniu seta i zaprezentowal sie z na prawde dobrej strony, niezly serwis, bardzo dobre poruszenie sie po korcie to na pewno dalo sie zauwazyc w tym spotkaniu i przy wiekszej koncentracji w 3-cim secie mial szanse na sprawienie sensacji. Wczesniej Millman przeszedl plynnie kwalifikacje, ogrywajac m.in. Bogomolova i Younga oraz w pierwszej rundzie Ito. Opierajac sie na tych spotkaniach postanowilem pograc Australijczyka w dzisiejszym spotkaniu z Robredo. I tutaj kolejne utwierdzenie ze 171. miejsce ktore obecnie zajmuje Millman to troche zanizona pozycja. Po raz kolejny bardzo dobra gra w glebi, dochodzil do bardzo ciezkich pilek posylanych przez Hiszpana i bardzo groznie kontrowal. Spotkanie zakonczylo sie wygrana Johna 6:3, 6:4.
Na przeciw Australijczyka wyjdzie dzis Seppi, dobrze znany himeryczny Włoch ktorego gre i zachowanie na korcie wg. mnie niezwykle trudno przewidziec. W tym roku rozpoczal od 3 porazek w Pucharze Hoppmana, w meczach z Haasem, Djokiem i Tomiciem nie udalo mu sie ograc nawet seta, widzialem tylko spotkanie z Tomiciem, ktory na poczatku sezonu jest w niezlej formie. Seppi w tym meczu nie zaprezentowal zadnych przejawow checi zwyciestwa, gral tak jakby chcial tylko dokonczyc spotkanie i zejsc do szatni. Oczywiscie jak napisalem na poczatku, gra Seppiego jest trudna do przewidzenia, jeden turniej odpuszcza, w nastepnym dochodzi do polfinalu.
Co do dzisiejszego spotkania, turniej w Sydney, Millman wspierany przez wlasna publicznosc, do tego wczoraj w meczu Radwanskiej panowala temperatura ponad 40 stopni, niby ww opisywane spotkanie bedzie sie toczyc wieczorem jednak warunki nadal moga byc trudne. Seppi na pewno glowny nacisk w tym miesiacu kladzie na AO, wiec tutaj moze po raz kolejny przejsc obok spotkania. Natomiast Millman, ktory z tego co wczoraj widzialem, gra bardzo zaangazowany i walczy o kazda pilke co zapewne moze sie powtorzyc jutro. Stawiam na handi bo wiem, ze Seppi moze spokojnie wygrac to spotkanie jesli tylko sie odpowiednio przylozy, jesli jednak bedzie kalkulowal i liczyl na wygrana na stojaco to ambitny Australijczyk spokojnie moze ugrac przynajmniej seta, a nawet pokusic sie o kolejna niespodzianke w tym turnieju.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - India » I-League
Spotkanie: Churchill Brothers - AIFF XI
Typ: OVER 4,5 GOAL (ponad 4,5 bramki)
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Po wczorajszym (wtorkowym) udanym typie na ligę hinduską , postanowiłem przyjrzeć jej się trochę bliżej i znalazłem, wydaje mi się kolejny ciekawy typ do grania.
W środę o 11:15 czasu polskiego w Mapusie dotychczasowy lider tabeli Churchill Brothers podejmie ligowego średniaka drużynę AIFF XI.
Zwycięzca tej potyczki może być tylko jeden i jest to oczywiście drużyna gospodarzy, aczkolwiek mnie bardziej interesują rozmiary zwycięstwa.
Churchill Brothers to drużyna która do tej pory zdobyła najwięcej bramek ze wszystkich drużyn w I-League. 32 bramki w 12 meczach z tego aż 24 zdobyte na własnym stadionie! Prosta statystyka biorąc mecze u siebie daje 4 strzelone bramki na mecz.
Ale kurs mamy ponad 4,5... a to dlatego, że w ostatnich meczach gospodarze imponują formą strzelecką, dwa ostatnie mecze to odpowiednio 6:0 i 8:4!
Goście natomiast w dwóch ostatnich meczach inkasowali po 3 bramki od słabszych niż Churchill Brothers ekip.
⛔100
Na koniec dodam, że w ubiegłym sezonie kiedy mecz między tymi drużynami był rozgrywany w Mupasie padł wynik 3:2, natomiast dwa lata temu 6:0. czyli do tej pory na stadionie Brothers zawsze mieliśmy over 4,5 bramki i mam nadzieję tak samo będzie w środę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis ziemny
Spotkanie: Bryan/Bryan - Benneteau/Llodra
Typ: 2
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza:
Spotkanie pomiędzy legendarnymi braćmi Bryan i bardzo groźnymi Francuzami. Amerykanie ostatniej nocy nie pokazali się z najlepszej strony i wymęczyli zwycięstwo z parą Matkowski/Cabal. Mimo, że Matkowski i jego partner mają pojęcie o deblu i nie są słabi, to taką parę normalnie Bryan/Bryan pokonałaby bez straty seta. Tymczasem Bryan zawiedli, co odbieram jako sygnał, iż z ich formą nie jest najlepiej. Widać to było już nawet w finałach w Londynie pod koniec ubiegłego roku. Być może nadgryzł ich już ząb czasu; wszak bliźniacy mają już po 34 lata. Francuzi natomiast, mimo że również nie są najmłodsi, choć młodsi, zaprezentowali się świetnie i pokonali znakomitych deblistów - parę Lindstedt/Zimonjic. Widać więc, że Francuzi są w formie i na pewno dla Bryan ten mecz łatwy nie będzie. Llodra jest zawsze groźnym deblistą, a w parze z bardzo dobrym singlistą Benneteau tworzą zabójczą mieszankę.
⛔100
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks- Phoenix Suns
Typ: -6 Milwaukee
Kurs: 1.91
Buk: bwin
Analiza:
Jak wszyscy fani NBA juz wiedza , ekipa naszego rodaka Marcina Gortata bardzo słabo radzi sobie w tym roku w lidze NBA. W meczach wyjazdowych ich stosunek wygranych meczów do przegranych wynosi 2-14 na ich nie korzyść. Zespół Milwaukee to solidna marka jeżeli chodzi o ten sezon, dwaj liderzy zespołu Brandon Jennigs i Monta Ellis powinni bez problemu wygrać ze słabym w tym sezonie PHX. Wg. mnie zwycięstwo Milwaukee będzie nawet wyzsze niz tylko 6 oczek. Pozdrawiam ,Suchy.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karcze 51

karcze

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: Miami Heat
Kurs: 1.8
Buk: Pinnacle
Analiza:
Musze przyznać, że jestem miło zaskoczony kursem jaki wystawiają bukmacherzy na dzisiejsze spotkanie. Fakt - ostatnio zawodnikom Miami nie wiedzie się najlepiej, lecz to wciąż zeszłoroczni mistrzowie NBA. Idiana Pacers ma obecnie świetną passę która trwa od 7 meczów, a mianowicie nie przegrali od siedmiu spotkań ani jednego na własnym parkiecie. Wydaje mi się, że nadszedł ich czas bo jak to się mówi: każda passa kiedyś się kończy. I uważam, że stanie się to dziś z Miami. Uważam, że Miami po kilku nieudanych spotkaniach musi się wziąć do roboty jak najszybciej. Pomimo tego, że zajmują aktualnie pierwsze miejsce w konferencji wschodniej, muszą się bardziej skoncentrować i zacząć grać mądrzej aby utrzymać się na tej pozycji. Miami ma świetnych zawodników którzy wydaje mi się, że w tym meczu nie zawiądą (m.in. Wade, Bosh, Allen, Cole no i oczywiście Labron James). Jeśli zagrają dobry kosz, a przynajmniej tak jak ostatnio z Wash Wizards - jestem spokojny o rezultat. W historii spotkań tych drużyn to Miami ma lepszy bilans. Trzy ostatnie spotkanie - trzy wygrane Miami. Wyników nie będę pisał bo nie ma to większego znaczenia. Zwycięstwo to zwycięstwo. Indiana gra bardzo długie akcje stąd w ich spotkaniach bardzo często pada wynik underowy. Jednakże uważam, że w tym spotkaniu mecz będzie wyglądał: akcja za akcje, punkt za punkt. Jeżeli wszystko zafunkcjonuje dobrze w ekipie goście(trójki Allena, dużo akcji 1v1 Jamesa i dobra skuteczność rzutowa) będzie ok. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Canal+sport o godzinie 1:00 czasu polskiego. Zachęcam do grania typu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midq 677

midq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kwalifikacje AO
Spotkanie: Brands D. - Dancevic F.
Typ: 2:0
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jednym z pierwszych meczów kwalifikacji do głównego turnieju Australian Open 2013 będzie pojedynek niemca Daniel Brandsa z Frankiem Dancevicem pochodzący z Kanady. Brands w świetnej formie, w Doha doszedł aż do półfinału, po drodze pokonał wracającego po kontuzji Monfilsa. Wygrał 3 mecze kwalifikacji w stolicy Kataru a potem pokonał Chardiego, Safwata i Monfilsa zatrzymując się dopiero na zwycięzcy turnieju Gasquecie. Jego bilans na hardzie w tym roku wynosi 6/1. Ma potężny serwis i forehand a szybka nawierzchnia tylko to potęguje. Spotka się on z Kanadyjczykiem, który w tym roku rozegrał tylko 2 mecze - w kwalifikacjach w Brisbane wygrał pierwszym mecz z Williamsem ale już w drugiej rundzie odpadł z J. Levine przegrywając 2-1. Warto zaznaczyć, że Dancevic wraca dopiero po kontuzji odniesionej w trakcie challengeru w niemczech. Myślę, że tutaj będzie szybkie 2-0 dla Niemca a kursy są mocno zawyżone.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania (Puchar Króla)
Spotkanie: Real Madryt - Celta Vigo
Typ: Real Madryt [hc -1]
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Przed nami druga runda rozgrywek Pucharu Króla, w pierwszej rundzie Celta Vigo dość niespodziewanie ograła Real Madryt 2-1. Królewscy nie mają o co walczyć w lidze bo sprawa mistrzostwa można powiedzieć jest już przesądzona, dlatego Puchar Króla może być rozgrywkami na których Real trochę mocniej zwróci uwagę. Ostatni wynik zmusza królewski do większego wysiłku, jedno bramkowe prowadzenie może okazać się dla nich zgubne dlatego sądzę, że od początku spotkania zacznie się ostrzeliwanie bramki przyjezdnych. Celta nie pokazuje niczego specjalnego w ostatnim czasie i strzelenie im kilku bramek przez Real nie powinno stanowić większego problemu.
✅44
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sydney
Spotkanie: Julien Bennetaeu vs Radek Stepanek
Typ: 0:2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/8 finału turneiju w Sydney i kolejne ciekawe mecze.Ja za cel obieram mecz dwóch zawodników bazujących na technice a mianowicie starcie pomiędzy Radkiem Stepankiem a Julienem Benneteau.31 rakieta świata czyli Radek Stepanek kontra 36 zawodnik rankingu ATP czyli Benneteau.W 2012 roku to Czech spisywał się lepiej mimo iż wziął udział w mniejszej ilości turniejów niż Francuz.W tamtym roku obaj zawodnicy nie spisywali się najlepiej nawet z lekkim wskazaniem na Juliena.Jednak w ten rok chyba lepiej wszedł Stepanek który w 1/16 finału bez najmniejszych problemów pokonał Garcie-Lopeza 6:2, 6:3.Dużo więcej problemów miał Benneteau który dopiero w 3 setach (6:3, 5:7, 6:2) pokonał Pablo Anduajara z Hiszpanii.Wyniki te pokazują że to Radek lepiej wszedł w sezon i to on jest faworytem tego spotkanie.Nie zdziwiłbym się gdyby zwyciężył on w stosunku 2:0 gdyż mecz z Garcią-Lopezem pokazał że Czech na prawdę dobrze rozpoczął ten sezon.Tak wysoki kurs skłania mnie na postawienie na Radka.
0
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AHl
Spotkanie: Portland Pirates - Worcester Sharks
Typ: over 5,5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
09.01.2013 01:00
Analiza:
Mecz będący z pewnością bardzo emocjonujący.Zagrają ze sobą drużyny które są na miejscach w tabeli obok siebie czyli czwarte i piąte.Gospodarze od trzech spotkań bez wyniku powyżej granicy 5,5 bramki i dziś moim zdaniem zagrają lepiej niż we wcześniejszych spotkaniach razem z druzyną przeciwną.Goście to już wogle zapomnieli jak się strzela więcej bramek.Od sześciu spotkań nie mieli spotkania w którym padło by ponad sześć bramek.Ale jak to bywa w końcu musi przyjść taka passa w której przez kilka spotkań będą same wyniki over zespołu.Moim zdaniem ten czas w końcu przyszedł dla &quot;rekinów&quot;.Ile to można grać tak słabo w ataku i strzelać tak mało bramek.Myślę że w tym spotkaniu obu ekipom uda się odblokować z bramkami i padnie tu wynik powyżej granicy 5,5 bramki.Między tymi zespołami na tafli &quot;piratów&quot; wiele razy padał wynik powyżej granicy 5,5 bramki.W tym spotkaniu także licze na wiele bramek i będę mógł się cieszyć z trafnego typu.Portland gra u siebie bardzo dobrze i mam nadzieję że w tym spotkaniu udowodnią to ale że będą strzelać bramki to wierzę że Worcester także się będzie odgryzać .W takim przypadku nie powinienem się martwić o wynik w którym padnie minimum sześć krążków do bramek.
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej, godz 20:45
Chelsea - Swansea
TYP: over 2.5
KURS: 1,60
BUK: Expekt
Analiza:
W jutrzejszym dniu postanowiłem napisać analizę do meczu pomiędzy zespołem Chelsea a zespołem Swansea. Będzie to mecz Pucharu Anglii a dokładniej Capital One Cup. Pewnie w tym meczu w zespole Chelsea wystąpią zmiennicy ale jak się spojrzy na skład zespołu Chelsea to i zmiennicy powinni sobie poradzić z tym zespołem. W lidze Chelsea znajdują się na czwartej pozycji z dorobkiem 38 punktów ale mają jeden mecz zaległy. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to sześć meczy wygrali, dwa mecze przegrali i dwa mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili 11 bramek. A wiec jak widać w lidze źle się nie spisują. Natomiast goście tego meczu znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to trzy mecze wygrali, sześć meczy zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili 17 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to cztery mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni 12 goli i stracili 9 bramek. Krótko przedstawiłem sytuacje w lidze i jak widać gospodarze tego meczu zdecydowanie lepiej grają od gości. W ostatniej kolejce Chelsea rozegrała mecz w Pucharze Anglii z Southampton i Chelsea wygrała aż 5:1. Natomiast goście rozegrali mecz z Arsenalem i zremisowali oni 2:2. A więc jak widać over 2.5 goli w tych meczach spokojnie wpadło i uważam że w tym meczu wpadnie bo Chelsea gra bardzo ofensywną piłkę w której też tracą bramki a jak będą grali rezerwowi to na pewno możemy spodziewać się wielu bramek dlatego taki mój typ ;)
⛔100
 
T 5

typ59

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Hobart
Spotkanie: Klara Zakopalova - Tsvetana Pironkova
TYP: 2
Kurs: 2.75
Buk: Betsson
Analiza:

Jak dla mnie interesujące spotkanie będzie pomiędzy Zakopalovą i Pironkovą. Obie jeszcze nie rozpoczęły dobrze sezonu, nie grały jeszcze w żadnym turnieju. Uważam jednak że Pironkova potrafi grać bardziej zróżnicowany tenis co powinno jej pomóc w wygraniu z Zakopalovą, która gra bardziej typowy, prostszy tenis co na początku sezonu może jej nie najlepiej wyjść bez większego przygotowania. Ranking jest za Zakopalovą, w którym zajmuje 23 miejsce natomiast Pironkova 39, jednak to nowy sezon i oglądając kilka meczy z zeszłego sezonu - Pironkova pokonała m.in. Radwańską - myślę że w tym sezonie to Pironkova będzie się lepiej prezentować. Także ze względu na wiek - ma 25 lat, a Zakopalova już 31.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
J.Benneteau - R.Stepanek
typ: 2:0
kurs: 4,14
bukmacher: Pinnacle
analiza: Faworytem bukmacherów jest Czech , ale ja się z tym nie zgadzam . Za Julkiem przemawia przede wszystkim motywacja , gdyż broni on punktów za finał z ubiegłego roku. Radek może ten mecz potraktować treningowo , przed Australian Open .
W poprzedniej rundzie Francuz pokonał przeciętnego Andujara 6-3,5-7,6-2 , a Czech mizernego obecnie Garcie-Lopeza 6-2,6-3 . Benneteau grał jeszcze w tym roku w Brisbane , ale przegrał z Jarko Nieminenem 3-6,6-2,1-6 , ale do tego meczu nie przywiązywałbym wagi , bo uważam że szykował się własnie do wystepu w Sydney. Swieżo w pamięci mam natomiast jego grę w Kuala Lumpur , w koncu wrzesnia , gdzie przegrał nieznacznie dopiero w finale ze świetnie dysponowanym Monaco , ale rundę wczesniej zdemolował Ferrera . Potrafi więc Julek zagrac na wysokim poziomie , napewno przy tym jest bardziej wszechstronnym tenisistą od Radka .
Gram bez straty seta , choć zdaję sobie sprawę jak cieżko Stepanka przełamać . Julek dobrze returnuje , więc jakies szanse na break powinny się pojawić . Nie spodziewam się takich dla Czecha , bo ten nie będzie sie specjalnie szarpał i nadwyrężał , przy podaniu Francuza ( tak prognozuję) .
Panowie ostatni raz spotkali się podczas US Open w 2010 roku i wtedy górą był Julek 6-4,6-2,4-6,6-4 .
Jeszcze słówko na temat pani Voskoboevej . Jak się ma 40-0 przy swoim podaniu i przegrywa się gema . Jak się prowadzi 5-2 w secie i się go przegrywa , marnując przy tym 3 setbole , to cos juz z główką nie halo . Załatwiła mnie nielicho .
0
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open kwalifikacje
Spotkanie: Samuel Groth - Lucas Pouille
Typ: S.Groth
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dziś na tapete biorę mecz kwalifikacji do Autralian Open pomiędzy reprezentantem gospodarzy S.Grothem a L.Pouilem z Francji . Obaj zawodnicy mało znani nawet znawcom tenisa. Australijczyk lepsze wyniki osiąga w deblu a w singlu sklasyfikowany na 200 miejscu. Jego przeciwnik sklasyfikowany znacznie niżej na 431 miejscu. Ciekawostką jest,że spotkali się już w tym roku w turnieju w Nowej Kaledonii gdzie nieznacznie lepszy okazał się Groth zwycięzając 2;1 w setach. Niewatpliwie jest to dla niego handicap ale myślę ze jeszcze bardziej pomagać mu bedzie australijska publicznosc oraz pogoda i nie sądze aby 18 letni francuz był w stanie się temu przeciwstawić.

Start ok. 3-4 nad ranem
⛔100
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Wisła
Spotkanie: Kto lepszy? S. Kraft - R. Kranjec
Typ: Stefan Kraft
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Karuzela Pucharu Świata nie zwalnia tempa. Po bardzo emocjonującym Turnieju Czterech Skoczni przyszedł czas na konkursy w Polsce. W Pucharze Świata zadebiutuje po raz pierwszy skocznia im. Adama Małysza w Wiśle. Zdecydowałem się na zakład w stylu &quot;kto lepszy&quot;, gdyż według mnie warto postawić na młodego Austriaka, Stefana Krafta. S. Kraft zrobił prawdziwa furorę w ostatnim konkursie w Bischofshofen. Startował z kwoty krajowej, a niespodziewanie stanął na podium oddając dwa świetne i równe skoki. W dzisiejszych kwalifikacjach pokazał, że jest głodny sukcesów. Pobił rekord skoczni należący do Kamila Stocha i uzyskał aż 139 metrów! Młody Austriak jest głodny skakania. Typuję, że będzie w jutrzejszym konkursie wyżej, niż Kranjec, gdyż Słoweniec prezentuje bardzo nierówną formę.
⛔100
Zawyżony kurs z 1.35 na 1.85 // admin
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny – WTA Sydney
Spotkanie: A. Kerber – S. Kuznetsova
Typ: S. Kuznetsova
Kurs: 3.05
Bukmacher: Betfair

Analiza:

Spróbuję na jutro tenisa w wydaniu WTA. W ćwiercfinale turnieju w Sydney zagrają: można już chyba o niej powiedzieć ‘weteranka’ Sveta z 3 lata młodszą Angie. Zdecydowaną faworytką bukmacherów jest ta młodsza, kursy na Angie spadają, dlaczego więc ryzykuję na Svetę ? Uważam kurs ponad 3, który znalazłem na Betfair, za zbyt zawyżony w stosunku do szans Kuznetsovej w tym meczu. Kuznetsova po długiej przerwie poczyna sobie w Sydney znakomicie, odprawiła już w głównym turnieju Goerges i Woźniacki. Wiadomo rodzi się pytanie, czy czołówka rankingu gra na 100% w obliczu zbliżającego się Szlema, ale tak czy inaczej Sveta jest w niezłej formie. Dodajmy do tego doświadczenie, jej siłę fizyczną oraz przeciwniczkę będącą być może myślami już w Melbourne, otrzymamy - na to liczę - niespodziankę w tym meczu.
Kerber też wiadomo do słabych fizycznie nie należy, jednak przyparta do muru często popełnia dość proste jak na ten poziom błędy.

Sumując powyższe argumenty ryzykuję zwycięstwo Kuznetsovej i jej awans do półfinału.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom