>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.10.2012 ( poniedziałek )

Status
Zamknięty.
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: Hercules - Real Madryt B
Typ: over2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
W poniedziałkowy wieczór na boisko hiszpańskiej Segunda Division wejdą piłkarze Hercules i Real Madryt B. Rozegrają oni spotkanie zamykające dziewiątą kolejkę zaplecza Primiera Division najsilniejszej ligi w Hiszpanii. Hercules zajmują 21 pozycję, przed ostatnią z 4 punktami. Udało im się wygrać zaledwie jedno spotkanie oraz zliczyli jeden remis, wyższość rywala musieli uznać pięciokrotnie, bilans bramkowy 3:9. Rezerwy Realu radzą sobie trochę lepiej w tym sezonie 9 punktów, trzy mecze wygrane i cztery przegrane, bilans bramkowy 14:15. Trudno jest wytypować zwycięzcę spotkania, według mnie powinien wygrać ten mecz Real, ale... Właśnie pozostaje &quot;ale&quot; grają na wyjeździe, rywale mogą złą passę zakończyć w tym meczu wygrać spotkanie i po naszym typie. Bezpieczniejszym typem myślę, że będzie zagranie over2.5 na to spotkanie. Hercules dużo nie strzela, za to dużo strzela Real i w meczach Realu pada dużo bramek. Średnia w poprzednich meczach Realu to 4.1 bramki na mecz. Wysoka średnia i mimo dotychczasowych 1.7 przeciwnika powinno się udać. Jedną bramkę Hercules powinien trafić. Real myślę, że dwie to minimum w tym meczu. W pierwszej połowie powinniśmy zobaczyć może dwie bramki, co by było dobrą wiadomością, brakowało by już tylko jednej bramki do naszego typu. Typ oceniam na wysoce prawdopodobny, który warto zagrać.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie:Jagiellonia Białystok-Lechia Gdańsk
Typ:2
Kurs:3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Poniedziałkowy mecz ekstraklasy zapowiada sie bardzo interesująco i zacięcie jagiellonia to drużyna która od początku niema szczęscia w ekstraklasie , mysle jednak ,ze i w tym spotkaniu zespół prowadzony przez byłego reprezentanta Polski szczęścia mieć niebedzie. Co do Lechii grają z meczu na mecz coraz lepszą piłke i nie jest wcale zaskoczeniem wygrana WYJAZDOWA z lechem w poprzedniej kolejce. Nawet mój dzidek wie ze dzis trzeba stawiać na lechie ????
Kiepska analiza = ⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Lechia
Typ: X/1 (do przerwy/końcowy)
Kurs: 4.9
Bukmacher: Tobet
Analiza: Trudny mecz.. Jagiellonia robiła jednak na mnie lepsze wrażenie w pucharze polski stąd typ na ich zwycięstwo dzisiaj. Spodziewam się jednak twardej i skomasowanej obrony gości. Myślę, że do przerwy powinni wytrzymać. Jaga raczej też tempa nie narzuci mocnego - Frankowski wraca do składu, grają bez Bandrowskiego więc będą musieli uważać podwójnie w tyłach. No ale to trochę jak wróżenie z fusów..
Dodam tylko, że średnio podoba mi się wyjściowy skład Lechii z Traore na szpicy. Tracą trochę na kreatywności. Poza tym wraca Brożek, ale w jego wypadku nie wiem czy to wzmocnienie. Groźny może być Wiśniewski. Jaga musi opanować mecz i nie pozwolić zbliżyć się Lechii pod własną bramkę. Lechia będzie też groźna ze stałych fragmentów gry. Dlatego no Jaga musi zagrać ostrożnie, ale w drugiej połowie poszukać zwycięstwa.
⛔100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 8.10.12 (godz: 20:30)
Dyscyplina: Tenis, challenger ATP Tiburon (USA)
Spotkanie: Bryndan Klahn - Samuel Groth
Typ: DW 2:0
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Samuel Groth to wlasciciel najszybszego serwisu na swiecie (263 km/h). Tylko co mu z tego serwisu skoro poza nim nie ma zbyt wielu atutow. A nawet tego serwisu trzymac nie umie skoro bez problemowo odlamuja i ogrywaja go tacy zawodnicy jak Australijczyk Barton czy Wloch Viola. Groth jedyny sukces jaki odniosl w ciagu ostatnich tygodni to dojscie do finalu ITF w Alice Springs grze przegral z wspomnianym Bartonem. Z Australii przeniosl sie do USA ale juz w pierwszej rundzie w Sacramento zastopowal go Viola tylko po to by odpasc samemu dwie rundy pozniej. Jak widac wcale ten Groth nie straszny. A Klahn to duzo lepszy zawodnik niz Barton lub Viola. Amerykanin po udanym wystepie na US Open mial miesiac przerwy i wrocil dopiero na challenger w Sacramento w ktorym doszedl do 3 rundy gdzie przegral z pozniejszym zwyciezca zawodow Jamesem Blake. Klahn przegral z nim 0:2 ale po dwoch tiebreakach 6:7 6:7 i tu widac jak zaciety to byl mecz a Blake to mimo wieku nadal bardzo dobry zawodnik. Klahn bedzie na pewno mocno zmotywowany zeby w Tiburon dojsc dalej niz w Sacramento. W cwiercfinale znowu moze trafic na Blake i bedzie okazja do rewanzu. Blake ostatnio gra duzo i kondycyjnie moze nie wyrobic wiec przed mlodszym Klahnem otwiera sie szansa zeby powalczyc o cos wiecej w Tiburon. Na razie trzeba przejsc Grotha, ale to nie powinno byc dla Amerykanina trudne.
✅100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
francja 2 pilka nozna
mecz:monaco-chateauoroux
typ: x do przerwy i x na koniec
kurs 5,50
bwin
przed nami dokonczenie 10serii gier francuskiej ligue 2. naprzeciwko siebie stana spadkowicz z monaco oraz ekipa chateauoroux. gospodarze zajmuja aktualnie wysoka 2 lokate z dorobkiem 18 pkt.u siebie jeszcze nie doznali porazki. ich dzsiejsi rywale to typowa druzyna remisowa- ich dotychczasowy bilans to 2-6-1. monaco w ostatnim spotkaniu na wlasnym terenie zremisowalo z ajaccio 2-2 dosc niespodziewanie natomiast wczesniej takze przed wlasna publicznoscia zremisowali z dijon 1-1. chateauoroux z kolei notuje serie 3 kolejnych remisow. na dodatek wszystkie te spotkania konczyly sie wynikiem 1-1. dzis licze na podtrzymanie tej remisowej passy zarowno u jednych jak i u drugich i typyuje remis zarowno do przerwy jak i jako wynik koncowy
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Segunda
Spotkanie: Hercules - Real Madryt
Typ: Castilla strzeli do 58minuty
Kurs: @1,83
Bukmacher bet365
Dziś postanowiłem przyjrzeć się zapleczu ligi hiszpańskiej , upatrzyłem fajny typ , a dokładniej to , że Real strzeli do 58minuty. Teraz dlaczego :
Castilla 85,7%bramek zdobyła właśnie do 60minuty , dziś do składu powracają zawodnicy pierwszej druzyny : Jesús, Nacho i Morata , co prawda tylko jeden z nich jest zawodnikiem ofensywnym , ale o Jego walorach nie muszę pisać , ma ogromny potencjał , ostatnio w wygranym 8:0 meczu Realu , Morata strzelił dwie bramki. W ataku zagra też zapewne Jese , który błyszczy w Segunda , jest drugim strzelcem ligi z 5bramkami na koncie.W formie jest także Denis , którym juz dziś interesują sie wielkie zespoły.Castilla gra w kratkę , rozegrali siedem meczów , przeplatają zwycięstwo z porażką : PZPZPZP , dziś na pewno powalczą w takim składzie.
Wyjazdy Castlli w tym sezonie to mecze z :
-Villarreal 2:1 Dyscyplina: Piłka nożna , Segunda
Spotkanie: Hercules - Real Madryt
Typ: Castilla strzeli do 58minuty
Kurs: @1,83
Bukmacher bet365
Dziś postanowiłem przyjrzeć się zapleczu ligi hiszpańskiej , upatrzyłem fajny typ , a dokładniej to , że Real strzeli do 58minuty. Teraz dlaczego :
Castilla 85,7%bramek zdobyła właśnie do 60minuty , dziś do składu powracają zawodnicy pierwszej druzyny : Jesús, Nacho i Morata , co prawda tylko jeden z nich jest zawodnikiem ofensywnym , ale o Jego walorach nie muszę pisać , ma ogromny potencjał , ostatnio w wygranym 8:0 meczu Realu , Morata strzelił dwie bramki. W ataku zagra też zapewne Jese , który błyszczy w Segunda , jest drugim strzelcem ligi z 5bramkami na koncie.W formie jest także Denis , którym juz dziś interesują sie wielkie zespoły.Castilla gra w kratkę , rozegrali siedem meczów , przeplatają zwycięstwo z porażką : PZPZPZP , dziś na pewno powalczą w takim składzie.
Wyjazdy Castlli w tym sezonie to mecze z :
-Villarreal 2:1 [ bramka Realu w 18 min)
- Almeria 1:0
- Guadalajara 3:4 ( bramka w 12minucie) i jedyne póki co zwyciestwo Realu na wyjezdzie.
Hercules średnio traci bramkę u siebie w 30minucie , więc statystyki jak najbardziej przemawiają za moim typem.
Kadra Castilli na mecz z Hérculesem:
Bramkarze: Tomás Mejías, Jesús
Obrońcy: Fabinho, Nacho, Mateos, Iván, Casado
Pomocnicy: Juanfran, Denis, Quini, José Rodríguez, Mosquera, Jota, Álex, Borja García
Napastnicy: Óscar Plano, Jesé, Morata
Skład bez jakichkolwiek osłabień powinien sobie poradzić , i powalczyć w Alicante !
✅83
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER - SINGIEL: San Juan (Argentyna), ziemna
08.10.2012 23:00
Spotkanie: Westerhof B. (Ned) - Olivo R. (Arg)
Typ: Olivo
Kurs: 2.20
Buk: Will Hill
Jedno z ostatnich dzisiejszych spotkań w tenisie. Challenger na nawierzchni ziemnej w San Juan w Argentynie i pierwsza runda , w której zmierzą się Westerhof i Olivo , nie ma w tym meczu wyraźnego faworyta ,ale ja upatruję wygraną w roli Olivo , to on zagra przed własną publicznością , a ostatnie spotkania obu panów to bardzo słabe wyniki. Westerhof wprawdzie wygrał słabo obsadzony turniej w Sierpniu w Moskwie ,ale tam nie ogrywał śmiałych rywali , o Olivo można powiedzieć jedno ,że u siebie gra bardzo dobrze , ostatni turniej w Argentynie w Bell Ville doszedł aż do 5tej rundy i tam dopiero został wyeliminowany. Ja nie widzę tutaj żadnych argumentów dla Westerhofa ,bo to Olivo będzie miał więcej aspektów po swojej korzyści i to on dzisiaj odniesie zwycięstwo. Co ciekawe Olivo ostatnio ućknął seta Seppiemu , bardzo doświadczonemu zawodnikowi , Westerhof nie miał takiego rywala z tak wysokiej półki i nie pokazał się ostatnio z dobrej strony. Według mnie tutaj może być tylko jeden rezultat i będzie to zwycięstwo Argentyńczyka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom