>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 08.08.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska T-Mobile Ekstraklasa /
Godz. 20:30
Spotkanie - Górnik Z : Jagiellonia B
Typ - powyżej 13 rzutów rożnych
Kurs - 3.75
Buk - Bet365
Pierwszy mój typ na rzuty rożne bo dotąd nie brałem tego po uwagę dziś jednak spróbuję zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieję że będzie dobrze . Obie ekipy w tym sezonie nie przegrały jeszcze swojego spotkania jednak uważam że goście prezentują się ciut lepiej od Zabrzan i dziś przyjezdżają na stadion im Ernesta Pohla aby zgarnąć komplet pkt tak przynajmniej zapowiada Michał Probierz co z tego będzie przekonamy się wieczorem , Jaga ostatnio w meczach z Górnikiem radzi sobie bardzo dobrze no a ostatni ich występ tutaj to przejdzie do historii obu drużyn bo jak wiadomo Zabrzanie wygrywali już z Jagą po 32 min gry 3:0 aby ostatecznie zremisować 3:3 no ale to już za nami wracam do mojego typu i tak śledząc mecze Zabrzan pod względem rożnych wygląda to następująco : w pierwszym pojedynku z Cracovią wygranym 2:0 w rzutach rożnych 11:6 dla Cracovii która też była więcej czasu w posiadaniu piłki 53% : 47% , drugi mecz także u siebie z Lechem i rzuty rożne 6:5 dla Lecha trzecie spotkanie z Legią w Warszawie 9:6 dla Legii oczywiście mam na myśli rzuty rożne i sumując to dla przeciwników Zabrzan 26 rożnych a dla nich 17 , teraz Jaga i pierwszy mecz z Lechią a rzuty rożne to 14:4 na korzyść Lechii , w drugim pojedynku z Zawiszą 6:5 dla Jagi no i ostatni pojedynek z Cracovią 5:3 w rzutach rożnych dla Jagi i suma 15 rożnych dla Jagi a przeciwnik 22 dla rywala i w/g mnie nie wygląda to żle jeżeli popatrzymy na kornery dlatego liczę że i dziś sporo tego zobaczymy wiem 14 to może trochę dużo ale spróbować chyba warto w końcu to nasza kochana liga !
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Austria Erste Liga
Godzina:20:30
Spotkanie:Innsbruck-FAC Wienn
Typ: 2 DNB
Kurs:2.25
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Zapowiada się ciekawy pojedynek. Gospodarze to spadkowicze z Bundesligi a goście to beniaminek ligi. Po FAC Wienn znawcy raczej nie spodziewali się niczego więcej jak walka o utrzymanie lecz po 4 rozegranych kolejkach ich sytuacja w tabeli jest dobra. 4 miejsce, 1 zwycięstwo i 3 remisy jak na razie bez porażki. Innsbruck choć to początek sezonu ma powody do zmartwień zajmuje 9 miejsce z 3 porażkami i 1 remisem przez co posada trenera już jest zagrożona. I mnie osobiście tak złe wyniki spadkowicza nie dziwią gdyż kadra zespołu przeszła prawdziwe trzęsienie ziemi i mamy w tym momencie zlepek piłkarzy z których ciężko w krótkim czasie stworzyć solidną drużynę. Biorąc pod uwagę wysokie morale przed tym meczem FAC Wienn typuje ich zwycięstwo. Goście przyjadą pełna kadra na ten mecz gospodarze musza sobie radzić bez kluczowego defensywnego pomocnika Kofler ( 4/0) oraz Samuela ( pomocnika 3/0)
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Polska, Ekstraklasa
Godzina:20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po 3.kolejkach w Ekstraklasie mamy już tylko 2 drużyny, które nie zanotowały overu bramkowego w ani jednym swoim spotkaniu. Tymi ekipami są GKS Bełchatów oraz Górnik Zabrze, czy ekipa Roberta Warzychy dziś zanotuje swój pierwszy over (2.5) bramkowy w tym sezonie. Wydaje się, że przynajmniej trafili na rywala, który jak do tej pory z overami nie ma najmniejszych kłopotów czyli Jagiellonię Białystok - do tej pory Jaga notowała następujące wyniki: 2:2 z Lechią, 3:1 z Zawiszą o raz 2:1 z Cracovią.
Co sprawia, że w tym sezonie Ekstraklasy pada dość duża ilość bramek? Wydaje się, że duży wpływ na to ma ... piłka Brazuca, która mówiąc delikatnie nie jest najlepszym przyjacielem golkiperów. Widać było to w poprzednich kolejkach gdzie sporo goli które padły były dość kuriozalne.
Dlaczego over bramkowy w tym spotkaniu? Oprócz faktu, że tylko dwa zespoły nie zanotowały overów w tym sezonie i myślę, że szybko (patrząc na to co się działo w poprzednich kolejkach) to ulegnie zmianie. Ponadto pamiętajmy, że w poprzednim sezonie owszem jeden mecz Górnika z Jagiellonią zakończył się wynikiem 1-0 ale już drugi wynikiem 3-3. Warto również wspomnieć o dość niepewnej sytuacji finansowej Górnika, już wiadomo, że z drużyny odszedł Szymon Drewniak, a kolejnym w kolejce jest Błażej Augustyn, zawodnik, który w poprzednich spotkaniach był liderem linii obronnej Zabrzan. Ponadto dziś Górnik zagra bez Bartka Iwana, Mariusza Magiery oraz Mariusza Przybylskiego, w drużynie gości nie ma żadnych osłabień.
Na kogo możemy dziś liczyć jeśli chodzi o zdobywanie bramek? W Jagiellonii wydaje się, że Piątkowskiego i Tuszyńskiego, którzy mają już po 2 gole na swoim koncie, ale nie zapominajmy również o Gajosie oraz o Quintanie, który bezapelacyjnie jest liderem w ofensywie Jagi. Jeśli chodzi natomiast o Górnik to warto zwrócić uwagę na Zacharę (już 2 gole), który wydaje się, że wrócił do wysokiej formy z początku poprzedniego sezonu i już zaczęły interesować się nim zespoły zagraniczne. Myślę, więc, że trochę tych bramek w Zabrzu dziś padnie i over 2.5 goli zostanie pokryty.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Toronto
Godzina:19
Spotkanie: Tsonga - Murray
Typ: over 22,5 gema
Kurs:1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po emocjach piłkarskich dzisiaj zapraszam do zagrania over gemów w meczu ćwierćfinałowym na twardych kortach w Toronto, pomiedzy J.W. Tsonga (15 w ranginu ATP) a A. Murray&#39;em ( 9 w ATP). Wszystkie dotychczasowe ćwierćfinały w tym turnieju zakończyły sie po 3 setach. Tsonga w bardzo dobrej formie, wszystkie mecze wygrane do 0 w Toronto w tym z samym Djokovicem! Upatruje tutaj bardzo wyrównanej walki obu tenisistów, w ostatnich spotkaniach H2H w tym roku wygrał Murray, rok temu Tsonga. Plusem dla Brytyjczka może byc mniejsze zmeczenie gdyż nie grał w czwartek. Stawiam na wyrównane spotkanie i pokrycie overa gemów. Powodzenia;)
✅ 85
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina:???? Tenis, Challenger , Praga2-clay
Godzina:15:00
Spotkanie: Przysiężny M.-Pospisil J.
Typ: Pospisil J.
Kurs:2,23
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Odrazu wpadł mi w oko ten mecz .
Z jednej strony nasz rodak a z drugiej czech Jaroslav Pospisil .
Wg. mnie faworytem tego spotkania jest tutaj zawodnik gospodarzy , bo Przysiężny nic szczególnego nie prezentuje , na nawierzchni ziemnej w tym roku więcej meczy przegrał jak wygrał , stosunek 4/10.
W pradze bedzie to jego trzeci mecz , po drodze pokonał słowaka Sikore w 3 setach , nastepnie rozbił Hajka 2:0 , dla mnie nic szczególnego obaj w rankingu ATP ponad 100 , a drugi 200 miejsc niżej od Przysiężnego (145 ATP).
Pospisil zajmuje obecnie 220 lokate ATP , ale na nawierzchni ziemnej w tym roku wypada przyzwoicie 21/12 .
W pradze najpierw pokonał nizej rozstawionego francuza Lokoli 2:0 , dla mnie taki zwycięstwo jest jak najbardziej na plus , i pokonał Bolta 2:1 .
Pospisil napewno dobrze czuje się na kortach ziemnych bo i w całej karierze ma dwa razy więcej rozegranych spotkan od polaka .
Dla mnie dobry typ na dziś a i Pinnaclesports daje nam tutaj najwięcej .
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Montreal
Godzina 18:00
Spotkanie : Serena Williams - Caroline Wozniacki
Typ : Wozniacki +4.5 gema
Kurs : 2,1
Bukmacher : Bet 365
Analiza :
Dziś wybieram tenis kobiet i spotkanie będącej chyba w super formie Caroline.Caroline idzie jak burza w tym turnieju, w 3 meczach straciła zaledwie 6 gemów, nie daje kompletnie pograć rywalkom, nabrała pewności siebie i mam nadzieje wraca do top 5.
Dziś zagra natomiast z liderką rankingu Serena Williams, bilans dodatni na korzyść Sereny 6:1 ale mam nadzieje że to nie będzie się przekładało na wynik dzisiejszego meczu, Serena od pamiętnej wpadki na Wimbledonie jest lekko jakby przygaszona, coś jej jakby leżało na wątrobie ???? Dodatkowym plusem jest to że to 1 mecz dzisiejszego dnia, a Serena grała wczoraj pod wieczór z Safarovą i lekko nie miała nie to co Caroline która jak pisze gra w tym turnieju rewelacyjnie.Jak się w głowie nie spali to ma szanse nawet i wygrać to spotkanie.Ja bezpiecznie pogram handii +4.5.

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Godzina: 20.00
Spotkanie: Wigry - Bytovia
Typ: Bytovia wygra - Remis nie ma zakładu
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie drugiej kolejki piłkarskiej pierwszej ligi. Na boisku w Suwałkach zmierzą się tamtejszy beniaminek Wigry oraz inny beniaminek Bytovia. Mój typ na to spotkanie to wygrana gości a w przypadku remisu zwrot. W pierwszej kolejce zawodnicy Pawła Janas pokonali na własnym stadionie Wisłe Płock 3-2 natomiast drużyna z Wigier tylko zremisowała u siebie ze Stomilem Olsztyn. Bytowianie sprowadzili kilka znaczących nazwisk do swojej drużyny takich jak Krzysztof Bak, Daniel Gołębiewski czy Marcin Kikut. Co prawda Suwałczanie też zaskoczyli transferem Sernasa ale jednak kadrowo to goście wydają się wyglądać o wiele lepiej. Obstawił bym czystą &quot;2&quot; ale to jednak polska liga dlatego podpieram to ewentualnym zwrotem w przypadku remisu.
zwrot/0
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Polska, Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz na przełamanie i złapanie lekkiego dla którejś z drużyn. W trzech pierwszych kolejkach sezonu oba zespoły zgromadziły w sumie, tylko jeden punkt, jednak to gra Cracovii daje jej fanom większą nadzieje na poprawę zdobyczy punktowych. W każdym z dotychczasowych meczów Cracovia potrafiła stwarzać sobie dosyć klarowne sytuacje strzeleckie, czego nie można powiedzieć o zespole Korony. W zremisowanym meczu poprzedniej kolejki przeciw Pogoni, zespół z Kielc trafił, co prawda dwukrotnie do bramki rywali, lecz gole padły po strzale życia, jaki oddał Kiełb i fatalnym kiksie bramkarza Portowców, przy uderzeniu Golańskiego z rzutu wolnego. Poza tym tworzenie akcji ofensywnych idzie scyzorykom jak po grudzie. Słabo gra Sobolewski, kontuzjowany jest Jovanovic, przez co cała gra opiera się na chimerycznym Kiełbie i na stałych fragmentach gry wykonywanych przez Golańskiego. Kapitan Korony nie jest jednak w pełni sił i narzeka na bóle pleców, przez co przedwcześnie opuścił boisko w poprzedniej kolejce. Po odejściu walczaka Korzyma do Podbeskidzia siła ofensywna Korony wygląda naprawdę marnie. Dodajmy do tego fatalną grę w obronie i klopsy popełniane przez obrońców w każdym meczu i mamy obraz murowanego kandydata do gry w strefie spadkowej.
Cracovia rozpoczęła sezon jeszcze gorzej, lecz w każdym meczu gracze pasów stwarzają sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Widać, że trener Podoliński szuka najlepszych rozwiązań raz po raz mieszając w ustawieniu powstałej przed sezonem drużyny. W poprzednich spotkaniach Cracovia zdominowała Górnika w ostatnich dwudziestu minutach meczu, miała sporą przewagę w pierwszej połowie meczu z Jagiellonią i przebłyski w starciu przeciw Legii, pora więc na całe dobre spotkanie. Kiedy takie rozegrać jak nie dziś przeciwko jednej z najsłabszych drużyn początku sezonu? Dziś przy Kałuży zwycięży Cracovia.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- HOLANDIA: Eredivisie
Godzina:20:00
Spotkanie: Zwolle - Utrecht
Typ: Zwolle wygra i over 2.5
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaskakująco duży kurs jak dla mnie. Fakt faktem, Zwolle ostatni sezon zakończyło na 11. miejscu w tabeli, Utrecht na 10, drużyny dzielił od siebie 1punkcik.
Ale do czego zmierzam, Zwolle 5dni temu po dobrym meczu zdobyli Superpuchar Holandii pokonując Ajax 1:0, stworzyli sobie dużo sytuacji bramkowych.
W czasie przerwy rozegrali 3 sparingi - 1 remis, 2 zwyciestwa. Zaskakujące było zwycięstwo z Hannoverem na wyjezdzie 2:1, coś mi się wydaje, że Zwolle wejdzie w ten sezon z dużym hukiem. Ostatni mecz rozegrany między nimi byl aż 8miesięcy temu, ale warto dodać, że wtedy Zwolle było górą i wygrało 2:1 w Utrechcie.
Po takim kursie aż żal nie zagrać ???? ))))
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: Cracovia czyste konto? TAK
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dwie drużyny, których wyniki nie powalają. Ktoś w końcu musi się przełamać i w mojej opinii będą to gospodarze ze stadionu przy ul. Kałuży, nie tracąc nawet bramki. Dlaczego? Otóż z paru względów. Po pierwsze Korona w ataku nie bryluje lekko mówiąc. Ataki są chaotyczne, nawet w przewadze, ostatnio dwie &quot;przypadkowe&quot; bramki, czyli strzał życia Kiełba i kiks Janukiewicza, a przeciwnikiem była Pogoń, która na wyjazdach (mimo bycia liderem) zagrała dwa bardzo przeciętne mecze. Po drugie obrona Cracovii zaczyna się ogrywać w nowym systemie, jeżeli Żytko zagra drugi z rzędu przyzwoity mecz, a grę w destrukcji poprawią Dąbrowski i Marciniak to o obronę powinniśmy być spokojni. Dodatkowo Cracovia wzmocniona Deleu (aczkolwiek nie wiem czy zagra). Korona to dla mnie jeden z głównych kandydatów do spadku. Trytko i Chiżniczenko to napastnicy, w obecnej chwili nawet nie na Ekstraklasę. Po odejściu Korzyma nie ma kto strzelać bramek dla Korony i jeżeli żaden z nich się nie przełamie, to jedynymi jasnymi postaciami w drużynie są Kiełb, Marković, Jovanović i lekko kontuzjowany Golański, a nie są to zawodnicy, którzy mogą strzelać bramki w każdym meczu. Patrząc na wyczyny Korony nie wróże im dobrego sezonu, a coraz lepiej wyglądająca obrona Cracovii powinna sobie poradzić z napastnikami z Kielc.
⛔ 100
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Bundesliga, Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Union Berlin- Fortuna Dusseldorf
Typ: Fortuna
Kurs: 2,02
Bukmacher:Pinnacle
Union w fazie przebudowy, na wyjeździe z KSC w ataku zagrał bardzo słabo. U siebie powinno byc nieco lepiej, ale i tak uważam, że po zmianie taktyki na 3-5-2 i posadzeniu na ławce Mattuschki minie trochę czasu znamim wszystko dojrze do normy. Fortuna robi błędy w obronie, ale dzisiaj ich dyspozycja w defensywie i tak powinna wystarczyć na Union. Reck przyjedzie do Berlina z nastawieniem defensywnym i będzie liczył na kontry, co akurat im wychodzi. Union z kolei nie lubisz grać przeciwko głeboko cofniętym druzynom i skutecznie grającym z kontry. ⛔ 100
 
archiee93 83

archiee93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: Cracovia (-1)
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, Dzis o godz. 18.00 na stadionie przy ul. Kaluzy Cracovia podejmowac bedzie zespol Ryszarda Tarasiewicza a mianowice Korone Kielce. Zacznijmy od gosci. Według mojej opinii zespol ten rozegra bardzo slaby sezon, nie ukrywam, ze widze go w roli spadkowicza. Pomimo, ze &quot;Koroniarze&quot; potrafili zdobyc juz 1pkt w meczu z Pogonia, to tak naprawde nic nie zaprezentowali w owym meczu. Kielb probuje swoich rajdow, ktore choc wygladaja jak wygladaja, to na boiskach Ekstraklasy sa wystarczajace by uznac Jacka najjasniejsza &quot;gwiazda&quot; kielczan. Na ich slaba gre na pewno sklada sie takze brak Korzyma. Nawet nie chodzi o to, ze Korzym jest lepszym graczem od Trytki (ciezko nie byc) ale o sam fakt braku tego pilkarza w kadrze. Jest to &quot;chlop&quot;, ktory potrafi zmotywowac kolegow z zespolu by dali z siebie maximum w danym meczu. Tak naprawde &quot;prawdziwa Korona&quot; przestala istniec po odejsciu trenera Ojrzynskiego, teraz bd tylko gorzej. Co do gospodarzy: Cracovia mimo, iz po 3 kolejkach nie zgromadzila jeszcze punktow to ich gra napawa optymizmem. Moze troche przesadzilem, ale na pewno mieli ciezszych rywali od Korony.W pierwszej kolejce bardzo dobre minuty w Zabrzu, w meczu z Legia, choc defensywa gubila sie strasznie to chwilami mozna bylo dostrzec bardza dobra, z pomyslem gre Pasow. W meczu z Jagiellonia widoczna byla coraz bardziej zgrana obrona, znakomity mecz rozegral w szczegolnosci Pilarz. Przypomnijmy, ze trener Podolinski sladem Van Gaala wprowadza taktyke z 3 obroncami, co z czasem gdy zespol sie zgra bedzie procentowac. Jedynym minusem (czy aby na pewno ?) jest ponowna kontuzja Dawida Nowaka, lecz sadze, ze nowo pozyskany Zjawinski, ktory byl krolem strzelcow 1 ligii, sprosta zadaniu i regularnie bedzie zdobywac w tym sezonie bramki. Krotko mowiac, po 3 porazkach Cracovia odniesie zasluzone i wyrazne zwyciestwo, bo z kim jak nie ze slabo dysponowana Korona?

⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin
Analiza: Ja w dzisiejszym meczu w przeciwieństwie do kolegów powyżej, nie poszedłbym tak mocno w stronę Cracovii. Ostatecznie pierwsze trzy mecze zakończyły się porażkami Pasów. Porażkami, w których właściwie tylko w pierwszym meczu mieli szansę wywieźć punkty. Gol po stałym fragmencie, długie ataki, i gol z kontry złożyły się na porażkę 0:2. W Legią prowadzili bo przepięknym golu Nowaka (który na rozgrzewce przed meczem z Jagiellonią doznał kontuzji i nie wiadomo czy zagra) żeby bez trudu potem stracić trzy bramki. Ostatecznie porażka w Białymstoku po bardzo słabej grze, 2:1 jest najniższym wymiarem kary. W grze Cracovii nie widzę nic, co predystynowałoby do stawiania tak odważnie w ich stronę. Potrzebują jeszcze czasu żeby zrozumieć zupełnie odmienną od &quot;Krakowskiej Tiki-Taki&quot; filozofii Roberta Podolińskiego.
Korona nie zaczęła sezonu lepiej. Dwie porażki w równie kiepskim stylu, z Zawiszą i Bełchatowem, w trzecim meczu remis z Pogonią. Remis, który zawdzięczają głównie fatalnemu błędowi Janukiewicza, oraz przebojowego gola Kiełba. W tym meczu również odnowiła się kontuzja Pawła Golańskiego, który raczej dziś nie zagra, a stanowi podporę defensywy i zagrożenie przy wybijaniu stałych fragmentów gry.
Personalnie obie ekipy prezentują się podobnie, czyli kiepsko. Zapowiadani na wzmocnienia Dialiba i Cetnarski po jednej stronie, Chiżniczenko czy Ouattara po drugiej nie wyglądają tak mocno jak mieli wyglądać. W obu ekipach nowi trenerzy, którzy potrzebują czasu.
Mecz dwóch wyrównanych drużyn, mecz dwóch słabych drużyn, uważam że dobry materiał na remis.
⛔ 100
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Francja Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reims - PSG
Typ: PSG -1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza: W KOŃCU moja liga startuje ! Na pierwszy typ w nowym sezonie gram już w piątek , gdzie przyjrzałem się pojedynkowi Reims z Paris Saint-Germain. Sezon gracze z Paryżu już rozpoczęli wygrywając w sobotę superpuchar 2:1 z Guingamp , ale to już było teraz liczy się już tylko liga. Zespół gospodarzy Reims podczas przerwy sezonowej rozegrał sześć meczów kontrolnych w których nie zanotował ani jednego zwycięstwa , a to prognozą na nowy sezon dobrze nie wróży zauważając , że gospodarze tego pojedynku ubiegły sezon skończyli na 11 miejscu w tabeli do samego końca walcząc o utrzymanie. Do zespołu dołączyło czterech graczy mianowicie Bourillon , Kodja , Peuget , Benedick , a więc graczy średniej jakości natomiast z kadry odeszło pięciu zawodników w tym nasz rodak Krychowiak do Sevilli. W tym sezonie zespół Reims widzę znów w dolnej części tabeli i bez żadnych fajerwerków. Przyjrzyjmy się gościom z Paryża , gdzie okres przygotowawczy przepracowali wyśmienicie pokonując na swojej drodze wszystkich sparingpartnerów , a ulegli jedynie w jednym spotkaniu w Austrii , gdzie zagrały rezerwy. Przed graczami PSG jeszcze jeden mecz kontrolny z Napoli zaplanowany na 11 sierpnia no i za nimi wcześniej wspomniane zwycięstwo w superpucharze. Kadrę zespołu jak na razie opuściło , aż dziewięciu graczy w tym ogniwa defensywy – Alex oraz Jallet i to za pewne nie koniec , bo marzą o ściągnięciu z Realu Madryt skrzydłowego Di Marię , a żeby go kupić muszą z kimś się jeszcze pożegnać. Siły przybyłe to kilku graczy w tym obrońca kolejny w kadrze Brazylijczyk – Luiz kupiony za bagatelną cenę 50mln ! Kadra zespołu nie ma co ukrywać dalej silna i pewnie najlepsza w kraju i w tym roku znów PSG powalczy o obronę mistrzostwa kraju. W zespole gospodarzy jeszcze oficjalnych informacji nie ma kto zagra , a kto nie , ale w drużynie gości już wiemy , że wyjdzie najsilniejszy skład. Defensywa Luiz – Silva nie dają za dużo do pogrania gospodarzą , a natomiast ofensywa Ibra – Cavani za pewnie zagrożenie będzie non stop pod bramką Reims. W ubiegłym sezonie PSG dwa razy ograło Reims 0:3 i w piątkowym spotkaniu również oczekuję siły rażenia paryżan i typuję PSG handi -1 po bardzo dobrym kursie 1.9
⛔ 100 / powtórzenie
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia – Korona
Typ: over 2.5
Kurs: 2.24
Buk: Pinnacle
Godz. 18:00
Analiza:
W meczu inaugurującym 4. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy w Krakowie spotkają się ekipy które jeszcze nie zdobyły kompletu punktów.
Przebudowana Cracovia rozpoczęła tragiczne sezon od trzech porażek, rozpoczęło się od średniego meczu z Górnikiem na wyjeździe przegranego 2:0 – źle nie grali ale czegoś brakowało a już na pewno skuteczności i ostatniego podania. W pierwszym meczu u siebie nie sprostali mistrzowi Polski ulegając 1:3, zdecydowanie trzeba pochwalić akcje po której wyszli na prowadzenie co pokazuje że w ofensywie jest duży potencjał po potrafią coś szybko sklepać. Tydzień temu znowu jako pierwsi wychodzą na prowadzenie ale kończy się na porażce i znowu bramka stracona w końcówce, ale tak na dobrą sprawę powinni to przegrać znacznie wyżej tylko Pilarz miał kapitalny dzień. Jak już wspomniałem w ofensywie jest potencjał brakuje tylko skuteczności co jest zmorą zresztą tego zespołu od dłuższego czasu, co do defensywny to nigdy w tej formacji gigantami nie byli i nic nie zapowiada by to się zmieniło.
Korona sezon również z nowym trenerem rozpoczęła od dwóch spotkań wyjazdowych co nie wróżyło im dobrze bo chyba wszyscy już się przyzwyczailiśmy że Korona bardzo groźna potrafi być tylko u siebie. No i wszystko się potwierdziło dwie porażki po 2:0 z Zawiszą i GKS – wszystkie bramki stracone po koszmarnych błędach defensywny która wygląda tak jakby była na wakacjach. Zresztą ofensywa też blado wygląda ale pocieszające jest to że udało się w tym aspekcie przełamać w ostatniej kolejce remisując 2:2 z Pogonią Szczecin na pewno zespół zyskał trochę pewności.
Cracovia po trzech porażkach nie może pozwolić sobie na kolejną tym bardziej przed własną publicznością i to z rywalem który na wyjazdach gra piach, powinni z łatwością dochodzi do sytuacji bramkowych i mam nadzieję że skuteczność tym razem nie zawiedzie. Z drugiej strony Korona po niewielkim przełamaniu z Pogonią jeśli chodzi o ofensywę będzie chciała odnieść upragnione zwycięstwo i raczej z takim nastawieniem wyjdą od początku tym bardziej że na defensywną grę i kontry to raczej trzeba uważać bo jak wspomniałem tyły na początku sezonu wyglądają tragiczne. Po prostu nie ma co tu dużo podsumowywać kto na bieżącą śledzi mecze Ekstraklasy ten widzi jakie obie ekipy mają problemy w grze defensywnej i raczej tego aspektu gry nie poprawili.
⛔ 100 / powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna - Lique 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reims -PSG
Typ: PSG wygra obydwie połowy
Kurs: 2.80


Na Stade Auguste Delaune piłkarze Reims i PSG zainaugurują 77. sezon najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Tytułu będzie bronić stołeczny zespół trenera Laurenta Blanca - Paris Saint Germain. Mistrz Francji zdobył przed kilkoma dniami Superpuchar i teraz liczy na udany start w lidze. W zeszłym sezonie ligowym PSG dwukrotnie ograło Reims w stosunku 3:0. Na pierwszy rzut oka wydaje się bułka z masłem dla Ibrahimovica i spółki. Reims mocno jednak zmotywowane przed tym spotkaniem. Uzupełnię informację kolegi w poście wyżej - do zespołu Reims oprócz 4 zawodników których zakupił Reims dołączył jeszcze zgodnie z zapowiedziami napastnik Benjamin Moukandjo. 25-letni Kameruńczyk trafił do Reims na zasadzie wolnego transferu. To akurat wydaje mi się dość spore wzmocnienie w ofensywie. W poprzednim sezonie Moukandjo bronił barw drugoligowego Nancy, dla którego zdobył dziewięć bramek w 27 ligowych występach. Reims w 5 sparingowych spotkaniach zaledwie 2 bramki. To nie powalający wynik. Dla porównania PSG w 5 meczach sparingowych zdobyło ich aż 17! Dzisiaj znalazłem fajny zakład na WilliamHill - PSG wygra obydwie połowy. Mając na uwadze typ na zwycięstwo PSG po kursie 1.30, albo handi po kursie 2.00 lepiej według mnie spróbować iż PSG zwycięży w 1 i w 2 połowie. Jeśli zawodnicy dobrzej wejdą w mecz to nie powinno być problemów z tym zdarzeniem. Jeśli Reims zamuruje dostęp do własnej bramki to może być walenie głową w mur przez &#39;90 minut. Choć ten mur powinien prędzej czy później pęknąć..
⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Reims-PSG
Typ: Suma rzutów rożnych 6-8
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszy wczesny wieczór zostanie rozegrany mecz pomiędzy Reims oraz Paris Saint-Germain. Wybrałem ten typ dlaczego iż drużyna z stolicy Francji - Paryża będą się skupiali nie na &quot;tłuczenie&quot; rożnych ,a na zdobywanie goli. Patrząc na ostatnie starcia między Reims,a Paris Saint-Germain padało w 2 ostatnich meczy 6 i 8 rożnych.
Tutaj są wyniki z livesports poprzednich meczy z Reims - PSG:
http://www.livesports.pl/mecz/2BcPpltc/#statystyki-meczu;0
http://www.livesports.pl/mecz/CjOGzzr9/#statystyki-meczu;0
Patrząc również na ostatnie mecze Reims w starciach sparingowych i Superpucharu Francji padały również takie ilości rożnych.
Z Guingamp(8 rożnych):
http://www.livesports.pl/mecz/CGmQBaeN/#statystyki-meczu;0
Więc mam nadzieję,że drużyny z Reims i Paryża nabiją tyle rożnych i pokryją ten przedział rzutów rożnych.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 2
Godzina:
20:00
Spotkanie: Orleans - Nancy
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Na dziś wybrałem spotkanie Orleans-Nancy Ligue 2, jest to 2 kolejka.
Na stadionie
Stade de la Source, który pomieści ok. 6000 osób zostanie rozegrany interesujący mecz.
Beniaminek National- Orleans zmierzy się z zespołem, który w tamtym sezonie zajął 4 lokatę tym samym pozostał w Ligue 2.
Drużyna Orleans wygrała pierwszy mecz ze spadkowiczem z Ligue 1 Sochaux wygrywając na wyjeździe 0:1. Za to drużyna Nancy zremisowała 1:1 z Dijon u siebie.
Na trzy ostatnie mecze Orleans wygrał 1 w lidze, przegrał 2 towarzyskie(na wyjeździe), a Nancy zremisowała wszystkie 3 mecze, 1 w lidze i 2 towarzyskie na wyjeździe. Więc dzisiaj stawiam na zwycięstwo beniaminka bo prezentują się znacznie lepiej a jak wiadomo beniaminki lubią zaskakiwać a w dodatku za wszelką cenę będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo u siebie w Ligue 2. Na pewno będą grali ofensywnie by odnieść zwycięstwo a tym samym pokazać rywalom że zasługują na tą ligę! Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Proximus League
Godzina:
20:30
Spotkanie: Seraing Utd - Eupen
Typ: 2
Kurs: 1.81
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Zapraszam dziś na rozgrywki drugiej ligi belgijskiej, w której to o godzinie 20:30 zmierzą się ze sobą drużyny Seraing Utd i Eupen w ramach drugiej kolejki rozgrywek. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo drużyny Eupen. Po pierwsze Eupen od początku rozgrywek prezentuje bardzo wysoką formę, wygrali w pierwszej kolejce z Mons aż 3:0, natomiast Seraing Utd tylko zremisowało 1:1 z Antwerp. Bardzo ważne jest również to, jak zakończyły obie drużyny poprzedni sezon, co niejako będzie swego rodzaju wyznacznikiem ich możliwości. Drużyna dzisiejszych gospodarzy Seraing Utd zajęła dopiero 9 miejsce, natomiast dzisiejsi goście, drużyna Eupen zajęła miejsce 2 i była bardzo blisko awansu do belgijskiej ekstraklasy. W ostatnich 5 starciach bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami 2 razy wygrywał Eupen, raz wygrał Seraing, 2 razy również padał remis. Ostatnio, gdy w meczu z Eupen Seraing był gospodarzem, Eupen wygrał aż 0:4, dokładnie było to 3 sierpnia ubiegłego roku. Głównie ten fakt i wyniki z ostatniego sezonu skłaniają mnie na postawienie w dzisiejszym meczu na drużynę gości.
✅ 81
 
devillo 10,3K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Cracovia Kraków– Korona Kielce
Typ: Cracovia/Cracovia ( HT/FT)
Kurs: 3,54
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Spotkanie Cracovii z Koroną może się zakończyć tylko i wyłącznie wygraną gospodarzy. Fatalna na wyjazdach kielecka Korona nie wygrała w roli gościa od listopada 2013 roku. Cała runda wiosenna poprzedniego sezonu i początek bieżącego to dla nich fatalna passa wyjazdowa, której nie przerwą ot tak z wymagającą drużyną trenera Podolińskiego. Nie sugerujmy się, że Krakowianie są bez punktów w tym sezonie. Prowadzili w spotkaniu z Jagą w Białymstoku 1:0 i pechowo przegrali tracąc gola na 2:1 w końcówce spotkania. Mieli korzystny wynik także i przez część meczu z Legią, gdy po golu Nowaka Warszawianie mieliśmy 1:0. Jednak Mistrzowie Polski są bardzo mocni nawet grając drugim składem. Z kolei w pierwszym meczu w Zabrzu ulegli 2:0 będąc stroną przeważającą przez cały mecz. Nie mam żadnych wątpliwości, że trzy punkty powędrują dzisiaj na ich konto. Kielczanie grali już w tym sezonie dwa razy na wyjeździe i dwukrotnie przegrywali 0:2 przez błędy w defensywie. Nie inaczej będzie dzisiaj, tym bardziej, że Craxa potrafi strzelać bramki już na samym początku spotkania, a ich rywal nie potrafi odrabiać strat, co także już wcześniej pokazał.
⛔ 100 / brak godziny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom