>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.08.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 8 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 252,2K

makaveli23

Użytkownik
Brazylia, Serie A
Atletico Parana – Bahia
X/X
6.00
Bet365

Kursy oczywiście spadają na Atletico, tak się zazwyczaj dzieje gdy Bahia gra na wyjeździe. Są zdecydowanie niedoceniani przez bukmacherów. Atletico Parana ma 4 wygrane z rzędu we wszystkich rozgrywkach więc, teraz jest czas by tą passę któs im przerwał. Mysle ze Bahia to dobry przeciwnik by to zrobic. Nie postawie dnak na ich wygraną, bo to by było zbyt optymistyczne podejście. Pamietam ze z Internacionalem i Sao Paolo się zmotywowali i wygrali, ale Atletico Parana to nie jest jakiś klub z renomą więc sądze ze zagrają normalnie tak jak lubią na wyjeździe, czyli obrona własnej bramki i spokojne czekanie na kontry. Taka taktyka jak na razie procentuję, bo na yjeździe z z 18 możliwych pkt zdobyli 9 (2-3-1). Atletico u siebie zdecydowanie za często remisuję (1-4-0), ale jest trudne do pokonania, więc sądze ze gosci zadowoli remis. Sa w dodatku wyzej w tabeli z przewaga 3 oczek wiec tym bardziej skupią się na tym by tą przewagę utrzymać. U gospodarzy zabraknie 3 nieistotnych graczy: Deivid (Pom, 3 mecze), Bruno (0 meczy), Douglas (2 mecze). W Bahii zabraknie jednego za to ważnego napastnika z największą ilościa goli: Fernandao (11 meczy, 5 goli). Tym bardziej sklania mnie to do myslenia ze przygotuja defensywną taktykę na ten mecz i będą szczesliwi jeśli uda się ugrac punkt. Nie widze innego wyniku jak remis, ponieważ obydwie druzyny w ostatnich meczach praktycznie nie przegrywają, a w takim wypadku zbytnie faworyzowanie jednej z nich jest moim zdaniem grubą przesadą, a najlepszym wynikiem dla obydwu druzyn będzie podział punktów.
⛔ 100
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie: Mikhail Youzhny vs. Milos Raonic
Typ: Win Milos Raonic
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Milos nie jest w najwyższej dyspozycji, ale w spotkaniu z Chardym pokazał się solidnie. Może serwis nie był jeszcze wystarczający dobry, jednak poradził sobie i awansował dalej. Youzhny pokonał dośc pewnie Melzera, regularna gra dała mu wielką przewagę nad rywalem. W tym spotkaniu kluczem będzie serwis Kanadyjczka oraz return Rosjanina. Nie mała rolę odgrywa w Montrealu publiczność, &quot;pomogła&quot; wydostać się z kłopotów Pospisilowi, to czemu nie ma tak pozytywnie wpłynąć na Milosa. Kilka miesięcy wcześniej nie miałbym wątpliwości na kogo stawiać, teraz poprzez różnicę dyspozycji jest małe zawahanie, ale warto skorzystać z wzrastających kursów na talent z Kanady.
Jeżeli Raonic spokojnie zagra pierwszą partię, myślę, że tym razem dociągnie spotkanie w dwóch setach, a nie jak to miało miejsce w trzech przeciwko Francuzowi. Nie popełni już tego samego błędu i będzie grał pewnie i zdecydowanie przez cały mecz. Zaskakująco wysoki miał procent z drugiego podania, co często mu się nie zdarza. Być może oglądamy odrodzenie w jego &quot;ojczyźnie&quot; (urodził się w Czarnogórze, reprezentuje od początku barwy Kanady)?
✅ 80
 
sheller92 7

sheller92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie- K.Nishikori - R.Gasquet
Typ:R.Gasquet
Kurs:1.50
Bukmacher Bet365
Analiza:
Wybrałem właśnie ten mecz ponieważ fajny jest kurs na zwycięstwo R.Gasquet , a więc K.Nishikori nienawidzę jego stylu gry, czasami jest po prostu niechlubny aż dziwię się że ogółem jest wysoko notowany w rankingu ATP zresztą nie skupiam się na jego grze bo po prostu za nim nie przepadam ale przejdźmy dlaczego wybrałem że wygra R.Gasquet.
R.Gasquet jest bardzo doświadczonym tenisistą, był wielką nadzieją dla francuskiego tenisa ale niestety pomylili się chodź stwierdzam że R.Gasquet bardzo dobrze gra oczywiście wzorując się na R.Federerze.
Ostatnio panowanie spotkali się dopiero w 2010 roku w londynie nawierzchnia trawiasta w którym wygrał własnie francuz 6-3,6-3
Nishikori ma za sobą 2 ciężkie mecze w Montrealu
2-1 z Polanskym 4-6,6-4,6-2 czas meczu 2 h
2-1 z Seppi 4-6,7-5,6-1 czas meczu 2,08h
Richard Gasquet rozegrał na razie jeden mecz w którym wygrał gładko z Klizanem 6-3,6-2
Wskazuję to na wysoką formę francuza.
Jeszcze przypomnę że na nawierzchni twardej francuz ma na koncie półfinał w Miami gdzie pokonał dużo potężniejszych przeciwników od japończyka min. Youznhy,Almagro,Berdych i przegrał w 3 setach z Murray&#39;em.
Dlatego stawiam na francuza!
Pomogłem?Daj dzięki ????
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Kwalifikacje do LE
Spotkanie - Vitesse : Petrolul
Typ - Vitesse powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza :
.. Vitesse w meczu rewanżowym podejmuje dziś Rumuńskie Petrolul i w/g mnie wygra to spotkanie chociaż buki wystawili kurs na zwycięstwo gospodarzy 1.9 czyli widać że nie wierzą w zdecydowane zwycięstwo no trudno ja wierzę . W pierwszym ich pojedynku w Rumunii padł wynik remisowy 1:1 chociaż Holendrzy mogli to spotkanie wygrać prowadzili do 84 min 1:0 ale stało się i ostatecznie musieli zadowolić się remisem . Vitesse spisywało się słabo w przedsezonowych sparingach jednak kiedy trzeba było podjąć walkę o punkty to tak jakby na boisku zobaczyliśmy inny zespół i drużyna dowodzona przez Petera Bosza w pierwszym swoim meczu w Eredivisie pokonała Heracles 3:1 a ich gra i forma mogła się podobać , w poprzednim sezonie Vitesse zajęło ostatecznie 4 miejsce a na swoim terenie w 17 meczach przegrali zaledwie 2 razy i bilans bramkowy 34:18 można uznać za bardo dobry , co do Rumunów to są oni po 3 kolejkach w nowym sezonie sporym mankamentem Petrolulu jest jednak słaba skuteczność napastników , w tych 3 pojedynkach bilans 1-2-0 i bramki 2:1 , tak więc liczę na dobry występ Vitesse i przynajmniej 3 gole zdobyte ! Pozdrawiam !
⛔ 100
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: S.Williams - Schiavone
Typ: Serena -7.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Skąd taki kurs? ???? Mecz rozgrywany jest na dosyć szybkim hardzie w Toronto, warunki do gry wręcz idealne dla Sereny i wręcz tragiczne dla Włoszki, która zdecydowanie preferuje gre na nawierzchni ziemnej, na hardzie notuje słabiutkie wyniki. Schiavone już dawno nie w takiej formie, w której wygrywała RG, a nawet gdy w niej była to nigdy na hardzie zbyt dobrze nie grała.
Włoszka ma bardzo słabe podanie, podejrzewam, że będzie jej tutaj bardziej przeszkadzało niż pomagało. Serena zrobi sobie trening mocnego returnu. Ciężko tu będzie o jakiekolwiek gemy dla Włoszki.

⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Spotkanie: Real Madryt - Chelsea Londyn
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No i mamy wreszcie finał pucharu rozgrywanego przez czołowe kluby europejskie w Stanach Zjednoczonych. Obie drużyny doszły do niego bez większych problemów i dla obu będzie to ważny test gdyż będą mogły się sprawdzić z bardzo wymagającym rywalem.
Mecze Chelsea z Interem i Milanem wg nie zrobiły na mnie wrażenia jeśli chodzi o The Blues i dlatego idę w stronę Realu. Piłkarze z Madrytu grali ładniej dla oka i jakoś tak bardziej do przodu, jakby mieli więcej sił mimo, iż obie drużyny są na podobnym etapie przygotowań.
Przewidywane składy na finał przedstawiają się następująco:
Real Madryt: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Modric, Isco - Özil, Cristiano Ronaldo, Benzema.
Chelsea: Čech - Ivanović, Cahill, Terry, Cole - Ramires, Van Ginkel - Mata, Oscar, Hazard - Torres.
Jak dla mnie ewidentna przewaga piłkarzy z Madrytu w ataku i również w środku pola. Mecz na pewno nie będzie łatwy do wygrania ale uważam, że Królewscy są w stanie spokojnie zdominować piłkarzy Mourinho i odnieść końcowe zwycięstwo w turnieju. Mecz o 3:00 w nocy czasu polskiego. Powodzenia !
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal
???? Nishikori K. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

Zacznijmy od tego, że Gasquet rok temu doszedł do finału w Toronto gdzie poległ z samym Djokovicem. Broni tu masę punktów, do tego jak wszyscy wiemy lubi grać na hardach, a w 2013 roku ma dość dobry bilans na tej nawierzchni 14:3. Tutaj pokonał w dwóch setach bez problemu Martina Klizana 6:3 6:2. Ciekawą statystykę przytoczę odnośnie Nishikori vs. jednoręczny backhand. H2H 0:2 z Gasquetem, H2H 0:2 z Wawrinką, H2H 0:1 z Youzhnym, H2H 1:1 z Federerem (zwycięstwo na mączce Japończyka z tego roku). Kei praktycznie wszystkie mecze z takimi graczami przegrał i to dość wysoko w setach. Na tym turnieju zdążył stracić już podanie 7 krotnie, a jego mecze z &quot;Polańskim&quot; i Seppim to była katorga dla oglądających. Nishikori nie jest w formie i trzeba to jasno powiedzieć, kurs 1,60 biorę z pocałowaniem ręki. Dla odważniejszych polecam handicap.
⛔100 powtórzony typ
 
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie: Nishikori-Gasquet
typ: liczba setow powyzej 2,5
kurs:2,28
bukmacher: betsafe.com
analiza:
Jutro wg mnie zapowiada sie ciekawy pojedynek,wiadomo taj jak wyzej napisal kolega ,ze gasquet ma na hardzie dobry wynik jest utalentowany zagrania typu jednoreczny backhand,ale moim zdaniem jeszcze nie rozkrecil sie na tej nawierzchni,wygral wczoraj co prawda gladko ale z typowym ziemniakiem Klizanem a jutro po drugiej stronie siatki stanie dobrze ruszajacy sie zdolny japonczyk,ktory co prawda mial dwa pojedynki 3 setowe.Ja zakladam ze nie mozemy tu mowic o zmeczeniu japonczyka w wielkich szlemach to sie zdarzaja cuda ale nie tu do 2 wygranych setow i jesli Kei Nishikori poprawi swoj serwis niewidze powodu dla ktorych nie mial by wejsc ten typ :podsumowujac juto zagra 2 bardzo utalentowanych graczy i spodziewam sie wyrownanego pojedynku.polecam
✅125
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Spotkanie: Real Madryt - Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pomimo tego że serce mówi mi Real, rozum każe postawić w stronę piłkarzy Mourinho. Oglądałem mecz Realu z Evertonem i muszę powiedzieć że nie wyglądało to zbyt optymistycznie, nawet w kontratakach z których słyną Królewscy ostatnie podanie bardzo często było niedokładne i mnożyły się błędy a Everton dopuszczany był do zbyt wielu sytuacji strzeleckich. Przeciwnie Chelsea w meczu z Milanem, The Blues umiejętnie zmieniali tempo gry a ich klepki z pierwszej piłki momentalnie wyglądały niesamowicie i chyba sami piłkarze Milanu nie wiedzieli co się dzieje na boisku, wynik 2:0 nie odzwierciedla przebiegu meczu i myślę że Chelsea powinna wygrać wyżej. Jest to wyjątkowy mecz ze względu rywalizacji Mourinho z Realem Madryt, z którym rozstał się w atmosferze pełnej niedomówień. Wydaje mi się że zespół prowadzony przez The Special One pokona dzisiaj Real bo Królewscy nie prezentują optymalnej formy, mam nadzieję że na to przyjdzie jeszcze czas. Cristiano sam meczu nie wygra, a po jego zejściu z drobnym urazem w meczu z Evertonem reszta graczy sprawiała wrażenie jakby nie do końca wiedziała co ma zrobić.
⛔100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Raonic M - Youzhny M
Typ: 0-2
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill
Druga runda Mastersa w Montrealu. Spore spadki na Rosjanina i nie widzę w tym nic dziwnego, bo dla mnie on jest dużym faworytem tego meczu. Raonić notuje ostatnio fatalny okres. Można było twierdzić, że jego bardzo słaba forma na trawie jest spowodowana słabszym przystosowaniem do tej nawierzchni, ale po przejściu na beton niewiele się zmieniło. Porażka z Matosevicem w Waszyngtonie, gdzie Kanadyjczyk nie istniał - wyrównany wynik został utrzymany jedynie podaniem, bo w samej grze Raonic wyglądał tragicznie, przegrywając więkoszść wymian. Wczoraj grał długi mecz, może to mieć lekki wpływ na dzisiejszą dyspozycję, który stał na słabym poziomie, co tu dużo mówić. Chardy to przeciętniak i przegrał, bo nie wytrzymał psychicznie końcówki.
Po drugiej stronie siatki Misza Jużny, który ostatnio nalezy do wyrozniajacych sie zawodnikow. Po udanym okresie na trawie, gdzie lubi grac (final Halle, 1/8 Wimbla z Murrayem) wziął tytuł w szwajcarskim Gstaad. Wyglądał tam bardzo pewnie, mało błędów, dużo atrakcyjnych dla oka akcji w swoim stylu. Tutaj w 1R lekko ograł Melzera, dzisiaj pora na przedstawiciela gospodarzy. Forma wg mnie zdecydowanie po stronie Miszy!
⛔100
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - APTOS
Spotkanie: Klahn-Young
typ: Young wygra
kurs: 2.00
bukmacher: Bet365
analiza:
Na dzisiaj wybieram mecz pomiędzy dwoma rówieśnikami z USA. Khlan 23 lata Young 24 lata. Różnica między tymi panami jest taka, że Khlan jest obecnie w ranku na 147 miejscu i jest to jego najlepsza pozycja w karierze i na pewno stać go na pojawienie się niebawem w 100. Young jest w ranku 156 a najwyżej był aż 38. Niestety jest to pokłosie słabego zeszłego sezonu, gdzie grywał bardzo mało. Ten sezon również, nie jest w jego wykonaniu na razie zbyt dobry. Widać jednak małe światełko w tunelu jak wyrównany mecz z solidnym challengerowcem Smyczekiem i wygrana nad Johnsonem. Patrząc na to jak Young potrafił grać jeszcze 2-3 lata temu, trochę szkoda chłopaka, mam nadzieję, że wróci do tej dobrej gry. Obaj są mańkutami co moim zdaniem powinno faworyzować bardziej ogranego na wysokim poziomie Younga, odbiera to po prostu Khlanowi pewien atut (zawsze praworęczym trochę gorzej gra się z mańkutami, nie żeby to miało jakis decydujący wpływ, ale jednak).
Na pierwszy rzut oka faworytem wydaje się być Khlan to on ma aktualnie lepsze wyniki i wydaje sie być w swojej najlepszej formie Young za to dopiero jej szuka. Szczerze mówiąc zaczynając pisać tę analizę chciałem typować tutaj zwycięstwo Khlana ale im bardziej się zagłębiam tym więcej argumentów widzę po stronie Donalda. Tylko krowa nie zmienia zdania;) a nie chce pisać analiz pod typ na siłę.
Podsumowując typ bardzo ryzykowny, zagrany trochę przeciwko statystykom i mojemu pierwszemu odczuciu. Tak więc po 2 trafionych typach gram przeciwko sobie. Kto się długo zajmuje bukmacherką, ten powinien zrozumieć mój pokrętny tok rozumowania....
Pozdrawiam
⛔100
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Lech Poznań - Zalgiris Wilno
Typ: x2
Kurs: 3,10
Bukmacher: BetClic
Analiza: Patriotą się być powinno, swoim kibicować... Z całego serca będę Lechowi kibicował, ale w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. Lech gra tragicznie, co tu dużo mówić. O ile jeszcze z Honką w eliminacjach LE poszło, o tyle pozostałe mecz &quot;Kolejorza&quot; wołają o pomstę do nieba. Trzy remisy w lidze, przegrana w tragicznym stylu w Wilnie. Niby wreszcie trzeba się przełamać, ale... żeby chociaż w ostatnim ligowym meczu były jakieś pozytywy, dzięki którym można byłoby być optymistą. Niczego takiego nie zauważyłem. Na ten moment nie widzę Lecha w kolejnej fazie el. LE. Nie uważam, że Lech jest w stanie awansować, dlatego zdecydowałem pograć w stronę x2 na Zalgiris. Widać było, że Marek Zub ma pomysł na litewski zespól, który nieźle zaprezentował się w pierwszym spotkaniu. Wiadomo, gol kuriozalny, ale szczęście sprzyja lepszym. Dyscyplina była mocną stroną Zalgirisu i sądzę, że to samo zaprezentują w Poznaniu. Na tę chwilę nie widzę możliwości, by Lech przeszedł dalej.
✅ 210
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Spotkanie: St. Johnstone (Sco)-FC Minsk (Blr)
Typ: St. Johnstone
Kurs:1.57
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest tylko i wyłącznie drużyna ze Szkocji . Na wyjezdzie ugrali skromne 1:0 i jutro liczę że dopełnią formalności i wygrają u siebie a co za tym idzie znajdą się w kolejnej rundzie eliminacji . Drużyna gospodarzy bardzo dobrze weszła w sezon , pierwsze zwycięstwo w lidze u siebie 1:0 . Do tego dochodzi fakt że sprawili nie lada niespodziankę swoim kibicom patrząc ze na swojej drodze wyeliminowali Rosenberg gdzie z pewnością nie byli faworytem bukmacherów do przejscia tej pary . Każdy z nas wie że na wyspach gra się bardzo ciezko , kibice i twarda gra w obronie powinna jutro załatwić sprawę i odprawić białoruski zespół do domu . Gospodarze naprawdę są bardzo mocni u siebie a co za tym idzie nie wyobrażam sobie innego scenariuszu jak nie zwyciężenie w jutrzejszym meczu . Kursy na to spotkanie będą maleć i do jutra pewnie spadą na poziom 1.45 dlatego lepiej łapać już teraz gdzie w sportingu można złapać jeszcze po 1.57 . Poniżej 1.50 już dość mało opcjalna inwestycja .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Uefa
Spotkanie: Lech Poznań - Żalgiris Wilno
Typ: +1,5 Żalgiris
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam. Na dzisiaj dobry kurs na Żalgiris, wysoki jak na to co zobaczylismy w 1 meczu ale i nie tylko. Lech gra piach od początku sezonu, przede wszystkim to ma straszne problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych , a co za tym idzie strzelaniem bramek. W 1 meczu żalgiris udowodnił, że są drużyną poukładaną,a Lech miał troszkę łatwiej ze względu na możliwość gry z kontry. U siebie nie będzie miał tego komfortu będą zmuszeni do ataku pozycyjnego, a to widzieliśmy ostatnio w meczu z Zagłebiem jak wychodziło a raczej wogóle nie wychodziło. Dodatkowo dojdzie z każdą minutą nerwowość w zagraniach i niedokładność związaną z presja czasu. Scenariusz będzie taki, że Żalgiris ustawi się mocno defensywnie i bedzie liczył na kontry, a Lech bedzie probowal rozrywać tą obronę co moim zdaniem bedzie przynosiło mizerne skutki. Brak napastnika z prawdziwego zdarzenia może być decydujące. Handi po takim kursie biorę w ciemno. Grać Lecha po kursie 1.30 z taka grą jaką prezentuje to szalenstwo. To zdecydowanie lepsza opcja i bardziej oplacalna. Pozdro
Jestem tutaj dla Was ????
✅ 80
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, International Champions Cup
Spotkanie: Real - Chelsea
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwa znakomite kluby, oba prowadzone były przez jednego z najlepszych trenerów na świecie - Jose Mourinho, ale tylko jeden wygra. Dzisiaj stawiam na Niebieskich. Powód? Jeden, a nawet dwa.
Pierwszy: defensywa Chelsea znana od lat, starzy wyjadacze z Premier League, Champions League i LE. Znakomicie przygotowani i zdyscyplinowani, Mourinho zna ich jeszcze z lat 2004-2007, także znają koncepcję TSO, jeżeli chodzi o defensywę. Inter - bez okazji bramkowej przez cały mecz, Milan - mimo powrotu kilku zawodników po kontuzjach nie miał szans strzelić bramki. Wreszcie Real - znakomita ofensywa, defensywa daje radę, ale babole z LA Galaxy, Evertonem były i to ewidentne, Lopez nie raz ratował Królewskich.
Drugi powód przemawiający za Chelsea: młodość. Młodość w ofensywie: Van Ginkel, De Bruyne, Schurrle, Lukaku, Hazard - to nie są byle jakie nazwiska, oni wszyscy mieli znaczny wkład w ostateczne miejsce swoich zespołów w lidze, liczbę bramek(asysty mówią same za siebie jeśli chodzi o skrzydłowych). Van Ginkel - główny rozgrywający w Vitesse Arnhem, De Bruyne - jeden z najlepszych skrzydłowych Bundesligi, Werder Bremen, Schurrle - kolejny znakomity skrzydłowy(14 goli, 9 asyst w sezonie) z Bundesligi z zespołu Aptekarzy, Lukaku - totalny egzekutor w rewelacji ubiegłego sezonu w PL, West Bromwich Albion, hat trick w ostatni meczu przeciwko ManU i wreszcie Eden Hazard, belgijski mega talent z początku sezonu powolnie wprowadzany do składu, ale już na wiosnę najlepszy skrzydłowy The Blues. Co więcej, wszyscy są już zaaklimatyzowani w nowym klubie i znają swoje miejsce w drużynie.
Ostatnia rzecz, do której chcę się odnieść - Torres. W tym turnieju już wystarczająco się zaprezentował, podobnie w sparingach i... nie zmieniło się nic co do poprzednich lat, dla mnie totalne drewno w porównaniu do Romelu Lukaku, który nie dość, że ma siłę porównywalną do czołgu, to jeszcze szybki i potrafiący wykończyć akcję.
Ci co grali w Pucharze Konfederacji jeżeli chodzi o Real to będzie ich dopiero pierwszy mecz(Casillas, Marcelo, Ramos, Coentrao(po kontuzji)), do tego nie ma Alonso czy Illarramendi, czyli głównego i zastępczego(sprowadzony z Real Sociedad) mózgu Realu.
Ostatni argument to sam Mourinho. Wrócił dopiero co z Madrytu do Londynu, któż inny może lepiej znać tą drużynę? Nikt.
PS. Najprawdopodobniej Lampard zagra w tym meczu, co jest kolejnym argumentem z Niebieskimi. David Luiz może się nie pojawić na boisku od poczatku spotkania, ale spodziewam się go w przypadku korzystnego rezultatu dla Chelsea, w dodatku &quot;zastępca&quot; Ivanovic to nie jest żaden czereśniak i bez problemu wypełni lukę po Brazylijczyku.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Lech Poznań - Zalgiris Wilno
Typ: połowa/koniec 1/1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zagram bardziej z sympatii do klubu niż rozsądnie. Patrząc na ostatnie mecze poznaniaków, to aż d..e ściska. Remis z Cracovią zrozumiem, wyjazd do Lubina nieudany też można wyjasnić, porażka w Wilnie - wypadek przy pracy, zlekcewazenie rywala? Tak to sobie tłumaczę i wierzę, że dziś Kolejorz pokaże przy Bułgarskiej swoje doświadczenie z areny międzynarodowej i &quot;przejadą&quot; się po Żalgirisie. Pomogą im w tym na pewno fani, którzy licznie zgromadzą się na stadionie.
Trener Rumak ostatnio miewa nad sobą czarne chmury, a oleju do ognia dolał trener Skorża, który był widziany w Poznaniu. Jeśli Lech odpadnie - trener Rumak żegna się z posadą. Taka jest moja opinia. Poznaniacy są stworzeni by gra w europejskich pucharach, każdy doskonale wie jakich emocji potrafią dostarczyć.
Szybko strzelona bramka uspokoi troszkę piłkarzy. Nie powinni też nic stracić. Nie trzeba przecież nikomu mówić, co będzie jeśli Litwini strzelą bramkę.
pozdrawiam
⛔ 100
 
M 2

myvol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy El.
Spotkanie:FC Bruges - Slask Wroclaw
Typ:Slask Wroclaw
Kurs:7.5
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Slask wyglada tak jakby zlekcewazyl rozgrywki ligowe na rzecz Ligi Europy ,gdzie oczywiscie latwiej o wieksza &quot;kase&quot; i promocje .Jest to bardzo ryzykowny zaklad z mojej strony ,ale biorac pod uwaga ,ze Slask powinnien wygrac mecz u siebie 2:0 i byl zespolem bardziej zgranym niz belgowie wg powinien wygrac tez w Belgii.Slask uwielbia grac z &quot;kontry&quot; i zapewne mecz w Belgi bedzie tak przebiegal .Licze tu na b.dobra forme Paixao ,ktory robi doslownie wszystko na boisku ! Jak mowilem ryzkowny zaklad ,ale za 7.5 az grech nie zagrac bo niewierze ,zeby slask oddal to bez walki !
⛔ 100
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Gefle - Karabagh
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 08.08.2013
Godz:19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz kwalifikacyjny do Ligi Europejskiej.
Jest to mecz rewanżowy III rundy eliminacji.
W meczu zmierza się przeciwko sobie Gefle oraz Karabagh, gospodarzem będzie szwedzka drużyna Gefle a w pierwszym meczu w Azerbejdżanie było 1:0 dla Karabagh.
Gefle na drodze do III rundy wyeliminował kolejno Estońskie Narva dwa razy ich ogrywając i strzelając osiem bramek a tracąc jedną oraz Cypryjski Anorthosis przegrywając na Cyprze 3:0 ale u siebie odrabiając straty wygraną 4:0.
Karabagh w I rundzie ograł Macedońskie Met. Skopje a w II rundzie Piasta Gliwice w Gliwicach po dogrywce w drugim meczu.
Mój typ to jedynka, Gefle w pucharach u siebie wygrało swoje oba mecze z wcześniejszych rund strzelając w nich dziewięć bramek a tracąc tylko jedna a Karabagh pokazał w Gliwicach że na wyjazdach nie jest tak mocny jak u siebie, moim zdaniem Szwedzi ograją u siebie Azerów i przejdą do kolejnej rundy.
⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - , Liga Europejska
Spotkanie: Dila-Hajduk
Typ:Hajduk
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś limit szczęścia dla Gruzinów się skończy. W pierwszej rundzie byli dużo słabszym zespołem od Duńskiego Aalborgu a pomimo tego awansowali do kolejnej rundy. W pierwszym spotkaniu z Hajdukiem obraz gry wygladal identycznie jak w pierwszej rundzie. W pierwszym spotkaniu pilkarze na co dzień występujący w lidze gruzińskiej oddali tylko jeden celny strzał a właściwie to obronca Hajduka oddal zwycięski strzal. Druzyna gosci praktycznie nie istniala na boisku, Chorwaci mieli wiele sytuacji z których powinni zdobyć co najmniej kilka bramek ale zagrali nieskutecznie. Dzis nie moga sobie juz pozwolic na wpadkę ivbrak koncentracji. Hajduk jest druzyna na zdecydowanie wyzszym poziomie pilkarskim co bylo ewidentnie widocznie w pierwszym spotkaniu. Pilkarze gruzińscy maja ogromnie dużo szczęścia w tych rozgrywkach Ligi Europejskiej który nie moze trwac wiecznie. Dzis Hajduk pewnie wygrywa i awansuje do kolejnej rundy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom