>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.07.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
J 4

janolzkrrum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ukraina, Premier Liha
Spotkanie: Vorskla - Oleksandrija FK
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: BetClic
Na dziś wybrałem ciekawy mecz, który inauguruje sezon w 1 lidze ukraińskiej. Vorskla - 6 miejsce w ostatnim sezonie, zmierzy się z beniaminkiem czyli Oleksandrija FK. Vorskla w zeszłym sezonie zanotowała równy bilans w meczach na własnym boisku (5-5-5), natomiast Oleksandrija FK dotarła do 1/8 ukraińskiego pucharu. Pierwszy mecz rządzi się swoimi prawami i myślę, że zakończy się podziałem punktów.
⛔ 100
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Brazylijska
Spotkanie: America MG v Palmeiras
Typ: do przerwy/koniec meczu : x/1
kurs : 7,0
bukmacher: bet365
analiza:
O godzinie 2.00 odbędzie się mecz ligi brazylijskiej. Powiem krótko, wybrałem ten kurs zeby sie trochę odegrać, bo ostatnio mi nie idzie, a tutaj wypatruje swej wygranej..
Gospodarz America zdecydowanie zawodzi, jest to zespół z dolnej części tabeli 15 miejsce, a goście 5 pozycja. Lecz to dopiero początek sezonu i po 7 meczach nie można nikogo przekreślać.. Zespół America w ostatnich 5 meczach to 3 porażki i 2 remisy, więc czas wkońcu na wygraną, przemawia za tym także fakt własnego boiska, na którym powinni być mocni, bo przeważnie na nim punktują.. a dlaczego taki typ x/1 ? Bowiem Palmeiras postawi wysoko poprzeczke i będzie chciał zgarnąć 3 punkty.. lecz według mnie America utrzyma remis do przerwy, by po przerwie zaatakować i wkońcu wygrać ;)
Dodam, że ostatnie 5 wyjazdów Palmeiras to 2 porażki i 3 remisy..
gogo America
⛔ 100
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Argentyna (-1.5)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Kto oglądał dzisiejszy mecz Polski powinien bez wahania stawiać na Argentynę. Mimo iż Argentyńczycy nie muszą wygrać to myślę, że tego nie odpuszczą gdyż może ich to wybić z rytmu. Nawet gdyby nie zagrali na pełnych obrotach to Polacy nie powinni wygrać więcej niż seta. Polska jest złożona z zawodników o bardzo słabej psychice z tego co zauważyłem więc pod taką presją powinni zagrać słabiej. Argentyna jest za to w gazie pokonali Włochów 3-1 i rozbili Bułgarów 3-0, a dziś przyszedł czas na Polaków.
⛔ 100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa - Swatch FIVB Stavanger
Spotkanie: Paolo Nicolai / Mateo Martino - Raul Mesa / Inocencio Lario
Typ: Paolo Nicolai &amp; Mateo Martino
Kurs: 1.901
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już o godzinie 13:00 w Stavanger na Boisko nr 4 wyjdą Włosi: Paolo Nicolai oraz Mateo Martino i ich przeciwnicy Hiszpanie: Raul Mesa i Inocencio Lario. Typ jest ryzykowny, ponieważ obie pary doznały już dwóch porażek w grupie i nie mają szans awansowac dalej. Jednak moim zdaniem lepiej w tym sezonie prezentują się Włosi Paolo i Mateo. Dominują warunkami fizycznymi, są jednak o kilka lat młodsi od Hiszpanów. Wyznacznikiem ich obecnej formy są dla mnie lokaty zdobyte na ostatnich Mistrzostwach Świata w Rzymie - na których Włosi zdobyli 9miejsce, przy ostatecznie 17lokacie Hiszpanów. Miałem także przyjemnośc oglądac wczorajsze spotkanie pomiędzy Hiszpanami a naszą parą Fijałek/Prudel która zmiażdżyła chłopaków z Półwyspu Iberyjskiego (11:21 11:21). Raulowi i Inocencio brakowało dynamiki w atakach, mięli tragiczne przyjęcie i bardzo często byli blokowani przez Polaków. Jak już wspomniałem jest to mecz o pietruszkę, jednak jeżeli Włoska para podejdzie do tego meczu poważnie to nie widzę większych szans dla Hiszpanów, którzy może są bardziej doświadczeni, ale prezentują słabszą formę od Paolo i Mateo oraz mają gorsze warunki fizyczne. Nie zapominajmy oczywiście o 24letnim Mateo Martino, który na co dzień jest przyjmującym Lube Banca Macerata, która w ostatnim sezonie Pallavolo zajęła 3lokatę, tuż za Trentino i Cuneo.


Czy dobra postawa przyjmującego Lube Banca Macerata da honorowe zwycięstwo w grupie N ?
✅ 91
 
ciechu86 14

ciechu86

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Chile
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój typ na dzisiaj to spotkanie Urugwaj-Chile podczas turnieju o Mistrzostwo Ameryki Południowej. Cały turniej stoi na niezbyt wysokim poziomie, ciężko szukać nawet nie pięknych akcji,strzałów czy parad bramkarskich ale poprostu goli. W tym meczu spotkają się dwie reprezentacje, które przyzwyczaiły kibiców do otwartej gry (niestety na tym turnieju takie ekipy zawodzą najbardziej),po pierwszej serii Chile lideruje w grupie C a do tego ich pierwszy mecz (z Meksykiem) był jedynym na tym turnieju z więcej niż 2 golami...Urugwaj zremisował z Peru w pierwszym meczu, widać tam było że obie ekipy nie chciały przegrać i tak też się skończyło.
Zarówno Urugwaj jak i Chile posiadają w swoich składach bardzo dobrych graczy ofensywnych(Suarez,Forlan,Cavani.Lodeiro-Urugwaj/Alexis,Suazo,Vidal,Isla-Chile) oraz świetnych przy stałych fragmentach gry pod bramką rywala obrońców jak Carmona i Ponce w ekipie La Roja czy Lugano i Godin w drużynie La Celeste. Nie zapominam o bramkarzach, którzy pomimo dosyć dobrej marki w Europie nie są bramkarzami w 100% pewnymi i częsciej niż innym bramkarzom na ich poziomie przytrafiają się klopsy. Sumując wszystkie te argumenty stawiam, że obie drużyny strzelą gola i mam nadzieję że obejżymy drugi mecz z U2,5 ???? wiem wiem nadzieja matką...
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 27

gumos

Użytkownik
Piłka Nożna FINLANDIA: Veikkausliiga
HJK - Inter Turku
08.07.2011 17:30
Typ: Hjk (-1) Ah
Kurs: 2
Prognoza: 8/10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna kolejka Finskiej Veikkausliiga. Moja uwage przykulo spotkanie lidera owych rozgrywek z wiceliderem.
Zdecydowanym faworytem sa gospodarze a wiec druzyna Hjk, nic w tym dziwnego po tak doskonalym poczatku sezonu sa zdecydowanym faworytem rozgrywek i naprawde musielby zaczac grac tragicznie aby stracic mistrzostwo.
Gospodarze jutrzejszego spotkania z dotychczasowych czternastu spotkan wygrali dwanasie, wyzszosc rywala musieli uznac dwukrotnie w meczach wyjazdowych. Na wlasnym obiekcie wygrywaja i to wysoko. W h2h o wiele czescie wygrywali pilkarze Hjk az 13 krotnie , czterokrotnie padl remis, zaledwie dwa razy po 3 punkty siegnela druzyna Inter Turku. Bilans bramek lidera rozgrywek na wlasnym boisku jest imponujacy 23:4.
Pilkarze Interu rowniez graja bardzo dobrze (jak na Finska Veikkausliiga), przegrali dotad zaledwie dwa spotkania, byly to mecze wyjazdowe. Dwkrotnie zanotowali remis. Bilans bramek w spotkaniach wyjazdowych nie jest juz tak imponujacy jak na wlasnym terenie 12:9. W spotkaniach wyjazdowych spisuja sie gorzej, niz na swoim obiekcie, dlatego nie sadze aby nie przegrali nadchodzacego spotkania.
Pilkarze gospodarzy sa o klase lepsi niz druzyny wystepujace w fińskiej Veikkausliiga, moze nie bedzie to jakies wysokie zwyciestwo , gdyz przeciwnik z wyzszej polki , mysle jednak , ze sobie poradza i wygraja nawet skromnie 2:0. O ile Hjk zwyciezy wylacznie przewaga jednej bramki otrzymujemy zwrot a wiec typ naprawde godny polecnenia po bardzo ladnym kursie.
Ponizej zamiszczam ostatnie wyniki obu druzyn:
Ostatnie 6 Mecze u Siebie :
Data Turniej Mecz Wynik Szczegóły
22/06-11 Veikkausliga HJK vs. TPS 6:0
15/06-11 Veikkausliga HJK vs. RoPS 5:1
29/05-11 Veikkausliga HJK vs. Jyvaskyla 6:2
26/05-11 Puchar Finlandii HJK vs. Lahti 3:0
19/05-11 Veikkausliga HJK vs. Jaro 1:0
12/05-11 Veikkausliga HJK vs. Inter Turku 1:0
Ostatnie 6 Mecze na Wyjezdzie:
Data Turniej Mecz Wynik Szczegóły
03/07-11 Veikkausliga Honka vs. Inter Turku 2:3
16/06-11 Veikkausliga TPS vs. Inter Turku 2:1
29/05-11 Veikkausliga Jaro vs. Inter Turku 1:3
22/05-11 Veikkausliga RoPS vs. Inter Turku 3:4
12/05-11 Veikkausliga HJK vs. Inter Turku 1:0
06/05-11 Veikkausliga Kuopio vs. Inter Turku 0:1
Mam nadzieje , e typ bedzie trafny.​
✅ 100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: HJK Helsinki – Inter Turku
Typ: X
Kurs: 4,43
Buk: Pinnacle
Analiza:
To co pisali koledzy wyzej... to prawda, ze HJK jest teraz w wybornej formie, to prawda, ze Inter posiada dosc &quot;dziurawa&quot; obrone, ale jest to mecz na szczycie, lider podejmuje na wlasnym boisku wicelidera. Tego meczu Inter na pewno nie odpusci. HJK jest jak na razie bez remisu w lidze, Inter bez remisu na wyjezdzie i na tym glownie opieram swoj typ. Inter moze jeszcze spokojnie gonic HJK, ma tylko 7 punktów straty i 1 mecz rozegrany mniej. Z racji tego, ze jest to mecz na szczycie, ani HJK ani Inter nie beda chcialy stracic punktow i po prostu nie rusza jakos szalenczo do przodu przez co mogliby sie otworzyc i niepotrzebnie stracic bramke. Badz co badz, licze na remis w tym meczu, bo waga spotkania za tym przemawia. Powodzenia.
⛔ 100
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Brazylia - Rosja
Typ: Dokładny wynik (DW - 1:3)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Expekt
Analiza: Oglądając mecze Brazylijczyków,przy czym od razu mówie stawiałem na różne wersje ich zwycięstw, po prostu nie potrafiłem spokojnie oglądnąć ich `bojów`. Sposób w jaki wchodzą w mecz jest przerażający, tak jakby nic nie wiedzieli o rywalu - do tej pory każdy 1 set przegrywają. Dla mnie Rosjanie są faworytami tego turnieju i myśle że dzisiejszy mecz będzie na styku, lecz po części nasz sąsiad rozprawi się z brazylijczykami w stosunku 3:1. Gram także na zwycięstwo Rosjan w 1 secie. Powodzenia!
⛔ 100
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyskie
Mecz: FC Flora Tallin - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Betclic
Analiza:
Dzisiaj o 20:00 mecz mistrza Polski, drugi w turnieju w Tallinie. Dzisiaj przeciwnikiem Białej Gwiazdy będzie najsłabsza drużyna turnieju i jednocześnie gospodarz Flora Tallin.
Mecz z Rapidem wszyscy widzieli, obrona Wisły to tragedia ;). Myślę, że jednak z Estończykami sobie poradzą. Atak Wisły jeżeli chodzi o nazwiska prezentuje się imponująco. Kirm, Iliev, Genkow i Małecki, ktokolwiek nie zagra jest klasę lepszy od Estończyków. Widzieliśmy już pod koniec meczu z Rapidem, że potencjał ofensywny w Wiśle jest.
Dla przypomnienia podam też, że Flora Tallin także jest bez punktu w turnieju - w pierwszym meczu przegrali z belgijskim Genk 0:3.
Mój skacowany instynkt mówi mi, że dzisiaj będzie podobnie i Wisła także rozbije Estończyków i w końcu potwierdzi swoje ofensywne możliwości.
⛔ 100
 
marcus3k 8

marcus3k

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - IRLANDIA: Dywizja 1
Spotkanie: Shelbourne - Waterford

Typ: Shelbourne
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moj dzisiejszy typ z Irlandi Dywizji 1. Shelbourne - Waterford. Mecz grają dwie drużyny ale widząc po statystykach Shelbourne jest o wiele lepsza i warto na nią postawic a tu jej wyniki ostatnich meczów -
Shelbourne drużyna notowana na pierwszym miejscu-
Wygrana z trzecim miejscem (Monaghan) 1:0
Wygrana z ósmym miejscem (Athlone) 2:0
Wygrana z czwartym miejscem (Limerick) 3:0
Wygrana z siódmym miejscem (Mervue) 4:0
Wygrana z dziesiątym miejscem (Wexford) 1:0

Lecz uwaga, Waterford to również bardzo silna drużyna i umie wygrac nawet z drużyną która pozycje ma nr 2.
Waterford drużyna notowana na 5 miejscu :
Wygrana z szóstym miejscem (Longford) 1 : 0
Wygrana z drugim miejscem (Cork City) 3:2
Wygrana z ostatnim miejscem 11 (Salthill) 4:0

Przegrana z 9 miejscem (Finn Harps) 1:0
Przegrana z trzecim miejscem (Monaghan) 1:0


Ostatnie mecze tych drużyn czyli które odbyły się tydzień temu :
Shelbourne - Wygrana z trzecim miejscem (Monaghan) 1:0
Waterford - Wygrana z szóstym miejscem (Longford) 1 : 0

Shelbourne gra do tego u siebie, gra dla swoich kibiców i na pewno pokaże klase że z każdym umie wygrac. Wiele bramek pewnie nie padnie, ale Shamrock lubi wygrywac malymi wynikami. Polecam serdecznie bo według mnie pewniak dla drużyny gospodarzy, a kurs kusi.
✅ 67
 
endoka 0

endoka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight LŚ
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Po wczorajszym spotkaniu Polaków, nie sądzę aby byli wstanie jeszcze cokolwiek wygrać; w dodatku zawodnicy, którymi dysponują nie są z &quot;najwyższej półki&quot;. Dziś o 20 rozpocznie się gra najsłabszej drużyny z najmocniejszą. Wiele osób dywaguje nad tym, że Argentyńczycy wystawią gorszy skład, ale jakim składem gra Polska? Sercem jestem za Polakami, ale liczby mówią same za siebie.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Kakkonen B
Spotkanie: Ilves - SalPa
Typ: X
Kurs: 4,2
Buk: bwin
Analiza: Gospodarze to lider Kakkonen B. Ale po 12 kolejkach są bez remisu. Co więcej ta drużyna ostatni mecz remisowy zanotowała w sierpniu 2010 r. Ważne teżjest to, że to wcale nie jest ekipa, która zmiata rywali z boiska, tym bardziej, że u siebie ma bilans 4-0-2. Ich ogólny bilans w tegorocznym sezonie wynosi 9-0-3. Goście to drużyna środka tabeli, ale w lidze zanotowli już 6 remisów i tylko 2 porażki. W ostatnich 4 meczach 3 remisy. Gospodarze wygrali 4 ostatnie spotkania, więc czas na stratę punktów. Co więcej ta ekipa posiada jedną z lepszych linii obrony, bo zespół stracił tylko 9 goli. W poprzednich 3 sezonach między tymi zespołami ani razu nie padł remis. Może tym razem w końcu seria bezremisowa zostanie przełamana i w meczach między tymi zespołami i Ilves.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Dokładny wynik: 3-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Final Eight Ligi Światowej. Najciekawszy mecz dzisiejszego dnia ponieważ obie ekipy wciąż walczą o awans. Skomplikowaną sytuację ma na pewno Bułgaria bo oprócz tego, że muszą wygrać za 3 pkt ( 3:0 lub 3:1 ) to jeszcze muszą liczyć później, że Argentyna wygra z Polską. Ale liczy się to, że zespół wciąż nie stracił szansy na półfinał. Włochy za to potrzebują jakiejkolwiek wygranej, być może także przegrana 2:3 da im awans. Moim zdaniem szykuje nam się zacięte spotkania, obie ekipy przegrały z Argentyną, Włochy wygrały z Polską która była zdecydowanie zmęczona po meczu z Bułgarią. Według mnie tu będzie toczyła się walka set za set, tzn. jeżeli Bułgaria będzie prowadzić 2:1 w setach szansa na mój typ jest duża, bo wtedy Włosi grają o wszystko. Gdyby doprowadzili do tie-breaka to już spokojnie powinni wygrać. Także mój typ na dziś to 3:2 dla Włochów.
⛔ 100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Bułgaria
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ostatnia kolejka fazy grupowej Final Eight. Spotkanie pomiędzy 2. zespołem w grupie Włochami, a zamykającą stawkę Bułgarią. Mimo wszystko jest to mecz o awans (jeśli Bułgaria wygra odpowiednio wysoko, a Argentyna potem ogra Polskę to Bułgarzy będą cieszyli się z awansu). Droga do awansu Bułgarii jest więc kręta, ale nie takie przypadki zdarzały się w historii sportu i siatkówki. Patrząc na obecną dyspozycję obu zespołów to faworytem spotkania powinni być Włosi. W końcu zmietli oni wczoraj reprezentację Polski z którą to Bułgaria przegrała 3-2. Ale nie oszukujmy się, nasi wczoraj zagrali bardzo słabo. Poza tym mam przed oczami obraz Włochów z 2. seta meczu z Argentyną (przegranego 3-1), gdzie nie mogli znaleźć recepty na silną celną zagrywkę rywali, zwłaszcza Pereyry. Bułgarzy mają w swoim składzie zawodników dysponujących atomowym serwisem (Kaziyski, Sokolov) i tu upatruję ich szansy w tym meczu. Na pewno nie stoją na straconej pozycji i zawalczą o półfinał. Włosi wczoraj zagrali bardzo dobrze, ale tak naprawdę Polacy nie straszyli ich zagrywką ani atakami. Myślę, że Bułgarzy mogą dziś wywrzeć większą presję, a kurs 4,00 biorę z pocałowaniem ręki.
✅ 300
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka: Liga Swiatowa
Data, godzina startu: 08.07.2011 20-00
Spotkanie: Argentyna-Polska
Typ: Argentyna -2,5 seta
Kurs: 5,50
Buk: betsafe
Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu fazy grupowej turnieju finalowego ligi swiatowej rozgrywanego na pograniczu Gdanska i Sopotu w nowoczesnej Ergo Arenie reprezentanci Argentyny, rewelacji tegorocznych rozgrywek LŚ spotkaja sie z podopiecznymi Andrei Anastasiego. Po dwoch rozegranych spotkaniach reprezentanci Ameryki Poludniowej moga byc juz pewni awansu do czolowej czworki rozgrywek. Nie maja jednak jeszcze zapewnionego pierwszego miejsca w grupie o ktore zapewne powalcza dzis. Polacy aby awansowac musza przede wszystkim wygrac i liczyc na strate punktow przez Wlochow w spotkaniu z Bulgaria, co jest raczej malo prawdopodobne. Najprawdopodobniej bedzie to ostatnie spotkanie Polakow na tym turnieju. Liczylismy na wiecej, trafilismy na teoretycznie slabszych rywali, gralismy u siebie i zapewne zakonczymy rozgrywki na zmaganiach grupowuych. Argentyna w tej edycji zachwyca ekspertow, szczegolnie Argentynczycy swietnie graja na tym turnieju finalowym .W pierwszym meczu ograli Wlochow, w drugim natomiast nie dali najmniejszych szans Bulgarom. Stracili na tym turnieju seta i jesli tylko dzis nie odpuszcza meczu to nie powinni dac rowniez najmniejszych szans rozbitym wczoraj przez Wlochow Polakow. Z Polakow jakby zeszlo powietrze po kontuzji Bartmana. Widać ze ten zawodnik pomimo wszystko wiele znaczy dla dzisiejszej reprezentacji. Argentynczycy na tym turnieju graja pieknie, widowiskowo. Z Przykroscia stwierdzam ze jesli zagraja chocby czesc tego co w poprzednich spotkaniach to nie dadza dzis Polakom zadnych szans.
⛔ 100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Finlandia - Kakkonen Grupa B
Spotkanie: Jazz Pori - JaPS
Typ: JaPS + X
Kurs: 1.68
Buk: Betsafe
Analiza:

Ponownie bardzo mocny punkt na kupon z Finlandii. Tutaj walka o awans i miejsce premiowane barażem rozegra się między czterema zespołami: Ilves, BK-46, P-Iirot i JaPS. Wszystkie te zespoły zdecydowanie deklasuja pozostałe ekipy. Każda strata punktu ze średniakami jak np Jazz Pori, dla dzisiejszego &quot;typu&quot;, jak i pozostałej trójki, może być brzemienna w skutkach. Co zatem przemawia za taki obrotem sprawy. Gospodarze tego spotkania wygrali tylko raz na ostatnie pięć pojedynków, mimo, że tylko jeden z tych meczy(vs Ilves), był papierowo poza ich zasięgiem. Mimo to zdobyli tylko 4/15 pts, bramki 4:7. U siebie zaś ogółem zdobyli 15/18 pts, wszystkie z rywalami słabszego lub podobnego do siebie kalibru. JaPS wygrali 4z5 ostatnich spotkań, strzelając 13 bramek, tracąc 2 - m.in wygrana 2:1 z bezpośrednio walczącym Ilvesem. Ich ogólny bilans wyjazdowy wynosi 3W-2D-1L przy bramkach 11:7. Moim zdaniem więc, tutaj goście nie zmarnują szansy i wywiozą punkt(y) z Pori, pozostając wciąż w grze o awans.
✅ 68
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. | Newport-trawa
Spotkanie: Rochus O.-Ebden
Typ: 2:0(dw)
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już dziś o godzinie 19 na korcie głównym w amerykańskim mieście Newport spotka się dwóch tenisistów dobrze grających na trawie,po jednej stronie Olivier Rochus (74 w rankingu) i Matthew Ebden(157 w rankingu).Faworyt wydaje się jeden i jest nim belg który posiada bilans meczy na trawie w tym roku 5/2 zaś australijczyk 6/3 . Po drodze do 1/4 finału Rochus wyeliminował juniora Jonesa z Australii,, oraz Mahuta świetnego francuza na trawie.Ebden zaś wygrał łatwo ze Sweetingiem i wymęczył zwycięstwo z młodym niemcem Bachingerem.
Myślę że Rochus powinien łatwo to wygrac, góre powinno wziąć doświadczenie oraz lepsze przygotowanie kondycyjne.Rochus lubi grać z wysokimi zawodnikami jakim jest Ebden, pokazał to w meczu z Mahutem 2 dni temu.Powinien uporać się z nim łatwo 2-0 i czekać na przeciwnika w półfinale.
Gra Rochusa charakteryzuje się dobrymi returnami na mocne serwisy oraz świetne dropshoty. Ebden będzie stawiał na mocny serwis.
Polecam ten typ gdyż opłaca się zaryzykować a kurs całkiem dobry.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
Spotkanie: Flora - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: betclick
Analiza:
Podopieczni Roberta Maaskanta zagrają dziś sparingowy mecz z florą. Piłkarze Wisły mieli tylko po parę dni urlopu. Wczesne przygotowania są spowodowane kolejnym &quot;atakiem&quot; i miejmy nadziejję żę skutecznym na Ligę Mistrzów - pora wkońcu aby ktoś powielu latach sie tam dostał. W ostatnim sprawdzianie przed meczem kwalifikacji Ligi Mistrzów ze Skonto Ryga Wisła zagra z gospodarzem turnieju w Tallinie, tamtejszą Florą. Drużyna ta jest aktualnym mistrzem Estonii i liderem tabeli w tegorocznych rozgrywkach. Liga estońska gra systemem wiosna jesień. Zespół flory koncentruje się na rozgrywkach ligowych i tego turnieju na poważnie nietraktują mimo że są jego organizatorami. Wisła po porażce z Rapiedem będzie chciała sie pokazać z lepszej strony - typuje zwycięstwo wisły 0:2



typo powtórzony ⛔ 100
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Siatkówka: Liga Światowa
Spotkanie: Argentyna-Polska
Typ: Argentyna -2,5 seta
Kurs: 5,50
Buk: Betsafe
Argentyna która zaskakuje w tegorocznej lidze światowej jest uważana za faworyta w meczu z Polską i niestety Argentyna powinna wygrać to spotkanie bez najmniejszych problemów. Patrząc na to, że Argentyna wygrała 6 setów a przegrała tylko jeden to i tym razem mogą mieć szczęście i nie stracić ani jednego seta co było by strasznie niekorzystne dla Polaków. W dodatku drużyna Argentyny nie przegrała 3 ostatni spotkań co wskazuje na ich bardzo dobrą formę i też na to, że dzisiaj wygrają z naszą drużyną do zera. Argentyńczycy zdobyli także na tych mistrzostwach najwięcej punktów w grupie bo aż 170 a straciła ich 150 co jest tylko kolejnym dowodem na to w jakiej są niesamowitej formie.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : St. Pauli - Brondby
Typ: 1
Kurs : 2.27
Buk : Pinnacle Sports
Analiza:
Zespół z niemiec kontra trzeci duński klub. Myśle że St Pauli wygra ten mecz z oczywistych względów. Po pierwsze gra u siebie . Po drugie jest w zdecydowanie lepszej formie i napewno ma lepszych zawodników mimo że spodli do 2 bundesligi myśle że prezentują się lepiej niż Brondby. Ostatnie mecze Pauli to wygrana 1-0 z Midtjylland napewno mogło tu być więcej bramek, natomias Brondby to przegrana z słabiutkim Roskilde 2-1. Bez dalszej gadki... moim zdaniem St pauli wygra to starcie;)
✅ 127
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom