>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 08.07.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
J 4

janolzkrrum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ukraina, Premier Liha
Spotkanie: Vorskla - Oleksandrija FK
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: BetClic
Na dziś wybrałem ciekawy mecz, który inauguruje sezon w 1 lidze ukraińskiej. Vorskla - 6 miejsce w ostatnim sezonie, zmierzy się z beniaminkiem czyli Oleksandrija FK. Vorskla w zeszłym sezonie zanotowała równy bilans w meczach na własnym boisku (5-5-5), natomiast Oleksandrija FK dotarła do 1/8 ukraińskiego pucharu. Pierwszy mecz rządzi się swoimi prawami i myślę, że zakończy się podziałem punktów.
⛔ 100
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Brazylijska
Spotkanie: America MG v Palmeiras
Typ: do przerwy/koniec meczu : x/1
kurs : 7,0
bukmacher: bet365
analiza:
O godzinie 2.00 odbędzie się mecz ligi brazylijskiej. Powiem krótko, wybrałem ten kurs zeby sie trochę odegrać, bo ostatnio mi nie idzie, a tutaj wypatruje swej wygranej..
Gospodarz America zdecydowanie zawodzi, jest to zespół z dolnej części tabeli 15 miejsce, a goście 5 pozycja. Lecz to dopiero początek sezonu i po 7 meczach nie można nikogo przekreślać.. Zespół America w ostatnich 5 meczach to 3 porażki i 2 remisy, więc czas wkońcu na wygraną, przemawia za tym także fakt własnego boiska, na którym powinni być mocni, bo przeważnie na nim punktują.. a dlaczego taki typ x/1 ? Bowiem Palmeiras postawi wysoko poprzeczke i będzie chciał zgarnąć 3 punkty.. lecz według mnie America utrzyma remis do przerwy, by po przerwie zaatakować i wkońcu wygrać ;)
Dodam, że ostatnie 5 wyjazdów Palmeiras to 2 porażki i 3 remisy..
gogo America
⛔ 100
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Argentyna (-1.5)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Kto oglądał dzisiejszy mecz Polski powinien bez wahania stawiać na Argentynę. Mimo iż Argentyńczycy nie muszą wygrać to myślę, że tego nie odpuszczą gdyż może ich to wybić z rytmu. Nawet gdyby nie zagrali na pełnych obrotach to Polacy nie powinni wygrać więcej niż seta. Polska jest złożona z zawodników o bardzo słabej psychice z tego co zauważyłem więc pod taką presją powinni zagrać słabiej. Argentyna jest za to w gazie pokonali Włochów 3-1 i rozbili Bułgarów 3-0, a dziś przyszedł czas na Polaków.
⛔ 100
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa - Swatch FIVB Stavanger
Spotkanie: Paolo Nicolai / Mateo Martino - Raul Mesa / Inocencio Lario
Typ: Paolo Nicolai &amp; Mateo Martino
Kurs: 1.901
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już o godzinie 13:00 w Stavanger na Boisko nr 4 wyjdą Włosi: Paolo Nicolai oraz Mateo Martino i ich przeciwnicy Hiszpanie: Raul Mesa i Inocencio Lario. Typ jest ryzykowny, ponieważ obie pary doznały już dwóch porażek w grupie i nie mają szans awansowac dalej. Jednak moim zdaniem lepiej w tym sezonie prezentują się Włosi Paolo i Mateo. Dominują warunkami fizycznymi, są jednak o kilka lat młodsi od Hiszpanów. Wyznacznikiem ich obecnej formy są dla mnie lokaty zdobyte na ostatnich Mistrzostwach Świata w Rzymie - na których Włosi zdobyli 9miejsce, przy ostatecznie 17lokacie Hiszpanów. Miałem także przyjemnośc oglądac wczorajsze spotkanie pomiędzy Hiszpanami a naszą parą Fijałek/Prudel która zmiażdżyła chłopaków z Półwyspu Iberyjskiego (11:21 11:21). Raulowi i Inocencio brakowało dynamiki w atakach, mięli tragiczne przyjęcie i bardzo często byli blokowani przez Polaków. Jak już wspomniałem jest to mecz o pietruszkę, jednak jeżeli Włoska para podejdzie do tego meczu poważnie to nie widzę większych szans dla Hiszpanów, którzy może są bardziej doświadczeni, ale prezentują słabszą formę od Paolo i Mateo oraz mają gorsze warunki fizyczne. Nie zapominajmy oczywiście o 24letnim Mateo Martino, który na co dzień jest przyjmującym Lube Banca Macerata, która w ostatnim sezonie Pallavolo zajęła 3lokatę, tuż za Trentino i Cuneo.


Czy dobra postawa przyjmującego Lube Banca Macerata da honorowe zwycięstwo w grupie N ?
✅ 91
 
ciechu86 14

ciechu86

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Chile
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój typ na dzisiaj to spotkanie Urugwaj-Chile podczas turnieju o Mistrzostwo Ameryki Południowej. Cały turniej stoi na niezbyt wysokim poziomie, ciężko szukać nawet nie pięknych akcji,strzałów czy parad bramkarskich ale poprostu goli. W tym meczu spotkają się dwie reprezentacje, które przyzwyczaiły kibiców do otwartej gry (niestety na tym turnieju takie ekipy zawodzą najbardziej),po pierwszej serii Chile lideruje w grupie C a do tego ich pierwszy mecz (z Meksykiem) był jedynym na tym turnieju z więcej niż 2 golami...Urugwaj zremisował z Peru w pierwszym meczu, widać tam było że obie ekipy nie chciały przegrać i tak też się skończyło.
Zarówno Urugwaj jak i Chile posiadają w swoich składach bardzo dobrych graczy ofensywnych(Suarez,Forlan,Cavani.Lodeiro-Urugwaj/Alexis,Suazo,Vidal,Isla-Chile) oraz świetnych przy stałych fragmentach gry pod bramką rywala obrońców jak Carmona i Ponce w ekipie La Roja czy Lugano i Godin w drużynie La Celeste. Nie zapominam o bramkarzach, którzy pomimo dosyć dobrej marki w Europie nie są bramkarzami w 100% pewnymi i częsciej niż innym bramkarzom na ich poziomie przytrafiają się klopsy. Sumując wszystkie te argumenty stawiam, że obie drużyny strzelą gola i mam nadzieję że obejżymy drugi mecz z U2,5 ???? wiem wiem nadzieja matką...
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 27

gumos

Użytkownik
Piłka Nożna FINLANDIA: Veikkausliiga
HJK - Inter Turku
08.07.2011 17:30
Typ: Hjk (-1) Ah
Kurs: 2
Prognoza: 8/10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna kolejka Finskiej Veikkausliiga. Moja uwage przykulo spotkanie lidera owych rozgrywek z wiceliderem.
Zdecydowanym faworytem sa gospodarze a wiec druzyna Hjk, nic w tym dziwnego po tak doskonalym poczatku sezonu sa zdecydowanym faworytem rozgrywek i naprawde musielby zaczac grac tragicznie aby stracic mistrzostwo.
Gospodarze jutrzejszego spotkania z dotychczasowych czternastu spotkan wygrali dwanasie, wyzszosc rywala musieli uznac dwukrotnie w meczach wyjazdowych. Na wlasnym obiekcie wygrywaja i to wysoko. W h2h o wiele czescie wygrywali pilkarze Hjk az 13 krotnie , czterokrotnie padl remis, zaledwie dwa razy po 3 punkty siegnela druzyna Inter Turku. Bilans bramek lidera rozgrywek na wlasnym boisku jest imponujacy 23:4.
Pilkarze Interu rowniez graja bardzo dobrze (jak na Finska Veikkausliiga), przegrali dotad zaledwie dwa spotkania, byly to mecze wyjazdowe. Dwkrotnie zanotowali remis. Bilans bramek w spotkaniach wyjazdowych nie jest juz tak imponujacy jak na wlasnym terenie 12:9. W spotkaniach wyjazdowych spisuja sie gorzej, niz na swoim obiekcie, dlatego nie sadze aby nie przegrali nadchodzacego spotkania.
Pilkarze gospodarzy sa o klase lepsi niz druzyny wystepujace w fińskiej Veikkausliiga, moze nie bedzie to jakies wysokie zwyciestwo , gdyz przeciwnik z wyzszej polki , mysle jednak , ze sobie poradza i wygraja nawet skromnie 2:0. O ile Hjk zwyciezy wylacznie przewaga jednej bramki otrzymujemy zwrot a wiec typ naprawde godny polecnenia po bardzo ladnym kursie.
Ponizej zamiszczam ostatnie wyniki obu druzyn:
Ostatnie 6 Mecze u Siebie :
Data Turniej Mecz Wynik Szczegóły
22/06-11 Veikkausliga HJK vs. TPS 6:0
15/06-11 Veikkausliga HJK vs. RoPS 5:1
29/05-11 Veikkausliga HJK vs. Jyvaskyla 6:2
26/05-11 Puchar Finlandii HJK vs. Lahti 3:0
19/05-11 Veikkausliga HJK vs. Jaro 1:0
12/05-11 Veikkausliga HJK vs. Inter Turku 1:0
Ostatnie 6 Mecze na Wyjezdzie:
Data Turniej Mecz Wynik Szczegóły
03/07-11 Veikkausliga Honka vs. Inter Turku 2:3
16/06-11 Veikkausliga TPS vs. Inter Turku 2:1
29/05-11 Veikkausliga Jaro vs. Inter Turku 1:3
22/05-11 Veikkausliga RoPS vs. Inter Turku 3:4
12/05-11 Veikkausliga HJK vs. Inter Turku 1:0
06/05-11 Veikkausliga Kuopio vs. Inter Turku 0:1
Mam nadzieje , e typ bedzie trafny.​
✅ 100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: HJK Helsinki – Inter Turku
Typ: X
Kurs: 4,43
Buk: Pinnacle
Analiza:
To co pisali koledzy wyzej... to prawda, ze HJK jest teraz w wybornej formie, to prawda, ze Inter posiada dosc &quot;dziurawa&quot; obrone, ale jest to mecz na szczycie, lider podejmuje na wlasnym boisku wicelidera. Tego meczu Inter na pewno nie odpusci. HJK jest jak na razie bez remisu w lidze, Inter bez remisu na wyjezdzie i na tym glownie opieram swoj typ. Inter moze jeszcze spokojnie gonic HJK, ma tylko 7 punktów straty i 1 mecz rozegrany mniej. Z racji tego, ze jest to mecz na szczycie, ani HJK ani Inter nie beda chcialy stracic punktow i po prostu nie rusza jakos szalenczo do przodu przez co mogliby sie otworzyc i niepotrzebnie stracic bramke. Badz co badz, licze na remis w tym meczu, bo waga spotkania za tym przemawia. Powodzenia.
⛔ 100
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Brazylia - Rosja
Typ: Dokładny wynik (DW - 1:3)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Expekt
Analiza: Oglądając mecze Brazylijczyków,przy czym od razu mówie stawiałem na różne wersje ich zwycięstw, po prostu nie potrafiłem spokojnie oglądnąć ich `bojów`. Sposób w jaki wchodzą w mecz jest przerażający, tak jakby nic nie wiedzieli o rywalu - do tej pory każdy 1 set przegrywają. Dla mnie Rosjanie są faworytami tego turnieju i myśle że dzisiejszy mecz będzie na styku, lecz po części nasz sąsiad rozprawi się z brazylijczykami w stosunku 3:1. Gram także na zwycięstwo Rosjan w 1 secie. Powodzenia!
⛔ 100
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, towarzyskie
Mecz: FC Flora Tallin - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 1,80
Buk: Betclic
Analiza:
Dzisiaj o 20:00 mecz mistrza Polski, drugi w turnieju w Tallinie. Dzisiaj przeciwnikiem Białej Gwiazdy będzie najsłabsza drużyna turnieju i jednocześnie gospodarz Flora Tallin.
Mecz z Rapidem wszyscy widzieli, obrona Wisły to tragedia ;). Myślę, że jednak z Estończykami sobie poradzą. Atak Wisły jeżeli chodzi o nazwiska prezentuje się imponująco. Kirm, Iliev, Genkow i Małecki, ktokolwiek nie zagra jest klasę lepszy od Estończyków. Widzieliśmy już pod koniec meczu z Rapidem, że potencjał ofensywny w Wiśle jest.
Dla przypomnienia podam też, że Flora Tallin także jest bez punktu w turnieju - w pierwszym meczu przegrali z belgijskim Genk 0:3.
Mój skacowany instynkt mówi mi, że dzisiaj będzie podobnie i Wisła także rozbije Estończyków i w końcu potwierdzi swoje ofensywne możliwości.
⛔ 100
 
marcus3k 8

marcus3k

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - IRLANDIA: Dywizja 1
Spotkanie: Shelbourne - Waterford

Typ: Shelbourne
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moj dzisiejszy typ z Irlandi Dywizji 1. Shelbourne - Waterford. Mecz grają dwie drużyny ale widząc po statystykach Shelbourne jest o wiele lepsza i warto na nią postawic a tu jej wyniki ostatnich meczów -
Shelbourne drużyna notowana na pierwszym miejscu-
Wygrana z trzecim miejscem (Monaghan) 1:0
Wygrana z ósmym miejscem (Athlone) 2:0
Wygrana z czwartym miejscem (Limerick) 3:0
Wygrana z siódmym miejscem (Mervue) 4:0
Wygrana z dziesiątym miejscem (Wexford) 1:0

Lecz uwaga, Waterford to również bardzo silna drużyna i umie wygrac nawet z drużyną która pozycje ma nr 2.
Waterford drużyna notowana na 5 miejscu :
Wygrana z szóstym miejscem (Longford) 1 : 0
Wygrana z drugim miejscem (Cork City) 3:2
Wygrana z ostatnim miejscem 11 (Salthill) 4:0

Przegrana z 9 miejscem (Finn Harps) 1:0
Przegrana z trzecim miejscem (Monaghan) 1:0


Ostatnie mecze tych drużyn czyli które odbyły się tydzień temu :
Shelbourne - Wygrana z trzecim miejscem (Monaghan) 1:0
Waterford - Wygrana z szóstym miejscem (Longford) 1 : 0

Shelbourne gra do tego u siebie, gra dla swoich kibiców i na pewno pokaże klase że z każdym umie wygrac. Wiele bramek pewnie nie padnie, ale Shamrock lubi wygrywac malymi wynikami. Polecam serdecznie bo według mnie pewniak dla drużyny gospodarzy, a kurs kusi.
✅ 67
 
endoka 0

endoka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight LŚ
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Po wczorajszym spotkaniu Polaków, nie sądzę aby byli wstanie jeszcze cokolwiek wygrać; w dodatku zawodnicy, którymi dysponują nie są z &quot;najwyższej półki&quot;. Dziś o 20 rozpocznie się gra najsłabszej drużyny z najmocniejszą. Wiele osób dywaguje nad tym, że Argentyńczycy wystawią gorszy skład, ale jakim składem gra Polska? Sercem jestem za Polakami, ale liczby mówią same za siebie.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Kakkonen B
Spotkanie: Ilves - SalPa
Typ: X
Kurs: 4,2
Buk: bwin
Analiza: Gospodarze to lider Kakkonen B. Ale po 12 kolejkach są bez remisu. Co więcej ta drużyna ostatni mecz remisowy zanotowała w sierpniu 2010 r. Ważne teżjest to, że to wcale nie jest ekipa, która zmiata rywali z boiska, tym bardziej, że u siebie ma bilans 4-0-2. Ich ogólny bilans w tegorocznym sezonie wynosi 9-0-3. Goście to drużyna środka tabeli, ale w lidze zanotowli już 6 remisów i tylko 2 porażki. W ostatnich 4 meczach 3 remisy. Gospodarze wygrali 4 ostatnie spotkania, więc czas na stratę punktów. Co więcej ta ekipa posiada jedną z lepszych linii obrony, bo zespół stracił tylko 9 goli. W poprzednich 3 sezonach między tymi zespołami ani razu nie padł remis. Może tym razem w końcu seria bezremisowa zostanie przełamana i w meczach między tymi zespołami i Ilves.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Dokładny wynik: 3-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Final Eight Ligi Światowej. Najciekawszy mecz dzisiejszego dnia ponieważ obie ekipy wciąż walczą o awans. Skomplikowaną sytuację ma na pewno Bułgaria bo oprócz tego, że muszą wygrać za 3 pkt ( 3:0 lub 3:1 ) to jeszcze muszą liczyć później, że Argentyna wygra z Polską. Ale liczy się to, że zespół wciąż nie stracił szansy na półfinał. Włochy za to potrzebują jakiejkolwiek wygranej, być może także przegrana 2:3 da im awans. Moim zdaniem szykuje nam się zacięte spotkania, obie ekipy przegrały z Argentyną, Włochy wygrały z Polską która była zdecydowanie zmęczona po meczu z Bułgarią. Według mnie tu będzie toczyła się walka set za set, tzn. jeżeli Bułgaria będzie prowadzić 2:1 w setach szansa na mój typ jest duża, bo wtedy Włosi grają o wszystko. Gdyby doprowadzili do tie-breaka to już spokojnie powinni wygrać. Także mój typ na dziś to 3:2 dla Włochów.
⛔ 100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Bułgaria
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ostatnia kolejka fazy grupowej Final Eight. Spotkanie pomiędzy 2. zespołem w grupie Włochami, a zamykającą stawkę Bułgarią. Mimo wszystko jest to mecz o awans (jeśli Bułgaria wygra odpowiednio wysoko, a Argentyna potem ogra Polskę to Bułgarzy będą cieszyli się z awansu). Droga do awansu Bułgarii jest więc kręta, ale nie takie przypadki zdarzały się w historii sportu i siatkówki. Patrząc na obecną dyspozycję obu zespołów to faworytem spotkania powinni być Włosi. W końcu zmietli oni wczoraj reprezentację Polski z którą to Bułgaria przegrała 3-2. Ale nie oszukujmy się, nasi wczoraj zagrali bardzo słabo. Poza tym mam przed oczami obraz Włochów z 2. seta meczu z Argentyną (przegranego 3-1), gdzie nie mogli znaleźć recepty na silną celną zagrywkę rywali, zwłaszcza Pereyry. Bułgarzy mają w swoim składzie zawodników dysponujących atomowym serwisem (Kaziyski, Sokolov) i tu upatruję ich szansy w tym meczu. Na pewno nie stoją na straconej pozycji i zawalczą o półfinał. Włosi wczoraj zagrali bardzo dobrze, ale tak naprawdę Polacy nie straszyli ich zagrywką ani atakami. Myślę, że Bułgarzy mogą dziś wywrzeć większą presję, a kurs 4,00 biorę z pocałowaniem ręki.
✅ 300
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka: Liga Swiatowa
Data, godzina startu: 08.07.2011 20-00
Spotkanie: Argentyna-Polska
Typ: Argentyna -2,5 seta
Kurs: 5,50
Buk: betsafe
Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu fazy grupowej turnieju finalowego ligi swiatowej rozgrywanego na pograniczu Gdanska i Sopotu w nowoczesnej Ergo Arenie reprezentanci Argentyny, rewelacji tegorocznych rozgrywek LŚ spotkaja sie z podopiecznymi Andrei Anastasiego. Po dwoch rozegranych spotkaniach reprezentanci Ameryki Poludniowej moga byc juz pewni awansu do czolowej czworki rozgrywek. Nie maja jednak jeszcze zapewnionego pierwszego miejsca w grupie o ktore zapewne powalcza dzis. Polacy aby awansowac musza przede wszystkim wygrac i liczyc na strate punktow przez Wlochow w spotkaniu z Bulgaria, co jest raczej malo prawdopodobne. Najprawdopodobniej bedzie to ostatnie spotkanie Polakow na tym turnieju. Liczylismy na wiecej, trafilismy na teoretycznie slabszych rywali, gralismy u siebie i zapewne zakonczymy rozgrywki na zmaganiach grupowuych. Argentyna w tej edycji zachwyca ekspertow, szczegolnie Argentynczycy swietnie graja na tym turnieju finalowym .W pierwszym meczu ograli Wlochow, w drugim natomiast nie dali najmniejszych szans Bulgarom. Stracili na tym turnieju seta i jesli tylko dzis nie odpuszcza meczu to nie powinni dac rowniez najmniejszych szans rozbitym wczoraj przez Wlochow Polakow. Z Polakow jakby zeszlo powietrze po kontuzji Bartmana. Widać ze ten zawodnik pomimo wszystko wiele znaczy dla dzisiejszej reprezentacji. Argentynczycy na tym turnieju graja pieknie, widowiskowo. Z Przykroscia stwierdzam ze jesli zagraja chocby czesc tego co w poprzednich spotkaniach to nie dadza dzis Polakom zadnych szans.
⛔ 100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Finlandia - Kakkonen Grupa B
Spotkanie: Jazz Pori - JaPS
Typ: JaPS + X
Kurs: 1.68
Buk: Betsafe
Analiza:

Ponownie bardzo mocny punkt na kupon z Finlandii. Tutaj walka o awans i miejsce premiowane barażem rozegra się między czterema zespołami: Ilves, BK-46, P-Iirot i JaPS. Wszystkie te zespoły zdecydowanie deklasuja pozostałe ekipy. Każda strata punktu ze średniakami jak np Jazz Pori, dla dzisiejszego &quot;typu&quot;, jak i pozostałej trójki, może być brzemienna w skutkach. Co zatem przemawia za taki obrotem sprawy. Gospodarze tego spotkania wygrali tylko raz na ostatnie pięć pojedynków, mimo, że tylko jeden z tych meczy(vs Ilves), był papierowo poza ich zasięgiem. Mimo to zdobyli tylko 4/15 pts, bramki 4:7. U siebie zaś ogółem zdobyli 15/18 pts, wszystkie z rywalami słabszego lub podobnego do siebie kalibru. JaPS wygrali 4z5 ostatnich spotkań, strzelając 13 bramek, tracąc 2 - m.in wygrana 2:1 z bezpośrednio walczącym Ilvesem. Ich ogólny bilans wyjazdowy wynosi 3W-2D-1L przy bramkach 11:7. Moim zdaniem więc, tutaj goście nie zmarnują szansy i wywiozą punkt(y) z Pori, pozostając wciąż w grze o awans.
✅ 68
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. | Newport-trawa
Spotkanie: Rochus O.-Ebden
Typ: 2:0(dw)
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już dziś o godzinie 19 na korcie głównym w amerykańskim mieście Newport spotka się dwóch tenisistów dobrze grających na trawie,po jednej stronie Olivier Rochus (74 w rankingu) i Matthew Ebden(157 w rankingu).Faworyt wydaje się jeden i jest nim belg który posiada bilans meczy na trawie w tym roku 5/2 zaś australijczyk 6/3 . Po drodze do 1/4 finału Rochus wyeliminował juniora Jonesa z Australii,, oraz Mahuta świetnego francuza na trawie.Ebden zaś wygrał łatwo ze Sweetingiem i wymęczył zwycięstwo z młodym niemcem Bachingerem.
Myślę że Rochus powinien łatwo to wygrac, góre powinno wziąć doświadczenie oraz lepsze przygotowanie kondycyjne.Rochus lubi grać z wysokimi zawodnikami jakim jest Ebden, pokazał to w meczu z Mahutem 2 dni temu.Powinien uporać się z nim łatwo 2-0 i czekać na przeciwnika w półfinale.
Gra Rochusa charakteryzuje się dobrymi returnami na mocne serwisy oraz świetne dropshoty. Ebden będzie stawiał na mocny serwis.
Polecam ten typ gdyż opłaca się zaryzykować a kurs całkiem dobry.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
Spotkanie: Flora - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: betclick
Analiza:
Podopieczni Roberta Maaskanta zagrają dziś sparingowy mecz z florą. Piłkarze Wisły mieli tylko po parę dni urlopu. Wczesne przygotowania są spowodowane kolejnym &quot;atakiem&quot; i miejmy nadziejję żę skutecznym na Ligę Mistrzów - pora wkońcu aby ktoś powielu latach sie tam dostał. W ostatnim sprawdzianie przed meczem kwalifikacji Ligi Mistrzów ze Skonto Ryga Wisła zagra z gospodarzem turnieju w Tallinie, tamtejszą Florą. Drużyna ta jest aktualnym mistrzem Estonii i liderem tabeli w tegorocznych rozgrywkach. Liga estońska gra systemem wiosna jesień. Zespół flory koncentruje się na rozgrywkach ligowych i tego turnieju na poważnie nietraktują mimo że są jego organizatorami. Wisła po porażce z Rapiedem będzie chciała sie pokazać z lepszej strony - typuje zwycięstwo wisły 0:2



typo powtórzony ⛔ 100
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Siatkówka: Liga Światowa
Spotkanie: Argentyna-Polska
Typ: Argentyna -2,5 seta
Kurs: 5,50
Buk: Betsafe
Argentyna która zaskakuje w tegorocznej lidze światowej jest uważana za faworyta w meczu z Polską i niestety Argentyna powinna wygrać to spotkanie bez najmniejszych problemów. Patrząc na to, że Argentyna wygrała 6 setów a przegrała tylko jeden to i tym razem mogą mieć szczęście i nie stracić ani jednego seta co było by strasznie niekorzystne dla Polaków. W dodatku drużyna Argentyny nie przegrała 3 ostatni spotkań co wskazuje na ich bardzo dobrą formę i też na to, że dzisiaj wygrają z naszą drużyną do zera. Argentyńczycy zdobyli także na tych mistrzostwach najwięcej punktów w grupie bo aż 170 a straciła ich 150 co jest tylko kolejnym dowodem na to w jakiej są niesamowitej formie.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : St. Pauli - Brondby
Typ: 1
Kurs : 2.27
Buk : Pinnacle Sports
Analiza:
Zespół z niemiec kontra trzeci duński klub. Myśle że St Pauli wygra ten mecz z oczywistych względów. Po pierwsze gra u siebie . Po drugie jest w zdecydowanie lepszej formie i napewno ma lepszych zawodników mimo że spodli do 2 bundesligi myśle że prezentują się lepiej niż Brondby. Ostatnie mecze Pauli to wygrana 1-0 z Midtjylland napewno mogło tu być więcej bramek, natomias Brondby to przegrana z słabiutkim Roskilde 2-1. Bez dalszej gadki... moim zdaniem St pauli wygra to starcie;)
✅ 127
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom