>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 08.07.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 8 lipca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Piłka Nożna, Copa America
Boliwia-Kostaryka
0-2 gole
1,65
expekt
W tego letniej Copa America pada póki co bardzo mało goli. Nie inaczej ma się sytuacja w grupie A. Boliwia zagra z Kostaryką w 2 serii gier grupy A.
W 1 meczu Boliwia zremisowała 1-1 z Argentyną. Boliwijczycy pokazali w tym meczu bardzo dobrą grę defensywną i naprawdę na niewiele pozwolili Argentyńczykom, którzy mimo że nie grają rewelacyjnie to mają graczy jak Messi czy Tevez, którzy indywidualną akcją mogą przesądzić o losach meczu. W tym meczu aż tak defensywnie nie zagrają zapewne bo rywal innej klasy, ale to nie oznacza że muszą coś stracić,a ofensywy raczej nie mają na tyle dobrej by rozgromić Kostarykę.
Kostaryka w 1 meczu przegrała 1-0 z Kolumbią, która personalnie prezentuje się chyba lepiej od Boliwii. Strata tylko jednego gola pokazuje, że nie są chłopcami do bicia w tej grupie, przeciwko Boliwii też powinni dzielnie się bronić.
Stawiam w tym meczu na under.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: HJK Helsinki – Inter Turku
Typ:
HJK Helsinki
Kurs:
1,70
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Mecz na szczycie w Finlandii, spotykają się zespoły które znajdują się na 2 pierwszych pozycjach w ligowej tabeli. HJK jest liderem z 36 punktami na koncie (12 zwycięstw – 2 porażki). Są niepokonani od 8 kolejek, wcześniej przegrali wyjazd z Mariehamn 2-0. Na własnym boisku na razie bez straty punktów, 6 zwycięstw, których zaaplikowali przyjezdnym 23 bramki tracąc tylko 4. Inter to druga siła w lidze, uzbierali jak dotąd 29 punktów w 13 spotkaniach. Na 6 wyjazdowych spotkań wygrali 4, przegrali 2. Piłkarze Interu jednak ostatnio nie są tak stabilni z formą i zbieraniu kompletu punktów, jak z początku ligi. Ponadto w ostatnich spotkaniach ich obrona ni spisywała się na miarę oczekiwań, tracili dużo bramek. Wyjazdowe spotkanie z Honka wygrali 3-2, u siebie z KuPS 4-4 (HJK pokonało ich w następnej kolejce 4-2 na wyjeździe). Cztery kolejki wstecz zanotowali także porażkę 2-1 z Turku PS, którzy z kolei ponieśli klęskę z drużyną z Helsinek 6-0. Poza wspomnianym meczem z KuPS, HJK w ostatnich kolejkach stracili bramkę tylko z RPS i to w dodatkowym czasie, prowadząc już 5-0. Lepszą formę prezentuje obecnie HJK, które bardzo dobrze spisuje się w, co w połączeniu ze słabszą formą obrony Interu powinno przynieść bramki dla drużyny z Helsinek. Napastnicy Interu jednak mogą mieć problemy żeby odpowiedzieć na ewentualne bramki HJK, bo do defensywy gospodarzy nie może być zastrzeżeń. Kurs w miarę wysoki i wydaje mi się, że wart grania na HJK.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Copa America
Spotkanie: Boliwia - Kostaryka
Typ: Poniżej 10.5 rożnych w meczu
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W Piątek o 0.15 polskiego czasu rozpocznie się 2 runda grupy A. Boliwia poprzedni mecz zremisowała z Argentyną a Kostaryka przegrała walkę o 3 punkty z Kolumbią. Wyraznego faworyta w meczu niema, choć buki faworyzują Boliwijczyków.
NIc dziwnego bo pierwsza drużyna jest uważana za outsidera Ameryki Południowej, chociaż raz udało im się wygrać ten turniej w 1963 roku, być może było to spowodowane tym że grali u siebie na bardzo dużych wysokościach. Natomiast 2 drużyna zwana Szwajcarią Karaibów najdalej dochodziła do ćwierć finałów tej imprezy. Moim skromnym zdaniem Kostaryka może sprawić niespodziankę w tym meczu i wygrać ale to tylko takie moje głupie pomysły. Teraz skupmy się na typie jaki podałem, obie drużyny nie mają dobrych piłkarzy ofensywnych tak więc trudnych strzałów albo dryblingów wzdłuż bocznej lini nie powinniśmy widzieć za dużo. Co za tym idzie nie będzie dużo kornerów. Widziałem mecz otwarcia i muszę powiedzieć że strzały Boliwijczyków były żałosne. W meczu z Argentyną zaliczyli 1 (słownie jeden) korner, niestety dla Albicalestes to wystarczyło do strzelenia bramki. Natomiast zawodnicy Kostaryki w poprzednim meczu wykonali 3 rzuty rożne. Myślę że typ się sprawdzi, choć widząc co się dzieje do tej pory w Copa America nieczego nie możemy być pewni.
⛔ 100
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Spotkanie: Boliwia-Kostaryka
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przed nami kolejny mecz turnieju Copa America, Boliwia vs Kostaryka. Boliwia zaczęła turniej od meczu z gospodarzem turnieju Argentyną, mecz zakończył się rezultatem 1-1. W tamtym meczu faworytem spotkania, jak i faworytem do zwycięstwa w całym turnieju była Argentyna, lecz zawiodła swoich kibiców. Boliwia miała szanse nawet ten mecz wygrać, pierwsza strzeliła bramkę, ale jednak się nie udało utrzymać wyniku do końca spotkania. Kostaryka w swoim pierwszym meczu poległa 1-0 z Kolumbią, która dzięki temu zwycięstwu i remisie z Argentyną objęła prowadzenie w grupie. Sytuacja w grupie przedstawia się następująco: prowadzi Kolumbia przed Argentyną za którą są bohaterowie najbliższego meczu. Trzecie miejsce Boliwia z jednym punktem, traci 1 punkt do drugiej Argentyny i 3 do Kolumbii. Czwartą pozycję zajmuje Kostaryka jak na razie z zerowym dorobkiem punktowym. Jak na razie nie widzieliśmy za dużo bramek w turnieju, Ci którzy mieli zachwycać zawodzą, mam nadzieję że ten mecz dostarczy nam emocji, pozytywnych emocji. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Boliwii.
⛔ 100
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa U17
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Niemcy
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsafe
W mistrzostwach U17 czas na półfinały. Wśród 4 najlepszych drużyn znalazły się reprezentacje Niemiec i gospodarzy - Meksyku. Niemcy grają naprawdę świetnie i są głównym faworytem do wygrania całego turnieju. Jak dotąd Niemcy rozwalali każdego kto stanął im na drodze. Na dzień dobry pokonali 6:1 Ekwador, a następnie 3:0 Burkina Faso i 2:0 Panamę. W 1/8 Niemcy trafili na USA i rozbili ich 4:0, a następnie pokonali Anglików 3:2. Mecz nie był wcale taki wyrównany jak wskazywałby wynik ponieważ Niemcy prowadzili już 3:0 ale nastąpiło rozluźnienie i rezultat jest jaki jest. Myślę, że dzisiaj znowu Niemcy pokażą rywalom jak się gra w piłkę.
⛔ 100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Brazylia, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Amercia Mineiro- Palmeiras
Typ: Palmeiras
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

8 lipca 2011 roku o godzinie 02:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Amercia Mineiro, którzy z liczbą 5 punktów zajmują 18 pozycję w tabeli a Palmeiras, którzy na swoim koncie mają 14 punktów i są na miejscu 5 w tabeli. Sądzę, że mój typ będzie jak najbardziej sprawdzony, gdyż wystarczy tutaj popatrzeć jedynie na ostatnie mecze rozegrane przez obydwie drużyny. Mianowicie Palmeiras na 5 ostatnich spotkań wygrała 3 (z Atletico GO 2:0, z Avai 5:0, z Atletico-PR 1:0) zremisowali 1 mecz (z Internacional, którzy są na 3 miejscu w tabeli) oraz przegrali tylko 1 spotkanie z Cearą. Natomiast jeśli chodzi o Amercia Mineiro to sprawa przedstawia się następująco: na ostatnie 5 rozegrane mecze drużyna przegrała 3 i zremisowała 2 nie wygrywając ani jednego. Sądzę, że pomimo tego iż Palmeiras jest zdecydowanym faworytem to mecz będzie dosyć trudno im wygrać, gdyż Amercia Mineiro potrafi walczyć. Wystarczy spojrzeć na mecz z Internacional gdzie to wynik padł 4:2. Pomimo wszystkiego uważam, że typ się sprawdzi, gdyż Palmeiras to jednak dobrze grająca drużyna. Pozdrawiam
⛔ 100
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa U17
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Niemcy over 2.5 gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Jak pisze kolega wyżej Niemcy są zdecydowanym faworytem Meksykańskiego turnieju. Sam chciałem zagrać na zwycięstwo Niemców no ale znalazłem inny typ nawet po lepszym kursie. Niemcy w tym turnieju regularnie gromią strzelali kolejno 6-3-2-4-3 gole tak więc tylko raz strzelili mniej niż 3 gole, a było to w meczu z Panamą gdzie naszym sąsiadom już nie zależało bo awans mieli zapewniony. Meksyk za to jak do tej pory gola traci niemal w każdym spotkaniu oprócz meczu z Panamą (nie porównuję tych dwóch meczy gdyż Niemcy grali o nic, a Meksyk o ćwierćfinał). Meksyk jutro powinien spokojnie dostać 3-4 gole ;)
⛔ 100
 
N 4

nagi

Użytkownik
Spotkanie: Boliwia-Kostaryka
Typ: Boliwia - Kostaryka H(0 - 1)
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:Mecz 2 kolejki Copa America .W 1 kolejce Kostaryka uległa Kolumbii,nie grając nic ciekawego.Boliwia sprawiła za to sporą niespodziankę remisując z ekipą gospodarzy turnieju Argentyną.Uważam,że Boliwia nie może miec problemów z Kostaryką.Wydaje mi sie,ze Kostaryka(graja ekipa juniorow)nie jako gościnnie w Copa America jest najgorszą drużyną na mistrzostwach.Boliwia musi wygrać mecz,aby awansować i zrobi to kryjąc handi.
Niezrozumiały typ.
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa U17
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Meksyk
Kurs: 3,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pozwolę sobie mieć inne zdanie na temat zwycięzcy tegoż spotkania, niż większość typerów... Fakt - Niemcy do tej pory pokazały, że w piłkę potrafią grac bardzo dobrze, ba nawet wspaniale. Pokonując raz po raz swoich rywali w pięknym stylu, torują sobie drogę do finału. Jednak tym razem zmierza się z organizatorami mistrzostw - Meksykiem. Drużyna Meksyku będzie miała dodatkowego zawodnika - publiczność. Nie wierzę w to iż Niemcy od początku spotkania będą atakować jak szaleni. Aplauz dla Meksyku, bądź możliwe gwizdy powinny skutecznie ochłodzić ich zapały. Mecze z organizatorami zwykle są naprawdę ciekawe i nieprzewidywalne.
Pamiętamy przecież pierwszy mecz Meksyku i czerwona kartkę &quot;z kapelusza&quot;. Sądzę iż sędziowie przy wyrównanej grze będą skłaniać się ku Meksykowi.
Jeszcze jedna sprawa: możliwe że Niemcy po prostu nie wezmą serio Meksykanów. Przecież wygrywają wszystko łatwo i pięknie. Tu także może czaić się pułapka...
Typuję zatem: Meksyk!
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: HJK – Inter Turku
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

W piątek w lidze fińskiej zmierzy lider z viceliderem. Po 14 meczach na czele tabeli z 36 ptk jest HJK, natomiast Inter Turku zebrał do tej pory po 13 meczach 29 ptk.

Oto bilans meczowy drużyn:

HJK
Mecze: 14
Zwycięstw: 12
Remisów: 0
Porażek: 2
Bramki: 39:10

Inter Turku
Mecze: 13
Zwycięstw: 9
Remisów: 2
Porażki: 2
Bramki: 34:16

Jak widac drużyna HJK gra bardzo dobrze, przy czym w meczach strzela dużo goli. Inter Turku radzi sobie nieco gorzej ale ich dorobek punktowy jak i bramkowy też nie jest zły.

Ostatnie mecze HJK u siebie:
HJK – TPS Turku 6:0
HJK – Rovaniemi 5:1
HJK - JJK Jyväskylä 6:2

Warto zauważyc, że HJK wysokie wygrane zaliczyły z 3 w tabeli JJK Jyväskylä i z 4 TPS Turku.


Ostatnie mecze Inter Turkusa wyjeździe:
Honka – Inter Turku 2:3
TPS Turku – Inter Turku 2:1
Jaro – Inter Turku 1:3

Inter Turku na wyjazdach radzi sobie różnie ale wygrac też potrafi. Jednak warto zauważyc że w ich meczach na wyjazdach też pada dużo bramek.

Podsumowując warto postawic na typ powyżej 2.5 bramki ponieważ zespoły te potrafią strzelac więc w ich meczu będzie można spodziewac się gradu bramek.
✅ 60
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
1 Deild Karla
Spotkanie: KA Akureyri - ÍA Akranes
Typ: ÍA Akranes
Kurs: 1,60
Bukmacher:

ÍA Akranes, lider drugiej ligi islandzkiej, gra na wyjeździe ze słabym KA Akureyri. W 5 ostatnich spotkaniach faworyci jutrzejszej rywalizacji zdobyli komplet punktów, strzelając średnio... 3,6 gola na mecz! W 9 rozegranych dotąd kolejkach wygrali aż 8, notując jeden remis. Duża w tym zasługa Hjörtura Juliusa Hjartarsona, który z 8 trafieniami przewodzi klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców ligi.

KA Akureyri, jutrzejszy rywal ÍA Akranes, to zespół, który plasuje się tuż nad strefą spadkową. Na ostatnie 5 spotkań ekipa ta wygrała tylko jedno, notując przy tym 4 porażki.

Kiedy obie drużyny grały ze sobą ostatni raz, faworyci gładko wygrali 5:1. Jutro też ÍA nie powinno mieć problemów ze zgarnięciem całej puli.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: HJK Helsinki – Inter Turku
Typ:
1 polowa - HJK
Kurs:
2.3
Bukmacher: Expekt
Kolejne spotkanie HJK w marszu po tytuł. Drużynę czeka chyba najtrudniejszy mecz od paru tygodni. Bukmacherzy wystawili naprawdę niezłe kursy na te zdarzenie. Pewnie też dlatego że już 13.07 HJK zagra pierwsze eliminacyjne spotkanie z Bangor City. Mnie jednak jakoś to nie odstraszyło od postawienia tego meczu. Jak ktoś choć trochę śledzi w tym roku fińską ligę to zdążył zauważyć że czy wychodzi tzw podstawowy atak Pukki-Sadik czy któregokolwiek zastępuje teoretycznie rezerwowy Pelvas to drużyna nie traci na jakości. Najstarszy z nich , Sadik , ma 24 lata. Pukki ma jedną z najdziwniejszych fryzur jakie widziałem u piłkarza.Ale nie o image tu chodzi Potrafią grać w piłkę i w tym sezonie naprawdę widać że im się chce. Już kolejny raz stawiam że HJK będzie prowadzić po pierwszej polowie. Jak na razie się na nich nie zawiodłem. Każda wspaniała passa ma kiedyś koniec ale to jeszcze chyba trochę za wcześnie na zadyszkę HJK. Dopiero 15 kolejka a juz 39 strzelonych bramek robi wrażenie na przeciwnikach. Warto zaryzykować.
✅ 130
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie: HJK Helsinki – Inter Turku (+1,5)
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt

Dziś lider Veikkausliiga w meczu na szczycie podejmie wicelidera z Turku.
Niezwykle emocjonująco zapowiada się ta konfrontacja, jednak wątpię, by był to mecz zacięty i wyrównany. Ostatnimi czasu HJK stało się fińską Barceloną, nie znającą litości i będącą najbardziej skuteczną drużyną ligi. W odróżnieniu od katalońskiego odpowiednika w Primera Division HJK musi jednak popracować jeszcze nad defensywą, bo zdarzają się mecze, w których HJK traci bramkę lub więcej. Do ofensywy zastrzeżeń mieć nie można i w tym tkwi siła stołecznych.
U siebie HJK jest bezkonkurencyjne. Wygrało wszystkie 6 meczy strzelając w nich 23 gole, tracąc 4, co daje średnią prawie 4 strzelone gole na mecz. Inter na wyjazdach gra nieźle (4-0-2, 12:9) ale moim zdaniem nieźle, to dużo za mało by myśleć o punktach w meczu z liderem i w dodatku na jego terenie. Mecze pierwszej drużyny z drugą często kończą się remisami lub minimalnych rozmarów wygranymi.. w tym meczu spodziewam się nieco innego scenariusza. Typuję pewną wygraną gospodarzy.
✅ 175
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia, Division 1
Spotkanie: Mervue United- Athlone Town
Typ: 1
Kurs:
1.90
Bukmacher: BetClic
Analiza: O godzinie 20:45 rozpocznie się mecz ligi irlandzkiej Mervue-Athlone. Postanowiłem postawić w tym meczu na zespół gospodarzy z kilku powodów. Tabela ligowa mówi nam że zespoły są w podobnej formie i o podobnej sile. Gospodarze są na miejscu 7, a ich rywale na miejscu 8. Zespoły dzieli tylko punkt. Jednak są dwie rzeczy, które skłoniły mnie, aby postawić w tym meczu na zespół Mervue. Po pierwsze statystyka meczy u siebie/na wyjazdach. Gospodarze mają bilans meczy u siebie 4-2-2, natomiast goście na wyjeździe 1-2-5, a więc znacznie gorzej. Po drugie statystyka H2H. W ostatnich 7 meczach pomiędzy tymi drużynami, aż 5 razy wygrywał zespół gospodarzy (raz był remis i raz wygrywali goście). I dzięki tym dwóm statystycznym różnicom postanowiłem postawić na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17 - Meksyk
Spotkanie: Meksyk U17 - Niemcy U17
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betsson
Analiza: Drugi półfinał, tak jak już mówiłem przyszli Mistrzowie Świata, czyli ekipa Niemiec, będzie musiała wygrać z Meksykiem, który jest gospodarzem tegorocznych Mistrzostw.
Jeżeli chodzi o mój typ, kurs może nie powala... Ale jest według mnie bardzo pewny. Niemcy wygrały w ćwierćfinale 3:2 z ekipą Anglii, jednak 2 stracone bramki, to przez typowe rozluźnienie, co dobrze wykorzystali Anglicy. Meksyk natomiast pokonał 2:1 Francuzów, oglądałem to spotkanie i muszę przyznać, że trochę sędzia pomagał ekipie Meksyku. Bo Francja pomimo przewagi gospodarzy Mistrzostw, nie grała źle.
Ogólnie rzecz biorąc, Niemcy idą po Mistrzostwo i dziś przygoda meksyku kończy się, stawiam na 2:1 lub 3:1.
✅ 62
 
metsej 0

metsej

Użytkownik
⚽Spotkanie : America Mg - Palmeiras⚽
Typ : Połowa/ Koniec x/2
Kurs : 6,0
Buk : bet365
Analiza :
Na dziś wybrałem mecz pomiędzy zespołem który zajmuje miejsce w dolnej części tabeli a zespołem który ma inne ambicje. Zespół gospodarzy dotychczas spisuje sie kiepsko wygrywajac zaledwie 1 spotkanie , 2 remisujac i 4 przegrywajac. Goscie to zespół nieco solidniejszy w dotychczasowych spotkaniach wygrali 4 spotkania , 2 remisujac i 1 przegrywajac . Bilans obu zespołów to niebo a ziemia. Gospodarze strzelili jak narazie 9 bramek tracac przy tym 15 . Natomiast goscie strzelili juz ich az 12 tracac przy tym 5 . Jednak America przewaznie punktuje u siebie dlatego mysle ze dotrwaja do 1 polowy ze stanem remisowym ale po 15 min przerwy to palmeiras przechyli szale zwyciestwa na swoja korzysc mimo ze dotychczas nie wygrali meczu na wyjezdzie zaledwie remisujac czy tez przegrywajac. Dlatego tez sadze ze tak potoczy sie te spotkanie
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka , Final Eight LŚ 2011
Spotkanie : Rosja - Brazylia
Typ : Brazylia -1,5 seta
Kurs : 2,450
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Ostatni dzień zmagań w tej fazie rozgrywek. Za nami wiele niespodzianek, dramatów, niewykorzystanych okazji, ale co najważniejsze mogliśmy zobaczyć kawał bardzo dobrej siatkówki.
O godzinie 13:30 spotkają się ze sobą: &quot;Canarinhos&quot; i &quot;Sborna&quot;, dwie potęgi siatkarskiego świata, które wydają się być poza zasięgiem innych drużyn ( no chyba, że Kubańczyków z MŚ 2010).
Wracając do typu, Rosja gra bardzo dobre zawody. Grają siłową i dynamiczną siatkówkę na co składa się mocny serwis, gra kombinacyjna czy atomowe ataki np. Maksima Mihajłowa. Niby wszystko OK, ale po drugiej stronie siatki staną AKTUALNI mistrzowie świata - Brazylijczycy.
Brazylia gra najbardziej finezyjną siatkówkę na świecie, trudno znaleźć słaby punkty w drużynie, której osiągnęła już wszystko co można ugrać na siatkarskim parkiecie.
Wydaje mi się, że siła fizyczna Rosjan nie wystarczy na kosmiczną i o wiele szybszą siatkówkę &quot;Kanarków&quot;.
Może falują z formą - mam tu na myśli szczęśliwe zwycięstwo z Kubańczykami, ale mentalnie są nie do ruszenia przez nikogo.
Brazylijska siatkówka dąży do perfekcji i w tym momencie nie ma drużyny, która jest w stanie im zagrozić. Dodatkowo grają swoim najmocniejszym składem : Dante, Rezende, Murilo, Rodrigao, Lucas, Sergio, Vissotto/Theo.
Przewiduje 3 1 dla Brazylii
⛔ 100
 
omn1a 8

omn1a

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Final Eight
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Włochy(-1.5)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Weźmy pod lupę mecz Final Eight Włochy-Bułgaria. Włochy jak wiadomo są w bardzo dobrej formie. Wygrali bez problemów swoją poprzednią grupę,
jednak w pierwszym ich meczu z Argentyną coś nie wyszło. Pierwszego seta wygrali łatwo, jednak pozostałe padły łupem Argentyńczyków, którzy również są w gazie i w obecnej formie mogą sprawić problemy nawet Rosji czy Brazylii.
W meczu z Polską Włosi pokazali już pełnię swoich możliwości i esencję gry którą błyszczeli w kwalifikacjach pokonując Polaków gładko do zera.
Tacy siatkarze jak Savani, Zaytsev czy Travica który wspaniale potrafi gubić blok rywali to światowa czołówka. Dodatkowo Włosi mecz z Bułgarią muszą
wygrać, żeby się na nikogo nie oglądać i spokojnie awansować do półfinału. Bułgarzy z 1 punktem są już raczej bez szans na awans więc nie będą jakoś
specjalnie na ten mecz zmobilizowani. Włosi to zdecydowani faworyci tego spotkania. Mój typ to 3-0.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Mistrzostwa Swiata U17
Spotkanie: Niemcy U17 - Meksyk U17
Typ: Meksyk U17 over 1,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bwin
Analiza: W drugim polfinale Mistrzostwa Swiata U17 spotykaja sie reprezentacje Niemcy U17 - Meksyk U17. Druzyna z europie na tych MS dobrze sie spisuje i w 5 spotkan ma bilans 5-0-0 gole 18-3. Widac wiec ze reprezentacja Niemiec ma bardza silna druzyna ktora dzis nie bedzie latwo pokonac. Gospodarze tego turnieju rwnierz dobrze sie spisuja i maja w 5 spotkan bilans 5-0-0 gole 12-5. Napewno wspierani przez wlasna publicznoscia oraz nie raz wspomagai przez sedziow gospodarze tego turnieju nie sa bez szanse zeby zagrac w wielkim finale. Dzis zeby to spotkanie wygrac jednego gola moze sie okazac za malo z wzgledu na swietna dyspozycja obie druzyny. Gospodarze tego turnieju zrobia dzis wszystko zeby zagrac w wielkim finale. Napewno pilkarze Meksyk U17 beda chcieli wykorzestac ta szansa ze graja u siebie i jak wiadomo sciane pomagaja gospodarzom. Licze ze dzis ponownie Fiero, Cassillas najlepsi strzelce gospodarze ponownie zagraja skutecznie i tak jak mialo to miesce w wszystkich do tej pory spotkan gospodarze zdobeda conajmniej 2 gole. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Niemcy U17 i Meksyk U17, gospodarze zdobea powyzej 1,5 goli.
✅ 140
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom