>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.09.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Conference Premier
Spotkanie: Luton - Grimsby
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Buk: William Hill
Godz. 18:30
Analiza:
Dawno nie grałem nic na przełamanie serii underowej dziś jest jedno takie spotkanie w Anglii które mnie zainteresowało.
Zespół gospodarzy ma na swym koncie dziewięć punktów. Jak do tej pory przegrali tylko jedno spotkanie trzy zremisowali i jedno mniej wygrali i wszystko zakończone spotkaniami overowymi. Pozostają jedynym zespołem w tych rozgrywkach bez minimum trzech bramek w ich meczu i dziś właśnie gram na przełamanie. Jest to początek sezonu a więc warto sięgnąć pamięcią rok wstecz, do underowych ich na pewno nie zaliczaliśmy – średnia 2.9 (70:62). Jeszcze lepiej wyglądało to przed własną publicznością średnia 3.0 prawie dwie bramki na mecz strzelane i jedna tracona.
Ich rywal ma na koncie jeden punkcik więcej – dwie porażki, jeden remis i trzy zwycięstwa, bramki 8:6. Poprzedni sezon zakończyli na czwartym miejscu i walczyli w play-offach o awans co się jak widać nie udało. Podobnie jak gospodarze udało im się strzelić ponad 70 bramek ich atutem była natomiast gra w defensywie najlepszy bilans, ale ważne że na wyjazdach tracili częściej. W takim przypadku nie może zabraknąć oczywiście historii spotkań. Rok temu na tym stadionie remis 1:1, w pierwszym meczu było 4:1, spotkali się także w pucharze gdzie górą znowu byli dzisiejsi przyjezdni wygrywając 3:0. Widać że goście potrafią grać z tym zespołem i jak dla mnie dziś znowu są faworytem ich celem jest uniknięcie gry w play-offach i zdobycie bezpośredniego awansu a więc takie pojedynki trzeba wygrywać ale dziś nie obejdzie się bez strat w tyłach.
⛔100
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2014, eliminacje
Spotkanie:
Izrael v. Azerbejdżan
Typ: Izrael - handicap -1
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Przed Izraelem ważny mecz przed jeszcze ważniejszym meczem z Rosją we wtorek. Aby Izrael miał jeszcze szanse na chociażby 2. miejsce w grupie musi dzisiejszy mecz wygrać. Reprezentacja Azerbejdżanu nie jest specjalnie mocnym zespołem, co potwierdziła w dotychczasowych meczach kwalifikacyjnych. W 7 meczach 4 razy zanotowali remis i 3 mecze przegrali. A patrząc na to, że mecze z Luksemburgiem zakończyły się remisami 0:0 i 1:1 powyższy argument potwierdza się. Izrael natomiast to 3. siła w grupie, 3 mecze wygrali (Luksemburg 2x i Irlandia Północna w), 2 zremisowali (Portugalia (d) oraz Azerbejdżan (w)) i 1 mecz zakończył się porażką z Rosją.
Izrael to zespół overowy, Azerbejdżan to zespół underowy. Tak jak wspomniałem, dzisiaj Izrael musi zainkasować komplet punktów, ażeby zbliżyć się do Rosji, która aktualnie ma 4 punkty przewagi. Myślę, że Azerbejdżan nie strzeli bramki, a Izrael jest zespołem, który gra otwartą piłkę i po 1. bramce nie zamurują się. Przewaga minimum dwu-bramkowa jak najbardziej do spełnienia.
⛔100
 
makaveli23 186,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Sierra Leone - Equatorial Guinea
Typ: over 4.5 goli
Kurs: 6.00
Buk: bet365
Obie druzyny niewiele mi mowia na papierze. Ale kursy juz inaczej. Mysle ze warto sprobowac zagrac dwojke, bo Sierra Leone jak sama nazwa wskazuje to napewno nie Hiszpania, czy Brazylia futbolu. Gwinea Równikowa ma szanse napisac piekna historie dzisiaj po raz pierwszy wygrywajac na wyjeździe w eliminacjach do MS! A jednak patrzac na staty przypomina mi sie Gwinea z ubieglorocznego Africa Cup of Nations, jako druzyna grajaca widowiskowo ofensywnie. Po tym jak mozna sprawdzic ich mecze czesto obfituja w grady bramek i przynajmniej 3 w meczach wyjazdowych to codziennosc. Tyle ze to nie oni zdobywaja a przeciwnicy. Licze ze dzisiaj sytuacja sie odmieni, bo Sierra Leone nie wygralo tak samo jak zreszta Gwinea 0d ~5 meczy, tak wiec spotkanie powinno byc bardziej wyrownane niz wskazuja na to kursy i obie druzyny powymieniaja sie brameczkami i dla mnie wynik 2-3 dla ktorejs z druzyn wydaje sie bardzo prawdopodobny.
✅400
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - GP Krsko
Spotkanie: Grand Prix Słowenii - Krsko
Typ: Nicki Pedersen
Kurs: 8,00
Buk: Bet365
Dziś o godz. 19:00 rozpocznie się Grand Prix w Krsko. Duńczyk bardzo dobrze prezentował się w ostatnich GP: w Daugavpills zajął 4 miejsce po taśmie w finale, a w Terenzano zajął 5 miejsce. Duńczyk aktualnie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji przejściowej, ale w turnieju nie wystąpi Emil Sajfutdinow, więc Pedersen może sporo nadrobić. W przeszłości Nicki wygrywał dwukrotnie na tym torze. Najgroźniejszymi rywalami Pedersena powinien być: Zagar, Woffinden, Iversen czy Hancock. Duńczyk miał sporo czasu na przygotowanie się do tych zawodów, gdyż jego kluby w Polsce czy Szwecji dawno zakończyły rywalizację ligową. Sądzę, iż warto pograć po takim kursie na Pedersena, który ma szansę awansować na drugie miejsce w klasyfikacji przejściowej.
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Eliminacje MS
Spotkanie: Izrael- Azerbejzdzan
Typ: BTS
Kurs: 2,50
Buk: William Hill
Analiza: Pierwszy mecz tych druzyn we Wrzesniu zeszlego roku zakonczyl sie remisem 1:1. Dzis Izreael z pewnoscia wyklucza mozliwosc powtorki zas goscie nie mieli by z pewnoscia nic przeciwko. Izrael by pozostac w walce o mundial musi dzis wygrac i atakowac. Azerowie zas postawia autobuswe wlasnym polu karnym i beda miec okazje do kontratakow. Jest to druzyna zdecydowanie innej klasu niz inni dostarczyciele punktow w eliminacjach. Taktycznie i technicznie sa o kilka klas wyzej niz np San Marino , co odzwiercielda rowniez ranking. Nie to jest jednak sednem sprawy i glownym argumentem stojacym za tym typem. Jest nim mianowicie fakt dziurawej defensywy Izraela. Gospodarze na swoim boisku w ostatnich 4 latach potraflili utrzymac czyste konto tylko z Luksemburgiem i Gruzja , ktora pokonali 1:0. W zwiazku a tym uwazam, ze Azerbejzdzan nie jest na straconej pozycji jesli chodzi o trafienie do siatki w tym meczu. Warto rowniez zauwazyc , ze w ostatnich 3 meczach Izraela tylko jedna z druzyn zdobywala gola, taka sytuacja gospodarzom ostatni raz zdarzyla sie 5 lat temu i dzis spodziewam sie normalnego dla tej kadry spotkania-tzn gole z obu stron.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna I liga
Spotkanie: Nowy sacz - Dolcan Ząbki
Typ: 1
Kurs:3.4
Buk:Bwin

Analiza:Zacznę dość kontrowersyjnie jak to już nieraz robiłem. Na pierwszej stronie dzisiejszej zabawy jeden z kolegów wytypował Chorwacja-Polska(handi -4,5)na Chorwatów a swoją analizę zakończył słowem klucz &quot;łatwa kasa&quot; cały mecz Chorwaci grali z bezpieczną przewagą ok 12-15 ptk przewagi,i nawet pomyślałem że się uda pogodzić to stwierdzenie(łatwa kasa,z wynikiem. Ale gdy zobaczyłem wynik końcowy to oniemiałem. Dokładnie 4 ptk przewagi. To nie jest przypadek. Nie ma czegoś takiego jak łatwa kasa. Dziś zdecydowanym faworytem jest Dolcan. Ale nie wygra on prawdopodobnie tego meczu bo dużo osób stawia na ten zespół. I tyle nie ma co tu snuć analiz. Los robi swoje.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Koszykówka - Mistrzostwa Europy 07.09.2013 godz. 21:00
Wydarzenie: Słowenia (-2,5) - Gruzja
typ: 1
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

Na dzisiaj mój typ dnia będzie dotyczył meczu pomiędzy Słowenią, a Gruzją w koszykarskich ME. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są Słoweńcy, w pierwszym spotkaniu po słabszym meczu wygrali minimalnie z Czechami 62:60, ale już przed dwoma dniami pokazali prawdziwą klasę i aktualną formę pokonując samych Hiszpanów w stosunku 78:69 przez cały mecz kontrolując spotkanie. Niesieni dopingiem własnych kibiców powinni spokojnie rozegrać mecz z Gruzinami i wygrać go bezpieczną ilością punktów, a zarazem zostać jedyną drużyną w grupie z kompletem zwycięstw. Gruzini jak do tej pory bez przebłysku pierwszy mecz łatwo wygrany z niezbyt dobrze dysponowanymi w turnieju naszymi reprezentantami 84:67, a w drugim meczu przegrali pechowo jednym punktem z wydaje się słabszą od Słowenii drużyną Chorwacji 76:77. Już przed turniejem było widać, że ekipa gospodarzy jest bardzo dobrze przygotowana z 11 rozegranych spotkań towarzyskich przegrała zaledwie 2, natomiast Gruzini rozegrali 9 spotkań towarzyskich z dorobkiem 4 zwycięstw i 5 porażek. Reasumując w lepszej dyspozycji są Słoweńcy, mają ze sobą lepszą formę, żywiołowo dopingujących kibiców co powinno dać im łatwe zwycięstwo. Może być powtórka z poprzednich ME gdzie wygrali 87:75.
✅41
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChile, Puchar
Spotkanie: O&#39;Higgins - Palestino
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Data: 7.09.13 23:00
Mecz 1/8 finalu pucharu Chile w ktorym typuje over 4,5 gola. O&#39;Higgins z Palestino bardzo czesto ze soba graja w lidze i czesto sa to mecze z bardzo duza liczba bramek. W 2013 roku zagrali z soba dwa razy, w lutym bylo 3:2 i ostatni raz grali teraz, tydzien temu 1 wrzesnia i tu zaskoczenie bo wynik tylko 0:1. Ale uwazam ze drugi mecz z rzedu under juz sie nie powtorzy biorac jeszcze na poprawke to ze ten mecz dzisiejszy to puchar czyli rozne zespoly moga roznie do tych rozgrywek podchodzc. Tak jak juz pisalem mecze O&#39;Higgins i Palestino czesto koncza sie wysokimi wynikami, w 2013 bylo 3:2, w 2012 1:2 i 5:0, w 2011 2:2 i 3:0. Duzo wysokich wynikow ale wszystkie te mecze to byly mecz ligowe. Dzisiejszy jest pierwszym pucharowym pojedynkiem tych druzyn i ciekaw jestem jak tu zagraja. Mysle ze zagraja z jeszcze wiekszym ciagiem na bramke niz w meczach ligowych i over 3,5 gola powinien tu pasc nawet zaryzykuje teze ze bezproblemowo. Chyba ze wynik bezbramkowy bedzie sie dlugo utrzymywal ale w to nie wierze bo w Chile nie gra sie w ten sposob. Tam liczy sie atak a do obrony to sie podchodzi lekka reka, to zupelnie inny futbol niz w Europie, pilkarze maja gorace glowy nie bawia sie w taktyczne szachy tylko graja z pasja tak jak umieja, zeby wygrac. Dlatego wysokie wyniki czy to w lidze czy pucharach sa tam norma i nikogo nie dziwia. Mnie nie zdziwi jak dzisiaj bedzie cos w stylu 4:1, 5:0 zwlaszcza po ostatnim ligowym 0:1. Dwa razy tak underowo na pewno nie bedzie i postawilem na to nawet pare zlotych.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Ligi Latynoskie - Argentyńska Inicial
Spotkanie.Argentinos Juniors - All Boys
Typ.under 1,5 gola
Kurs.2,37
Bukmacher.Betsson
Data.07.09.2013 g.23.10
Analiza.
Spotkanie w lidze Argentynskiej pomiedzy zespolami Argentinos Juniors - All Boys i typ,ze w meczu zobaczymy mniej niz 1,5 gola.Obie jedenastki bardzo defensywnie nastawione i bardzo duzo niskich wynikow notuja w tegorocznych rozgrywkach.Gospodarze jak na razie na 5 meczy 2 wyniki ponizej 1,5 gola,zreszta goscie maja identyczna statystyke,natomiat ponizej 2,5 gola w meczu znotowali we wszystkich spotkaniach.Jednak najwazniejsze dla tego typu,jest statystyka meczy pomiedzy tymi ekipami z lat poprzednich...
30/03/13 PDTF Argentinos Jrs - All Boys 1:0
15/09/12 PDTI All Boys - Argentinos Jrs 0:1
17/06/12 PDTF Argentinos Jrs - All Boys 1:0
06/12/11 PDTI All Boys - Argentinos Jrs 1:0
30/04/11 PDTI All Boys - Argentinos Jrs 0:0
23/10/10 PDTI Argentinos Jrs - All Boys 1:0
Tak wiec na wszystkie ostatnie 6 meczy,zawsze padalo mniej niz 1,5 gola w meczu.Widac,ze spotkania pomiedzy tymi ekipami zawsze obfituja w mala ilosc goli i mam nadzieje,ze takze w dzisiejszym meczu ta passe podtrzymaja.Warto sprobowac po takim kursie.Polecam.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom