>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.09.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 7 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENIS, US OPEN
Djokovic Novak vs Wawrinka Staś
Typ: Staś Wawrinka wygra mecz
Kurs: 4,90
Betfair
Cóż to za będzie za mecz ???? Czekałem od AO na kolejny pojedynek Staszka z Djokoviciem, bo rewanż musi być elektryzujący! Jak oni wtedy grali... najlepszy mecz tego sezonu, zdecydowanie. A dlaczego gram tu Staszka? Myślę, że jest w jeszcze lepszej formie niż na AO. Tamten mecz był zaczątkiem wielkiej formy Stana, mam wrażenie, że to właśnie wtedy uwierzył on, że może coś zdziałać, a także przysiągł sobie, że jeszcze to on będzie się cieszył tak, jak wtedy Nole.
Rozwaleni w drobny mak Berdych i Murray - nie mieli żadnych szans i argumentów. Ciężko dostrzec jakieś słabe punkty u Szwajcara, może troszkę za dużo błędów przy siatce. Poza tym: świetny serwis, soczysty fh, bajeczny bh, wielka pewność siebie i koncentracja - Andy nie miał żadnego bp w tym meczu!
A Djokovic? Jeden fatalny mecz przeciw Beckerowi, a i tak wygrany 3-0 przez słabą grę rywala. Poza tym gra na swoim dobrym poziomie. W zasadzie nie miał jeszcze godnego rywala, jedynie Youzhny urwał mu seta. Teraz czeka na niego zdecydowanie najtrudniejsze wyzwanie. Idę w stronę Stasia i liczę na udany rewanż za AO. Czuję, że to będzie najlepszy mecz tego turnieju, warto oglądać! ???? Kurs 4,9 - wielkie value.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie: Velez-Newells
Typ:1/1
Kurs:4.40
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Dzis w nocy odbędzie się spotkanie argentyńskiej ligi piłkarskiej pomiędzy ekipami Velez Safsfield a Newells Oldboys. Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy która u siebie nie została pokonana od 7 spotkań, goście natomiast są liderem ligi Argentyńskiej ,ale uważam ze zdecydowanie zajmuja to miejsce na wyrost, moim zdaniem ta ekipa nie zasługuje ,aby być tak wysoko i dziś w nocy to gospodarze powinni zdobyc komplet punktów, tym bardziej że będą grali przed własną publicznością co na pewno ekipie Velezu doda animuszu w jego atakach. Goście meczu jeszcze nie przegrali,ale kiedyś to sie musi zdarzyć , gospodarze mają dobrą defensywe tracą mało bramek i dziś moim zdaniem gola nie stracą. Gospodarze w lidze zbyt często osiągaja wyniki remisowe i miejmy nadzieję że dziś ich skuteczność będzie dużo lepsza niż zazwyczaj gdzie sytuacje stwarzać sobie potrafią a nic do siatki nie chce wpaść. Według mnie gospodarze którzy aktualnie zajmują 11 pozycję właśnie ze wzgledu na sporą ilośc remisów w lidze, są spokojnie w stanie wygrać pierwszą polowe jak i całe spotkanie. Stawiam na 1:0 do przerwy i 2:0 na koniec spotkania.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
1 liga
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice
typ: 1
2,05
bet-at-home
analiza:
Spotkanie odbedzie sie o godzinie 18:00 w Płocku. Miejscowi podejmia Puszcze, ktora aktualnie zajmuje 15 miejsce w tabeli. Wisła zas jak na beniaminka jest na wysokim 6 miejscu. Oczywiscie zasluzenie. W ostatnim sezonie oba zespoly mierzyly sie ze soba w 2 lidze i w obu spotkaniach byl remis 1-1. Lecz dzisiaj zdecydowanym faworytem sa gospodarze i slusznie. Bowiem Puszcza przyjezdza bez swoich kluczowych zawodnikow jakimi są defensywny pomocnik Uwakwe i prawy obronca Szymonik. Wisla zas wystapi w optymalnym skladzie. Kibice, ktorzy licznie przychodza na mecze Wisły na pewno przyczynia sie do wygranej gospodarzy
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ: Chorwacja (- 4,5 pkt)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam. Na dzisiaj typ który nie może nie wejść, piękne handi na beznadziejnie grających Polaków, którzy wogóle nie są zespołem, a i żadnych indywidualności. Nie istniejemy pod koszem, Gortat gra padakę w sumie jak zawsze w wielkich turniejach i z klasowymi drużynami, Lampe troszkę lepiej, obwód nie istnieje. Do tego sprawiają wrażenie jakby zebrali się na tydzień przed Eurobasketem, tylko słabo dysponującej ekipie Czech ostatnio udało im się przegrać 1 punktem. Chorwaci mimo wielu osłabień i zmiany pokoleniowej praktycznie na każdej pozycji mają lepszych graczy. Tacy koszykarze jak Bogdanović, Tomić i utalentowany Sarić oraz gwiazda Roko Ukić po raz kolejny zleją naszych bohaterów. Ponadto cięzko bedzie naszym Zuchom podnieś się po takich 2 meczach przegranych co będzie również decydującym czynnikiem. Rozbici i przygnębieni, dla nich ten turniej mógłby sie już skończyć ale niestety trzeb a grać i dostawać coraz to większe oklepy od coraz to lepszych drużyn. Piękny kurs i łatwa kasa. Pozdro
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tenis - ATP Debel - US Open
Paes L. / Stepanek R. - Peya A. / Soares B.
1.65 Unibet !
Idę w ten debel bardzo śmiało i chyba kursu wyższego nie będzie. To jak zagrała para Radka, z Hindusem przeciwko bliźniakom budzi ogromny podziw. Sam byłem w szoku jak Hindus, niszczył swoich rywali ulubionym swoim skilem stop volley. To jak nimi pogrywał można było bić brawo na stojąco. Natomiast Radka nie zjadła presja przy serwisie na mecz i godnie serwował po win. Nie sądziłem, że bliźniaki po wygranym dość gładkim secie w pierwszej partii, tak zagrają w kolejnych. W trzecim secie było już 5-1 dla Radka i Paesa ale aż tak łatwo nie było. Wracając do meczu który będzie jutro. Jeśli Hindus będzie dalej utrzymywał swoją formę, którą prezentował w ostatnim meczu a Radek swój silny serwis, na środek linii który jest bardzo ciężko odebrać mogą ten finał spokojnie wygrać. Radek bardzo często stosuje kick serwis i mimo swoich lat wykonuję tę robotę bardzo ładnie. I chodź zawodnicy grali już ze sobą w Japonii to jutro spodziewam się rewanżu dla Czecha i Paesa. Rozumieją się znakomicie, nie próżnują jak się rozkręcają to już na dobre. Zobaczymy w meczu wiele ciekawych wymian, które można oglądać bez końca. Aż szkoda, że już debel dobiega końca ale jutro można jak ktoś nie jest pewny tego meczu zagrać za drobne. Stop volley Paesa i silny serwis Radka, będzie kluczem w tym meczu by osiągnąć wielki tytuł w Nowym Jorku.
✅65
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna I liga
Spotkanie: Miedź Legnica - Górnik Łęczna
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.95
Buk: Unibet
O godz 20:00 w Legnicy Miedź zmierzy się z Górnikiem Łęczna w ramach 7 kolejki I ligi. Gospodarze tego spotkaniaj ten sezon zaczeli fatalnie. Po sześciu kolejkach podopieczni Rafała Ulatowskiego zajmują ostatnie miejsce. Legniczanie nie wygrali jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie i w meczu z Górnikiem zechcą tego dokonać po raz pierwszy. Tylko, że nie będzie to taka prosta sprawa. Zawodnicy Górnika Łęczna w tabeli I ligi zajmuje wysoką 4 pozycję. Po słabszym początku sezonu zespół z Łęcznej teraz jest na fali – w ostatnich czterech meczach zdobył 10 punktów, na co złożyły się remis i trzy kolejne zwycięstwa! – To bardzo doświadczony zespół, który w ostatnich meczach spisuje się dobrze. Oglądaliśmy pięć ostatnich meczów z ich udziałem i wiemy, jak przeciwko nim zagrać, żeby wygrać – przekonuje trener Miedzi.
Nie mam wątpliwości, że zawodnicy Miedzi od początku spotkania ruszą na swojego rywala. I zechcą jak najszybciej zdobyć bramkę. Ambicją ich nie jest pałętanie się w dolnych rejonach tabeli i nie wyobrażam sobie z ich strony kalkulacji. Taka taktyka powinna sprawić, że to będzie otwarte spotkanie, w którym zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych z jednej jak i drugiej strony. Górnik to zespół, który gra ofensywną piłkę, w meczach wyazdowych nie trzymają się kurczowo swojej połowy. Grają dość otwarty footbol. Potencjał ofensywny obu zespołów jest dość duży. Jeżeli wynik meczu szybko się &quot;otworzy&quot; to jestem niemal pewny, że w tym spotkaniu zobaczymy parę bramek.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yeko29 2

yeko29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: MK Dons vs. Swindon Town
Typ: 1
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza: Po piątej kolejce League One gospodarze zajmują szóste miejsce w tabeli z wynikiem 2-3-0. Swindon dziesiąte z bilansem 2-1-2. MK Dons jako gospodarz wygrał jak dotychczas z Swindonem wszystkie potyczki.
2013-04-09 z wynikiem 2:0
2010-08-28 z w. 2-1
2010-03-09 z w. 2-1
Myślę że i tym razem gospodarze zostawią u siebie trzy punkty.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, ATP US Open
Spotkanie: Novak Djokovic - Stanislas Wawrinka
Typ: będzie tie-break w pierwszym secie
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Stanislas Wawrinka podczas tegorocznego US Open doskonale serwuje. Jego ostatni mecz z Andym Murrayem to był jednak prawdziwy majstersztyk i to w każdym elemencie gry. Murray to jeden z najlepiej returnujących zawodników na świecie, a nie zdołał ani razu przełamać Stanislasa Wawrinki. Jakby tego było mało, to Szkot nie miał w tamtym meczu ani jednej bezpośredniej szansy na przełamanie... Podanie Wawrinki jest bardzo mocne, a jego styl bardzo ofensywny, przez co niezwykle ciężko go przełamać. Djokovic podanie też ma świetne i co najważniejsze jest ono jego ogromnym atutem w sytuacjach zagrożenia. Nikt inny(no może jeszcze Nadal) nie potrafi tak często wychodzić z opresji właśnie dzięki serwisowi. Djokovic wie kiedy &quot;wyciągnąć asa z kapelusza&quot; i potrafi to zrobić. Obaj zawodnicy zdają sobie sprawę, że w tym spotkaniu jedno przełamanie może decydować o losach danego seta, więc maksymalnie skupią się na swoim podaniu. Uważam, że pierwszy set zakończy się wynikiem 7:6 dla któregoś z nich.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Genova
Spotkanie: Marach/Bracciali-Draganja/Pavic
Typ: Marach/Bracciali
Kurs: 1,4
Bukmacher: BET365
Analiza: Dwóch młodych Chorwatów kontra dwóch MEGA specjalistów od debla. Wszak Marach to był kiedyś deblista z top 15 cyklu ATP a Bracciali (poza tym, że wyróżnia się ilością sprzedanych meczy ???? , za co zresztą miał kiedyś bana) to również wysokiej klasy deblista i śmiem twierdzić, że jeden z lepszych w cyklu challangerowym (doświadczony, ograny, kiedyś całkiem przyzwoity singlista). Nie widzę tu żadnych szans dla Chorwatów, bo po prostu z tak dobrą parą nie mieli w życiu do czynienia. Wiadomo jak dobrze returnuje Marach i jak solidnie razem z Braccialim (bardzo dobrze gra przy siatce Włoch tak na marginesie) wyglądają na serwisie. Szczerze co prawda przyznam, że nie miałem okazji widzieć występów deblowych Chorwatów, ale na tyle dobrze znam i cenię umiejętności Włocha i Austriaka, że nie widzę tutaj możliwości na wygrana &quot;małolatów&quot;. Sam osobiście biorę jeszcze po kursie 2 CS 2:0, bo sam kurs na mecz po 1,4 nie jest może oszałamiający (w sam raz do jakiegoś dobrego dubla dla zainteresowanych).
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Międzynarodowe towarzyski
Spotkanie: Brazylia-Australia
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betsson
Godzina: 21:15
Analiza:
Witam. Dziś znów stawiam na over w meczu towarzyskim. Tym razem jest to mecz pomiędzy obecnym głównym kandydatem do tytułu Mistrza Świata Brazylią, a Australią.
Powołani do kadry Brazylii:
Bramkarze: Julio Cesar, Jefferson
Obrońcy: Dani Alves, Marcelo, Maicon, Maxwell, Thiago Silva, Dante, David Luiz, Henrique
Pomocnicy: Luiz Gustavo, Paulinho, Hernanes, Ramires, Fernando, Oscar
Napastnicy: Neymar, Fred, Lucas, Jo, Bernard, Hulk
źródło: http://www.viscaelbarca.pl/news/show/neymar-i-alves-powolani-do-reprezentacji
Brazylia ma mocną kadre, a na pewno znacznie mocniejszą niż Australia, powinna bez problemu strzelić kilka bramek, tym bardziej że jest to mecz towarzyski i żadna z drużyn nie będzie stawiać autobusu. Brazylia gra u siebie, na pewno będzie chciała pokazać się kibicom z dobrej strony. Uważam, że over 2,5 powinien być pokryty. Należy jednak znów zaznaczyć, że jest to mecz towarzyski i wszystko może się tu zdarzyć. Jednak over 2,5 jest dla mnie bardzo prawdopodobny. Ostatnie 5 meczy Brazylii to 3 overy, tak samo jak Australii. W ostatnim meczu towarzyskim Brazylia przegrała z Szwajcarią 1-0 , więc jest to dodatkowy bodziec do dobrej gry przed własną publicznościa. Kurs dobry do dubla. Powodzenia ????
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Union Berlin-Slavia Praga
Typ:1
Kurs:2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:

Union Berlin będzie grac w najsilniejszym składzie, na stadion przyjdzie dużo fanów. Slavia bardzo słaba forma w lidze (2-1-4), dzisiaj będą testować nowego bramkarza. U gości nie wystąpi tak ze Skutka( nast.) i Stephan, Zrmahl dwaj ostatni to podstawowi pomocnicy klubu.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, ANGLIA: League One
Spotkanie: Bradford - Brentford
Typ: BTS
Kurs: 1,73
Buk: WH
07.09.2013 16:00
Analiza:
Szósta kolejka w angielskiej League One.Zapowiada się ciekawe spotkanie w tej lidze.gospodarze na miejscu siódmym a goście na czwartym.dopiero w sumie początek rozgrywek w tej lidze i teraz są ciągle roszady w tabeli.Gospodarze już mecz przegrali a goście jeszcze nie.Czyżby dziś miało to się stać?Być może i tak będzie ja aczkolwiek stawiam na to że to będzie mecz otwarty i bardzo ofensywny.Stawiam na to że oba zespoły strzelą po przynajmniej jednej bramce.Ich bilanse to 10 na 5 i 6 na 3.Tak więc zespoły strzelają ale także i tracą bramki.jak zespoły grają ze sobą to za często nie pada wynik bezbramkowy a właśnie są gole.Ostatnio goście bardzo okazale wygrali a gospodarzom nie poszło dwa ostatnie spotkania.Przegrana i remis.bez rewelacji ale dziś może być zupełnie inaczej.kurs ciekawy na BTSa i myślę że warty postawienia.Do goli chłopaki!!!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
???? Djokovic N. - Wawrinka S.
Powyżej 36,5 gemów ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10

Warto przypomnieć ich mecz z 2013 roku podczas Australian Open. 5 setów, a w decydującej partii 12:10 w gemach na korzyść Djokovica. W tym meczu 5 setów wcale nie jest wykluczone. Szwajcar zaskoczył chyba wszystkich swoją formą. Częste wizyty pod siatką, solidnie trzyma podanie, jest regularny i skupiony podczas swojej grze. Djokovic to nie jest król, żeby wygrać każdy mecz po 3:0 i nie jest to Andy Murray, żeby przegrać 0:3. Szwajcar przed swoją życiową szansą, jest w świetnej formie, spodziewam się długiego dobrego meczu. Linia wystawiona przez bukmachera wydaje się dość niska, moim zdaniem po takim kursie liczba gemów powinna oscylować w granicach 42.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki
Typ: Połowa/Cały mecz - Dolcan Ząbki/Dolcan Ząbki
Kurs:3,25
Bukmacher:William Hill
Analiza:

Spotkanie w ramach 7 kolejki I Ligi. Do Sandecji przyjeżdża Dolcan. Sandecja 17 miejsce w tabeli i słaby bilans 1-1-4 i bramki 3-12. Jednym słowem tragedia. Dolcan wyrasta na rewelacje rozgrywek według mnie. Drugie miejsce, bilans 4-2-0 i bramki 16-5! Strzelają bardzo dużo a gospodarze z Nowego Sącza dużo tracą.
Ostatnie spotkanie zarówno Sandecja jak i Dolcan wygrywały. Piłkarze z Nowego Sącza wygrali 2-3 w Rybnikiem na wyjeździe przegrywając już 0-2 więc to jakiś sukces, ale dla mnie to po prostu jedna jaskółeczka, która nie zamaże bardzo słabej jak dotąd postawy piłkarzy z Nowego Sącza. Dolcan pokonał u siebie Flotę 2-1.
Z 6 rozegranych meczy aż w 4 Sandecja przegrywała do przerwy. Do przerwy piłkarze Ryszarda Kuźmy nawet nie strzelili bramki. Również czterokrotnie przegrywali drugą część spotkania. Jednym słowem słabiutko to wygląda i uważam, że Dolcan może spokojnie objąć prowadzenie już w pierwszej części gry i nie oddać go do końca meczu. Są bardzo poukładani w defensywie. Lepiej bronią tylko PGE GKS Bełchatów, Stomil Olsztyn i Arka Gdynia.
Podsumowując uważam, że Dolcan spokojnie będzie kontrolował przebieg tego meczu. Kurs bardzo zachęcający i chociaż to tylko nasza nieprzewidywalna liga to jednak decyduję się go zagrać. Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda
Spotkanie: R.Nadal - R.Gasquet
Typ: under 29
Kurs: 1,83 Pinnacle

Ja ponownie idę w stronę Nadala. Oglądałem mecz Gasqueta z Roaniciem, no może tylko pierwszego seta... może źle robię że oceniam jego grę przez pryzmat jednego seta ale nie wyglądało to najlepiej. Ogólnie to dyspozycja serwisowa pozostawiała wiele do życzenia, a kiedy oglądałem ich wymiany zastanawiałem się który z nich pierwszy pośle piłkę w siatkę lub daleko w aut. Wygranej z Ferrerem też bym nie przeceniał, bo wg mnie Hiszpam ostatnimi czasy gra po prostu słabo. Przyznam się, że nie wiedziałem że Nadal i Gasquet to mega kumple, dlatego przez chwile zastanowiłem się nad tym typem, jednak myśle sobie, że to chyba nic nie zmienia, tu chodzi o prestiż, o finał, pograć dłużej to mogą sobie dalej na treningu. Poza tym w tym sezonie był już taki mecz między Sereną a Venus Williams. Pamiętam wiele typów było wtedy na over gemowy, że siostra, że da jej pograć, skończyło się 6:2 6:1 dla Sereny, mecz Janowicz-Kubot to drugi przykład. Moim zdaniem jeśli obaj panowie zagrają na tym samym poziomie co dotychczas to widzę tutaj jeden wynik.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet ME
Spotkanie: Bułgaria (-1.5 seta) - Polska
Typ: Bulgaria
Kurs: 1,59
Buk: Pinnacle
Drugi mecz naszych zawodniczek na ME w siatkówce. według mnie nie ma co liczyć na nasza drużynę co przyznaje z bólem serca. Wczorajszy mecz obnażył wszystkie nasze braki słabe przyjęcie atak również nie najlepszy przebłyski Kasprzak , Sieczki jednak gdy Czeszki zaczęły ustawiać szczelny blok nasze zawodniczki były bezradne piłki szły wtedy do Skowrońskiej co było bardzo czytelne dla Czeszek.Na środku ciągle gramy słabo przeciętny mecz Efimienko oraz Kąkolewskiej. Rozegranie moim zdaniem średnie ale widać rozterki trenera który nie wie na którą rozgrywająca sie zdecydować Radecką czy Wołosz. Podsumowując gra Polek nie napawa optymizmem na chwilę obecną przy całym szacunku dla trenera Makowskiego ,który moim zdaniem jeśli dostanie czas zrobi drużynę zdolną wygrywać medale ważnych imprez. Natomiast Bułgarki to może być czarny koń tegorocznego turnieju bardzo dobry trener Abbondanza i bardzo dobry skład z gwiazdami zespołu Straszimirą Filipovą , kandydatka na gwiazdę światowej siatkówki Wasiliewą oraz bardzo solidnymi i równo grającymi Nikołową oraz Rabadzijewą. Mały kłopot występuje na rozegraniu jednak sa dwie zawodniczki równorzędne Nenowva i Kitipova może nie są wirtuozkami rozegrania lecz pokazały że gdy jednej idzie gorzej druga potrafi wejść i zagrać na wyższym poziomie.Wczoraj Bułgarki pokazały ,ze wygrana z Brazylią w Grand Prix to nie był przypadek. Reasumując biorąc pod uwagę formę i aktualne możliwości obu drużyn wygranie seta przez Polki będzie sukcesem.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga wschodnia
Spotkanie: Stal Rzeszów - Limanovia Limanowa
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 1,67
betsafe
Na stadionie przy ulicy Hetmańskiej dojdzie dzisiaj do pojedynku Stali Rzeszów z Limanovią Limanowa. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest zespół gospodarzy. Do dnia wczorajszego byli oni liderem tabeli grupy wschodniej drugiej ligi polskiej. Wczoraj gracze Pogoni Siedlce wygrywając trzy do zera z Wisłą Puławy zepchnęli dotychczasowego lidera na drugie miejsce. Żeby wrócić na pozycję lidera Rzeszowianie muszą wygrać dzisiejsze spotkanie. Zgromadzili oni jak dotąd dwanaście punktów w sześciu meczach. Pokonali Pogoń Siedlce, Pelikana Łowicz i Siarkę Tarnobrzeg natomiast z zespołami Concordi Elbląg, Świtu Nowy Dwór i Radomiaka Radom podzielili się punktami. W zespole warci wyróżnienia są dwaj napastnicy Piotr Prędota który przyszedł przed sezonem z Radomiaka Radom oraz Łukasz Szczoczarz zakupiony z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Mają oni na koncie pięć goli na siedem zdobytych przez drużynę i zapewne dzisiaj któryś z nich może poprawić swój dorobek. Dzisiejszy rywal z Limanowy to absolutny nowicjusz w tej klasie rozgrywkowej. Jedyny ich komplet punktów to po zwycięstwie to trzy do zera z &quot;Czerwoną latarnią&quot; ligi Garbarnią Kraków. W pierwszej kolejce wygrali ze stalą Stalowa Wola lecz odebrano im te punkty. Nie strzelili oni ani jednej bramki w ostatnich trzech meczach ligowych. Przegrali w nich dwa razy po trzy do zera z Pogonią Siedlce i Siarką Tarnobrzeg oraz zremisowali bezbramkowo z Concordią Elbląg. Jeśli chodzi o dorobek strzelecki to Artur Skiba i Arkadiusz Serafin mają po dwa gole. Artur jednego strzelił w zweryfikowanym na walkower wymienionym wyżej spotkaniu ze &quot;Stalówką&quot; zaś Serafin obydwa strzelił w Krakowie. Wyróżnić można też Senegalczyka Karamo Sane. widziałem go na meczu z Pogonią Siedlce i ten zawodnik ma dobre warunki fizyczne i dobry start do piłki. Jak dotąd w dorobku ma jeden gol strzelony w Suwałkach w meczu z Wigrami. Jednak gospodarze dysonują lepszym i bardziej doświadczonym składem co może przełożyć się na dzisiejszy wynik spotkania.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie:
Argentinos Juniors - All Boys
Typ:
Argentinos Juniors
Kurs: 2.25
Bukmacher:William Hill
vs.
Analiza: O godzinie 23:10 rozpocznie się spotkanie pomiędzy w/w drużynami. Gospodarzem tego spotkania jest zajmujący 2 miejsce z dorobkiem 10 punktów Argentinos Juniors, który podejmie przed własna publicznością All Boys, którzy plasują się obecnie na 12 miejscu z dorobkiem 6 punktów. Bezpośrednie mecze obu drużyn to cztery wygrane Argentinos Juniors, jeden remis, oraz jedna wygrana All Boys. Gospodarzom bardzo dobrze idzie gra na własnym boisku czego są dowodem cztery ostatnie wygrane mecze u siebie. All Boys do tej pory bez wygranej na wyjeździe gdzie zanotowali już dwie przegrane oraz dwa remisy. W tym meczu gospodarze bez jednego gracza jakim jest pozyskany z Colo Colo II gracz Facundo Gabriel Coria, który w obecnym sezonie nie zagrał choćby sekundy na trawie, a tylko raz zasiadł na ławce rezerwowych w meczu z CA Tigre. Jest to zawodnik nic nie wnoszący do składu i wgl. nie biorę go pod uwagę. Gospodarze w tym meczu zagrają pełnym składem. Natomiast przyjezdni zagrają bez dwóch kluczowych moim zdaniem graczy, którymi są pozyskany z Estudiantes de la Plata pomocnik Maximiliano Nunez (5/0), oraz obrońca z Colon de Santa Fe gracz Maximiliano Pellegrino (3/0).
✅125
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, ANGLIA: League Two
Spotkanie: Chesterfield - Accrington
Typ: over 3,5
Kurs: 3,10
Buk: Sportingbet
Analiza:
Witam. Po krótkiej azjatyckiej przygodzie wracamy do Europy, a dokładnie do Anglii. Tu w ramach rozgrywek League Two zostanie rozegrane spotkanie między liderem z Chesterfield oraz drużyną z ostatniego miejsca - Accrington. Wiadomo, że z overami zawsze ciężko trafić, ale czuję, że tutaj trochę bramek padnie. Zacznijmy analizę od gospodarzy. Po 5 kolejkach prowadzą w tabeli z bilansem 4-1-0 oraz 10 bramek strzelonych (2.0) na 3 stracone. Do tej pory wygrali 2 spotkania u siebie i to pewnie będzie następne i myślę, że przyczynią się do tego dobrą formą strzelecką. Grają u siebie, są w formie, muszą wygrać to spotkanie a więc potrzebne będą im bramki. ;) Goście natomiast fatalnie zaczęli sezon. Ich bilans to 0-1-4 i aż 11 bramek straconych przy 3 strzelonych. Mają za sobą dwa wyjazdy, oba przegrane, jeden 4-1 a drugi 3-0 czyli bardzo wysoko. Ten wyjazd nie będzie inny, nic na to nie wskazuje. Przyjeżdżają jako outsider, zbiorą bęcki i wrócą do domu. A może uda im się coś dopchnąć do bramki? Nie mam nic przeciwko, to tylko pomoże naszemu overowi. Jeśli chodzi o H2H tych zespołów, to na 5 ostatnich spotkań oba zespoły wygrały po 2 razy i raz padł remis. 3 razy padł over 3,5. Przy spotkaniach Chesterfield - Accrington, gdy gospodarzem był zespół Chesterfield w 2 ostatnich spotkaniach padał over 3,5 i myślę, że w tym spotkaniu seria się powiększy. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom