>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.06.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
C 12

calvaria

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazil Serie A
Spotkanie: Vasco Da Gama RJ - Nautico PE
Typ: X2
Kurs: 2.53
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

W nocy zostanie rozegrane 3 kolejka nowego sezonu ligi brazylijskiej. Po dwoch kolejkach gospodarze zajmuja 2 miejsce z dwoma wygranymi - jedno u siebie, jedno na wyjezdzie. Z kolei Nautico dopiero miejsce 14 z remisem i przegrana. Vasco jest faworytem, ale nie przekreslam szans druzyny gosci i licze na niespodzianke. Glownym czynnikiem przemawiajacym za wygrana lub remisem gosci jest historia bezposrednich pojedynkow. Otoz z 3 meczow, w ktorych Vasco gralo w roli gospodarza, zdolali wygrac zaledwie jeden. Pozostale to remis i porazka. Zatem mysle, ze po takim kursie warto sprobowac. Polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 7 Czerwca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Chiny - Korea Południowa
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Po raz kolejny spotykają się dwie Azjatyckie drużyny. Wyraźnego faworyta według bukmacherów tutaj nie ma, ale na szczęście bukmacherzy nie są nieomylni, bo według mnie to Chiny mają znacznie więcej szans na wygranie tego meczu. I żeby nie było - ja też nie jestem nieomylny. ;)
Chińczycy w tym turnieju wyglądają bardzo solidnie. Dotychczas ulegli tylko Serbom i nieobliczalnemu Iranowi, ale dopiero po tie-breaku. Gry Chińczków to typowa Azjatycka siatkówka - pełna kombinacji, dużo szumu na siatce i nieustanna presja. Niezbędne jest do tego dobre przyjęcie, najlepiej pod siatkę na wyskok do rozgrywającego - Runming Li. Cała drużyna dysponuje porządnymi warunkami fizycznymi i dużo blokują. Dobrze też wygląda atak - zaskakuje szczególnie Chen Zhang.

Ekipa Koreańska wyraźnie rozczarowuje. Być może to spowodowane jest tym, że coraz częściej próbują się dostosować do Europejskich &quot;standardów&quot;. Wyraźnie widać, że nie ma już tyle bieganiny. Nie proponują takiego &quot;szumu&quot; na siatce jak przeciwnicy. Jednak żeby zmienić niektóre przyzwyczajenia, potrzeba sporo czasu i mnóstwo treningów. Z pozytywów to na pewno trzeba wyróżnić libero - Yeo Oh-Hyuna, który wyraźnie prowadzi we wszelkich statystykach.

Diabeł tkwi w szczegółach, mawiają. Te szczegóły właśnie powinny zadecydować. Chińczycy swoje schematy już mają utarte. Korea próbuje czegoś nowego i nie zawsze im to wychodzi, pojawia się sporo błędów, nie zawsze czysto siatkarskich. Dla nich kwestia awansu jest już raczej przesądzona. Chińczycy nadal są w grze i po porażce Australijczyków pojawia się szansa na złapanie kontaktu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Campeonato Brasileiro Serie A
Spotkanie: Atletico Goianiense - Gremio Porto Alegre
Typ: Gremio DNB
Kurs: 2,20
Buk: William Hill
Analiza:

Na początek zaczynamy od meczu na Serra Dourada czyli Atletico Goianiense-Gremio. Faworytem tego meczu, po mimo gry na wyjeździe jest Gremio, które na papierze wygląda od dzisiejszego swojego rywala o klasę lepiej.

Gremio widziałem w tym sezonie dwa razy i dwa razy zdominowali rywala. O ile z Palmeirasem wygrali 1:0, o tyle w pierwszym meczu przegrali z Vasco 2:1. Co ciekawe w obu tych spotkaniach Gremio miało karnego i co więcej, tego karnego zmarnowało. W Rio strzelał Marcelo Moreno, a w Porto Alegre, Leo Gago. Zapewne trener Luxemburgo teraz nakazał swoim podopiecznym ćwiczenie tego elementu gry, bo jednak można na nim sporo zyskać ale jak widać, również sporo stracić. Jeśli chodzi o osłabienia to brakuje dalej Werleya, Julio Cesara ale ich nie ma od początku sezonu. Teraz dołączył Edilson i jego miejsce na prawej obronie zajmie Gabriel, który w ofensywie daje dużo więcej. W ataku zabraknie Marcelo Moreno, który został powołany do reprezentacji Boliwii ale za to do kadry meczowej wraca po dość długiej przerwie Kleber i to na pewno dobra wiadomość, gdyż to chyba najlepszy napastnik w klubie, jeśli jest zdrowy. Jeśli chodzi o najważniejszą postać w zespole, to póki co jest dla mnie Fernando. Świetne dwa mecze, a szczególnie ten z Palmeirasem, gdzie miał sporo przechwytów i widać, że ten chłopak się rozwija z meczu na mecz, a przypomnę, że w tym roku skończył dopiero 20 lat, a trzeba przyznać, że jego gra wygląda bardzo dojrzale.

Jeśli chodzi o gospodarzy tego meczu, to w przerwie, którą mieliśmy zaszła jedna ale bardzo ważna zmiana. Po dwóch spotkaniach już wyrzucono Adilsona Bastistę!!! Żeby było lepiej zastąpił go Helio dos Anjos, który został wyrzucony z Atletico GO 3 miesiące wcześniej... Naprawdę w Brazylii jest wszystko możliwe, także teraz znowu mamy Dragao pod wodzą tego trenera. Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy, jeśli chodzi o skład to obecność w ataku Williama i na niego obrońcy Gremio muszą zwrócić uwagę. Poza tym dalej brakuje w bramce Marcio, chociaż akurat tutaj nie ma problemu, bo Roberto świetnie się spisuję, a poza tym kontuzjowani także są Leonardo i podstawowy prawy obrońca Rafael Cruz. Jeśli chodzi o postawę Dragao u progu sezonu, to jest tak sobie. Niby z Cruzeiro powinni wysoko przegrać, bo tam Roberto ich ratował raz po raz ale remis z Ponte Preta na pewno nie był dobrze przyjęty i pewnie za to wyleciał Adilson Batista. Ale 2pkt po dwóch spotkaniach to nie najgorszy wynik, jak na drużynę, która ma się bronić przed spadkiem.

Jeśli chodzi o podsumowanie to oczywiście na papierze lepiej wygląda Gremio. Wiadomo jednak, że przewaga własnego terenu tutaj niweluje nam trochę przewagę gości, jednak ja uważam, że to Gremio dzisiaj sięgnie po komplet punktów, gdyż teraz jest dla nich dobra okazja na punktowanie, bo zaraz zaczną się decydujące spotkania w Copa do Brasil i wtedy liga może zejść na dalszy plan. Dlatego ja tutaj biorę Tricolores.

Atletico GO: Roberto; Joílson, Gílson, Paulo Henrique e Ernandes; Pituca, Marino, Bida e Elias; Diogo Campos e William

Gremio: Victor; Gabriel, Naldo, Gilberto Silva e Pará; Fernando, Souza, Léo Gago e Marco Antônio; Miralles e André Lima
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Samantha Stosur - Sara Errani
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 5,20
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Wszyscy już wiemy jak gra Errani. Z Kerber także pokazała świetny, niezwykle bystry tenis. Niemka grała naprawdę bardzo dobrze. W pierwszym secie, mimo że Sara złamała na początku (i jak się potem okazało - przez całego seta nie dała Niemce żadnego bp) i cały czas prowadziła, bałem się że Angela jeszcze odłamie i będzie gorąco, bo momentami wrzucała takie bomby nie do odebrania, że to naprawdę zwiastowało jeszcze niełatwy mecz. No i tak było - wynik drugiego seta rozstrzygnął się dopiero w tb, słusznie i chyba każdy powie, że uczciwie - na korzyść jednak lepszej Errani. Jak już wcześniej gdzieś pisałem, Sara może przegrać jak trafi na kogoś, kto ją właśnie potężnie rozrzuci po korcie nie dając jej szans na obronę (tak zrobiła np. Ivanovic w pierwszej partii ich spotkania i dzisiaj długimi chwilami Kerber). Podziwiam jej solidność. Nie miewa żadnych &quot;wtopowych&quot; gemów w porównaniu do każdej innej tenisistki, jakie tu zostały na tym etapie gry (no może z wyjątkiem straconego seta w 1 rundzie).
Samantha bez straty seta póki co. W tym meczu się to musi zakończyć, tak zakładam. Jeśli Australijka wygra, to po prostu nie wierzę, ze w dwóch łatwych setach. Ona zdecydowanie miewa zastoje w swojej grze. Grały ze sobą niedawno w Rzymie i Stosur wygrała 6-3 7-5 (w drugim secie do pewnego momentu grała słabo, ale potem zaczęło jej wszystko wchodzić i odrobiła straty). Z nią każdy może przegrać jak jest w gazie i ma dobry dzień, to już udowodniła nie raz, ale udowodniła też, że potrafi przegrać z byle kim, gdy dużo wyrzuca.
Poza tym meczem, na mączce Włoszka przegrała jeszcze tylko pojedynek z Radwańską, ale wiadomo jak to było w tym roku z ziemią w Madrycie, jej ewidentnie nie przypasowała (+Radwańska miała mnóstwo szczęścia, 8/8 obronionych BP z tego co pamiętam). Od wtedy jednak gra Errani aka &quot;Poco Gigante&quot; znacznie się polepszyła, co mogliśmy zaobserwować w ostatnich kilku spotkaniach. Po Sam można się wielu rzeczy spodziewać, ja liczę bardziej, że w końcu zagra gorzej i to Sara zejdzie z kortu z uśmiechem na twarzy, przepełniona radością i niedowierzająca, że zagra w finale wielkiego szlema. Po cichu spodziewam się dwóch setów, aczkolwiek sam gram czyste zwycięstwo po kursie 2,92, bo to jednak kobiecy tenis i typowanie dokładnego wyniku to zawsze diametralnie większe ryzyko.
⛔100
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia J-League Dywizja 2
Spotkanie:
Roasso Kumamoto - Mito Hollyhock
Typ: X
Kurs:
3.30
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:

Tym razem wybrałem spotkanie, które odbędzie się o 12:00 w drugiej lidze japońskiej. Gospodarze oraz goscie są w słabej formie. Forma Kumamoto to: P,Z,P,R,R natomiast Mito jeszcze gorzej: Z,R,P,P,P. W czterech poprzednich spotkaniach po między tymi drużynami padły dwa bezbramkowe remisy, i dwa razy wygrywało Rosso, zaledwie jedną bramką. Gospodarze mają tylko 12 strzelonych bramek na 17 meczy natomiast goscie 17/17. Dużo wskazuje na to, że Mito przerwie pasmo porażek ale tylko remisem natomiast Roasso kontynuuje swoją podróż w dół tabeli.
Uważam, że remis w tym meczu to dobry typ i nie aż tak ryzykowny jak to bywa w spotkaniach ligowych.
⛔100
 
borzos 1,4K

borzos

Użytkownik
Dyscyplina: Hockey NHL Stanley Cup play-off
Spotkanie: Los Angeles Kings - New Jersey Devils
Typ: 1(regulaminowy czas)
Kurs: 1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Co tu duzo pisac....stan rywalizacji 3-0 dla KINGS. Stoja oni przed historyczna szansa siegnac po puchar Stanleya pierwszy raz bo w finale juz kiedys grali...siegnac po puchar pirwszy raz i to jeszcze na wlasnej hali przed wlasna publicznoscia to cos czego napewno z rak nie wypuszcza i choc jeszcze przed 3 spotkaniem mozna bylo liczyc na przebudzenie Devils to po porazce 4-0 nikt nie ma juz chyba watpliwosci kto zasluzyl na to zwyciestwo. Troche szkoda Devils ale ostatnio bili glowa w mur nawet w sytuacji 3 na 5 nic nie ugrali a grali jeszcze pare power play kilka razy i nic a Fings pokazali jak potrafia grac w przewadze i z kontry sczelnie w obronie w bramce Kings niezawodny Quick wiec dalej dokonac dziala zniszczenia i pokonac Devils sweep w finale w regulaminowym czasie wiec stawiam czysta jedyneczke
⛔100
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: USA: NHL - Play Offy
07.06.2012 02:00
Los Angeles Kings - New Jersey Devils
Typ: Los Angeles Kings
Kurs: 1.92 Unibet



Analiza:



Cóż nie mogłem znaleźć żadnego odpowiedniego typu na jutro więc wymierzyłem w NHL hokej. A więc zaczynając swoją analizę zdecydowałem się zagrać spotkanie z NHL i nie ryzykować ligi brazylijskiej a mianowicie spotkania Santosu, gdyż nie mam pojęcia jak to jest teraz z powołaniami do reprezentacji, wolałem się nie przejechać na tym chociaż kurs w granicach 2 bardzo mnie kusił. A tutaj znalazłem mecz z takim samym kursem. Wynik wydaje się być możliwy tylko jeden zwycięstwo drużyny Los Angeles Kings. Od początku tych play-offów uważani są za faworyta w tym starciu i świetnie wywiązują się z tej roli pierwsze 3 starcia na ich korzyść przemawiają aby postawić na nich i tym razem na pewno chcieli by sięgnąć po mistrzostwo przed własną publiczności zapewniając kibicom emocje oraz atrakcyjne spotkanie. W pierwszych 3 starciach lepsi byli hokeiści Los Angeles Kings 2 krotnie wygrywali w New Jersey w dogrywce oraz ostatnio u siebie pewnie pokonali swoich rywali 4:0 do zdobycia historycznego tytułu brakuje im zatem jednego zwycięstwa. Ekipa Los Angeles Kings w wyśmienitej formie chyba w całkowitym stopniu rozpracowała ekipę z New Jersey. Jedynym zagrożeniem może być totalne namieszanie w składzie New Jersey Devils czego ciężko się spodziewać. Wydaje mi się, że będzie to ostatni mecz drużyny Diabłów. Fantastyczne play-offy rozgrywa bramkarz ekipy z Los Angeles Jonathan Quick, który już teraz jest typowany do nagrody Conn Smythe, w tak rewelacyjnej formie chyba nic nie da rady go pokonać a zwłaszcza bardzo schematycznie grająca drużyna New Jersey Devils. Typ na jedynkę śmiało stawiać.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie:
Coritiba - Portuguesa
Typ:
Coritiba połowa czasu
Kurs:
2.25
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Jutro o godzinie 1:30 czasu polskiego odbędzie się 3 kolejka Brazylijskiej Campeonato Brasileiro . Z tych spotkań najbardziej pewne zapowiada się spotkanie pomiędzy ekipami Coritiby i Portuguesy. Faworytem w tym spotkaniu jest naturalnie zespół gospodarzy który w poprzedniej kolejce przegrał na własnym stadionie z Botafogo. Gospodarze po 2 kolejkach zajmują jak na razie ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji ponieważ jak na razie zanotowali 2 przegrane. Goście natomiast w tej chwili znajdują sie na miejscu 15 notując jedną porażkę , oraz remis. ja myśle że pomimo ostatniego spotkania to gospodarze obejmą tutaj prowadzenie juz w pierwszej połowie spotkania. Niektórzy bukmacherzy dali na to zdarzenie nawet dobre kursy oscylujące w granicach 2.00 - 2.30. Ja znalazłem to spotkanie w betlicu po kursie 2.25 myśle że po takim kursie warto spróbować to zagrac. Wrzucam jeszcze poprzednie spotkania tych dwóch ekip:

18.09.10 CAM CoritibaPortuguesa 2 : 0
19.05.10 CAM PortuguesaCoritiba 2 : 2
11.10.08 CAM PortuguesaCoritiba 0 : 0
10.07.08 CAM CoritibaPortuguesa 4 : 0
13.11.07 CAM CoritibaPortuguesa 2 : 0

Jak widać u siebie Coritiba na 3 ostatnie spotkania wygrała wszystkie w handicapie więc próbujemy!! Powodzenia!!
✅125
 
rose 0

rose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, nba
Spotkanie: Oklahoma - San Antonio
Typ: San Antonio
Kurs: 2,90
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Kolejny swietny mecz. Spurs nie sa w korzystnej sytuacji ale maja jeszcze szanse na awans do finalu - musza tylko wygrac z oklahoma. Nie bedzie to latwe bowiem gospodarze graja bardzo dobrze u siebie i ich publicznosc na pewno bedzie ich wspierac. Popovich jednak musi pomoc swoim podopiecznym , w pelni ich zmoblizowac do jak najlepszej gry. Jutrzejszy pojedynek to dla nich ostatnia deska ratunku i jesli manu, parker i duncan zagraja swietny mecz sa w stanie wyjsc z tego meczu zwyciesko. oczywiscie presja jest ogromna ale spurs to doswiadczona druzyna a okc nie az tak jak rywale. Mysle ze jesli Spurs wyjda bardzo skoncentrowali na parkiet i postaraja sie rowniez o rzuty za trzy bo maja do tego zawodnikow to tak czy siak maja okazje pokazania sie. Durant i westbrook na pewno nie ustapia, kevin ostatnio zagral kapitalny mecz w San Antonio ale reszta druzyny okc takze. Ja jednak czuje ze ta rywalizacja nie zakonczy sie tuz za kilka godzin a w nastepnym meczu w San antonio.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: SF Giants (M Bumgarner) @ SD Padres (C Richard) 07.06.2012 0:35
Typ: alternatywna suma Runs w meczu: powyżej 10,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bukmacherzy wystawili tutaj wyjątkowo niską linię, bo 6. Uważam, że linia powinna być wyższa, bo San Diego to bardzo nieobliczalna drużyna, a jej defensywa jest bardzo słaba, skoro niedawno w trzech meczach z Chicago Cubs stracili łącznie 24 Runs, co daje średnią 8 straconych Runs na mecz, a ofensywa Cubs do zbyt mocnych z pewnością nie należy. To będzie drugi mecz serii pomiędzy Padres a Giants. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5 dla San Diego, a linia też była wystawiona bardzo nisko, bo podobnie jak teraz na poziomie 6 Runs. Uważam, że San Francisco koniecznie będzie się chciało zrewanżować za tą porażkę i powinni wypunktować słabą defensywę San Diego, którego to starterem w tym meczu ma być Clayton Richard, którego ERA to 4,44, czyli niezbyt dobre. San Diego też powinno kilka Runs zdobyć, bo moim zdaniem ofensywa jest ich mocniejszym punktem niż defensywa. Zdecydowałem się tutaj na bardzo wysoką linię, bo uważam, że ten mecz może być podobny do tego pierwszego i te powyżej 10,5 Runs po takim kursie chyba warto spróbować.
✅400
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Roland Garros
Spotkanie: S. Stosur (-1,5 seta) - S. Errani
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Stosur idzie jak burza przez tegoroczny Roland Garros. Jak dotąd pewnie wygrywa swoje mecze i nie straciła żadnego seta. Co więcej nie rozegrała ani jednego tie-breakera (tylko raz 7-5 w czwartej rundzie, reszta setów 6-x). O ile zakwalifikowanie się Australijki do półfinału nie jest dużym zaskoczeniem to Errani w 1/2 finału to wielka niespodzianka.

Aspekt przemawiający za Stosur to na pewno serwis, zdecydowanie mocniejszy od Włoszki. Przekłada się to też na lepsze statystyki wygranych punktów po własnym serwisie. Australijka w tym turnieju przegrała swój gem serwisowy zaledwie 6 razy. Dzisiaj będzie ją bardzo trudno przełamać. Dla porównania Errani była przełamywana już 21 razy jak do tej pory.

Historia spotkań h2h tych dwóch zawodniczek również zdecydowanie na korzyść Stosur. Wszystkie pięć spotkań wygrała Australijka, przy czym oddała tylko jeden set Włoszce.

Eksperci stawiają na Stosur, buki również. Errani już i tak zaszła daleko i czas aby bajka się skończyła. Spodziewam się dzisiaj w miarę szybkiego zwycięstwa Australijki.
⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Kakkonen South
Spotkanie - Espoo : LoPa
Typ - 1 połowa gole ? powyżej 2,5
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza -

Na dzisiaj wybieram spotkanie pomiędzy Espoo a LoPa w Fińskiej kakkonen . Wydaje mi się że w tym spotkaniu możemy spodziewać się sporo bramek , otóż obie drużyny mają fatalną defensywę i jak dotąd a jest to dla gospodarzy 8 pojedynek gdzie ich bilans wynosi 1 zwycięstwo i 6 porażek a w bramkach 8:21 , zajmują oni 9 przedostatnią pozycję z dorobkiem jak nie trudno obliczyć 3pkt na koncie . W ostatnim swoim domowym spotkaniu zmierzyli się z 3 w tabeli Klubi 04 i po zaciętym spotkaniu ulegli 2:3 .
Natomiast goscie to ostatnia drużyna ligi ich dorobek to zaledwie 1 pkt. LoPa rozegrała o jedno spotkanie więcej i ich bilans to tylko 1 remis i 7 porażek no i ten bilans bramkowy który wynosi 8:34 . LoPa natomiast w ostatnim swoim spotkaniu u siebie zadziwili chyba samych siebie bo zremisowali z wiceliderem BK-46 2:2 , no ale mecz wczesniej na wyjeżdzie doznali kataklizmu bo przegrali z Pallohonka ( 8 pozycja w tabeli ) aż 9:1 do przerwy ( 3:1 ) . Dlatego też liczę na parę ładnych goli w pierwszej połowie . Jak będzie przekonamy się po spotkaniu . Pozdrawiam !
⛔100
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja - Super Liga
Spotkanie: Deltras Sidoarjo - Persiram
Typ: powyżej 3.5g
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zagrają w tym meczu dwie czerwone latarnie ligi, które muszą zrobić wszystko by wygrać i liczyć się w dalszej walce o utrzymanie w ligowym bycie na najwyższym szczeblu w Indonezji. Gospodarze nie potrafią wygrać od 6 kolejek, przy czym ich ostatnie 3 punkty na własnym obiekcie miały miejsce w marcu. Goście od 4 rund przegrywają dość sromotnie, tracąc 14 goli, czyli ponad 3 na spotkanie. Deltras to drużyna statystycznie najgorsza ze wszystkich u siebie, Persiram odpowiednio na wyjeździe. W pierwszej fazie sezonu padł wynik 3:1 i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go dzisiaj powtórzyć, zważywszy na ogromną chęć wygranej w tak ważnym pojedynku. Obie ekipy mają niezbyt szczelne defensywy i to też powinno pomóc w rozwiązaniu się worka z bramkami.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challanger Prostejov
Spotkanie: Hajek J. - Gabashvili T.
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko i zwięźle, Hajek jest po prostu graczem lepszym. I nie chodzi mi o pozycję w rankingu (128-145) tylko o styl i technike gry. Jest dużo bardziej technicznym zawodnikiem z kolei Gabashvili to taki &quot;młocarz&quot;. Ostatni turniej czyli RG zakończyli odpowiednio w 3 rundzie kwali i w 1 rundzie kwali. Czasami obaj panowie grają nawet w większych turniejach, nie tylko challangerach, Czech w Rzymie, a Gaba w Bordoux, i jakoś nie najgorzej sobie tam radzą więc takimi kompletnie słabymi zawodnikami to nie są. Technika w prostejovie będzie miała przewagę nad przebijaniem dlatego wygra Hajek.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 8

emarketing4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012 - Grupa A, Europa
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Polska
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Grecja to nie jest już ta sama drużyna która zdobyła mistrzostwo europy. To nie jest nawet 10% tamtej drużyny.
Polska ma w składzie wielu dobrych zawodników. Od ich zgrania będzie zależał wynik meczu. Meczu otwarcia nie można przegrać, tym bardziej na własnym boisku.
Zły dzień.
 
alekno 4

alekno

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Japonia - Australia
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ramach turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 w siatkówkę dojdzie do spotkania Australii z gospodarzem tego turnieju - Japonią. Do tej pory, Kangury radzą sobie przyzwoicie. W czterech meczach przegrali tylko jeden z Serbią, absolutnym faworytem tej grupy. Australijczycy pokonali Portoryko, Wenezuelę oraz bardzo silny Iran. Australia ma jeszcze szansę na awans, ale musi wygrywać wszystkie swoje mecze i liczyć na porażki Serbi. Myślę, że drużyna z Antypodów ma duże szanse na zwycięstwo w dzisiejszym meczu. W ostatnim dniu prezentują stabilną formę, w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywali. Japończycy w czterech dotychczasowych meczach wygrali dwa mecze i tyle samo przegrali. Zwycięstwa nie były oszałamiające, ponieważ odniesione ze słabą Wenezuelą( Wenezuela walczyła w tym meczu -20,-20, ostani na przewagi 32 - 30, dla porównania Autralia z Wenezuelą łatwo do -14,-22,-18) oraz po ciężkim, pięciosetowym boju z Koreą Południową. Porażki oczywiście ze świetną Serbią( Australia lepiej grała z Serbią) oraz ze słabymi Chinami wczoraj. Myślę, że morale Japończyków są bardzo słabe. Kiepska forma oraz poważne osłabienie zespołu (uraz pierwszego rozgrywającego) powodują, że gra im nie idzie. Jedynym plusem jest to, że Japończycyc grają przed własną publicznością. Japończycy posiadają przyzwoitą, ale znacznie słabsi od Austalijczyków . W ekipach Japonii i Australii nie występują wielkie gwiazdy. Wyjątkiem Yudina, który jest dobrze znany kibicom z Polski ( grał w Jastrzębskim Węglu). Uważam, że dzisiaj Australia pokona Japonię ze stratą maksymalnie jednego seta. Wybieram jednak bezpieczniejszą opcję na wygraną Austali po stosunkowo niezłym kursie.
⛔100
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis RG
Spotkanie: Samantha Stosur - Sara Errani
Typ: Będzie przynajmniej jeden tie-break - TAK
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj zostaną rozegrany mecze półfinałowe w RG wśród Pań. Naprzeciw siebie staną australijka S.Stosur i włoszka S.Errani. Stawką tego spotkanie będzie finał RG także zapowiada się bardzo interesujący mecz. Wg buków faworytem tego spotkania jest Stosur, która w całym turnieju nie straciła jeszcze seta i prezentuje bardzo wysoko formę wygrywająć pewnie m.in. z Petrova i Cibulkową. Z kolei Errani jest rewelacją turnieju, gdyż przed rozpoczęciem RG mało kto stawiał, że zajdzie tak daleko jednak po drodze do tego półfinału wygrała m.in. z A.Ivanovic, S. Kuznetsovą i A. Kerber udowadniając, że miejsce w najlepszej czwórce turnieju w pełni sie jej należy.
Stawiam na bardzo wyrównany mecz z obu stron, ponieważ żadna z pań nie odpuści szansy awansu do finału i będą walczyć do upadłego o każdy punkt. Typuję 3 setowe spotkanie, w którym jeden z setów zakończy się tie-breakiem.

Kurs wysoki więc można zaryzykować i zagrać.
⛔100
 
R 6

redgandalf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis RG2012, Mixt
Spotkanie: Jans-Ignacik/Gonzalez vs Mirza/Bhupathi
Typ: 1
Kurs: 3.40
buk: bet365
Analiza:
W spotkaniu finałowym mixta Roland Garros a.d. 2012 wystąpi chyba największa niespodzianka, największe zaskoczenie a zarazem zawodniczka na która w naszym kraju najmniej liczono, Polka Jans-Ignacik. Osobiście uważam, że buki chyba jednak nie doceniają życiowej formy naszej deblistki, w półfinale kurs na tą pare był jeszcze wyższy bo 3.70. Porównanie: Jans-Ignacik vs Mirza - Polka to deblistka grająca w tym roku naprawdę jak na jej możliwości rewelacyjnie, osiągnęła życiową formę, świetnie gra przy siatce, Mirza natomaist to w głownej mierze singlistka od czasu do czasu pojawi sie w deblu, tej parze wyjątkowo trafiła się łatwa drabinka. Gonzalez vs Bhupathi, tutaj jest na remis ponieważ Gonzalez jak i Bhupathi sa deblistami, oczywiscie rywal jest o wiele bardziej utytulowany no i bądź co bądź nieco lepszy z tym że wskazaniem jeśli gra w parze deblowej nie mieszanej. Tutaj atuty wyrównują się dzięki grze z paniami które nie oszukujmy się zaniżają odrobinę poziom przede wszystkim serwisu.
Ja ryzykuje, kurs świetny, wczoraj trafiłem na rozpisie Klaudie w półfinale czekam na resztę meczy.
✅240
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina Piłka nożna/ Łotwa
spotkanie: FC Jurmala - FK Daugava Riga
typ:2
kurs:3,9
bukmacher:bwin

witam na dzis mecz z ligi łotewskiej pomiędzy druzyną gospodarzy FC Jurmala zajmującą obecnie w tabeli ligi miejsce w dolnej strefie tabeli na miejscu 8 z dorobkiem pkt 13 z drużyną gości FK Daugava Riga zajmującą miejsce 7 z 14pkt oba zespoły dzieli tylko 1pkt więc zanosi się na zacięty mecz o 3pkt bo jeśli goście wygrają to odskoczą rywalom na 4 oczka a jak widać po ostatnich 2 meczach mają 2 zwycięstwa więc pewnie będą chcieli podtrzymać dobrą passę i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu w przeciwieństwie do gości którzy 2 ostatnie mecze &quot;w plecy&quot; ostatni mecz oba zespoły zagrały na remis 1-1 ale tym razem tak się nie stanie i 3 kolejne zwycięstwo odniosa goście.Goście na wyjazdach mają bilans 2zw 1r 3p natomiast gospodarze u siebie 1zw 2r 2p


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom