>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.06.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Łotwa 1
Jelgava - Metta
Over 3.5 gola
2.90
Sportingbet

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy łotewskiej. W 13 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Jelgava i Metta. Gospodarze to 9 drużyna w lidze, a goście plasują się na ostatniej 10 pozycji. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Obie drużyny w tym sezonie zaliczają regularnie wysokie wyniki. Gospodarze na swoim koncie mają już takie mecze jak wygrana ze Skonto 3:2 czy porażka z Daugawą 3:4. Łącznie mają na swoim koncie 3 mecze gdzie było więcej niż 3 gole. Goście z kolei zaliczyli wysokie wyniki z Gulbane 5:1, Liepajas 4:1 i Ventspils 6:1. Jak widać obie drużyny mają na swoim koncie hokejowe wyniki. Dzisiaj w ich bezpośrednim pojedynku może również paść wysoki wynik. Stawiam 3:1 dla gospodarzy i na over 3.5 gola.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
spotkanie: Skonto Ryga - FC Daugava (Daugavpils)
typ:X
kurs:3,25
bukmacher: bet365

13 kolejka rozgrywek ligi łotewskiej i spotkanie na szczycie, czyli pierwsza FC Daugava przyjeżdża do trzeciego Skonto by powiększyć przewagę nad pozostałymi ekipami. Skonto nie najlepiej zaczęło sezon jeśli chodzi o dokonania ofensywne. Skonto wygrało 5 meczów jak do tej pory i aż cztery z nich w stosunku 1:0. Jedynie z ostatnim zespołem ligi czyli Metta/LU wygrali 2:1, co na pewno nie jest żadnym wyczynem kiedy ten zespół stracił już 27 bramek. Skonto ma jeszcze jeden mecz zaległy, więc jeśli wygrają ten i następny mecz, mogą zbliżyć się do Daugavy na 0 lub 3 punkty (aktualnie różnica wynosi 6 punktów). Daugava spisuje się dużo lepiej przez co ma już 3 punkty przewagi nad drugim FK Spartaks i 22 bramki strzelone w 12 meczach. Potrafiła jednak mieć wahania formy wygrywając 4:0 nad Daugava Riga i przegrywając 1:6 z Jurmala. Co ciekawe Daugava więcej meczów nie przegrała... dziś nie sądze by sie to zmieniło, właśnie z tego względu że Skonto nie potrafi strzelać wielu bramek a ich najlepszym strzelcem jest Tadas Labukas znany z występów w Arce Gdynia (4 gole). Istotnym faktem są też mecze bezpośrednie w których od drugiego czerwca 2010 nie padło więcej niż 2 bramek! Jeśli któryś z zespołów wygrywał (2 razy Skonto i raz Daugava) to zawsze w stosunku 1:0. Pozostałe 6 meczów kończyło się remisami. Na dziś zatem proponuje X bądź under 1,5 po dużych kursach, lub under 2,5 po kursie który jest też wart ryzyka - 1,72 a wydaje się być bardzo realnym.
⛔100
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Szwecja - Superettan - 2012 - 11.Runda 07.06.2012 18:30
Spotkanie: Trelleborg FF - Landskrona
Typ under 2.5
Kurs 2.10
Bukmacher : Bet365

Na dziś wybrałem spotkanie Szweckiej ligi. Jest to 11 runda. W meczu zmierzą się zawodnicy Trelleborg FF
vs Landskrona. W spotłkaniu tym wybrałem under. Już piszę dlaczego. Pierwszym powodem jest fakt , że obie drużyny
strzelają mało goli. Gospodarze u siebie grają marnie, trzecia od końca pozycja w tabeli o czymś świadczy.
Na 5 meczy u siebie wygrali tylko jedno spotkanie
i stracili 7 bramek. Drużyna gości na wyjeździe nie sprawuje się wcale lepiej. Również na 5 spotkań wygrali tylko 1 mecz.
Przy czym stracili 8 bramek. Ogółem drużyna gospodarzy na 9 meczy strzeliła tylko 11 bramek przy czym tracąc 16.
Drużyna gości na 10 meczów strzeliła 17 bramek (tu już troszkę lepiej) ale stracili 15.
Jeśli chodzi o strzelone bramki to Trelleborg FF u siebie strzeliło tylko 7 goli. Drużyna gości wcale nie lepsza bo
trafiała tylko 1 raz na każde spotkanie grając na wyjeździe. Kolejnym atutem dla którego sugeruje ten typ jest fakt ,że
w drużynie gości zabraknie najlepszego SNIPERA jakim jest Olsson( 7 bramek). W drużynie gospodarzy również spore braki.
Zabraknie Haynesa (pomocnika) który strzelił już w tym sezonie 3 gole. Jedynym dobrym atutem dla gospodarzy jest fakt
że do składu powróci Jensen (napastnik) który i tak dopiero rozegrał w tym sezonie tylko 5 spotkań
strzelając jedną bramkę. W ostatnim meczu gospodarze grający przeciwko Varnamo którzy są jeszcze niżej od nich
oddali tylko 6 celnych strzałów na bramkę przy czym udało im się strzelić 1 bramkę.
Jak dla mnie wszystko przemawia na to , że będzie under. Ale w meczu jest różnie. W pierwszej połowie może paść już kilka bramek.
W meczu stawiam na remis z podpórką na Landskron ???? powodzenia , pozdrawiam.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny 07.06.2012r. 16.00
Spotkanie: Maria Sharapova - Petra Kvitova
typ: Kvitova
kurs: 3.10
bukmacher: Pinnacle Sports

Przed nami walka o finał w kobiecym turnieju tegorocznego Roland Garros. Maria Sharapova jest tutaj w bardzo dobrej formie, co potwierdzają wyniki. Sądziłem, że Kanepi postawi jej dużo wyżej poprzeczkę i ciężko będzie Rosjance. O dziwo bardzo łatwo sobie z nią poradziła. Dzisiaj bez żadnych wątpliwości jest faworytką. Niemniej jednak ja jestem skłonny zaryzykować i postawić na Czeszkę. Ta leworęczna tenisistka również gra bardzo dobry tenis. Poza tym z Sharapovą już dwa razy wygrywała. To Maryśka dzisiaj zagra pod presją. Może nie wytrzymać mentalnie tego meczu, bo Petra potrafi narzucić trudne warunki, a Sharapova może się zagotować w środku. Kvitova mnie trochę zawiodła wczoraj, bo liczyłem na łatwiejszą przeprawę z Shvedovą. Niemniej jednak Petra zameldowała się w półfinale i mam nadzieje, że pokrzyżuje plany faworyzowanej Mari. Teoretycznie wszystko przemawia za Sharapovą. Pamiętajmy jednak, że to jest WTA. Na dodatek półfinał wielkiego szlema. Gra o dużą kasę, a jednocześnie duża presja. Kvitova już przegrała w tym roku dwa wyrównane mecze z Rosjanką, ale teraz przyszedł idealny moment, aby się odegrać. Moim zdaniem jeśli Petra zagra od początku konsekwentnie swój tenis, to Sharapova może mieć duże problemy. Tym bardziej, że Maria nie ma jakiegoś mega super podania i łatwo ją przełamać co pokazały wszystkie jej rywalki w Rzymie. Tutaj niby Maryśka gra lepiej. Jakby wyższa forma. Jednak ja jej nie mogę sobie wyobrazić w koronie RG! Nawet jeśli dzisiaj nie wyjdzie, to jeszcze jest jedna szansa na wyeliminowanie krzykaczki. Miłego oglądania!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka Diamentowa Liga
07.05.2012 21:15
Kto wygra 100m pań?
typ: Ezinne Okparaebo
kurs: 3.70
buk: bet-at-home

Dzisiaj w Oslo zostanie rozegrany kolejny miting Diamentowej Ligi. Jednak wiele czołowych zawodników i zawodniczek nie wystartuje w Norwegii. Tak też jest w przypadku sprintu kobiet, gdzie zabraknie ścisłej elity na czele z Allyson Felix i Carmelitą Jeter. To jest szansa dla zawodniczek drugiego planu takich jak właśnie Nigeryjka startująca w barwach Norwegii Ezinne Okparaebo.
Okparaebo to mistrzyni Europy juniorek z 2007 roku, czy halowa Mistrzyni Europy z 2009 roku. Widać, że systematycznie, sezon po sezonie robi postępy. W tym roku w Floro, nie tak dawno, bo 2 czerwca osiągnęła swój najlepszy wynik w swojej karierze, czasem 11.16. Widać, że forma im bliżej Igrzysk Olimpijskich rośnie i dzisiaj można spodziewać się jeszcze lepszego wyniku, jeśli tylko pogoda na to pozwoli. Jej najgroźniejszą rywalką powinna być inna Nigeryjka Gloria Asumnu. Jej forma może nie jest zła, w tym roku osiągnęła już czas 11.21, lecz było to 5 maja, ale porównując wynik z tamtych sezonów, ten jest na razie najsłabszy od 2007 roku. Groźne mogą być jeszcze Charonda Williams i Mariya Ryemyen.
Wydaje mi się jednak, że niesiona dopingiem Ezinne Okparaebo wygra dzisiejszy sprint na 100 metrów.
✅270
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 19.05
Spotkanie: New York Mets u Washington Nationals
Typ: How many pitches will R.A. Dickey (Nym) throw in the game? over 93,5
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Analiza: Spotkanie kończące serię na Nationals Park. Wcześniej Nats wygrali 5:3 i 7:6 i dzisiaj mogą dać sweepa Mets. Zespół gospodarzy fantastycznie rozpoczął sezon, bilans 32-22 i 18 wygranych w domu mówi wszystko. Ale dzisiaj są powody, na podstawie których stawiam na Mets. Po pierwsze to niezła gra zespołu gości, mają tylko 1 wygraną mniej. A porażka dzisiaj byłaby ich 4 w serii. Po drugie to pitcher gości. R. A. Dickey, RHP 8-1, 2.69 ERA to bardzo doświadczony gracz, a ten sezon jest jego najlepszym. W sezonie w 11 grach zaliczył 73.2IP gry i oddał 23 runs. 2 ostatnie mecze bez strat punktowych, a w całym sezonie tylko raz zawiódł w meczu w kwietniu z Atlantą, poza tym same tzw. quality starts. Rzuca sporo tzw. knuckleballer, a z takimi rzutami nie potrafią sobie poradzić pałkarze. Z 11 gier w 7 miał przynajmniej 94 rzuty. Liczę, że dzisiaj nie zawiedzie, bo gra świetnie. Ostatnie 3 gry to aż 23.1IP gry. 100 rzutów powinien spokojnie zaliczyć. Gospodarze ciągle mają szpital w zespole i to w końcu musi się odbić na ich grze.
✅85
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, RG 2012
Spotkanie : Stosur - Errani
Typ : Poniżej 19,5 gema
Kurs : 2,51
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :

Tym razem typ związany z pierwszym półfinałem pań.


Stosur gra tenis podobny do Nadala - dobre crossy forehandowe, backhand po linii, duża rotacja. Cegła to nawierzchnia, na której radzi sobie najlepiej, bo może zamęczyć rywalkę długimi wymianami. Wytrzymałość, rotacja i mocny serwis będą kluczem do zwycięstwa, gładkiego zwycięstwa.

Errani, mogłoby się wydawać, gra turniej życia, ale do tego przyczyniła się też słaba forma jej poprzednich rywalek. Nierówno grająca Ivanovic, Kerber bez pomysłu na grę itd.
No dobra może i gra swój najlepszy tenis, ale to nie będzie miało znaczenia w starciu z rozpędzoną Australijką.
Przez ostatnie 3 sezony, na 4 mecze, Errani ugrała ze Stosur zaledwie seta, a to pokazuje, że Włoszka nie radzi sobie z tak dużą rotacją.


Stosur powinna pokazać swój najlepszy tenis, zakończyć mecz szybko i w spokoju czekać na przeciwniczkę w finale.
⛔100
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: SZWECJA: Superettan
Spotkanie:
Trelleborgs - Landskrona
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher:
Bet365
Analiza:


Mam całkowicie odwrotne zdanie co do --&gt; ANALIZY &lt;-- michalb20
na temat tego spotkania ja tu widzę Over 2,5


W składzie Trelleborgs nie wystąpią tacy zawodnicy jak : Fakhro - Koroma - Borges - Haynes

Landskrona Zabraknie jednego z najlepszych strzelców -F.Olsson- mimo jego braku uważam że bedzie to wyjątkowo bramkostrzelny pojedynek poprzednie ich spotkania kończyły się :

Trelleborgs Landskrona 5 : 0
Landskrona Trelleborgs 0 : 1
Landskrona Trelleborgs 4 : 0
Trelleborgs Landskrona 2 : 1
Landskrona Trelleborgs 0 : 2

Co daje nam średnio &quot;3&quot; bramki na spotkanie ...
Jak również dzisiejsza pogoda może wpłynąć na wynik spotkania zapowiadają deszcze w Trelleborg i temperaturę 14`..

Trelleborgs średnia ilość goli w 5 ostatnich spotkaniach 3,4
Landskrona średnia ilość goli w 5 ostatnich spotkaniach 3,2
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Mecz towarzyski
Białoruś-Litwa
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,71
Buk: Pinnacle Sprts
Analiza:

Dziś przed nami jedno spotkanie towarzyskie.Zmierzą się ze sobą reprezentacje Litwy i Białorusi.Ciężko coś powiedzieć o formie Białorusinów,gdyż jest to ich pierwszy sparing od lutego.Z kolei Litwini mają na swoim koncie już 3 spotkania.
Zacznijmy od reprezentacji gospodarzy.Białorusini nie mają na swoim koncie zbyt dobrej passy.Po raz ostatni wygrali prawie rok temu z Bułgarią.Od tego czasu zanotowali 3 remisy i 3 porażki,choć trzeba zaznaczyć,że w ostatnim czasie nie mieli zbyt mocnych przeciwników,tj.Mołdawię czy Libię.Z tego co udało mi się wyczytać,większość piłkarzy białoruskich przygotowuje się do turnieju olimpijskiego w Londynie.W końcu Białorusini mają bardzo dobre pokolenie młodych piłkarzy,pamiętajmy,że w ubiegłym roku młodzieżowa reprezentacja Białorusi zdobyła brązowy medal na ME.Selekcjoner Białorusinów powołał piłkarzy,którzy występują wyłącznie w lidze rosyjskiej i białoruskiej.
Litwini rozegrali w ostatnim czasie trzy sparingi.Na początku sprawili niespodziankę i zremisowali z silną Rosją 0:0.Następnie przyszła bardzo wysoka porażka z Łotwą,aż 5:0 oraz mecz z Estonią również przegrany 1:0.Dwa ostatnie mecze rozgrywane były w ramach Baltic Cup.Reprezentacja Litwy również składa się w większości zawodników występujących w rodzimej lidze.W kadrze znaleźli się także trzej przedstawiciele polskiej Ekstraklasy,tj.Panka,Kijanskas i Andriuskevicius.
W spotkaniach h2h lepszy bilans mają Białorusini,którzy dwukrotnie ogrywali Litwinów(1:0 i 0:2). Jednak nie przekonuje mnie kurs na zwycięstwo Białorusi.Obie drużyny to raczej drużyny,w których meczach pada mało bramek.W ostatnich 10 meczach reprezentacji Białorusi tylko raz padł wynik powyżej dwóch goli w spotkaniu.Z kolei w spotkaniach Litwinów stosunek wynosi 4:6 na korzyść spotkań poniżej 2,5 bramki na mecz.
Obie drużyny prezentują podobny potencjał.Dlatego też nie spodziewam się w tym meczu zbyt wielu bramek.Faworytem wydają się mimo wszystko Białorusini,którzy grają przed własną publicznością.Jednak bardziej opłacalny jest typ na wynik underowy.Stawiam minimalne zwycięstwo Białorusinów.
✅71
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom